Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#152001) zodo válasza jimmy74 (#151996) üzenetére


zodo
nagyúr

Nagyjából ugyanazt az átlagot tudom velük, minden téren.
Sebesség buff óta nem játszottam az FV-el de pl ne felejtsd ki a 275 gold átütést, néha nagyon jól jön és szerintem pontosabb is a lövege de tényleg játékos függő.

(#151994) MZsoltee

Erre sincs örök szabály.
Attól függ hogy adja a rendszer.
CDC-t kölcsön kaptam 5 napra, végül megvettem.
Ma benyomtam az 50% kredit boost-ot és 0/7 nesze neked, olyan csapatok hogy jááááj és főként +2T.

[ Szerkesztve ]

(#152002) MZsoltee válasza zodo (#152001) üzenetére


MZsoltee
veterán

vettem egy T34-85-t mit kellene rá rakni. Amíg lesz az M addig megtanulok ezzel játszani :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#152003) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Köszi SRÁCOK nagyok vagytok! :R kchryss neked külön köszi a terjedelmes javaslatot ;)

Végeredmény:
-Ikv 65 eladva
-pokolcica megvásárolva
-IS2 megvásárolva
-4 tank felszerelve
-revo megvásárolva

Konklúzió: ~5k huf elköltve ~5 misi kredit elköltve :U ;]
A maradék három gurigából meg veszek fogyócikket... :DDD

(#152004) Puculo


Puculo
aktív tag

Sziasztok. A legénységgel kapcsolatban lenne kérdésem. Sajnos későn kapcsoltak villanyt nálam, és így szörnyen pocsék skill párosításaim vannak a legtöbb tankomban. Nem sok csata van mögöttem, és nem is vagyok jó játékos, de még az ág is húz ahogy a mondás tartja. Utólag van rá mód, hogy a perkeket értelmesen ossza szét az ember, vagy ennyi volt? A másik dolog hogy ha pl. KV 1 legénységet átképzem T 150-re akkor azok a meglévő skillek megmaradnak, csak visszaesik egy kicsit a szintjük?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#152005) jimmy74 válasza zodo (#152001) üzenetére


jimmy74
őstag

csak én nem használok vele goldot szinte el se lőttem vele hisz nem olyan pozicióban játszom vele ahova kell.
Az a kb 220pen nekem bőven elég volt hogy érvényesüljek.
hozzáteszem ezzel a tankkal kb 20 csatám van de hasonló rengeteg medem van 50k csata után :)

WoT:jimmbo

(#152006) zozyk válasza Puculo (#152004) üzenetére


zozyk
addikt

Lehet resetelni a skilleket ingyen (sok xp-t buksz),kreditért (kevés xp-t buksz) és goldért (semmit nem buksz)

[ Szerkesztve ]

(#152007) zozyk


zozyk
addikt

A hétvége gyümölcse,végre. :D :B

(#152008) jimmy74


jimmy74
őstag

MZsoltee Pucolo:
vbaddict-on meglehet nézni mi kell mit érdemes minden tankra,ott irja mit használnak az unicomak százalék szerint
amugy én pl de mint minden nehéz tankon általában javitás,bia mindenkinek,parinak 6érzék a javitás helyett a bia tudjon majd müködni nálam T150 igy van
aztán utána lehet mást is lehetőleg ne álcát :D
Én a t34-85ön pl optika rammer és célzásgyorsitót használtam lehet ezért megkőveznek itt :D de jo a legénység és 3 kiválóságos vagyok vele.

bár itt most nem látszik hisz a mod1 be raktam őket a cuccok meg leszereltem az M-re :)

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#152009) Puculo válasza zozyk (#152006) üzenetére


Puculo
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Ez jó hír, csak azt nem tudom hogy kell végrehajtani. A kredites verzió lesz a járható út. Ez valahol a beállításokban van eldugva?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#152010) zozyk válasza Puculo (#152009) üzenetére


zozyk
addikt

Jobb gomb a legénységi tagon -> Személyes fájl, majd a Visszaállít gomb. Utána tudod választani,hogy szeretnéd.

Tank átképzésnél ugyanígy tudod,csak a Képzés fülön,nem a képességnél!

[ Szerkesztve ]

(#152011) Puculo válasza jimmy74 (#152008) üzenetére


Puculo
aktív tag

Az a baj hogy nem vettem sokáig észre, a BIA skill minden tagnál 100% kell hogy legyen. Így ez teljesen bukó lett miután valahol 3. helyen van, és így tovább szétdobálva. Van mit tanulni bőven az biztos. Még így is emészthetőbb a dolog, mert van ismerős aki 13 ezer csata után jött rá erre.. Ráadásul tőlem tudta meg az illető, úgy hogy 8-9-10 tierben csatázik..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#152012) Jadro válasza Puculo (#152011) üzenetére


Jadro
veterán

Az mindegy hányadik helyen van, csak legyen mindenkin 100%-os.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#152013) Puculo válasza zozyk (#152010) üzenetére


Puculo
aktív tag

Hálás köszönet mégegyszer.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#152014) Puculo válasza Jadro (#152012) üzenetére


Puculo
aktív tag

Most már tudom, csak ugye nem mindenkin van kifejlesztve. Mióta ezt tudom, egy sorba rakom őket.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#152015) inferno88


inferno88
őstag

Megvettem az STRV S1-et. Eddig mindkét körben 4k felett sebeztem, szóval móka. :DD
Az írták, hogy van 10 darab 5xp mission a szellemhez(én csak így hívom ezeket), de nem látom, hogy hol van a leírás, kiválasztás, stb. Merre kellene kutatnom?

Semper fi!

(#152016) h1mpi válasza inferno88 (#152015) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a beetetés aztán majd jön város és only tier10 :C

(#152017) zozyk válasza inferno88 (#152015) üzenetére


zozyk
addikt

Azt hiszem a küldetéseknél látod,a Löwénél én ott találtam meg,úgy emlékszem.

(#152018) jr1994 válasza galervin93 (#151990) üzenetére


jr1994
addikt

Annyi fa meg bokor van ott hogy szerintem nem meglepő hogy eltűnt a tag. Előtte sem te spottoltad.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152019) galervin93 válasza jr1994 (#152018) üzenetére


galervin93
őstag

Jejnemáhogymindentmagyaráznikell.
:DDD
Persze, tiszta sor - csak nem egészséges.
Én azt sem bánnám, ha minden lövés után felderítődnénk. Artyk domb mögül is, és azonnal meg is semmisülnének, ha lőnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152020) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem sok meccs kellett a T69-hez. Beteg kis szörny ez :)

(#152021) balintka


balintka
addikt

Kaptam egy -30 %-os kupont. Gondolom nem lehet akciós árú tankra felhasználni?

(#152022) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A T69 milyen tank? Érdemes megvenni vagy csak a vonal miatt, hogy továbbmenjek...

(#152023) Emu válasza balintka (#152021) üzenetére


Emu
őstag

Hogyne lehetne :)

(#152024) balintka válasza Emu (#152023) üzenetére


balintka
addikt

Ezt írja a kuponnál:

The coupon gives a one-time 30% discount on any package purchased in World of Tanks. The coupon is valid for 7 days from the date of receipt and is not applicable to gold, special offers, discounted items and limited-time offers.

Az Strv S1-et venném meg, de ott nem tudom, hogy lehetne hozzáadni. A fizetésnél 7.900 Ft van.

(#152025) po1son válasza balintka (#152024) üzenetére


po1son
addikt

The coupon is valid for 7 days from the date of receipt and is not applicable to gold, special offers, discounted items and limited-time offers.

Gondolom különleges ajánlatnak minősül és ezért nem tudod hozzá adni. Egyébként fizetési ablaknál, amikor már a kosárban van a tétel és választanod kell paypal, bank stb ott van egy kis rublika és ott tudod kipipálni a kupon aktiválást.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152026) balintka válasza po1son (#152025) üzenetére


balintka
addikt

Na sejtettem, hogy így van, köszönöm a segítséget!

(#152027) po1son válasza balintka (#152026) üzenetére


po1son
addikt

Tehát akkor sikerült kuponnal megvásárolni? :B
Írjad meg mennyi vontak le, hadd legyek kicsit irigy, én mindig rossz időpontokban kapok kupont. :(((

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152028) balintka válasza po1son (#152027) üzenetére


balintka
addikt

Ja, nem, nem hozza fel a kupont. Így egyelőre nem vettem semmit :D.

(#152029) po1son válasza balintka (#152028) üzenetére


po1son
addikt

Nyugi, vannak kiskapuk. :D
Ha van 130 gold a felhasználódon, akkor vegyed meg ezt 30%-os kuponnal 5600 Ft-ért és akkor a játékon belül megtudod venni 7630 goldért a strv s1-et.
Igaz ezt nem kapod meg 10×missions: x5 XP for Victory, de spóroltál több mint 2300 Ft-ot. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152030) h1mpi válasza po1son (#152029) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Erre is gondoltak...

"not applicable to gold"

(#152031) SoulReaver válasza h1mpi (#152020) üzenetére


SoulReaver
veterán

Régem a 175 pennel betegebb volt...

(#152032) Razermazer válasza balintka (#152028) üzenetére


Razermazer
őstag

Jah ja én is kaptam, de hagytam lejárni, egyrészt nem veszek semmilyen prémtankot, ami van bőven elég és a shopban lévők már nemgyerebe. A mostaniakkal kezdem feltornászni magam pont, light és med ág jön be azt tolom, egyre kevesebbet td-zek. Kettő csak prémnapra és a shopban lévő nem akciós kínálatra lehetett felhasználni úgy ahogy a tiédet(goldra még véletlenül sem, majd persze pont arra ;] ennyire nem hülyék). Prémnapot nem veszek 90-et, 180-at mivel nem használom ki, havi 30-nap és punktum, most az is akciós volt 1000-goldal így arra sem tudtam felhasználni. Legközelebb csak egy lorraine 40t ha lesz karácsonykor.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#152033) po1son válasza h1mpi (#152030) üzenetére


po1son
addikt

Ohhhh, most toltam le munkahelyen 12 órát aztán nem fog az agyam.... :O
Akkor ez a kupon nesze semmi fogd meg jól.... :DD
Mondjuk én szerencsésnek mondhatóm magam, mert amiket eddig kaptam azokat mindig tudtam speciális csomaghoz is hozzárendelni, igaz csak 20%os volt. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152034) zodo válasza MZsoltee (#152002) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem Rudy van és azon Venti + Töltésgyorsító + Távcső van fent.
Ezek az ajánlottak a tesóra M -re is míg a sima fejlesztési ágon lévőre, Távcső helyett Célzás gyorsító

(#152035) h1mpi válasza Razermazer (#152032) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha megveszed 360 napra sokkal de sokkal olcsóbb, mint havonta.

(#152036) h1mpi


h1mpi
nagyúr

:W :W Ezeket a tetves HE Japán HT-ak mikor basszák már ki a játékból? A WG-nek a mocskos k***a anyját ezekbe

[ Szerkesztve ]

(#152037) Razermazer válasza h1mpi (#152035) üzenetére


Razermazer
őstag

A havi 1 hetet számolva kb ennyit teszek bele akkor is bukta, eleget költöttem én erre már. Szóval 360 nap totál felejtős. 1 hetet itt vagyok, 1 hetet a hajósba és akkor nagyjából kihasználtam a 30 napot.
Ha meg idegállapotba hoz akkor ki is hagyok 1 hónapot is. Inkább azt a pénzt egy vga-ra költöm, a gép lassan összeáll, mégsem az igazi 30fps-el tolni egy hd3000-el :DDD.

Megyek nézek egy kis Samurai Jack-et :))

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#152038) MZsoltee válasza zodo (#152034) üzenetére


MZsoltee
veterán

Így yszerelem fel ahogy mondtad és beruháztam a T54 P1-re. Ismerkedünk :)

#152037) Razermazer :"Megyek nézek egy kis Samurai Jack-et" - abból elég a 30 fps is! :)

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#152039) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sajnos lightal megy csak igazán, lassan meg kellene tanulnom játszani a többi tankkal is :P

Nekem az Rhm. Pzw nagyon bejön. Elképesztő jó a mobilitása és elég pontos az ágyúja is. A Sheridan a közelébe se érhet.

[ Szerkesztve ]

(#152040) Razermazer válasza MZsoltee (#152038) üzenetére


Razermazer
őstag

Nah :DD ott megvan a 60fps simán bfffff nem is tudtam hogy befejezték, vagyis remélem nem, ötödik évadot nézem ami most márciusban jött ki. Furcsa, gyerek fejjel azért más volt ;] bár mindent bírok amit Genndy Tartakovsky csinál érdekes egy animátor az fix.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#152041) Skyhunter válasza inferno88 (#152015) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A Revot én is ilyen 10 db X5 mission-nel vettem. Eltartott egy darabig, mire kibogarásztam, hogy ez mit jelent. Nem kell indítani semmit, automatába adja. Ha sikerült leduplázni a tankot, utána adja. Nyerned kell, és a top 10 xp-ben lenni, akkor kapsz 5x-es szorzót. Ezt max 10-xer kaphatod meg, ez a mission.

[ Szerkesztve ]

(#152042) Zerdal


Zerdal
tag

Találós kérdés.

Miért nem nyertünk?

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#152043) Warton válasza MZsoltee (#151989) üzenetére


Warton
őstag

Pudel.

(#152044) balintka válasza Razermazer (#152032) üzenetére


balintka
addikt

Azt hiszem, én is hagyom lejárni... Nincs most úgy semmi, ami kellene. Akciósra meg úgyse érvényes...

(#152045) e-newsee


e-newsee
addikt

Utolsó meccs:

És a mai nap eddig:

Ma nem szabad nyerni. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#152046) jimmy74


jimmy74
őstag

csak meglett:

WoT:jimmbo

(#152047) Emu


Emu
őstag

Vajon be fogok férni top1000-be :F
Próbálok agresszívan játszani, de az én játéktudásommal ez 1100-1200xp-s körökre elég csak, persze ez miatt van pár 0-s is :DDD

(#152048) po1son válasza h1mpi (#152039) üzenetére


po1son
addikt

Én most Spicnél tartok a német light ágon, főleg a ru-t várom nagyon, eddig mindig mindenki pozitívan nyilatkozott róla, de jó hallani hogy a 10es nagytesó is jól muzsikál.
Remélem a hwk-tól nem fogok majd agyvérzést kapni... :DD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152049) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Kupon témához:
Tegnap kaptam egy 20%-os kupont a harmadik évfordulómra. Megnéztem, ezt bármihez fel tudom használni és nem csak a WOT-ban, hanem a másik két játékban is. Nem egyformák ezek a kuponok... :N
Nem akartam költekezni, de most elgondolkodtam az S1-en... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152050) nanus válasza Zerdal (#152042) üzenetére


nanus
senior tag

Ezért nem nyertünk. :D
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.