Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24751) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Játszik valaki az új orosz med vonallal? Tapasztalat? Esetleg a másik vonallal összehasonlítás? Igen, azt én is látom, hogy gyorsabbak, inkább távolabbra valók, de van olyan hatásos, mint a német Panther vonal?

(#24752) GeneraL_XTX válasza ng0ofy (#24751) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

"van olyan hatásos, mint a német Panther vonal?"

Hát én attól a vonaltól se vagyok elájulva, eddig egyik tagja se volt olyan, amivel igazán jól lehetett volna játszani, pedig már Tier6-ban vagyok, a jelenlegi VK 30.02(M) meg kifejezetten pocséknak tűnik egyenlőre. Nem tudom h fogom ezzel kifarmolni a Panthert :)

Az orosz med vonallal csak ellenségként találkoztam, de a T-34 és kifejezetten a T-34/85 jónak tűnik nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#24753) Chris0321 válasza nihill (#24750) üzenetére


Chris0321
addikt

Én most egy ideig inkább hanyagolom az artyzást.

GeneraL_XTX:Teljesen más a két ág. Én a PantherII-nél járok, a német inkább sniperkedős mint közelről támadós ág főleg a Panther a hosszú 75 mm-es ágyújával míg az orosz ágon lévő tankokkal be lehet vállalni a közelharcot valamilyen szinten mivel jóval alacsonyabbak.

[ Szerkesztve ]

(#24754) KisApám válasza Chris0321 (#24753) üzenetére


KisApám
addikt

Én majdnem megutáltam ma az artyzást.
Úgy érzem szinte egyáltalán nem tudok beleszólni a csaták nagy részében semmibe, és csak nézem, hogy mi a francot is csinálnak jó páran...

Ezek után inkább gyorsan mentem egy kört a KV-1S-el... megérte :K
Megköszönték, hogy megnyertem a csatát.
(A végjátékban rájuk kellett szólni, hogy ha megint nekiindulok, jöjjenek Velem.
Elsőre mint a szűzlányok, meg sem moccantak...
pedig engem figyelt minden ellenséges, ők szabadon mozoghattak és lőhettek volna...
A végén azért 2. nekifutásra le is gyepáltuk a maradék 4 ellenfelet.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24755) GeneraL_XTX válasza Chris0321 (#24753) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Értem én, de eddig egy normális sniper tankkal se találkoztam ebben az ágban. Ott volt ugye a Tier 5-ös VK 30.01(H) na az egy lomha nehéz tank, és ugyan az ágyúja jó volt (tier7-es) sniperkedésre a lomhasága miatt valahogy mégse alkalmas. Most itt a VK 30.02(M) ami már elég mozgékony, de ennek meg a top ágyúja harmatos, elég vicces, h a Tier5-ös tanknak sokkal jobb volt a top ágyúja mint ennek. MM nagyon rossz meccsekbe teszi, 10-ből 9szer Tier 8-ak közé, ott sniperkedjél az L/70-es tier6-os 75cm-es top ágyújával. Messziről lósz@rt se üt át a tier 8-ból. :W

[ Szerkesztve ]

(#24756) Sh@dowMAN007


Sh@dowMAN007
tag

Nálatok is megállt a napi számláló a ; Mission: Hero of the Day?

(#24757) KisApám válasza Chris0321 (#24753) üzenetére


KisApám
addikt

Ez is egy adott csata, szokás szerint, az artynak kell csinálni sok mindent, de hát a vége sajna Vereség:

Az artynak a legtöbb a pontja.... röhej...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24758) munnergep


munnergep
senior tag

Ennyi hülye kis bgyerek a világon sincs, mint amennyi feltelepítette ezt a játékot. Mennyi lehet az átlag életkor? 11?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24759) Drenadar válasza Sh@dowMAN007 (#24756) üzenetére


Drenadar
veterán

igen... 17 ezren áll, ennél tuti sokkal többet sebeztem... :W
a garázs info mod szerint 39 ezret.

(#24760) KisApám válasza munnergep (#24758) üzenetére


KisApám
addikt

Artys tapasztalataim alapján, amiket csata közben szemlélek fentről:

NE TÚLOZZ!!! (azzal a 11 évvel...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24761) Sh@dowMAN007 válasza Drenadar (#24759) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Hát igen nekem is ott áll kb. és már rég meg kéne lennie. :W

(#24762) Jo33by


Jo33by
tag

Hmm. 3 kill és 3000 damage és ad 783 xp-t ez azért nem ferr. Olyanokat löttem ki mint T-30 és Fcm50 tehát nagyobbak mint én. Tudom vesztes csata de akkor is több járna érte xp.
Vereség
Csata: Steppes 2013.10.02. 18:37:21
Jármű: T54E1
Szerzett tapasztalat: 783
Szerzett kredit: 42 718

(#24763) Zadia


Zadia
senior tag

Fenébe. Nem lett meg az ÁSZ. :W

(#24764) Drenadar válasza Zadia (#24763) üzenetére


Drenadar
veterán

1200 xp-től ászt remélni egy közkedvelt tankon elég nagy naivitásra vall, nem igaz? :(

(#24765) Zadia válasza Drenadar (#24764) üzenetére


Zadia
senior tag

Azért jót tett volna a lelkemnek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24766) dfsz34


dfsz34
őstag

Tegnap is és ma is 41% a WR-em, érdekes, hogy ennyire egyezik (hm, összeesküvés elmélet). Aztán rájöttem, hogy kb nagy ívben le kell .....ni a statot. Amikor ennyi, mondjuk úgy, képzetlen gyerek játszik, akik semmit nem akarnak, se fejlődni, se győzni akarás nincs bennük csak egyedül annyi, hogy jó nagy tankokkal lövöldözhessenek és kész. Az ilyenek működtetik az utálatos botokat, amik belépnek a csatába és semmit nem csinálnak, a szemtelenebbje meg a lövöldözős fajtát.

Na már most egy ilyen játékkörnyezetben szerintem az az igazán ostoba, aki aggódik holmi statisztika miatt. Ez a személyes véleményem.

Továbbá ezt még megfejeli például az én esetemben az is, hogy mocskos szemét tankokat húzok, mint a BDR, arl v39 vagy at8, amik stock állapotban gyakorlatilag egy fémhulladéknak felelnek meg, de később talán jobbak lesznek. A statbu.ik nem hiszem stock állapotról kihúznák ilyen tankokat én meg olyan ostoba dolgokba nem megyek bele, hogy aranyon váltott szabad xp-vel átugrom a mocsok tankokat csak azért, hogy jó legyen a statom és verhessem magam egy számra.

Ez csak onnan jutott eszembe, hogy egy nagyarc megkérdezte most a chat-ben, hogy milyen szám van a neve mellett az xwm-ben. Mondjuk a kérdés eleve pontatlan kissé, mert nem biztos, hogy mindenkinek ugyanaz a beállítás, de bemondtam neki, hogy 815 win7, miért kérdezi? Aztán ment a fu meg elkezdett lökdösni. Egyébként 1500 fölött volt, kék játékos, de kit érdekel, komolyan kérdezem.

(#24767) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Végre IS-8 al is meglett :) Nap közben váltották át az 50k tp-t mikor már bőven megvolt az 50k sebzésem, így kezdhettem előröl.... Már csak 4k kellett, erre tessék XD Állat kis csata volt részemről, főleg a vége, mikor már 200 hp val bujkáltam... :) Replay

[ Szerkesztve ]

(#24768) PAtr0n válasza KisApám (#24757) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem egyszer voltam már top killer artyval, sajnos néha összeverbuválódik annyira zombi csapat, hogy tényleg te leszel az ász a tüzérrel. Amúgy neked már a top ágyú van a Grillén? Én most a jobb lánctalpra farmolok, hogy végre fel tudjam rakni :)

Chris0321:
Sajnos vannak artyk amiknek kis kimozdulásra is szétugrik. A Grille is ilyen. A Wespe ilyen téren rohadt jó volt, nagy szögben tudja korrigálni a pontos célzást, és gyorsan is tölt. Arról nem beszélve, hogy egy Karelia szintű pályát majdnem átlő, míg a Grille a feléig nagy nehezen. Nem tudom a top ágyúval ez változik e.

csoki:
Ott a pont. A lassú vagy camp célpontok a jók. Map: Cliff. Tegnap 3-an maradtunk a végére. Egy IS3, és egy sima Tiger, az ellennél. Tiger a dombon, IS lent a dob falánál bújik. Nálunk AT8 egy KV1S. Tigert már kinéztem egy ideje fel is volt spotolva, folyamatosan adtam neki az ívet. KV1S rászállt, de béna volt és kiszedte a tigris. Ekkora már csak 70 körüli hp-ja volt. Közben lent az AT8 szenvedett az IS-el, de közben spotolta a tigrist mert az kiállt a szirt szélére. Rálőttem, mondom végre vége a nagyranőtt macskának. Rálőttem, és maradt 7hp-je, közben az IS spotolt, és kilőtt. Írom a Tigrisnek hogy "fuck your 7hp tiger + mosolyjel", erre ő hogy noob arty. Gondoltam magamban 2 killel stock ágyúval a hátam mögött anyád a noob arty, te vagy szerencsés te pöcs. :)

Amúgy meg nem egyszer volt rá példa, hogy sebesen száguldó lightot lőttem rommá a Wespével, de azóta más artyval ez nem sikerült. A Grillével nem is fog, meg állandóan szétugrik a célkereszt.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24769) Cseri0058 válasza SoulReaver (#24767) üzenetére


Cseri0058
őstag

Lelépek erre meg összejön? Am grat.
Egyébként jó kis szakaszozás volt az elöbbi :D mit nekünk tier 10 .... :D

[ Szerkesztve ]

(#24770) SoulReaver válasza Cseri0058 (#24769) üzenetére


SoulReaver
veterán

Épp írni akartam, h még 4k kell az 50k sebzéshez, azt még verjük bele, de leléptél, én meg nyomtam is egyből tovább, erre tessék XD Állat kis szakasz volt, kár, h nem tudtál közben írni xD remélem a héten már meg lesz az is-7 ;-) És köszi :D

(#24771) dorka16


dorka16
aktív tag

Már kezdtem aggódni, hogy meghülyült a játék, de aztán sikerült 4 vereséggel nyitnom. Pedig állandóan erősnek rak be de 4 kill is kevés olyan csatában ahol 4:15-el zárunk.

(#24772) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Találtam egy kis trükköt a laggolás ellen, akit érint. Nekem bevált.
Step 1) find a place to hide so you dont die while doing this

Step 2) press start , when the game vanishes , press the windows key to your bottom left

step 3) click the run button on the menu screen that pops uo

step 4) run type in "cmd"

step 5) in the box that pops up , type in ipconfig/ flushdns

step 6) you should be done , but to make sure that everything is good, close cmd, press the windows key again

step 7) go to the submenu "connect to"

step 7a) click "all connections" a window of all your connections will open.

step 7b) right click your local area connection and press "repair connection"

step 8) click on your wot client app running on the bottom, and watch as your ping goes to 20-45

Reason for this bug: the wot server is overloaded at times. It has to maintain contact with your machine at all times and sometimes these cause ip conflicts. Clearing your dns will resolve this.

(#24773) Drenadar válasza dorka16 (#24771) üzenetére


Drenadar
veterán

én is eléggé szerencsétlen vagyok ma... sose gondoltam hogy ennyire meg lehet utálni egy tankot de már kínlódás az egész... T54E5-el 250 ezer xp a T57 ezt rengetegnek érzem, főleg ha pechszériám van és ilyen 300-500 xpket kapok... de már csak 20K kell... sose lesz meg :(

(#24774) Cseri0058 válasza SoulReaver (#24770) üzenetére


Cseri0058
őstag

Holnap délután már tudok majd írni :D
Végre lesz egy tier 10 es tankod... :D

(#24775) nyunyu válasza GeneraL_XTX (#24752) üzenetére


nyunyu
félisten

Hát én attól a vonaltól se vagyok elájulva, eddig egyik tagja se volt olyan, amivel igazán jól lehetett volna játszani, pedig már Tier6-ban vagyok, a jelenlegi VK 30.02(M) meg kifejezetten pocséknak tűnik egyenlőre. Nem tudom h fogom ezzel kifarmolni a Panthert :)

3002M gyakorlatilag egy stock Panther, csak egy szinttel lejjebb, ugyanaz a csuzli van rajta, mint a Panther/M10-en, meg a nehai PzIV-n.
Hosszu szivoszalas Panther SOKKAL jobb.

Aztan a Panther II a sajat tierjeben kevesbe jo moka, mint a P I.
E50-et mar kifejlesztettem, de meg nem vettem meg, ahogy a kis Pattont sem.
Leo PTA meg mar 2 honapja rozsdasodik a garazsban, de meg legenyseget sem latott. :DDD

Hiaba, nem nekem valo a med harcmodor.

Értem én, de eddig egy normális sniper tankkal se találkoztam ebben az ágban. Ott volt ugye a Tier 5-ös VK 30.01(H) na az egy lomha nehéz tank, és ugyan az ágyúja jó volt (tier7-es) sniperkedésre a lomhasága miatt valahogy mégse alkalmas. Most itt a VK 30.02(M) ami már elég mozgékony, de ennek meg a top ágyúja harmatos, elég vicces, h a Tier5-ös tanknak sokkal jobb volt a top ágyúja mint ennek.

Ezt most varialtak at, mivel eddig a VK3001H hatos med volt, turheto mozgekonysaggal, aztan lehetett valasztani rajta a rovid 75, illetve a nagy HEAT nerfig lehetett mokazni a 105-ossel is. Konisch viszont nem volt rajta.
VK3001H helyere tettek be a mini Panthert, ugyanazzal a csuzlival.
VK3001H-t meg attettek a VK3601H ele.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24776) #35692544 válasza SoulReaver (#24767) üzenetére


#35692544
törölt tag

én is 40k környékén voltam xp-ban amikor nullázták de azért meglett

azért szarjanak sünt már nem az első eset volt hogy beigérték a prémtank 50% kedvezményét és csak 30% adtak majd napközben megmódosították 50-re

(#24777) ng0ofy válasza GeneraL_XTX (#24755) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nekem a panther nagyon fekszik, de én a régi agrajz szerint szereztem meg, ott a 30.01 volt előtte, amit szintén imádtam forgolodos med-kent 8.8 L\56 ágyúval, amit most a elnerfeltek...

a kérdésem az volt, hogy az orosz med ág új része az mennyire használható? Látom, hogy gyors, Sniper med et akartak, mint a Panther, Panther 2, de a pantherrel, ha kell 8-as heavyk ellen is beállok a cicaharcba, ha olyan a helyzet vagy latom, hogy bena az ellen :)
kérdés, hogy a hatulra tett ágyús orosz snipernek belőtt medekkel meg lehet -e csinálni Ugyanezt... Plane, hogy az ágyúk Eleve nagyon pontatlanok, hiaba a nagy pen, Közelebb kell menni...

(sorry a sok nagy betűs szóért, valamiért nehany szot ilyenre javit a telefon)

nyunyu: a Panther 2 nem ugyanaz, mint az I, csak tobb HP és Hp és vastagabb Armor?

[ Szerkesztve ]

(#24778) dorka16 válasza Drenadar (#24773) üzenetére


dorka16
aktív tag

ISU olyan szinten szív, hogy leduplázom utána nem játszom vele. Két elit tankomtól elvettem a legénységfejlődés gyorsítását és az így kitermelt XP-ből fogom kiforgatni a BL10-et. Egyszerűen használhatatlan a D25S-el T8-9-10-ben.

(#24779) octopus666


octopus666
tag

Ma ismét hullajó csapatok vannak :) ennyi XP-t mostanában nem lődöztem össze :C 8.9-ben végleg elveszik a KV-1S 122 mm-es lövegét ?

(#24780) GeneraL_XTX válasza nyunyu (#24775) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát igen, de mindenki azt mondja német vonalon az egyetlen ág, amit érdemes húzni az a medium.

De erősen gondolkodok, h elmegyek inkább ott is a heavy irnyba, a Tigrisek felé. Médiumban inkább az oroszokat kellett volna erőletetni, nem a heavy ágat, mert oké, hogy a KV-1s-ig tök jó móka volt, de minél többet olvasom a fórumot annál jobban félek, hogy az IS vonal atovábbiakban nem lsz valami jó móka :U

Most az amerikai heavy vonal izgatja a fantáziám, csak annyi tart vissza, h rühellem az amcsikat, mint nációt :DDD

De ha ezeket meglépem, gyakorlatilag kezdhetem előlről az egész játékot :W

(#24781) SoulReaver válasza Cseri0058 (#24774) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igen, mert már van annyi tapasztalatom és wn6-om, h ne nézzek ki hülyén IS-7 -ben 500-as wn 6 al XDD Mert elég sokat látok... eddig a legszarabb t10 es játékos egy maus al volt, kb 4000 csata, 45% wr és kb 400 wn6... gáz...

(#24782) ng0ofy válasza GeneraL_XTX (#24780) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ugyanitt járok, orosz td vonallal spékelve... :D

Francia forgotaras heavykkel szemezek :)

(#24783) dorka16 válasza dorka16 (#24778) üzenetére


dorka16
aktív tag

Már persze ha le tudnám duplázni. :W

(#24784) Drenadar válasza dorka16 (#24778) üzenetére


Drenadar
veterán

én nem fogok free xp-t pazarolni egy szaros 10-es tankra az tuti... majd egyszer meglesz,...
nah jó most már odáig jutottam hogy betáraztam a gold ammot, hozza is a 1100+ xp-t...

(#24785) nyunyu válasza SoulReaver (#24772) üzenetére


nyunyu
félisten

Step 2) press start , when the game vanishes , press the windows key to your bottom left

step 3) click the run button on the menu screen that pops uo

Win+R-re egybol bejon a futtatas menu, nem kell kulon ablakozni.

Egyebkent meg nem ertem, hogy oldana meg egy kliens oldali DNS cache urites a szerver oldali csomagvesztes problemakat...

Kb. mintha legycsapoval akarnank halat fogni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24786) SoulReaver válasza nyunyu (#24785) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mivel nekem híresen szar upc fiber fos netem van, megoldotta.

(#24787) nyunyu válasza ng0ofy (#24777) üzenetére


nyunyu
félisten

nyunyu: a Panther 2 nem ugyanaz, mint az I, csak tobb HP és Hp és vastagabb Armor?

Nem.

Ha jol remlik, kevesbe mozgekony, illetve a 75 L/100 helyett lehet hasznalni a Tigris 88 L/71-et is, viszont a 200 pen mar kevesnek tunik a T9-10 mezonyben, sokkal kevesbe lehet vele kempelni, mint a sima Pantherrel vagy az Indien-panzerrel.

Mondjuk valamivel vastagabb pancelja van, mint az Indien-panzernek, de nagyobb, magasabb celpont, illetve akarhogy forgatod, a T8 heavyk ezt is huzatosra lovik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24788) jano_77 válasza nyunyu (#24787) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem nagyon bejön eddig a Panther II, meglepően sokszor tud pattintani és egészen jól lehet vele sebezni még magasabb tierben is. Ez az én tapasztalatom. :U

Mára itt abba hagyom, már így is tovább nyomtam mint elsőre gondoltam, hogy kikapcsolom. :B
Mai mérlegem:
Teljesítmény: WN7: 2 445
WN6 / Eff: 2 445 1 998

Statisztikák Teljes %/Átl/Ráta
Nyert / Csaták: 8 / 10 ( 80% )
XP*2 (átl): 18 051 ( 1 805 )
XP (Átl): 11 055 ( 1 106 )
Szabad Xp: 886
Kredit: -208 185 ( 15 153 )
Arany: 0
Sebzés: 16 997 ( 1 700 )
Ölések: 25 ( 2.5 )
Találat/Lövés: 93 / 123 ( 75.61% )

5 csatánál még 100%-os voltam és 3.194 wn6-al. Na ott kellett volna felállnom a gép elöl. ;]

Jó éjt Mindenkinek

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24789) Zadia


Zadia
senior tag

Német ág fejlesztése

(#24790) Drenadar válasza Drenadar (#24784) üzenetére


Drenadar
veterán

Researched:
T57 Heavy Tank researched. Undistributed experience spent: 230430. Free Experience spent: 19570.

Purchased:
'T57 Heavy Tank' sucessfully purchased. Spent credits: 6,100,000.

Tévedtem :( nem bírtam ki... gyenge vagyok... :W

(#24791) GeneraL_XTX válasza Zadia (#24789) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nemsemmi, nem kis munkád(időd) lehetett ebben :R :Y

(#24792) Zadia válasza GeneraL_XTX (#24791) üzenetére


Zadia
senior tag

Kössz. ;)

(#24793) nyunyu válasza GeneraL_XTX (#24780) üzenetére


nyunyu
félisten

Hát igen, de mindenki azt mondja német vonalon az egyetlen ág, amit érdemes húzni az a medium.

Szerintem meg a TD, de hat izlesek es pofonok.

De erősen gondolkodok, h elmegyek inkább ott is a heavy irnyba, a Tigrisek felé. Médiumban inkább az oroszokat kellett volna erőletetni, nem a heavy ágat, mert oké, hogy a KV-1s-ig tök jó móka volt, de minél többet olvasom a fórumot annál jobban félek, hogy az IS vonal atovábbiakban nem lsz valami jó móka :U

Nekem speciel sem a KV-1, sem a KV-1S nem jott be, IS-t meg se vettem, eleg volt a kinai klonjaval szopni.

T7 heavyk kozul meg mindig a T29 a leguniverzalisabb, jobban all neki a dombos terep, meg joval kiszamithatobb az agyuja, mint a szovjeteknek.

Tigrissel nehez jol jatszani, mivel csak a nagyon benak nem lovik at szembol. Messzirol kempelni viszont jobban tud, mint a tobbiek, csak hat egy heavynek elsodlegesen nem ez lenne a feladata.

T8: nagyon regen jatszottam mar T32-vel, de annak idejen nem tetszett, hogy mindenrol lepattant. (vagy csak en voltam parezer koros kezdo, aki meg nem talalta meg a bohoc skint.)
Tigris II viszont nagyon jo, mind pancelzatra, mind csuzlira, csak picit lassabban tolt, mint a tobbiek.

T9: E75-nek jot tett a bazinagy nerf. Ugyan hegynek felfele lassabb lett, DE sokkal gyorsabban fordul. :DDD
M103 sem rossz, de azzal total maskepp kell jatszani, mint a fejnehez T29/32/34/30-cal, mert annak a hasa kemeny, fejet viszont siman atlovik. :(

Asszem hetvegen meg lett a siemkawagenre az XP, de nem hiszem, hogy megveszem.
T110E5-tel sem merek menni, mert T10-hez nagyon keves vagyok.

Illetve ott inkabb World of Tank Destroyers megy.
Amint kidugod a fel lanctalpadat valahonnan, egybol benyelsz 3-4 kosza lovest a semmibol. :W
Legalabbis utolso E5-os koromben tuloldalon 7 TD+3 T10 arty volt, nalunk 5 TD+3 arty. (ennyit a nagy arty nerfrol...)
Probalj meg igy Rambot jatszani. :DDD

Na de sebaj, T110E4-re is megvan a zikszpe. :DDD

Medek: gyakorlatilag egyszerre jatszottam 4 med aggal:
T34-2-ot ruhellem a -5 fok gun depression, meg az 5 masodperc celzas utan bumerangot hajigalo csuzli miatt.
Panther II nem rossz, de tul nagy es lomha celpont.
Indien-panzer max kempelni jo, masra nem igazan,
Eddig a Pershing tunt a leghasznalhatobbnak, kisebb, mozgekonyabb, mint a nemetek, jobban fekszik neki a terep, meg a csuzlija ugyan nem nemet, de eleg jol lehet vele loni.

Leo PTA-t 2 honapja megvettem, Patton, E50 is vagy egy-masfel honapja ki van fejlesztve, de azota alig mentem a medekkel, T34-2-vel mar vagy 3 honapja napi duplakat sem mentem, hianyzik meg 75k XP ahhoz, hogy eladhassam a francba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24794) PAtr0n válasza octopus666 (#24779) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha tényleg így lesz, már nem fejlesztem ki a T150 mellé. Az biztos hogy a páncélt leszámítva egy rohadt OP tank. Tudom hülyeség hogy OP, de mégis. Azzal még a bénák is tudnak játszani. Gyors mint egy medium (pedig a 8.8-ban tudtommal már lassítottak rajta), a 122-es löveg meg szakít mint a frissen lefőtt pálinka. Istenem, hányszor volt hogy Stuggal voltam még full hp-val, és amikor láttam, hogy a KV1S csöve felém fordul, tudtam az lesz az utolsó kép. :)

nyunyu:
"Szerintem meg a TD, de hat izlesek es pofonok."
Ez így van, kategóriájában a Hetzer meg Stug igencsak királyság. De T6-tól följebb se hallani sok rosszat a német TD-kről. Talán még az orosz SU/ISU vonal van pariban velük.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24795) octopus666


octopus666
tag

ST-1 vagy IS8 kinek melyik jön be :U ?????

(#24796) GeneraL_XTX válasza nyunyu (#24793) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Közel 600 csatám van, szóval lehet nem nagy noobság megkérdeznem, h mi az a bohóc skin? :B :P

(#24797) dorka16


dorka16
aktív tag

Ez az ISU egy pokoljárás. Ma 0:5 és lassan 30% alatt lesz vele a WR. :Y Egyszerűen nem tudom, hogy mi történik. :F

(#24798) PR0JECTNR56 válasza GeneraL_XTX (#24796) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egy olyan skin csomag amely, minden jármű páncélzatán színes alakzatokkal ábrázolja a motor, lőszerrekesz, tankszemélyzet stb. helyzetét, tehát egyfajta gyengeponttérkép.

(#24799) Jo33by


Jo33by
tag

T-25/2-vel tank Ász? Igen! És Top Gun? Igen!
Ez nem nevezhető Opp tanknak és mégis.
Győzelem!
Csata: Cliff 2013.10.02. 21:17:03
Jármű: T25/2
Szerzett tapasztalat: 1 860
Szerzett kredit: 46 714
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

[ Szerkesztve ]

(#24800) bullseye


bullseye
addikt

Azért jó az 50000 dmg event, mert most a narancs játékosok előszeretettel hagynak ott a saját sebzésükhöz képest kis HP-s tankokat... T8-9 ben nyugodtan rohangálhat mindenki 50-100 HP-vel :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.