Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180001) nanus válasza anyuka83 (#179986) üzenetére


nanus
senior tag

[link]

Válassz a megfelelő közül.

(#180002) ooloo válasza kchryss (#179998) üzenetére


ooloo
őstag

Szia kchryss ,

Amint látom már begurult a VIII as kerekes csoda .... így , első benyomásra jól hozza a kreditet ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180003) zozyk


zozyk
addikt

Igaz hogy nagy csata, de a küldit kimaxoltam, úgy érzem. :D ;]
*fap*fap*fap*

(#180004) kchryss válasza ooloo (#180002) üzenetére


kchryss
addikt

Fogalmam sincs, nem játszottam még vele. Pár nap múlva jön a frontline. Ott fogom kipróbálni.

(#180005) jimmy74


jimmy74
őstag

meddig lehet megvenni a kerekest?
nem irja nem találom...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#180006) wwenigma válasza jimmy74 (#180005) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ma reggel 9ig lehetett talán...ha az oldal játékban meg megnyitható akkor talán tévedek....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180007) frame>24 válasza kchryss (#179998) üzenetére


frame>24
addikt

Erre szokták mondani, "ezt még anya is megértené..." :))

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#180008) vJokka válasza jimmy74 (#180005) üzenetére


vJokka
aktív tag

"Don't wait too long though, as the offer expires on 9 March at 09:00 CET. If you want to get your hands on the fast-moving and double-hitting Panhard... now is the time!" [link]

(#180007) frame>24: Jobb helyeken meg Ő is beszállna :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#180009) wwenigma válasza vJokka (#180008) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi, akkor 7en 9ig tartott a maraton de 9en 9ig lehet megvenni!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180010) Ebit válasza ooloo (#180002) üzenetére


Ebit
addikt

Nyereséges , de a progettohoz képest kisebb a kredit bevétele, kimondottan aktív spotterként érdemes lehet használni,és pályafüggő, valamint az összes kerekes irányítását szokni kell, főleg nagy sebességnél.

(#180011) jano_77 válasza kchryss (#179998) üzenetére


jano_77
nagyúr

Húúúú bammmmmmmegg! :Y

(#180010) Ebit: mentem már vagy 4-5 kört a prém kerekessel, de nem estem hasra tőle. :( Elvileg a sebességmérő 60 km/h mutat, de mégis olyan érzésem van, mintha alig menne. Ok, lehet, hogy a nagy sebesség majd a 9, 10-es esetében lesz kiemelkedően érezhető!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180012) Ebit válasza jano_77 (#180011) üzenetére


Ebit
addikt

Rally utánérzés van, benyomva az x-T, 85 Km/h val is megy, tier 8-tól.
Szerintem sem jobb a régi light vonalnál, főleg a prémet elég sokszor dobja tier X-be.

(#180013) jano_77 válasza Ebit (#180012) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagyis akkor alapból van a jobb manőverezhetőség és ha megnyomom az X-et, csak akkor lesz extra sebessége a prém járgánynak is!? Akkor valszeg user error lesz, mert én még nem nyomtam X-t, mert azt gondoltam, hogy akkor lesz majd jobban manőverezhető, de mivel egészen elboldogultam a kanyarodásokkal, nem éreztem szükségét. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180014) Ebit válasza jano_77 (#180013) üzenetére


Ebit
addikt

Igen
Nagy nyílt területen érdemes használni, vagy ahol, előre szeretnél gyorsan menni, meg érdemes figyelni/ megszokni/ az ágyú kitéríthetőséét.
Inkább előre- hátra érdemes mozogni mert szűk helyen , nehezékesen fordul.

[ Szerkesztve ]

(#180015) Warton


Warton
őstag

M4A1 FL 10

Óóó, ha tudom, hogy egyszer lesz egy ilyen akkor biztos nem vettem volna meg a Revot. :F

(#180016) inferno88 válasza Warton (#180015) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem is tetszik, nem rossz dög a revo, csak már unalmas 516 csata után, főleg a mai agyonpáncélozott állatok esetén. Ha lesz Lorraine, lehetséges, hogy megveszem, mert élvezném a mozgékonyságát. Ez a 6-os meg kb. olyan mozgékony lesz, mint a Revo, bár a statok alapján azért mozgékonyabb. Az az alapból 14 seces újratöltési idő elég baráti amúgy.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#180017) ollie válasza Warton (#180015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez tier 6- os, vagyis ezzel nem igazán fogsz pénzt keresni.

***

(#180018) Warton válasza ollie (#180017) üzenetére


Warton
őstag

Miért? Mondtam én, hogy pénzt akarok keresni?! :F
Az utóbbi időben, mióta főleg tier5/6-ban forgok sokkal jobban élvezem a játékot.

(#180019) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok ez a tiger p annnnnyiraaa #@&#@&#€€ . :U A free xp-n kívül van rá valami pro tipp? :) Az a gondom vele, hogy lassú és cserébe páncél sincs. Perpill a vk top ágyújával kergetem. A nagy csúzli se sokkal tűnik acélosabbnak. Jobb lesz ez valaha? :DDD

(#180020) joergie válasza Jokerdapro (#180019) üzenetére


joergie
őstag

Jól áll neki a távolság. Ha érted mire gondolok: a front úgy tud működni. alapvetően az a jó ebben a front kialakiításban, hogy az autoaim a dőlt részre viszi a célkeresztet átlagos távolságban(100-300m), ami azért elég erős. vk3001p, tigerP, ferdinand..
az ágyú jó, dpm nem túl combos mondjuk.rá kell érezni, mint általában mindenre. nézz egy pár replay-t, hogy kapj inspirációt :))

Tegnap csináltam egy 1600xp kört Mauschennel. Shitting bricks kb, ezzel a tankkal lehozni egy csatát :DDD

ebr-nél az x-et átettetm görgő lenyomásra, még szokni kell, mert a menü gomb volt eddig rajta. Hát nem könnyű megszokni a tankot, főleg 30 és az alatti fps-el. viszont az autoaimje...az felveszi a célzást akkor is, ha csak kb-ra méred be az ellen tankot. meg elég érdekes 80al repeszteni visszafele :D legalább a felét HE-ből kell betárazni. amd 178p-re már ráéreztem, de hát teljesen más játékstílus, mint a többi tank. egy gyors nemspotter papírlight bitang HE átütéssel az egész ágon.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#180021) jano_77 válasza Jokerdapro (#180019) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem értem, hogy mi a bajotok a Tiger P-el esküszöm! Nekem stat javító tank volt, mikor húztam és még szerettem is. Jól ment vele a játék és tényleg javította a statisztikát. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180022) jimmy74 válasza wwenigma (#180006) üzenetére


jimmy74
őstag

értem. :R mindenkinek
hát nem tudom vacilálok megvegyem e,4000ft lehet nem sok de győzzetek már meg egyáltalán megéri :D
nekem a 6x6 se jött be ez esetleg jobb nála?

WoT:jimmbo

(#180023) joergie válasza jimmy74 (#180022) üzenetére


joergie
őstag

Ha engem kérdezel, baromi nehéz játszani vele, rengeteg koncentrációt igényel folyamatosan frontvonalon kell vele mozogni, és csipegetni, rárepülni a magányosokra, aztán lelépni, feltűnni máshol. A gameplay szerintem az eddigi legspecifikusabb az összes tank közül, szóval olyan 2k wn8 alatt nem ajánlanám(bár inkább türelem és kreativitás kérdése), mert egyszerűen nem tudsz vele hatékony lenni.
vesztes csatában kármentés, nyertesben profitmaximalizálás. fárasztó. pénzt nem adnék érte. akkor inkább mondjuk elc. vagy 4190gf

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#180024) inferno88


inferno88
őstag

Szerintem még nem volt.

Frontline ep2

2.rész 03.11-18
3.rész 04.15-22

2. epizód bérelhető tankjai
112, FV4202, T44

Kérdés:

Lorraine 40t-vel mennyire lehet érvényesülni Frontline-ban. Lehet megvenném, ha bedobják mostanság. Azt gondolnám, hogy ki lehet használni, ha nem rád koncentrálnak és teljes tárakat kiereszteni. Tévedek?

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#180025) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Jó régen jártam itt és a játékban is. Utoljára tavaly október környékén voltam aktív a halloween-es bohóckodásban. A napokban feltelepítettem és látom vannak kerekes járművek. :) A játék képe nem változott, gyakori a 15-2 mindkét oldalon. Furcsa lövések/találatok még mindig előfordulnak, sűrűbben a kelleténél. :K

Mókázni még jó de már teljesen kihalt belőlem a játék iránti szenvedély, szerencsére van jó oldala....... nem tud felhúznii. :N Látom youtube-on is mik történnek a játékban, (wot fails) és ezek az eventek meg jutalmak, egyértelműen a 12 éves gyerekeknek vannak kitalálva. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én semmiféle motivációt nem érzek a játékban. :U

Ma is gurultam párat a conway-el hátha egyszer eljutok a kukáskocsiig, 1-2 értékelhető csatán kívül csak a hülyeség ment. :D

Levezetésként leporoltam az AMX AC 48-at. Ez legalább jól sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#180026) e-newsee válasza ooloo (#180000) üzenetére


e-newsee
addikt

Az előző "Meg hát!"-abb volt. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180027) Puculo válasza Viktoár (#180025) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nekem sincs sok időm a játékra, de szerintem ugyanilyen volt korábban is. Hullámvölgyek. Legtöbbünknél a szórakozás a motiváció, arra még mindig megfelelő. Ha már kiégtél, lehet érdemes hosszabban pihentetni. ;)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#180028) Viktoár válasza Puculo (#180027) üzenetére


Viktoár
addikt

Pont erre akartam utalni, hogy az elmúlt 4 hónapban semmit sem változott a játék. :) Vannak kerekes járművek illetve 1-2 új pálya, de még megvannak ugyanazok a bosszantó hibák is. Gondolom nem a "normális" játékostábort célozzák meg a matricás, idétlen skines eventekkel, klóntankokkal és a szokásos vásárolj mégtöbb tucattankot hozzáállással. :)

Kiégtem? Könnyen lehet! :K

Üdv:Viktor

(#180029) palfitom válasza Viktoár (#180028) üzenetére


palfitom
félisten

Szerintem nagyjából jól látod a helyzetet.
Viszont az "agyatlan" játékosokkal nem is fog tudni kezdeni a WG (ha egyáltalán akarna), hisz nekik csak a bevétel számít.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#180030) fradi81 válasza Viktoár (#180025) üzenetére


fradi81
veterán

Szintén zenész, napi 2 kör elég is ha sima bukó aztán alt+f4 :)

moto g72, Ninebot d28e

(#180031) Puculo válasza Viktoár (#180028) üzenetére


Puculo
aktív tag

Lesznek még idén változások bőven, tehát érdemes szemmel tartani az aktualitásokat, de nyilván mindenki ízlését nehéz eltalálni. A gyengébb játékosoknak is megvan a hasznuk, nélkülük nehéz ilyen szép kört futni mint amilyent az imént felraktál. ( Utólag is gratulálok hozzá. ) Ha csak unikumok rohangálnának a tankjaikkal, ott nagyot kellenne villantani hogy akár egy TopGun is összejöjjön. Nem azt mondom hogy hibátlan a játék, de néha nem baj ha az enemy is tele van balfékekkel. Olyankor van esély nagyot alkotni.:)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#180032) Viktoár


Viktoár
addikt

palfitom és Puculo, az agyatlan játékosokat már megszoktam, nincs ellenszer. :D És igen, nélkülük nem lennének jó vagy igázan epic körök.

Azonban mégjobb körök lennének ha azt a részt kihagynánk a játékból amikor az eszetleneje kiáll a fedezék mögül és az istennek sem tudja a fél csapat beütni vagy eltalálni. Hiába tudod mit kell csinálni és pontosan hogyan ha nem találod el, vagy lepattansz egy "megynert" szituációban. Vagy flenkelsz egy táras tankkal, 4 lövés, 1 mellé, 2 lepattan, 1 sebez. Hurrá 1600 dmg helyett 400 aztán bő fél percig állszl letolt gatyával. :C

Vagy a szokásos, könnyűtankkal arty lepattint majd kapáslövésből kicsap 1000 hp-ról. :C Nem a pirosokkal van baj hanem az RNG mértékével. Jelenleg ez a legnagyobb rákfenéje a játéknak. Ha egy kicsit kiszámíthatóbb lenne....... :)) Hiába ülsz több hp-s tankban, az 1vs1 mindig lutri. A másik az alfa sebzés. Hányszor fordult elő hogy az 1 lövéses ellenfelet csak 2-3-ból sikerült garázsba küldeni? :N

Üdv:Viktor

(#180033) jano_77


jano_77
nagyúr

Dadmy élőben ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180034) Puculo válasza Viktoár (#180032) üzenetére


Puculo
aktív tag

Igazad van. :R Az rng kiszámíthatatlanságával kapcsolatban szerintem mind egyet értünk, de ez időnként visszafele is működik. Nem tudom mit érezhetett az Object 430 és a Progetto 65 játékosa mikor WZ 120 1g ft-vel huszonpár hp-val kifingattam őket, pedig egyszerre jöttek rám. Gőzöm sincs hányszor pattantak le rólam, pedig közelharcot vívtunk. Ők is egylövésesek voltak, nekem beadta, nekik nem. Ez van. Beletörődtem hogy amin nem tudok változtatni, azon nem idegeskedem. Mint a Jin-jang. Hol mellettem, hol ellenem működik az rng.. :K

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#180035) Viktoár válasza Puculo (#180034) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen, sajnos ez van. :C

Üdv:Viktor

(#180036) jano_77 válasza inferno88 (#180024) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tavaly a Progetto és Lorr párost erőltettem és nagyon élvezetes volt és jól is teljesített. szerintem használható. Mondjuk még jobb lehetne, ha nem lenne a hosszú tárazása.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180037) kchryss válasza Jokerdapro (#180019) üzenetére


kchryss
addikt

Én most húzom a porsche tigrissel a ferdinándot. A TotT miatt minden nap van egy x2 és egy x5-ös csatám így általában 2-4 csatából 5-10e xp körül jön össze alap fiókkal.
Nekem tetszik ez a tank, de én sok fos tankot szeretek. :)

(#180038) kchryss válasza jano_77 (#180033) üzenetére


kchryss
addikt

_Zlaya_ Vredina_ -t is érdemes meglesni: [link]

Múltkor Lebwa-val szakaszoztak és meglepte egy kis előadással: [link]
;]

Lebwa amúgy biztos tud valamit, mert megőrülnek a nők ha vele játszanak.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#180039) ollie válasza inferno88 (#180024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, valóban jó a lorraine frontline-ban.

***

(#180040) ooloo válasza e-newsee (#180026) üzenetére


ooloo
őstag

Nem nagy szám maga a Nő , de a melleivel el lehetne szórakozni .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180041) Dr.Én válasza ooloo (#180040) üzenetére


Dr.Én
veterán

mit kezdenél két akkora cicivel? leakasztód és haza viszed? :DDD ;]

ISU 152-t csak nálam szivatja a WG ? :(((

WOT: kissio

(#180042) ooloo válasza Ebit (#180010) üzenetére


ooloo
őstag

Bagóért volt , így megvettem . Habár az én meglátásom szerint egyáltalán nem könnyű vele jól játszani .... zöld statos játékosoktól lefelé nem is igazán rúgnak labdába . Kvázi a csata első percében elporladnak . Nyilván a gyengébb játékosok is futnak jó köröket eme kerekessel , de nem ez a jellemző . Szerintem .

Köszönöm a választ !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180043) ooloo válasza Dr.Én (#180041) üzenetére


ooloo
őstag

Nem vagy egy fantáziadús fazon , az már igaz ..... ;] Ja igen ... ezek nem cicik , ezek mellek .

Csak nálad szív az ISU 152 ... másnál szárnyal a statisztikája . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180044) Dr.Én válasza ooloo (#180043) üzenetére


Dr.Én
veterán

de fantáziám nagyon is van..... ;] de ennyi kell

visz az ágyú minden felé, csak célba nem. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#180045) ooloo válasza Dr.Én (#180044) üzenetére


ooloo
őstag

Ma nem adja ? Holnap adni fogja ... balance . Egy adott fejlődési görbét próbál követni a játék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180046) Dr.Én válasza ooloo (#180045) üzenetére


Dr.Én
veterán

inkább manipulál mint adott :D
nagyon sok a mellé lövés...sajnos...ami nagyon agyzsibbasztó tud lenni :U
éljenek a csecsek....Holnap jobb lesz mint ma vagy nem... :D

:R :R

WOT: kissio

(#180047) DVlad


DVlad
őstag

Annyira nem érdekes, de találtam egy szellem fát a Minsk pályán. Azt hiszem e8-nál.

[ Szerkesztve ]

(#180048) ooloo válasza Dr.Én (#180046) üzenetére


ooloo
őstag

Valóban bosszantó tud lenni amikor folyamatosan luftot lő a lövész .... de engem jobban zavar az , amikor kritikus lövést viszel be sebzés nélkül . Vagy az , amikor Skorpion G -vel 278 at sebzel egy standard b - be holott 367- től 613 ig terjedő skálán kell(ene) sebeznie .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180049) Dr.Én válasza ooloo (#180048) üzenetére


Dr.Én
veterán

érdekes dolgok folynak itt sajnos...
Az se rossz, mikor papír tankról lepattansz a Skorpió G lövedékével... :U

WOT: kissio

(#180050) ooloo válasza Dr.Én (#180049) üzenetére


ooloo
őstag

Az hagyján , hogy a Skorpion G vel , de a Jg.Pz E100 as mázsás lövedéke is csak láncolni tud vagy sok esetben még azt sem , csak nemes egyszerűséggel lepattan . Siralmas a statisztikám vele .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.