Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#60001) Kean_Sorbo válasza csapee (#59996) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ja, most látom, hogy miért írtad. Elnézést kérek. Egyszerűen a forgótornyos tankokkal nem tudok játszani. Forgok össze-vissza, sokszor azt sem tudom hol van az eleje a tanknak. Így is van hová fejlődnöm, nem hiányzik még ez az akadály is. Elkezdtem a másik német ágat, de abbahagytam, pont emiatt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60002) rlazol válasza Kean_Sorbo (#59999) üzenetére


rlazol
addikt

amióta csak ülök a fűben és lövöm ami elém kerül, sokkal jobban megy a TDs játék... :D
köszönöm a tanácsot.

med tankra valami hasonló általános bölcsesség van? Mert még nemigazán érzem a Panthert, pedig feltettem a nagy ágyút. de így is csak 280 dmg/game :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60003) mcwolf79 válasza rlazol (#60002) üzenetére


mcwolf79
veterán

Panther-nél az a titok, hogy nagyon közel nem szabad menni az ellenfélhez. Ennél elfelejtheted,amit pl. az orosz med-eknél látni, hogy köröznek az ellenfél körül,és közben pumpálják bele a töltényeket. Ez ahhoz lomha. A Panther (és a Panther II is) másodvonalbeli támogató med. Messzebbről kell csipkedni az ellenfeleket. De természetesen a pozícióváltás ennél is fontos.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#60004) Chris0321 válasza rlazol (#60002) üzenetére


Chris0321
addikt

A Panther sniper tank a hátsó sorból kell vele osztani a sebzést amihez a szívószál ágyú tökéletes. A lőszer rekesze elég sérülékeny ezért tettem rá vizes lőszerrekeszt.

(#60005) ng0ofy válasza rlazol (#60002) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Pantherrel okosan kell, mert papir az alja, szemből kigyúl es nagyon nagy. Viszont saját tierjeben ho legénységgel messzire lat, veszettül pontos, gyorsan lo es gyorsan mozog. Ha berak top tanknak, akkor mehetsz óvatosan fedzektol fedezekig előre, csak a tornyot mutatva, társakat rávenni, higy kivessenek es akar te is lehetsz a brawler, aki a heavyket kerülve fenekbe lövöldözik. Ha kicsi vagy, akkor pedig elővenni a "specialozed Sniper" műsort es a pálya szélére vagtatni valami magas helyre es szepen szedgetni amit spotolnak. A csata vege fele elore lehet osonni valamelyik szelen némi artyt es td.t vadászni :)

Bocsi, telefonról...

Tank asz: Ma nincs tank asz vagy nem tudom, de nekem a 9 killes is3 koron se adott aszt. Linkeltem par hsz-el korabban.

(#60006) rlazol válasza ng0ofy (#60005) üzenetére


rlazol
addikt

mindhármatoknak köszönöm!
megpróbálom. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60007) Sanya válasza Simi37 (#60000) üzenetére


Sanya
nagyúr

Most mennyinél zárnak?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#60009) Kean_Sorbo válasza rlazol (#60002) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Azért szerintem hosszú távon nem nyerő a fűben lapítok sem. Menni kell előre, csak megfontoltan, hogy mindig tudd támogatni a csapattársakat. Ha nem lövik ki őket, akkor neked is több sebzésed lesz.
A másik, hogy én általában csak odacsípek egy tanknak, aztán amikor rám fókuszált otthagyom, utána a többiek általában befejezik amit én elkezdtem. Sokszor el lehet rontani azzal egy jó állást, ha vérszemet kap az ember és a maradék HP-t is leakarja lőni az ellenfélről. Ilyenkor szoktak feltűnni a nem is létező tankok, aztán szitává lőnek.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60010) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A trógerekre érdemes adrenalin rohamot rakni a töltőnek? Vagy a WTE100 semmit sem profitál belőle? Most jelenleh a Borsig-nál vok, még kb. 3000 XP kell a 9-eshez. Annál van értelme, de a WTE100 töltése gyorsul, ha a HP 10 % alá esik?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#60011) athomi


athomi
veterán

~2 hónapja nem jön ESL-ről az arany... ez (is) normális?:)

[ Szerkesztve ]

(#60012) Achill3uS válasza mcwolf79 (#60010) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekem rajta van, de eddig cirka 150 WTE meccs alatt egyszer nem volt olyan szerencsém h profitálni tudjak az adrenaline rushbol.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#60013) psycroptic válasza athomi (#60011) üzenetére


psycroptic
őstag

És a csapatkapitány lejelentett, hogy Te is kapjál aranyat?

PSNID: Tomy83PS

(#60014) athomi válasza psycroptic (#60013) üzenetére


athomi
veterán

Igen, mivel én tettem és vissza is jeleztek ESL-ről.

(#60015) psycroptic válasza athomi (#60014) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem idáig a legtöbb várakozási idő az kb. 1 hónap volt. Így passzolom a kérdést esetleg rájuk írhatsz ezügyben jobb ötletem nincs. :(

PSNID: Tomy83PS

(#60016) Bingisz válasza athomi (#60011) üzenetére


Bingisz
addikt

A nemzeti kupákról nem jön a gold. Szóval pl. a magyar, lengyel stb. kupákról. Jönni fog csak valami nagy gebasz van. Nem kell megijedni, ez csak az EU community.

Szerk.: Mondjuk múlt héten jött magyar 7v7 gold is.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60017) rlazol válasza Kean_Sorbo (#60009) üzenetére


rlazol
addikt

igen, ez a része világos volt, köszönöm.
Menni előre, de nem elöl.

Most sikerült először a Párduccal úgy istenigazából megcsinálnom, amit mondtatok, egyből más a leányzó fekvése. :C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60018) Kalos7


Kalos7
tag

Hol lehet nevezni olyan versenyekre, ahol pl aranyat is lehet nyerni, vagy kikhez lehetne ebben csatlakozni?
Eddig még semmit nem költöttem a játékra és nem is fogok, de ha lehet nyerni annak örülnék.
Statom, ha valakit érdekelne, hogy bevenne-e ilyen versenyekre :)

(#60019) Bingisz válasza Kalos7 (#60018) üzenetére


Bingisz
addikt

Csapat terén nem tudok segíteni, viszont van 1v1 bajnokság is. Kéthetente Kedden és Vasárnap van, például ezen a héten. Tier 8 most épp mind a kettő. A keddi az az is marad, a vasárnapi viszont legközelebb már tier 9 lesz. [link], [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60020) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Valaki írta, hogy sokkal jobbak lesznek a hangok a 9.1 ben.. most néztem egy videót erről de még mindig nem meggyőző messze sem, mint a gnomefather's hangmódok.. Azért mert most visszhangzik, attól még nem vágja hanyatt magát az ember.:))
Egyébként mikor jön a 9.1?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#60021) tigerk


tigerk
tag

Hali
Újabb magyar profi....21k csatával 500-as átlag sebzéssel és neki áll feljebb hogy afk vagyok....(majdnem 3x-or anyit sebeztem mint ő igaz artyval)(VGY a neve lehet reportálni ha szántok egy kis időt az ilyen nyomikra).Nem tudom hogy hol vette az accountját...
Na ezen majdnem besírtam a röhögéstől:






(#60022) Kalos7 válasza tigerk (#60021) üzenetére


Kalos7
tag

Velem is ez van, hogy a nyomorékok beszólnak.
Megölnek 1000dmg-vel 2 tankot én meg 1-et sem, de mellette kiosztok 4000-ret aztán beszólnak, hogy noob vagyok mert nem szereztem killt.
Az ilyeneket kellene kitiltani akiknek annyi eszük van, hogy azt mondák, hogy artyval támadj...LOL

(#60023) tigerk válasza Kalos7 (#60022) üzenetére


tigerk
tag

De ebben az a poén hogy 21000 csatája van a srácnak....

(#60024) Kalos7 válasza tigerk (#60023) üzenetére


Kalos7
tag

Ha én 21k csata után is noob lennék letörölném a játékot, mert nem játszanék olyannal ami nem megy.
Csak sok idiótának fogalma sincs mi a játék lényege csak rohangálnak össze vissza a pályán a térképet meg nem is ismerek.
A kedvencem, amikor védekezünk és a csapat a térkép másik végére elmegy 1 tankért. :(((

(#60025) xenom0rph


xenom0rph
őstag

T-34-85-re - gyakorlatilag az egész ágra - milyen legénységi skilleket rakjak elsőnek? 6th sense és repair vagy 6th és camo?

halahala

(#60026) Zolee_70 válasza SSJmeszes (#60020) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Szerdán, ha minden igaz...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#60027) sebijani1982 válasza Kalos7 (#60024) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Kalos7 - Ha én 21k csata után is noob lennék letörölném a játékot, mert nem játszanék olyannal ami nem megy.
Ezzel nem értek egyet teljesen!

-Ki miért ül le játszani?
-Miért kell bárkit csesztetni azért, mert nem úgy tudja kezelni a játékot, mint a Pro-k?
-Miért van az, hogy a jobb játékosok egyből lehurrogják a gyengéket?
-Miért nem lehet elfogadni azt, hogy ő nem veszi komolyan? Miért kell elvárni mindenkitől, hogy ugyanolyan hozzáállással dolgozzon ezzel a játékkal?
-Miért nem tudják a "PROFI"-k megérteni, hogy ez egy JÁTÉK. Nem ebből fog egzisztenciát teremteni magának senki (kivéve a WG-s dolgozókat).

Ha nem tetszik, hogy sokan ott ténfergünk a szent pályáitokon, akkor menjen minden PRO csak és kizárólag KLÁN, CW, ESL, SZÁZAD, stb. csatát. A játékmód neve is RANDOM! Ahol összekerülhetsz velünk paradicsomokkal is, bár ha mi nem lennénk, nem feltétlenül mutatna olyan jól egy két játékos statja. Persze vannak olyan játékosok, akik akár egyedül is le tudnak hozni egy - egy meccset. Viszont a legjobb játékosok videóit figyelve és a fórumot olvasva észrevehető, hogy a sok paradicsom meg is könnyíti a jobb játékos dolgát jó pár alkalommal. Ugyanis amíg, mi botor kis zöldség eszűek szemtől szemben is rámegyünk egy ellenséges tankra, addig téged senki nem lő nem vagy tűzvonalban és hátulról - oldalról tudod ritkítani az ellen HP-ját.
Természetesen van olyan is, hogy átgázol rajtunk az ellen és ott maradsz kb 7-8 vagy akár 14 tankkal szemben is. De addigra sok esetben már meg van 2-4 ezer sebzésed is akár.

Szóval fogadjuk már el, hogy mint a való életben vannak jobb és gyengébb képességű játékosok. A te értelmezésedben, akkor az életben is uninstallálni kellene néhány embernek az életet, mert kevesebbet értek el, mint Te vagy bármelyik gazdag ember a földön?
Ne mindig a spártai Tajgetosz hozzáállással lássunk egy alapvetően szórakoztatás céljából készült játékot.

Még mielőtt betámadna bárki is, 10 ezer csatám van és igen még csak a második 10-es tankom van meg. De én játszani járok fel, nem statot növelni, vagy profi e-sportolóvá képezni magam.

Wot nickem: sebijani1982

Jó vadászatot és sok Frag-et mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60028) tigerk válasza sebijani1982 (#60027) üzenetére


tigerk
tag

Kicsit félreértettél (nagyon :D ) és szerintem Kalost is nem az a bajunk hogy nem jó játékos hanem az hogy ilyen lekezelő és bunkó stílusban adja elő magát ja meg az hogy szabálytalanul és illegálisan játszik de gondolom a képeket nem nézted......Semmi bajom az átlagos játékosokkal csak ne árulja el a pozíciómat ne mondja azt hogy afk vagyok és "ne lófaszt a seggedbe köcsögkirályozzon" ennyi volt a problémám.A 21000 csatát azért mondtam mert egy 8 éves agyi szintjén levő embernek fizikai képtelenség hogy ennyi csatája legyen.
Üdv
Tigerk

[ Szerkesztve ]

(#60029) sebijani1982 válasza tigerk (#60028) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Láttam a képeket! Sajnos ezt meg kell szokni. Árulták már el az én pozíciómat is, volt hogy zöld vagy kék játékos is, de csupán azért mert ő már halott volt én meg még éltem. A csata végén meg kiderült, hogy elhullott kb 2000 sebzéssel, nekem meg mákom volt és 4000 sebzés felett a csapatban top sebzőként végeztem.

A "köcsögkirály" és hasonlóak ellen pedig van beépítve funkció - chat kikapcsolása.

Illetve a cenzúra. Azt hiszem ehhez egy file-ban tárolja a szavakat amiket *-oz. Ebbe felveszed ezeket a szavakat is és nem tudnak káromkodni neked.

Egyébként a másik játékos is megér persze egy misét! Viszont ha az utcán mászkálsz vagy a nagyobb tömegben, ott is számtalanszor hallhatsz hasonló dialógust.

A való életben pedig a mobilod, neted, vagy csak a bankkártyád árulja el a felső hatalomnak a pozicíódat! :DDD

Béke!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60030) dfsz34 válasza sebijani1982 (#60027) üzenetére


dfsz34
őstag

Egyébként nem tudom, hogy az igénytelenségbe miért kéne beletörődni bármikor is. Ez egy közösségi játék, ami azt jelenti, hogy elméletileg nem gép ellen játszol, hanem más emberek ellen és társakkal az oldaladon.

Már miért kéne abba belenyugodni és még szóvá sem tenni, hogy borzalmasan igénytelenül, az alapokat nem ismerve és primitív agyi gondolkodást bemutatva játszanak sokan és ezzel nem kevés ember szórakozását tönkreteszik? Miért nem lehet ezt elmondani és miért kéne kussolni róla?

Pontosan, hogy a WG-nek kéne lépnie olyan értelemben, hogy aki a random csaták egyre csökkenő színvonalát és tényleg végtelen igénytelenségét bírja, az játsszon ezzel. Aki megunja ezt és akár időről időre szeretne olyan csatát, ahol kb hasonló játékosokkal kerül szembe és egy csapatba, akkor választhassa azt. Akkor is, ha sokat kell várni, akkor is, ha a csaták jóval nehezebbek és taktikusabbak lennének. Jelenleg nincs ilyen választási lehetőség, a végtelen igénytelenség megfűszerezve egy kis bukó szériával (ami persze nincs az okosok szerint, aztán mégis tapasztal ilyent az ember, de akkor meg az a hülye, aki megtapasztalja és nem hisz a nagy szent RNG-ben) simán az van, hogy ez lefáraszt egy olyan valakit, aki próbál kicsit igényesebben játszani.

Érted, erre nem az a válasz, hogy fogadd el az igénytelenséget, kussolj és még ne is gondolkodjál semmilyen megoldáson, "mee' jó van azúgy".

(#60031) sebijani1982 válasza dfsz34 (#60030) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Igen lehet gondolkodni a megoldáson, ezt aláírom. De, mint említettem menni kell CW, Század, ESL, szakasz, stb csatákat amiben legalább növeled az esélyeidet a kulturált szórakozásra és igényes játékmenetre. (Számomra a gyenge teljesítményem miatt a CW és ESL stb csak álom vagy youtube-os és Twitch-es kikapcsolódás)

Én sem azt mondtam, hogy "kussolni kell" vagy, hogy ne keressünk megoldást. Csak, amíg az a fejlesztők legkonstruktívabb hozzáállása a dolgokhoz, hogy "How terrible", addig igen is az a megoldás, hogy chat kikapcsol vagy cenzúra bekapcsol.

A hasonló képességű játékosokkal való játékhoz az MM-t, Te hogy képzelnéd el?
-Aki kék az csak zöldtől liláig színezett játékosokkal játsszon csatákat? A zöld meg a citromsárgáktól a kékekig? Ezzel az a gond, hogy a lilák csak magukkal és a kékekkel tudnának csatába menni. A vörös "horda" pedig mehetne a saját szintjével és a narancsokkal.
Nem is lenne rossz ez így, viszont a Lilák rengeteget várnának. Azok akik pedig szintet lépnek, hirtelen egy sokkal nehezebb csatákat hozó társaságba kerülnek, ahol az addigi teljesítménye nem lesz elég ezért megint visszacsúszik. Ott újra bejön minden neki, ami odafent nem. Szerinted nem menne a lázongás még nagyobb mértékben, hogy csal a WG és nem engedi fejlődni?
(Engem mondjuk inspirálna, hogy a felsőbb osztályban játszhassak és ne a megye II-ben poroszkáljak)
Viszont ez sokaknak frusztrációt vagy a játéktól való elfordulást okozna. Nagyobb mértékben, mint jelenleg.

Addig fog maradni a jelenlegi rendszer és az ez miatti kismértékű elvándorlás a régi játékosok részéről, amíg a WG negyedéves üzleti prezentációi PROFIT-ot mutatnak. Hidd el egyből lesz változás és véleménykérés a játékosok részéről, hogy milyen irányba fejlődjön a játék, ha jönnek a negatív piaci eredmények. Addig, amíg ez nem történik meg; sajnos nem látom esélyét a pozitív változásnak.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60032) unravel válasza sebijani1982 (#60027) üzenetére


unravel
őstag

(#60027) sebijani1982: :C

(#60030) dfsz34: "Aki szeretne olyan csatát, ahol hasonló játékosokkal kerül szembe és egy csapatba, akkor választhassa azt."
:F Van egy pár játékmód amiben te választhatod, hogy kikkel menj.
"az alapokat nem ismerve és primitív agyi gondolkodást bemutatva játszanak sokan és ezzel nem kevés ember szórakozását tönkreteszik?"
Képzeljük el, hogy ez az alapokat nem ismerő, primitív egy hat éves kisfiú, aki szereti a tankokat, de nem tudja hogyan kell helyesen irányítani a tankot és az ágyút egyszerre. Miért baj, hogy beszáll a játékba? Miért bosszant így fel? Mivel teszi tönkre a játékod? Mit árt? :) szerk: De hogyan teszik tönkre szórakozásod? Tegyük fel melletted harcolok egy meccsen, rálövök az ellenfélre ami lepattan, ilyenkor romlik a szórakozás, vagy hogy? Említettél "igényesebb" játékot és "bukószériát". Ha igényesen játszol ritka a bukósorozat. :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#60033) jr1994 válasza sebijani1982 (#60031) üzenetére


jr1994
addikt

Én nem ilyen skill alapú MM-et szeretnék, ennek semmi értelme.

Az lenne inkább jó, ha a paradicsomok - jobbak aránya minkét csapatban hasonló lenne. Hogy ne a vörös hadsereg álljon szemben a kékekkel-lilákkal, hanem mindkét csapatba jusson minkét csoportból. Bár, ez a nyomorult RNG a 30%-os csatákat is gyakran a piroskák javára fordítja, szóval innentől kezdve kb fölösleges ezen az egészen agyalni :U

Más: erről a fentebb linkelt 1v1 bajnokságról lehet bővebben olvasni? Lehet hamarosan érdekelne engem is :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#60034) vhw válasza unravel (#60032) üzenetére


vhw
addikt

Képzeljük el, hogy ez az alapokat nem ismerő, primitív egy... 20k+ csatával rendelkező illető.

Mi motiválja? - őszintén érdekel.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60035) sebijani1982 válasza vhw (#60034) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Haveri körben hányszor fociztál már? Ott sem mindenki egyformán ügyes!
Ott mi motivál, ha te vagy az akit mindig kicseleznek, aki miatt veszít a csapat?

Mégis mindig együtt játszotok.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60036) sebijani1982 válasza jr1994 (#60033) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Mégiscsak skill alapú elosztást akarsz, azzal a különbséggel, hogy ugyanúgy összekerülhessünk mi pirosak a lilákkal is. Tehát hasonlót a mostani rendszerhez.

Az ötleted nem lehetséges, mivel a játékosok tudásának és számának eloszlása fordítottan arányos.
Hogyan hoznád, össze, hogy mindig legyen 5-6 piros, 5-6 narancs, citrom és 5-6 kék és lila játékos.

Hogy akadályoznád meg azt az aránytalanságot, hogy X-es csatában az 5-6 piros a Te csapatodban a TOP HEAVY, az ellennél meg Tier IX közepes. A Te liláid pedig Tier VIII-as könnyűek mondjuk. Akkor azért lenne csaló a WG.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60037) Diarmand válasza sebijani1982 (#60035) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem tudom te hol fociztál gyerekként, de mifelénk a grundon bezony utoljára maradtál a választásban ha botlábú voltál :)

Mellesleg kurvára félre vannak értelmezve a dolgok már megint. Kalos7 nem egészen arra gondolt, amire reflektáltál.
VGY egy nyomorék "kötnivaló" farok módjára játszott, hiszen elárulta az arty pozícióját, mert nem tette amit őnaccsága mondott. Kalos erre gondolt, nem arra, ahogy aki seggel sidescrapel az mit keres itt többezer csata után (mellesleg jogos a kérdés).
A cset letiltás sem megoldás, mert így legalább látom, ha az a fasz elárulja hol vagyok. Pár hete Superpershingben ülve játszotta el ezt velem egy szerencsétlen, csak mert nem merészeltem ott meghalni ahol ő...

(#60038) vhw válasza sebijani1982 (#60035) üzenetére


vhw
addikt

Ez mind rendben is lenne, de ha én az elmúlt 3 évben átlag 2-3 órát fociznék minden nap, akkor talán nem úgy játszanék, hogy az is leiskolázzon, aki pár hónapja látott életében először labdát. (és még kifejezetten nem is az a született tehetség, csak egy egyszerű kezdő)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60039) sebijani1982 válasza vhw (#60038) üzenetére


sebijani1982
senior tag

(#60037) Diarmand és (#60038) vhw akkor mi lenne szerintetek a megoldás?
Káromkodásért is automata ban, a pozicíó megjelölése nem a csapat chat-ben, hanem a közösben automatikus ban? Ezt is meg lehetne oldani. Viszont biztos lennének anomáliák, ami miatt úgy, mint a sebzéses ban-nál az ütközések vannak. Figyelmetlen vagy és a közösbe küldesz egy koordinátát ahol a tieid haladnak és jelezni akarod neikik, hogy flankel-jenek.

Az a gond, hogy az embereknek kellene változtatni a hozzáállásukon, de ez nem fog menni, akár csak az életben. Az életben is egyre érdekesebb az emberek viselkedése. A tolerancia és türelem szinte csak az emlékeinkben él.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60040) Tomi0703 válasza athomi (#60011) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem a majus kozepi 1v1-rol megjott mar, viszont az aprilis kozepirol meg nem + meg az ahavi 7v7. :W

(#60041) vhw válasza sebijani1982 (#60039) üzenetére


vhw
addikt

Én nem kerestem semmiféle végső megoldást, csupán érdekelne mi motiválja az ilyen játékosokat.
Megérteni, hogy esetenként a végtelen kitartás mellé, hogy nem párosul valami minimális ambíció.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60042) unravel válasza vhw (#60041) üzenetére


unravel
őstag

"Én nem kerestem semmiféle végső megoldást, csupán érdekelne mi motiválja az ilyen játékosokat."
Az ami téged. Megnyerni az adott csatát. Remélem segített, most már nyugodt szívvel tudsz este elaludni.

¯\_(ツ)_/¯

(#60043) Bingisz válasza unravel (#60042) üzenetére


Bingisz
addikt

"Megnyerni az adott csatát"
Biztosan nem. Ebben az egyben biztos vagyok.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60044) Kalos7 válasza sebijani1982 (#60027) üzenetére


Kalos7
tag

Nekem nem az a bajom, hogy játszanak bénák is, hanem az, hogy nekik van a legnagyobb szájuk és ők hurrogják le pontosan a másokat!

(#60045) Bingisz


Bingisz
addikt

Platoonra fel! :C

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60046) unravel válasza Kalos7 (#60044) üzenetére


unravel
őstag

Ez az álíltás hamis. Nem WN8 függő ki mennyire beképzelt és van elszállva saját magától.

¯\_(ツ)_/¯

(#60047) fradi81


fradi81
veterán

Jó volt a csapat:

moto g72, Ninebot d28e

(#60048) Kalos7 válasza fradi81 (#60047) üzenetére


Kalos7
tag

Éljen a vörös hadsereg :R
De senki ne szólja meg azokat, akik nem tudnak játszani.
És az sem számít, hogy az ilyenek tönkre teszik a mi játékunkat.
Amíg én nem értem el a 1400 Win6-ot nem játszottam Tier 8 felett.
Mert noob-nak tartatottam magam ahhoz a szinthez. :P

(#60049) Diarmand válasza Bingisz (#60043) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ő az élő példa erre. Ez a szarházi nem csinált mást, mint követett és előttem ingázva nem hagyott lőni. Még hogy a nyerésért játszanak... eszem megáll.

(#60050) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Hoztam egy Cent replayt mára. Semmi kiugró sebzés, semmi kiugró spot, semmi poénos RNG, bár a T32 kupolájánál megvolt a mák, de sokszor előtte meg nem, szóval inkább sújtott, mint mellettem állt.
Szóval a lényeg, mindkét oldalon jó játékosok, mindkét fél megnyeri a saját oldalát és mikor már csak a jobbak maradnak kialakul az állóháború. És ekkor jön az ötlet, egy jó megvalósítás és vége. Én az ilyen csatákat élvezem.

Amúgy brutálisan jó tank ez a T9-es Cent, tuti megtartós, simán megállja a helyét T10-ben, nagyon szeretem, pedig még nem is fullos.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.