Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#73001) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez az E75 brutális egy jószág. Tegnap is volt vele egy ász,mára is jutott egy :K



[replay akit érdekel]

Igaz a végére betöltöttem az aranyat ,mikor egyedül maradtam egy Tiger II és egy T54E1 ellen. De nem ezen múlt szerencsére. Sőt a T54E1-et sikerült vele tornyonlőni, ami természetesen nem ütött át.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73002) HellGreg válasza vhw (#72997) üzenetére


HellGreg
őstag

A könnyített MM azt takarja, hogy max 8-asokhoz rak be? Mint pl a B2 amit max tier 4-hez? Pedig nekem úgy rémlik, láttam már 9-10-es csatában IS6-ot (bár lehet hogy szakaszban volt, nem tudom).
Hát ellenfélként nekem eddig a löwe okozott nagy fejfájásokat, utálom :), gyakran obj704-gyel nem tudom átlőni a tornyát. Persze a T34-ét még annyira se.
Most egy Su-122-44 a legmagasabb prémium tankom, azzal nagyon meg vagyok elégedve, jobban sikerült csatákért még vereségre is ad 80-90K-t (bruttó), csak az az egy baj van vele, hogy ha kilencesek ellen kell menni, ami elég gyakori, akkor ott max a repeszrombolóval tudok bohóckodni, az arany lőszer sem ér sokkal többet mint a sima.
Amúgy sajnálok tizenezer forintot kiadni egy tankért, de úgy tűnik, hosszútávon nagyon megéri. Szerintem T34 lesz a vége...

@xAttilax: ezt a teszt szerver dolgot nem igazán merem használni, mert bizonyos szinten elveszi az újonnan szerzett tankok iránti "ismeretlenség" érzését :)

@Kean_Sorbo: Az IS6-tal nekem az ágyú nem stimmel, igen gyenge az átütése, de ha tényleg csak 8-asokhoz rak be akkor nem is annyira rossz...

[ Szerkesztve ]

(#73003) Simi37 válasza HellGreg (#73002) üzenetére


Simi37
őstag

A Pz B2-s könnyített MM csak a pz b2-n létezik ő az 1etlen akit csak saját tierbe rak. (tudtommal)
Az "igazi" könnyített MM az h csak 1el rakja följebb pl tog2(t6)-t max t7be teszi,
pl jt 8.8(t8)at max t9be, (ilyen az is6 is)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#73004) HellGreg válasza Simi37 (#73003) üzenetére


HellGreg
őstag

Na, igen, a Jt- 8.8-at akartam még kérdezni, hogy valakinek megvan-e...

(#73005) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok, mi lehet az oka annak, hogy modok nélkül, frissen telepítve win 8.1-re a játék nem indul el. Miután a Launcher-ből tovább lép, a betöltés során megjelenik a windows értesítő : Hiba megoldásának keresése az Interneten, Zárja be a programot.

Tanácstalan vagyok. :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#73006) HellGreg válasza Clodovicus (#72964) üzenetére


HellGreg
őstag

Hehh, a KV4-et én fejlesztett toronnyal és ágyúval kb 20 csata után adtam el a fenébe, nekem nincs hozzá idegzetem, pedig az ST-I az kéne...

(#73007) dfsz34 válasza 04ahgy (#73000) üzenetére


dfsz34
őstag

"A TierVIII light, na az igazi troll tank. Nézd csak meg milyen lövegek vannak rá."

Igen, egyik sz.rabb, mint a másik :D ökörködni jó a troll ágyú, de másra nem, egyékbént totál használhatatlan. Rámegyek egy amx1375-re, 30m-ről fölé lő kb, olyan feles becélzás mellett. Néha adja az rng, akkor a teljes sebeséggel vágatató bulldogot kilövöm 350m-ről, de nem ez a jellemző, hanem az, hogy csak szó szerint követlen közelről nem fog hibázni

(#73008) xAttilax válasza HellGreg (#73004) üzenetére


xAttilax
senior tag

nekem van az is :) meg is6 és löwe...
ha őszinte akarok lenni akkor IS6 a büdös életben nem vennék, annyira frusztráló a 175-ös pen.. Jagtiger meg lassú és ezért nem szeretem.
Én személy szerint csak ezt a 3 tankot venném meg: FCM 50T, SU-122-44, Type 64, na meg a SU-100Y de azt csak a poén miatt. Valahogy most ez megy a "stílusomhoz", de persze nagyon függ, hogy milyen tankot akarsz.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#73009) Diarmand válasza dfsz34 (#73007) üzenetére


Diarmand
senior tag

Az új T49 tipikusan az a tank, amivel nehéz jól játszani, mert csak igazán jó játékosok kezében lesz fegyver. :U

Én kérek elnézést, hogy ez nem lett táras, mint a többi (almost OP) light szar, hogy a megfelelő kemper pozícióidból üríthesd a táraidat.

(#73010) Bad Pritt válasza Simi37 (#73003) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Valentine II is ilyen asszem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#73011) KaLeun válasza dfsz34 (#73007) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem tudom, hogy miért de a tegnapi nap folyamán szinte csak kék/lila T49 játékosokat láttam. Scout-scout elleni harcokban egyet sem láttam, max spottoltak és távolabbról osztottak ill. a lesebzett vagy magányos nehezekre/td-re mentek rá.

Cila

(#73012) v!ct0y válasza HellGreg (#73006) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most kaptam meg rá a 2. csillagot ;]

(#73013) Kean_Sorbo válasza mcwolf79 (#73001) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Gratulálok! Na végre egy izgalmas replay. Elvitte az ukrán költségvetés felét az itt ellövöldözött aranylőszer! :)
Azért a végén jól bealáztad a T54-et, azzal a seggberúgással. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#73014) Bingisz válasza Diarmand (#73009) üzenetére


Bingisz
addikt

A Walker Bulldogon kívül mindegyiket egész jól sikerült ballanszolni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#73015) Bad Pritt válasza Bingisz (#73014) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint az OP szerinted? Én a T37-et a maga szintjén erősebbnek érzem.
Amúgy ezt akartam kérdezni tőled: szerinted a Spähpanzer jó így, ahogy van?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#73016) Diarmand válasza Bingisz (#73014) üzenetére


Diarmand
senior tag

Pár napja leírtam az ezzel kapcsolatos észrevételem, ott van a lényeg, ami kb annyi, hogy a light tankok nagyon messze vannak attól, amikre alapból tervezve lettek, a spottolásra. Kb nincsenek ráutalva másokra, mert egyedül is elintézik az ellenfelet a tár miatt úgy, hogy azoknak pislogni sincs idejük (vagy ha nincs tár, akkor durca ágyújuk van). Ez az ami szerintem nem kóser.

[ Szerkesztve ]

(#73017) dfsz34 válasza KaLeun (#73011) üzenetére


dfsz34
őstag

Én sem szoktam vele rámenni főleg nem táras scout-ra, hiszen ahogy írtam, szó szerint közvetlen közelről is mellé lő. Utána 20 sec töltés. A másik dolog, hogy a célzás bántóan sokáig tart, na most ki az aki, ott marad szemtől szemben egy táras tankkal és csak céloz céloz céloz. Másik megoldás, hogy elengedi a lövést, ilyenkor ahogy az RNG isten engedi, van hogy telitalálat van hogy földet vagy holdat büntet.

Úgyhogy látom én is, a pró játékosok sniperkednek vele, meg passzív scoutnak használják. Közelharca maximum társakkal alkalmas, a 20 sec töltésidő miatt.

Az említett amx-et másodikra tudtam meglőni, igaz az AMX-et szereti a troll ágyú, leszedtem róla 896hp-t, maradt neki 4 :((( és belém tárazott.

A wn8 jelenleg 1175 cél sebzést kért, nekem az átlagom vele 1145, szóval annyira nem megy rosszul, de jól sem mondjuk. Hogy mennyire emelik később a wn8-t, még nem tudható, emelni biztosan fogják. Nagyon jó játékosok mennek vele 1500 körül átlag körül...

Nem jó tank szerintem, a játék szórakoztató értéke gyakorlatilag nulla, éppen amit az RNG ad. Néha kijön vele a lépés, egyszer sikerült 3,1e sebzés, még nyerhettünk is volna, ha nem lövök 3x mellé :((( , de nem volt választásom, nem maradhattam kint becélozni hosszú másodpercekig egy JT8.8-al szembe. Körbefutni esélytelen volt, kevés hp-m maradt, nem tudtam bevállalni egy lövést sem tőle. Ez a troll ágyú bitang szar tud lenni éles helyzetekben, egyáltalán nem lehet rá számítani...

(#73018) Angel1981 válasza HellGreg (#73002) üzenetére


Angel1981
veterán

T8-T9-be kerülhetnek alapból.

Az olyan prémtank, ami csak egyetlen tierbe kerülhet, eléggé ritka, és többnyire a borzalmas ágyú az oka.

(#73019) Bingisz válasza Bad Pritt (#73015) üzenetére


Bingisz
addikt

A T37-ről még nem hallottam sok mindent, de kampányra nekem is lesz, mert elég beteg dolgok járnak az FC-ink fejében. (Only light+fv arty tier 6-ban? Eléggé kapj le ha tudsz feeling...:)) )

A RU-nak szépen ki van egyensúlyozva a lövege a lövedék sebességével. Ráadásul a gold sem segít rajta, a HEAT miatt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#73020) jano_77


jano_77
nagyúr

1 óra kényszer pihi :O
megelégeltem, hogy minden majom engem lő a saját csapatból egymás utáni 2 csatában is.
259 WN8-al rendelkező KV-85 szerint én vagyok a tomato és blokkoltam az Ő lövését. (1608 a wn8-am)
ugyan ebben a tetves KV-2 beállt mögém és nem engedett vissza, kitolt az ellenséges tűz elé....meg is haltam. :W Ezután következett egy Himmelsdori csata, ahol is fent a hegyen Chi-Rivel voltam és egy A-44ünk úgy gondolta, hogy seggbe lő, mert az olyan vicces! :o Pedig még csak azt sem lehet mondani, hogy közte és az enemy közt álltam. Ekkor szakadt el a cérna és belé táraztam a 3 lövésemet. 3-nál rögtön meg is szakadt a játék. SHIT :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73021) Bad Pritt válasza Bingisz (#73019) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sokan nem látják, hogy mik a RU nagy gyengéi (lövegsüllyedés előre, lassú lövedék), de majd kíváncsi leszek, hogy az új 8-as lightok hogy fognak viszonyulni egymáshoz, melyik lesz a legjobb közülük statok alapján.

T37 op, szerintem elveszik tőle a 150-es átütésű ágyút aztán azzal ki lesz egyensúlyozva. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#73022) mcwolf79 válasza jano_77 (#73020) üzenetére


mcwolf79
veterán

Érdekes ,én még sosem voltam ilyen peches.
Mondjuk tegnap egy Tiger II kilőtt, mert meg mertem jegyezni, hogy Ruinberg-en top tier-ként nem a bázison kellene kempelnie. Ezt nagyon zokon vette, ki is lőtte az FCM50-emet.
De akkor sem lőttem vissza. Report, oszt kész.
De kb. 2 havonta talál meg ilyen vadbarom.
Hál istennek bukták a csatát, és nem veszett kárba a napi szorzó.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73023) 04ahgy válasza jano_77 (#73020) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Reportolni kell ezeket és kész. Mást nem kell csinálni, van annyira jó az új TK büntető rendszer, hogy előbb utóbb megkapja a bant. (Mint azt láthatod te is, hogy jól működik.) És innentől óvatosabban a heveskedéssel, mert emelkedik a tét (1 nap, egy hét, stb.).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73024) jano_77 válasza 04ahgy (#73023) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kénytelen leszek lehiggadni, de ez az egy óra szerintem elegendő lesz rá. :K
Azon durrant el az agyam, hogy az A-44 egy viszonylag jó játékos volt (sötét zöld), tehát nem lehet azt mondani, hogy a noob félre nézte és véletlen lőtt engem, mert mint írtam, nem álltam a cél és közte. :(
Csak azt sajnálom, hogy kevés volt a 3 lövés ahhoz, hogy kilőjem, több volt még a HP-ja sajna.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73025) emre válasza jano_77 (#73024) üzenetére


emre
veterán

Még esetleg itt is káromkodhatnál egy kicsit nem gondolod? :U

;]

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#73026) KaLeun válasza jano_77 (#73020) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mindig van annyi önkontrollom, hogy az ilyeneket kirakjam a francba, javaslom ezt neked is.... Pár perce FV4202-ben mindenkit elengedtem Mines-on, középen a szikla külső vonalában voltam (nem is volt arty), éppen a másodikat engedtem volna a ellenfél legjobb játékosába (ismét vmi Zwackos) amikor is az E5-ünknek nem felelt meg a pozícióm. Beblokkolt, -500hp és kettő kritikus, utána levett 200hp (6 lövéséből 4 sebzett) alá mire kirakta a rendszer.

ui.: Egy lepattanót és egy sebzőt azért én is elengedtem...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#73027) Kalos7


Kalos7
tag

Am a T49-et miért rakták át tier 8-ba?
Azért mert OP volt? ;]
De tegnap kipróbáltam a T67-et és szerintem az is brutál jó tank.
Sőt a pennje 129mm és úgy rémlik, hogy a réginek 114mm volt ami nem sokra volt elegendő. :P

De még mindig vannak idióták ebben a játékban... és a noob szöveget sem felejtették el.
Utsóként halok meg 50 100-al, mert nem látom értelmét hősként meghalni és kiírják, hogy amx noob.
2300 dmg összehoztam a csávó, aki le noob-zot azt pedig lehozza IS3-al 0 sebzéssel a csatát. :C
Sok vesztes csatám volt, de vagy túl éltem vagy utsóként haltam meg, addig sebezve ameddig lehet.

(#73028) 04ahgy válasza Kalos7 (#73027) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem rakták át, ugyanaz maradt. A neve változott csak.

Ha mindig utolsóként halsz meg a vesztes körben is, az azért a játékstílusodra enged következtetni... ;]

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73029) jano_77 válasza emre (#73025) üzenetére


jano_77
nagyúr

Képzeld nem

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73030) Kalos7 válasza 04ahgy (#73028) üzenetére


Kalos7
tag

Sunyi és alattomos vagyok mert nem az 1. frontom harcolok, hanem hátulról vértszívók.
Vesztes csatánál inkább angolosan elmenekülök és a térkép másik oldalán folytatom tovább.
Nekem ez a medes játék jön be és elég gyakran TD-vel is ezt játszom, mert számomra uncsi egy helyben állni.
Heavy-nél pedig nem tudok annyit sebezni, mint meddel mert nem tudok annyi helyen ott lenni.

A kedvenc tankom ezért az 50 100 mert azzal lehet a legjobban taktikázni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#73031) szallasi007 válasza dfsz34 (#73017) üzenetére


szallasi007
őstag

Hali, ezeket a tankonkenti win8 értéket hol nézed?

(#73032) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ilyen morális kérdésekre:

Napokban, Fjords, ~fail csata, utolsó ellenfél 4k wn8 WTF, valami olyasmivel lett öngyilkos, hogy ő nem fog ingyen sebzést osztani senkinek...

Tegnap, Erlenberg, lenyomtuk az ellenséget, mint a bélyeget, a várnál körbe kerítünk 4-5 t10 tankot, ezután megy a kacsavadászat... Erre egy idióta tomato Lorr mellett befoglal egy 2k wn8-as O140. Csata után megkérdem az O140-et, hogy miért foglalt? Válasz: because I can... =Full hp, ~1200 sebzés, egyetlen lepattanót lőttek rá. Minden különösebb erőlködés nélkül lazán kitolhatott volna 2k+ sebzést.

Szerk.: Elsősorban azoknak, akik még mindig azt gondolják, hogy a csapat érdekében érdemes a magányos hőst eljátszani...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#73033) PAWI válasza HellGreg (#73006) üzenetére


PAWI
tag

Hát igen...én nem adtam el, de ez volt az első VIII-as tankom, azóta van már egy halom meg 2 IX-es, de még mindig csak a fele xp-van meg az ST-I-re...

Szóval én is rühellem, de van aki szereti, nem lehet olyan rossz tank pro kézbe... :)

[ Szerkesztve ]

(#73034) rlazol válasza jano_77 (#73020) üzenetére


rlazol
addikt

számomra hihetetlen, h felnőtt, családos emberekben ennyi önkontroll nincs meg egy internetes játék kapcsán, ahol nem is a másikat ütöd, csak az egér gombját nyomogatod és virtuális sebzést okozol, és tudod, hogy ezért téged fognak kibannolni. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#73035) KaLeun válasza rlazol (#73034) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ja, és ezen családos önkontrollos emberek jó része pokollá teszi mások életet a munkahelyen, akár kirúgatva a nekik nem tetsző újoncot... És csak úgy, úri passzióból...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#73036) HellGreg válasza PAWI (#73033) üzenetére


HellGreg
őstag

Az a tapasztalatom, hogy idővel feljavul minden. Például van a Su-101. Amikor megvettem és elkezdtem játszani vele (a legénységet már a su-85 óta vittem tehát elég jó volt, ilyen 100%+100%+50% körül), a legjobb ágyúval is sírhatnékom volt tőle, annyira rossz volt. Nem ütött át semmit.. Azt hittem sose lesz meg a 122-54. Aztán idővel valahogy egyre jobb lett és a végén már sajnáltam eladni mert annyira megszerettem. Valahogy bele kell szokni, lehet hogy a KV4 is ilyen, csak nincs türelmem hozzá :)

(#73037) sebijani1982 válasza HellGreg (#73036) üzenetére


sebijani1982
senior tag

KV-4-t imádni fogod, nem a sebességéért, nem is a hatalmas alfájáért, de amikor a Tier IX-es vagy X-es Heavy azt hiszi, hogy jön a kis 8-as, majd most jól beledurrantok és csak pislog, hogy pattant, na az megfizethetetlen. Volt olyan is, hogy jött a scout, kezdte a haláltáncot, minden 2-ik lövése pattant :DDD

Viszont, ha E25 egyedül kap el, és a lánctalpadra áll, nem fogod tudni kiszedni, mert a löveg nem tud lenézni rá! Anno így szedtem ki életem első KV-4-t Mines-on G4-ben.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#73038) PAWI


PAWI
tag

Álca skill a legénységnél hogy működik? MIndenkinél kell hogy legyen, vagy összeadódnak? %-ba számolja a jármű alapálcájához?

(#73039) Angel1981 válasza szallasi007 (#73031) üzenetére


Angel1981
veterán

Üdv!

Targetdamage

[ Szerkesztve ]

(#73040) 04ahgy válasza PAWI (#73038) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Átlagot számol. Ha csak egy legénységen 100% az álca, akkor el kell osztani a tagok számával, annyi % lesz az effektív.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73041) dfsz34


dfsz34
őstag

Varázserdő, északi támadás és kemény közelharc a régi varázserdő helyén, most már talán hívhatjuk inkább varázsligetnek :)

Jó, hogy vannak ilyen csapattársaim, mint a T32, aki végig hátulról figyelte a harcot, le is baszarintottam, hogy mozdítsa már meg a seggét és segítsen az is3-t leszedni. Igazából ami idegesített, hogy eltűnt az ellenfél obj416 és nagyon nem lett volna jó dolog, ha ezek ketten előröl is meg hátulról is megtámadnak :) Szerencsére megmozdult nagy nehezen a t32, le is daráltuk az ellent.
Aranyat felhasználtam, mivel jó körnek nézett ki. Valószínűleg anélkül is beviszi, sőt, majdnem biztos, de ilyenkor minek spóroljon az ember, kivételesen jó csaták befejezésénél nem szabad sóherkedni.

Map: Murovanka Centurion Mk. I 1360 37057
Csatában elért Achievement Top Gun, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
[link]

(#73031) szallasi007 A választ megadták korábban, a targetdmg oldalt érdemes nézni, ott kiszámolják pontosan. Elvileg van egy [link] hivatalos oldal, de itt kevésbé közérthető módon közlik. Amit viszont érdemes itt nézni, mert a szintek változnak és itt láthatod, hogy csökkent vagy nőtt éppen a legutolsó frissítésnél. Elég gyakran frissítik a vbaddict adatai alapján.

[ Szerkesztve ]

(#73042) PAWI válasza 04ahgy (#73040) üzenetére


PAWI
tag

Köszönöm. És ez a lövés, mozgás közbeni álcaértékre is hatással van, igaz?

(#73043) 04ahgy válasza PAWI (#73042) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, minden esetben (az álcahálóval és a bokorban állással ellentétben).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73044) dfsz34 válasza PAWI (#73042) üzenetére


dfsz34
őstag

Van egy jó kis weboldal, itt eljátszadozhatsz vele, hogy milyen modul, skill % milyen változást jelent és össze tudsz két tankot könnyen hasonlítani.

(#73045) PAWI válasza dfsz34 (#73044) üzenetére


PAWI
tag

Köszi, ez nagyon jó lesz. :)

(#73046) Stunts666 válasza mcwolf79 (#73001) üzenetére


Stunts666
őstag

Leirnad a skilleidet, perkjeidet?

(#73047) sebijani1982 válasza Stunts666 (#73046) üzenetére


sebijani1982
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=VT2yqqCOUME 1:30-tól :DD

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#73048) PAWI


PAWI
tag

Na meglett a BIG GUN a E75-re, kiváncsi leszek.

Az elöbb történt, csak adalék ehhez a csata után rádírok dologhoz.

m41 bulldoggal lehoztuk a meccset, ketten maradtunk meg egy arty egy jt8.8, ferdi meg valami HT ellen. sikerült 2 oldalról körbefogni majd megölni őket. Csata után rámírt, és ezerszer megköszönte a csapatmunkát és hogy összehoztuk. Nálam jobb játékos volt. Szóval ilyen is van, jól esett :D

(#73049) dfsz34


dfsz34
őstag

A szop.ág biztos jele, ha már kb ötödszörre adja be Erlenberg védekezést. Egyszerűen nem lehet megvédeni. Az idióták elmennek balra és meghalnak és kész. Az ellenfél alig veszít tankot és hp-t, utána vért lehet hugyozni és szerencsével, tudással stb lehet csak nagy nehezen nyerni, de ez nagyon ritka.

Tegnap egyszer sikerült megvédeni, de kb 10 csatából 1 az arány. Érdekes tényleg, hogy amikor tényleg szivatni akar a program, akkor rak be mindig védekezni. Komolyan mondom, vicc ez. 12 Erlenbergből 10 védés, ez az arányom, 9 tuti vereség, a tizedik is az lett volna, ha nincs két afk az ellenfélnél.

Erősen gondolkodom, hogy kikapcsolom ezt a módot. A többi pálya még úgy-ahogy ki van egyensúlyozva, de ennél nagyon lejt és csak összehangolt védekezéssel lehetne megfogni az ellenséget, ami randomban elképzelhetetlen ugye. Nem értem, hogy miért rak be állandóan védekezni. Ma egyetlen egyszer nem támadtam, pedig sokszor rakott erre a pályára, mindig védekezés.

(#73050) Kalos7


Kalos7
tag

Elkezdtem újra a játékot és most már emlékszem miért nem játszottam soha tier 5 alatt.
Noob tankok vannak noob csapatokkal.
De amilyen gyorsan csak tudok sietek a T67-ig, amivel pro vagyok. :(
Utána pedig kitermelem a szabad tp-ét a többire.

13/5 győzelem és talán 2 jó csatám volt.
Ezért elővettem a másik account-mat hogy legyen valami siker élmény és 50 100-al egyből top gun 4400 dmg-el. Egyedül nyertem meg a csatát mert az amx egy OP tank. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.