Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66001) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Tegnap reggel még minden rendben volt, de ma reggel már nem tudtam elindítani a játékot. Miután rámonyok az indítás gombra (vagy egyből az exe fájlt futtatom), feluguk a szokásos fekete betöltőképernyő, de kb 2 másodperc és visszadob az asztalra. Biztos valami modos nyűgje lesz, pedig épp mostanra álltak össze a saját szájízemnek megfelelően :N
Találkozott valaki hasonlóval mostanában?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#66002) scyllarus válasza Dr_Syrex (#66001) üzenetére


scyllarus
veterán

Jópáran találkoztunk. Aslain modpackja tuti csinálja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66003) LobiDrg válasza skopy (#65961) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Szerintem érdemes továbbfejlesztened a heavy ágat :) A 110 elég vegyes érzelmeket keltett bennem.A tornya gyönyörűen pattint elég sok mindent.Beforgatni nem mindig érdemes a tankot mert kevésbé lesz effektív a front páncélzata így könnyebben belövik.Ha ráérzel a gépre nagyon hálás tud lenni :) Nekem a legnagyobb bajom a kis alfasebzésével volt (320).Az utána következő WZ111-1-4 viszont tényleg nagyon nagyon jó gép :) A testét ha lehet akkor el kell dugni mert nem túl acélos.Én kb 50 csatát mentem vele (volt annyi free xp-m hogy kifejlesszem) de már is a kedvencem lett :)

(#66004) Diarmand válasza ng0ofy (#66000) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hol írtam én, hogy Stronghold mód? Tudod kire mondjuk, hogy stronk plajerer? :U

(#66005) Simi37 válasza Diarmand (#65999) üzenetére


Simi37
őstag

És én még azt hittem h a 84k 252dmg a legrosszabb :Y :W

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66006) fradi81 válasza Dr_Syrex (#66001) üzenetére


fradi81
veterán

Új aslain modpack kell hozzá, tiszta telepítéssel.

moto g72, Ninebot d28e

(#66007) tigerk


tigerk
tag

Hali
Szerintetek ez a mód illegális?Mert már régóta gondolkodtam rajta hogy milyen fasza lenne egy ilyen mod.
[link]
Üdv
Tigerk

[ Szerkesztve ]

(#66008) Antonius1978 válasza kisküzdő (#65964) üzenetére


Antonius1978
addikt

Pontosan.
Viszont egy kezdo jatekosnak mikor van 500 ezre, hogy periszkopot vegyen, alcafestest, alcahalot, es a legenysege is szar, ertelemszeruen.
Nekem sem volt sikerelmenyem, amikor a 2-3-as szintu tankkal puffogtattam a KV-1 oldalat, elejet, es persze nem tudtam atloni.
Na akkor nyergeltem at a nemet TD-kre, es a Marderrel mar sebezni is tudtam a KV-t.
2011 juliusaban kezdtem a jatekot, es 2011 decembereben mar buszken feszitett a garazsomban a JagdTiger :C
Persze ehhez kellett napi 8 ora (vagy neha 10) jatek, 5-os tankokkal prem nelkul (a penz miatt).

(#66009) wanted5


wanted5
őstag

tegyetek igazságot
1 nap bannt kaptam ezért, kinek mi a véleménye?

(#66010) vhw válasza Antonius1978 (#66008) üzenetére


vhw
addikt

"...akkor nyergeltem at a nemet TD-kre, es a Marderrel mar sebezni is tudtam a KV-t."

Ennyi... annak idején én is belefutottam ebbe a "nem lövök át semmit" problémába. Még talán a 100 csatán se voltam túl és már tudatosan választottam a Hetzer-t (később folytatva az egész ágat). Rögtön kevesebb gondot jelentett érvényesülni, több volt a sikerélmény.

Annyira egyszerű a képlet... nem tudok semmit sem sebezni? -> olyan tankot keresni, aminek izmosabb az ágyúja (magas/magasabb az átütése). Szépen fogja magát az ember és bevásárol a legszimpatikusabb nemzet páncélvadászai közül - jobb ágyút kap mint az azonos szinten lévő könnyű/közepes tankok (főleg alacsony tier-ben), általában a kis nyitott TD-khez jár a magasabb látótáv is, jó camo... Eleinte úgyis csak nagy campelések mennek; ismeretlenek a pályák, a tankok, a taktikák... stb. akkor már olyan járművel tegyék, aminek ez a "feladata", és meg is tudja lőni akik elé tévednek.

Nem is értem miért nem ezt az útvonalat járják be a kezdők... annyira adja magát...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66011) vhw válasza wanted5 (#66009) üzenetére


vhw
addikt

Miért lőtted meg az ARL-t... négyszer?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66012) wanted5 válasza vhw (#66011) üzenetére


wanted5
őstag

ő miért lőtt meg engem? mert azt mertem mondani, hogy nekünk nincs is churchillünk? de hát tényleg nem volt...

(#66013) vhw válasza wanted5 (#66012) üzenetére


vhw
addikt

Hogy ő hülye és beléd lő, attól még nem kell neked is fullba' nyomni a kretént és rögtön megpróbálni véresen megtorolni.

A rendszer automata, nem néz körülményeket, nem nézi ki kezdte, ki ütött vissza, ki mit írt chat-be... aki számos alkalommal meglövi a csapattársát, sebzi, kilövi... (konkrét formula nem ismert honnantól jön a ban, és mi az ami még "elmegy") azt elküldik lehiggadni.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66014) #43783936 válasza vhw (#66013) üzenetére


#43783936
törölt tag

A harmadik sebző lövéstől jön a bann.
Gyakorlati tapasztalat, bannoltattam már néhány féleszűt. ;]

(#66015) vhw válasza #43783936 (#66014) üzenetére


vhw
addikt

Ő itt 4-et tudott lőni Cromwellel. A 4-dik után ért véget a móka instant.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66016) benvolio


benvolio
őstag

29. csata a T25/2-vel és meg is van a tankász. Az utolsó arty-val egyszerre lőttük ki egymást. ;] [link]

(#66017) Angel1981 válasza Motyi (#65890) üzenetére


Angel1981
veterán

A kissrác engem meggyőzött - 14:3-ra nyertek 3 perc alatt!
Fel fogok iratkozni a csatornájára! :D

(#66018) rlazol válasza Diarmand (#65999) üzenetére


rlazol
addikt

hogy lehet 1080 max tapasztalattal 16 ásza?
nekem 1600+ a max és csak 3 ászom van. :O

wanted5: ezerszer lerágott csont:
ha csapattársad lövöd, bannolni fognak. TÖKMINDEGY ki kezdte és miért.

Hogy egy napot kaptál, az azt jelenti, hogy volt már priuszod. A következő lépcső az egy hét. Nem sokkel egyszerűbb arrébb menni? Ha eleget lő beléd, úgyis bekékül és onnnantól szabad préda.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66019) ddt500hu válasza vhw (#66010) üzenetére


ddt500hu
veterán

Alap. Én is elkezdtem mindenféle tankkal aztán na mondom megnézem melyik kap jó ágyút kis tierben. SU76, Hetzer. Mindegyik kapott álcahálót meg kukkert és szépen levadásztam mindenkit. Hogy szerettem a SU100-at. :O Meg sem álltam az obj.268-JPZE100 párosig. :D

(#66020) Diarmand válasza ddt500hu (#66019) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ó, a régi szép idők, mikor a Marder 2 még olyan tápállat volt, hogy az akkori KV-t bármikor, bárhol szétszedte :U
Vagy amikor a SU-85-nek még sokkal tápabb ágyúja volt (asszem 300-at ütött) és talán ennyire vaksi sem volt. Vagy az emlegetett KV. Vagy a nerfeletlen kis tierű 105-ösök. Vagy a...

Azért manapság már nem annyira kirívók kis tierben a tápságok és annyira játszani sem könnyű velük (talán a T18 részben kivétel). Emlékezzetek, hogy mikor mi kezdtük, akkor még tényleg voltak durván OP jószágok majdnem bármelyik Tierben és credites aranylőszer sem volt. Manapság azért picurit nehezebb a kezdőnek választania, mert nincsenek annyira magától értetődő választások erősség tekintetében. Természetesen ez nem mentesíti őket a hosszan tartó (ez a kulcssó, hosszan tartó, mert baszk fejlődni) szánalmas primitívségük alól. Tisztelet a kivételnek.

rlazol: mert kis tierben játszik és tudod jól, hogy focizz bármennyire szarul, előbb-utóbb betalálsz a kapuba. Ha más nem, ötezer meccs alatt egyszer biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#66021) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Srácok ilyen amikor egy noob beindul! :DD Najó egy kis köze van azért ahhoz, hogy egy KV1 körül cikáztam, de azért ne nevezzük KV1 árnyéknak :DDD

(#66022) Antonius1978 válasza vhw (#66010) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos hat, ez epp igy van, de a TD vonal nem fekudt nekem az elejen...ugye nem ismertem a szabalyokat, a bokor dolgait stb.
Ezert kozben az orosz es nemet kozepes vonalat kezdtem eroltetni, az jobban ment, es a penz is jobban gyult, de mellette azert huztam a nemet TD-t is.
Habar az elejen ova intettek, hogy ne a nemet vonalon induljak el, mert nehezebb :)

(#66023) Djuree válasza MinionFlasH (#66021) üzenetére


Djuree
félisten

ez is vmi? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66024) Djuree válasza Diarmand (#66020) üzenetére


Djuree
félisten

azért a kv-1s ágyúját még mindig nem vették el. kell oda t6-ban az a 400-as dmg. :W hogyne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66025) MinionFlasH válasza Djuree (#66023) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát tudod van akinek a suzuki is jó autó...

(#66026) Diarmand válasza Djuree (#66024) üzenetére


Diarmand
senior tag

Elfogják venni tőle, méghozzá az elég közeli jövőben. Nem is akárhogy :DDD
Azonban tény, hogy sokat kellett várni rá. Túl sokat. Lehetne itt összeesküvéseket emlegetni a KV Jóska és SerB között, hisz miért akkor nerfelik, mikor már nem ezen dolgozik, de... de nem teszünk ilyet ;)

(#66025) MinionFlasH Nem a tankra értette, a 3/4 nagyon jó kis med, kb olyannak kell lennie egy közepes tanknak, mint az. Az eredményt nem érti, mert ez nem akkora durranás, ellenben ha te úgy érzed, hogy önmagadhoz képest jó, akkor csak tessék, én nem ellenzem a képet :K
Lesz ez jobb is hidd el ;)

[ Szerkesztve ]

(#66028) stork13 válasza #40993792 (#66027) üzenetére


stork13
aktív tag

Attól még az ágyú marad, csak a pár értéke kap nerfet.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#66029) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kis biztatás a brit med vonalat hajtóknak.
Egy picit függővé tett a 7/1, még akkor is ha csak 47%-os a wr-em vele. :DD
Sajna az ászhoz ennyi még kevés volt.

(#66030) Djuree válasza MinionFlasH (#66025) üzenetére


Djuree
félisten

nem arról van szó. hanem átlagos köröket sztem nem kell betenni. én is telerakhatnám az átlagos köreimmel a topikot csak nem teszem. mi lenne itt ha mindenki betenné minden körét? :)
nem is ász kör ráadásul... :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66031) MinionFlasH válasza Djuree (#66030) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Oks végülis igaz.

(#66032) scyllarus válasza fradi81 (#66006) üzenetére


scyllarus
veterán

Igazad volt, tiszta telepítéssel megy az Aslain.
(Bár ez már még újabb, lehet, hogy ment volna amúgy is, de nem kockáztattam már)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66033) Djuree válasza MinionFlasH (#66031) üzenetére


Djuree
félisten

Nem bantasbol írtam. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66034) Simi37 válasza rlazol (#66018) üzenetére


Simi37
őstag

Lehet sok a kistieres ásza. Nekem még anno nagyon régen a Medium2re ~600 xp-re adta az ászt.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66035) jr1994


jr1994
addikt

Megszereztem az első lopakodó medálom :DD Nem is gondoltam volna mert még nincs meg erre a tankra 6. érzék, szóval meglepetés volt :)


Mit kell csinálnom hogy az én feltöltött képeim is bal klikkre nagyobbak legyenek? :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66037) S.Copperpot válasza #40993792 (#66036) üzenetére


S.Copperpot
tag

Nekem Lucky-ból összesen 1 van 17k csata után! :)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#66038) rlazol válasza S.Copperpot (#66037) üzenetére


rlazol
addikt

nekem kettő :) (4k csata)
mindkétszer az arty volt kedves oda lőni, ahol közelharc folyt. Az egyiknél én is belehaltam, a másiknál viszont az artyt, aki megmentett a biztos lemészárolástól, megöltem utána. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66039) Antonius1978 válasza #40993792 (#66036) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem 3 lopakodom van, 2-t kezdo koromba, egyet pedig 10-15 csata utan szereztem az E50el ha jol emlekszem.Szerencsesbol nekem csupa 2 van.

(#66040) fradi81


fradi81
veterán

Tier 7 reggelire a Luchs-szal :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#66041) Angel1981 válasza Bingisz (#65914) üzenetére


Angel1981
veterán

Hangulatosnak tűnik!

(#66042) Angel1981 válasza Cray Tyler (#65920) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem értek egyet.
Most nem abba akarok belekötni, hogy ezekben 8-10 éves gyerekeket láthatunk, azzal önmagában még nincs baj. A gond azzal van, hogy nem esik le neki, hogy überrossz játékos, és ráadásul még "oktatni" is akar.
Annyi józan ésszel már egy 8-9 éves gyereknek is rendelkeznie kell, hogyha azt látja, hogy 20 csatából 19x végez a csapat alsó traktusában (szerintem a videóban a tipikus csatáit láthatjuk), akkor valamit nagyon de nagyon rosszul csinál, ugyanakkor a szabadidejét és energiáját mégsem arra fordítja, hogy képezze magát a játékban, hanem arra, hogy készít egy ilyen videót, mert az "milyen kúúl már", és mondogathatja az osztálytársainak, hogy neki saját WOT-s csatornája van, és gamerceleb.

Én ilyen koromban az újonnan megjelent 576 Kbyte-ot bújtam (1990-et írunk!), hogy ismeretet gyűjtsek azokról a játékokról, amik tetszenek, és hogy eredményesebben játszhassak bennük.
Öcsém 10 évesen a Final Fantasy VIII tápolódási rendszerét bújta a szabadidejében, a szobában vagy egy tucat táblázat és feljegyzés hevert ilyenkor a padlón szerteszét, hogy mit mivel kell "dzsánksönölni", hogy a lehető legtápabb karaktert kihozhassuk - remélem, most pár idősebb fórumolvasónak kellemes emlékek jutottak eszébe. :)

Itt nem ezt látjuk, hanem olyan infantilizmust, ami egy 10 évesre nézve is ciki - de azért Ő "ráczferkó" a Youtube-ról....

(#66043) Plasticbomb válasza #40993792 (#65970) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Visszavettem. Tényleg fasza, amikor nem Tier7 ellen kell játszani vele, igaz, még ott is lehet vele alkotni szépen.:) Egyáltalán nem emlékeztem, hogy ennyire jól lehet vele játszani... Aszem én ezzel fogok csöppet "statpadderkedni". XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#66044) vhw válasza Angel1981 (#66042) üzenetére


vhw
addikt

Ja... csak annak idején (is) szép összegeket kellett otthagyni egy játékos magazinért, most meg sz*rásig van a net könnyen elérhető ingyenes infokkal, népes fórumokkal...

A technika fejlődése sajnos nem jár együtt az emberek fejlődésével, ehelyett egyre nagyobb hatékonysággal tárja elénk, hogy mennyi a hülye. (és ez nem csak a pc játékoknál igaz)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66045) Diarmand válasza vhw (#66044) üzenetére


Diarmand
senior tag

Konkrétan nem áll egyenes arányban a szellemi fejlődésünk a technika fejlődésével. Nem is csak az, hogy nagyobb hatékonysággal tárja elénk a hülyék mennyiségét, hanem az, hogy a mai szintű technikai fejlődés az általános elbutulást hozza magával. Csak egy hót egyszerű példa, a folyóírás eltűnése. Mert ma már mindenki gépel. Annyira hozzászokunk a technikához (hülyülünk), hogy ha lesz egy harmadik világháború és lesznek túlélők, akkor ők nem a sugárzásba (ha lesz) és egyéb apokaliptikus körülményekbe halnak bele, hanem a totális életképtelenségbe, mert nem lesz nekik modern technika. Pedig honnan indult az emberiség... Sokat lehetne erről beszélni, de ez már nagyon OFF.

Tessék. Most már elteheted a korbácsot :P

[ Szerkesztve ]

(#66046) Bad Pritt válasza Diarmand (#66045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ehhez képest ON-ban hagytad. ;]

Amúgy +1. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66047) scyllarus válasza Angel1981 (#66042) üzenetére


scyllarus
veterán

Ó igen, az 576. Amikor még nem volt konzolos újság... Régi szép idők. Végigjátszások betanulása :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66048) #67688960 válasza Diarmand (#66045) üzenetére


#67688960
törölt tag

;] ezer év múlva majd háziállatként élünk egy robot birodalomban

(#66049) Diarmand válasza scyllarus (#66047) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én az első PC Gurumat 2001 júliusában vettem és a Diablo 2 bétatesztje volt benne. Csak 10 évig lettünk szerelmesek egymásba :DDD Utána vettem még jóideig és a mai napig relikviaként őrzöm ezeket. Lehet röhögni, de nincs szívem kidobni őket :B

(#66050) scyllarus válasza Diarmand (#66049) üzenetére


scyllarus
veterán

Tavaly dobtam ki azt az 576 kByte számot, amiben az Alone in the Dark végigjátszása volt :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.