Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#148001) h1mpi válasza notika77 (#147961) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos elismerem hogy igazatok van. Tök egyértelmű a csalás...

(#148002) Viktoár válasza jr1994 (#147997) üzenetére


Viktoár
addikt

Na jó hiszek neked de a te lelked fog száradni. :DDD

Üdv:Viktor

(#148003) jr1994 válasza Lanash (#147999) üzenetére


jr1994
addikt

Az hogy prémium tankot is akarsz mellé eléggé leszűkíti a lehetőségeket, azért megpróbálok valami használhatót javasolni. A normál tankoknál a 10-es tankhoz vezetőket is figyelembe veszem.

Obj 140 + T-54 mod 1: a 140 baromi jó tank, a mod 1 most kapott buffot amivel már papíron jó lesz (nekem nincs meg).
Centurion AX + FV4202: az AX egy korrekt iparos 10-es med, mozgékonysága, ágyúja, toronypáncélja rendben van. Az FV az októberben érkező kb 86 ezredik buff után végre jó tank lesz, próbáltam tesztszerveren. Cromwell nagyon jó mikor sok sebző lövést kell leadni.
BatChat + Revalorisé: a BC egy gyilkos tank, de 3000 csatával sem őt sem a Revot nem ajánlanám még neked, ezekhez a tankokhoz sok tapasztalat kell. Mellesleg a Rev most akciós a shopban, talán olcsóbb is mint szokott lenni és jár hozzá 30 nap prémium.

A többi ágat ahol van 8-as prém med és kapható is, vagy a 10-es, vagy a prémium tank miatt nem tudom ajánlani. Ha nem ragaszkodsz a prémium tankhoz akkor az E50 és a Skoda ágat mondanám még.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148004) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Olyat láttatok már, hogy egyszer csak fel spottolódik az összes ellenség, de a közelükben nincs senki tőlünk?

(#148005) BÁ Nutrition válasza jagada (#142182) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy csalotol ezt jol esik visszaolvasni ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148006) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#148005) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En meg szivesen latnek replayeket a ph-s multiaccos kakumix aka notika77-tol, de o nem oszt meg semmit, nehogy veletlenul valami "kideruljon" rola, valaki egy "szerencsés" köre utan lecsalózza...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148007) kchryss


kchryss
addikt

Múltkor bementünk Emu-ékkal gyakorlóba megnézni az E100 és T95 szemből láncon való beütését.

Sík terepen nem tudták beverni egymást. Viszont ha valamelyik tank egy picivel alacsonyabbra került akkor be tudta lőni a másikat. A T95 is simán belőtte szemből a láncon az E100-at. Például az E100 itt a T95-öt a bekeretezett részen. Itt zöldre is váltott az átütésjelző indikátor:

És nem overmatch-ről volt szó, mert Emu is beverte az obj140-nel, aminek kisebb a kalibere.

[ Szerkesztve ]

(#148008) emre válasza wwenigma (#148006) üzenetére


emre
veterán

Ha csak egy szerencsés kör, (mert ugye: betoltesnel ellenorzi a modokat a wot inditoja), akkor el kell küldeni a wg-nek aztán majd eldöntik, és mindenki örül hogy végre tiszta víz kerül a pohárba. :)

Ha engem megvádolnának ilyesmivel biztos ezt tenném. :K

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#148009) BÁ Nutrition válasza emre (#148008) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem csak egy szerencses kor mert jol jatszott. Mikor reggel neztem nem is ertettem miert lovi joparszor a bokrokat. Par blindshotot ki lehet osztani, de az h ilyen pontosan a haz sarkanal levo reszt lotte a kep alapjan az tobb mint gyanus

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148010) lacibacsi válasza Czmorek (#148004) üzenetére


lacibacsi
addikt

Valami csaló mod, ami ha mindkét csapatban fent van legalább egy embernek, akkor oda-vissza jelentenek mindenkit, akit amúgy is látnak a saját csapatukban...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148011) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Summa summarum a legjobb az lenne, ha kivennék a modolást a játékból. Nincs mod, nincs sírás, nincs cheat.
Akit mégis rajtakapnak, spermaban azonnal.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#148012) szbalogh


szbalogh
őstag

Megint csak egy lövésen múlt :O

Nick: HE_Storm

(#148013) lacibacsi válasza Zolee_70 (#148011) üzenetére


lacibacsi
addikt

"spermaban azonnal" 😊

Kovi forgathatna velük egy filmet "Gruppen cream pie on the battlegrounds" címmel... Egy egész sorozatra lenne szereplője...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148014) po1son válasza kchryss (#148007) üzenetére


po1son
addikt

Elégé epic, most néztem tanks.gg-én a T95 tank modellt, amit becéloztál részt 110-170mm között van, de 1-2 fok különbséggel már 580mm.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#148015) Yofej75 válasza Emu (#147950) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Tyű, az fasza lehet...olyan, mintha számháborúhoz (na jó, modernizáljuk: paintballhoz) mindenki füstgyertyát vinne magával :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148016) Yofej75 válasza galervin93 (#147992) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Az a kemény :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148017) Lanash válasza jr1994 (#148003) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszönöm. Jelenleg a német ágon a Leo felé haladok a mellé kerestem valamit. Megkeresem gyorsan a teszt szervert és meglesem a ruszkit és az angolokat. Remélem lehet ott t8 tankokat is kipróbálni.

(#148018) sith7 válasza jr1994 (#147997) üzenetére


sith7
nagyúr

8 pontom van, de nem engedi felhasználni

Arty küldetést is kell csinálni, hogy engedje ... nem akarom én ezt elhinni ...

(#148019) Czmorek válasza sith7 (#148018) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nekem 9 kitüntetéssel megcsinált 15. küldetés van.
Teszt szerveren is látni a 9-et, de mintha abból 4-et, vagy 5-öt már fel is használtam volna, és csak a maradékot 'engedi' elhasználni.
Azóta elpakolgattam őket, nem emlékszem már, hogy 4 v. 5 volt.

(#148020) jr1994 válasza sith7 (#148018) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, sajnos ez van :(

(#148019) Czmorek: valószínűleg valamelyik 15-öst te is kihagytad, arra vont el 4-et belőle.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148021) Jokerdapro válasza lacibacsi (#148013) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Fel van dobva a reggelem! :DDD
Más: ugye mostmár leülepedett a csalok nem csalok illegális nem illegális modos téma? ( csak mert már kicsit uncsi :( )

(#148022) sith7 válasza jr1994 (#148020) üzenetére


sith7
nagyúr

szuper, akkor nekem nem lesz felhasználható pontom soha :)

(#148023) Czmorek válasza jr1994 (#148020) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Akkor csak nem adja meg, mert Stug IV-nél mind az 5 megvan kitüntetéssel, HTC-nél a HT-s ág hiányzik, és nagyon nem foglalkoztam vele, 5.-6.-küldetés körül áll.

Ezzel az FV-vel nem kellene csinálni valamit? Majdnem 1,5k-t vett ki belőlem...

(#148024) fradi81 válasza Jokerdapro (#148021) üzenetére


fradi81
veterán

úgy látom eldőlt hogy csiter aki eddig isten volt :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#148025) Emu válasza Czmorek (#148023) üzenetére


Emu
őstag

Kompenzálva van. Nagy, papír, nincs csőlehajlás, úgy fordul mint egy bálna, szar az álcája, lövegre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy pontos és ezek mellett az arany repesz átütése is "csak" 230, ami elakad mindenben, és így a felületen robban fel. Ha körönként egy ilyent lősz vele, már király vagy.

(#148026) Jokerdapro válasza fradi81 (#148024) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát kicsit sz@r dobálásba ment át, de nekem a három is páros :R :U

[ Szerkesztve ]

(#148027) jano_77 válasza notika77 (#147961) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nagyon beteg! Használtam már sok modot - ezzel most nem mondtam újat itt :B - DE ezt nem ismertem. Ilyen is létezik?!? :Y Qva jó! Honnan lehet leszedni? ;]

(#148005) BÁ Nutrition válasza jagada (#142182) üzenetére: ooopsz ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148028) jimmy74 válasza Jokerdapro (#148021) üzenetére


jimmy74
őstag

Sztem te mèg beszèlni akarsz róla ;]

WoT:jimmbo

(#148029) Emu válasza Zolee_70 (#148011) üzenetére


Emu
őstag

Bárcsak ennyire egyszerű lenne...de ne gondold megoldana bármi problémát is.

Úgy mint CS és hasonló játékok esetében itt is egyből akadna külső exe-ről induló program.

(#148030) h1mpi válasza jano_77 (#148027) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolom sokan úgy vannak vele, hogy csak figyelmeztetés jár érte először. Addig meg használják.
Mondjuk nem lenne rossz egy "Hall of Fame" azokról, akit figyelmeztettek már tiltott modok miatt. ;]

(#148031) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Törlendő hsz.

[ Szerkesztve ]

(#148032) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

'Amikor semmi nem elég.." című rovatunkban...

(replay nincs, modokat nem használok, végig kempeltem egy helyen.. :D )

Nem tudom miért ment el kétszer, szerkesztés alatt hogy lehet törölni a hsz-t? :W

[ Szerkesztve ]

(#148033) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Hihetetlen, még screenshot is rossz lett feltöltve. Pedig még ma nem ittam semmit. Előző 2 hsz-met töröljétek légyszíves.

Elölről... :)

"Amikor semmi nem elég.." című rovatunkban...
(replay nincs, modokat nem használok, végig kempeltem egy helyen.. :D )

(#148034) BÁ Nutrition válasza Emu (#148025) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Turboztak a tesztszerveren. Mar 10 fok a csolehajlas 5rol es talan 18 koruli a loero/t arany. 50es top speed mellett. Szal mint egy med. Ill emeltek 20ra a loszert. Grand battleban nagyon arat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148035) Jokerdapro válasza jimmy74 (#148028) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hozom a popcorn-t ;] :DDD

(#148036) jimmy74 válasza BÁ Nutrition (#148034) üzenetére


jimmy74
őstag

Nem lesz rossz akkor.
Láttam a beharangozó wg videót az angol ág buffról.
Akkor tesztszerón a med buff is?!

WoT:jimmbo

(#148037) Puculo


Puculo
aktív tag

Egy párszor már volt szerencsém véletlen kilövéshez, pedig nem is arty-val játszom. De az áldozat simán gondolhatta hogy csalok, habár nem küldött el melegebb éghajlatra a muterral.. Ha nagyon passzív az ellenség, szoktam vaktában beledurrantani olyan bokrokba amikbe én is előszeretettel időzöm ha a helyzet úgy kívánja.. És néha 1-1 kioltott élet a jutalom. Felemelő érzés..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#148038) Czmorek válasza Puculo (#148037) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Gyorsan töltő tankkal én is szeretem az ilyet. Aztán spot nélkül rajtam is csattannak a lövedékek. :D

(#148039) Puculo válasza Czmorek (#148038) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ne is mond.. Utálom a szellem T67-eseket. :)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#148040) GKT


GKT
újonc

Jó pár pályán érdemes pár lövés leadni a "szokásos" bokrokba. El Halluf, Prohorovka, Artic Region, Fjord, Red Shire tele van olyan helyekkel, ahova induláskor igyekeznek a tankok. Tegnap is volt Live Oaks-on olyan kör, amikor egy elég jó játékos FV artyval első 3 lövés random, spot nélkül oda lőtte, ahova fel szoktak állni a TD-k. Első 2 lövéssel 1-1 tank pukkant el, egy light és egy med, harmadik után mentem megnézni, ki maradt még ott és kb 5 másik TD is éppen igyekezett fedezékbe menni.
TD-vel én is simán szoktam 1-2 lövést ezekbe lőni, ha éppen nincs spot és látszik, hogy nem is lesz a következő fél percben. Ha szikrázik, nincsenek ott, ha nem akkor vagy csak a bokor takarja vagy van ott azért valaki :D

(#148041) Puculo válasza GKT (#148040) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ezekre a random kilövésekre is lehetne kitalálni valami Epic medált.. ;) Azért a legtöbbször tényleg mázli kérdése. :)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#148042) Yofej75 válasza Puculo (#148041) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ja, ez lehetne az "Ördög Keze" medál :))

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148043) jano_77 válasza jr1994 (#148003) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy mégsem lesz annyira jó választás az FV4202! :N :F
Nem venné meg senki az új Caernervon AX brit tier8-as prémium medet, ha az FV-t annyira felerősítenék, mint harangozták. Biztos szólt vki a fejlesztőknek, hogy ezt ne má bammeg, nem lesz bevétel!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148044) Puculo válasza Yofej75 (#148042) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nekem tetszene. :C

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#148045) ddt500hu válasza Puculo (#148041) üzenetére


ddt500hu
veterán

(#148046) vJokka


vJokka
aktív tag

"Zsákbamacska" féláron :D [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#148047) jr1994 válasza jano_77 (#148043) üzenetére


jr1994
addikt

Fasza, már kezdtem beleélni magam hogy lesz egy prém tankom ami nem szánalmas egy Patriothoz képest.

Amúgy az új 8-as az heavy lesz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148048) Yofej75 válasza Puculo (#148044) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:R köszönöm a pozitív hsz-t :))

Nekem is tetszene.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148050) ddt500hu válasza jano_77 (#148043) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az FV217-et nagyon várom. :) Elsőre biztos OP lesz 1-2 patchig.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.