Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#77001) MinionFlasH válasza Warton (#76999) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én is mérlegeltem, és így látom nem ér annyit az a prém tank amennyi sz***ág van vele, de azért itt többnyire pro játékosok "küzdenek" érte azért náluk más a helyzet.

Meg akinek megéri csinálja. :DDD ;]

(#77002) szbalogh válasza Warton (#76999) üzenetére


szbalogh
őstag

Az első és utolsó 10-es tankom nem prémmel lett kihúzva. Hihetetlen különbség volt a kettő között. Nem az ág miatt, hanem, mert így tapasztaltabban és sok akció meleltt sokkal gyorsabb volt.
Minden 10-es tankom úgy húztam ki, hogy csak arra az egyre koncentráltam amíg meg nem lett. Addig mással nem nagyon mentem. Jelenleg is csak egy 9-es tankom van amit már azért húztam ki, hogy legyen mivel szakaszba menni ha kell segíteni a klántársaknak.
Ha Neked ez "hajcihő", akkor megértem, hogy miért írsz ilyeneket :) Imádok úgy prémtankot szerezni, hogy pénzt nem adok érte. A 31 közül csak a su-85i tankért fizettem. :W mondjuk most féláron.
Djuree: T34-et bármikor lehet venni :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#77003) fsb1000 válasza szbalogh (#76996) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a képzettebb legénységgel jobb átlag XP-t lehet produkálni. És jobb játékélmént is ad. Pl. nagyon zavar a lassan szűkűlő célkereszt
100.000 kredit nem tétel, ha van egy t5 prémtank farmolásra. Addig is képződik a legénység a prémtankban.
A parancsnokot mindig fejlesztem, mert az ő szintje növeli a többiét is.
T10-et kifejleszteni napi 30-40 csatával kb. 1,5-2 hónap.
.
(#76999) Warton : Nekem ez szórakozás. Mint írtam lehet nem is fogom használni a nyeremény tankot, persze majd kipróbálom..
Van elég t8 prémium tankom, azokat sem használom jó rég óta, mert már mindent kifejlesztettem amit ki akartam fejleszteni. Illetve többször megéltem azt, hogy az a t10 tank amire áhitoztam és hajtottam hónapokig nerfelve lett. És a sok idő+pénz eredménye a csalódottság hogy nem azt kaptam amiért elindultam.
Most pont azt kapom amire számítok és szórakoztat...
Nem ezért játszunk?

[ Szerkesztve ]

(#77004) Kean_Sorbo válasza fsb1000 (#76991) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ezeket az alapvető dolgokat én is hasznosnak tartom, de ezt a mások szemezgetését nem. Mindig azt írják itt, hogy másra nem számíthatsz, és ez sajnos a csaták túlnyomó többségében igaz is. Ezért lehet, hogy egy piroska hamarabb segít neked a maga módján, a lila ködtől nem látó meg a szokásos élőpajzsnak használ.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#77005) szbalogh


szbalogh
őstag

Jah, van akinek a 30000Ft-os BT-SV a fun, van akinek a tier 3-5 sealclubbing, másnak a full gold trollkodás.
Pénzért nem veszek tier 5-ös prémtankot, Valentine II-t tudnám emgvenni full áron goldból de annyira most nem izgat a kredithozam mert van még 5 nap prém. Inkább kivárom a karácsonyi prémleaárazást. tuti hogy lesz még. Annyi pénzt vesztettem ezzel az accounttal, amennyiért el tudtam volna adni e-bay-en a meghívót.
Apropo, ma ledobattam egy BT-SV tornyát :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#77006) Djuree válasza szbalogh (#77002) üzenetére


Djuree
félisten

" Imádok úgy prémtankot szerezni, hogy pénzt nem adok érte."
semmi sincs ingyen, amennyit lényegében feleslegesen játszol érte, az munkabérben jóval több lenne ha mondjuk a, hasraütök, 100 óra helyett 100 órát melóznál. ;)
amúgy így meg időt adsz érte, ami sztem többet ér mint akármennyi pénz. pénzt szerezhetsz bármikor, időt soha...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77007) MinionFlasH válasza Djuree (#77006) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Egy mókuskerék az egész életünk, sajnos-nem sajnos, amúgy igaz amit írtál.

(#77008) sutyi^ válasza Angel1981 (#76995) üzenetére


sutyi^
senior tag

Mit? Hogy látom mindennap egyre többször hogy "véletlenszerűen" az én oldalamra kerül az összes szobapáfrány és azt szóvá teszem?

Na megyek hajtogatok maganak alufóliacsákót...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#77009) PitLee válasza Warton (#76999) üzenetére


PitLee
őstag

Még jó hogy nem vagyunk egyformák, különben elég unalmas lenne az élet.
Én is egy tankkal addig nyomom míg el nem érem a következőt.
A vége felé már csuklóból tudod milyen tankok jöhetnek szembe és mit, hol és hogyan lehet a leggyorsabban elintézni, agyalhatsz új taktikákon vagy elkönyvelhetett, hogy ezzel vassal ennyit tudsz és kész.

Engem pont az zavarna össze ha minden kört másik vassal kellene mennem.
A 2x-t meg én nem értem, valakik képesek napi rendszerességgel elsírni, hogy megy vagy nem, engem nem motivál ha van 20 tank a garázsban akkor is csak azzal az eggyel megyek, ha kell azon a tankon TP akkor addig hajtom míg meg nem lesz és nem a napi 2x- re várok.
Ez az élet nem vagyunk egyformák.

(#77010) szbalogh válasza Djuree (#77006) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó akkor menj dolgozni ;)

Nick: HE_Storm

(#77011) zsolthee válasza sutyi^ (#77008) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az MM helyett már tesztüzemben működik az MI (vagy ha angolul tetszik: AI - mesterséges intelligencia)
Több játékossal együtt sz@póágra tett titeket. Készülj a WR rohamos csökkenésére.

Azt hinné az ember, hogy egy 60% feletti játékos azért már tud logikusan gondolkozni... :(

(#77012) fsb1000 válasza zsolthee (#77011) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az is lehet, hogy az ö logikája valamint a rendszerező és minta felismerő képessége eltér a tiedtől.

(#77013) Warton válasza szbalogh (#77002) üzenetére


Warton
őstag

Mindenki így csinálja, én is. Én se prémmel húztam ki a 10-es tankjaimat, a Leo1 kivételével. Amúgy se a kihúzással van a gond, hanem a megvétellel.

De
1. Teljesen más egy olyan accounttal, ahol tele van a raktárad mindenféle modullal, felszereléssel stb. Mint egy csupasszal.
2. T9-ben a csaták alap accounttal veszteségesek, tehát szükséges nem kevés tartalék credit, hogy huzamosabb ideig tudd ezt csinálni anélkül, hogy másik, alacsonyabb szintű tankkal ne kelljen menni.
3. Elég optimista vagy, hogy akciókról beszélsz. Kb. fél éve már nem sok valódi akciót láttunk, ahol számottevő creditre lehetett volna szert tenni, leszámítva a megszerezhető prém tankokat. Gondolom, hogy a jövőben ez még ígyse lesz.

Saját példa:
Amikor az IS-4-et grindoltam, ami csak T9-es tank volt régebben. Kb. úgy kezdtem neki az IS-3-mal, hogy egy darab credit sem volt a kincstárban. Feltételezem, hogy a csupasz accountnál is ez lesz a helyzet T8-as tank megvásárlását követően. Pár csata után menni kellett pár kört a KV-el (akkoriban ez volt az egyedüli alacsonyabb szintű tankom, ami a mostani KV2-nek felelt meg), hogy meg legyen a credit a javításra/ lőszerre. Aztán a kifejlesztés és az IS3 eladása után újra lehetett pörögni T5-ben, hogy meg legyen a lóvé az IS-4-re. Embertelen volt számomra. Amikor megvettem az IS-4-t kb. két hétig hányingerem volt a játéktól. És ez csak a T8 és T9 közötti átmenet. A T9 és T10 között még ennél is rosszabb. Persze akkor nekem is könnyebb volt, mert nem volt gyerek meg család meg ilyen földi dolgok és rengeteg szabadidőm volt.

Ahogy itt korábban más leírta az idő is pénz, tehát az, hogy mi itt ingyen kapunk tankokat azért elég nagy illúzió. A valóság amúgy az, hogy a WG fizetés nélküli melósai vagyunk, akiknek az a feladatuk, hogy a gazdag nyugatiaknak, akik fizetnek a játékért legyenek játszópajtásaik.

(#77014) rlazol válasza Warton (#77013) üzenetére


rlazol
addikt

nem mintha érintene a kérdés, de meg is kell venni vagy csak ki kell fejleszteni a T10est?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77015) Dolby válasza Drenadar (#76982) üzenetére


Dolby
senior tag

Sziasztok kb 1évg nen játszottam, most kicsit kedvet kaptam. Mi ez az inaktív meghívásos dolog? Rám éppen illik amit írtál:-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#77016) szbalogh válasza Warton (#77013) üzenetére


szbalogh
őstag

"WG fizetés nélküli melósai vagyunk, akiknek az a feladatuk, hogy a gazdag nyugatiaknak, akik fizetnek a játékért legyenek játszópajtásaik." Juj :DDD
Én szívesen dolgozok nekik.

Nick: HE_Storm

(#77017) fsb1000 válasza Dolby (#77015) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az aki meghív téged mint inaktív visszatérőt kaphat egy t8-as prémiumtankot, ha
1. szakaszozol vele (kaptok eleinte XP szorzót)
2. szakaszban te és másik 4 meghívottja eléri az 1.000.000 XP-t. Azaz fejenként átlag 200.000 XP. Ha csak téged hívott meg akkor neked kell az 1M xp-t teljesíteni.
.
Szerintem ez lehetetlen mert mindig szakaszban kell menni. Nagyon-nagyon sokat. Nem neked, hanem főleg annak megterhelő aki meghívott. Legalább 1500-2000 csata szakaszban.
.
A másik megoldás, hogy új játékosként hív meg és akkor neked ki kell fejleszteni egy T10-es tankot. Időkorlát jelenleg nincs.
Ez már kivitelezhetőbb, de nem túl könnyű.
Ha ezt az utat választod, akkor felajánlok neked egy Invite Codot (1000 gold + 7 nap prém acc) és amikor megvan a T10, akkor egy közepes Gold csomagot ajándékba. Feltéve ha az én meghívásomat fogadod el...
Én már csinálom a küldit, de 60% esélyt jósolok magamnak hogy el is érem a T10-es tankot.
Lehet megunom M103-nál.

[ Szerkesztve ]

(#77018) sutyi^ válasza zsolthee (#77011) üzenetére


sutyi^
senior tag

A logika azt diktálná a hogy a félbolondokat vegyesen kapod a normális játékos közönséggel, nem pedig koncentrált adagban nem? Tudom a nagy számok.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#77019) jozefgucci1 válasza sutyi^ (#77018) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az a gond ezzel , hogy állítólag a rendszer nem nézi , hogy te milyen képességű játékos vagy így random kapod a társakat és az ellent , így az ilyen sorozat egy negatív anomália ami ugyan úgy előfordul a másik oldalon is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#77020) sutyi^ válasza jozefgucci1 (#77019) üzenetére


sutyi^
senior tag

A gondom ezzel csak az, hogy azt egy kezemen meg tudom számolni egy hónapban hányszor van, ezeket meg napi rendszerességgel látom lezajlani.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#77021) Ispy válasza Warton (#77013) üzenetére


Ispy
veterán

WG fizetés nélküli melósai vagyunk, akiknek az a feladatuk, hogy a gazdag nyugatiaknak, akik fizetnek a játékért legyenek játszópajtásaik.

Viszonylag egyszerű a dolog: ezt a játékot alapból ingyen kapod, ha így nem elég szórakoztató, akkor lehet fizetni előnyökért. Ha valaki ezt nem évezi, akkor miért is csinálja? :B

Ez egy ilyen konstrukció, vannak előnyei is, meg hátrányai is. Én élvezem ezt a játékot (főleg tier 6-ban most), ha nem veszed túl komolyan, akkor nem is fogsz benne csalódni, aki meg komolyan akarja venni, annak a zsebébe kell nyúlni. Ez van.

(#77018) sutyi^

Van olyan nap, hogy zsinórban jó, gondolkodó játékosokkal vagyok együtt és megy, mint az ágybasz@rás, van amikor mindegy mit csinálok szopó. Nem látok ebben a dologban tendenciát, pusztán szerencse kérdése (sokat játszottam régen online pókert, ott is mindig ment a sírás-rívás, csal a gép, direkt szívat és társaik).

(máskor meg pusztán szarul játszok, persze az nagyon ritkán van :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#77022) Atti777 válasza sutyi^ (#77018) üzenetére


Atti777
senior tag

Kedd óta a nemiszerv rosszabbik végén vagyok, tegnap 20 csata kellett, hogy meglegyen az 5 győztes.
Hétfőn még tudtam játszani, azóta elfelejtettem :B

Путин, иди нахуй!

(#77023) Cseri0058 válasza sutyi^ (#77008) üzenetére


Cseri0058
őstag

látom elég jó játékos vagy. arra nem gondoltál, hogy letöröld az xvm-et?
én már régóta nem használom. egy nagy baromság szerintem. ha látod hogy szar csapatba kerültél akkor már úgy is állsz hozzá. sokkal jobb ha nem látod ezeket. hidd el.

(#77024) KisApám válasza szbalogh (#76996) üzenetére


KisApám
addikt

T-34 a célom. Megéri?

Megvan a Jagdtiger 8.8 Pak 43 nekem most. Jól hozza a pénzt. Mondhatni a nettó 40 000 szinte alap. Vereségnél is és max a saját HP lövéssénél már megvan.

A T-34 az amerikai ég miatt jól jönne.
A RAM II-nél (az is megvan - még nem játszottam vele) tuti jobb.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#77025) mynames válasza fsb1000 (#77017) üzenetére


mynames
senior tag

Köszönöm a korábi válaszod!

Vettem egy inv. kódot és elkezdtem a 10-es felé menni.
Amcsi TD-ágat választottam.

(#77026) Simi37


Simi37
őstag

Ez a firefly elég kemény fullosan :C Ha ez így bekerül akkor nagyon király lesz


Brutális dpm :DD 100%as legények, rammer+venti

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#77027) Drenadar válasza KisApám (#77024) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem rossz a T34, a T-34-nél például mérföldekkel jobb, ugyanakkor lassabb!

teszt szerón próbáld ki... pletykák szerint a 8.8jgtiger hoz a legtöbbet...

(#77028) rlazol


rlazol
addikt

Bingisz!

nem megy az arty mod. :s
feltelepítettem, de ha bemegyek arty módba a régit kapom. Van fenn aslain is, de annak atryra vonatkozó részét tudtommal nem használom. Mi lehet a baj?

köszi

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77029) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tetszik a KV4 és az ST-I is. Kipróbáltam tesztszerveren. Megyek is a KV4-el a rendes accomon.

(#77030) Simi37 válasza rlazol (#77028) üzenetére


Simi37
őstag

És arty módban nyomtál le 'G'-t? :U

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#77031) Pete55555 válasza Jolet (#76976) üzenetére


Pete55555
addikt

Elölről próbáld ;)

...Szeretem leracsniztatni...

(#77032) h1mpi válasza h1mpi (#77029) üzenetére


h1mpi
nagyúr

T-34-et viszont örülök, hogy nem vettem meg, nagyon nem tetszik... Jgtiger 8.8 lesz helyette.

Viszont az hogy fossák a goldot nagyon jó csak nem lehet a tank páncélt tesztelni...

[ Szerkesztve ]

(#77033) rlazol válasza Simi37 (#77030) üzenetére


rlazol
addikt

Nem, de közben rájöttem. Bocsánat, user error volt :U .
Replace user and press any key to continue.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77034) KisApám válasza h1mpi (#77032) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem megvan a Jagdtiger 8.8, tényleg pénzgyár.
A T34-et akarom még hozzá, az amerikai vonalon.
A kettő együtt kellemes lesz :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#77035) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez az FV4005 egy beteg tank lett :D

A T-34-ben nem tetszik, hogy nagyon sokat tölt... 12+

[ Szerkesztve ]

(#77036) #35692544 válasza fsb1000 (#77017) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezért jó ha 3 accuntja van az embernek ;]
az egyik ki van tiltva január 18-ig team kill miatt, és van rajta kifejlesztve legalább 3db 9-es tank
t54, loreál mert megérdemlem, t30
januárban meghívom magam és kihúzom az egyik 10-es tankot ilyen könnyen még nem jutottam 8-as prémhez

(#77037) h1mpi válasza #35692544 (#77036) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha még januárban lesz lehetőség :)

(#77038) fsb1000 válasza #35692544 (#77036) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnos nem így müxik. Elsőre én is ezt próbáltam volna.
Csak új accal lehet kihúzni a t10-et. 0-ról.

(#77039) sodokan válasza fsb1000 (#77038) üzenetére


sodokan
tag

és ez hol van leírva?

(#77040) mcwolf79 válasza h1mpi (#77035) üzenetére


mcwolf79
veterán

De legalább nem kívánja a prémlőszert.
Talán ebben a tier-régióban az az egyetlen tank, amelyiknek az ágyúja alapból használható.
Sokáig tölt, dehát tökéletes nem lehet ,ha már prémtank.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#77041) fsb1000 válasza sodokan (#77039) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A WG oldalán.

(#77042) Drenadar válasza h1mpi (#77035) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam a t-34 a kis zis5-ös ágyuval 2 másodperc alatt lő :D nem tudom hogy te ebből hogy csináltál annyit :D

lehet a T34-re gondolsz? nagyon nem mindegy :)

(#77043) h1mpi válasza Drenadar (#77042) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Arra persze csak a kötőjellel volt gondom :B

(#77044) Dolby válasza fsb1000 (#77017) üzenetére


Dolby
senior tag

Akkor nem én leszek a célközönség, max heti 2-3 órát tudok játszani, abból nagyon lassan lenne bármi :-D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#77045) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Uraim, ezt a csatát nézzétek meg. Remélem nem fogtok unatkozni!

E-25 - Malinovka

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#77047) Valentin90 válasza h1mpi (#77035) üzenetére


Valentin90
tag

Viszont cserébe egy nagyon jó ágyút kap. A T34 gyakorlatilag egy tornyos TD, egy "jóárasított" T30as, és talán a legnépszerűbb prémtank T8ban. Ettől függetlenül, ha tisztán a pénz érdekel, akkor a Jgtiger 8.8 valóban jobb választás :)

(#77048) h1mpi válasza Valentin90 (#77047) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Holnap még megyek vele, mert T32, M103, IS4 vonalon végig megyek és jó lenne legényeket képezni. A pénzt hozza a Löwe és az SP is hála :K

(#77050) h1mpi válasza #40993792 (#77049) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt csak fáradt vagyok :) viszem a kv4, vonalat is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.