Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25051) dorka16


dorka16
aktív tag

Egyébként amióta megvan a Nagypapa az ISU-ra azóta állandóan olyan csatákba rak ahol 3-3db ISU-van.

(#25052) octopus666


octopus666
tag

Mostanában nem lesz akcióban Tigris II, E-75 ? :U

(#25053) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Az mi már, hogy a Luchs-ról pattognak a Stugok, meg 5-ös Heavyk. Főleg csörcsill és társai. Mai nap nem egyszer volt, hogy ez mentette meg a seggem. Nem tudom mimet lőtték, de pattant, nem egyszer.

OFF:
Akit érdekel milyen béta fázisban a Warthunder tankos része, az csekkolja ezt.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25054) echterion válasza PAtr0n (#25029) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem tudtam, hogy még nem fullos a tankod. Természetesen én a nagy csúzlira értettem azt, amit írtam.

**********

(#25055) PAtr0n válasza echterion (#25054) üzenetére


PAtr0n
addikt

Gondoltam, hisz tudtam én, hogy a KV1S a játék egyik legjobb tankja :) De csak fullosan ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25056) csaba17


csaba17
senior tag

tortoise-ra jó dolog ez a szuper nehéz repesz páncél?
valamit kellene még rá tennem, még nincs meg a 120as cső :(
illetve eddig picit csalódás nekem ez a tank, szintjén kb minden átüti, at15 illetve az alatta lévő tankokról még így pattogtak a szinten de erről....

(#25057) #43783936 válasza csaba17 (#25056) üzenetére


#43783936
törölt tag

Számomra is nagy pofáraesés a Tortoise.

Csak pár napja nyúzom, gyakorlatilag csak a 15-ről hozott ágyúkkal.
Először az ágyút érdemes kifejleszteni, és akkor talán már nem csak goldot kell lőni hogy sebezzen. :W
Az laza 60000 xp.
Én egyenlőre vettem rá felfüggesztést, hogy legalább a csigaszem és az álcaháló felmenjen.
Így legalább a nagy ágyú is fel fog menni a lánctalp kifejlesztése előtt.
Szerintem nincs sok értelme a plusz páncélnak, mert plusz súlyt is jelent.

(#25058) dorka16


dorka16
aktív tag

Ezt is megértem. Kb. 4-en könyörögtek nekem, hogy lőjem ki a csapattársamat! :D Redshire normál csatán a fickó Löwe-vel egyszerűen nem volt hajlandó segíteni a másik tanknak. Odament balra a patakhoz és megállt a domb mögött. 6-6-nál többen könyörögtek neki, hogy induljon de visszapofázott. Rászóltam, hogy ki fogom lőni ha nem indul meg. Nem indult meg. ;] Viccen kívül az összes életben maradt csapattársam gratulált nekem. Sajnos a végén buktunk mert az egyik marharépa oldalról nem bírt kilőni egy 84Hp-s obj.704-et pedig akkor 2:1-ben maradtak volna. Ez van.
ui.De jól esett! :D

(#25059) Strauss


Strauss
senior tag

VAn vkinek su 122- 44 ? kérdés : mennyit hoz a konyhára / csata ?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25060) bullseye válasza bullseye (#24937) üzenetére


bullseye
addikt

A klán diplomatájával beszéltem egy kicsit, nem örült a hírnek és elnézést kért - ez nyilván mindenkire vonatkozik, aki már hasonló módon futott össze a sráccal. Gondolom most elbeszélgetnek vele, remélem használ.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25061) BaLee válasza Strauss (#25059) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Van, egész jól hoz mellé abszolút fun TD. Igaz drága bele a lőszer, de egy átlagos csata (1.5-2k dmg) prémiummal 50-60k credit.
Mellé szemből elég pattogós, és jó nagyot sebez. De ami a lényeg, hogy tényleg fun vele a játék ami nem sok prémium tankról mondható el.

(#25062) #95904256


#95904256
törölt tag

Valahogy így kell hajtani egy A-20-ast...

(#25063) #43783936 válasza #95904256 (#25062) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szép! :C :R

(#25064) PAtr0n válasza #95904256 (#25062) üzenetére


PAtr0n
addikt

Oszt amúgy ilyenkor hol van az 50k plusz? Mellesleg gratula, szép teljesítmény!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25065) Dreadloord válasza PAtr0n (#25064) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Arra gondolsz, ami holnaptól lesz? (istenem...)

(#25066) dfsz34 válasza Strauss (#25059) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez egy nem túlságosan jó csata volt vele, 1543 dmg (spot 117, tehát szinte nulla), 2 kill. Amiért viszont reális lehet, hogy kilőttek benne és 13 lövésem volt, ami soknak tűnhet, de átlagos vele és hát sajnos drága a lőszer. Tehát egy olyan csatában, amikor kilőnek és viszonylag sokat lősz, de keveset sebzel, akkor marad kb 31k kredit az előbbi teljesítmény mellett. Prémiumos eredmények természetesen, anélkül 14 183 lett volna a nettó. Ez egyébként a su átka, hogy farmolni vele csak komoly tapasztalattal lehet.

Győzelem!
Map: Siegfried Line
Date: 2013.10.04. 21:05:02
Jármű SU-122-44
Szerzett tapasztalat 1 102 + kredit: 51 699 (nettó 31 416)

Ez már egy lényegesen combosabb kör volt, városi közelharc, 13 lövés szintén, csak több betalált, 3384 dmg, 2 kill. Egy lövést kaptam be egy tigertől, a javítási költség így 3867 kredit volt. Prém nélkül nettó 41k lett volna az eredmény.

Győzelem!
Map: Ensk
Date: 2013.10.04. 22:02:27
Jármű SU-122-44
Szerzett tapasztalat 1 615 + kredit: 88 011 (nettó 70 819)

Ha farmolni veszed, akkor gondold át alaposan, mert a su12244 tényleg egy jó tank, de nagyon drága a lőszere és például, hogy maradjunk a tier 7-ben egy Panther M10 lényesen jobban hozza a kreditet nettóban, mert nevetséges a lőszerének az ára. Ha megnézed, prém nélkül már elég karcsúak a nettó körök. Emellett a SU hiába TD, az ágyúját csak komoly tapasztalattal lehet sniperkedésre használni, tudnod kell, hogy hol lesz az ellenfél 4-5 másodperc múlva, mert nagyon kicsi a kitéríthetősége, alig van függőleges mozgathatósága és a rettenetes hosszú célzásidő, nameg a pontosság, ami megköveteli a teljes beszűkülést és még úgy is mellé fog sok menni nagy távolságról. Ezzel együtt lehet vele mesterlövészkedni, szoktam is, de több száz csata tapasztalata kell hozzá, meg hozzászokni, hogy sok a pattanó és mellémenő lövés.

A közelharc, amire alkalmas meg nem tréfadolog, tényleg komoly tapasztalatot igényel, különben szétszednek egy pillanat alatt. Például ha lövés után el akarsz bújni, ami a szokásos TD taktika, akkor már meg is lőttek, nem szabad az oldalát mutatni, hanem csak annyira kell beforgatni, hogy a lövés várhatóan pattanjon, amit elmondani könnyű, de a gyakorlatba átültetni szintén több száz csata kell hozzá, hogy begyakorold. Nagyon gyors és gyorsan forog, ami sokszor előny, mert nehéz megkerülni, a type-ok szokták megjárni, ha elkezdik a forgást, mert igaz komoly hp veszteség mellett, de ki lehet őket lőni full hp-ról, főleg a ha foror, akkor mindig az oldalát lövöm.

Egyébként szerintem a német jpanther-t lehet leginkább hasonló módon használni, hasonlítanak is kívülről.

Összefoglalva, jó tank, jól kezelve szép pusztítást tud csinálni és nagy kredithozamot, de ha a cél tisztán a farmolás, akkor erősen átgondolnám a drága lőszer és a pontatlan ágyú (=sok lövés megy kárba) miatt.

[ Szerkesztve ]

(#25067) Enzolord válasza 04ahgy (#24943) üzenetére


Enzolord
addikt

Az szép.. De mennyi free-t szórtál el a fejlesztésekre?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25068) 04ahgy válasza Enzolord (#25067) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Legtöbbször csak akkor használtam free-t, ha valami extra szenvedős tankot kellett átugranom, illetve hogy minden tankkal fullosan kezdhessek.

Megj.: az imént meglett a nagy löveg az M48 Pattonra, így az összes amerikai járművem elit. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25069) szallasi007


szallasi007
őstag

Napi kedvenc - egyúttal mi a hiba a képen (több is van :) )?

(#25070) vJokka


vJokka
aktív tag

Grabowski akcióban :DDD

Replay
Elején kicsit necces szituban indultam meg a hegyre, de egy jpe100 puszival megúsztam :P

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#25071) Strauss válasza dfsz34 (#25066) üzenetére


Strauss
senior tag

Thx a kimerítő választ ....a TD - zés jól megy , tapasztalat megvan.. meglásssssuk :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25072) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ez is meg van. :))

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#25073) Strauss válasza BaLee (#25061) üzenetére


Strauss
senior tag

Thx, neked is. Megvettem, 1 kör 2400 Dam. 3 kill .... :) nem rossz gép ( sőt , megvettem a kis iskolabuszt is .... ocscso volt :P )

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25074) emre


emre
veterán

ISU gameplay by QB

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25075) Patrick76496


Patrick76496
őstag

SU-122-44-re milyen felszerelést (equipment) ajánlotok töltésgyorsító (rammer) és célzásgyorsító (EGLD) mellé? Coated optics, vagy venti?

(#25076) emre: Tegnap este nekem sem volt jó az utolsó csatáimban, ma viszont ment, amikor gyakorlóztam a SU-val.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25076) emre


emre
veterán

xvm csak nálam nem megy?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25077) janimilan


janimilan
csendes tag

Sziasztok!

Ezt valaki elmondaná hogyan törénhetett?

Object 268-al voltam és one shotolt egy Fv215b(183). Kapott sebzés:1750 és nem volt lőszerekesz találat és mégis kilőtt.Full hp voltam.

Ez azért jobban tetszett:

[ Szerkesztve ]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#25078) nyunyu válasza janimilan (#25077) üzenetére


nyunyu
félisten

Marha ecceru: gold ammoval kioszthato 1750 atlagsebzese nagyobb, mint az 1600-as HPd.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25079) janimilan válasza nyunyu (#25078) üzenetére


janimilan
csendes tag

1950>1750
Object 268-al voltam csak hamar vége lett számomra igy mentem egy kört az object 704-el azért van ez a kép hátterében.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#25080) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ezt miért akkor írja, amikor írni szeretnék? :D Jelezhetné amikor belépek, de am. tök mind1. Nekem az nem tetszik, hogy a sok gyökér mit művel, nekik meg az, hogy én mit reagálok rá... Köcsög wg...

(#25081) Eagle16 válasza janimilan (#25079) üzenetére


Eagle16
addikt

2188 a max. sebzése a prémium HESH lőszerrel.

Azt nem tudom hogy miért 1750-et ír csak a lehetséges szerzettnél. Annyi az átlagsebzése az FV-nek.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#25082) nyunyu válasza nyunyu (#25078) üzenetére


nyunyu
félisten

Lejart a szerk

1750 atlagsebzes -/+25% az 1312.5 - 2187.5 tartomanyt takarja.
Most eppen kegyes volt vele az RNG, es maximum kozeli sebzest lott, igy belefert az Obj 256 1950HPje is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25083) janimilan válasza Eagle16 (#25081) üzenetére


janimilan
csendes tag

Köszönöm az infot ezt nem tudtam.
Még egy kérdés : Ez is tegnap volt a Sand River mapon. 200 méterről 3x átlőttem egy Jagdtigert oldalról mind a három lövés láthatóan átment rajta de se sebzés se lepattanó lövés ilyet se láttam még ,bár hozzá teszem a tegnapi napom volt a legrosszabb az elmult két hónapban. :)

(#25082) nyunyu

Köszi neked is.

(#25084) Fel
Látszik,hogy kezdő vagyok,hogy ilyeneket nem tudok. :B :)

[ Szerkesztve ]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#25084) Fel válasza janimilan (#25077) üzenetére


Fel
addikt

Az az 1750 nem a ténylegesen kapott sebzés, hanem szerzett lehetséges sebzés. Itt a bekapott lövedékek átlagsebzését összegzi. Ami a HESH esetében 1750 dmg. A tényleges sebzés (1950 hp), meg bőven belefér a 183-as HESH max sebzésébe.

(#25085) Eagle16 válasza janimilan (#25083) üzenetére


Eagle16
addikt

Az lehetett lag miatt is, nekem is előfordult párszor, hogy átment a lövés a tankon.

Tegnap sokat játszottam, néha-néha azért "rángatott" a játék, vannak szerverproblémák.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#25086) nyunyu válasza Eagle16 (#25081) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt nem tudom hogy miért 1750-et ír csak a lehetséges szerzettnél.

Ott a teged ert lovesek atlagos ertekeit osszegzi.
Ha pattintasz tizszer egy T29-et, akkor 10x300=3000 lesz, kozben serultel nullat.

Hasznos olvasnivalo: Battle mechanics

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25087) Eagle16 válasza nyunyu (#25086) üzenetére


Eagle16
addikt

Értelemszerű mondjuk, de sose gondoltam át hogy most ott miért annyit ír amennyit.

Már fent vannak a jövőhét végi küldetések is.

- 2x-es legénység xp minden tankra
- steel wall medálért 2x legénység xp

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#25088) Cucuska2 válasza nyunyu (#25086) üzenetére


Cucuska2
őstag

A T29-nek az alfája 320.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#25089) dfsz34 válasza Patrick76496 (#25075) üzenetére


dfsz34
őstag

A coated optics-ot a hajadra kenheted, mert az alap látótávja 330m és ha ahhoz 10%-t hozzáadsz, akkor sem sok. Nekem a kétágú binocular van rajta, mert a mostani csapatösszetételekben senkire nem lehet számítani, hogy majd spotol nekem, illetve sokszor ha spotolnak, akkor hirtelen halált halnak, aztán ott vagyok a sz.rban. A végjátékban is fontos lehet, hogy előbb lássam meg az ellenfelet. Főleg az KV1-IS vonal nagyon vak és sok is van belőlük, úgyhogy őket szeretem egy az egy ellen. Dupla bokor mögött 150m-ről simán lőhetem, nem fog észrevenni, mondjuk a profibbnak van lövési irány mutatója és elindul felém, de a noob csak forgatja a fejét és nem érti.

A kétágúval, bia-val meg a felderítő skillel már elfogadható a látótávja, de sajnos ehhez mozdulatlannak kell lenni, evvan. Kell hozzá még célmegjelölő skill, akkor két másodperccel tovább látod a spotolt ellent, ami elég szokott lenni, hogy ráálljak és lőjek. Erre sokszor van szükség, mert pocsék az ágyú kitéríthetősége és lassú a célzási ideje.

Ventillátor is jó, de ki lehet váltani bia-val. Szerintem a kétágú racionálisabb választás, mert nagyon kicsi az alap látótávja. Ha mondjuk közelharcra készülsz vele, akkor mehet rá az optika, de a su-val a brutálisan jó kamo értéket ki lehet használni és kiváló sniper tank némi gyakorlattal, ha a helyzet úgy kívánja.

(#25090) Flayer válasza emre (#25076) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Nálam sem megy az xvm!!!!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#25091) emre válasza Flayer (#25090) üzenetére


emre
veterán

Köszi!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25092) Atlantis válasza Flayer (#25090) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam még megy...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25093) Patrick76496 válasza dfsz34 (#25089) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem, köszönöm a tippeket! Akkor kipróbálom a csigaszemet, igazából rengeteget szoktam távolról sniperkedni még a legpontatlanabb tankokkal is, csak igen, az mozdulatlansággal van a baj. Az még a gond, hogy a parancsnok a rádiós, így nem tudom egyszerre berakni a két látótáv növelő skill-t. Ezen a designated target-en viszont még nem gondolkodtam, lehet kipróbálom, ha 100-as lesz a második skill.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25094) joergie


joergie
őstag

support :DDD
"Please keep in mind that we do not tolerate such language used. If you continue to use foul and abusive language, we will cease communications with you completely. "
kaptam egy feketepontot :D dögöljenek meg. Pedig még vissza is fogtam magam, rájuk nem is mondtam semmi sértőt, pedig megérdemelnék.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#25095) SoulReaver válasza joergie (#25094) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem biztos sok volt már a rovásomon, mert egyből tiltottak... :D
Pedig, ha nem írom le, akkor a tv-nek ordibálok ;] ;]

(#25096) Djuree


Djuree
félisten

tegnap vki úgy szidta a cseten serb-et, de nagyon durván, ráadásul angolul, de magyar volt a srác, tuti bann lesz a vége. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25097) PR0JECTNR56 válasza Djuree (#25096) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ezt mondjuk nem csodálom Serb egy rohadt semmirekellő. Come at me WG bitches! :DDD

(#25098) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Aki használja a Jacktor mod pakkot.
Azoknak nem szokott néha megjelenni egy félképernyő nagyságban valami számot írni? Legutóbb egy hatalmas nagy 6 ost rakott ki és el sem tűnik a kör végéig.. Ami egyébként rohadt mód idegesítő..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#25099) Chris0321 válasza SSJmeszes (#25098) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha rákeresel a fórumon a nagy fehér számra akkor ki fogja adni a megoldást.

(#25100) fody73 válasza SSJmeszes (#25098) üzenetére


fody73
tag

Megoldás a kereső!
Vagy ne lődözz kínai tankokra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.