Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94001) #84221696 válasza zozyk (#94000) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez engem is érdekel. :)

(#94002) bunygyi


bunygyi
tag

Sziasztok!
Xbox-on szeretnék játszani wot-al!
Milyen rajta az online?
Ugyan olyan?
Tisztelt wot közösség fontos lenne a véleményetek!
Mert akkor befektetnék egy Xbox-ba, de feleslegesen
nem költenék gépre+ live-ra, ha nem jó!
A válaszotokat tisztelettel meg köszönném.

(#94003) zozyk


zozyk
addikt

Vitiris damage log,picit átalakítva : [link]

(én kikapcsoltam benne a találat-blokk jelzőt a jobb felső sarokban és a középen ugráló piros találatjelzőt is!!! Ha valakinek az kell bele,oldja meg! ;] szóljon és segítek.

[ Szerkesztve ]

(#94004) MinionFlasH válasza bunygyi (#94002) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szerintem ez felhasználófüggő, van aki a tabos verziót is élvezi, én személy szerint elképzelni se merem milyen lehet kontrollerrel játszani...

(#94005) szbalogh válasza Attici (#93998) üzenetére


szbalogh
őstag

Néhány tanknak volt HD textúrája.

Nick: HE_Storm

(#94006) #84221696 válasza zozyk (#94003) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszi Maestro! :R

(#94007) szumo


szumo
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy xvm-ben a loginnál kikapcsoltam a videót, de a frissítés óta egy fehér kép jön a videó helyett. Nem is lenne baj, ha fekete lenne mondjuk :)
Tudna valaki segíteni, hogy mitől jött elő ez a fehér kép?

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#94008) zarew válasza bunygyi (#94002) üzenetére


zarew
senior tag

Mindenképpen próbáld ki előtte. Nekem van boxom,de azt mondták,ha pcn kezdtem felejtsem el...inkább vettem egy nagyobb monitort :-)

(#94009) szallasi007 válasza Ebit (#93971) üzenetére


szallasi007
őstag

köszönöm

(#94010) LK válasza emre (#93972) üzenetére


LK
addikt

A kalapnak elég nagy marketingértéke van, úgy látszik. Az első négy jelölt képén háromnál kalap/sapka van. :) Grat. nektek, ha ti lesztek. Kívánom,hogy legyetek mindig következetesek és igazságosak! :R

Bingisz: még nem késő "arcot/kalapot " váltani.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#94011) Bingisz válasza LK (#94010) üzenetére


Bingisz
addikt

Én majd képviselem a kalap nélkülieket. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94012) csapee


csapee
senior tag

QB mostani E-100 videojában Linkinre raktak trollfacet?

Csapee

(#94013) jr1994 válasza csapee (#94012) üzenetére


jr1994
addikt

De! :DD
És amúgy is ritka jó videó volt, megérte megnézni. Be kell szereznem egy E100-at, azért a Maustúl lassú ehhez a taktikához de egyszer kipróbálom az biztos :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94014) emre válasza zozyk (#94003) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

A jobb felső sarokban levő log-ot visszakapcsoltam, a középső nekem elég lenne valamivel kisebb méretben.
Jut eszembe: Te nem akartál indulni a házigazda választáson? Mondjuk így sörrel a kezedben.....

(#94013) jr1994

Ha nem egy árva O140 ér fel egyedül a hegyre szerintem más lett volna a helyzet.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#94015) zozyk válasza emre (#94014) üzenetére


zozyk
addikt

Estefelé esetleg ha TS-en elmondod,hogy szeretnéd a középsőt,megnézhetem..

nem akartam indulni,én csak egy nagyképű hülyegyerek vagyok... ;]

(#94016) Simulacrum válasza emre (#94014) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Azt vettem észre, hogy normál módban már egyáltalán nem mennek a kis faluba, meg a hegyre Prohón. Volt olyan, hogy egyetlen tank se ment oda délről. Szóval ez még nem is volt kevés, ami QB-t fogadta.
A fő oka ennek a jó körnek, hogy nem volt arty. Mindig mondom, ha nincs akkor lehet nagyot alkotni és érdekes csatákat menni.

(#94017) Attici válasza szbalogh (#94005) üzenetére


Attici
őstag

Egész sokat le lehetett tölteni anno, amik már elég jól néztek ki.
Nem értem, hogy miért nem lehet legalább PC-re szépen megcsinálni az egészet. :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#94018) Telda válasza Attici (#94017) üzenetére


Telda
addikt

A Wargaming több pénzt keres, mint valaha. Gondolom érted a célzást :K .

(#94019) sequator válasza jr1994 (#94013) üzenetére


sequator
senior tag

Azért ahhoz mekkora mák kell, hogy 13/12 lövést átüssön a 150 mm ágyú alaplőszerével T10-ben 235ös pennel? :Y

sautia

sequator

(#94020) ddt500hu válasza sequator (#94019) üzenetére


ddt500hu
veterán

Dobd már be a linkjét légyszi.

(#94021) Quan-Chi válasza jr1994 (#94013) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Az E-100 az egyik kedvenc tankom. Szigorúan a 150mm-es ágyúval és only gold, vagy nagy ritkán HE lőszer, sima AP nincs is benne a félrenyomások elkerülése végett. A T10 már nem a farmolásról szól így mindegy mennyit buksz egy körben. Amennyiben jó köröd van simán +os vagy 0-ás. Nagy vitatéma az E100 gold használata és sokszor noob-oznak érte, de szerintem 16sec -es töltésidő mellett nem engedheti meg magának az ember a pattanót (való igaz a sima AP 235-ös átütése is használható T10-ben de egy íves pályán lövő alacsony kezdősebességű 0.4-es ágyú nem túl impozáns...). Apropó pattanó ! bár a KUM lőszer átütése 334 ami elég jól hangzik de tud meglepetést okozni. Szóval még így is skilles nem olyan bolondbiztos mint a T10-es medek ágyúi. 150 tonnához mérten egész mozgékony bááár az offroad vezetés és kuplungégető skillt nagyon meghálálja. Sajnos a páncélértékei bár jól hangzanak mégis mindenki belövi. Ha valaki meglát egy Maus vagy E100 -at azonnal tölti a goldot egyrészt, másrészt meg az UFP-n kívül mindenhol belőhető akár T8-as tankkal is. Szóval nagyon forgatni kell. 418 csatám van vele 2580-as átlag WN8-al. Ritkán sebzek 3000 alatt de nem ritka 6-7000 dmg és még így is sokszor érzem, hogy lehetne sokkal jobb is, meg 1-1 szituációba rosszul reagálok. Szóval bár nem egy CW tank, de random csatába nagy hentes tud lenni :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#94022) jozefgucci1 válasza Telda (#94018) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csak annyi hogy ott tévesen Profitként van feltüntetve az összeg pedig nem az . Ekkora profit mellé mekkora bevétel párosult volna ? A napokban linkeltem egy valósabbnak tűnő adatot , ott 2012 ben kicsivel 6millió Dollár felett volt a Profit !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94023) sequator válasza ddt500hu (#94020) üzenetére


sequator
senior tag

Quickybaby E100

sequator

(#94024) h1mpi válasza jozefgucci1 (#94022) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig az a tiszta nyereség lesz. 110 millió player van. Csak költsön el mindegyik egy évben 10$-t, ami 1.1 mlrd $ lenne. Abból soha nem lesz pár 10 millió $ nyereség, nincs akkora költsége egy ilyen cégnek. A 600millió $ az reális. Nem rossz business.

[ Szerkesztve ]

(#94025) Angel1981 válasza LK (#94010) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez jó! :D

(#94026) ddt500hu válasza sequator (#94023) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi.

(#94027) MinionFlasH válasza sequator (#94023) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem semmi amit ez a srác a kisujjából kiráz, E-100al bemegy középre, és maximálisan a helyzet magaslatán van. Én még nem mertem megvenni, E75 nagyon jó, de azzal is van, hogy megszivatnak, az E-100at meg se próbálom, forgatgassam, meg 235 pennel bűvészkedjek. Úgy tervezem, hogy t-34-85 ről a kv-13-on keresztül átmegyek az IS- ágra.

[ Szerkesztve ]

(#94028) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Aslain XVM-ben át lehet valahogy állítani, hogy a WR8-at mutassa?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94029) emre válasza mcwolf79 (#94028) üzenetére


emre
veterán

Ha az xvm oldalán a setting fül alatt állítod át az nem jó?
De egyébként a fájlokban is bele lehet pakolni egy csomó mindent. Nekem a tab-ra feljövő ablak mutat wn8 és eff értéket játékosonként.

Minion:

Nem javaslom a kv13-at. Én inkább végigtolnám a heavy vonalat mintsem azzal a vacakkal játszak. Bát hallottam olyan emberről aki látta azt hogy valaki dícsérte a gépet.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#94030) LK


LK
addikt

Amennyiben valaki linkelné az autoequip/autotelescope 9.8-as verzióját, nagyon hálás lennék! (kerestem,de nem találtam)

Más: Jacktor módjában láttam egy számomra újdonságot: az ellenséges tankok irányát és távolságát kijelzi. Nagyon hasznosnak tűnik,ha pl. közelharcnál nem ér rá az ember figyelni a mapot. Ez a mod eddig is létezett,és csak nekem újdonság?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#94031) L4mie válasza emre (#94029) üzenetére


L4mie
veterán

Én szerettem a KV-13-at :) bár az még 2012-ben volt, hogy azzal toltam :)

láttam róla még dicsérő videót is, hogy lánccal levesz mindent :) de azóta sokat változott a WoT.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#94032) adamgreen


adamgreen
senior tag

Next Top of the Tree a T110E5 vonal.

T29,T32,M103 stb

;)

(#94033) Attici válasza Telda (#94018) üzenetére


Attici
őstag

Ezt most nem értem. Azért keresnek több pénzt, mert nem lesz igazi HD? :F
Én eddig se költöttem rá, és ezután sem fogok.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#94034) MinionFlasH válasza emre (#94029) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hm... ez elgondolkodtat.... A T-43-nál is gyengébb, mert az számomra egy értékelhetetlen med.

(#94035) jozefgucci1 válasza emre (#94029) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Óh a KLV-13 még jó is sőt ,de ha abból húzod a T43-at az már katasztrófa .Nem lenne rossz az a tank ha az átütés kicsit nagyobb lenne , mert T7 ben 144 az kevés .Ennyi gondom van csak vele .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94036) h1mpi válasza jozefgucci1 (#94035) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A T54 és a két 10-es med elé kell valami gát, mert addig elég jó ez a vonal :K

(#94037) Telda válasza Attici (#94033) üzenetére


Telda
addikt

Minek foglalkozzanak vele, hogy így is megy a szekér elég szépen :R .
Majd szépen apránként.

[ Szerkesztve ]

(#94038) galervin93 válasza MinionFlasH (#94034) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig szerintem jó kis med, olyanokat tud pattintani, hogy csak pislogok. Az ágyúnak pedig nem az átütését, hanem a sebességét kell kihasználni, én 4.valamennyi alatt töltöttem vele (BiA+venti), láncot lehet tartani bárkit és bár snipeolni nem, közepes távolságokra meglehetősen pontosnak érzem gunt. Bőven nem vagyok überspíler, és kék statom van vele. Jó cucc szerintem.
A KV-13-at viszont nem tudtam megszokni. Én is innen akartam menni az IS-re, de inkább megoldottam freeből... (üröm az örömben, hogy nagyon nem megy a játék vele, csak top tierben tudok értelmeset sebezni, még a hp-m sincs meg átlagban, nagyon gáz. Pedig az ágyú baba, de túl lassú a játék vele, de ez egyéni szocproblem, hogy leszoktam a nehezekről.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#94039) zsolthee válasza sequator (#94019) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ez se volt gyenge. Csóró T49 pisloghatott. :DDD

(#94040) Zolee_70 válasza mcwolf79 (#94028) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Amikor telepíted, ki lehet választani.

"The XVM player statistic" alatt
"- 9 colors by Aslain (wotlab's old and outdated scale)"

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#94041) Drenadar válasza Zolee_70 (#94040) üzenetére


Drenadar
veterán

attól függetlenül ha az xvm honlapján a WGR van beállítva nem fog csata közben win8-at látni :D

(#94042) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok,

Csata utáni jelentésnél a személyes még mindig nem működik?, nálam teljesen mást ír ki (lényegében semmit), mint az új verzió előtt, vagy be kell állítani valamit?

Segítsetek már ha van valami megoldás erre.

Köszi

(#94043) jozefgucci1 válasza vepe (#94042) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt hiszem Zozyk fórumtárs rakott be a minap egy ilyen modot azt használom én is és működik keress vissza.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94044) Viktoár


Viktoár
addikt

Eddigi játkom során még ilyen raterdált csapattal nem találkoztam.Ebben az a jó hogy új rekord. :D
8 csapattársam végzett 0 sebzéssel,összesen 3 tankot lőttünk ki amiből kettőt én küldtem a garázsba full hp-ról.Nem is tartott sokáig a csata. :D

Üdv:Viktor

(#94045) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jönnek az új CW-s tankok a következő frissítéssel és kedvet kaptam hozzá :DDD Aki járatos benne , megosztaná velem , hogy milyen formában mely klánoknál van rá lehetőség megszerezni és én beférnék e valahová ? Természetesen csak őszintén a statommal . Már látom amint Diegho kapva kap a felkérésen :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94046) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Kedves Topiklakók!

A következő napokban topikgazdák kerülnek kiválasztásra, rajtatok múlik kik lesznek azok ezért kérlek benneteket szavazzatok!

Szavazni itt tudtok!

Akinek esetleg nincs gmail fiókja, és csinálni se szeretne, de mégis késztetést érez akaratának kinyilvánítására, írjon nekem privát üzenetet. Elküldöm a jelölteket, és választhat négyet, később ezeket hozzáadjuk az eredményekhez.

A szavazás eddigi alakulása:

(#94047) Tomi0703 válasza jozefgucci1 (#94045) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én is kedvet kaptam hozzá, de egyik nagyobb klánba sincs elegendő 10-esem (IS-4, meg majd ha ToT lesz az E5). Persze most 8-as tankok kellenek, azok lennének dögivel... :U Amúgy annyira nem vagyok járatos a klán témában, a cvakkal tuti. :DDD De talán Vihar, Vad, Vtpe/3s, OHG.
Az az én bajom, hogy a CW engem abszolút nem izgat (kivéve a kampányokat), inkább a SH.

(#94048) jozefgucci1 válasza Tomi0703 (#94047) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ami most megfogott az engem is inkább a nyeremény tankok és persze kipróbálnám magam milyen egy ilyen CW csata . Vidókat néztem már többet is ,de mégis benne lenni más. Tankokból van egy pár szerencsére sőt . T10 ( IS7,IS4, E100, E5,E3, 50B ,T57H, BC, OB268,OB261,) Ezek a garázsban és ugye megvan az alattuk kihúzott nyolcas is .Nincs megvéve .: E4,Patton ,WTE100 ,

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94049) emre válasza jozefgucci1 (#94048) üzenetére


emre
veterán

Az utolsó három a legritkább esetben kell (csak ha nincs más).
Az első zárójeles sor okés, meg orosz med legyen, O907, O140, T62, és GC arty. Esetleg Leo1, STB, E50M, 30B.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#94050) zozyk válasza vepe (#94042) üzenetére


zozyk
addikt

XVM hiba,dolgoznak rajta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.