Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103001) jano_77 válasza nyunyu (#102990) üzenetére


jano_77
nagyúr

A helyzet az, hogy engem simán vissza enged a csatába, nem azzal van a gond, hanem, hogy megcsinálja minden 3. csatánál! Tegnap és tegnap előtt direkt írtam egy lapra magamnak, hogy mikor dob ki és ez jött ki, hogy minden 3. csata fagyást, kidobást hoz magával. Az hogy a csata elején betöltéskor vagy a csata végén eredmény kiíráskor dob ki az teljesen változó, néha totál harc közben. Ha nem az SSD a ludas, akkor már tényleg nem tudom mitévő legyek. :(
Mindenesetre pénteken átviszem a gépem rlazol-hoz és megnézzük az Ő netével, környezetével, esetleg acc-jával - hátha az én acc-om van elátkozva (feleségem nyomott rá egy woodoot :F ) Remélem okosabbak leszünk majd. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103002) Enzolord válasza ollie (#103000) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazából, ezzel a legtöbb tankkal el tudsz operálni.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103003) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Napi kérdezz-felelek a WG-vel.

Már az első sornál lementem az életemről:

- it's very likely according to Storm that the new sounds (previously previewed in a Youtuber video) will not appear in 9.11 (10.0) because there are issues with their performance on single-core (!) PC's

(#103004) jr1994 válasza PR0JECTNR56 (#103003) üzenetére


jr1994
addikt

Épp akartam linkelni.

WG :W

De a Chieftain csere kavarás se semmi.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103005) jano_77 válasza jr1994 (#103004) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nyomják fel maguknak a JgPz E100 lövegét! :W Kretén nyomorék banda! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103006) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Megy itt a diskurzus a kifagyással kapcsolatosan, nekem viszont kicsit másabb problémám van a játékkal. Régebben is előfordult már, de az utóbbi 3-4 napban rendszeresen jelentkezik az, hogy nem, vagy csak nagyon későn tesz be a csatába.

Rákattintok a 'csata' gombra, majd jön a töltő képernyő. Szól a zene, elindul a visszaszámlálási hang, de alul a csík nem indul el. Mire az első pár milliméter besárgul, a visszaszámlálás már rég befejeződött. Mire bedob a csatába sokszor 2-3 perc is eltelik. Ilyenkor meg már nem nagyon lehet bármit is csinálni, jöhet a gyors halál... Betöltés alatt egyébként szépen látom ahogyan fogy a csapatunk...

A net kapcsolatom rendben van, a pingem 20-30 körül mozog (ha éppen nem vacakol a wg szerver). A gépemen hardverileg nem változtattam. Gyakorlatilag hónapok óta ugyanazokat a modokat használom, nem beszélve arról, hogy pőrén is ugyanezt csinálja...

Szerintetek? Valakinek van hasonló problémája.

mj.: Ha már egyszer elindult a csata, akkor szerencsére sohasem fagy ki a játék. Utoljára ilyet 9.8 alatt csinált.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103007) Dryman válasza jano_77 (#103005) üzenetére


Dryman
aktív tag

" feleségem nyomott rá egy woodoot :F "
ez tetszett.....ha már ennyire profin űzi a szakmát, akkor legyél szíves rábeszélni hogy küldjön már egy kis "áldást" a WG-nek is. :)

[ Szerkesztve ]

(#103008) #43783936 válasza lacibacsi (#103006) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valami eszi a géped.
A céges gépen ugyanez a nyűgöm, amióta rátettek egy programot..
Valamelyik nemrég telepített háttérben futó program a bűnös.

(#103009) lacibacsi válasza #43783936 (#103008) üzenetére


lacibacsi
addikt

Gondoltam rá, de megnézve a feladatkezelőt azt látni, hogy a CPU terhelés a WOT.exe-re 20% körüli, a többi program pedig szintén 20% körül fut. A memória általában 1 GB körül van lefoglalva a WOT-ra, de az összes foglalás sem több 2-2,5 GB-nál (a gépemen lévő négyből). Volt már olyan, hogy a windows frissítette magát és az önmagában megette a CPU és a memória két harmadát, de annak elég egy Delete és nem zavar tovább. De itt nincs mit kilőni, mert láthatóan nincs ami nagyon terhelne... Itt már kicsit off a kérdés, de van olyan program, ami fut, de nem látni a feladatkezelőben és nem mutatja a rendszer az általa foglalt memóriát és cpu-t?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103010) ollie válasza lacibacsi (#103009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben az esetben nem a CPU és memóriafoglalás az érdekes, hanem hogy valami használja-e közben a merevlemezt. Nálam akkor történt ugyanez, amikor a háttérben valamelyik program folyamatosan írt/olvasott a merevlemezre. Simán lehet, hogy csak a miatt lassú a betöltés (ilyenkor nem a netről tölti a pályát, modelleket, grafikát, hanem a merevlemezről).

Persze az is lehet, hogy kezd tönkremenni a merevlemez.

[ Szerkesztve ]

***

(#103011) #43783936 válasza lacibacsi (#103009) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szülői felügyelet nincs a gépen?
Mert találkoztam már olyannal, akinek az fogta le a gépét?
Szerintem csekkold végig a nemrég telepített programokat, mert biztos hogy azok között van a bűnös.

(#103012) szbalogh válasza lacibacsi (#103009) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem olyanom volt, hogy a windows nem kapcsolta max teljesítményre a procit a WoT alatt .... így toltam egy évig mire rájöttem. Most már tudom, hogy ha 40 körülire esik az FPS, akkor megint gond van. Az energiagazdálkodást érdemes megnézni, vagy egy progit, ami kiírja az aktuális processzor sebességet.

Nick: HE_Storm

(#103013) Mcray válasza szbalogh (#103012) üzenetére


Mcray
senior tag

Ezt hol lehet állítani/ kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#103014) szbalogh válasza Mcray (#103013) üzenetére


szbalogh
őstag

Elvileg alapból mennie kéne, ezért nem is gondoltam rá.
Az energiagazdálkodásban érdemes megnézni, hogy maximális teljesítményre van-e kapcsolva, illetve ezt választva javul-e a teljesítmény.

Nick: HE_Storm

(#103015) lacibacsi válasza ollie (#103010) üzenetére


lacibacsi
addikt

Valóban. Mintha többet "csörögne" a merevlemez, mint általában. (Azért remélem, hogy nem haldoklik. Most halt meg az 1TB-s lemezem, amin a komplett családi fénykép/videó/dokument/etc volt... Kürt-nél 150+áfa a mentés... :O )

(#103011) Mogyesz75:
Nincs szülői felügyelet bekapcsolva. (Ezt a funkciót az én szúrós tekintetem látja el). Mostanában pedig csak egy program volt frissítve. Mégpedig az AW... :F

(#103012) szbalogh:
Ezt megnézem, bár nem állítottam át semmit mostanában. Egyébként amikor végre bedob a csatába, akkor nincs semmi gondom. 50-60 fps simán meg van.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103016) Dryman


Dryman
aktív tag

notebook-nál a chipsetdriver frissítése okozhat olyat, hogy a cpu speedstep controll-t alapra állítja, így az energiagazdálkodási sémában beállított változód alapra áll vissza. Ez esetben ismét életbe lép az energiagazdálkodási folyamat, ami Intel chipsetű gépeknél pláne i3, i5 proci esetében a wot-ot nem érzi kellő terhelésnek....ez van amikor 4 process szál áll rendelkezésre a program meg csak 1-et használ....
ramzabálás terén az svchost alkalmazás is érdekes dolgokra képes...ebből több is fut a rendszerben, érdemes a windows-os frissítéseket kikapcsolni és megnézni hogy mizujság....

[ Szerkesztve ]

(#103017) Dryman válasza lacibacsi (#103015) üzenetére


Dryman
aktív tag

lacibácsi-nak...a halott lemezeden getdataback-el próbálkoztál???

(#103018) zozyk válasza lacibacsi (#103015) üzenetére


zozyk
addikt

A "korlátlan" felhőtárhelyek világában furcsa ezt olvasni,hogy valaki csak a vinyóra hagyatkozik... :B
Nekem még csak ~50GB a dokumentumok mappa,de minden készülékemen ott van minden kép. :)
100 GB/1,99 $/hónap Google drive

(#103019) hemaka


hemaka
nagyúr

Napi LOL
Erre sem akarok lemenni többször. :D

[ Szerkesztve ]

(#103020) kchryss válasza hemaka (#103019) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanitt szorultam én is be pár hete :DDD
Ráadásul a csata elején, indultam volna az árokba az ellenfél viszont nem nagyon akart támadni hiába volt támadó mód így kb 12 percig próbálkoztam a kijutással mire kilőttek :D

(#103021) kchryss válasza lacibacsi (#103006) üzenetére


kchryss
addikt

- Töredezettségmentesítsd a HDD-t
- Futtass hdd diagnosztikai programokat
- Próbaképpen kapcsold ki a vírusírtót
- Frissítsd az ahci drivert

[ Szerkesztve ]

(#103022) hemaka válasza kchryss (#103020) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is az elején. Aztán jött az ST, hogy majd push-push, aztán ő is ott ragadt. lol

(#103023) kchryss válasza hemaka (#103022) üzenetére


kchryss
addikt

Az új fizikával ami jön evileg majd nem lehet ilyen könnyen beragadni.

(#103024) nyunyu válasza Dryman (#103016) üzenetére


nyunyu
félisten

ramzabálás terén az svchost alkalmazás is érdekes dolgokra képes...ebből több is fut a rendszerben, érdemes a windows-os frissítéseket kikapcsolni és megnézni hogy mizujság....

svchost futtatja a kulonbozo Win szolgaltatasokat, de azt az alap feladatkezeloben nem latod, melyik peldany alatt melyik szolgaltatasok futnak.

Systernals Process Explorerrel reszletesebben is meg lehet nezni, melyik process vagy szolgaltatas hogyan zabalja a CPU/memoria/diszk kombot, melyik fajlokat hasznalja eppen, stb.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103025) emre válasza Dryman (#103017) üzenetére


emre
veterán

Van annál jobb is, pl a Paragon HD manager.
A GetData Back csak xp-re ajánlott, és 500gb feletti merevlemezekkel problémák adódhatnak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103026) lacibacsi válasza Dryman (#103017) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sajnos semmi sem segít. Kattog! Vagyis kattogni kezdett és onnantól semmivel nem tudom felismertetni. Alaplapi és/vagy fejmozgató motor hiba. Házilag egyiket sem javasolt próbálgatni.

(#103018) zozyk:
Tudom. Lúzer vagyok. Vagy öreg. Amúgy a meghajtó kb. fele levan mentve dvd-kre.

(#103021) kchryss:
Sajnos mint modtam, bármilyen eszközzel próbálkoztam, fel sem ismerik a vinyót.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103027) vgabri1 válasza lacibacsi (#103026) üzenetére


vgabri1
tag

Szia! Nekem is ezt csinálja,de csak az első két csatánál aztán jól megy. Féléves gépem van tökéletesen működik,töredezettség mentesítve is lett. Soha nem lép ki,nem fagy, módokat is használok.

(#103028) szbalogh válasza vgabri1 (#103027) üzenetére


szbalogh
őstag

Úgy egy hónapja nekem is volt ilyen egy ideig, hogy 1-2 csata erejéig akadozott. Magától megszűnt.

Nick: HE_Storm

(#103029) jano_77


jano_77
nagyúr

Felteszem ide is, hátha itt jobban olvassátok vagy többen:

Ma jelezte az Nvidia Geforce Experience jelezte, hogy új driver elérhető. Gondoltam akkor frissítem. El is indult, de egy idő után ez fogadott:

Ezt megcsinálta 3x-i nekifutásra is. Mind3 esetben mikor a gépet újra indítottam, a Kaspersky a következő üzit dobta fel:

Tapasztalt-e már ilyet vagy hasonlót bárki illetve mitől lehet ez? :F
Bocsi az OFF-ért. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103030) h1mpi válasza jano_77 (#103029) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is dobott egy crasht telepítés után, de aztán rendbe jött.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#103031) kchryss válasza jano_77 (#103029) üzenetére


kchryss
addikt

Első képen egy klasszikus kékhalál látszik. Elég súlyos driver vagy hardver hibára utal.

(#103026) @lacibacsi: Én nem a döglött vinyódhoz javasoltam ezeket hanem amelyiken a wot fut.

(#103032) Bingisz válasza jano_77 (#103029) üzenetére


Bingisz
addikt

A Kaspersky a ludas.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#103033) jano_77 válasza Bingisz (#103032) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm....közben rákerestem google-ban a szövegre és EZT a fórumot dobta fel, ahol szintén ezt írják.
Érdemes egyáltalán kínlódni a csökkentett üzemmódú indításos megoldással vagy várjuk meg a javítását? Gondolom megoldják rövid időn belül és kiadnak egy újabb verziót!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103034) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

A tegnapi IS8 ACE utan ma megint dobott egyet. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#103035) ako001


ako001
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Megkèrdezem itt is,hàtha valaki talàlkozott hasonlò problèmàval.
Szóval,adott egy laptop,egy wotkliens,ès 2 acc(sajàt+a fiamè)
A sajàtomon megy az xvm,de ha a fiamèval jelentkezek be akkor a jàtèkos statisztika a csatàban nem megy.Olyan mint amikor nem aktiv az xvm.De persze az ès minden beàllitàs ugyanaz mint nàlam.
Próbàltam,hogy letörõltdm a modokat újraraktam,majd egybõl azzal jelentkeztem be,hàtha.De nem segitett.A garàzsban minden szirszar ki vam jelezve,a csatàban is minden mûkôdik,csak a player stat nem.
Màsik gèpen megy minden csak nàlam nem.
Valaki talàlkozott màr hasonlòval,esetleg valami õtlet?
A vàlaszokat elõre is köszönöm!

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#103036) Ebit


Ebit
addikt

WOT Livestream kérdőívre 250 aranyat, kapott , már valaki?

(#103037) Diarmand válasza Ebit (#103036) üzenetére


Diarmand
senior tag

Aki az NA szerveren játszik, biztosan :)

(#103038) fradi81 válasza Ebit (#103036) üzenetére


fradi81
veterán

Amelyik kérdőív az usa játékosokra vonatkozik? Arra nem.

moto g72, Ninebot d28e

(#103039) Ukeve válasza ako001 (#103035) üzenetére


Ukeve
tag

Böngészőn belül is át kell jelentkezni a fiad accountjára. Pontosítok egy kicsit, a xvmmod.com-on kell átjelentkezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#103040) ako001 válasza Ukeve (#103039) üzenetére


ako001
aktív tag

De ugy kezdtem.Bejelentkeztem,aktivàltam szolgàltatàst+statisztikàt,majd inditottam a wotot.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#103041) ako001 válasza Ukeve (#103039) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszi! :R
Sikerült,bejelentkeztem az xvm oldalára,nem zártam be a böngészöt,és nem is loggoltam ki,így működik :))

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#103042) mtade


mtade
aktív tag

Meg tudná valaki mondani, hogy a pirossal bekeretezett két izébigyulát (sebzésszámláló és statmutató) hogy tudnám egy sorral lejjebb vinni?
Köszi a válaszokat előre is.

szerk:

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#103043) nyunyu válasza mtade (#103042) üzenetére


nyunyu
félisten

Sebzesszamlalo poziciojat a hitLog.xc-ben tudod allitani.
Statszamlalo az szerintem kulon mod, nem az XVM resze.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103044) ollie


ollie
MODERÁTOR

Annyira jó, hogy ilyen jó csapatom volt, hogy még így is vesztettünk:

***

(#103045) #84221696 válasza ollie (#103044) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szép kanyar! :) Grat! :C

(#103046) Ebit válasza fradi81 (#103038) üzenetére


Ebit
addikt

Köszi, linket kaptam, és ott nem láttam a régiót feltüntetve.

(#103047) mtade válasza nyunyu (#103043) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi a választ!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#103048) Kakumix válasza mtade (#103042) üzenetére


Kakumix
senior tag

A jobb oldali wn8 számlálót a következőképpen tudod áthelyezni:
res_mods\0.9.10\scripts\client\mods\MultiHitLog\ könyvtárban kiválasztod azt a .json filet, amit használsz (kép alapján a Dmg-WN8-Eff.json fájlra tippelek), ebben a WindowKeyList részben az x és y kulcsokba tudod írni a felirat pixel koordinátáit. Ha csak lejjebb akarod tenni akkor az y-t növeld meg 10-15 pixellel. A pontos pozíciót egy képernyőmentést betöltve egy képszerkesztőbe (pl. windowsos paint) viszonylag könnyen megnézheted.

ui.: Aslain csomagban nekem az x-et kell állítanom, mert lemaradt az elejéről egy 1-es és így full hd felbontáson is belelóg a tankokba. A tegnapi Aslaint még nem telepítettem, abban lehet hogy javítva van.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#103049) mtade válasza Kakumix (#103048) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi neked is.
Ma raktam újra a játékot, friss aslains került rá, de nem sajnos a fullHD-ről nem tudok nyilatkozni.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#103050) Kakumix válasza mtade (#103049) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem is kell nyilatkozni :), csak azért írtam, hogy nekem is volt vele gondom. Nálad meg éppen belógnak a jobboldalon a tankok, ezért gondoltam, hogy nem full hd-ban tolod.

Legyen szép napod!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.