Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#165001) Jokerdapro válasza Plasticbomb (#164996) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én ahogy olvastam abbahagyta a wotot, de a wipe is jó tanuló lecke lett volna. Véleményem szerint az ilyen jellegű szankcionálás teljesen rendben van. Aki csal, tk, vagy hasonló mennyiségű dezertációt csinál igenis büntessék meg. :K :(((

Szerk. : akkor ezek szerint mégis csak tolja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165002) Gyuri27 válasza Jokerdapro (#165001) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerintem meg a top tanként 0 lövéses hátul kempelős botokat kellene.

Amd - Radeon - Ryzen

(#165003) ollie válasza Gyuri27 (#165002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanezt az eredményt éri el egy dezertáló is.

***

(#165004) Gyuri27 válasza ollie (#165003) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja csak azt tiltják. Ezeket meg nem.
Mikor overlordon beirod, hogy ne menjen a partra (az ugye 10-ből 9x bukta) és mégis lemegy. Aztán féluton halomra lövik őket. Azokat is simán lehetne.

Amd - Radeon - Ryzen

(#165005) sequator válasza ollie (#164998) üzenetére


sequator
senior tag

Ha jól emlékszem, kaptam már így 0-ás kört és csata végén is láttam már olyan kiírást, hogy XY játékos megsemmisült/dezertált vagy valami hasonlót. Szerintem annak veszi, ha a csata végéig nem lépsz vissza.

De mint mondtam, 1-2 ilyen alkalom lehetett részemről, szóval rosszul is emlékezhetek és változhatott is az évek alatt.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#165006) Jokerdapro válasza Gyuri27 (#165004) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jaja szerintem is monnyon le meg ticsuk be! :U
Azt már meg se merem kérdezni hogy szegény nyomorult honnan tudja hogy épp nem ez lesz a 10ik meccs amikor épp adja a part? Ugye azért érzed hogy a partra megyünk vs dezertálunk nem teljesen egyenértékű. :U
Értem én hogy nem te választottad a lázadó életet, de azért ne legyen már minden meg mindenki f@rok..... ;)

(#165007) Gyuri27 válasza Jokerdapro (#165006) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha oda megy freebe meghalni és nem sebez semmit akkor az miért jobb mint a dezertálás?

Amd - Radeon - Ryzen

(#165008) MZsoltee válasza Gyuri27 (#165007) üzenetére


MZsoltee
veterán

Spotol :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#165009) kchryss válasza wwenigma (#164999) üzenetére


kchryss
addikt

Volt wipe. Off topikban írt a visszatéréséről: [link]

És végül csak sikerült neki levadásznia egy 263-at: [link]
:C

(#165010) wwenigma válasza kchryss (#165009) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nahh, minden jo ha jo a vege. :D

Nekem meg eszembejutott kedvenc wot jatekosom, medve5555, remelem nincs baja, 3 hete nem jatszott, nem írt... :( [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165011) ollie válasza Gyuri27 (#165007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Legalább próbál tenni valamit, még ha "hülye" is a játékhoz.

***

(#165012) Jokerdapro válasza ollie (#165011) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

+1 és nem is offolnék ezzel kapcsolatba. :K

(#165013) Stigma.HC válasza kchryss (#165009) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jókat borultam rajta ts-en, jó arc egyébként :D Mindenkinek van egy célja a játékban, neki pont az volt akkoriban :D
Szinte sírva mesélte miként próbált átvergődni a csata elején egyből az ellenfélhez T34-el könyörögve nekik, hogy ugyan engedjék már meg, hogy kilője azt a tankot :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#165014) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Mindent elmond a csapatról, hogy artyval lettem elsőként general, és rajtam kivül volt két major... és mégtöbbet mesél az ellenfélről, ahol Lieutenant volt a legnagyobb...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165015) lacibacsi válasza Plasticbomb (#165014) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ennyi sebzéshez azért kellet ám jócskán stunolni... Mennyi volt?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165016) Plasticbomb válasza lacibacsi (#165015) üzenetére


Plasticbomb
addikt

25 perc, és megmondom. Visszavettem az ISU-152-öt, emiatt a mód miatt.:D Véletlen elmentem egyet randomba, első osztály, és telibe vertem oldalba egy ob430at, amint beszaladt elém célzás közben... És kiféléztem egy T110E3at az ellentől...:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165017) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nezd meg a sok retardot. :W :W

A belem kiteszem hogy nyerjunk mert az idiotak kreditet farmolnak....hat csesszék meg akkor, komolyan büntetni kene mondjuk ugy hogy a piros zonaban ne szamoljon sebzest fagy csak feleannyit ha elvesztettuk. :W


[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165018) Plasticbomb válasza lacibacsi (#165015) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Sajna nem tudom megmondani, már nem elérhető a csata részletező. Wotreplay szerint 2600 assistom volt, de nekem 4k rémlik. Szal fene sem tudja.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165019) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Hehe. most megvolt az a csata is, ahol még a kezdő bázisokat sem tudtuk befoglalni....................................................................................

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165020) lacibacsi válasza Plasticbomb (#165018) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem probléma. A generalisszimusz szint így is úgy is szép...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165021) Plasticbomb válasza lacibacsi (#165020) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Közben feltettem a replay managert, mostmár meg tudom neked mondani.

4900 damage 4300 stun damage 38 stun alkalom 147 def point. Volt apritás rendesen.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165022) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

A löwe egész op ebben a módban. A B-->E-->2 es ágyú kinyirása után haltam meg először, így bónuszok nélkül lett csak a löwével 200 ezer kredit és 4100 xp.

(#165023) Plasticbomb válasza Dareiosss (#165022) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Eddig minden tankkal sikerült megtalálni a neki megfelelő csatatervet, most pl a lorr 40tvel mentem egyet, egész jó volt, előtte az Emil 1el mentem, 8k damage lett a vége, egyedül azzal a tankkal...

Egyébként nem tudom, megfigyeltétek-e már, de a legtöbb menüpont felett, ha nyomsz egy Alt.ot, akkor bedob egy kis animációt arról a tételről...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165024) BÁ Nutrition válasza Plasticbomb (#165023) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt hittem csak prémtankokkal lehet játszani. Az Emil nem az

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#165025) wwenigma válasza Plasticbomb (#165021) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert mokas tud lenni arty, védésnél B-nél van egy pont ahonnan mindharom cap-et be tudom egesz jol loni. :D Kulonosen odaver legicsapas+inspire+heavy arty kombóval. ;]

XP-bol latszik megint kik voltak azok akik csesztek kockaztatni csak krediter farmolnak. Nyomik.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#165026) Dareiosss válasza Plasticbomb (#165023) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Amúgy utálom ha szembe jön egy lorr 40. Mert persze hogy mindig full tárral találkozok vele....
Ez a csata mod annak a tanknak egy álom. Emil I et én még nem próbáltam, na majd holnap.

(#165027) #77646080 válasza BÁ Nutrition (#165024) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem csak azokkal, hanem barmelyik tier VIII jarmuvel, amiben van legenyseg es loszer (tehat csatara kesz allapotu). Azok kozul valaszthatsz, amikor visszatersz egy kilovetesed utan.

(#165028) lacibacsi válasza Plasticbomb (#165021) üzenetére


lacibacsi
addikt

Érdekes ez a rendszer. Pár jó reseteléssel, vagy 50-60 pontnyi bázisfoglalással jobban járni, mint pár ezer sebzéssel. Tegnap próbáltam értelmezni a csatáim végeredményeit, de nem sikerült.

Volt két Skorpinnal végigjátszott csatám, támadásban. Az egyikben 8654/2995 volt a sebzés/spot, a másikban 8956/2850, vagyis gyakorlatilag ugyanúgy teljesítettem bennük. Viszont az elsőben nem jutottam cap kör közelébe, de a másodikban 90 pontot sikerült foglalnom. Az első csata hadnagy, a második százados. Az első csata bruttó 339k kredit, a második 389k (kredit booster-rel). Tanulni kell még ezt...

Kérdés: Eddig két "combat reserves" van kifejlesztve, a felderítés és a légicsapás. Az hogy a túróban van, hogy a légicsapást csak az elsőként kiválasztott tankkal tudom használni? Amikor kilőnek és tankot váltok már csak a légi felderítés jelenik meg alul.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#165029) Emu válasza lacibacsi (#165028) üzenetére


Emu
őstag

Garázsban tudod beállítani a "Frontline" mód kiválasztása után minden tankra külön-külön, még a csata elindulása előtt.
Annak a sornak a végén keresd ahol a lőszereket, felszereléseket, fogyócikkeket mutatja.

(#165030) Plasticbomb válasza BÁ Nutrition (#165024) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Minden 8assal. Csak prém tankokkal éri meg a legjobban, szuperül lehet farmolni. Vettem, pontosabban visszavettem most két 8as tankot már igy, és fel is szereltem őket. Régóta vissza akartam venni az ISU-152-őt pl. De normál tankokkal annyira nem lehet farmolni, akármennyire is lehet sebezni velük.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165031) inferno88


inferno88
őstag

Beleszámítva a meccsek hosszát, jobban megéri farmolni a frontline-on csak prém tankokkal?

Semper fi!

(#165032) Plasticbomb válasza inferno88 (#165031) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez inkább az élvezeti faktoron múlik. Normál randomban 6-10ig mindennel találkozhatsz, Frotline módban csak 8asok vannak.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165033) ollie válasza inferno88 (#165031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, jobban megéri, mert sokkal megbízhatóbban hozod a sebzést. Ha hibázol, csak beleülsz a következő tankba, és tolod tovább. Na meg ugye csata közben tudod javítani a tankod, beleértve HP-t, és lőszer pótlást is (ezek ingyen vannak). Persze azért erősen lecsökkenti a creditet, ha sokat kell tankot cserélned.

És ugye csak 8-asok vannak, így egy jó penes prémium tankkal egyáltalán nem kell gold ammót lövöldöznöd (210 pen felettiekre gondolok).

[ Szerkesztve ]

***

(#165034) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Próbált valaki ma pl. prémet venni Maestro kártyával? Mert valamiért nem engedi...mindig "Discover" kártyát olvas be...eddig nem volt semmi gond... :F

[ Szerkesztve ]

(#165035) polgi803


polgi803
őstag

(#165036) adamgreen


adamgreen
senior tag

Más is megkapta a Buffon parancsnokot mint Fiat 3000 legényésgi tag ?
2 perkes tehát nem szar most ez karatyol a progiba :C

(#165037) #77646080 válasza polgi803 (#165035) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ilyenkor erdemes varni egy orat vagy napot, majd helyre fog jonni. Sajnos, nem tudsz mast tenni.

(#165038) Simulacrum válasza adamgreen (#165036) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sajnos csak 1 az a kettő, csak hatodik érzéket kapott, de így is nagyon szuper, mert nem számít első skillnek.

(#165039) polgi803 válasza #77646080 (#165037) üzenetére


polgi803
őstag

:R okés, köszönöm!

(#165040) h1mpi válasza adamgreen (#165036) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt a hír, csak olasz tier 8+ tankkal rendelkezőknek adja

[link]

(#165041) somedieyoung


somedieyoung
csendes újonc

Sziasztok!

Milyen véleménnyel vagytok az FV4202-ről illetve Mutzról? Megérné őket megvenni? :) Esetleg valami más, ütős med?

(#165042) ollie válasza somedieyoung (#165041) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az FV jobb a kemény torony miatt, esetleg még a P.Victoria az ami egy kicsit az FV-nél is jobb. Viszont, ha minden igaz, hamarosan lesz még egy brit tier 8-as prémium med, majdnem ugyanolyan lesz, mint az F4202, de erősebb lesz a páncélzata (valójában egy ausztrál Centurion). Azt talán érdemes lenne megvárni.

***

(#165043) somedieyoung válasza ollie (#165042) üzenetére


somedieyoung
csendes újonc

Láttam videóban szerintem azt, amiről beszélsz, egyik nap kerestem shopban de csalódott lettem, hogy nem találtam. Na de akkor az lesz az, köszi. ;]

(#165044) kchryss válasza adamgreen (#165036) üzenetére


kchryss
addikt

Gianluigi Buffon a World of Tanks legújabb reklámarca

Totti-nak jobban örültem volna, buffon camper tankhoz illik. :D

Szerk. Amúgy ez a Buffon parancsnok is azt vetíti elő, hogy warship-es legénységi rendszer lez majd valamikor. Ott 1 kapitány jelképezi a teljes legénységet és sok olyan event van amikor lehet speciális "celeb" kapitányokat nyerni. Például ha jól tudom volt amikor Steven Seagal-t lehetett megszerezni kapitánynak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165045) Greentea válasza somedieyoung (#165041) üzenetére


Greentea
senior tag

FV nagyon fullos! :)

2x2 néha 5

(#165046) adamgreen


adamgreen
senior tag

várható volt :C

(#165047) Plasticbomb válasza adamgreen (#165046) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szerintem a rossz irányt vették igy. Mozgékonységot kellett volna nerfelni inkább. De hát a wotban is már az a fontosabb, mint a codban.. ratatatatata és csókolom.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#165048) adamgreen válasza Plasticbomb (#165047) üzenetére


adamgreen
senior tag

na ja örülhetünk hogy nem vágták szét a sebességet :DDD

(#165049) Jokerdapro válasza adamgreen (#165046) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát ez így fing a gatyában kategória. :DD :C

(#165050) vJokka válasza somedieyoung (#165041) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szia!

Én még a buff előtti FV-t cseréltem az M4 Revora (britnek maradt a CromB), és nagyon nem bántam meg. Átlagsebzésben kb. 20%-t verek a többi T8 medre. És ez egész jó árban is van, a többi prémhez képest.

(#165044) kchryss: Akkor már jöhetett volna a 2006-os VB csapat :D

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.