Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221001) Bad Pritt válasza Barret001 (#221000) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Folyt.: jó legénységet tier 5-ben, vagy tier 6-ban tudsz fejleszteni. Tier 5-ben elég jó xp-ket lehet már szerezni és aránylag gyorsan lehet fejlődni, tanulni, tier 6-nak viszont van egy olyan előnye, hogy tudod gyűjteni a battle pass pontokat és onnan is tudsz szerezni legénységi könyveket, amik elég szépen meg tudják dobni a fejlődést, de ott azért bele lehet már szaladni masszív szopás csatákba.

Magasabb szintre biztos nem mennék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221002) peterson79 válasza Szibilla (#220998) üzenetére


peterson79
őstag

Osztom Barret véleményét. Azért írtam korábban amit, ne add fel. 400 meccs az semmi. Nekem lassan 30 ezer és még most is találok új dolgot vagy tankot ami megtetszik és tudok is vele játszani, és persze sokkal jobban, mint bármelyik másikkal.

A legénység is ilyen téma. Tegnap csináltam T-44-be új legénységet, van már rajtuk BIA és pár hasznosabb skill, hát ég és föld a kettő. Hihetetlen, de az a pár százalék is rengeteget tud számítani.

(#221003) peterson79 válasza köpet (#220992) üzenetére


peterson79
őstag

Hogy érted? Hogyan kell játszani vele?

Nekem nincs sok tapasztalatom, mindig streamerektől lopom a dolgokat. Alapvetően most már jó az álca rajta, a linkelt csatában is igencsak kihasználtam, bár egyszer villantam úgy, hogy nem tudtam ki lehetett.
Azt szeretem nagyon benne, hogy csak az orrát elég kidugni a dombtetőn, aztán csak húzod le az egeret, ő meg tolja fel a seggét. :D általában nem tudnak viszont beütni, tehát jól trade-elek ;]

(#221004) Szibilla válasza Bad Pritt (#221001) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Igen, ezért mennék el T6-ig, ámbár az a tankonkénti 100-as limit nem sok BP pontot fog hozni, mondjuk a napi küldetésekkel együtt már nem rossz. Még a végén az első szakaszt meg tudom csinálni június közepéig.

peterson79: Fel nem adom, 2 rossz nap miatt pláne, lesz ez még ilyen se, ahogy olvasom itt a tapasztalatokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#221005) hulp01


hulp01
senior tag

A napi küldetésekért kapott battle pass pontokat meg lehet csinálni olyan tankkal is, ami már kipontozódott?

(#221006) Bad Pritt válasza hulp01 (#221005) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ott csak a küldi számít. Én az M10-zel csinálom néha, mert azzal bizonyos kombók megvannak 1 meccs alatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221007) jano_77 válasza hulp01 (#221005) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem nem, mert hogy már kifulloztad, nem tudsz vele többet gyűjteni :(
Bratt Pitt: biztos vagy ebben? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221008) köpet válasza peterson79 (#221003) üzenetére


köpet
aktív tag

Úgy valahogy, én a streamerek dolgai mellett az itt megosztott replay-eket használom.
Az előd udes is hasonló, ezért örültem, hogy működni látom a technikát.
Én még keresem a helyem ezzel a géppel, néha jól működik, de elég sokszor elszámolom magam vele és szétkapnak. Mondjuk ez a medek nagy részével így van, ezen a téren kell fejlődnöm.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#221009) Bad Pritt válasza jano_77 (#221007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Biztos.
Nem a tank szerzi, a küldetésért kapod.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221010) Szibilla válasza jano_77 (#221007) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Olyan tankkal is meg lehet csinálni őket, ami nem BP-kompatibilis és a pontokat így is megadja.

(#221011) po1son


po1son
addikt

Ha valakinek van kedvezmény kuponja, nem élne vele és felhasználható a lt432-re, akkor megköszönném az illetőnek, ha segítene olcsóbban megszerezni. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221012) dokee78


dokee78
félisten

Furán számol a githubon lévő GM mod vagy csak a fejlesztési fában hibásan mutatja.

Garázsban néztem a fejlesztési fát és mutatja a tankok mellett éppen mennyi az aktuális százalék érték.

IS-3 II 60%-on állt és vissza vettem,hogy tegyek rá 1 GM-et!
1 csatát mentem ami 1100 kombinált lett és hopp le lett csillagozva.
Nem hiszem,hogy az a kevés kombinált dobott volna 5%-ot hirtelen.

(#221013) zodo válasza po1son (#221011) üzenetére


zodo
nagyúr

Nehéz lesz mert Special vagy Kedvezményes és ezekre nem igen van kupon.

16+ órás -20% kuponom van de 30 EUR felettiekre és fentieken kívül.
Konkrétan ezekre.

(#221014) Thrawn válasza dokee78 (#221012) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom mennyi idő után vetted vissza, de változhat elég sokat az a %.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221015) peterson79 válasza köpet (#221008) üzenetére


peterson79
őstag

Ú, az a csata nagyon tetszett. Azt a bokrot ott Ilyouxin-tól láttam, csak ő light-al használta vagy a borasque-al, már nem tudom. Gondoltam megnézem beférek-e és hát igen. Szinte rögtön kiszpotoltam ott fent, a szokásos helyen bujkáló Leo-t vagy amx-et? Már nem is tudom. Onnantól viszont fostam, hogy a Grille fog engem kiszedni, mert egyszer ugye el is talált, a másik szokásos TD bokorban üldögélt, azt tudtam, hogy ott lesz. Türelem kell az ilyen játékhoz, a light és a medek világa ilyen :)

Én az álcára és erre a hátsó tengelyt emelő mechanikára alapozók, mivel ez ebben kiemelkedő. Hamar rá lehet érezni. Úgy emlékszem a 8-as még tetszett is, de a kilences már nem annyira. Annak nagyon fura ágyúja van, megy mindenfelé a lövés. Így a tízesre váltás egyértelmű volt. Nekem bejön eddig :)

(#221016) nanus válasza hulp01 (#221005) üzenetére


nanus
senior tag

Igen meg!

(#221017) Swinegod válasza po1son (#221011) üzenetére


Swinegod
őstag

Írni akartam, hogy nekem van egy 30%-os, de bocsi, WoWS-ra kaptam, viszont ha kell oda odaadom szívesen

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221018) Swinegod


Swinegod
őstag

Na mostmár tényleg nem értem a chatban rendszerért, semmit nem mondtam amit általában szoktam és mégis rekordidő alatt banoltak

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221019) FoLey-v válasza Szibilla (#220998) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hát én mit mondjak? 905 csatám van vele. :B :DDD
Amúgy mindig tanulok és fejlesztem a legénységeimet.
Most a kedvenc tankom 703 ii. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#221020) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Bat Chat 12t csak nekem nem működik, vagy egyezményesen fos?

Bár el tudnám képzelni, hogy ez a broken MM az oka, 4-5 light oldalanként, ezzel a max 600 dm-es tárral semmit nem ér ez a tank bármi ellen...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221021) Swinegod válasza Bad Pritt (#221020) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát a 12t igazából egy mindenben objektíven szarabb Bourrasque szóval játsz vele úgy, mint a bourrasque-al tennéd ha 2x ekkora lenne a tárazási idő

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221022) kchryss válasza Bad Pritt (#221020) üzenetére


kchryss
addikt

Paraméterek alapján nem olyan rossz tank az. Skill4ltu-ank ruszki szerveren ez volt az egyetlen tank amivel a 100% után is játszott mivel akkoriban 3 tankot is ebből kellett kifejleszteni és free xp-t nem akart költeni rá. Neki nagyon kézre állt, simán tartotta a 100%-os gm-ot, a végére közel 70% wr és közel 6000 wn8-as teljesítménnyel. Ő az egyik legjobbnak tartotta az ágon.

Ezt az ágat is nemrég húztam ki ruszki szerveren újra. Valahogy nálam is kilógott ez a tank lefelé a többi közül. Elég látványos az a 40%-os wr a többi mellett. Akkoriban ha jól rémlik spotolós küldetéseket csináltam így az csökkentette a dpg-met. Spotolni kifejezetten sokat spotoltam vele. Most nem tudok belépni a játékba megnézni, de ha jól rémlik jóval több volt az átlag asszisztom mint az átlag sebzésem ami azért lightoknál sem túl gyakori még akkor sem ha elsődlegesen felderítésre használja az ember. De úgy látszik a győzelemhez sebeznem is kellett volna vele. Majd előveszem még mert a bc ágat is ki kell húznom belőle, meg szeretném az egész ágat 3 markolni. A potenciál azért jóval több benne mint amit én kihoztam eddig:

(#221023) po1son válasza zodo (#221013) üzenetére


po1son
addikt

Köszönöm szépen, hogy ránéztél, sajnos csak a lt432vel szemezek.

Más változás lesz a TOT-ban srácok.
Minden hónapban 3 tankág lesz berakva és hónap első napjától az utolsó napig tart.
Május így fog kinézni:
WZ 111-5A
Proggeto M40 mod 65
T110E3

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221024) zozyk


zozyk
addikt

E25 - AMX 13 57 hordák uralta low tierben "élvezet"...
Chi-to adja most nagyon...ja nem is. :DDD

(#221025) zodo válasza po1son (#221023) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs mit, szerintem a 7k-t is megérheti ha szeretsz könnyű tankkal játszani.
Nálam leginkább támogató stílusban fekszik, aktív spot nem jellemző.

Jövőbeli TOT -ról nem sok infót találtam de RU szerveren már jó ideje 3 ág fut 1 hónapban.
Viszont jelenleg az EU-n tier II-V -50% és tier VI-X -30% áron lehet vásárolni.

Odaát a RU-n ez úgy nézz ki.... tier V-ig nincs kedvezmény, tier VI-VII -30% tier VIII-X -15%
Szóval lehet hogy nálunk is ez várható de hamarosan kiderül.

(#221026) po1son válasza zodo (#221025) üzenetére


po1son
addikt

~7000 ft-ot sajnálok rá most kiadni, majd talán karácsonykor, túl sokat költöttem a játékra mostanság, pedig 5 hónapja sincs hogy újra kezdtem. :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221027) jano_77


jano_77
nagyúr

ASLAIN modot használóktól kérdezném, hogy a 1.12.1.0_05 verzióval nem volt gondotok!? Letöltöttem, de azt pofázza a WIN, hogy nem kompatibilis az én gépemmel, nem tudom megnyitni!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221028) jano_77 válasza jano_77 (#221027) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megoldódott :R

Elköltözött az EU2 esetleg!?
Játék indításkor már kiírja a pingeket szerverenként nálam a modoknak köszönhetően és eddig minidig kevesebb volt mint az EU1, de most 48 mutatott, ami brutál sok ahhoz képest, amennyi szokott lenni (33-35) :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221029) jano_77 válasza zodo (#221025) üzenetére


jano_77
nagyúr

ITT az infó - 3 tank lesz nálunk is!
WZ-111 5A
Progetto 65
T110E3

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221030) zodo válasza jano_77 (#221028) üzenetére


zodo
nagyúr

Modok nélkül is kiírja nagyon rég óta a ping értékeket.
Nálam 35 vagy 38 mindkettő.

221029

Ennyit én is találtam, semmi konkrétum.

(#221032) FoLey-v válasza jano_77 (#221029) üzenetére


FoLey-v
addikt

Kár hogy nem progetto 46,de 65 is megteszi.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#221033) Thrawn válasza jano_77 (#221029) üzenetére


Thrawn
félisten

3 tank lesz ezentúl TotT-ben? :F
Mondjuk az 5A-t és az E3-at csak meg kell vennem, a Progetto ág végig kész van.

FoLey-v: A Progetto 46 nem tech tree tank.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221035) jano_77 válasza zodo (#221030) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ennél mi lenne konkrétabb, minthogy megnevezték a tankokat!? Nem azt írták, hogy kínai heavy, olasz med - bár ez is elég konkrét lenne - és amerikai td!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221036) Bad Pritt válasza kchryss (#221022) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Számomra is azért egy éles kontraszt, mert a 13 90-ből ültettem át a srácokat, ugyanazt a felszerelést használnám rá, ugyanúgy állnék minden meccsben és nem megy. A kilencessel olyan 2500-3000 között van a kombináltam, ezzel jelenleg 1500 20 meccs után úgy, hogy fejlesztve kezdtem játszani vele...
Én tényleg azt érzem, hogy a tier 8 matchmaking meggyilkolja, mert egyszerűen nem tud érvényesülni Bourrasque-ok, kocsik meg a többi light mellett. A legnagyobb baj számomra maga a tár, ez a 680 sebzés, amit max el lehet vele érni 170 pennel egyszerűen szar.
Nem lehet vele úgy játszani, mint a Bourrasq-e-kal, mert az megpetéz 2 sec alatt, majd mire feleszmél a másik, már ott sincs. A 12t-nek meg 6 sec kell kevesebb sebzéshez kisebb átütéssel.
A másik gond, hogy nem merek kávés crossiant--nal zúzni, mert folyamatosan ellövik a motort és ég a járgány, szóval úgy érzem, kell a tűzoltó bele. Volt meccs, ahol 3 találatot kaptam, mind a három gyújtott, nem akartam elhinni...

Na mindegy, ez eddig nagy csalódás, még próbálkozom valahogy életet lehelni bele, de nem hiszem, hogy sikerülni fog.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221037) peterson79


peterson79
őstag

Előbb jöhetne egy Frontline, mert anyagilag gatya van :DD max a kínai heavy érdekel, de ha nem tudom megvenni, akkor cseszhetem őket.

(#221038) zodo válasza jano_77 (#221035) üzenetére


zodo
nagyúr

A részletek de csak ismételni tudom magam.

Jelenleg az EU-n tier II-V -50% és tier VI-X -30% áron lehet vásárolni.
Odaát a RU-n ez úgy nézz ki.... tier V-ig nincs kedvezmény, tier VI-VII -30% tier VIII-X -15%

Nyilván nem nagy érvágás az pár 100k veszteség egy-egy tank vásárlásakor ha a RU minta alapján lesz nálunk is de valahol mégis ha egy komplett ágat veszünk alapul mert akkor
az úgy már nem is olyan kevés.

(#221039) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tanks Chat #124​ | FV4005 Tank Destroyer | The Tank Museum

Hátha érdekel még valakit, én imádom ezeket a videóikat. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221040) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Egyre magabiztosabban merem leírni, hogy a tier 8 játszhatatlan lightokkal a sok szutyok Bourrasque miatt.
Az nem baj, hogy kiszed, mert medként az a dolga, de az, hogy nem lehet időben spotolni, egészen nevetséges. És sok van belőlük, 2-3 meccsenként/oldal.
GG WG, ügyesek vagytok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221041) köpet válasza Bad Pritt (#221040) üzenetére


köpet
aktív tag

Az az igazi, ha szakaszban jönnek; két napja Abbey heavy line felső részére néztem fel az emillel, szembejött két borat meg egy pantera, kitárazni nem volt időm. Jók ezek az atipikus megoldások.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#221042) Thrawn válasza Bad Pritt (#221039) üzenetére


Thrawn
félisten

Remélem egyszer megkapjuk mi is a játékban az autoloader verzióját ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221043) Bad Pritt válasza köpet (#221041) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennyi, játszhatatlan. Konkrétan vannak meccsek, amik játszhatatlanok az ilyen unbalanced tankok miatt.
Esküszöm PTSD-m van tőle, utoljára akkor éreztem ennyire brokennek egy egész tiert, mikor behozták a WT E 100-at.
Szerk.: azt hozzáteszem, hogy most nem csak a boratok miatt szar a helyzet, a kerekesek, meg az egész meta szutyok high tierben.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221044) SyMbioTe válasza Bad Pritt (#221043) üzenetére

Én alapvetően attól megyek falnak, hogy ennyire megszaporodtak a táras borzadványok. Régen ez kb a francia tankok "kivaltsaga" volt, máshol ritkán volt (tudom, ott a T57, meg a amcsi med ág pl)

Ma meg minden második játékba kerülő tank táras kis túlzással kb. Olaszok, csehek, svédek, borassque, bisonte, char futur meg még nem tudom mik jöttek az utóbbi pár évben.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#221045) Bad Pritt válasza SyMbioTe (#221044) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ezt már meg se említem inkább. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221046) kchryss válasza zodo (#221038) üzenetére


kchryss
addikt

A küldetéseket se felejtsük el. Az is eltér az EU és RU szerveren. EU-n 5x szorzó van minden leszorzózott tankra az ágon naponta 1x. Így napi szorzókkal nagyon jól lehet haladni. RU szerveren csak legénységi szorzó van az ágra.
Összességében azt lehetett mondani hogy az EU szerveren kevesebb tank volt leárazva és kevesebb ideig is viszont nagyobb kedvezménnyel és jobb küldetésekkel. RU szerveren meg kisebb kedvezmények, de több tank van leárazva. Ez várható nálunk is szerintem.

(#221047) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Skillnél látom, hogy ha felderít valakit, kiírja, hogy kit, ez mod? Nekem csak az van, hogy Felderítve, most néztem a beállításoknál, de nem láttam ilyen változtatási lehetőséget.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221048) kchryss válasza Bad Pritt (#221047) üzenetére


kchryss
addikt

Nem hiszem hogy mod. Elvileg csak a moe mod-ot használja, semmi mást.
Eddig is kiírta, valahol ott van a beállítások között.

(#221049) zodo válasza po1son (#221026) üzenetére


zodo
nagyúr

Lejárt az előző kuponom erre imént kaptam egy újabb 7 napig érvényest (legtöbb szerzett xp-re) és mi más lenne mint egy ugyanolyan. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.