Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25401) Plasticbomb válasza Vitiris (#25391) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem rossz, csak az a baj ezzel a damage panellel, hogy nem tetszik..:P Amit én használok, így néz ki:

Zayaz Damage Panel

Azért kérdeztem, hogy meg lehet-e csinálni, illetve meg tudnád csinálni nekem?
(Szépen kérem. :)) )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25402) Vitiris válasza Plasticbomb (#25401) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Csak ebben a hitlogot nem lehet editálni :S

(#25403) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Golddetector Pack By Vitiris

Tartalmazza a chat-es goldetectort és "baráti" tűz figyelmeztetőt.
Damagepanelt (szög jelzővel, a könnyebb beforgatás miatt) és hozzá a bővített hitlog.

Innen elérhető!

(#25404) Djuree válasza Plasticbomb (#25401) üzenetére


Djuree
félisten

érdekesen áll a tankod lánctalpa. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25405) Vitiris válasza Vitiris (#25403) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Elfelejtettem írni hogy külön köszönet Shtys, STL1te - a damegepanel átültetésért!
És Omegaice-nak a chat-s golddetectorért!

Az eredeti verziók itt elérhetőek!

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/569413-088-custom-damage-panel-0883-настраиваемая-панель-повреждений-updated-08102013/#top

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/299941-received-damage-announcer-v14-088/

[ Szerkesztve ]

(#25406) emre válasza Plasticbomb (#25401) üzenetére


emre
veterán

Az ott jó hely védekezni?
A szemből érkezőkön kívül senkit sem lát az ember.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25407) Plasticbomb válasza Vitiris (#25402) üzenetére


Plasticbomb
addikt

:O :O :O

Ez így nem jó hír.

Az a baj, hogy nem találom a forrás oldalát, ahol a készítő maga osztja meg. legutoljára csak én pakolgattam át a megfelelő mappába, hál istennek nem volt eddig baj a 8.6os verzióval, a dolgát mindig teszi... Kicsit olyan, mint a Deegie Sights. Azt is vagy húszan igazították azóta az újabb verziókhoz, csak az eredeti forrást nem találni..:) (Nagy örömömre.:) )

emre és DJuree:
Nem, nem jó hely, csak a szerver laggja nlam valamiért kritikusan jelentkezik, és félpercekre, percekre szétesik a játék.. Azért is kerültem kb úgy oda... Van ilyesmi képem T30al is. Kb a textúrába van süllyesztve a tank teste, csak a torony áll ki, meg a lánc tekeredik a sárvédőkön..XD

XD

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25408) nihill válasza Vitiris (#25388) üzenetére


nihill
őstag

Nem ennek nincs köze a spotoláshoz, 3k+ csata után ennyit már el tudok dönteni. A városi eset pl. előttem kb 100m-re történt, mindketten egymás felé néztünk, tereptárgy stb nem volt közöttünk.
Én inkább arra gondolok, elég gyenge a procim a gépben, végig CPU limitben fut a játék modok nélkül is, és lehet modokkal már megborul benne valami, nem jut rá proci idő a következő frame előtt, vagy nem tudom. Mindenesetre érezhető FPS csökkenést nem tapasztaltam, eddig is 30 körül volt, ezzel is. Viszont ilyen megmagyarázhatatlan eltűnéseim eddig nem voltak csak amíg fenn volt ez a mod.

(#25407) Plasticbomb
na ez az igazi hulldown taktika a képen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25409) Plasticbomb válasza nihill (#25408) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ráadásul extra camot is ad! XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25410) Vitiris válasza nihill (#25408) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ez látod lehetséges. Kétségtelen nem kis célzó igazi 3in1 benne van a jimbo meg még kettő lehet köztük váltani.
Őszintén megmondva a scriptet nézve az Ismeretlen kinai szerző, szépen összeóllozta őket, de hagyott benne némi fölösleges dolgot is. Amit tudtam kiszedtem.

Kétségtelen nekem bivaly a gépem, és ezek a dolgok nem jelentkeztek. Én továbbra is a minimalista+melty hybridet használom.

(#25411) Plasticbomb válasza Vitiris (#25410) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Itt talán a topik indítója tud valamit, csak én kb nem tudom ezt vele lebeszélni.. Megkérdeznéd?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#25412) Vitiris válasza Plasticbomb (#25411) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Irok neki.

(#25413) KisApám


KisApám
addikt

HA rossz képzést kezdtem el (álcázás helyett javítást - HUMMELlel vagyok, tüzérség, álcázás kell)

akkor HOGYAN tudom átváltani a képzést, hogy az álcázást képezze?

A javítás már 89%-on van, az összes többi embernél az álcázás 89%-on...

Ha visszavonom a javítást, és kérdi, hogy milyen szintre képezzem ki (pl. kér 200 aranyat 100%ért)
akkor a 89% képzésből 89% álcázás lesz? :F

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25414) Chris0321 válasza KisApám (#25413) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha goldért képzés át akkor ugyanannyi marad, más esetben kevesebb de ha jól emlékszem ezt Írja is.

(#25415) Angel1981 válasza sequator (#25373) üzenetére


Angel1981
veterán

Azta! :Y

[ Szerkesztve ]

(#25416) nihill válasza KisApám (#25413) üzenetére


nihill
őstag

Igen aranyért nem csökken a %, de ha csak 89 akkor ott még nem akkora bukó ha ezüsttel váltod át és vesztesz egy kicsit.
Viszont artyra én biztos nem raknék álcázást, ha ott tart a csata hogy álcázni kéne az artyt az már régen game over.

(#25417) dfsz34 válasza nihill (#25408) üzenetére


dfsz34
őstag

Sokszor van olyan, ha túrtelhelt a szerver vagy a net, mintha időugrás lenne, kiesik pár másodperc. Lehet, hogy pont egy ilyenbe csúsztál bele.

(#25418) KisApám válasza nihill (#25416) üzenetére


KisApám
addikt

Erre ezt tudom mondani:

A mai X-edik ilyen csatám... még mindig szabadnapos kölykökkel vagyok megáldva...

És minden értékem romokban ezek miatt, mióta ARTY vagyok...

És mostanság igen csak közelről, szemtől-szembe kellett kilőnöm pár tankot...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25419) iwu válasza #35692544 (#25325) üzenetére


iwu
addikt

mondjuk mert tele van fullos 10es tankkal, ami soksok csata és beleölt idő...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25420) nihill válasza KisApám (#25418) üzenetére


nihill
őstag

Na és ilyen helyzetben mit hozna az álca skill?
Artyval ugye eleve egy nyugodt félreeső helyen állsz meg, fák/bokrok között. Amíg nincs a közeledben ellenség addig skill nélkül sem vesz észre senki. Viszont ha már elhullott a csapatod, és már téged keresnek, akkor tök mindegy milyen skilled van, kiszednek.

(#25417) dfsz34
Volt már ilyenem is igen, de itt most nem az volt.
Nem a játék állt le, az most folyamatos volt, csaképp az ellenség tűnt el a képernyőről.

[ Szerkesztve ]

(#25421) KisApám válasza nihill (#25420) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor BIA legyen a következő?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25422) dorka16 válasza iwu (#25419) üzenetére


dorka16
aktív tag

(#25423) nihill válasza KisApám (#25421) üzenetére


nihill
őstag

Sokkal inkább az, igen.

(#25424) iwu válasza dorka16 (#25422) üzenetére


iwu
addikt

jah, vágom. csak "elvi" kérdezősködés megy, hogy miért ne lehetne adni venni, mikor valakinek van beleölt "munkája", más meg kifizetné...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25425) Angel1981 válasza dorka16 (#25422) üzenetére


Angel1981
veterán

Kicsit el van szállva.... :U
A felét talán megéri - talán!

(#25426) dorka16 válasza Angel1981 (#25425) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én nem tudom. De biztos nem adnék érte ennyit. Sőt alapból nem vennék kész accuntot hiszen a játék élményét nálam a fejlesztés adja. Amikor az ISU-ra felkerült a BL10 és bement az első 800-as hit....az megfizethetetlen. ;] Itt meg csak beleülnék az obj.268-ba oszt go. :(

(#25427) Bingisz válasza Angel1981 (#25425) üzenetére


Bingisz
addikt

A negyedét se. Még type 59 sincs rajta, anélkül meg alig ér valamit.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25428) mikron válasza Angel1981 (#25425) üzenetére


mikron
tag

Max egy szalámis zsömlét megér :D :D :D

(#25429) dorka16 válasza iwu (#25424) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én elvben nem ellenzem. Nem drog, nem pandabőr, semmi illegális. Valóban valaki eladja több hónap/év munkáját, befektetett pénzét. Nyilván ez a wg-nek nem jó hiszen egy kezdő játékos nem tolja bele a pénzt hanem valszeg olcsóbban kap egy "kész" accuntot. De ennyi erővel használt autót se lehessen venni csak újat mert szegény autógyártóknak az nem jó. ;]
Viszont ha itt a topicban tiltott a accunt árulása azt is el kell fogadni. :)
ui. Az olcsóbbant nem erre a 2 kilós accuntra értettem. :Y

[ Szerkesztve ]

(#25430) Angel1981 válasza Bingisz (#25427) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, igyekeztem óvatosan "lesz*rozni"! :D

(#25431) dfsz34 válasza dorka16 (#25422) üzenetére


dfsz34
őstag

Tolongani fognak érte a vásárlók :))

Elhiszem, hogy az illető ráköltött ennyit, meg gondolom a kamatot beleszámolta, meg a játékra fordított idejét is ki akarja fizettetni a leendő vásárlóval, de az a helyzet, hogy biztos van gazdag hülye gyerek, csak elég kevés. Hülye sok van, csak nem gazdagok általában. Egy termék árát nem úgy kell meghatározni, hogy nekem mennyibe került, hanem, hogy egyáltalán mennyit hajlandóak érte az emberek adni, ami nagyon nagyon messze van az elképzeléstől.

A másik, hogy nagyon kevés prémium tank van a csomagban. Azt olvastam, hogy amik igazán eladhatóak abban type59, M60, KV5, Alien Queen, Tetrach meg hasonló olyan spéci prémium tankok is vannak, a sok kifejlesztett tier10 mellett, amik egyébként nehezen vagy sehogyan nem beszerezhetőek.

(#25432) Enzolord válasza dfsz34 (#25431) üzenetére


Enzolord
addikt

Nézz bátran hülyének, de melyik az Alien Queen?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25433) bullseye válasza Vitiris (#25391) üzenetére


bullseye
addikt

:R

Amúgy nekem most valamiért a barakk nem jön be, üres, nem működik... Másnál is probléma, esetleg valami ötlet, hogy mi okozhatja? XVM 5.0.0-test3 van fent.

(+ térkép ikonok is még furák, de azt nem is sejtem, hol mehetett félre.)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25434) Enzolord válasza bullseye (#25433) üzenetére


Enzolord
addikt

Lehet, hogy a szerverekkel bizergálnak valamit, a honlapon sem jön be minden....
Ha szerencsénk van, megcsinálják a kapcsolatjelző stroboszkópot, mert tele már a hócipőm, hogy folyton villog csata közben, és mindenki apró teleportálásokkal halad...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25435) Angel1981 válasza Enzolord (#25432) üzenetére


Angel1981
veterán

M6A2E1
Kicsit tényleg emlékeztet rá - már amennyire egy tank emlékeztethet. :)

(#25436) K6000 válasza Drenadar (#25316) üzenetére


K6000
tag

A T1 nem gyakran kerül össze E100-al, a VK 30.02 (D) viszont igen gyakran a T32-vel.

Amúgy a VK3002D-re az egyik legnagyobb lúzerség a 88-ast használni.

Miét is?

A nagyobb sebzés miatt :F

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#25437) emre válasza Enzolord (#25432) üzenetére


emre
veterán

Asszem az ez lesz az

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25438) nihill válasza dfsz34 (#25431) üzenetére


nihill
őstag

A játékra fordított idő az nem munka hanem szórakozás, innen nézve pedig inkább az eladó fizessen nekem, hogy elvette előlem a lehetőségemet hogy végig vigyek egy-egy ágat :)

Frissen regisztrált WOT acc tankok nélkül eladó, 150k :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25439) Sanya


Sanya
nagyúr

tegnapom valami borzalmas volt. vagy az xvm rossz, vagy a játékosok. az 50% fölötti esélyű meccseket mindet veszítettük, míg az alattiakat is. csak 1-2 véletlen győzedelmes meccsem volt, fel is bosszantott.

kv1s kidugja a tornyát, azonnal lő, és eltalál. Én becélzom a helyet a sniperemmel, és nemhogy a tankot, hanem semmit nem találok el...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#25440) Enzolord válasza emre (#25437) üzenetére


Enzolord
addikt

és Angel.. Köszi, tényleg hasonlít...
Bakker, ez eszembe sem jutott.. Mondjuk, régen többet láttam belőle, mostanság nem igazán..
Miért lehet ez? Elkezdték kivonni? Vagy csak a tulajok megunták?
Nincs valahol a neten egy összesítő tábla, hogy melyik tankból mennyi van a szervereken?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25441) PR0JECTNR56 válasza Enzolord (#25440) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

"Originally available as part of the game's Heavy Pre-Order Package", illetve "Presently this vehicle is only avalible for purchase on the RU server." Ezek szerint most csak az orosz szervereken lehet megvásárolni.

(#25442) Angel1981 válasza Enzolord (#25440) üzenetére


Angel1981
veterán

Eleve csak nagyon korlátozott számban volt, még a játék elején.
Én még eggyel sem találkoztam, pedig vagy 500 alkalmam lehetett volna rá. :)

A "nyugalmazott" prémek mindig jobban vonzzák az játékosok figyelmét / birtoklási vágyát, emiatt egy áruba bocsátott account értékét is feldobhatják.
Ennyi. :)

(#25443) nihill válasza Sanya (#25439) üzenetére


nihill
őstag

(#25444) gagyenkov


gagyenkov
tag

Szeretem ezt a medet is!:-) 7000+ sebzés! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#25445) emre válasza PR0JECTNR56 (#25441) üzenetére


emre
veterán

Ezt annak idején ajándékba adták a béta végén.
Nekem sajnos a másik vacakabb jutott.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25446) Enzolord válasza PR0JECTNR56 (#25441) üzenetére


Enzolord
addikt

Tehát, ha pénzért megvetted ezt a játékot, illetve nem a játékot, hanem a kiegeket hozzá, akkor volt egy ilyen tank a pakkban?

(#25442) Angel1981 én régen relative sokkal találkoztam.. Sosem volt tömegtank, de mostanság egy sincs....

(#25445) emre Nekem is a béta végi ajándék rémlik... Neked melyik jutott, melyik volt a másik csoda ,amit osztogattak még?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25447) Sanya válasza nihill (#25443) üzenetére


Sanya
nagyúr

pontosan ugyanez volt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#25448) emre válasza Enzolord (#25446) üzenetére


emre
veterán

M4A2E4 Sherman

De már rég túladtam rajta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25449) Enzolord válasza emre (#25448) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát azt megértem.. De mi alapján osztották a béta tankokat?
Muszáj lesz a Warshipbe időben becsatlakoznom..:)
Alfa teszternek hogyan lehet menni? Vagy az csak belsős, és bétánál lehet jelentkezni?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25450) emre válasza Enzolord (#25449) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, én az open beta idején kezdtem el játszani, majd 3 éve.
Ekkor még igényelni kellett acc-ot, nem lehetett simán regizni ha jól emlékszek.
Amikor ennek vége lett asszem 2011 áprilisában a régebbi userek kaptak ajándék tankot.

Menj a H&G-re az most béta. :DDD [link]

mentem dolgozni... :O

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.