Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81001) jozefgucci1 válasza galervin93 (#81000) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont hogy a Cruser egy kalap kaki ami előtte és utána van az jó ,de a Cruser-t én nem tudtam megszokni . A végén beletoltam 5K free-t annyira untam . A Cromwel szinte fullosan kezdtem a másik ágról megvan minden ,de eddig nem éreztem rá igaz 5 csatát mentem még csak .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#81002) Jolet válasza galervin93 (#81000) üzenetére


Jolet
őstag

én a négyestől kezdeném a helyedben...
a duplázóval nagyon jó ki tank az, élveztem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81003) jr1994 válasza Pete55555 (#80930) üzenetére


jr1994
addikt

Minél nagyobb sebességgel történik az ütközés annál több hp-t veszít mindkét fél. Jelen esetben az ellenfélnek nagyon kevés hp-ja volt, azt persze mindet elvesztette de Te rengeteget vesztettél. Oda kell figyelni hogy ilyen esetben ne teljes gázzal menjünk neki az ellenfélnek, ha lassabban mentél volna ugyanúgy meghal de te kevesebbet vesztesz. Én is szoktam ilyet ha már úgyis meghalok, 100 hp-m volt 59-16, izomból nekimentem egy vk2801-nek, majdnem magammal vittem.

(#80928) Chris0321: köszi, feltettem és működik! A laptopon az eddigi 25-30 helyett stabil 40-45 fps van :R Vajon az asztali gépre is megéri? Alap grafikán megy ott is a játék, igaz 70-80 fps de ha felrakom fejlesztettre élvezhetetlenül laggol (25 körül).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81004) jagada válasza Djuree (#80996) üzenetére


jagada
őstag

Régebben egyáltalán nem használtam ilyen modult, de amióta csatánként min 3 arty van és mindíg a heavy-ket zargatják ezek a nyomorultak, kénytelen voltam felszerelni párat. Van tank amelyiket szemlátomást jól működik, de van olyan is amelyiken semmit nem használ.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#81005) Pete55555 válasza Dr_Syrex (#80990) üzenetére


Pete55555
addikt

Itt a REPLAY Csata végi összesítés nyilván nincs, mert kilőttek.
A probléma nyilván az, hogy ő pont a tankja bal elülső sarkával talált el, én pedig a frontom közepén ütköztem neki. Na de azért akkor is 390 dmg...

Megnéztem a replayt és kimerevítettem: De nem találom a screenshotot róla... Mindegy, a replay ottvan, látszik rajta minden.

(#81003) jr1994 Hát jó, ez van... ettől függetlenül nevetségesek ezek az értékek. Tudom, nem valósághű a játék de azért próbálkozhatnának jobban is.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#81006) edari válasza jagada (#81004) üzenetére


edari
őstag

Én akármilyen tankkal megyek, mindig megtalálnak. Ha med, ha td, ha heavy...de még light-ként is néha el akarnak találni.

(#81007) Dr_Syrex válasza Pete55555 (#81005) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Este majd megnézem azért.
Biztos úgy van ahogy jr1994 mondja, de ekkora hp veszteség akkor is sokkoló lehet :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#81008) szbalogh válasza Pete55555 (#81005) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát, valósághű hiszen attól még, hogy kiluggatták nem tűnik el a fél tank, nem feleződik a tömege :)

Nick: HE_Storm

(#81009) Chris0321 válasza jr1994 (#81003) üzenetére


Chris0321
addikt

Próbáld ki és kiderül, én is csaj pár napja használom a programot még nincs sok tapasztalatom vele. Lehet én is kipróbálom majd az asztalin ha végre elérem, hogy működjön a monitorommal a videókártya.

(#81010) LZs?! válasza szbalogh (#80988) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@szbalogh

A másik statrontó borzalom amit végre letudtam. Aufklaerer Panther. Kétségbeesésemben már elkezdtem írogatni az ellenfélnek, hogy ha engednek nyerni meghívom őket az örömlányos medencés partira amit a tank eladásának örömére rendezek.

Szeretni/nem szeretni ízlés dolga, nekem például bent áll a garázsban...

...de a statrontással kapcsolatban: RU 251 mellett (vagy inkább után..) az Auf. Panther a legjobb "WN8 statpadder" gép a német vonalon; már ha kihagyjuk az aktív pedózást az egyenletből.

A WinRate egy külön kategória könnyű tankokkal, mivel több múlik a csapatodon, mint rajtad.

Az aláírásomban lévő linken találsz pár Auf. Panther és RU 251 replay-t.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#81011) jano_77 válasza 04ahgy (#80922) üzenetére


jano_77
nagyúr

teamkillért nem nagyon kaptam még - nem mondom, hogy sosem -, főképpen chatbant szoktam kapni a nagy pofám miatt.

(#80924) rlazol: pontosan 1 órát kaptam. Rosszul emlékszel, mert viszonylag régen kaptam ilyen ban-t, mint imént írtam chatban-t kaptam már többször is, azok általában 5 naposak voltak.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81012) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tigris II-t szemből a T32-vel hol lőjem meg, hogy tuti sebezzen? Pont az a pen érték (198), ami nehezen sebzi.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81013) jr1994 válasza h1mpi (#81012) üzenetére


jr1994
addikt

Alváz.

Chris0321: az asztali gépen annyit nem segített, fejlesztettre állítva a grafikát akármit csinálok (mindent minimumra véve is) laggol. Alap graffal minden a lehető legmagasabbon van de még úgysem túl szép.

Aki gyenge laptopról játszik, annak viszont tudom ajánlani a programot (hogy ne kelljen visszakeresni: [link]), nálam érezhető a hatása.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81014) h1mpi válasza jr1994 (#81013) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a baj vele, hogy ha én vagyok magasabban, akkor a tank inspector szerint 210 is lehet az alsó lemez.
A torony szélei esetleg, mint az E75-nél?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81015) jr1994 válasza h1mpi (#81014) üzenetére


jr1994
addikt

Ha följebb vagy, könnyen lőhető a torony teteje. Illetve most nem tudom fejből, de ha elég magasan vagy talán a felső frontja is jó szögben lesz hogy belődd, azt nézd meg az Inspectorban.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81016) edari válasza jr1994 (#81015) üzenetére


edari
őstag

Ha fentről néz le rá, akkor az elejét is betudja lőni. Hiszen akkor már semmit nem ér a döntött páncél, wg szerint az közel van a 0'-hoz.

(#81017) jr1994 válasza edari (#81016) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, csak az a kérdés mennyire felülről látja. Módosítok, megnéztem az inspectorban. Ahhoz hogy 210 legyen az alváz, nem is kell nagyon magasról nézni a tankra de akkor a felső front simán belőhető 200 átütéssel.

Egy mai FTR cikk: a RU szerveren elindult a téli játékmód, de valami gebasz van a modokkal: [link]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81018) sith7 válasza h1mpi (#81012) üzenetére


sith7
nagyúr

ha a hasa rejtve/beforgatva van, akkor parancsnoki kupola

(#81019) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Tudtok ezekről a klánokról valamit?

[RUB1K] Rubik
[NPH] Nimród
[MVD] (Magyar Vértes Dandár)
][HUNB] (Hungarian Brothers)
[-MV-] Magyar Vándor

Kéne már CW-ni, kellene egy jól szervezett klán.....ezeket dobta a Recruiting station....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81020) h1mpi válasza sith7 (#81018) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi az infókat mindenkinek. A parancsnoki kupolát az tudtam, de az meg annyira kicsi a Tigris II-n, hogy alig találom el...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81021) szbalogh válasza Zolee_70 (#81019) üzenetére


szbalogh
őstag

Talán az NPH ...
mi a nicked?

Nick: HE_Storm

(#81022) Zolee_70 válasza szbalogh (#81021) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Zolee70

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81023) edari válasza h1mpi (#81020) üzenetére


edari
őstag

Amíg játszottam vele (2k csatám volt vele), igen sokszor amiatt öltek meg.

(#81024) Angel1981 válasza echterion (#80987) üzenetére


Angel1981
veterán

Mint írtam; "akár jóval drágábban is".

Nem olyan egyértelmű dolog ez a "az hol érné meg a WG-nek?", mert pl. szerintem így sokan nem vesznek prémfiókot egy olyan napra, amikor mondjuk csak 4-5 csatát játszanak (köztük én sem), ugyanakkor ha lenne ez az opció is, akkor használnák.

Az előzőből semmi bevétele nincs a WG-nek, az utóbbiból lenne, még ha kevés is.

#80998 MinionFlasH: "Elfogadom a Te véleményedet is!" :R
Egyébként meg:
"Én azt látom, ha aranyat akarok venni 1000ft-ért nem kapok 1000 aranyat"
Ez így is van, de pl. 31.500 FT-ért 30.500 aranyat kapsz, ami már majdnem adja az arányt! :D

[ Szerkesztve ]

(#81025) 04ahgy válasza jano_77 (#81011) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én is rosszul emlékeztem ezek szerint, bocsánat. Mea culpa. :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#81026) fsb1000 válasza Angel1981 (#81024) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És mennyit fizetnél? 10 Ft / csata reális?
Többet vagy kevesebbet?

(#81027) h1mpi válasza Angel1981 (#81024) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a 3K/hó az teljesen reális összeg. Persze van, hogy napokig nem nyomom, de engem nem izgat.
Napi 100 Ft...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81028) Kakumix


Kakumix
senior tag

Na, lehet készülni a csalások terjedésére, ha igaz, amit az FTR-en írnak:
On EU servers WG is not going to publish list of prohibited mods, so you can use them and not be banned. WG leave decision of using them or not using them to your conscience
Vagyis az EU szervereken a WG nem tesz közzé listát a tiltott modokról, hanem a játékosra bízza, hogy akarja-e használni vagy nem. Es ami nem tiltott az szabad vagyis büntetés sem jár érte!!! :W

Ugyanitt hír, hogy új szervert indítottak és tesztelnek Ausztriában, a neve RU9 :W

szerk.: Valami Falathi-val készült (vagy ő készítette) lengyel interjú a csalásos hír alapja (de többen is így fordították angolra), már csak azt kellene (?) tudni ki az a Falathi :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#81029) [HUN]Dani válasza h1mpi (#81012) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hasa, kupola és ha elforgatja akár egy kicsit is a tornyát akkor a torony oldala. Arannyal a löveg melletti rész is lőhető.

magyarsrac

(#81030) fsb1000 válasza Kakumix (#81028) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor lehet meg kéne nézni az utolsó tiltó listát.

(#81031) Kakumix válasza fsb1000 (#81030) üzenetére


Kakumix
senior tag

EU szerveren, ha az utóbbi két hónapban nem adtak ki listát - mikor nem voltam - akkor sosem volt. Ha arra gondolsz, amiről én is írtam kb. fél éve, az a lista az USA szerveren tiltott modokat tartalmazta.

Legyen szép napod!

(#81032) szbalogh


szbalogh
őstag

Nekem ez tetszik:
"Type 59 might come back in a mission in 2-3 years, but the mission requirements would be hardcore."

Nick: HE_Storm

(#81033) rlazol válasza jano_77 (#81011) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - akkor félreértettem, de így is köszönöm az infót.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81034) fsb1000 válasza Kakumix (#81031) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha sosem adtak ki listát a tiltott modokról, akkor ennek a hírnek nem nagy a súlya, mert gyak semmi sem változik, csak deklarálják ami az eddigi gyakorlat volt..
(én azt hittem hogy az EU-n is volt nyilvános tiltó lista)

(#81035) h1mpi válasza fsb1000 (#81034) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én ritkán érzem azt, hogy csalás áldozata lettem. Általában aki meglő az meg is tudott lőni, mert olyan szituban voltunk.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81036) Kakumix válasza fsb1000 (#81034) üzenetére


Kakumix
senior tag

De eddig az volt elterjedve, hogy
1. van lista
2. sokan azt hitték van legalább minimális ellenőrzés
3. büntetés jár a csalás használatáért, ha valahogy lebukik, a büntetés ráadásul nem 1-2 napos chatban, hanem account reset vagy permaban.
4. nem tudom mi van az EULA-ban, de ha nem tiltott a csalások használata, akkor valóban mindenféle hátrányos következmény nélkül, használhat mindenki ilyen modokat, sőt hamar eljöhet az az idő, mikor az lesz a hülye, aki nem használja az elérhető és legális - hiszen nem tiltott - "csalásokat" modokat.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#81037) jano_77


jano_77
nagyúr

platoonok egyenlő elosztásának mintapéldája:

és a kimenetel: (tökéletesen látszódott a legelején)

Köszönjük WG a megfelelő egyensúlyozást! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81038) h1mpi válasza Kakumix (#81036) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az oké csak, hogy be is jelentik ilyen nyíltan. Kb. most minden 2. siemka már tölti le a lézeres célzó módot.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81039) fradi81 válasza jano_77 (#81037) üzenetére


fradi81
veterán

Ez szörnyű. Egyébként itt mit kell nézni? :) Ha a wn8 értéket akkor nincs több kérdésem lerágott csont.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#81040) h1mpi válasza fradi81 (#81039) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem azt, hogy az nmy platoon top tier.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81041) jano_77 válasza h1mpi (#81040) üzenetére


jano_77
nagyúr

látom vannak még itt a fórumon NORMÁLIS emberek is, akik nem csak másokat szólnak le, hanem észreveszik a hsz-ok lényegi részét is! Köszi h1mpi :R

fradi81: nézd meg még1x, hátha eljut a kis a...dig mi is a lényeg! Ha nem sikerül, akkor h1mpi már elmondta, Ő nem csak beszólongat a fórumon, igen a mi csapatunkban a platoonok a legalja - értsd a csapat alján és még hülyék is -, az enemynél pedig TOP tier és még jó játékosok is! Így már kapische?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81042) Pete55555 válasza jano_77 (#81037) üzenetére


Pete55555
addikt

Máskor megemlíteném, hogy már megint a sírás :P de most igazat adok neked.
Ezt én is tapasztalom, és itt is tisztán látszik, hogy néha nem tud az MM mit kezdeni a platoonokkal. Egyébként többnyire figyelembe veszi a játékosok képességét (többnyire, és szerintem) de platoonoknál gyakran csak a darabszámot veszi fgyelembe. Gondolom túl sok platoon volt, ráadásul odaát ott van a két M41-es platoon, az sem túl előnyös, megrágta a játék, és ezt köpte ki.
Gondolom ki is sz*ptátok rendesen.

...Szeretem leracsniztatni...

(#81043) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ha pedig fordított lett volna a helyzet akkor sosem került volna ki ez a kép. Maximum csak azért, hogy top sebzés lett a vége győzelemmel persze ezt elfelejtettem elsőre írni hehehe ;]

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81044) sith7 válasza jano_77 (#81037) üzenetére


sith7
nagyúr

Felső 4 db tier 9 - es játékos wn8 aslapján erősebb volt a ti csapatotokban

(#81045) fradi81 válasza jano_77 (#81041) üzenetére


fradi81
veterán

Beszóltam? nem, kérdeztem. De akkor te is mentél az ignore listára. Hülyék? A wg nem nézi ki a hülye, én viszont látom..

moto g72, Ninebot d28e

(#81046) h1mpi


h1mpi
nagyúr

WGleu live

Amúgy mi lenne, ha kicsit kevésbé osztanátok egymást és barátságosabb hangulat lenne itt és az OFF-ban is? Szerintem, aki nem szereti a másikat az ne ossza le, hanem görgessen tovább, hisz kizárt mint a való életben is, hogy mindenki mindenkivel szimpatizáljon. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81047) jano_77 válasza Pete55555 (#81042) üzenetére


jano_77
nagyúr

Látom nem reménytelen ez a fórum teljesen. ;)
A másik kép a végét mutatja és igen, jól gondoltad, bukta volt.

Amúgy leszarnám, hogy elbuktuk, még a színeket is (wn8), de itt az OKOSKÁK mindig azt hangoztatták, hogy nem lehet stat alapú MM és hülyeség ezt elvárni, örüljünk annak, hogy a platoonokat mérlegeli az MM és egyenlő súllyal osztja be a csapatokba! Na emiatt mertem feltenni a képet, hogy a nagy ló***zt! De az OKOSOK biztos ezt is meg tudják magyarázni!?

(#81045) fradi81: "beszóltam" - igen bammeg nem kicsit beszóltál, gúnyolódtál! Ennyit érdemeltél vissza, amit adtál, azt kaptad! Osztán pont le***rom, hogy milyen listára tettél fel!

(#81046) h1mpi: ez tényleg jó lenne, de itt egyre többen vannak azok, akik csak leszólják a másikat és cikizik, gúnyolják, olyan hsz-ért is akár, amit pár napja esetleg ő tett fel de legalábbis hasonlót! Mert mindenkinél lehetne találni hasonló "siránkozó" hsz-t! Van akinél többet, másoknál kevesebbet! Akinek nem tetszik, ahogy mondod tovább görget és olvas tovább. De itt a többség ezt nem tudja megtenni, mert nincs azon a szinten! Írhattam volna már be én is hozzájuk hasonló leszóló megjegyzéseket, de én azokat megtartom magamnak - legalábbis az ilyen kirohanásomig :B .

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81048) emre válasza Kakumix (#81031) üzenetére


emre
veterán

Official EU Mod Stance – Which Modes are Forbidden?

List of Forbidden Mods for US Server

(#81038) h1mpi

Tőlem az összes siemka letöltheti, mert a lövegje attól még nem lesz pontosabb. :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81049) Chris0321


Chris0321
addikt

(#81050) h1mpi válasza emre (#81048) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hála istennek :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.