Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#246001) h1mpi válasza po1son (#245999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#246002) Dr.Én válasza po1son (#245999) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszönöm szépen hogy szóltál :R :R

WOT: kissio

(#246003) Warton


Warton
őstag

Húú, ez a Saladin mekkora egy fos tank, amilyen jó volt a 7-es annyira szar ez a tank, pedig ebbe még legénységet is képeztem, igaz, hogy csak 2 skill, de akkor se 75%. :U Már csak a fejlett löveg hiányzik, aztán töredékekből megvan a kilences. Kilences jobb amúgy? Vagy inkább hagyjam. A tizestől nem nagyon ájultam el, amikor láttam kajzoot játszani vele.

(#246004) po1son válasza Warton (#246003) üzenetére


po1son
addikt

Mindig mondom magamban, amikor meglátom "Aladdin megjött a varázs szőnyegén." :DD

Amúgy az egész ág nem egy nagy eresztés, nekem olyan mint a tavalyi M-V-Y ág, kár időt-kredeitet pazarolni rá.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#246005) ollie válasza Warton (#246003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hááát, egész jó tankok lennének lánctalppal, lenne egy angol, papír, med ág, jó löveggel, és használható lenne. De a kerekek teljesen tönkre vágják ezeket, mert a közelében sincsenek a kerekes lightok mozgékonyságának.

***

(#246006) korren válasza po1son (#246004) üzenetére


korren
aktív tag

Ennyire nem jó az amerikai M-V-Y HT ág??

Mivel ez meg a kínai BZ ág nem volt meg, a kettő között vacilàltam, de a kínai kapott kis handicapet, tervrajz formájában.

Vagy az is melléfogás? :F

-I like the misery. -I like this world!

(#246007) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Mi a csecs értelme van annak, hogyha oldalára borul a tank akkor talpra állítjuk viszont ha a tetejére akkor meg haggyuk megdögleni a delikvenst? :F

(#246008) Plata válasza Viktoár (#245997) üzenetére


Plata
félisten

Artyval élmény kiszedni. ;)

#246006korren
Szerintem a Bz ág nagyon fun,az amerikai meg távozz tőlem sántán. :D
Nekem legalább is.

[ Szerkesztve ]

(#246009) dante3 válasza po1son (#245999) üzenetére


dante3
addikt

Köszi :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#246010) Met válasza 2thletme2day (#246007) üzenetére


Met
nagyúr

És annak mi értelme hogy kell várni X másodpercet? :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#246011) Warton válasza ollie (#246005) üzenetére


Warton
őstag

Amúgy ja, mert ha leesik a lánctalpad akkor megállsz kb. 5 mp-ig, itt viszont 20 mp-ig olyan lassan mész, mintha megállnál. Igazából az Aladdin semmiben sem jó, nincs páncél, nincs camo, a löveg alfája nevetséges, tehát snipolni sem nagyon lehet vele. Jelenleg stock löveggel meg aztán pláne 150 dmg-el csak röhögnek rajtam. Az egész tank egy freexpsink, hogy amikor majd a reward tankot venném pont az a 56k xp (kerék, torony, löveg) hiányozzon ami elmenne erre a szarra.

De az a 250-es alfájú löveg sem tűnik sokkal jobbnak... :U

[ Szerkesztve ]

(#246012) Djuree válasza korren (#246006) üzenetére


Djuree
félisten

Az MVY vagy én csak mivi-nek hívom, az egyik leggyengébb hevi, rettenet szar egy tank.
A kínai az nem rossz, lehet vele jó köröket menni, de a 9-es jobb a saját tierjében mint a 10-es. Azt szerettem, a tizest már nem annyira.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#246013) ollie válasza Warton (#246011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 250-es nem rossz, kifejezetten pontos. Inkább azzal van a legtöbb gond, hogy a kerék miatt nem fordulékony a tank.

***

(#246014) po1son


po1son
addikt

3 órától twitch drop link

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#246015) Plata válasza korren (#246006) üzenetére


Plata
félisten

Ma egy csatát mentem BZ-75-el,de az eszetlen fun volt.
Golyóálló, Isten keze, kitüntetést is bezsebeltem.
Irtó fun volt hogy t10 tankok gold lőszerrel nemtudtak kilőni közvetlen közelről,mert tipikus kamikaze stílusban nekik mentem. :DDD

(#246016) po1son válasza korren (#246006) üzenetére


po1son
addikt

Nekem nincsen meg egyik ág sem a kettő közül, de a M-V-Y-nél teljes mértékben kijelenthető, hogy dmg töltetlék a jelenlegi metaban, nincsen semmi kiemelkedő tulajdonsága.

440as alfa tier10es heavy tanknál nevetséges, amihez 300mm átütésű gold lőszer párosul.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#246017) joergie válasza po1son (#246016) üzenetére


joergie
őstag

És nem az a jobbik ágyú hozzá :DDD 360as alfával inkább medként funkcionál. Amúgy annyira nem vész a tank(MVY). Én is a bz-t csinálnám előbb.
Köszi a linket.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#246018) Plata


Plata
félisten

Ebben a hónapban az M-V-Y juj tank lesz a hónap tankja,plusz a kínai light.

(#246019) Warton válasza ollie (#246013) üzenetére


Warton
őstag

Na sikerült kifejlesztenem a nagyobb löveget és igen, sokkal jobb lett tőle a tank. Olyan centurionos a gémpléj, csak egy picit jobb kamóval. Pedig már majdnem feladtam minden reményt...

Itt egy kis bokrozós csikicsuki: replay

Gondolkodtam, hogy repair vagy camora képezzem a legénységet, de arra jutottam, hogy a 20 mpes kerékcserét sokkal úgysem fogja javítani, úgyhogy elindultam a camo felé.

Annyi pozitív ebben a tankban, hogy ennél tényleg van értelme a két szetupnak. Az egyik lehet a rammer, vent, távcső a másodlagos meg a lownoise, cvs, távcső.

(#246020) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok ma olyan történt amire ritkán van példa. Megint leültem játszani a roham módot mert ugye új heti küldetések vannak. Bemegyek Cliff-re a kaiju-val , még tart a visszaszámlálás már kapom a "change fucking type 5 you ape" üzenetet a centurion-tól. :DDD A másik meg kérdezi hogy miért akarok azzal menni? -Mert szeretem. :DDD

A lényeg hogy a meccs végén rám írt a centurion és bocsánatot kért, rendesen meglepődtem, ilyen 5 évente ha előfordul velem. :C

Egyébként mi a tök van a roham móddal, ez a meccs is tele volt lila játékosokkal pedig csak bronz b-be vagyok. :F

Üdv:Viktor

(#246021) tween válasza Plata (#246018) üzenetére


tween
őstag

Mármint a TOTT?

Kínai light-ot még meg is venném, ki van húzva, de úgy tudom írtó ergya a jószág :DDD

[ Szerkesztve ]

(#246022) korren


korren
aktív tag

Köszi mindenkinek a kínai BZ heavy ág infókat!
:R
(még kell néhány tervrajz és megvan a Tier 8-as jószág)

-I like the misery. -I like this world!

(#246023) Plata válasza tween (#246021) üzenetére


Plata
félisten

Én szeretem.
Igen a tót. :D
T8 és T10 wz is a garázsban van.

[ Szerkesztve ]

(#246024) jano_77 válasza Warton (#246003) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mennyire használható a 7-es angol kerekes med?
Fontolgatom, hogy megvegyem, mert van egy rakat legény a barakkban és még free XP-m is van, tervrajzok is dögivel. Ki tudom fullozni a 7-est és a 8-ast is, de a 7-esen gondolkodom, hogy megtanuljam a játékmodot velük, mielőtt feljebb lépnék.
Köszi a véleményt, tapasztalatokat. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#246025) CirrMee válasza jano_77 (#246024) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem agresszív jószágok. Előszeretettel vonzzák a kerékre leadott lövéseket, amitől kb nulla haladási sebesség várható, cserébe jó sokáig tart a (legénység általi) javítás.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#246026) tween válasza Plata (#246023) üzenetére


tween
őstag

T8-at szerettem, de a T9-et rühelltem.

(#246027) sith7 válasza Viktoár (#246020) üzenetére


sith7
nagyúr

Melyik löveggel használod ?

(#246028) tween válasza Viktoár (#246020) üzenetére


tween
őstag

Majdnem 50ezer kötvény... szégyelld elfele magad! ;]

(#246029) Viktoár válasza sith7 (#246027) üzenetére


Viktoár
addikt

A 600 alfás 14cm-essel. Sajnos csak azután lett meg a tank miután nerfelték, így a repeszes ágyút nem tudtam kipróbálni. A 15cm-es szerintem jelenleg nem túl életképes, sok a tornyozós tank plusz a repesz nerf kinyírta.

Azt azért hozzá kell tennem hogy nem minden kör ilyen, de nem szoktam sereghajtó lenni. Ezen a szinten még olyanok a játékosok mint én, nem túl erősek és lehet bohóckodni a Type 5-tel is. Magasabb szinten már nem használható szerintem és verbálisan megerőszakolnának a csapatársak, sőt már itt bronzba is sokan meggyilkolnák a családomat, és sűrűn kellene onkológushoz járnom. :(

A múltkor olvastam hogy majd újrabalanszolják a tankokat többek között a Type 5-öt is. Nagyon kíváncsi vagyok hogy mit változtatnak rajta. Ha engem kérdeznének akkor azt mondanám hogy a toronyfrontot egy picit erősíteni (így is maradna rajta gyenge pont bőven), plusz a prémlőszer átütését 290-ről 310-re megemelni.
Esetleg a mobilitáson javítani, de mivel szupernehéz így érthető ha lomha.

tween: Ritkán költök belőle, ezeket a kötvényes bohóc eventeket meg mindig csinálom. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#246030) sith7 válasza Viktoár (#246029) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a választ, Type 4 - nél vagyok, és tegnap láttam egy 2023 - as skill4ltu youtube videót, ahol a 15 cm - es löveggel tolta, és repkedtek a +800 - as sebzések :K

Igaz a prém HE lőszerrel :B

Kipróbáltam egy kör erejéig, Conway kapott egy 851 - es puszit :DDD , de pl. ST-II az 0 sebzéssel ledobta a láncot, egy oldallövés után ... kicsit hektikus, lehet tesztelem még ... :B

(#246031) Djuree válasza Viktoár (#246029) üzenetére


Djuree
félisten

olyan a type5 mint a maus, olyan mapokon jó ahol nem tudnak annyira oldalba, hátba lőni, városban fasza pl., de nyíltabb terepen szétszedik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#246032) Viktoár válasza sith7 (#246030) üzenetére


Viktoár
addikt

Jó is az amikor a papírtankot megkened a troll ágyúval. :C A type 4 és 5 nem sok különbség van, az 5 picit páncélozottab és jobb a töltésideje de a stílus ugyanaz. Saját szintjén egyik sem kiemelkedő, viszont a type 4 tier 10-be nagyon frusztráló lehet, mert ugye a páncélt úgy balanszolták hogy tier7-be is lőhető legyen.

Egyébként meg mindkét tank olyan mintha néha a garázsban maradt volna a páncél, néha meg rácsodálkozol hogy mi a f@sz....., hogy jött össze 8k lepattanó? :DDD

Djuree: Igen, városban működik. A maus nekem annyira nem jön be, de majd ráfekszem arra is. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#246033) 2thletme2day válasza Djuree (#246031) üzenetére


2thletme2day
őstag

Hát azért a Maus fényévekkel jobb szerintem a Type 5-nél.. Azt lehet úgy dönteni, hogy ne legyen weak spotod az ágyúmeneten kívül. A Type 5-öt pedig ha elkezded dönteni mindig van valamilyen weak spot csak ahogy döntöd, úgy változik a helye. A gold ammo egyiknek sem tesz jót de szerintem a type-ot sokkal könnyebb belőni.

(#246034) Viktoár válasza 2thletme2day (#246033) üzenetére


Viktoár
addikt

A maus használhatóbb tank, ami a páncélt illeti. :K A type 5 akkor jó ha lehet csiki-csukizni, és úgy "tradelni". Kinézel, felveszel egy lövést, beviszel 600-at. Ez az alfa és hozzá a hp-d általában elég 1vs1-hez, ha meg többen jönnek és leyolóznak akkor mindegy mivel vagy. :D

Üdv:Viktor

(#246035) Djuree válasza 2thletme2day (#246033) üzenetére


Djuree
félisten

a mausnak is ott a nagy kocka az alján, az meg magában akkora weakspot mint egy kisebb tank. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#246036) hulp01 válasza Viktoár (#246020) üzenetére


hulp01
senior tag

Számomra ez a roham mód valami szörnyű. Bronz a-b-ben tanyázok és nem nagyon tudok elmozdulni. És ott meg ilyen 4-5k wot ratinges játékosokkal vagyok együtt, akiknél azért jobb vagyok. Rankeden is sikerült ennél jobban haladni. A heti küldetéseket letudom, aztán már nem erőltetem. De azokat a kis zászlókat jó lenne gyűjteni. Bár nem teljesen világos, hogy mi lesz majd a vége. Most ilyenből lesz három kör, és utána osztanak jutalmakat? Mert akkor nem lesz meg a Hurrican tank, az tuti. Eddig csak két zászlót szereztem és ha jól veszem ki a bronz szintért csak kettő jár. A tankhoz meg 12 kellene. Nagyon visszasírom a rankedet.

(#246037) po1son válasza Djuree (#246035) üzenetére


po1son
addikt

sok sikert ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#246038) Plata válasza po1son (#246037) üzenetére


Plata
félisten

Én azt hallottam hogy az új mini maus nagyon érzékeny a felülről jövő találatokra,artyval élmény vele eltalálni a tornyát.

(#246039) jano_77


jano_77
nagyúr

Tököm ki van ezzel a WT játék moddal, hogy amikor nagy ritkán tudok menni WT-el, akkor tutira olyan csapatot kapok szembe, akik tudják mit kell csinálni és mint a szart szétszednek. Mikor meg Harrierrel megyek, akkor sorba akpok a debil csapatokat, akik akkor is mikor ki van lőve a védelme és lehetne aprítani a WT-t, állnak a következő generátoron és várják, hogy túlterhelhessék! Sorba a 3-ik olyan csatám, ahol gyakorlatilag pillanatok alatt elbuktunk ezek miatt. :W :O
Amúgy WT-el mit kellene csinálni, mert én bármit is próbáltam eddig mintig tényleg szétszedtek mint a rongyot. Rengetegszer hiába találom el a tankot nem sebez vagy el sem találom. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#246040) Plata válasza sith7 (#246030) üzenetére


Plata
félisten

60TP-t nem próbáltad még?
Type nerf óta én inkább azzal megyek.
Az ágyúja nagyon jó.
Szintén tud 800 felett ütni,sőt ha HE van betöltve akkor az olyanba mint a grille simán 1k felettit üt.
Vuszont mozgékonyabb tank.

(#246041) jano_77


jano_77
nagyúr

Volt most egy igen érdekes csatám a WT modban. Minden eltünt a monitorról - se minimap, se ellenség, se generátorok - csak a pályát láttam és az enyéimet, de azokat is csak akkor, ha épp ott voltak, amerre mentem. Járt már így vki esetleg? Hiába nyomtam bármilyen gombot, nem jött vissza semmi. :( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#246042) Plata válasza jano_77 (#246041) üzenetére


Plata
félisten

Akkor ha alt+tab-ot nyomtam mert nem volt türelmem várni.
Néha türelmetlen vagyok és ha kiìrja hogy várni kell többi játékosra 28-30 másodpercet talán,akkor alt tabbal váltok és netezek. :B

[ Szerkesztve ]

(#246043) ddt500hu válasza Djuree (#246035) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja. Aztán 60tp gold ammo-ja néha csak megkarcolja. :Y :W

(#246044) sith7 válasza Plata (#246040) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a tippet, :R nem , azt még nem próbáltam :N

(#246045) tween


tween
őstag

Francia heavy ágon az ötös és a tízes tank között mely tankok használhatóak? Melyiket ugorjam át? ;]

(#246046) Viktoár válasza hulp01 (#246036) üzenetére


Viktoár
addikt

Én elengedtem a roham módot már az elején, csak annyit játszok ami a küldetéshez kell. :K Csapat nélkül elég frusztráló a játék, sok jó játékos kiég az event alatt.

Ezt a zászlós dolgot nem is néztem eddig. Ha jól értem mind a 3 szezon alatt arany ligába kell jutni hogy kapj egy tech tree-s tankot 3d-s skinnel? :F

Üdv:Viktor

(#246047) joergie válasza tween (#246045) üzenetére


joergie
őstag

Feltételezem a single shot m4 ágra gondolsz, nem a sorozatlövős amx50b ágra.
Szerintem kifejezetten jó ág, a tier8asat viszont ugord át amennyire csak lehet. Szerintem a tier7 is játszható, egy butított tiger1, de nem mindenki osztja a véleményt. Nézz meg 1-2 videót, replayt róla. tier5 egész jó(ágyúk), tier6 nagyon jó, tier9 nagyon jó(sőt). Ezen a skálán a tier8 játszhatatlan(talán a legrosszabb tier8 az egész játékban, mostanában kap valami buffot asszem, de nem fog segíteni rajta), tier7 meg olyan..nyeh.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#246048) Plata válasza tween (#246045) üzenetére


Plata
félisten

Ha táras ág.
Akkor nyolcas már jó.
Hetest kifejezetten nem szerettem.
Többit is átugrottam free xp-ből inkább.
Nem nagyon szeretem a franciákat,lorraine somua tizes arty és foch 155 kivétel.
Mind ki van fejlesztve tier 10-ig,de csak med light és arty van megtartva.Igaz szinte csak artval játszom.
Vagy Foch 155-el,vagy ha Tier 8 akkor somua liberte és lorraine.Esetleg szintén arty az artys accommal de azt is csak frontline-on.

[ Szerkesztve ]

(#246049) po1son válasza tween (#246045) üzenetére


po1son
addikt

táras francák felett eljárt az idő már nagyon régen, a másik ág a 8as kivételével rendben van

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#246050) Warton válasza jano_77 (#246024) üzenetére


Warton
őstag

7-es: viszonylag fájdalommentes stock grind. Annyira nem vágom a tier7-es medeket, így nagyon hasonlítani nem tudom mihez, egy sniper meggymagköpködős tank, ami low tierMM esetén, és ha nincs az ellenfélnél lt, akkor lt-ként is használható.
Saladin: ahogy itt fent keseregtem roppant fájdalmas stock grind, a 250-es löveggel már használható, itt is kb. ugyanaz mondható el mint a hetesről, viszont ebben a tierben lévő sok CVS miatt a kamoja véleményes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.