Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#89001) Jolet válasza rlazol (#88999) üzenetére


Jolet
őstag

hát nekem egy pontatlan szar, ami alig üt át valamit :-) ráadásul nehézkesen mozog és kicsit lassan is tölt, gyakran váltok goldra vele
de biztos bennem van a hiba :-(

na most megnéztem 225 csata - 58,22% WR - 2175 WN8 - két csillag és mégis utálom

a leopárd1 legényeit húzom benne, így néz ki most:

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#89002) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap áthelyeztem szimpla copy-paste-tel a játékot egyik meghajtóról a másikra. Azóta - hiába modoltam újra - nem megy az XVM, valamint sem a replayeket, sem a screenshotokat nem menti el a játék a megfelelő mappákba. Hol lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89003) Quan-Chi válasza galervin93 (#89002) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Nekem az áthelyezés után nem is működött. Le kellett töltenem újra :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#89004) lacibacsi válasza galervin93 (#89002) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sima áthelyezés után nem látja az Application Data mappát, amiben viszont a működéshez szükséges cuccok egy része van. Programozó userek biztosan meg tudják keresni és átírni a hivatkozásokat, de mezei felhasználónak marad az újratelepítés...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#89005) galervin93 válasza lacibacsi (#89004) üzenetére


galervin93
őstag

Még szerencse hogy gyors a net, reinstall után megy is minden.
szerk.: de most már ezt is tudom, nem fogok ilyen hülyeségekkel játszadozni. :-D Köszi!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89006) zozyk válasza lacibacsi (#89004) üzenetére


zozyk
addikt

Ez érdekes,mert én csak simán átmásoltam és működik minden...

E:\games\WoT -> c:\WoT

(#89007) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Itt árult valaki Jagdtiger 8.8 kódot, csak nem találom a hozzászólást. Tudna valaki segíteni az ügyben?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#89008) PR0JECTNR56 válasza egyedülülő (#89007) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#89009) egyedülülő válasza PR0JECTNR56 (#89008) üzenetére


egyedülülő
őstag

Örök hála! :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#89010) Quan-Chi válasza egyedülülő (#89009) üzenetére


Quan-Chi
őstag

4db-ot vettem a múlthéten. Nagyon megéri :) ha duplázol a JGT helyett 10K aranyat kapsz. ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#89011) egyedülülő válasza Quan-Chi (#89010) üzenetére


egyedülülő
őstag

A 8.8 megvan, az aranyra gyúrnék most. :D

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#89012) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Vki tudna segíteni abban,hogy ha cserélném a jelenlegi X4 630 procit Fx-6300ra mennyit javul az 1szálra jutó teljesítmény wot alatt?Eseteleg ha vki hasonló procit cserélt pont vagy tudna linkelni egy tesztet-én ilyet nem találtam...
Azért durva,hogy egy Bf4 szebben fut mint ez a dx9-es lekvár :(((
Köszi
:DDD

Origin:Memphis79HUN

(#89013) emre válasza Memphis79 (#89012) üzenetére


emre
veterán

Az egy szálas teljesítményt nézzed. Szerintem Intellel jobban jársz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#89014) fradi81 válasza Memphis79 (#89012) üzenetére


fradi81
veterán

hali

[link]
The Pentium G3420 microprocessor performs 43% faster in single-threaded programs.

Tehát én ilyet nem vennék :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#89015) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Jaja azt tudom,hogy intellel jobban járnék intellel-főleg wotba.Csak nem cserélnék csak procit ha nem muszáj,és ezért lenne jó vmi wot-os teszt kifejezetten mert a szintetikus tesztek csak egy dolog de nem tudom mennyit hozna a plussz órajel illetve az L3 cache :F
Jó lenne vmi engine csere ,hogy normálisabban ketyegjen-mint pl a frosbite engine a bf alatt mert ugye ott már full hd-nál pl mindegy,hogy egy X6-1100T procid van vagy egy I7-4960X van egy masszív videókártyával akkor kb ugyanannyi az fps-ed mindkét procival! :K

Origin:Memphis79HUN

(#89016) scyllarus válasza Memphis79 (#89012) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez ám a vicces:
[link]
Gyorsan kellett vennem egy olcsó procit, amikor meghalt az alaplapom. Egy szálon még ez is jobb a kinézett AMD-nél...
Ez a wot mókás egy program.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#89017) otto14 válasza Memphis79 (#89015) üzenetére


otto14
senior tag

Ha akarsz FX -re váltani, alaplapot is jó lenne cserélni.. A minimum ajánlott lap Asus M5A97 EVO R2.0 vagy Gigabyte ga-90a-ud3 /ud3p. Nem azt mondom, hogy nem fog elszaladgálni a ds3p -ben a proci, de sokan panaszkodtak. és a gyári hűtő sem valami csend barát, oda is kéne valami (adatlapodon nem látom) Csak WoT -ra pedig egy pentium jobb lenne szeritnem mint az FX, mivel 2 szálat sem tud kihasználni a játék.

asd

(#89018) Simi37


Simi37
őstag

Imádom az RHMet!! :C :C [replay]


Olyan jó tank :DD 3. Radley-m :B A végén rendes volt a társ, mert megadta a 8. killt...bár lehet amúgy is mellélőtt volna na mind1. Ezzel kell a TD15öt csinálni T28nál :D

Amúgy először nem hittem volna, hogy agyaggalamb lövészet lesz, de végül az lett :D

Hát igen szeretem sajnáltatni magam és a chatbe ez meg is nyilvánul...ez még az előtt van, hogy elküldöm az összes noobot a fenébe...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#89019) Quan-Chi válasza Memphis79 (#89015) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem az E8400 X38 kombón sokkal jobban megy a wot mint haver FX6300 + 990 platformján :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#89020) xAttilax válasza Simi37 (#89018) üzenetére


xAttilax
őstag

én meg a pont ilyen csaták miatt utálom :D vicc, hogy szarrá lösz mindenkit a bokorból és persze nem is látnak meg.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#89021) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A következő gépem nekem is Intel lesz ha az AMD nem csinál valamit. (És nem csinál). Jó, hogy olcsók az AMD porcik de a 2-3 generációval ezelőtti középkategóriás Intel is gyorsabb mint egy mai csúcs AMD.
Karácsonyra meglepem magam egy új I5-el vagy egy régi I7-el. :)

(#89022) Simi37 válasza xAttilax (#89020) üzenetére


Simi37
őstag

Vmivel kompenzálni a kellett a csapat "tehetségét"
De ha megnézted azért nem csak végig a bokorban álltam :))

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#89023) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Elkezdtem az angol td ágat,hát nem versenyautók az biztos. :D Most az AT8-nál tartok de egy rémálom az 5-ös szintű alaplöveg rajta.A másik 5-ös amit 4k-ért ki lehet fejleszteni mégrosszabb.Konkrétan semmit sem lehet vele átütni amikor berak t7-t8-ba.Hogy fogom összeszedni azt a 14k-t a következő lövegre az rejtély. :D

Türelmes embereknek ajánlom ezt az ágat,én megpróbálok megbírkózni vele. :D

Üdv:Viktor

(#89024) #43783936 válasza Viktoár (#89023) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ne panaszkodj, az a jobbik angol TD ág.
600 csatát toltam az AT-8-ba és szerettem.
A másikon T9 ellen mehetsz egy olyan top ágyúval, amit még T5-ben fejlesztesz ki. :W
Egyszerűen nincs hozzá idegzetem. :O

(#89025) Bad Pritt válasza #43783936 (#89024) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erichez? :D
Mármint a Challengerhez? Elneveztük Ericnek, mert úgy néz ki, mint Eric, az angolna, vonaglik, haldoklik és haszontalan. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#89026) Viktoár válasza #43783936 (#89024) üzenetére


Viktoár
addikt

Mondtam én hogy türelmes embereknek való. :DDD

Üdv:Viktor

(#89027) papesz5


papesz5
tag

Meglett a T29.Boldogság,öröm.Amíg nem játszom vele.Ez mekkora egy szar.És én még szegény M6-ra mondtam ,hogy nem jó.Tévedtem,az egy álom.Mit csináljak ,milyen taktika kell a T-hez?A lánc megvan,mit fejlesszek,hogy használni is lehessen,ne csak füstölgő rom legyek mindig?Semmit nem találok el vele,össze vissza lövöldözöm csak.Merre szenvedjek tovább?Ágyú,vagy torony,vagy motor?Úúúúútálom most nagyon. :W

Bazinga!!

(#89028) Jolet válasza #43783936 (#89024) üzenetére


Jolet
őstag

Már csak 30ezer kell és meglesz a 8-as, szerintem leiszom magam

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#89029) otto14 válasza papesz5 (#89027) üzenetére


otto14
senior tag

Szerintem ágyú, motor, torony, nagyon jó tank lesz a végén ;)

asd

(#89030) papesz5 válasza otto14 (#89029) üzenetére


papesz5
tag

Az ágyun gondolkoztam én is.És legyen igazad :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!!

(#89031) #43783936 válasza Jolet (#89028) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én pihentetem.
Ha nagyon mazochista kedvemben leszek, vagy ha becsúszik valami jó szorzós event, akkor majd előveszem.

(#89032) Memphis79 válasza otto14 (#89017) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Azért néztem "csak" a 6300ast mert az is 95W tdp-s mint a jelenlegi X4,tehát csak nem melegszik jobban a lap.Hűtőt meg persze nem a gyárit gondoltam :)
De ha megunom a wg hülyeségét,hogy nem basz alá multicore támogatást(tiszta szégyen,hogy 5év alatt nem mozdultak rá) marad a battlefield-oda legalább elég a proci.
Más:-Ugye azt jól gondolom,hogy ez DX9es grafika a wot alatt kicsit fullosabb fény-árnyék effektel?

(#89019) Quan-Chi-Hát azt nem is értem mert szinte mindenben jobb a 6300-as :F

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#89033) Balesz1899 válasza papesz5 (#89030) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

A T29 baromi jó tank. Ahol csak tudod, rejtsd a hasát, a tornyot meg aztán többnyire lőhetik szemből, jó kemény feje van :D A függőleges lövegkitéríthetőség szintén igen jó, a nagy löveg meg bőven korrekt.
Maxold ki, utána szerintem megváltozik róla a véleményed.

(#89034) Memphis79


Memphis79
aktív tag

A T29 még T9-ben sincs elveszve teljesen a tornya miatt :K

Origin:Memphis79HUN

(#89035) Viktoár


Viktoár
addikt

Az összes tankot lehet sebezni szemből? Úgy értem mindegyiknek van gyenge pontja amit lőni kell? Persze saját tierjében gondoltam. :)

Üdv:Viktor

(#89036) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#89035) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal igen.

Még a rettegett OP 260-nak is van véknyája szemből.

Más kérdés, hogy mennyire reális egy ilyen találat, ha dolgozik az RNG...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89037) Chris0321 válasza papesz5 (#89027) üzenetére


Chris0321
addikt

Míg nincs minden kifejlesztve addig sok tankkal nehéz boldogulni, majd akkor alkoss róla véleményt ha elit lesz. Heavynel alap, hogy az ágyú a legfontosabb, csak akkor fejlesz ki előtte mást ha másképp nem tudod felrakni a top löveget. A T-29 mint minden amcsi heavy szereti a dombos terepet ahol el lehet rejteni az alját és ki lehet használni a jó lövegkitéríthetőséget plusz a fejlesztett toronynak jó is a páncélzata. Ajánlott megvárni míg összeszűkül a célkereszt. A T32-t már nem szerettem annyira, mert ugyanaz a top lövege mint a 29-nek és jóval pontatlanabbnak is éreztem de az utána következő tankok már sokkal jobbak.

(#89040) egyedülülő


egyedülülő
őstag

A tesztszeró nem elérhető. Vége lett mostanra vagy csak valami gubanc van?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#89041) xAttilax válasza Simi37 (#89022) üzenetére


xAttilax
őstag

a 10 perces csata 8 percében fel is soptoltak 6kill és 3600 dmg után..., de nem akartam belekötni a csatádba, mert te azt csináltad amit egy RHM-nek a dolga és elég szépen, csak én személy szerint pont ezért utálom azt a tankot, de ilyen a t67 és a ilyen volt a hellcat is

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#89042) Biomokus válasza ddt500hu (#88994) üzenetére


Biomokus
tag

Helló!

Én ezt szoktam nézegetni.

Üdv: Biomokus

(#89043) galervin93 válasza xAttilax (#89041) üzenetére


galervin93
őstag

Ó szent "láthatatlan" ellenfelek. :-D Amikor kapja az ember a 150-es kis puszikat (E25), vagy csak szimplán elpárolog a maradék hp-ja (RHM)... Imádom. :-D (

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89044) bugmenot1 válasza galervin93 (#89043) üzenetére


bugmenot1
tag

kv1-el ugyanez van... nem látok senkit, és fél hp-m már eltűnt... :(((

(#89045) Chris0321 válasza bugmenot1 (#89044) üzenetére


Chris0321
addikt

Hány százalékos a legénység? Az orosz tankok egyébként is elég vaksik, én periszkópot használok mindegyiken.

(#89046) bugmenot1 válasza Chris0321 (#89045) üzenetére


bugmenot1
tag

még egy kérdés: VI tierben melyiket vegyem? 400.000 pénz, és megvan a cromwell... vagy a kv2 jobb? esetleg t150?

(#89047) galervin93 válasza bugmenot1 (#89046) üzenetére


galervin93
őstag

Egyelőre én egyiket sem venném meg.
Nekem azt javasolták amikor a KV-1-nél jártam, hogy picit tanuljam meg a játékot, a tankokat, meg minden apró-cseprő dolgot (csípőből weakspotot lőni, ismerni a pályákat stb.). 800+ csatát le is nyomtam a KV-1-gyel... és megtanultam egy alap szinten játszani. Nem járok sokkal előrébb, mint te, de javaslom, hogy menj sokat a KV-1-gyel. Sok mindent megtanulhatsz vele. Első skillig húzd ki a legénységet. Az még jó pár csata lesz... de megéri! Sok mindent megtanulsz majd.
A T-150 viszi tovább ezt az "erőd-tank" stílust, imádni fogod, ha tetszek a KV-1. A KV-2 meg a trollágyújáról híres, hosszú öltés, nagy szórás, de ha talál... van sírás, még nagyobb szintű tankoknál is. Én első körben a T-150-et javasolnám majd, és csak utána a KV-2-t. Teljesen más stílus.
A Cromwell pláne. Medezni nem olyan egyszerű. A KV-1-gyel megtanulhatod az alapokat. Aztán ha érzel késztetést a medezésre majd kipróbálhatod azt is. De elsőre nem fog tetszeni, az tuti. Majd csak később. ;-) Szóval egyelőre maradék a helyedben a KV-1-nél, nagyon jó kis tank.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#89048) bugmenot1 válasza galervin93 (#89047) üzenetére


bugmenot1
tag

:R kv-1s? miben jobb?

(#89049) #43783936 válasza bugmenot1 (#89046) üzenetére


#43783936
törölt tag

A KV-2 a nagypuskával mókás, de tapasztalat kell hozzá, mert utána majd fél percig ott állsz letolsz gatyával, amíg újratölt az ágyú. Ha betalál nagyon durva, de nem az a kifejezett neháztank.
A T-150 egy elég jó kis heavy.
A Cromwell az egyik örök kedvencem, már 700 csata fölött járok vele, de megunhatatlan.
Gyors, fürge, jó az ágyúja, ellenben papír.
Bármi átlövi, általában egy legénységi tagot, és egy modult biztos elvisz a találat.
Ehhez még több tapasztalat és pályaismeret kell.
Nem szabad ész nélkül előrerohanni, ellenben néha (amikor épp a többi csapattársal van elfoglalva) akár egy nyolcas heavyt is meg lehet popótorozni. ;]
A Crusadert feltétlenül tartsd meg, mert egy különleges állatfajta.
Med besorolású light, azaz csak max két szinttel nagyobb tankok ellen tesz csatába.
Ha jól tudsz vele bánni, és megszereted, akkor a Cromwellel se lesz gondod.

Szerintem is egyenlőre tanuld a pályákat és a szitukat a KV-1-el és a Crusaderrel.

(#89050) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó reggelt!

Nem tudjátok véletlenül annak a modpacknak a nevét, ami nem aslain és nem is jactor? :DDD

(#89051) emre Szerintem az lesz az, köszi!

Még Patrik mondta, csak elfelejtettem a nevét..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.