Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24151) Atlantis


Atlantis
veterán

Érdekes ez a hétvégi akció: 4900 saját sebzésért megadta a 25k jutalmat....arra gondolok, a spot-olt sebzés is beleszámít.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24152) v!ct0y válasza Atlantis (#24151) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem egy körben kell 5000 et sebezned. Folyamatosan számolja. Ha megvan az 5000 akkor adja meg és kezdi elölről.

(#24153) dorka16


dorka16
aktív tag

Atyaisten de elcsesztem egy csatát! IS-el kinyírtam mindenkit Siegfierden, már csak egy Jagdpz4 maradt volt még 3 perc és láttam hol nyírta ki az artynkat mondom kinyírom és nem foglalok. A köcsög meg elbújt és lejárt az időnk. Így is meg lett a tankász de rohadtul dühös vagyok magamra. :W
Top tank voltam, jól is ment, pattant minden és elszúrtam.
[link]

(#24154) Drenadar válasza dorka16 (#24153) üzenetére


Drenadar
veterán

Többiek megdicsértek? :)

(#24155) Atlantis válasza v!ct0y (#24152) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen? Nem tudtam, de ebben mi a kihívás akkor?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24156) Drenadar válasza Atlantis (#24155) üzenetére


Drenadar
veterán

Semmi... mostanában nagyon osztogatják a creditet :( pl egy kezdőnek is írtó nagy támogatás az hogy napi 15 győzelem 250K kredit. Emlékszem nekem eleinte kellett farmolnom a pénzért, a következő tankra stb... most meg mindenki több millával rohangál :) még az is akinek a max tankja 5-ös.

(#24157) dorka16 válasza Drenadar (#24154) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem. Ők mondták merre menjek. :D

(#24158) Atlantis válasza Drenadar (#24156) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, csak időt nem osztogatnak, hogy játsszak. :) 15 győzelmet még egyszer sem tudtam megcsinálni, az legalább 30 csata a szokásos győzelmi aránnyal, ennyire meg talán ma lesz időm először és egy darabig utoljára.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24159) mefistofeles

Jaj de bírom mikor a sok mesüge a csata elején össze-vissza elkezd lődözni..... Egy hét alatt kb. háromszor lőttek seggbe véletlenül ezek az idióták.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24160) Drenadar válasza Atlantis (#24158) üzenetére


Drenadar
veterán

hát igen mindig annak van előnye aki jobban ráér játszani.Ez minden játékban így van...

tegnap nekem nagyon hamar összejött szerencsére de ez nem jellemző...

(#24159) mefistofeles: naív vagy hogy azt hiszed véletlen... én is utálom ezeket, azt csodálkoznak hogy a találati arányok nagyon alacsony :D

[ Szerkesztve ]

(#24161) Atlantis válasza mefistofeles (#24159) üzenetére


Atlantis
veterán

Az alacsony osztályú csaták szépsége, feljebb már jobban meggondolják, ahol több, mint 1000 kredit egy töltény...bár azét itt sem ismeretlen jelenség.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24162) mefistofeles válasza Atlantis (#24161) üzenetére

Biztos tier 8-10 ben is vannak hülyék de "itt" lent egyszerűen hihetetlen dolgokat művelnek. Ha nem én szívnék miattuk akkor fetrengenék a röhögéstől, így legszivesebben szétverném a monitorom. (azért arra vigyázok) Tudom, hogy én sem vagyok egy taktikai zseni de olyan laza, agyhalott módon tudnak elcseszni full megnyert csatákat, hogy annál még a hatéves fiam is jobban játszana tuti!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24163) Remus389


Remus389
veterán

az ilyen "érdemeld ki a tiszteletet" küldetések, szóval ha megveszem a shermant, 20 killt kell vele elérni? vagy 20 shermant kell kilőni

szerintem a fordítás rossz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24164) Chris0321 válasza Remus389 (#24163) üzenetére


Chris0321
addikt

20 killt kell vele szerezned és a másik két tankkal is, hogy megkapd a prémiumot.

(#24165) vbbb válasza Drenadar (#24147) üzenetére


vbbb
őstag

Szerintem igen. Én most 4-5-5-nél állok, napi 10-et megcsinálok és még marad idő a többi tankomra is. De annyi retardált mászott elő a lyukakból, hogy nem lesz könnyű dolgod. :)

Én eddig mind a kettőt megcsináltam, a második alkalommal amikor ilyen event volt, 1 nap alatt sikerült és 40 egynéhány csata kellett hozzá. Szerintem most is kell majd annyi minimum, mert a 3x-ozásra sajnos sokkal több gyagyás hajt, és lopkodják a frageket. :((

(#24166) nyunyu

Ezért jó nekem, mert én mindegyik ágat húzom és jóval fölötte vagyok ezeknek a kritériumoknak. :)

[ Szerkesztve ]

(#24166) nyunyu válasza Remus389 (#24163) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha a hetvegi 3x20 killert 1M creditre gondolsz, akkor Shermannal, T49-cel, BDR G1B-vel kell loni fejenkent huszat, meg utana valamelyikkel menni meg egy kort.

Egyebkent az eddigi 3 hetvege alapjan nagyon ugy tunik, hogy egy random T5 heavy, egy random T5 TD, meg egy random T5 med van eppen akcioban.

Eddig volt
med:
- kinai Type T34
- szovjet T-34
- amcsi Sherman
HT:
- amcsi T1HT
- angol Churchill I
- francia BDR G1B
TD:
- nemet Stug
- angol AT-2
- amcsi T49

Igy erdemes lehet nekiallni az osszes med, HT, TD agnak, hogy legalabb a T4-ig eljusson az ember veluk, ez hianyzo agankent ~1, max 2 este.

Ami meg nem volt:
med:
- nemet PzIII/IV
- nemet PzIV
- amcsi M7
HT:
- nemet VK3001H
- szovjet KV-1
TD:
- francia S35-CA
- amcsi Wolverine
- szovjet SU-85

Aztan igy nem pentek este jon a pofaraeses, hogy egy ismeretlen tank van akcioban, amihez csupa ocskavason at vezet az ut, raadasul a freeXP allomanyt meg az elozo heti akcios bontoszokeveny lenullazta.

Amilyen a formam, jovo heten tuti a PzIV lesz akcios, mivel mar csak azt az agat nem kezdtem el. :DDD
Mivel a Tig P-Maus vonal nem erdekelt, inkabb a PzIII/IV-vel szivtam, hogy meglegyen a Tiger meg a Panther.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24167) Drenadar válasza nyunyu (#24166) üzenetére


Drenadar
veterán

ezek az akciók annak jók akiknek éppen a garázsukban állnak ezek a tankok... én tuti nem fogom ezért visszavenni ezeket :)

(#24168) nyunyu válasza Drenadar (#24167) üzenetére


nyunyu
félisten

1 het prem alatt kenyelmesen meg lehet keresni a tank visszavetel+ujra eladas kozti kulonbseget, az 1M csak raadas.
Sot, ha meg van premed az elozo heti akciobol, akkor mar a 3x20 kill osszevakarasa kozben is megvan a tank vetelara.

Persze kell 1-2 szabad garazshely, vagy eppen nelkulozheto T5 tank, amit ideiglenesen el lehet adni.
En sem adom el egyik nagyvasamat sem, csak mert kell a garazshely...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24169) Chris0321 válasza Drenadar (#24167) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem sem áll mindegyik a garázsban, de csak pár hiányzik. Mivel önerőből nem telik prémiumra ezért igyekszem kihasználni. Plusz az 1 milla sem jön rosszul a prémium fogyóeszközökről nem is beszélve.

(#24170) Atlantis válasza Drenadar (#24167) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyetértek, akinek nincsenek meg, az ebből kimarad. Bár amúgy sem mennék annyit 1 nap alatt egyetlen tankkal sem, hogy 20 kill összejöjjön vele, előbb megunnám az egészet. A visszavásárlás egy dolog, legénységet is át kell tenni bele, összességében nem nagy üzlet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24171) Drenadar válasza Chris0321 (#24169) üzenetére


Drenadar
veterán

de ha az egy millából levonogatod a tankok árát plusz a legénység toborzását plusz a modulokat akkor lehet már mínuszban is vagy. Plusz a drága idődből játszol egy napot olyan tankokkal amikkel nem is akartál volna :D
M4 sherman troll ágyu gold töltény pár cstaa és megvan a 20 kill oké...
T49 vagy mi határeset, "aranyos" kis td, de nekem nem ment vele.
BDR... a krumplitank... rémálmomban se jöjjön újra elő :D
persze ezek csak egyéni vélemények

(#24172) Chris0321 válasza Atlantis (#24170) üzenetére


Chris0321
addikt

Tier 5-ben még simán el van az ember 75%-os legénységgel, plusz ha már elit a tank akkor a gyorsított képzést is be lehet kapcsolni.

(#24173) Atlantis válasza Chris0321 (#24172) üzenetére


Atlantis
veterán

Te lehet, én biztos nem mennék 75%-os emberekkel. Meg aztán azokat is meg kell venni, ami 3 tankra kb. 15 ember, vagyis újabb ~300k költség. A tankok adás-vételén kb. 600k a kiadás. Tehát a végén nyersz kb. 100k kreditet, meg a felszerelést+prémiumot. Ha átképzed a legénységed, dupla a költség és még 20% XP-t is veszítenek, ez sem jó üzlet.

Szerintem max. annak érheti meg, akinek legalább az egyik gép megvan.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24174) Chris0321 válasza Drenadar (#24171) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt azért tegyük hozzá, hogy mialatt játszol ezekkel a tankokkal is összejön némi kredit mivel ezek a legjobban kereső kategóriában vannak.

Atlantis: Ezt én egyszerűen megoldom, elég nagy a garázs csak pár 5-ös tank nincs meg és mivel nem adom el a legénység és a modulok plusz a tank ára sem vész el. Legközelebb ha megint akcióban lesznek újra tudom őket használni. A 75%-os legénység pedig minden csak nem rossz. Ha elit a tank akkor hamar fel lehet húzni és addig is simán el lehet vele tier 5-ben lenni.

[ Szerkesztve ]

(#24175) nyunyu válasza Atlantis (#24170) üzenetére


nyunyu
félisten

~400k egy T5 tank ara, buksz az eladassal 3x200k-t.
Legenyseg atlag 4-5 fo, 80-100k/tank, oda-vissza kepzessel duplaja.

Ez nagyjabol kijon az 1M-bol.
Viszont premmel nehez 20k alatt keresni koronkent, es mesz minimum 50 kort az akcio idejen.

Modulok? Ja, akciosan bevasarolt az ember, tobb periszkopom van, mint garazshelyem, igy mar a heavykre is azt teszek. :DDD
Oke, tank eladasonkent -20 gold a rammer+harmadik levetele, de annyit bevallal az ember.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24176) ako001 válasza dorka16 (#24148) üzenetére


ako001
aktív tag

Üdv!
Nálam is ez van,.A második töltő már az ISU-ban lemaradt,Aszzem 68%körül volt a 3.skillje amikor váltottak a többiek a 4.re.Nem értem miért nem fejlődik.
most igy néz ki:

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#24177) molex


molex
csendes tag

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne..
Ha egy tanknál kifejesztem a legénységet 100%-os ra és mellette van még mindegyiknek 3 prémium tulajdonságai is, mi történik akkor, ha másik tankra átképzem Őket? Minden skill/tulajdonság elveszik?

(#24178) nyunyu válasza ako001 (#24176) üzenetére


nyunyu
félisten

SU-100-nak csak 1 toltoje volt, igy a SU-152-hoz kellett hogy vegyel plusz egyet, igy o nullarol indult...
Ha be lenne kapcsolva a gyorsitott kepzes (ami nincs, mivel attetted oket egy nem elit tankba), akkor idovel utolerne a tobbieket, mivel mindig o kapna a dupla XPt.

mi történik akkor, ha másik tankra átképzem Őket

Buksz az alap kepzettsegbol azonos tanktipusra atkepezve 10%, masik tanktipusra 20%-ot.
Skillek, perkek addig maradnak annyin, amennyin voltak, csak akkor fognak tovabb fejlodni, ha az alap kepzettseg ismet elerte a 100%-ot.
Ez 90%-rol ~39k, 80%-rol ~64k XP osszeszedeset jelenti.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24179) molex válasza nyunyu (#24178) üzenetére


molex
csendes tag

mi az a perk? :U

(#24180) nyunyu válasza molex (#24177) üzenetére


nyunyu
félisten

Persze lehet goldert is atkepezni, akkor egy deka XPt sem veszit a legenyseg, es ott folytatja az uj tankban, ahol a regiben abbahagyta.
Csak az eleg koltseges buli, meg havonta elofordulo felaras akcioban is.

Goldert atkepzes vagy skill reset csak akkor eri meg, ha egy nagyon veteran legenysegen akarod modositani a skillek/perkek kiosztasat, pl. 6th sense felrakasa.
De az is csak akkor, ha mar minimum 2 skillnel jarnak, hiszen akkor a creditert resettel buknanak 66k XPt, 3 skilles legenysegnel mar 150k-t...

Skill: ami az elso perctol kezdve aktiv, akarhany szazalekon all.
Pl. javitas, alca, kuplung egetes

Perk: ez csak akkor aktiv, ha elerte a 100%-ot, addig foloslegesen foglalja a helyet a skillek elol.
Pl. hatodik erzek, kritikus sebzettseget mutato akarmi.
Meg a BIA/elit alakulat, raadasul az csak akkor aktiv, HA mindenkinek megvan a 100%.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24181) Remus389 válasza nyunyu (#24166) üzenetére


Remus389
veterán

Ha a hetvegi 3x20 killert 1M creditre gondolsz, akkor Shermannal, T49-cel, BDR G1B-vel kell loni fejenkent huszat, meg utana valamelyikkel menni meg egy kort.

plusz kapsz még egy hét prémiumot is igazából ez érdekel

az 1 milla, hát majdhogynem kárpótlás hogy meg kell venni a tankokat

de mi a negyedik? mi van ha az nekem pont nincs meg?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24182) MZsoltee válasza nyunyu (#24180) üzenetére


MZsoltee
veterán

BIA?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#24183) nyunyu válasza Remus389 (#24181) üzenetére


nyunyu
félisten

Negyedik feltetel az, hogy a harom akcios tank valamelyikevel menjel meg egy kort, miutan megvan a 3x20.

Ha voltal olyan hulye, hogy azonnal eladtad oket, akkor IJ, lehet visszavenni valamelyiket, hogy megkapd a jutalmat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24184) Remus389 válasza nyunyu (#24183) üzenetére


Remus389
veterán

ja értem :D

most épp azon vagyok hogy a B1GB vagy mi legyen kifejlesztve ill a T49

a shörman megvan

majd holnap megcsinálom

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24185) odrif válasza MZsoltee (#24182) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Írta!
elit alakulat (képesség szintén)

20 éve a Prohardveren

(#24186) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Szerintetek is-2-vel miért pattanok le a tigris elejéről állandóan?
de most komolyan akárhányszor lövöm meg szemből pattanok....

(#24187) #43783936 válasza nyunyu (#24183) üzenetére


#43783936
törölt tag

A plusz egy csatát bármivel lehet teljesíteni. Én a múlt héten AT-15-tel csináltam meg. :)

(#24188) nyunyu válasza Remus389 (#24184) üzenetére


nyunyu
félisten

T49 sima ugy, mivel a kicsi amcsi TDk kozott nem nagyon van hasznalhatatlan.
Bar a masik agon levo negyes T40 szerintem jobb moka, mint a T49 elotti M8A1.

BDR G1B-hoz vezeto ut meg annyira francia, amennyire csak lehet. :DD akarom mondani :W

Eddigi legjobb korom B1-gyel: full golddal kiosztott 500 sebzes, premmel is veszteseges lett.
Szembejovo light tankoknak komolyabb csuzlijuk van, mint ennek a heavynek.
Mar a sajat tierbeli medek atutesehez is gold kell, az meg 1200 credit/50 sebzes.
De pl. egy nem tul vastag Stugot mar csak a levelbedobonyilason tud atloni golddal, Matilda meg kb. lehetetlen, keress masik celpontot, de ugysem ersz oda, mert addigra kifileznek.

Ha netan a furdokad lesz a kovetkezo heti akcioban, arra is lehet keszulni, hogy a francia TD ag eleje legalabb annyira melytorkos, mint a heavye.
Mondjuk a nagy francia TDket sem sikerult megkedvelnem. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24189) odrif válasza Cseri0058 (#24186) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én az IS-8-al vagyok valahogy mindig úgy hogy az E50, E75, és az E100-ról már ne is beszéljünk, hogy pattanok.
Hol kell ezt az E sorozatot lövöldözni?

20 éve a Prohardveren

(#24190) nyunyu válasza odrif (#24189) üzenetére


nyunyu
félisten

Hol kell ezt az E sorozatot lövöldözni?

Az orran levo el alatt a hasat.
De ha az arcodba maszott, akkor mar csak a kupolajat tudod celozni, de azt nem biztos, hogy feleri a joval laposabb IS-8.
E-75 hasa tetejet, tornyat szembol hiaba lovod, pattan.

E-100-nak jut eszembe nincs is kupolaja, torony tetejen levo vekony periszkopot meg kb. lehetetlen eltalalni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24191) Remus389 válasza nyunyu (#24166) üzenetére


Remus389
veterán

a mostanira azt írja hogy kapsz egy hét prémiumot, az eddigieknél is volt ez?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24192) Chris0321 válasza Remus389 (#24191) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen.

(#24193) Cseri0058


Cseri0058
őstag

elég jó kis kör az is-2-vel! :D
[link]

(#24194) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem lehet valahogy elérni, hogy csak az aktív küldetéseket mutassa? Nem értem, minek teszi be az inaktívakat...kit érdekelnek azok?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24195) Cseri0058 válasza Cseri0058 (#24193) üzenetére


Cseri0058
őstag

na meg is döntöttem ezt a kört is :D kicsit több xp-t kaptam érte :D 1719xp :)
[link]

(#24196) echterion válasza nyunyu (#24188) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nme tudom, komolyan gondolták ezt a b1-et? Az e100-asom kilőtt motorral és sofőrrel is gyorsabb, fordulékonyabb. Az ágy meg valóban egy hígfos. Már lassan nem marad free xp-m, amiből átléphetném ezeket a szarokat...

**********

(#24197) Bad Pritt válasza echterion (#24196) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A B1-en nem értem miért nem lehet a törzsbe épített ágyút használni. Kb ugyanaz lenne, mint a Lee ugyanazon a szinten, egy közepes 75-össel, de így nagyon tré :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24198) vhw válasza odrif (#24189) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg no offense, de olyan érdekes dolog ez...
Egy másik fórumon épp azon borult ki valaki, hogy "a német heavy ág kész katasztrófa", "valamit biztos piszkáltak a páncélon, mert bárki meglövi biztos, hogy valami sebzést okoz" stb.

Erre itt pont a szöges ellentétjéről lehet olvasni...
Tényleg nem tudom eldönteni kinek lehet igaza...

De azt mindenki elvárja, hogy a WG halgasson a játékosközönségre, hogy legyen beleszólásuk a tankok/pályák/bármi alakításában, kiegyensúlyozásában...
Hát nem lennék a helyükben... (illetve igen, mikor a számlámat nézegetem, de a millióféle egymásnak ellentmondó vélemény, tapasztalat után "igazságot tenni"... hogy az mindenkinek jó legyen, hát kösz.)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24199) dfsz34 válasza echterion (#24196) üzenetére


dfsz34
őstag

A b1 egy fo., erősen gondolkom rajta, hogy beáldozok némi szabad xp-t.

A másik kínom, hogy a kiváló max erő akció, úgy néz ki minden megszerzett 5000 sebzés után ad 25k kreditet, de ezzel a mocsokkal jó ha 3-400 sebzést tudok csinálni, míg mondjuk egy JT8.8-al vagy T34-el két három csata után megvan. Először azt hittem, hogy csak egyszer 25k, de úgy nézem, hogy ez akárhányszor, ami nagyon durva kredit esőt fog hozni nekem, csak ezt a 7nap prém küldetést meg kell gyorsan csináljam, m4-em van, a másik kettőt kell kifejlesszem, de ebből a b1 a legutálatosabb az biztos.

(#24200) Chris0321 válasza vhw (#24198) üzenetére


Chris0321
addikt

Az a helyzet, ha a random faktor úgy gondolja, hogy te ma nem vagy nyerő akkor csinálhatsz akármit nem igazán tudsz nyerni. Ilyenkor nem találsz el semmit vagy ha el is találod nem sebzel vagy csak minimumot. Ilyenkor szokott előfordulni, hogy akármi rád lő sebez még ha határeset akkor is. Gondolom valami ilyesmi lehet a háttérben ha csak egy ember panaszkodik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.