Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#104001) zodo válasza 04ahgy (#103991) üzenetére


zodo
nagyúr

Szia!

Tegnap este 20:32:45 -tól ma hajnal ‎03:57:38-ig az Eu1 szerverén 53 csatát mentem de nem tapasztaltam semmilyen problémát. Budapest X. ker
Első csaták egyikében írt valaki lagg-ról de nálam akkor is a szokásos 20-30 érték közt volt a ping érték.
Afk játékossal sem találkoztam.

(#104002) 04ahgy válasza zodo (#104001) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azért játssz nyitott szemmel kérlek. Este nálam is OK volt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#104003) zodo válasza 04ahgy (#104002) üzenetére


zodo
nagyúr

Rendben majd figyelek.
Afk játékost csak tegnap estére értettem.
Nem mondom hogy nálam mindig tökéletes a helyzet de idén május óta, 2686 csata alatt talán 2x , 3x dobott ki a szerver (de minden esetben, rögtön vissza is tudtam térni) és egy célzó mod bug (irányba maradt torony és zéró zoom reakció) miatta kellett kilépnem.

(#104004) rlazol


rlazol
addikt

Pz. Sfl. IVc. melyik ágyúját javasoljátok, amíg a nagy nincs meg?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104005) csaba17


csaba17
senior tag

valaki tud nekem magyarázatot adni hogy miért van több mint 40%-50%os packet lostom eu2-re? mellé társul a 3-400as ping jó nagy laggal...
eu1-en is van de ott csak 10%...
nincs valami mód, hogy másik útvonalon érjem el a szervert?
mostanában, este mindig laggolok valamelyik szerón.
ping plotteres képek mellékelve(nem nálam, a szolgáltatónál ill az országon belül van a hiba)

[ Szerkesztve ]

(#104006) zodo válasza rlazol (#104004) üzenetére


zodo
nagyúr

Maradnék az alap L/60-nál míg nincs meg a nagy L/74
Természetesen szigorúan a saját véleményem és ne is vedd figyelembe! :)
Indoklás:
Több kisebbet szeretek lőni mint pár nagyobbat azt figyelembe véve hogy nem minden lövésem talál célba ill. a célzás idő is csak 0.2 mp rosszabb az L/56 -al szemben.

[ Szerkesztve ]

(#104007) Blue Eagle válasza rlazol (#104004) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Most voltam túl a gépen, a középső löveg nem rossz. A vízszintes kitéríthetősége nagy, viszont az aranyat nagyobb távolságra gyakran kéri.

Szerk.: én a középső 8,8 cm -es löveggel elég jó hatásfokkal lődöztem, 2231 WN8-cal adtam el.

[ Szerkesztve ]

(#104008) Veatta válasza csaba17 (#104005) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nálam ugyanez.

(#104009) rlazol válasza Blue Eagle (#104007) üzenetére


rlazol
addikt

nekem rohadtul nem fekszik a tank stílusa.
egy-egy jobb meccsem van vele, de amúgy 2-3 lövés max.

zo_do - én most a középsőt próbálgatom. Sokszor csak egyet tudok beledurrantani valakibe, mert visszahúzódik/eltűnik, így az legyen nagyobb. De még megyek pár kört...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104010) zodo válasza rlazol (#104009) üzenetére


zodo
nagyúr

Az ellen pl mindegy ha akar úgy is ki-be ugrál és szerencse kérdése a találat viszont nem minden esetben tesz nagyobb kárt az a kb plusz 85 hp amit a középső ágyú nyújt.
Mint írtam magamból indultam ki a saját szintemen pl bármivel képes vagyok frontvonalba menni ha úgy vélem noob, camper csapattagokkal játszom és akkor jól jön a gyorsaság persze olykor az sem elegendő.

Szerk:

Viszont mostanában hogy informálódok találkoztam azzal hogy a különböző lövegek másként kezelik ugyanazon golyókat pl gyorsabban ér célba.
Na itt még nem tartók hogy ezek gyakorlati hasznáról is be tudjak számolni de biztosan segít mert hogy sokszor épp elmozdul az ellenfél mielőtt célba érne a már kilőtt lövedékem.

[ Szerkesztve ]

(#104011) csaba17 válasza Veatta (#104008) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi, megnyugtat, hogy nem csak engem tisztel meg ezzel a wg, most eu1en vagyok, ez még bőven jó :)

(#104012) rlazol válasza zodo (#104010) üzenetére


rlazol
addikt

hát, abban, h a találat szerencse kérdése, nem értünk egyet. :U
a magam részéről egyelőre maradok a középsőnél. ha ütök, üssek nagyot, h aztán mikor lesz lehetőségem újra ütni, azt nem tudom...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104013) zodo válasza rlazol (#104012) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem kell mindent 100% komolysággal kezelni. :)
pl. ügyesebb Luchs (főként táras) vagy Cromwell játékosokra gondoltam akik goldal körbe köpködnek egy pillanat alatt ha úgy alakul.

(#104014) rlazol válasza zodo (#104013) üzenetére


rlazol
addikt

az más, ha körbe futnak, de én nem az ilyen szitura gondoltam, hanem egy sima, átlagos lövőhelyzetre. rálősz, és utána vagy lesz lehetőséged újat lőni vagy nem.
Ha nem, akkor a nagyágyúval átlag 1,63x több sebzést okoztál.
A kicsinek picivel nagyobb a dpm-je, de az ritka, h fél percig töltesz-lősz-töltesz-lősz.

Ami miatt filóztam, az a picikével jobb átütés és célzásidő a kicsi javára, de nem érzem relevánsnak.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104015) wwenigma válasza csaba17 (#104005) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

EU2 nekem is 120-as ping, DIGI hálóból. Valami gebasz lesz arrafele...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#104016) rlazol válasza wwenigma (#104015) üzenetére


rlazol
addikt

nálam semmi gond az EU2-n, szintén digis hálózaton (XI ker).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104017) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jagdtiger vagy T95? Mindkettőt kifejlesztettem a napokban, de nem tudok dönteni, hogy melyiket vegyem meg először. Bár a lassúságot rühelem, és épp ezért utáltam a T28-at, viszont a T95 legalább páncélozott, és csak a láncot kell megvennem free xp-ből, minden más már meg van ott. A Jagdtigerhez még nincs kifejlesztve a nagy löveg, meg még ott is a lánc hiányzik.

***

(#104018) h1mpi válasza ollie (#104017) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jagdtiger sokkal nagyobb élmény. Ilyen csapatok mellett a T95 csak free dmg az nmynek.

[ Szerkesztve ]

(#104019) Kakumix válasza ollie (#104017) üzenetére


Kakumix
senior tag

Több tízezer freet toltam a végén a t95-re, mert nagyon untam Sand Rivert vele. A Jagtigert sem szerettem, mert nincs tornya, de azt free nélkül kihúztam. Viszont T10-ben az E3 szerintem jobb, mint a JgPz E-100.

Legyen szép napod!

(#104020) zodo válasza rlazol (#104014) üzenetére


zodo
nagyúr

Na ja, különben is rég rossz ha már közelharcra kerül sor egy TD-vel.
Viszont ha már tudtad milyen mert már a közepes ágyút használod szinte felesleges volt a kérdés. :)
Mondjuk épp az imént szedtem ki egy ilyen tankot a Hetzer-rel.
Elsőre kapott nagyon távolról aztán percekkel később megpróbált levadászni egy társával, vesztére mert kapott még kettőt. :)

Más:

Ha úgy gondolnám hogy a VK 46:01 H-t megér nekem 1000 aranyat a 100% legénységgel megvenni akkor mit érdemes elsőként adni a tagoknak?

Sajna még mindig nincs egy teljes képességet elért legénységem.
KV-1-n a legjobbak is Parancsnok / 6. érzék míg a többieknek Javítás de még csak 89% -nál tartanak.
Mivel látatlanba kellene választanom ezért kérdem mivel nem tudom mi a legfőbb problémája a leendő tanknak.

Ha már 6. érzék akkor az hogy működik?
Az nyilván való ha felvillan a jelző észrevettek de meddig tart az észlelés, amíg el nem tűnt a jelzés? :B

(#104021) rlazol válasza zodo (#104020) üzenetére


rlazol
addikt

amikor feltettem a kérdést, még nem döntöttem el... közben mentem pár kört azzal is, és úgy döntöttem, marad. :DDD

legénység:
gondolom, a 36.01 H-ra gondolsz, mert 46 nincs.
tier 5-ös tankon általában nincs komoly legénység, hacsak valaki valamelyik tankon nem állt meg hosszabb időre vagy nem máshonnan hozta át.
nem érné meg jobban a IVH legénységét továbbvinni? Az hogy áll most? Érzésem szerint, ha azt tankadémiázod ezüstért, marad 90% körül.

A tigris kifejlesztése majd' 100k xp. mire oda eljutsz, abból mindenképp 100-as legénység lesz (90=>100 = kb 40k) , és elkezdheted a skilleket.
szerintem parancsnoknak 6. érzék, többinek javítás.
A 6. érzékkel az a gond, h amíg nem százas, nem működik. márpedig az több, mint 200k XP, ergo egy csomó ideig csak duzzad a skill de nem hasznosul. Ha van rá goldod, érdemes lehet elsőre neki is javítást adni, és amikor elérte a százat aranyért átállítani.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104022) zodo válasza rlazol (#104021) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, 36.01 H-ra gondoltam.
Pz IV H legénysége is karcsú, 91% + 5% (venti) a parancsnok, többiek 101% + 5%
Mivel közepes tankból ülnének át nehézbe még buknának is és nálam igen lassú folyamat az xp szerzés.
6. érzékről tudom hogy csak 100% elérésekor aktiválódik míg pl a javítás 0-ról a szintnek megfelelően csak épp a működési elvét nem értem.
Különben a vbaddict oldalán található táblázat miatt kérdeztem mert tudom hogy kb ezek az ajánlott elsők a heavyk-re.
Zárójelben az unicum játékosok.

Repairs 37.6% (55.4%)
Brothers in Arms 18.6% (25.5%)
Camouflage 9.7% (17.1%)
Sixth Sense 8.4% (11.7%)
Snap Shot 6.1% (9.2%)
Situational Awareness 7.8% (9.1%)
Firefighting 2.6% (8.5%)

(#104023) nyunyu válasza zodo (#104020) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha úgy gondolnám hogy a VK 46:01 H-t megér nekem 1000 aranyat a 100% legénységgel megvenni akkor mit érdemes elsőként adni a tagoknak?

T6 tankba 1000 aranyert legenyseget venni??? kerdojel kerdojel kerdojel ???

PzIVH legenyseget tedd at creditert.
Gondolom kb. 100% kornyekiek, mire kifejleszted a VK3601H-t, aztan atkepzes utan lesznek ~85-90%-osak.
~39k XPt buksz.

Uj 75%-os legenyseggel 72.5k-t kene gyujtened, mire elernek a 100%-ot, aztan allnak csak neki 1. skillre gyurni.

Jol elfelejtettem, hogy a VK3601H mar nem med, ugyhogy mindenkeppen erdemesebb uj legenyseget tenni bele, PzIVH-e meg jo lesz kesobb a Panther vonalba.

Ha már 6. érzék akkor az hogy működik?
Az nyilván való ha felvillan a jelző észrevettek de meddig tart az észlelés, amíg el nem tűnt a jelzés? :B

Az a skill ezer sebtol verzik:
- csak azutan mukodik, HA elerte a 100%-ot.
- 3mpvel azutan villan csak, hogy eszrevettek. (gyorsan celzo lathatatlan tank elobb lo beled, mint villan a lampa...)
- lampa hossza fixen 5(?) masodperc, fuggetlenul attol, hogy spotolva maradtal-e vagy sem. Van par mod, ami ezen allit hosszabbra, de attol meg mindig nem addig fog vilagitani, amig spotolva vagy. -> figyelni a kornyezetet, es ha fedezek moge huzodva eltuntek az altalad spotolt tankok a minimaprol, akkor esett csak le a spot, addig lattak.
- csak elo commanderrel mukodik -> kotszer!!!

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#104024) rlazol válasza zodo (#104022) üzenetére


rlazol
addikt

nyunyu-nak igaza van, jobban jársz, ha veszel egy új, 75%-s kört, ezeket meg tartogasd vmelyik német med vonalra.

vigyázz az ajánlással.
BIA például az én összes heavyimen is van, de csak akkor kerültek fel egy skill reset keretében, amikor már a 4. skill-t kezdtem el az adott tankon. A +5%, amit ad, nem sok, akkor lehet jó, ha a többi, hasznosabb skill már fullos.
Német nehéztankra az álca felesleges, lehet, h van olyan, amire jól jön, de szerintem heavyre nem való.
A tűzoltás akkor lehet jó, ha tűzoltókészülék helyett extra ellátmányt/olajat tervezel magaddal vinni, de szerintem ezt te nem tervezed, mert igen nehéz kitermelni az árát (minden körhöz meg kell venni 20k kredit-ért).
Vezetőnek lehet kuplung égető vagy sima utazás, harcmodortól függően, parancsnoknak 6. érzék, többinek német heavyken szerintem a javítás az első.

6. érzék működése kapcsán a legfontosabb, amit nyunyu írt: spottolás után 3 Mp-vel villan fel, vagyis, akkor már lehet, h céloznak rád. Sokszor előbb kapod a lövést, mint ahogy felvillan, szóval nem életbiztosítás, de sok helyzetben életmentő és emiatt alap. :K

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104025) zodo válasza nyunyu (#104023) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek!

Sajnálom a 6. érzékről írtakat. :((( Kicsit átverve érzem magam mert hittem benne hogy majd segít ha végre fullos lesz de hogy ennyire nem úgy működik ahogy az ember gondolná azt nem.
Igen, tudom hogy az álca nem sokat segít a nehéz tankokon max egy leheletnyit.

(#104026) rlazol válasza zodo (#104025) üzenetére


rlazol
addikt

ne keseredj el, sokat jelent a hatodik érzék. :K
pl benézel valahova, kidugod a csőröd és egyből visszahúzod. Vársz három másodpercet, és kiderül, h be van-e spottolva a terület vagy sem.
Lighttal, TDvel, ha kempelsz vhol, szintén hasznos, ha szólnak, véget ér a táborozás... ;)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#104027) zodo válasza rlazol (#104026) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor felteszem (van egy modom hozzá, női hangú a wotinfo oldaláról) plusz javítást a többieknek.
"szintén hasznos, ha szólnak, véget ér a táborozás"
Egy fokkal szimpatikusabb mint az arty féle figyelmeztetés. :))

Szerk:

Ohh, nyamvadt álcahálóhoz is nagyobb teherbíró képesség kell.

[ Szerkesztve ]

(#104028) 04ahgy válasza csaba17 (#104005) üzenetére


04ahgy
nagyúr

CW Event van, minden klán 18:00-kor lép át az EU2-re. Este 22-23 óráig mennek a meccsek.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#104029) zodo


zodo
nagyúr

Első körben egész szimpatikus tank de majd később meglátjuk mit tudok vele.
Nem bírtam ki 100-as legénységgel vettem és kb minden, nem egész 3k free xp-t elhasználtam az este folyamán.
Kezdésnek tettem rá periszkópot ha már van és hátha segít mert az alap ágyút egyértelműen le kell cserélni.
Első csata nem hozott sokat de a napi 3x -os plusz némi free-el megtoldva már meg is lett az L/70-es löveg.
Súlyban könnyebb löveg végett felkerülhetett az álcaháló az előbbiek okán.
Hetedik csata után feltettem a közepes töltés gyorsítót.
Tizennegyedik után felkerült az új lánctalp.
23/7 lett a vége de mikor vesztettünk is átlag top 5-10-ben voltam akár 2 öléssel.
Természetesen volt két-három csata amikor csúnyán beleszaladtam de összességébe véve, szimpatikus.
Kicsit lassú, érzésre kb a KV-1-el vetekszik. Egész jó ágyú amin még a Waffe segíthet de meg kell érezni a ritmusát annyi szent. Pattintani is tudtam, nem egyszer és nagyobb heavyk-be is sikerült belepirítani.
Utolsó mozzanatként megvettem a fullos tornyot de kipróbálni már nem volt időm.
Közben a legénység pedig 33, 34%-ig jutott.
Egy szó mint száz, amennyire féltem tőle annyival jobb és kellemes meglepetés.
Remélem azért még van a tarsolyában de köszönöm az ajánlást! :K

(#104030) galervin93 válasza zodo (#104029) üzenetére


galervin93
őstag

Hú, én nagyon kutyaütő vagyok a VK-val, igaz olyan csálé legények vannak benne... (álca, javítás 60% körül, alap képzettség is csak nyolcvanvalahány, plusz a rádiósmak nincs semmi... Na én így utálok játszani. :-) Hanyagolom is, barátnőm szokott vele menni, neki mindegy. :-D (De azért ő is szokta kérdezni, miért nem világít ezen a lámpa??? :-D )
Én hatodik érzék nélkül nem is nagyon tudok játszani, annyira megszoktam már. Jelenleg csak az artyjaimon nincs, illetve az IS annyira megtetszett a végére, hogy vettem bele 75-ös legényeket, a többiek mentek az IS3-ba. (Aki már jó ideje megvan, de még mindig stock. Két kört mentem vele a D-25 + full gold kombóval, de megettek reggelire. Kell rá majd free, de egyelőre nem hiányzik, ott a KV-4, amiből meg lassan meglesz az ST-I, na akkor viszont két legyet ütök egy csapásra az IS-3 nagyágyújával.)
A legénység nélküli tankjaimba meg inkább visszapakolom ideiglenesen a nagyobb tankok legényeit (ruszki med vonal).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#104031) Télapó_


Télapó_
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik könnyű tank szerintetek a legjobb 5-6 szinten?

Üdv.

(#104032) Atti777 válasza Télapó_ (#104031) üzenetére


Atti777
senior tag

Csak arról tudok írni amikkel játszottam, ráadásul némelyik már elég régen volt:
Chaffee-t szeretem, T37-et utáltam, lomhának éreztem gyenge ágyúval (A Bulldog meg nagy szerelem).
T21 lightnak hatalmas, nem szerettem, nem volt túl fürge, ágyúja sem túl jó (viszont a T71 meg jó tank)
ELC jó, 12t-t szintén utáltam a lomhasága miatt

Путин, иди нахуй!

(#104033) galervin93 válasza Télapó_ (#104031) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem a Chaffe, T37, ELC trióval volt-van dolgom eddig. Mindet nagyon szeret(t)em. Az amcsik rambózósak, menni kell velük, elsősorban aktívan szpottolni (persze a bokor ilyenkor is jó barát). Jó az ágyúsüllyedés, dombokat szeretik. A Chaffe irtó jól mozog, csak közel kell menni vele az ellenhez. A T37 lomhább, cserébe nagyszerű ágyút kapott. Az ELC ezekhez képest más stílus. Azzal is lehet futkorászni, de az álcáját kihasználva inkább egy szupergyors TD-ként érdemes használni. Én nem vagyok nagy player, de az egyik olyan tankom, amin megközelítettem a harmadik kiválósági jelet (94 egész valamennyi volt a max), szóval nincs magasan vele a sebzésküszöb, statpadder dög. :-) (A másik éppen a T37.)
De mindenekelőtt ami fontos - pályaismeret és legénység. Jó legénység. Hatodik érzék + álca a minimum. Minden továbbival csak jobb lesz (mozgásra és mozgás közbeni tüzelésre, valamint látótávra érdemes gyúrni). Gyenge legénységgel kínszenvedés. Érdemes a lányokat ezekbe a tankokba helyezni.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#104034) #43783936 válasza Télapó_ (#104031) üzenetére


#43783936
törölt tag

T5-ben szerintem a Crusader elég hatásos, és max 7-es tankokat lát.
A stugos küldiket vele csináltam meg, és megtartottam szórakozni.

(#104035) Quan-Chi válasza zodo (#104029) üzenetére


Quan-Chi
őstag

A 6. érzék az 1ik legfontosabb skill. A megléte sokszor fog kihúzni a szarból. Legénységet 100%-on nem igazán éri meg venni 1000 aranyért. 1x vettem mikor fél áron volt. 75-ről 100-ra nagyon hamar el lehet jutni. Igyekszek save-elni az aranyat amennyire csak lehet. A VK-ra meg álcaháló tök felesleges ahogy a periszkóp is. Ha neked kell spotolni akkor már régen rossz.

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#104036) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mintha régebben lett volna róla szó , hogy a legénységi képességek újrabalanszolásával , mindenki megkapja majd a 6. érzéket ? Erről sem lehet hallani régóta .

Az Lttb mennyire használható amúgy ? Nagyon nyomják ezt a T54Lt-t a klános összecsapásokban és gondolkodom , hogy nekiugrok ,de nincs lelki erőm ezzel a könnyű vassal menni . Papiron nem túl erős .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104037) Télapó_


Télapó_
tag

Nagyon köszönöm mindenkinek a véleményeket. :R ( Atti777, galervin93 , Mogyesz75 ) :R

Nekem küldetésekre kellene a járgány, tehát legyen azért tűzereje is mert vannak olyan feladatok is ahol számít a sebzés is.

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#104038) jr1994 válasza jozefgucci1 (#104036) üzenetére


jr1994
addikt

Jó cucc, de az ltwt-t akkor is érdemes lenne kihúzni, ha az lttb szar lenne.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#104039) csaba17 válasza 04ahgy (#104028) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi, így érthető a lagg és a packet lost, bár ha azt nézem, hogy pl eu1en így is jó 50%al többen vannak már érdekes a helyzet mert oda csak 10% lostom van...

(#104040) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Végre erre vártam .: Embléma és felirat bónuszok

A sok 1K csatás prémiumharcos úgy fog kinézni mint egy jégkrémes kocsi , mert a sok matrica bónuszt ad :DDD Ivánék nem tudnak már mit kitalálni , hogy még több pénzt vegyenek ki az ember zsebéből .Lassan tényleg jönnek majd a Call of Duty perkek is mint a Martydoom+élet és hasonló szürreális baromságok . Jah és tankot azért veszünk ki , mert az nem létezett :C

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104041) zodo válasza Quan-Chi (#104035) üzenetére


zodo
nagyúr

Feltettem rá, igaz előbb szerzek tapasztalatot a Kv-1 -el mert azon már közel a 100-as állapot.
Nem szoktam dobálni az aranyat mert szinte nincs is.
Invite kóddal kaptam 300 -at abból egy álca festés költöttem és a múltkori csata/10 aranyas jutalmakat zsebeltem be. Két fiókra egy-egy havi prémet vettem és most az 1000 aranyat ennyi nekem belefér mert még mindig nem értem el egy egyéb fizetős játék értékét.
75-ös legények felhúzása lehet hogy másoknak könnyedén meg van de nálam, jó esetben az átlag 400 xp és ezzel számolva kb 180 csata ami nem kevés idő.
Álca és periszkóp tudom hogy szinte felesleges de camo calculator szerint mégis csak számít valamennyit és csak ideig óráig lesz fent míg nem lesz kredit a végső felszerelésekre.

(#104042) Atti777 válasza Télapó_ (#104037) üzenetére


Atti777
senior tag

Ha tűzerő is kell, akkor inkább a hetes szintű tankokat javaslom, például T71, Bulldog jó spotolni, és a táras ágyúkkal elég jól lehet sebezni is.

Путин, иди нахуй!

(#104043) kchryss válasza Télapó_ (#104037) üzenetére


kchryss
addikt

Ha személyes küldetésekhez kell ott van pár amihez már kevés lesz az 5-ös 6-os light. Crusader nagyon jó tank, de küldetésekhez nem ajánlom, mert az angol ágon az az utolsó light utána medek vannak csak.
Tulajdonképpen az összes light ág jó a játékban, a kínait nem is említették, de az is jó. Ha egy ágat kéne választanom és a küldetések a szempont akkor az amerikai ágat választanám. T37 a legjobb 6-os light a játékban, a Bulldoggal pedig az összes küldetés teljesíthető, lehet felderítésre és sebzésre is használni.

(#104044) jozefgucci1 válasza kchryss (#104043) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jó a buldog csak az álcája nem elég szerintem. A 1390 nálam jobban teljesít spotban mint az amcsi tankok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#104045) Jolet


Jolet
őstag

Na utolértem magam és a patch óta született ászokból videókat varázsoltam...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#104046) kchryss válasza zodo (#104041) üzenetére


kchryss
addikt

1000 aranyat elverni új legénység toborzására :N
Egyrészt ha megvártál volna egy kiképzés akciót akkor spórolsz 500 aranyat. Másrészt az a 180 csata nagyon nem 180. Minden nap van x2 az első győzelemért, gyakran x3 is. Elég gyakori az olyan event amikor 1,5x legénységi xp bónusz van. Személyes tartalékot is aktiválhatsz xp növelésre. Ritkán de van olyan event is amikor az összes győzelem x2 xp napokig. Van egy német prémium tankod az alapból 1,5x legénységi xp-t kap mindig, azzal is megcsinálod a napi szorzót és már meg is van kb 70 csatából.

[ Szerkesztve ]

(#104047) zodo válasza kchryss (#104046) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazatok van de nekem azonnal kellettek. :)
Tudom hogy bármi másra is hasznosabban költhettem volna pl garázshely mert egyelőre még gold lőszerre még nem igen költöttem vagy később valamelyik TD álcafestésére.

(#104048) kchryss válasza jozefgucci1 (#104040) üzenetére


kchryss
addikt

Ez az eddigi legnagyobb baromság amit WG kitalált. Egyszerűen nem is értem kinek tudott kipattanni ilyen a fejéből. Ha jól számolom ezekkel több mint 10% bónusz összejön, ami több, mint a bia+venti.

LTTB: Én imádom, de vannak klántásrsak akik ki nem állhatták :)

(#104049) Tomi0703 válasza zodo (#104047) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azt ugye tudod, hogy a gold skulot ezustert is megveheted??

(#104050) kchryss válasza zodo (#104047) üzenetére


kchryss
addikt

"mert egyelőre még gold lőszerre még nem igen költöttem"

Zodo azt ugye tudod, hogy "gold" ammot lehet kreditért is venni? Szerintem alig van olyan játékos aki goldért veszi. Minden gold lőszernél ki lehet választani, hogy goldért vagy kreditért veszed. Ráadásul alacsonyabb tierben ahol te játszol sokkal kevesebb kreditbe kerül a gold ammo és a tank javítása is. Így simán ki lehet jönni pozitív kredittel egy csatából akkor is ha lősz 4-5 goldot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.