Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#139001) vhw válasza kchryss (#138997) üzenetére


vhw
addikt

Vagy a a közelgő steam sale miatt? :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139002) Emu válasza kchryss (#138997) üzenetére


Emu
őstag

Tegnap feltettem a pecst, de játszani nem volt kedvem, csak megnéztem milyen az új felület. Mondjuk sokat nem foglalkoztam vele, de szokni kell.
...lehet jogos a WG részéről ez a módosítás, mert így talán az 50wn8 alatti egysejtűek is megértik a küldetést, de elég sokat kell kattingatni az információkért...

[ Szerkesztve ]

(#139003) kchryss válasza kchryss (#138997) üzenetére


kchryss
addikt

350e xp az összes küldetés teljesítése. Végülis pont ki kéne húznom a kínai 10-es lightot a 8-astól. :U

[ Szerkesztve ]

(#139004) zodo válasza kchryss (#138997) üzenetére


zodo
nagyúr

Ellátmány láda pont hidegen hagy mikor van több mint 200.
Arty One shot téma még mindig nyomaszt, jó lenne már végleg múlt időben beszélni erről a féreg géposztályról.
Nekem képek alapján tetszett az új menü de kicsit idegen. lehet csak szokni kell.

(#139005) sequator válasza kchryss (#139003) üzenetére


sequator
senior tag

Szerintem csak 200ezer XP, mert az Akarom a ládát kell teljesíteni többször: ha 5 megvan, akkor kis láda, ha megvan a 10. akkor közepes és a 20. után jár a nagy láda.
Mivel csak napota egyszer teljesíthető, a 30 napos júniusban nem is tudnád 35x (5+10+20) teljesíteni. :)

sautia

sequator

(#139006) Flash Gordon válasza kchryss (#138997) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Rácsapott a marketing osztály az asztalra és nyári szüne-jóidő ide vagy oda követeli a játékosszámot, nosza szórtak egy kis üveggyöngyöt és gyúrtak rá egy eventet... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#139007) jr1994 válasza kchryss (#138997) üzenetére


jr1994
addikt

Én még mindig nem értem, hogy mi a baj ezzel :O

Pár ember elkezdett sírni, és mindenki bemesélte magának hogy ez mekkora szar lesz. Nagyon menő fikázni ezeket a fejlesztett felszereléseket, de belegondoltatok már, hogy mekkora előnyt adnak? Az adott tank néhány! tulajdonságát lehet javítani kis mértékben velük. Vegyünk egy rendesen felszerelt tankot, és egyet amin az új OP felszerelések vannak. A különbség 1 egységnyi. Most vegyünk egy szarul felszerelt tankot, ami gyenge játékosoknál elég gyakori lehet (szar legénység, álcaháló heavyn stb). A különbség legalább 5 egység! És ha hozzá vesszük a játéktudás közti különbségeket, simán megvan 10-szeres különbség is.

Az a helyzet, hogy a jó játékosok eddig is legyőzték a botokat, és ezen nem fog változtatni semmi. Azzal egyetértek, hogy low tierben fölösleges a fejlesztett felszerelések használata, és mondjuk tier 8 jó lenne alsó határnak. De az alatt ki játszik?

Viszont egy valóban lényeges kérdés, amire én még nem tudom a választ: mennyi bond-ot lehet farmolni havonta? Ez nem olyan mint a sima felszerelés, hogy minden tankon rajta van a szokásos hármas, vajon mennyi idő amíg egy tankot teljesen fullosra felszerel az ember a bevételből? És a fogyócikkek mennyire lesznek luxus kategória?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139008) jr1994 válasza jr1994 (#139007) üzenetére


jr1994
addikt

Na közben megtaláltam a cikkben, csak olvasni kellett :D

Bonds are rewarded at the end of each stage, with the amount you earn tied directly to the rank you’re at, as well as by the end of the Season, with the amount depending on your final standing in the leaderboard. If you finish a stage at, let’s say, Rank IV, you gain 400 Bonds. Rank III brings in 300, Rank II gives you 200, Rank V earns you 500, and finally, if you don’t make it past Rank I, you get100 Bonds. If you rank among the first 10% players on the leaderboard, you get 5,750 Bonds. Tankers who arrive among the 2nd 15%, will be credited 3,250 Bonds. Those who squeeze into the 3rd 25% earn 1,500 Bonds.

Szóval 4*500=2000 + 5750/3250/1500 Bondot lehet gyűjteni, teljesítménytől függően. És ez csak a béta, egy szezon fog lemenni, ez a max amit gyűjteni lehet, ami kb 1 felszerelésre elég. Továbbra sem értem a pánikhangulatot.

Azt meg ugye mondanom sem kell, hány éve vártunk arra, hogy a játék értékelje a vesztes csapat legjobb játékosait is :C

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139009) Viktoár válasza jr1994 (#139007) üzenetére


Viktoár
addikt

Jó észrevétel amit írsz csak itt nem azon van a hangsúly hogy a bot és a jó játékos között úgyis simán van 10-szeres a különbség.Hanem az hogy ezzel leginkább a jó játékosokat segíti a wg vagyis 11-re nő a különbség. ;)
Nyílván nem nyom annyit a latba hogy ereket vágjunk miatta de azért mégiscsak számít valamennyit.Hiszen te is tudod hogy sokszor tizedmásodperceken múlik 1-1 lövés vagy győzelem.

Meghát az elvek és az irány amerre ez így halad.

Üdv:Viktor

(#139010) ollie válasza jr1994 (#139008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval szerinted nem probléma, hogy egy unicum 2-3%-kal tovább tudja tuningolni a tankját randomban, más meg nem? Furcsa látásmód.

***

(#139011) dokee78 válasza Stanislav84 (#138992) üzenetére


dokee78
félisten

Mármint a Type 64-re gondolsz?

(#139012) jr1994 válasza ollie (#139010) üzenetére


jr1994
addikt

Egyáltalán nem biztos hogy ahhoz unikumnak kell lenni. Győztes csatában olyan nehéz a top 12-be bekerülni?

+ a szezon végi jutalmat úgy értelmezem, hogy a játékosok 50%-a kapni fog legalább 1500 zsetont, és azt aztán biztos nem lesz nehéz elérni. A legjobb 25%-nak meg már 3250 jár, és talán az is teljesíthető lesz.

(#139009) Viktoár: valóban vannak káros dolgok (op prémium tankok, túltolt Maus és Type 5, csőpályák), de a másik oldalon meg ott az arty átdolgozás, az új MM ami egy patch után már tényleg jobbnak tűnik, a szép sorban beépített modok (fél éve modok nélkül játszok) stb.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139013) kchryss válasza jr1994 (#139007) üzenetére


kchryss
addikt

Nem érdekel mennyit javít. Ez elvi kérdés. Bármilyen játékost olyan dologgal jutalmazni amitől bármennyivel jobb lesz a tankjuk hülyeség. Kapjanak aranyat, kreditet, prém napot, prém tankot egyedi lila álcafestést, bármit csak ne ilyet.
Tök mindegy, hogy hol a határ. Ha én meg tudom szerezni, de a 10 éves vér istván nem és ezért én tudok egy olyan dolgot tenni a tankomra amire neki esélye sincs, akkor sem értenék vele egyet.

A másik pedig, nekem személy szerint csak magában nézve sem tetszenek ezek a felszerelések és fogyócikkek. Ha mindenki megkapná őket ingyen sem tetszene. 4000 dpm-es 907 nem egészséges a metának.

[ Szerkesztve ]

(#139014) wwenigma válasza zodo (#139004) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jó lenne megtanulni játszani es nem sírni. Kicsap normál tank HE-vel, vegyük ki azt is esetleg?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139015) Imilenni válasza ollie (#139010) üzenetére


Imilenni
addikt

Az artykkal kapcsolatban is valahogy erősen ilyen volt a látásmódja. ;] :U

Press "F" to pay respects.

(#139016) Stanislav84 válasza dokee78 (#139011) üzenetére


Stanislav84
tag

Igen arra gondoltam. :) Amint le lesz értékelve én is behúzom már. :)

Kicsit volt kis seal club... :D Lámpa mondjuk már jó lenne... :)

De érzem, hogy a Tiger P-t nem fogom szeretni. :)

(#139017) vhw válasza ollie (#139010) üzenetére


vhw
addikt

Tulajdonképpen nem, mert az unicumnak kell így is legalább 2-3 ember helyett odatenni magát.
Csata nem múlik el nulla sebzéses játékos nélkül. (akinek nem véletlenül épp berepült egy ammo rack az első percben, hanem fixen 50% alatt sebzi le a saját tankja HP-ját.

Ehhez képest az a furcsa, hogy egyesek "egyenlőséget" várnak el, mikor pont a játékos aki a legnagyobb egyenlőtlenséget viszi a képletbe. Ehhez képest a pár százalékos "előny" szinte jelentéktelen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139018) zodo válasza zodo (#137245) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem vettem át a T28 Heavy HT-15 nyeremény lányát és anélkül is javítottam :F mivel elsőre nem sikerült a másodlagos (éld túl) feltétel.

7. csatám az E5-el.
Nem egy nagy és szép csata csak mentem a magam noob voltával ha már Serene Coast-on délről indulva nem a heavy dühöngőbe mentem. :)

Replay a kép alatt!

[ Szerkesztve ]

(#139019) jr1994 válasza kchryss (#139013) üzenetére


jr1994
addikt

Pont a 907 a példa arra amit odaadtak a jó játékosoknak és egyeduralkodó med tier10-ben, azzal nincs baj csak úgy önmagában? Vagy a Defender, meg a többi OP prémium tank rendben van, csak mert minden bot megveheti?

Zodo: grat, szép eredmény! Nem is tudtam, hogy úgy is lehet kitüntetésre javítani, hogy nem veszed át a leánysági tagot :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139020) kchryss válasza jr1994 (#139019) üzenetére


kchryss
addikt

De igen azokkal is baj van, de akkor rontsuk tovább a helyzetet?
Hearthstone-ban mit szólnál hozzá, ha a legend rangot elérő játékosok olyan lapot kapnának amit a többiek nem tudnak legyártani?

(#139021) po1son válasza GeneraL_XTX (#138996) üzenetére


po1son
addikt

Hát nincsen nagyon rálátásom erre az ágra, mivel tier 5-nél járok, de nem is tervezek tovább menni, hanem majd másik irányba. Szerintem egy franciával jobban járnál. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139022) jr1994 válasza kchryss (#139020) üzenetére


jr1994
addikt

A lehetőség mindenkinek adott.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139023) vhw


vhw
addikt

Egyébként azzal mindenki rendbe van, hogy sikerült nekik a kaizen filozófiát követve kombinálni a turret lock és az autoaim funkciót, egyetlen billentyűre, úgy hogy lehetőség sincs ezt módosítani?
Nem tudom ki írta fel a flipchartra, de jár érte a pofán csapás egy fagyasztót sügérrel.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139024) jr1994 válasza vhw (#139023) üzenetére


jr1994
addikt

Ezért ment volna el a lövésem tegnap a semmibe? Ensk-en közelharcban azt hittem hogy az E100-at lövöm, miközben egészen másfelé nézett a csövem. Ha tényleg nem lehet megváltoztatni, akkor ez egy hatalmas hülyeség.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139025) Imilenni válasza jr1994 (#139022) üzenetére


Imilenni
addikt

Te direkt csinálod itt a feszültséget?
Már hogy lenne meg mindenkinek az esélye?
Attól hogy sok játékos évek óta nyomja, kitudja naponta hány 10 órát játszanak ezzel, azok kisujjból megcsinálják. Akiknek meg van mellette család, ezer dolga ami után leszeretne ülni lazítani. De nem tud mert a lila fullgoldal nyomatja, minden szart megvett a tankra és állva hagyja a másikat. :U

[link]

Képet linkesítettem

[ Módosította: ollie ]

Press "F" to pay respects.

(#139026) vhw válasza Imilenni (#139025) üzenetére


vhw
addikt

"Akiknek meg van mellette család, ezer dolga ami után leszeretne ülni lazítani."

Nekik nem az a legnagyobb "bajuk", hogy épp a casual játékmódjuk miatt vannak százalékokban ki ne fejezhető hátrányban egy unicumhoz képest - ami a játékot illeti - hanem az, hogy azok esetleg kapnak +2,5%-ot adó felszerelést...

Nem inkább felére kéne csökkenteni a sebzését a 2000+ WN fölötti játékosoknak, meg dupla árat fizettetni velük mindenért, hogy szegény random casual családapának is legyen sikerélménye egy hülye pc játékban?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139027) po1son válasza po1son (#139021) üzenetére


po1son
addikt

+kicsit kiegészítem, mert most lett időm.

Francia azért lenne jó neked, mert lehet passzív spotolni (bokorba bebújsz) és aktív spotolásra (pl: körözöl a front vonal előtt) is alkalmas az összes. Én elsősorban passzívan játszottam velük, de ehhez mindenképpen full álcázás kell. Néha ledöbbentem, hogy egy jobb álcázási %-al rendelkező bokorba 100 méteren belül sem villant a lámpa. Persze manapság kevés pályán lehet ezt eljátszani, de még pár helyen működik.
Ami még a francia könnyű ág mellett szól, hogy táras az összes tank tier 6-tól és 1v1be a legtöbb ellenfél scout-ot megeszi egy tárból. Érdemes sokáig életbe maradni és menekülni a rossz szituációkból, mert végjátékba a táras tankok kellemetlen meglepetést tudnak okozni és pillanatok alatt meglövőd a 3000-et. :))
Legutolsó érv a franciák mellett, hogy ez vezet a bat chat ághoz. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#139028) Imilenni válasza vhw (#139026) üzenetére


Imilenni
addikt

Gratulálok tökéletesen megértetted amit mondtam.
Nem csalódtam :) :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#139029) jano_77 válasza Imilenni (#139025) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne foglalkozz Vele, mindig ezt csinálja!

Azt meg tudja mondani nekem vki, hogy a sárgával jelölt rész az ASLAIN modpack-nak köszönhető vagy a 9.19 hozománya, újítása? Illetve a piros nyíllal jelölt rész nekem nem nyílik le, nem tudom megnézni, hogy adott tankkal hogy állok!? Ez mitől lehet, másnál is előfordul? Azt tudom, hogy ezt ASLAIN teszi ki, ezért azoktól kérdezném, akik szintén modpackot használják.

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139030) kchryss válasza vhw (#139023) üzenetére


kchryss
addikt

Igen feltűnt. Többször is jártam úgy hogy körbenéztem és véletlen ráraktam valakire az aim lock-ot úgy hogy észre sem vettem. De ha jól tudom még bugos is és ha más gombra rakod az aim lock-ot akkor nem működik semmivel a turret lock ...

(#139031) jano_77 válasza jano_77 (#139029) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sárga rész már meg is van, modpack okozza! Yasenkrasen stat modon megint mókoltak vmit.

(#139032) BÁ Nutrition: T10 és csak június 5-től

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#139032) BÁ Nutrition válasza kchryss (#138997) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a ranked game csak tier 10ben van a normal jatekban is? a tesztszerveren igy volt, normalon nem vagyok vele tisztaban.

ha lenne ilyen tier4 t-28al akkor mennek elvezkedni :D de gondolom nem lehet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#139033) jr1994 válasza jano_77 (#139029) üzenetére


jr1994
addikt

Ahogy te meg ezt a személyeskedést nyomatod. Nem baj, megszoktam.

(#139032) BÁ Nutrition: még semmilyen tierben nem lehet rankedezni majd júni 5-től, csak tier10-ben.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139034) Razermazer válasza kchryss (#138991) üzenetére


Razermazer
őstag

Okés köszi az infot de inkább azt amit használok feltelepítem egyedileg szerintem úgy jó lesz. Túl komplex az aslain ez itt a gond, vagy az xvm nem akarja az igazságot azzal akadt ki, majd vadkörtéjét megnézzük az egyszerűsített és csak a lényeget tartalmazza. Később még rápróbálok aslainra de most kb várok két három frissítést még belőle.
A 9.18-ból is 33 volt itt is lesz legalább annyi, talán a 10-11-nél már jó lesz :D.

Jano77: aslain most még nem áll a helyzet magaslatán, sajna sok minden problémás a packba elég gyorsan javítja is szóval idővel jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#139035) Midway válasza jr1994 (#139022) üzenetére


Midway
senior tag

Az ilyen hozzáállás miatt tart itt ez a játék.

(#139036) jr1994 válasza Midway (#139035) üzenetére


jr1994
addikt

Érdekes nem vagyok egyedül az álláspontommal mégis én vagyok egy személyben a közellenség :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#139037) Midway válasza jr1994 (#139036) üzenetére


Midway
senior tag

Kapjál csak ilyen ellenfeleket egy paradicsom csapattal.
Bár te nem fogsz megváltozni. És az álláspontod sem.

Az ilyen elvakult "mindentmegveszek" játékosok miatt megy el az ember kedve a játéktól.

[ Szerkesztve ]

(#139038) vhw válasza Midway (#139037) üzenetére


vhw
addikt

Minden további nélkül kapunk ilyeneket most is.

De velük van a baj, nem azokkal akik "csak játszanak"... :)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#139039) galervin93


galervin93
őstag

Hát igen, ma már az a szemét, aki tud játszani. Aki két egyeneset nem tud lőni, az meg szegény elnyomott júzer, akit nem hagynak kibontakozni.
Már értem miért léptek le innen sokan...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139041) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Löwe-vel mostanság hol az ász határ? Már volt, de arra nem emlékszem, de erre csak 1 osztály jár...

Na!!!

(#139042) Midway válasza galervin93 (#139039) üzenetére


Midway
senior tag

Nem érted a lényeget. Pont annak adnak még pluszt akinek nincs szüksége rá. (úgyis megvenné)

(#139043) fradi81


fradi81
veterán

Ranked csatában bárki elindulhat és gyűjthet pontokat extra fogyócikkekre nem?

moto g72, Ninebot d28e

(#139044) wwenigma válasza fradi81 (#139043) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

“To make things more clear. The new mode -Ranked battles – is not supposed to be only way how to get the Bonds in the future. We want to make the Bonds available for everyone. We have decided to launch this new in-game currency with Ranked battles to support the mode. In the future there will be chance to get Bonds for you in Random battles through the missions or in-game specials.”

Tegyük tisztába a dolgokat. Az új mód - Ranked csata - nem az egyetlen módja annak hogy Bond-ot szerezz a jövőben. Mindenkinek elérhetővé akarjuk tenni a Bond-ot. Úgy döntöttünk hogy ezt az új játékbeli fizetőeszközt a Ranked csatákkal együtt mutatjuk be hogy támogassuk ezt a módot. A jövőben lehetőséged lesz arra hogy Random csatákból szerezz küldetéseken át vagy spec eseményekkel.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#139045) fradi81


fradi81
veterán

Akkor a helyi tomatók most meg is nyugodhatnak ;]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#139046) galervin93 válasza wwenigma (#139044) üzenetére


galervin93
őstag

Ne már. :-( Nem lesz mire fogni a sikertelenséget. :-(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#139047) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!
Mit szóltok egy képrejtvényhez?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#139048) Dr.Én válasza sebijani1982 (#139047) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jól látom mindkét oldalon van ugyan azon klánból játékos?

WOT: kissio

(#139049) kchryss válasza wwenigma (#139044) üzenetére


kchryss
addikt

Nem az egyetlen mód. Biztos beteszik majd a shop-ba is. Pay2Win. ;]

(#139050) wwenigma válasza Dr.Én (#139048) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Volt nekem is ilyen, persze miert ne lengyelek...T110E3 nem hagyott visszahuzodni, mondom wtf, akkor latom szemben ugyanaz a klán két tagja molyol....azért kapott a kupakjába egy adagot a Type-5től, kis is gyujtottam szerencsére a retket.

kchryss: a link alatt igy fejezodik be a röpke írás

Also, I asked a birdy in the company and there are no plans to have bonds on the Premium shop or available for gold and it’s very unlikely that they will ever be.

Ugyanakkor azt csipogták a madárkák a cégnél hogy nincsenek tervek a premium shopba valo felvételéről vagy aranyért való vásárlásra és nagyon esélytelen hogy valaha elérhető lenne így.

Meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.