Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#3001) Atlantis válasza Angel1981 (#2998) üzenetére


Atlantis
veterán

No, azért szerintem a KT sokkal többet pattint saját szintjén, mint a Tiger H a T7-ben. KT tornya is trükkös tud lenni, ha nem tudod kupakon lőni, jó eséllyel pattintani fog, míg ugye a Tigriseknek pont a tornya a leggyengébb.

Summa summarum: KT-vel nem azért nem célszerű merésznek lenni, mert vacak a páncélja, hanem mert a pontos ágyúja és a gyúlékonysága, valamint relatíve lomhasága miatt inkább sniperkedésre való. Viszont adott esetben, ha közelharcra kényszerül, akkor sem teljesen reménytelen a helyzete.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3002) Sanya válasza Bingisz (#2959) üzenetére


Sanya
nagyúr

meg akar szerezni egy top tankot, mert azzal jól lehet "lövődözni"

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3003) #95904256 válasza Csabi04 (#2996) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ki kell lépni a WOT-ból, utána kell megnyitni a replay fájlt, ezzel automatikusan elindul a WOT replay módban.

(#3004) #73173120 válasza AlexWolf (#5) üzenetére


#73173120
törölt tag

Szép győzelem és bár a replayt nem néztem meg, de azért az látszik, hogy kellett az ellenfél balfaszsága. A KV-1-nek, pláne ha kimaxolt, akkor kb. 3 lövés :) lucky shoottal 2. 410-es HP-t lefaragni nem nagy nehézség.

(#3005) Jolet


Jolet
őstag

kiderült érdemben, hogy lehet e még használni az nvideás kódokat?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#3006) Spenike válasza Jolet (#3005) üzenetére


Spenike
tag

Lehet.

(#3007) PR0JECTNR56 válasza Simulacrum (#2994) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ugyanezek a tapasztalataim a Pearl River-el mint neked, továbbá még azt nem szeretem benne, hogy a felszín nagyon változatos terepviszonyokat garantál és ez számomra elég rossz hír, tekintve, hogy nagyon gyakran alacsony profilú páncélvadásszal (Hetzer, Jagdpanzer IV) játszok és ez mind a mozgást, mind az ellenfél sikeres eradikálását megnehezíti.

(#3008) #24889344


#24889344
törölt tag

Van valakinek SU-8 arty-ja? Mik a tapasztalatok?
Nekem kicsit csalódás, pedig már 93%-os a legénység, nagyon hosszú a célzási idő a nagyobbik ágyúval. Az is lehet hogy nagyon gyakran a gyengébb csapatba kerülök.
Az SU-5 -öt nagyon megkedveltem míg xp-t gyűjtöttem.

(#3009) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#3007) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem, nagyon tetszik az új map.
Szvsz. végre egy olyan map, ahol tényleg van rengeteg kis út, végtelen lehetőség, és rengeteg olyan pont ahonnan hátba lehet döfni a ellent, arról nem is beszélve, hogy milyen jól lehet bázist védeni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3010) smisa válasza Bingisz (#3009) üzenetére


smisa
őstag

pont az utolsó mondat rész miatt egy újabb camp pálya lesz csak idő kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#3011) krisss93 válasza #24889344 (#3008) üzenetére


krisss93
aktív tag

A Wespet-t milyen lőszerrel kell használni?

(#3012) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#3009) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Panzer III/IV-el mentem legutoljára rajta, ott már valamivel kellemesebb volt mint a páncélvadászokkal, de nekem még mindig nem adja. Talán majd idővel. Addig is nézek néhány taktikai megoldást a páncélvadászokhoz meg egy-két videót, hátha sikerül valami tanulni, mert az ott nyújtott teljesítményem eddig gyalázatos. A dombokat egy örökkévalóság néha megmászni, főleg a Hetzer-el, a terep mindenütt egyenletlen, nehéz jó pozíciót fogni, ahol egy újabb domb nem takar be a nagyon alacsonyan elhelyezett lövegnek és nem látnak az ellenfél járművei. Továbbá a lejtőkkel megint nem tudok mit kezdeni a Jagdpanzer IV nagyon szenved, ha süllyeszteni kell a löveget sajnos elég alacsony a negatív irányú kitérítés lehetősége. A látótávolság is fontos lenne ezen a pályán, de ez problémás mindkét jármű esetében (a Hetzer-nél jön elő jobban).
Őszintén szólva egy francia témájú kisváros és a környező nagyjából sík terület, kis erdő kis domb felállásnak jobban örültem volna új térkép szempontjából.

(#3013) krisss93 válasza krisss93 (#3011) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nemnagyon tudok vele mit kezdeni, mert az AP lepattog a KV-1-ekről a a HE-meg 20-t sebez beléjük.

(#3014) opzozi


opzozi
tag

Sziasztok.
Nem túl rég kezdtem el a WOT-ot. Léteznek olyan magyar klánok, akik fölvesznek kezdő játékosokat? Még csak 4-es szintű tankom van, de a legtöbb helyre minimum 7-es, 8-as szintűt kell birtokolni.

Xiaomi Poco X3 Pro

(#3015) GrooveHero válasza krisss93 (#3013) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pedig az lesz az, mással nem tudod lőni. Egyelőre ez van. Ki kell bírni, a grille már jobb lesz. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3016) krisss93 válasza GrooveHero (#3015) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát be van tárazva 5 db goldlőszer meglepinek ha valaki közelebbről is érdeklődne irántam :DDD
Azzal már lehet csúnya dolgokat csinálni.

(#3017) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Valaki linkelt be anno ilyen Wot-os failokat ruszki szerverekről azt hiszem, de sehogy sem találom. Valaki segítsen legyen, oly szíves! :R

(#3018) GrooveHero válasza krisss93 (#3016) üzenetére


GrooveHero
addikt

A wespe esetében, ahogy a legtöbb arty esetében az aranylőszer nem csak fröccsenési (splash) sugarat növel? :U Tehát mondjuk nem 2, hanem mondjuk 4.5 méteres körben sebez.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3019) krisss93 válasza GrooveHero (#3018) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nem, van nek 113-188 közti penje.
Szóval arra nagyon jó, hogy ha jön egy scout 1 lövésből ki lehet végezni, vagy ha már közel van az ellen azzal még beleverni 350-et a halál előtt :D

(#3020) Moleman válasza krisss93 (#3011) üzenetére


Moleman
addikt

HE. Nagy tankokba nem sebez nagyot, de legalább sebez, én több E-75-öt is kilőttem annak idején vele. :DD

(#3021) Fel válasza GrooveHero (#3018) üzenetére


Fel
addikt

Némelyikhez HEAT a prémium lőszer (jell. tier 5-6 szinten), de pl. az AMX 105 AM-nél APCR(!!).
A legnagyobbakhoz van nagyobb splash sugarú HE goldammóként.

(#3022) GrooveHero válasza Fel (#3021) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi az infót. Amikor még nekem olyan kis artym volt, akkor még nem volt senkinek hozzá aranylőszere, mert akkor még nem kredité' dobálták az ember után. De akkor nagyjából igaz az amit mondtam, hogy a "normális" :D artyknak csak nagyobb splash area-t ad a zaranylőszer

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3023) HungAryan válasza J.J. András (#3000) üzenetére


HungAryan
tag

Hát hogyne... :U

Szerinted rajtad kívül másnak nem tűnt volna fel, ha ennyire nerfelnek valamit? :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#3024) krisss93 válasza Moleman (#3020) üzenetére


krisss93
aktív tag

A Grille He-je még ér valamit de ennek még elég soványka...
Sebaj gyorsan át lehet lépni, meg azért néha beadja.
Most vágtam bele egy Churchill I-bel 435-öt He-vel :DD

Más:
Nem, tudom hogy teljesíthet egy csapat ennyirr rosszul 10-es csatában....
A 105-össel felszerelpt Jp2-vel én sebeztem a legtöbbet...

[ Szerkesztve ]

(#3025) Djuree válasza krisss93 (#3024) üzenetére


Djuree
félisten

az e-100 többet sebzett :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3026) Napfénysüti válasza opzozi (#3014) üzenetére

Szoktak lenni akadémiái a klánoknak ahova direkt kezdőbbeket vesznek fel.

Més que un club!

(#3027) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szuper :(
Pont a masszívabb páncél miatt vettem most vissza a tiger P-t(a H helyett),erre meg kis fosok is belövik amire nincs magyarázat csak a fű alatti gyengités.

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#3028) krisss93 válasza Djuree (#3025) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ja, bocs én kérek elnézést :DDD
A lényegen nem változtat sokat szerintem :D
Jó nehéz lesz így kifarmolni a nagy löveget a Jp-re.

[ Szerkesztve ]

(#3029) GrooveHero válasza krisss93 (#3028) üzenetére


GrooveHero
addikt

A te csataeredményed xp szerint van rendezve, nem sebzés szerint ;)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3030) opzozi válasza Napfénysüti (#3026) üzenetére


opzozi
tag

Értem. És hol lehet találni ilyet? Vagy végig kell nézni az összesnek a honlapját? :)

Xiaomi Poco X3 Pro

(#3031) Csabi04 válasza #24889344 (#3008) üzenetére


Csabi04
tag

Ne hülyéskedj a Su8 nagyon jó tank. Nem ritka az 1000 körüli sebzes egy lövésre. Csak ki kell tapasztalni és gyakorolni vele.

(#3032) krisss93 válasza GrooveHero (#3029) üzenetére


krisss93
aktív tag

Attól függetlenül szerintem 10-es tankkal sebezhetne 2000-nél többet...

(#3033) virkir válasza Memphis79 (#3027) üzenetére


virkir
veterán

kis fosok is belövik amire nincs magyarázat csak a fű alatti gyengités.

Prémium lőszer credit-ért mond valamit?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3034) GrooveHero válasza krisss93 (#3032) üzenetére


GrooveHero
addikt

Naná, annál sokkal többet kell teljesíteni. Főelg E-100-zal, aminek páncélja és HP-ja is van, lehet vele alkotni, ha aranyaat töltesz bele, akkor meg végig lehet vele menni az egész mezőnyön 750-esével :DD

virkir mintha azt a jukat nem arany ütötte volna :N Bár igaz ami igaz, kicsit közelebbi kép nem ártott volna

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3035) krisss93 válasza Memphis79 (#3027) üzenetére


krisss93
aktív tag

Valamint a weak spotjai lőhetők még 5-ös tankkal is.
Pl. hasa, kupola, sofőrnyílás, géppuska satöbbi.
Aki tudja hol kell lőni átlövi, ne félj

(#3036) Memphis79 válasza virkir (#3033) üzenetére


Memphis79
aktív tag

ja persze csak mikor tudod az ellen ágyújának képességeit(gold lőszerrel is)és nem viszi át papiron +-25al se akkor meglepődsz pöttyet mikor átlövi a beforgatott frontot(NEM A KUPOLÁT stb gyenge pontot!) kapáslövéssel pl..
Toltam már vele jópár csatát és szeretem is ezért volt meglepő

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#3037) Moleman válasza opzozi (#3030) üzenetére


Moleman
addikt

Ha lesz hatos tankod, jelentkezhetsz a PPD-A-ba. Efficiency-ben hogy állsz? (Néha kisebb tankokkal is vesznek fel embereket, akár nagyon gyenge mutatókkal is, de egyrészt nem vagyok toborzótiszt, másrészt nem értek egyet ezzel a gyakorlattal. :) )

(#3038) sith7 válasza GrooveHero (#3034) üzenetére


sith7
nagyúr

mintha azt a jukat nem arany ütötte volna

az látszik, hogy gold, vagy sima lőszerrel lőttek - e ki ? :F

Más
Szerintetek lesz hétvégi event ?

Vagy most 15. - ig az IS3-8-7 lesz csak, ami most is tart jelenleg ?

(#3039) Bingisz válasza virkir (#3033) üzenetére


Bingisz
addikt

Tekintve arra, hogy az igen sokatmondó képen túlsok minden nem látszik, még az is lehet, hogy a srác a 122mm-es HE ágyúval tolta, és azzal sebzett 80-at.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3040) virkir válasza Memphis79 (#3036) üzenetére


virkir
veterán

Ezek szerint mégsem tudod az ellenfél ágyújának a képességeit.
D-5T-85BM 146-243mm a prémium átütése.
De elemezzük a képet.

Az 1. lövés nagy valószínűséggel nem a 200mm-es frontlemezen ment át hanem a 60mm-es tetőpáncél sarkát kapta el.
A 2. meg beadta a max közeli pent a T-43-nak és mivel a minimap szerint felülről lőtt jó eséllyel kompenzálta a döntöttségét az alsó lemeznek.
Ennyi a rejtély nincs itt semmiféle burkolt nerf. Nyugodtan el lehet felejteni, hogy "jó páncél" mert olyan mostanában már nincs

Bingisz
Hm... a sebzéseket nem is figyeltem, akár még az is lehetett.
Mondjuk az is megérne egy misét, hogy miféle taktikai koncepció vezette azt a TigerP-t od a pocsétába. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3041) AlexWolf válasza sith7 (#3038) üzenetére


AlexWolf
senior tag

az látszik, hogy gold, vagy sima lőszerrel lőttek - e ki ? :F

Persze. Arany lőszernél sárga a lyuk pereme. :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3042) mikron válasza Memphis79 (#3027) üzenetére


mikron
tag

Főleg gold ammo-val, ott hiába forgatod a páncélt akkor is átlőnek :U

(#3043) HungAryan válasza virkir (#3040) üzenetére


HungAryan
tag

Pedig mindenki megmondhatja, hogy egyfolytában gyengítik a tankokat, főleg a németeket. :DDD

WT account: Cpt_Hungarian

(#3045) vJokka válasza Tomi0703 (#3017) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nesze [link] :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#3046) Bingisz válasza virkir (#3040) üzenetére


Bingisz
addikt

Amíg nem néztem meg a minimapot, addig azt hittem, hogy Mountan Pass középső átjárójában készült a kép. A sivatagot full hónak láttam... :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3047) GrooveHero válasza sith7 (#3038) üzenetére


GrooveHero
addikt

Naná. A luk nagyságából lehet ítélni. Ha ilyen pici kis lyuk van, akkor az arany ütötte. Valamelyiknek még a hangja is más. Ha meg ilyen nagyon nagy luk van, hogy az öklöd is beleférne, meg még repedések is vannak a szélein, na az bizony páncéltörő, tehát sima AP

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3048) jahrn válasza virkir (#3040) üzenetére


jahrn
senior tag

A Tiger P siman loheto szembol mindenfele gold ammo nelkul is a T-43mal, de ez ezelott is igy volt szal nem latok itt semmi nerfet. Az viszont feltunt h gyakrabban lovok/latok kiloni Tiger P-t ammorack-el.
Viszont a high tier brutko penes agyuk es a gold ammo koraban amugy sem latom sok ertelmet a nagy pancelzatnak - egyenlore, mert allitolag 8.6-ban buffoljak a hvy tankokat.
En is hasonlo cipoben vagyok az Mle48-al, elso 2-3 loves lepattan rola (mert kemeny az eleje+riszalom) utana ugyis betoltenek goldot es ott lonek at ahol nem akarnak. Ugyanakkor en is betolthetek goldot amikor olyan ellenfellel talalkozom aki problemas, szal win-win eh?

[ Szerkesztve ]

(#3049) RAiN91


RAiN91
őstag

Ha a T32-vel nem tudok játszani, akkor az M103 milyen lesz, érdemes megvennem? Mert ez mindig felidegesít, csak az M103-ért játszom, de ha az is ilyen..

(#3050) p06


p06
senior tag

Sziasztok!

Anno megvettem a Pz.I C-t és nagyon jó tank :D. Ennek örömére szeretnék valami scout esetleg med ágat elkezdeni. Melyik a legjobban "hülye" biztos ?. Eddig csak jószerével TD-el és Heavy-vel játszottam és nem is vagyok nagy játékos.

Előre is köszönöm!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.