Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138001) Flash Gordon válasza saltanus (#137998) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Szerinted, egyébként attól függ mit vársz tőle, ha tier8 ban pedozást akkor jó (kb. 5-6 az 1 hez hogy ilyenbe berak), egyébként a T32 lövegével biztos szórakoztató lehet AP-t lövöldözni mondjuk a heavykbe T8 felett...

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#138002) Midway


Midway
senior tag

Valaki írta , hogy sok a prémium tank. Dehogy is. Csak 11 a 15-ből. :W

Lehetne 17 is ? nem? ;]

[ Szerkesztve ]

(#138003) h1mpi válasza Flash Gordon (#137993) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyszer voltam 10-ben, többször 9-ben és 2x 8-ban. Full 8-ban enyhén op a tank :DDD

A gold igénye csak is az MM-től függ. Ha kapsz 3-4 olyan HT-ot, ahol a páncél vastagabb, mint 200, akkor csak gold, ha nem akkor nem kell spamolni a goldot. Jó pontos a lövege, kicsit sok criticalt lőtt, az feltűnt egyből.

Nekem 10 gold van benne, ha lövök 2K dmg-et akkor még mindig plusszos, ha van mellé 1000-1500 asziszt, akkor csúnyám plusszos

[ Szerkesztve ]

(#138004) ooloo válasza kchryss (#138000) üzenetére


ooloo
őstag

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ ! :R :R

Így már világos .

Ha szabad még kérdezni ...

Egyébként , ha bokor mögül 15 méterre tüzelsz ( azaz láthatatlan vagy ) , akkor mutatja a meglőtt játékos monitorán a bekapott találat lövési szögét ( Damage indicator ) ?

Kellemes napot !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138005) Puculo válasza kchryss (#138000) üzenetére


Puculo
aktív tag

Egyenlőre míg ilyen kezdő szinten vagyok, 6-nál nem akarok feljebb menni. Ezért marad a tier 4-5-6 legalább 4000 meccsig. Addig benő a fejem lágya, és kiderül megunom-e vagy belemélyedek. Gyakorolni muszály lesz az artykkal is, hogy legyen róla fogalmam. Köszi a segítséget. :R

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#138006) ollie válasza ooloo (#138004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindig mutatja az indikátort.

***

(#138007) Flash Gordon válasza h1mpi (#138003) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Kösz az infót, néztem pár streamert, nagyjából összevág a véleményükkel, mondjuk az MM et nagyon ekézték, volt olyan aki két este tolta vele folyamatosan és egy olyan csatába se került ahol a topban lett volna vele, 9-10 be rakta állandóan meg néha full tier 8. Meg sűrűn ellövik a motort, 6 fokos gunderp elég sok gondot okoz mivel nagyon magas...eszi a goldot, kissé paradox módon nélküle nehéz összehozni komolyabb sebzést ezért nem hoz kreditet, golddal meg kell prémelőfizu hogy valamit farmoljon is.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#138008) ooloo válasza ollie (#138006) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm.... :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138009) h1mpi válasza Flash Gordon (#138007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem farmolni vettem, csak funolni, de egész jól hozza a kreditet is :K

(#138010) kchryss válasza ooloo (#138004) üzenetére


kchryss
addikt

A lövés irányt mindig mutatja. Gondolom veled is előfurdult, hogy olyan valaki lőtt meg aki nem volt spoton, nem láttad.
15m-rel a bokor mögött sem vagy láthattatlan csak sokkal kisebb az esélye hogy észrevegyenek lövés után. Ha közel mész egy bokorhoz akkor az átlátszó lesz. Az a pont amikor átlátszó lesz 15m-nél van. Ha azon belül vagy és úgy lősz akkor elveszted a bokor álca bónuszát, ha 15m-en kívül vagy akkor marad a bónusz akkor is ha lősz.
Egyébként minden tanknak 3 camo értéke van, 1 amikor áll, 1 amikor mozog és 1 amikor lő. A lövés utáni camo érték lehet olyan kicsi, hogy a bokor bónuszával együtt is meglátnak.

Egyébként a wg csinált egy szemléletes videót a láthatósági rendszer működéséről. Minden kezdőnek kötelező lene megnéznie: A láthatósági rendszer: Hogyan működik a felderítés?
Magyar felirathoz kapcsold be a videó alatt beállításoknál a feliratot.

Másik kezdőknek hasznos videó: Hogyan működik a páncélátütés?

[ Szerkesztve ]

(#138011) fradi81 válasza Flash Gordon (#138007) üzenetére


fradi81
veterán

Egyik tank sem eszi a goldot csak ha etetik :) A kényelem nagy úr.

moto g72, Ninebot d28e

(#138012) xXdensionXx


xXdensionXx
tag

Üdv!

A WOThungary ModPakk telepítő frissítése befejeződött. Új verzió száma: 9.18.0.1

Letöltés: WOThungary ModPakk telepítő - 9.18.0.1 letöltése

Alább a változtatások listája a WOThungary ModPakk 9.18.0.1 telepítőben:

Javítás:
- nem volt hibabejelentés;

Új mod:
Xvm 6.6.5 -->> XVM mod Bones konfiguráció
Xvm 6.6.5 -->> XVM mod J1mB0 konfiguráció
Célzórendszerek, Zoom -->> Speciális arti nézet - Battle assistant -->> Egér görgöre klikk
Célzórendszerek, Zoom -->> Speciális arti nézet - Battle assistant -->> G betűre
Célzórendszerek, Zoom -->> Speciális arti nézet - Battle assistant -->> J betűre
Hangok, kommunikáció -->> Szinkronok -->> Minyon legénységi hang

dension

http://www.wothungary.hu - WOThungary ModPakk - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ''A lustaság az evolució motorja!''

(#138013) Viktoár


Viktoár
addikt

Uniskum nevű tag elég érdekesen játszott a cromwell b-vel.Úgy lőtte el egymás után a moduljaimat hogy csak úgy pislogtam.Elsőnek ellőtte a löveget,javítottam majd megint ellőtte.Aztán jöt sorban minden,mindezt úgy hogy folyamatosan mozgott,meg sem állt.

Szerintem egy nagy büdös csaló a srác dehát néha belefutunk ilyenekbe. :( Ez ellen nem mozdul a wg csak amiben pénzt lát.Mocskos csürhe. :U

Üdv:Viktor

(#138014) h1mpi válasza Viktoár (#138013) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet mákja volt a Cromwell B-vel mindent lehet csak pontosan modult lőni nem :D

(#138015) Sgr_A válasza jr1994 (#137999) üzenetére


Sgr_A
addikt

Tessék

[ Szerkesztve ]

(#138016) Viktoár válasza h1mpi (#138014) üzenetére


Viktoár
addikt

Mákja mi? :D Én is letudnám tölteni a "mákot" de akkor mi értelme lenne a játéknak? ;]
Nem vonom kétségbe a tudását de ezt semelyik játékos nem tudja önerőből kivitelezni. :N

Üdv:Viktor

(#138017) h1mpi válasza Viktoár (#138016) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet az is, hogy csaló, csak azt mondom, hogy az aimbotnak is van rng, hiába céloz a modulra az az ágyú annyira pontatlan, hogy nem találja el.

(#138018) Puculo válasza Viktoár (#138013) üzenetére


Puculo
aktív tag

Egyszer én is meglepődtem a Tundra pályán. Szintén Chromwell B volt a ludas. Domb mögül ugratás közben szedett ki bokorból, anélkül hogy a 6.érzék jelzett volna. Már nem emlékszem a nevére, de 9-et szedett ki közülünk..

[ Szerkesztve ]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#138019) Stanislav84 válasza Viktoár (#138016) üzenetére


Stanislav84
tag

Ha csaló is, akkor se tudja befolyásolni, hogy hol találod el azzal a tankkal, mivel baromira nem pontos és csak közvetlen közelről lehet pontosan a modulokra célozni vele. Ezt mondta himpi is.

Nincs olyan csalás, ami pontosabbá vagy jobbá teszi a tankot, mint amilyen...

[ Szerkesztve ]

(#138020) Flash Gordon válasza fradi81 (#138011) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ahha, jöhetne még valami üres frázis, nem kötelező a KV5 be meg az is6 ba sem ha ingyen frag akar lenni valaki, lehet választani :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#138021) po1son válasza Viktoár (#138013) üzenetére


po1son
addikt

Minden játékban vannak csalók, szerencsére wotban nagyon kevés. Párszor nekem is volt ilyen, hogy szétlőtték egyesével a modulokat egy nem modul érzékeny járművön. Ilyenkor megy a report is ennyit lehet csinálni. :(((

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138022) emre válasza szbalogh (#137951) üzenetére


emre
veterán

Majd egy pár hónap múlva, ha megint kedvem lesz elindítani a wot-ot megmutathatnád hogy kell ezzel a szarral játszani. :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#138023) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Lehet, hogy lámaság de miért van az, hogy (legalább is az orosz és német ágon így van) az arty, light és TD tankoknak van "tiszta" vonala amin végigmehetsz tier x-ig, med tankoknál viszont nem létezik ilyen ág. mindenhol befigyelnek heavyk.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#138024) emre válasza mefistofeles (#138023) üzenetére


emre
veterán

Mert az eredeti tech tree-t T9-ig készült és sose írták át komolyan, hanem mindig csak kiegészítették.
Rosszul fogalmaztam, csak heavy-ből volt t10. És pl. az usa ágon a T30 volt a tier 10-es heavy, mielőtt még td-t csináltak volna belőle.
Remélem érted a logikát. :DDD

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#138025) mefistofeles válasza emre (#138024) üzenetére


mefistofeles
addikt

Szerintem rosszul fogalmaztam mert ez nem magyarázat (vagy én nem értem...).
Azért mert a kezdetekkor csak T9-ig volt pl. med, nem evidens, hogy már "lejjebb" is befigyelnek heavyk. Nincs vonal ahol el tudsz menni T7-ig vagy 8-ig csak medekkel. (persze az eleje nem med de az más tészta)

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#138026) Viktoár válasza po1son (#138021) üzenetére


Viktoár
addikt

Én még csak reportot sem nyomtam mert szerintem csak "parasztvakítás". :) Soha az életben nem tudjuk meg hogy szankcionálják-e egyáltalán,meggyőződésem hogy inkább csak a játékos megnyugtatására van kitalálva. :)

Nemrég Churchill VII-tel voltam t8-as csatában.Mivel az átütésem és a páncélom sem túl kiemelkedő (főleg nem t8-ba való) így hátrébb maradtam sniperkedni/láncolgatni. Beállt mellém egy jtiger is majd írkált nekem hogy menjek előre spotolni.
Mondom WTF öreg,egy tierjében is dög lassú t6-os nehéztankkal vagyok,hogy szpotoljak neked a 8-as medek között?
Erre elkezd kitolni a fedezékből és folyamatosan kéri a csapattársakat hogy repotoljanak mert kemper vagyok.
Én is kértem a csapattársakat hogy repoltoljanak engem mert noob vagyok.NEM TÖRTÉNT SEMMI! :D
Ez ment vagy 5 percig,addig sem ő sem én nem tudtam a csatával foglalkozni.Aztán belémlőtt egyet majd elment a másik oldalra.

Őt sem reportoltam,minek?Egyszerűen vannak ilyenek.Remélem senki nem sértődik meg azon amit most írok de amikor azt látom hogy a csapat fele prémtankokból áll még kisebbek az elvárásaim. Rengeteg agyatlan megveszi a magas szintű prémium tankot és katasztrófális játékot produkál.

Itt van példának a Chrysler.Ma voltam olyan csatában ahol egyedül volt t8-as tank,a többiek 7 és 6-osok voltak.Nem tudom hogy csinálta de kb másfél percen belül ő halt meg elsőként. :C Most ilyenekkel mit lehet kezdeni? Semmit,tovább kell lépni bízva abban hogy a következő csata jobb lesz. ;)

Üdv:Viktor

(#138027) emre válasza mefistofeles (#138025) üzenetére


emre
veterán

Szerintem: Egy részről a játék időbeni korlátja, hogy nem akarnak túl modern gépeket.
Másrészt a II. VHb idején a fejlesztési rendszerben nem igazán vált ketté a med és a heavy vonal.
A németeken és az oroszokon kívül mindegyik nemzet lemaradt mint a borravaló. Az ilyen irányú specifikus fejlesztési rendszer úgy az 50-es évektől terjedt el.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#138028) jano_77


jano_77
nagyúr

Az miért van, hogy eddig akiket láttam az új Chryslerrel az mind "világtalan" agyhalott volt?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138029) po1son válasza Viktoár (#138026) üzenetére


po1son
addikt

Valamit biztos ér a report, rudii mesélte régen egyik streambe, hogy neki nagyon gyorsan megvolt a 10es tvp a megjelenéskor (sok free xp), amivel elégé brutálisan tolta, mivel akkor aktívabban játszott és jobban benne volt az iparba (+talán jobb volt az akkori 10es mezőnybe a tank). A lényeg annyi, hogy rengetegen írták neki a "reported" "cheater" és hasonló dolgokat aztán egyszer csak kapott pár nap pihenőt. :DDD

jano_77 - Én nekem most hétvégén teljesen kimaradt a wot, de azt olvasom minden wot-os topikba, hogy annyira mégsem nagy szám. Akinek megvan az írhatna egy kis élménybeszámolót (+1300 wn8 :DDD ).

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138030) Viktoár válasza jano_77 (#138028) üzenetére


Viktoár
addikt

Mert agyat nem adnak mellé maximum csak aranyat. :DDD

po1son : ÉN még nem kaptam pihenőt a "semmiért". Volt hogy belelőttem a társamba és kaptam ban-t de csak úgy még nem fordult elő.Pedig abban biztos lehetsz hogy sokan reportoltak már az eddigi csatáim során. :DDD Lehet hogy másért kapott?

De legyen igazad,tegyük fel hogy számít.Van erről valahol info hogy mennyi report kell egy ban-hoz? :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#138031) fradi81 válasza Flash Gordon (#138020) üzenetére


fradi81
veterán

Azokat elcserélte aki tehette ha volt esze :)

moto g72, Ninebot d28e

(#138032) h1mpi válasza po1son (#138029) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én írtam korábban, szerintem jelenleg a legjobb tier8-as tank, kivéve az átütése, amit goldal lehet javítani, ha kell.

(#138033) saltanus


saltanus
aktív tag

de miert te mit varsz el egy tier 8 tanktol azt h tier X ben lovod ki a nepet...
most nem azert de egy is3 mal is nehez elleni tier X ben....

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#138034) ooloo válasza kchryss (#138010) üzenetére


ooloo
őstag

Átrágtam magam a videókon ...

A páncélátütéshez annyit , hogy elég nehéz 300m feletti távolságnál pontos lövést leadni a modulokra . Sokszor van az , hogy beszűkült irányzékkal 200 - 250 m ről leadott lövés 2-3 méterre a cél mellett , vagy előtte csapódik be . Máskor meg olyan lövés talál be , amit még én sem hiszek el . Arról már nem is beszélek , hogy sokszor dob Városi környezetbe a szerver . Ahol jó HP - t gyűjtök be , oda ritkán rak ... viszont az olyan pályákra ahol nem találom fel magam , oda rendszeresen . Talán ennek az ellensúlyozására vannak olyan csatáim , ahol zsinórban jó köröket futok . De ezek ritkán ismétlődnek , sajnos . Pár csatányi "kilengést" leszámítva , csak a Német tankos vonalat fejlesztem . Olvastam , hogy nem kezdőbarát , de ez hidegen hagy .
A statisztikám nem éppen rózsás , de szégyenkeznem sem kell miatta .

Nagyon köszönöm , hogy Neked nem gurult el a gyógyszered , és higgadtan , emberi módon válaszoltál ! :R

Kellemes estét!

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138035) sebijani1982 válasza ooloo (#138034) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Azokat a pályákat, amiken nem találod fel magad, keresd meg Wotreplays-ben.
Ott szűrj rá azokra a tankokra, amiket használsz így láthatod, hogy merre-hogyan kell az adott tankkal mozogni. (Fontos!!! Ne 1 - 1 videót nézz meg, hiszen adott leosztásoknál lehet eltérő taktika)

Visszajátszás megtekintése:
Wot ne legyen elindítva,
Replayt letöltöd bárhova a gépen,
Dupla katt a replay file-ra. (Először lehet társítani kell a wot.exe-vel.)
Ha korábbi verziós a replay, akkor bedob egy ablakot, hogy mindenképp futtatni szeretnéd-e, itt ok és nézed. Elképzelhető, hogy ha túl sok verzióval korábbi, akkor nem tudja lejátszani.
Célszerű ezért a szűrésnél az aktuális verziót is beállítani.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#138036) po1son válasza Viktoár (#138030) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem nem feltétlenül számhoz van kötve a ban, de a sztori az teljes mértékben igaz. Miért hazudnék? :B
Valószínűnek tartom, hogy nagyon jól ment neki napokig a játék sok meccsen keresztül (5000-6000wn8) és erre jött a rengeteg report, amire manuálisan kapott pár nap kitiltást. Ennyi a képlet. Ha gondolod megkérdezheted tőle itt prohardveren is privát üzenetbe. ;)

h1mpi - Köszi a választ. :R

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138037) ooloo válasza sebijani1982 (#138035) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Talán egy hete kezdtem el a WoT - ot , amikor "felfedeztem" a visszajátszásokat . Túlzás lenne azt mondani , hogy minden nap átrágom magam azokon a videókon , amiken azok a járgányok szerepelnek , amelyiket éppen hajtok , de gyakran átnézem a listát ( le is játszom ) . Sőt , már töltöttem is fel ... igaz nem olyan eredményeset , mint az Ászok , de szódával elmegy . A leosztásokat említetted .... na ez a lényeg . Sokszor elég rápillantani az ellen és a saját játékosok statisztikájára , és már borítékolható a csata kimenetele . Ez az esetek 90 % - ban be is jön .
A városi pályán néha bejön , ha követem a tömeget , de többnyire nem jön be . A nagy behemótoktól semmit nem látok . És az arty kit lő ki elsőnek , ha felspotolják a csapatot , akik a saroknál vigéckednek ? Engem , aki 5 méterrel a többiek mögött van .

Mostanában a Dicker Max és a Nashorn a favorit . Mindkettő Tier 6 - os , de mégis különböznek .

A mai napom valami nagyon rossz ... szinte csak Tier 8 - ba rak a szerver . A ruszki nehezeket még a gold sem viszi szemből , oldalról esetleg .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138038) kchryss válasza po1son (#138036) üzenetére


kchryss
addikt

Sok reporttól biztos hogy kapsz automatikusan bant. Erre legjobb bizonyíték az, hogy amikor a t22 medes küldetések voltak, akkor aki megszerezte a tankot és randomban ment vele az kapta a bant, mert akkoriban szinte mindenki reportolta a t22-es játékosokat randomban. Ezért nem is mertek vele ott játszani. :DDD

(#138039) Elcan válasza po1son (#138036) üzenetére


Elcan
tag

Ez a része valóban működik. Régebben én is kaptam már egy 3 napos bannt, unfair game-ért. Ez volt az indok. Azóta akit reportolok vagy haverokkal, mindig nyomjuk az unfair game reportot is a bot mellé, mert talán ki lehet bannolni vkit 2-3 napra. A többiben én sem hiszek. Kivéve a chat bannt. 1,5 havi chat bannomat töltöm, mert sokan reportoltak.

(#138040) po1son


po1son
addikt

Köszi az infót srácok, akkor azt hiszem a közel jövőben befogom a számat, mert én pofázásért fogok szerintem kapni hamarosan. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138041) Viktoár


Viktoár
addikt

Én eddig csak csapattárs kilövésért kaptam.Pedig annyian írták már nekem hogy reportoltak. :DDD

Sőt volt olyan hogy kilőttem egy lila játékost majd csata után rám írt hogy reportolt és elküldi a replayt a wg-nek. Mondtam neki jól teszed öcsi,ha kell az enyém addj egy mailcímet és elküldöm neked. :)

Sohasem csaltam és nem is fogok.Azzal elveszne még az a kis öröm is ami néha megadatik a játékban. :))

Üdv:Viktor

(#138042) jano_77


jano_77
nagyúr

Mitől lett hirtelen ennyi ki**szott szellem lövedék?!? Totál beszűkült célkereszttel is egyszerűen nincs becsapódás! Mert ha legalább mellé csapódna a tanknak, akkor azt mondom, hogy FUCK WG, de legalább látom, hogy hova ment a lövésem. De kilövöm és nincs többé!?!?!? :W :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138043) dokee78


dokee78
félisten

Cromwell B még nem volt a boltban csak a Rudy és most az IS-2 ugye?

(#138044) Midway válasza Elcan (#138039) üzenetére


Midway
senior tag

Én is állandóan azt kapok. Mit vétettél?

(#138045) vJokka


vJokka
aktív tag

Úgy néz ki a Chryslernek is bugos a valaga, mint JPZ E-100 volt(?). Ma körbecirkuláltam kettőt is a Blackdoggal, az egyiknek beleálltam a seggébe (nem kell semmi féle rosszra gondolni :DDD ) és úgy nem tudtam sebezni. Szóval vigyázzatok vele, ha hátulról támadjátok :DD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#138046) jano_77


jano_77
nagyúr

Az ilyen elmebetegek vajon tudják, hogy más tank is létezik a játékban!? 23K-ból 13K csak egyetlen tankkal! :Y

Ez is meg lett ma: :B

Illetve azért az ilyen platoonok (2) oda basznak rendesen:

csak ne az én csapatomba dobná őket folyton az MM, nem is lenne velük bajom. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138047) fradi81


fradi81
veterán

Itt hogy nem ment át az ONI oldalán kétszer is?

moto g72, Ninebot d28e

(#138048) jr1994 válasza ooloo (#138037) üzenetére


jr1994
addikt

Nashorn és Dicker max: különböző módon hulladékok :DD

Kb a két legrosszabb 6-os tank, legalábbis ha a Churchill GC-t nem tekintjük tanknak, ami végül is elfogadható közelítés.

(#138047) fradi81: feelsbadman :( nem tudom, varázslat. Vagy üreges páncél.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138049) Emu válasza Elcan (#138039) üzenetére


Emu
őstag

Mióta nincs közös chat, azóta nem kaptam chat bannt :)

@fradi: mókázott az rng, mást nem tudok kitalálni erre. Egyébként hasonló helyen küldtem egy O-Ni-ba 800-t ma KV2-vel...

(#138050) Viktoár


Viktoár
addikt

Asszony rámszólt hogy most már menjek lefeküdni. :DDD

Mondom jó még egyet gurulok a churchill VII-tel.

Legalább jó szájízzel teszem el magam. :))

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.