Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196001) bb68


bb68
tag

Jó öreg Panther/M10-el azért lehet menni jó csatákat.

Vicces tud lenni saját tierjében. Az enemy Cometja biztos emlegetett amikor lekaptam ramolással 689 HP-t a tankjáról,és ment is a garázsba :DDD A két arty is imádott mikor megjelentem körülöttük :D .

[ Szerkesztve ]

(#196002) ooloo válasza bb68 (#196001) üzenetére


ooloo
őstag

Hatvannyolcas vagy ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196003) bb68 válasza ooloo (#196002) üzenetére


bb68
tag

Igen.Taposom az 51-ik életévemet. :D :K

(#196004) Barret001 válasza bb68 (#196003) üzenetére


Barret001
addikt

Az hogy jön ki? :D

(#196005) ooloo válasza Barret001 (#196004) üzenetére


ooloo
őstag

Leülhetsz , 1-es ;]

bb68 : Üdv a klubban . ;)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196006) Macka


Macka
veterán

Ma 9 körből 8 nyert... szerintem itt kell befejezni. :DD

(#196007) Barret001 válasza ooloo (#196005) üzenetére


Barret001
addikt

2020 van még ezt is tudom! Bebeee :)

(#196008) Stauffenberg válasza Macka (#196006) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem pont fordított. Tegnap 13 körből 12 volt bukó, ma eddig 8 körből 7.

---

Más: Kezdem egyre jobban meggyűlölni a T-44-et, pedig jó lenne már haladni vele a kitűzött Obj430/Obj430U felé. A legtöbb csatámban feldobál Tier X-es ellenfelek közé és egyszerűen alkalmatlan arra, hogy csaták menetébe érdemben beleszóljak. Ma is a legtöbb kör úgy ért véget, hogy már a csata elején elpukkan a csapat fele-kétharmada különösebb ellenállás nélkül, aztán a maradék próbál addig kitartani amíg bír.

Egyszerűen nem érzem vele a játékot. Van több más tankom, amikkel jó barátságban vagyunk, de ezzel (és az elődjével sem különösebben) találom a közös hangot. Az RNG az összes med tankom közül ezen dobálja legjobban szanaszéjjel a lövéseket (Pershing például sokkal-sokkal pontosabbnak érződik, sokkal gyakrabban megy oda ahova szánom, pedig a T-44-en van az elméletben pontosabb löveg, legénység amúgy kb azonos szinten van), szóval a távolról csipkedés nem kenyere, közelebbről, együtt mozogva a heavy társakkal, flankelgetve, spotolgatva meg jó, ha a társak is jók, de ha mindenkit szétkapnak körülöttem, akkor sok köszönet nincs benne.

Ha van itt T-44 zsonglőr, aki érzi és szereti is ezt a tankot, akkor adhatna pár tippet. Mert így még azt is átgondolom, hogy kell-e nekem folytatni ezt az ágat, ha a többi is hasonló lesz.

(#196009) Barret001 válasza Macka (#196006) üzenetére


Barret001
addikt

Szó szerint! Még mész pár kört,és meg is van a 47% :D

(#196010) bb68 válasza ooloo (#196005) üzenetére


bb68
tag

5 éve tologatom én is a tankokat.A fórumot is régóta olvasgatom.Ritkán kotyogok bele. :D Én csak ilyen hobbijátékos vagyok. :K

(#196011) Moleman válasza Stauffenberg (#196008) üzenetére


Moleman
addikt

Én nagyon szeretem, amikor épp jó helyre sikerül állni és jó ellenfelek jönnek szembe, pattintani is jól tud, viszont a 35%-os winrate azt sugallja, hogy én sem csinálok valamit jól.

(#196012) Macka válasza Stauffenberg (#196008) üzenetére


Macka
veterán

Nekem tegnap is hasonlóan kedvezett az MM, akkor 6-ból 5 volt a nyert. Gyanítom, hetvegen, amikor lenne több időm játszani, felszállok ismét a szopórollerre.

T44 nekem sem volt a legnagyobb kedvencem, olyan átlagos volt emlékeim szerint, bár évekkel ezelőtt húztam ki. Viszont utána a T54 és az OBJ is sokkal élvezhetőbb gépek, szóval ne add fel.

[ Szerkesztve ]

(#196013) BÁ Nutrition válasza Stauffenberg (#196008) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En szeretem. Eleg mozgekony tank. En sunyiskodni szoktam vele. Keccsillagos lett meg a buffolas elott. Utana sokkal kevesebbet katszottam vele de a tornya ha jol emlekszem dupla annyi pancelt kapott minimum. Jol lehet flenkelni vele. Meg konnyen atersz egyik oldalrol a masikra.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196014) ooloo válasza bb68 (#196010) üzenetére


ooloo
őstag

Én lassan 3 éve ... de ahogy elnéztem a twitch-en is van 1-2 kőkorszaki szaki , aki tankos játékkal játszik . :DDD Sajnos a fiatalabb korosztállyal nem vehetem fel a harcot . Nekem már az is óriási eredmény , ha elérem az alsó-közép szintet . :DDD Én azért sűrűn belekotyogok .... ez remek alkalom egyeseknek , hogy rajtam csiszolják a tekintélyüket . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196015) peterson79


peterson79
őstag

Találkoztam egy nekem új dologgal. Most mentem egy olyan kört amiben a végén 2 vs 1-en maradtunk, mindenki egylövéses volt már csak, az ellenfél beállt a bázisunkra. Óvatosan megközelítettem és sikerült is beérnem a bázisra, de nem állt le a számláló...Én ezt csak az utolsó pillanatban vettem észre és már nem sikerült de-capelni..

Az csak 1 bázisos játékban van, hogy lehet stoppolni a foglalást?

(#196016) kchryss válasza peterson79 (#196015) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, pontosabban csak az egyik egybázisosban. Ütközet módnál 1 bázis van amit mindkét fél tud foglalni, itt lehet blokkolni, mert ha mindkét csapat a cap-en van akkor nem megy a foglalás egyiknek sem.
A másik két módban vagyis a sima 2 bázisos randomban és az 1 bázisos támadó módban ahol csak a támadó csapat tud foglalni, ott nem történik semmi ha a saját bázisodra állsz. Csak úgy lehet resetelni a foglalást ha sebzést vagy kritikus sérülést okozol a foglalónak.

(#196017) notika77 válasza popey37 (#195994) üzenetére


notika77
senior tag

Csata után fejlesztetted ki a tankot fullosra és utána kapcsoltad be a gyorsított legénységképzést. De így már nem engedi a prémiumos szorzót rátenni a legénységre (legalábbis most nálam ez történt).

(#196018) peterson79 válasza kchryss (#196016) üzenetére


peterson79
őstag

Pedig még direkt be is töltöttem a repeszt, hogy tuti sebezzen, csak fostam, hogy úgy talál el, hogy abba bele is halok...erre lejárt az idő :D

(#196019) xAttilax


xAttilax
senior tag

Mostanában szakaszozok barátaimmal (elmúlt 7 nap) akik nem túl jó játékosok vagy kezdők, szóval 1000 wn8 alatti playerek. Amúgy tök jókat megyünk meg nevetgélünk viszont velük nem tudom hozni az átlagom közeli WR-t se. Egyszerűen nem lehet kompenzálni, hogy nem sebeznek vagy szar helyen vannak és meghalnak gyorsan... nincs benne semmi csalás vagy valami egyszerűen minden csata 14, 13 VS 15 kezdődik. Szóval aki sokat veszít (mert itt naponta lehet olvasni ilyen 20-30% WR-eket) szerintem nézze meg a saját pozícióját és csatához hozzá tett eredményét és lehet majd látni fogja, hogy mit rontott el és nem is lesz annyi bukta.

Stauffenberg: megkérdezhetem az ingame neved? mert te írtál, hogy 14 ből 13 bukta aztán 8 ból 7..stb Szívesen mennék veled pár kört, hogy ott tényleg valami gagyi MM-rd van vagy csak nem mindig vagy jó helyen ahogy a barátaim is. 2-10-ig van minden tankom. játékban: xlagmarx

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196020) Barret001 válasza xAttilax (#196019) üzenetére


Barret001
addikt

Csak azért lett ilyen jó a tegnapi statom,mert mentem egy kimagaslóan jó kört T-34 gyel :) A kempelés meghozta a magas sebzést.

:D

[ Szerkesztve ]

(#196021) ooloo válasza Barret001 (#196020) üzenetére


ooloo
őstag

És ez ? Ekkora kilengést ... nem kéne ennyire előre engednie és akkor nem kéne ennyire visszafognia . Nem lehet ezen finomítani ? Véletlenszerű a szórás , a páncélátütés , az álcaérték ... ja . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196022) Barret001 válasza ooloo (#196021) üzenetére


Barret001
addikt

1 jó köröm volt,kempüléssel értem el.Már nem volt jobb elképzelésem,olyan minuszt kaptam.

(#196023) ooloo válasza Barret001 (#196022) üzenetére


ooloo
őstag

Lehet , hogy gagyi játékos vagyok , de én azt látom , hogy a jó statisztikás játékosok általában hátulról operálnak . Nem konfrontálódnak , hanem hátulról csipegetnek . Tisztelet a kevés kivételnek . Úgyhogy , ha ésszel csinálod , sokszor a siker kulcsát is jelentheti .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196024) emre válasza ooloo (#196021) üzenetére


emre
veterán

Alacsonyabb tierben sebeztél többet, nincs ezzel semmi gond.
Majd ha tier 9 környékén 1,6-2k körül sebzel átlagban kiegyenesedik a görbe, és valamennyire hozza magával a jobb wn-t is.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#196025) HellGreg válasza Barret001 (#196020) üzenetére


HellGreg
őstag

Erről jut eszembe, nekem mióta artyzom sokat küldetés miatt, ilyen wn8-aim vannak. Mivel stun damage kell, nem is törekszem a saját sebzésre. Gondolom a stun nem dob a wn8-on, ugye?

(#196026) peterson79 válasza ooloo (#196021) üzenetére


peterson79
őstag

ezzel a statisztikával annyi gondom van csak, hogy nem mérvadó...

121 játék után van 57%-od és 15 után 40%....ez szerinted mit mutat? mert szerintem azt, hogy még hiányzik 106 játék ahhoz, hogy reprezentatív mérleget mutass fel..igen, ma tényleg szarabbul adta, mint tegnap...vagy az elmúlt héten...ezek a számok semmit nem jelentenek így, nem lehet egymás mellé állítani őket.

(#196027) peterson79 válasza HellGreg (#196025) üzenetére


peterson79
őstag

A WN8 az sebzést figyel, a Gunmark pedig mindent, sebzést, assist-ot, stun-t (ami lényegében assist)

Melyik küldetést csinálod?

[ Szerkesztve ]

(#196028) xAttilax válasza ooloo (#196023) üzenetére


xAttilax
senior tag

ez azért nem igaz, mert úgy nagyon lutri a sebzés és a jó játékosoknak meg az kell. ez inkább a gyengébb játékosok ismérve mert nem mernek menni vagy nem ismerik fel mikor kell, vagy éppen egyszer találtak egy jó pozíciót és utána erőltetik ha kell ha nem

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196029) ooloo válasza emre (#196024) üzenetére


ooloo
őstag

Tier IX-ben elég jó vagyok .... magamhoz képest . ;]

De ez édes kevés az üdvösséghez ... :DDD

xAttilax :

Ne mond meg , hogy én mit látok és mit nem .... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196030) HellGreg válasza peterson79 (#196027) üzenetére


HellGreg
őstag

Az excalibur amerikai 15. küldetést, 1. osztályt vagy tank ászt kell 5x csinálni. Meg úgy általában húzom az arty ágakat a franciáknál és németeknél. Amcsi 7 és 9es artyval tolom. Volt már vele ászom nem is egy, csak mostanában nem akar jönni. A többi, nem arty tankkal sem amerikai, sem briteknél nem megy valami jól nekem.

[ Szerkesztve ]

(#196031) emre válasza ooloo (#196029) üzenetére


emre
veterán

Ja, látsz valamit, de nem érted, pedig az off topikban én is próbáltam elmagyarázni.
Most is inkább leoltod a másikat, és sajnos ez egy eléggé elterjedt reakció ha a tudásunkat meghaladó dologgal állunk szemben. Erre meg jön az hogy élvezetből játszok nem érdekel a stat, de mégis itt görcsöl rajta mindenki hogy hogyan lehetne jobb. És már körbe is értünk.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#196032) notika77 válasza ooloo (#196029) üzenetére


notika77
senior tag

Hiába látod, ha nem érted.

szerk.: látom nem vagyok egyedül a véleményemmel. Nem beszólni akartam, hanem tényleg így gondolom!

[ Szerkesztve ]

(#196033) peterson79 válasza HellGreg (#196030) üzenetére


peterson79
őstag

Én is Amcsikat húzom, lassan megvan a T92 és szintén a francia ág, azt ajánlották, egész pontosan a 9-es BC-t, azzal lehet jól stun-olni...állítólag. Ott még a 8-as Lorraine-t tolom, épp a napokban vettem meg.
Van orosz és német arty-m is, de azokkal nagyon nyögvenyelős, amcsi, franci eddig nem rossz, bár a lóri az néha olyan homályokat dob, hogy ajjjaj.

(#196034) xAttilax válasza ooloo (#196029) üzenetére


xAttilax
senior tag

nem akarom én, sok hülyeségben hisznek emberek... de csak racionálisan gondolod végig:
WN8= sebzés, ha kempelsz akkor nagyon nagy esély van, hogy lemaradsz a komoly sebzésről mert vagy nyer vagy veszít a csapat gyorsan, szóval nem lehet egyenletes teljesítményt hozni.
Amúgy meg ha csak kempelés lenne a lila stat akkor nosza, nyomjad azt, hisz azt mindenki tudja és egyből te sem fogsz sírni itt a szar átlag és WR miatt.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196035) ooloo válasza notika77 (#196032) üzenetére


ooloo
őstag

Azt látom , hogy hátul van ... mit kell ezen érteni ? Ha hátul van , akkor nem lehet elől . Vagy káprázik a szemem . :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196036) Barret001 válasza xAttilax (#196034) üzenetére


Barret001
addikt

A meccseim felét úgy zárom,hogy a végén szidom magam,hogy nem bújkáltam hátul,mert lehetett volna még pár lövésem.Sokszor duplázhatnám is :) Rendszeresen befoglal az ellenség óriási előnnyel.Egy reset is sokat dobna a nulla teljesítményen! Van néha kiemelkedően jó meccsem is.de ez ritka.Light vonalat szeretem legjobban.

(#196037) xAttilax válasza Barret001 (#196036) üzenetére


xAttilax
senior tag

van amikor hátul kell bujkálni nem azt mondom, csak az a kijelentés, hogy a prok "hátulról operálnak" szerintem nem igaz. Inkább az lenne a jó, hogy ők tudják mikor honnan kell "operálni"

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196038) ooloo válasza xAttilax (#196037) üzenetére


ooloo
őstag

Hátulról , de nem minden esetben .... a negatív RNG-t hátul bekkelik ki . Barret001 olvtárs éppen arról beszélt , hogy bukó szériában van és hátul kempingezve ért el jó eredményt . Én ehhez a szituációhoz szóltam hozzá . Sajnos , ha a jobb játékosokról - nem személy szerint , hanem úgy általában - negatívnak vélt kijelentést tesznek , azonnal felhördülnek . Személyes sertésnek veszik , pedig nem az .

Valami Tank Nuts , vagy mi a fene ... aszongya "Richard Cutland aki a britt hadsereg 30 éves veteránja" :U
Tényleg ... években ki lehet fejezni , hogy hány év szolgálat után veterán valaki ?
Nyilván elírás ... 30 éve van szolgálatban . Így lenne kerek .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196039) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma nagyon odaverek, szerintem lesz vagy 500 wn8 max :)
kis accon kiprobaltam a ketcsovu rettenetet, kb a scorpion g tobbet pattint. nem arrol volt szo h van pancelja? :U
lehet felreneztem valamit. artak is kuldik bele a finom 500akat, par klikk es hellobello

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196040) Barret001 válasza ooloo (#196038) üzenetére


Barret001
addikt

Nem teljesen jó fogalmaztam.Meccs elején előre megyek spotolni mindig! Na ez után kellene át pozícionálni,utólag jövök rá igen gyakran :) Nem az esetleges sebzésre kellene gyúrni,hanem kihasználni a jó camo előnyeit. Persze tudom hol hibáztam,de addigra vége a meccsemnek...Na meg szeretek a bokorhoz közel lövöldözni...Mindig azt hiszem,hogy nem vesznek észre! Aztán jön 3 lövés egyszerre :P

(#196041) xAttilax válasza ooloo (#196038) üzenetére


xAttilax
senior tag

szerintem senki nem veszi magára csak nem értenek vele egyet és azért fórum, hogy diskuráljunk róla :)
amúgy mi az a negatív RNG?
az rng nem egy olyan random változó amivel megszorozódik (-25% - +25% intervallumban) minden sebzés és talált lövés átütő értéke?

Barret001: :K ez egy nagyon jó megfogalmazás. sokszor mikor hülyeséget csinálok kb 1 tized mp múlva már fogom a fejem, hogy mekkora BOT vagyok.

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196042) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#196039) üzenetére


jr1994
addikt

Csak rejtsd el az alját, és jobb páncélja van mint egy IS-3-nak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#196043) BÁ Nutrition válasza xAttilax (#196041) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amúgy mi az a negatív RNG?
amikor neked a -25 jut egesz nap

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196044) HellGreg válasza peterson79 (#196033) üzenetére


HellGreg
őstag

Az amcsiknál a 10-es, a franciáknál meg a 9-es ki van már fejlesztve, a németeknél pedig a 8-as, de nem veszek most semmit, mert nem merek kreditet költeni, amíg nem tudni, mikor lesz feketepiac. :DDD
A 10-es orosz nagyon jó viszont, a gyors töltés, szerintem igen pontos ágyú és viszonylag elfogadható tűzerő nagyon adja, nekem a kedvenc artym.
A 8-as franciát is szeretem, ahogy a hatost is, ezeket mind meghagyom a garázsban.

[ Szerkesztve ]

(#196045) ivey


ivey
csendes tag

A tervrajz töredékek száma maximalizálva van? Az univerzális töredékeim száma (500) jó ideje nem növekszik, emiatt érdekelne.

(#196046) lacibacsi válasza ivey (#196045) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én most kaptam az 536. darabot...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196047) popey37 válasza ivey (#196045) üzenetére


popey37
addikt

miért nem használod fel? felesleges összegyüjtögetni 1000-et. nem kapsz érte semmit ha sok van.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196048) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Scheff az új videójában az új IS-3A-val megy... Lemaradtam valamiről? Mi az, hogy új?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196049) ollie válasza lacibacsi (#196048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom az autoreloaderes verziót érti újként.

***

(#196050) lacibacsi válasza ollie (#196049) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tavaly melyiket lehetett a ládákból nyitni? Vagy az változott meg menet közben. Nem sokat játszottam vele, akár az is lehet...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.