Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62001) PAWI válasza Bad Pritt (#61998) üzenetére


PAWI
tag

:R Első meccsem nem volt csalódás vele. bár nem sebeztem nagyot, de 3. voltam xp szerint. Elsőre nem volt rossz. :DD

(#62002) rlazol válasza csapee (#61991) üzenetére


rlazol
addikt

hogy fejlődjek, ha ne kérdezzek? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62003) ng0ofy válasza rlazol (#62002) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ugy értette, hogy a játékosról magáról ne kérdezz, mert tabutéma. Bar szerintem ilyen nincs. Tényleg, hova lett diegho? :)

A videókat meg nézve tanulj ;)

(#62004) emre válasza sith7 (#61970) üzenetére


emre
veterán

Szóval milyen legénység kerül a gépbe és milyen felszereléssel akarod használni?

A gond az ezzel a géppel, hogy cc 100k xp kell rá mire fullos lesz, és a páncélzata még az indien-en levőnél is gyengébb. Mondjuk annak a tornya és esetleg a front megfelelő szögben képes pattintani, ez szerintem a PTA-nal nem fog megtörténni. Mindeközben a PTA stock tornyával a látótáv kisebb mint az indienen, (a fejlesztettel is kevesebb a max látótáv 425 vs 400m) és a gun depressionja is rosszabb. Összességében véleményem szerint jóval gyengébb gép T9-ben mint az indien T8-ban. Ezekből számomra az a végső következtetés, hogy egy erősen rejtőzködő jellegű játékra kell vele berendezkedni, aminek az első feltétele a megfelelő álca.

Ha bárkinek más a véleménye meghallgatom, a PTA-val mindössze 6 kört mentem, teljesen stock állapotban

(#62002) rlazol

Diegho egy unicum szintű játékos aki megunta a topikban folyó meddő vitát.

(#62003) ng0ofy

Az off topikba néha postol.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62005) rlazol


rlazol
addikt

értettem. nem tudtam. (honnan is tudtam volna?)
mostanában azzal szórakozom, h megjegyzem, kik noob tomatozzák le az egész csapatot még a kezdés előtt, és, ha kilőnek, megnézem, mire olyan nagy arcok. Aztán minden komment nélkül beírom a csetbe a statjukat. Most "fogtam" őt... Hát még nálam is gyengébb. :DDD de akkor arca volt....

szerk.: link javítva

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62006) emre válasza rlazol (#62005) üzenetére


emre
veterán

Ennél tudatosabban is lehet tanulni. Például: ezen a replay oldalon kikeresed azt a tankot amelyikről érdekel hogy milyen stílusban kell játszani vele, majd először leszűröd max sebzésre. Ezekből megnézel párat, utána jöhet hogy leszűröd max xp-re és kiválasztod azt a pályát amelyikkel hadilábon állsz, majd ebből is megnézel párat és megjegyzed hova kell menni, mire kell figyelni. Aztán az már teljesen más kérdés hogy játék közben ebből mit tudsz majd kamatoztatni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62007) rlazol válasza emre (#62006) üzenetére


rlazol
addikt

úgy csinálom, köszönöm. amíg el nem kap a hév, addig elég sokat át tudok venni...

más, Hummel: melyik ágyút javasoljátok hozzá? Csábít a 29,5-es nagy sebzése, de lassú a töltése és 60000 kredit.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62008) emre válasza rlazol (#62007) üzenetére


emre
veterán

Artynál mindig a legnagyobb löveg, de ez egy tankos játék.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62009) rlazol


rlazol
addikt

értettem, köszönöm.
most találtam ezt a replay-t - vki meg tudja mondani, h mitől pörög a párduc? :F bug? 12:58-tól

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62010) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Hali Mindenkinek!
CW aktív klánunkba(OBI2) keresnék aktív, 1200 WN7 fölötti játékosokat legalább 3 db tier 10-es tankkal.
Map-on vagyunk folyamatosan, májusban a top 4., júniusban top 5. helyen voltunk a Magyar klánok ranglistáján.
Ha érdekel és megfelelsz a fent említett feltételeknek, akkor nyugodtan írj rám.
Köszöntem!

(#62011) papesz5


papesz5
tag

Vajon az hogy lehet,hogy indulás után,3!!! másodpercel az arty kilő?Még el sem indultam,meg sem mozdultam,és már ki is puffantott.(StuG III ) Hummel volt,ha jól emlékezem.

Bazinga!!

(#62012) Bad Pritt válasza papesz5 (#62011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sehogy. Replayt róla, vagy képet, az óra álljon 14:57-en, legyél halott és írja ki, hogy a Hummel csapattárs volt.
De igazából ezek a bugjaitok eléggé öngólok, mert a WG-nek replay kell a hibákhoz, azokat meg ide is fel lehetne lőni, de mégsem teszi meg soha senki. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62013) Angel1981 válasza Kalos7 (#61986) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezért kell osztani tierpontokkal.

A teljes átlagsebzés valóban nem sokat mond, de ha elosztod, mindjárt más a kép, mert valóban nem mindegy, hogy valaki T5-ben csinál átlagosan 1000 sebzést, vagy T10-ben.

#62011 papesz5: van pár arty játékos, aki csata kezdete után azonnal belő az ellenfél capkörébe, hátha talál - most ilyen lehetett, de szerintem HA így is volt, akkor az a bizonyos 3 másodperc inkább 13 volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#62014) Szepi1979 válasza papesz5 (#62011) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem lehet. Az arty nem tölt be annyi idő alatt. Lehet később léptél be a csatába és addigra felspotoltak.

“ nem kell mindig nyerni “

(#62015) papesz5 válasza Szepi1979 (#62014) üzenetére


papesz5
tag

Számolt vissza a nagy óra,indulás,és 3 másodperc,puff,meghaltam.de még,ha csak ez az egy dolog volna mostanában fura a játékban. Mindegy,próbálom élvezni amennyire tudom.

Bazinga!!

(#62016) Angel1981 válasza papesz5 (#62015) üzenetére


Angel1981
veterán

Replayt légyszi, szerintem sokakat őszintén érdekel!

(#62017) Bad Pritt válasza Angel1981 (#62016) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Előbb fogjuk megtudni mi áll a könnyező Mária szobrok hátterében, minthogy ilyenekről replayt kapjunk. Pedig kb ugyanaz a kategória a kettő. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62018) sith7 válasza emre (#62004) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... köszönöm a választ, hát nem derítettél jókedvre :N

75% - os legénység, szintén 6-7 kört mentem vele , és érzem, hogy ez a 100k xp, egy örökkévalóság lesz ... free xp nincs /5425/ , mert elfogyott másra :((
Egyelőre töltésgyorsító van rajt, elmondásod alapján, akkor álcaháló kell rá, és mi legyen a 3 ? :F

hm ... kicsit úgy érzem benéztem a dolgot, azt hittem kapok egy német T-54 - et, de úgy látom, abból a dögből csak 1 van ebben a játékban ;]

(#62019) emre válasza sith7 (#62018) üzenetére


emre
veterán

Akkor az indiennel húzzál fel legénységet hozzá olyan 100% + 30~40%-os első skillel, és ha lesz olcsó átképzés akkor told át őket PTA-ra. Nálam a parancsnoknak van felderítő, a többinek álca jelenleg 34%-on. De a fejlesztéssel leálltam, mert feltettem a töltésgyorsítóhoz és a függőleges stabilizátort és már ehhez is kell a fejlesztett lánctalp.

Olyan nincs még egy mint a T-54, ehhez talán a wz-120 áll a legközelebb.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62020) Simi37


Simi37
őstag

Jól indult csak a végén 3szor pattantam a T49 testfrontjáról 30Mről, aztán jött a Comet és lefraggelt -.- Hely ezaz RNG :W Meg a sok 0 sebzéses

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#62021) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valaki jönne focizni? Egy ember kéne még a bajnokcsapatba. :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62022) sith7 válasza emre (#62019) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi a választ

(#62023) #35692544


#35692544
törölt tag

ez az e100 mekkora egy hulladék
fossá szarrá lövik 8as tankok is

(#62024) vhw válasza #35692544 (#62023) üzenetére


vhw
addikt

Gáz már, ha 8as tankok rendeznek le...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62025) mikron


mikron
tag

:F Mi a fuck van megint ????? Mit kell frissíteni ???? Nem lehet belépni.

(#62026) #35692544 válasza vhw (#62024) üzenetére


#35692544
törölt tag

minden átlővi
ez meg nem sebez meg senkit

(#62027) mcwolf79 válasza #35692544 (#62026) üzenetére


mcwolf79
veterán

A hiba az ÖN készülékében van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#62029) Chris0321 válasza #35692544 (#62026) üzenetére


Chris0321
addikt

Az alját nagyon könnyen átlövik, rejteni kell. A tornyot is be lehet lőni ha szembe fordítod valakivel mert célzol rá, ezért el kell fordítani de nem teljesen mert akkor az oldalát lövik át. A nagy ágyú + gold ammo-val használva nagyon jól lehet sebezni az ellenséget.

(#62031) #35692544 válasza Chris0321 (#62029) üzenetére


#35692544
törölt tag

csak én még goldal sem lövöm át sehol az e100 tornyát
vicc ez az rng
az is3 meg belő a mesében sincs ilyen

megint 2 lővés és garázs 1 az fv től egy meg az e 100 tól
ez egy szar tank

[ Szerkesztve ]

(#62032) emre válasza #35692544 (#62031) üzenetére


emre
veterán

a tied selejtes, vidd vissza cseréljék ki

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62033) vhw válasza #35692544 (#62031) üzenetére


vhw
addikt

Melyik tank nem hallna bele ebbe a két lövésbe?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62034) Chris0321 válasza #35692544 (#62031) üzenetére


Chris0321
addikt

Meg kell szokni a használatát, lőttem már ki úgy E-100-at a sajátommal gold-al, hogy a velem szembe fordított tornyát lőttem. Persze olyankor ő is sebezhet. Egyszer fordult elő, hogy az rng úgy gondolta ez nem fog sikerülni és csak pattogtam de ez egyszer fordult elő kicsivel több mint 100 csatában.

(#62035) rlazol válasza mikron (#62025) üzenetére


rlazol
addikt

nekem nincs gondom...

leszámítva, h mára abbahagytam, mert nagyon nem ment. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62036) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A light és med AMX -ekre mit érdemes a lövésznek skill-nek adni? Célmegjelölő,javítás vagy esetleg pillanatkép?
Most járok az AMX 13 75-nél. Elsőnek álca van berakva.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#62037) #35692544 válasza Chris0321 (#62034) üzenetére


#35692544
törölt tag

csak 15-5 csaták vannak
16 csatábol 2 nyertem vele

(#62038) Chris0321 válasza mcwolf79 (#62036) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha tovább viszed a legénységet akkor érdemes lenne az elit alakulatot is kifejleszteni mindenkinél.

okos67: Mint már írtam meg kell tanulni vele játszani, nem mindegy milyen taktikát alkalmaz az ember. A nagy különbséggel nyert vagy vesztett csaták pedig akár melyik tankkal előfordulnak. Nézz meg pár replayt jobb játékosoktól és figyeld, hogy használják.

[ Szerkesztve ]

(#62041) Lunky88


Lunky88
tag

Húzom már egy ideje a Chi-Ri-t és úgy vettem észre hogy ezzel a kawasaki motorral egyáltalán nem lettem gyorsabb. :D A másik észrevételem hogy ha felrakom azt a nagy tornyot rá, csak könnyebb célpont leszek, igazából csak a táras ágyú miatt kényszerülnék arra hogy feltegyem. Megéri egyáltalán az az ágyú? Csak azért kérdezem mert a chi-to ágyújával is simán elvagyok, elég gyorsan betölt az is.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#62043) Lunky88 válasza #40993792 (#62042) üzenetére


Lunky88
tag

Az igazság az, hogy éppen hogy nő a tűz esélye, 15-ről 20%-ra. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#62045) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a csíkozás az ágyún pontosan hogyan működik? Nem teljesen egyértelmű számomra a leírás ingame. :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62046) ng0ofy válasza Bad Pritt (#62045) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ha jobban játszol adott járművel, mint a vele játszók 65, 85, 95 százaléka, akkor kapsz 1,2,3 csillagot, csíkot, miegymást.

Persze nem így van es ennél bonyolultabb, de a lényeg ez.

[ Szerkesztve ]

(#62047) jr1994 válasza Bad Pritt (#62045) üzenetére


jr1994
addikt

hát nálam folyamatosan emelkedett T29-cel tegnap óta meg 63,08%-on áll :F legalább tízet mentem vele azóta

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62048) #43783936 válasza Lunky88 (#62041) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nagyon megéri az az ágyú. Szerintem az a lényege a Chi-rinek. :)

(#62049) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

A 9-es patch után egyre lassabb a játék.
Eddig max grafikán játszottam 35-40 fps-el. Mostmeg örülök ha lowon felmegy néha 25-re.
Ráadásul szokott még olyat is csinálni, hogy kimegyek spotolni, hátha felfedezek valakit, erre észreveszek egyet, és meg is áll a kép. Következő frame-nél már ki is lőttek. Igencsak idegesítő.
Aztán hellcattel, az a nagy álcája semmit sem ér. Fentvan igaz csak félig álca skill, álcafestés, és álcaháló. De, ha bármilyen tank látóhatárában is vagyok egyből észre is vesznek. Hiába bokor mögött és még csak nem is lőttem, észrevesz az a 300m-re lévő kv-1 is. Más tank pedig nem volt akkor közelben. Ráadásul ha meg is lőnek vagy csak mellettem megy el egy lövedék szintén lefagy a kép és meghalok.
Lehet ezek ellen valamit csinálni? Mert így nagyon idegesítő. Driverek a legfrissebbek, gép nemrég volt újratelepítve. Alig van rajta még valami.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.