Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#176001) adamgreen


adamgreen
senior tag

Holnaptól indul a leárazás. Kreditet goldot bekésziteni :C

[link]

(#176002) balintka


balintka
addikt

Érdemes megvenni a ma kapható Eagle-t? Super Pershing-em van, ahhoz képest milyen?

(#176003) BÁ Nutrition válasza balintka (#176002) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176004) inferno88 válasza balintka (#176002) üzenetére


inferno88
őstag

Felejtős!

Más: Begurult az IS-3A. Majd kiestem a székből!

Vert. stab, venti, optika ment rá.

Elég gáz, hogy nem lesz fogyócikk/felszerelés leárazás.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#176005) wwenigma válasza adamgreen (#176001) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Prémfiók volt már aranyért véve -30%-ért? Talan mintha egyszer...de ugy is aranyheygeken ülünk. :DDD

inferno88: 28millio kreditem van, en kibirok 1-2 itemet teljes aron. :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#176006) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hát ez a -15% elég vérszegény leárazás. :(

(#176007) HellGreg


HellGreg
őstag

Hogy van ez? 4 nap múlva karácsony és semmi akció sehol... én emlékszem rosszul, hogy tavaly-tavalyelőtt már javában pörögtek ilyenkor?
Ja látom, de hát ez tényleg lepkefing, mondjuk a crew xp 10:1 az jól jön, a Progettóra nagyon kell a hatodik érzék.

[ Szerkesztve ]

(#176008) balintka


balintka
addikt

Köszi mindenkinek az Eagle segítséget.

(#176009) inferno88 válasza wwenigma (#176005) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem is van 12 milla ezüst, de kajából be kéne vásárolni, mert ürül a spejz.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#176010) wwenigma válasza inferno88 (#176009) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A multkori learazasnal 100-100 kaját vettem mindegyikből szerencsére, de ja azokra is kellett volna gondolnom mert fogynak. Amig ilyen szorzó van mindenre belefér ha elfogyna valami, de azert januar kozepen johetne... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#176011) zola96


zola96
senior tag

Köszönöm mindenkinek a svéd ágat, szerintem szorzozgatom aztán egyszer készen lesznek.
Viszont, első nagy szerelmem a t110e5 volt, azóta folyamaotsan buffoltáknerfelték itt ott. Most megint valahogy olyan semmilyen, jol érzem? Bárki meglát a kupolát abban a pillanatban üti át, az rng folyamatosan 400 alatti sebzéseket oszt ki, meg a 60tp úgy lő át sidescrapelve ahogyan szeretne.. Not to mention the fact that: a super conqueor úgy aláz le akár 1v1be akár bárhogyan ahogy nem szégyelli, a parancsoki kupoláját beütni lehetetlen szemből is és mindenhogyan is.. Az elődje annak egy f-s volt szerintem mindenki egyetért ebben.. Most komolyan egy jo és használható mobil heavy-ért huzzam ki a s.conqot? mert csoro E5-m csak disznek jo, meg hpnak az ellenségnek.. Ja hát a nevetséges 2200hpjáról ne is beszéljünk, az 50tpnek IX szinten van 2000 és van hozzá páncélja is..

(#176012) Kelvin válasza zola96 (#176011) üzenetére


Kelvin
őstag

Az t110e5 jelenleg nem rúg labdába, amióta akkora vakondtúrás lett a tetején...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#176013) KISDUCK válasza zola96 (#176011) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát a T11E04 is egy nagy rakás ócskavas. Az egy dolog, hogy lomha, nem fordul körbe a tornya és rossz a cső emelkedése/süllyedése, de a pontossága is egy nagy ürülék. Sokat hord mellé, ha valamit eltalál akkor 70%ban vagy lepattan vagy csak láncol és nincs sebzés. És gyakran lövik el a lőszerrekeszt, mert ugye azt a tank hasába kellett tenni, ami "védtelen".szerk.: a Kelvin által említett kupoláról nem is beszélve... Kéne az amcsi dögöknek egy kis buff, mert ez így siralom. A hellcat volt a régi kedvencem, de amit azzal műveltek az már siralom...

[ Szerkesztve ]

(#176014) zola96 válasza KISDUCK (#176013) üzenetére


zola96
senior tag

Jaj hát igen... Az ammorack el is feledtem:D Második lövésre ugy, hogy van skillem rá.. :D Sajnálom, mert ebben van egy 5 skilles legénységem aztán így disznek jó. T57 heavy? Mondjuk annak páncélja még ennyi sincs.. :F

(#176015) galervin93 válasza Barret001 (#175999) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem végül 48%-ig sikerült feltornászni a WR-t (gondolván egyszer úgyis megfordul a bukószéria folytattam sokáig, végül úgy is lett), meg összeszedtem annyi vackot hogy a tavalyi festések közül még kettőt ki tudtam váltani, így már csak egy van hátra. Az ideiek valószínűleg nem nagyon lesznek meg.
Érdekesség, hogy volt olyan random ládám, amiben kettő darab 5-ös és egy 4-es dísz volt, rögtön a következőben meg egy 5-ös és egy 4-es.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176016) Lipton


Lipton
őstag

T8-10 csata, IS3A es 8400(!) spot... abszolu nem erre mentem es nem is full yolo. Meg lottem is :)
Jo, hogy vannak light tankok is...

(#176017) ollie válasza zola96 (#175969) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az orosz lightok tapasztalatom szerint könnyen gyulladnak.

Az Emil 2 szerintem jobb az Emil 1-nél, de a Kranvang meg rosszabb az Emil 2-nél. Ezek támogató heavy-k, és ha te vagy egyedül top heavy az utóbbival a csapatodban, az ellenségnél meg van egy Type 5, IS7 vagy szinte bármi más, már garantált a vesztes csata.

Viszont jövőre tervezik a Kranvang rebalasznt a gold ammo nerffel egyetemben, talán használhatóbb lesz. Az a baj, hogy a lassú, táras heavykkel mindig szükséged van a csapatod támogatására is (meg fordítva), amire ugye meg nem nagyon számíthatsz.

(#176016) Lipton: nekem egyszer a vak KV-2-vel volt hasonló vicces csatám, persze ott jóval kevesebb volt spot (3-4k), de 2 tier-rel alacsonyabban van.

[ Szerkesztve ]

***

(#176018) ollie válasza Jokerdapro (#175982) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közelharcra jó, nem a klasszikus TD stílust kell vele nyomni. Persze meg kell találni vele azokat a helyeket, ahol el lehet rejteni a testét.

De amúgy is, a tornyos TD-kel hiba hátul campelni, sőt, némelyik nem tornyossal is. Agyf@szt kapok, amikor 3-5-7-ben az Obj 268 4 a piros vonalon campel, és persze kikapunk miatta, mert lőni senkit sem tud, az ellenfél túlereje viszont ledarál minket. Aztán amikor őt is megölik mindenki hibás lesz, csak ő nem. De ugyanez vonatkozik a legtöbb tornyos TD-re is, persze szituációtól függően vannak kivételek.

[ Szerkesztve ]

***

(#176019) ollie válasza BÁ Nutrition (#175988) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyáltalán nem rossz az utolsó buffal, amit idén kapott. Most kifejezetten szeretek vele gurulni. Persze nem lett kifejezetten jó, inkább amolyan átlagos, és a viszonylag alacsony pen (185) a hátránya, de meglepő módon keveset kell goldot tölteni, inkább csak a Defender/OHO és hasonló szörnyetegek ellen kell.

Ja igen, és pref MM-je van, ami óriásit számít a mostani MM-mel. Pont e miatt végül is megvettem a Mutantot is, mert sokkal élvezetesebb a játék, ha nem +2 ellen kell harcolnod. Az MM változtatások meg majd mind buffot fognak jelenteni a pref MM-es tankoknak, mert sokkal többet lesznek top tier, top toerként meg már kvázi az összes jó (a szuperpöri is).

[ Szerkesztve ]

***

(#176020) Jadro


Jadro
veterán

Panterát ti megtartottátok? Jó tank nem kérdés, de a Standard B mellett nem gondolnám hogy túl sokat szaladgálnék vele a jövőben. Ma még jobb áron el lehet adni mint holnaptól. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#176021) ollie válasza Jadro (#176020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem adok el tankot tier 4 felett, mert bármikor megjöhet hozzá a kedvem.

***

(#176022) ChristianID válasza ollie (#176021) üzenetére


ChristianID
tag

detto.. (talán csak az olaszt nem tartottam meg 6 alatt)...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#176023) Jokerdapro válasza ollie (#176019) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Igen én értem, de azért az sokat elmond hogy westfield-en a ht dühöngőbe kinézek és az előttem / alattam lévő tankot nem találtam el... Bár aláírom van amikor mindent bead. (Ennek ellenére tartom hogy csálé az az ágyú. :DDD )

(#176024) Jadro


Jadro
veterán

Köszi a válaszokat, egyelőre marad, mert van elég pénzem. Holnap begurul a Standard B leárazva + remélem tovább csökkenthető az ár a 9. ünnepi szinthez tartozó kedvezménnyel.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#176025) ollie válasza Jadro (#176024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tank diszkontok nem adódnak össze.

***

(#176026) KISDUCK válasza Jadro (#176024) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem nem adja össze a kedvezményeket, nekem kb. 10 hónapig lógott a levegőben a t11e04-en a kedvezmény mire megvettem és közben volt olyan akció hogy a 10-eseknek is lement az ára, de a kiválasztott tankom nem lett olcsóbb.

(#176027) Jadro


Jadro
veterán

Értem. Mondjuk így ránézve hogy a hangulatból egy 40%-os jön össze érthető. Akkor újratervezés. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#176028) notika77 válasza Jadro (#176020) üzenetére


notika77
senior tag

Ha a T8-as Progetto megvan, akkor nem kell, de Frontline-ba az egyik meg kell legyen.

(#176029) Jadro válasza notika77 (#176028) üzenetére


Jadro
veterán

Az lemaradt, hogy nincs progetto. :) No mindegy, megvettem a 9-est 40% kedvezménnyel és mindenki kér skilles benne. Kezdetnek elég lesz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#176030) galervin93


galervin93
őstag

LAG-party on, ne nagyon menjetek mostanában csatába... Két legutóbbi csatában vagy az ellenfél közé sétáltam be, vagy a vízbe rohantam. Kinyalhatják azt amire gondolok, moslék banda. :(((
Többen is jelezték chaten meg látni az ellenfeleken is hogy össze-vissza mennek, szóval tuti nem egyedi probléma.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#176031) jano_77 válasza inferno88 (#176004) üzenetére


jano_77
nagyúr

bizony elég gáz, hogy felszerelés és fogyócikk akció NINCS! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176032) Kelvin válasza galervin93 (#176030) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem vesztesz sokat, ma is mennek az 1-2 perces csaták dögivel. Maximum yolozni érdemes fun tankkal, sajnos úgy látom már ez a tendencia...

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#176033) jano_77 válasza Jadro (#176029) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon fogod szeretni! Élmény vele a játék minden perce.
Ma eddig két csata vele és 4300+ átlag dmg és 6 kill összesen. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176034) Jadro válasza jano_77 (#176033) üzenetére


Jadro
veterán

Egyelőre elég alap, de a legények legalább full két skillesek és kezdik a harmadikat. Van 20k free XP-m és ha jól látom a nagyobb löveg felmegy minden nélkül. Lesz kis nehézség az elején, de a Pantera is bejött, gondolom ez sem lesz rosszabb. Egyelőre fokozott szellőzést és vert. stabot kapott a töltésgyorsító mellé.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#176035) jano_77


jano_77
nagyúr

A kukáskocsi prémium löszerét miért nem nerfelik a többivel együtt?!? :F

(#176034) Jadro: én opticával használom venti helyett, hogy tudjak spottolni. Nagyon állat gép! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176036) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha vkinek van ismerőse, aki szeretné elkezdeni a WOT-ot itt egy meghívó kód:
TANKMASE-68UM2-XERNK

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#176037) wwenigma válasza jano_77 (#176036) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak akkor kapod meg az 5 kis dobozt ha szakaszoltok 1x legalabb. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#176038) Bobyjack válasza jano_77 (#176035) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez az első 34 tank amin elkezdik a tesztet, ahogy a cikk is írja.

(#176039) kchryss


kchryss
addikt

Szakaszosan szokták bedobni a kedvezményeket. Tavaly is így csinálták, akkor is morgolódott először mindenki.
Tavaly konkrétan ugyanez volt az akció: Special: Happy Holidays! - 2017

Aztán 27-én kaptunk 1 nap prémet, x5 napi első win szorzót meg 5 prém kaját minden nemzethez: [2017.12.27.]

30-án pedig jött a többi leárazás: [2017.12.30.]
Át- és kiképzés akció, fogyócikk akció.

Én x2 xp minden győztes csatára akciót várnék, mert a múltkorinál nem volt időm játszani így nem tudtam kihasználni, de az szerintem nem lesz már idén.

(#176040) kchryss válasza jano_77 (#176035) üzenetére


kchryss
addikt

Prém lőszer nerf ebben a formában szerintem nem fog sokat változtatni a dolgokon. Ugyanúgy keresztül lehet hugyozni a heavy-ket szemből bármivel csak nem 400-asával csipegeted le őket hanem 300-asával. Én teljesen kivenném a magas átütésű lőszereket a játékból és csak 1 átütéshez balanszolnám a páncélokat, de ilyet úgysem fognak soha meglépni.
Úgy lenne jól balanszolva a páncél és a lőszer ha egy azonos szintű heavy-t egy med vagy egy másik heavy szemből csak gyenge ponton tudna sebezni és tényleg lennének gyenge pontok nem úgy mint a újabban berakott tankoknál. A TD-knek lehetne nagyobb átütése.

Ja még valami: ha máshoz nem nyúlnak és a jelenlegi rendszerbe rakják bele az nerfelt prém ammo-t azzal csak azt el érik el, hogy még több gold spam lesz, ugyanis ugyanúgy csak azzal tudod átlőni a tankokat csak a kisebb sebzés miatt többet kell lőnöd. Ahhoz hogy értelmesen működjön a dolog az kell, hogy a szóráskép alkalmas legyen gyenge pontok lövésére és legyenek gyenge pontok, mert jelenleg ez egyik sem teljesül!

[ Szerkesztve ]

(#176041) Gyuri27 válasza kchryss (#176040) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez full cancer sajna.
Minap jagdtigerrel nem tudtam type 4-et beütni még premmel se. Igaz volt vagy 200 méterre.
Tegnap t55a-val menetből kapásból beütöttem az ágyu mellett (sima lőszerrel).
Ez a tipikusan mikor nagyobb lőszerrel lősz mint a tank amit lősz és 0-s kritikál. Jó esetben leszedi a láncot.
Maga a mechanika nem jó. Sok a random.
Minak fock ment a kukás kocsival és azon a meccsen 1000 felett guritott. Sima t28 egy hit volt wz111 11xx és halt.

Szóval én támogatom, hogy a prem lőszer nagyobb átütés mellett sebezzen kevesebbet (még mindig jobb mint ha a sima nem sebez semmit).
De ehhez vegyek le a random fiestát átütés esetén 10%-ra a sebzést meg 15%-re. Meg a szórás képet is húzzák össze kicsit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#176042) frame>24 válasza jano_77 (#176035) üzenetére


frame>24
addikt

Átlagosan 26%-al csökken a sebzés, (ebből a Type 5-öt kivettem, mert nagyon torzítaná az átlagot, ott 46% a csökkenés).

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#176043) ollie válasza jano_77 (#176035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert nem hülyebiztos a tank.

***

(#176044) BÁ Nutrition válasza kchryss (#176040) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A HE es a HESH kozott mi a kulonbseg? A KV-2tol nem veszik el a HE-t akkor megse? a gold nerf ott nem akkora ervagas. Az E100 is profitalhat a jelen varialasbol a HE100kent van hasznalva. Ill csomo tank nem erintett ezt igy egyenlore nem vezethetik be szerintem. Az egesz tiert at kell varialni kulonben eltunnek ezek a tankok egy ideig. Premtank eseten meg erdekesebb. Lowere nem emlrlszek h irtak volna

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#176045) Jokerdapro válasza jano_77 (#176035) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Játazottál már a kukás kocsival? Az a tank maga az rng, két véglet van, vagy sebzel sokat vagy nullát.(vag nulla közelit, gondolom nem kell bemutatni a hesh csidáit, láttam már és tapasztaltam is amikor az 1750es alfával lőttem 70et, meg azt hiszem nullát is...)
Az egész prém lőszer témára meg annyit, hogy érdemes lesz megvárni hogy pontosan mi is lesz belőle. Jelen állás szerint csak a szokásos sírás megy mindenhol...(fb+összes fórum)

Bá Nutrition: hesh azt hiszem valami speckó HE, de ha nem majd jól kijavít valaki. :)

[ Szerkesztve ]

(#176046) ollie válasza Jokerdapro (#176045) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

High Explosive Squash Head

Lényegében egy nagy átütésű HE lőszer. Bunkerek lerombolására tervezték, aztán rájöttek, hogy jó tankok ellen is. Úgy (is) öli meg a legénységet, hogy nem üti át a páncélzatot (a sima HE is ilyen, csak kevésbé effektív).

[ Szerkesztve ]

***

(#176047) kchryss válasza Jokerdapro (#176045) üzenetére


kchryss
addikt

+1 arra, hogy várjuk meg mi lesz a vége és akkor ítélkezzünk.

Egyelőre csak ötletelünk. Egyébként a jelenlegi állapotnál sokkal jobbnak tűnik ez a kevesebbet sebzős még akkor is ha magát a problémát jobban belegondolva nem oldja meg egyedül.
Ez még csak tervezet. Szuperteszterek játszadoznak vele egyelőre. Azt mondjuk érdekes olvasni, hogy mennyien sírnak maga a prém ammo nerf miatt és abba akarják hagyni a játékot, mert nem spammelhetnek gold-ot. Miközben jelenleg meg mindenki a gold ammo miatt sír, úgy látszik mindegy mit csinál a wg lesznek akiknek nem tetszik a dolog. :)

Normálisan balanszolnák a sebzést és átütést is, az rng-t levinnék minimum 15%-ra és visszahoznák a régi szórásképet akkor király lennem minden. Sajnos az rng-hez és a szórásképhez egyelőre nem fognak nyúlni, de ki tudja mit hoz a jövő. Valamit hagyni kell 2020-ra is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#176048) ollie válasza kchryss (#176047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem oldja meg, de azt is mondták, hogy ezzel együtt rebalanszolják (szépen, magyarul) az összes tankot.

***

(#176049) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez meg így most jól esett, hogy bottom tierként folyamatosan szívok, most én szívattam másokat:

Nem, nem voltam jó, csak éppen top tier, és nem jött szembe senki a saját tieremből.

***

(#176050) BÁ Nutrition válasza ollie (#176049) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ma a csataim harmada olyan volt hogy 2 perc alatt tobb mint 10 tankot vesztettunk. Nem birom felfogni hogy csinaljak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.