Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24201) Remus389 válasza vhw (#24198) üzenetére


Remus389
veterán

két német heavy ág is van, az egyik a Maus-hoz, másik az e-100-hoz vezet

szerintem, mindkettő jó, a Maus-osok kicsit lassabbak de jobban páncélozottak, erősebb de pontatléanabb ágyúval

az e-100-zas ág is teljesen jó

valakinek biztos nem tetszik az egyik

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24202) odrif válasza vhw (#24198) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Érdekes dolog ez.
Magam ellen is beszélek egy kicsit, de miért nem gondolkodnak azon hogy húznak egy határt.
Például az 50% alatti játékosokat csak az eu2-re, az 50% felettieket csak az eu1-re lehetne beléptetni és talán a játékélmény is megmaradna. Vagy ha nem ez alapján akkor valami más megoldással. Persze akkor sok szakasz csata nem jönne össze de valamit csak ki kellene találni az olyan ügyes játékosok ellen mint a mai napon is (naná hogy a saját csapatban) egy VIII tierű 112 42% WR-rel.

20 éve a Prohardveren

(#24203) Remus389


Remus389
veterán

ez a francia D2 egy sz** szemét sz**!

kerüljétek és skippeljétek

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24204) dfsz34 válasza Remus389 (#24201) üzenetére


dfsz34
őstag

Remusz, egy kérdés. Nézem, hogy veszek a T25-höz párszáz 100-as üzemanyagot, de 2500 kredit az ára. Én emlékszem rosszul, hogy ennek a normál ára 3000 kredit vagy tényleg 5000? Te biztos tudod, mert ezt használod te is.

Ha a D2 sz.r, akkor mit fogsz mondani a B1-ről? Ráadásul azzal kéne vagy 20e xp-t kihúzni, hogy legyen ágyúja meg nagy motorja is és még utána durván 16k a bdr. Ez büntetés ez a tank.

[ Szerkesztve ]

(#24205) nyunyu válasza Remus389 (#24203) üzenetére


nyunyu
félisten

D2 meg egeszen vallalhato az utana kovetkezo B1-hez kepest.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24206) myckey válasza Remus389 (#24201) üzenetére


myckey
veterán

így van.
ráadásul a pöccs óta a Tigris marha jó lett.
élvezetes vele a játék.
periszkóppal olyan szépen lehet vele távolabbról operálni,hogy elképesztő

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24207) Chris0321 válasza dfsz34 (#24204) üzenetére


Chris0321
addikt

Féláron vannak, vásárolj be!!!

(#24208) Remus389 válasza dfsz34 (#24204) üzenetére


Remus389
veterán

5000 az ára alapból a benzinnek

egyébként a felszerelések is most féláron vannak? mert töltés és célzásgyorsító, szellőzés mindig kell

ezekkel a francia ócskavasakkal nem is foglalkoznék, csak az 1 hét prémium miatt érdekel, végülis van free XP-m dögivel, majd beáldozok pár ezret, kénytelen leszek, és legalább nagyon hasznosan költöm el

de legalább viccesen lenne béna, mókás lenne, de nem, lassú, rossz ágyú, rossz páncél :(((

nyunyu leírta mik lesznek még, azok szerencsére mind ki van fejlesztve, jó lesz újra játszani velük

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24209) nyunyu


nyunyu
félisten

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!

replay

Szerencsere elfogyott a magammal vitt 16 gold ammo, igy nem lett veszteseges a kor.

Adom is el a 'csaba, felgyujtom, legenyseget felnegyelem, helyet soval behintem. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24210) Remus389 válasza nyunyu (#24209) üzenetére


Remus389
veterán

shertman megvolt, de a kis M8A1 ami a t49-ezhez kell azért ott nem költök free xp-t, az kafa kis tank

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24211) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Megvásárolva: Löveg '122 mm M62-T2' modul (1 darab) sikeresen megvásárolva.
Elköltve: kredit: 335 000. 

(#24212) Enzolord válasza Remus389 (#24208) üzenetére


Enzolord
addikt

Az nincs...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24213) sebijani1982 válasza odrif (#24202) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Néha tényleg dühítő, ha egy "nagy tankban" a vörös játékos a mi csapatunkban van, de higgyétek el, akkor amikor az ellennél vannak fel sem tűnnek, csak győzelem után egy "Na végre" gondolattal már lépünk is tovább a következő csatába.
Tudom, hogy ez egy csapat alapú játék lenne, de nem véletlenül van odatéve a "Random" jelző is. Ha egy összeszokott bandával akartok játszani, ahol "Összedolgozás" is van században vagy szakaszban kell menni.
Többször látok én is olyat, hogy mi mazsolák elhullunk sec-perc alatt, míg a csapatunkban lévő szakasz 3 tagja elkezdi megenni az ellent. Saját csapat 4 Ellenfél 8-ról a szakasz megnyerte a csapatunknak a csatát. Természetesen ez fordítva is így van; volt már, hogy sikerült elhúznunk 6-2-re aztán egy kis idő múlva már 9-9 volt a meccs végül buktuk 11-15-re. Én ilyenkor, ha kilőtt vagyok megpróbálom végig mozizni a meccset, hogy legalább egy-két tippet kapjak, mit, hogyan csinálnak mások.
A másik dolog, mivel nem feltétlen a csapat miatt kapok XP-t és Kreditet elsősorban, így a lehető legtöbbet próbálom sebezni. Vagy volt olyan is, hogy 9-es és 10-es tank volt a csapat fele, (én nem vagyok túl ügyes), tudtam, hogy sebezni őket nem tudom ezért IS-3 -al mentem előre spottolni, lett belőle 2-3000 spot meg sebzés 600 körül. Buktuk ugyan a csatát de többet kaptam így is, mintha csak spot nélkül a 600-am lett volna.
Aztán persze befigyel az is, hogy felspottolódok az elején és hirtelen bekapok 3-4 lövést aztán 30 sec után jön a kilépés vagy mozizás lehetősége.

A szeparáció szerintetek miért lenne jó? Aki kinövi az alacsonyabb osztályt -> feldobja a játék a "nagyok" közé, ahol a megszokott játékstílus már nem fog működni, ezért folyamatosan vereséget szenved -> romlik a stat-ja, -> ergo, visszadobja hozzánk, mazsolákhoz, ahol újra bejön szinte minden neki, és így fog ingázni folyamatosan. Ekkor pedig tényleg bizonyítottnak látja a "szopóág" fogalmát, mert a jók között szív mindaddig, amíg vissza nem sorolja a játék.
Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy a helyén kellene ezt a Játékot kezelni, nem pedig élet-halál harcként felfogni. Ha nem akarjuk, hogy a csapattagok miatt kelljen idegeskednünk, be kell tölteni egy offline játékot és nincs aki miatt "klaviatúrát vagy egeret törnénk".

Bocsánat (én még többekhez képest újonc vagyok, 8.5 óta játszom csak), de nagyon zavar, hogy a korábbi jótanácsok, tanítgatások, tippek (pl. Nyunyu, emre, Diegho, GrooveHero, Enzolord, stb.) helyett folyamatosan csak a sírunk-rívunk-ot olvashatom a topikban. Ha kérdeztem eddig, nagyon sok jó tanácsot kaptam segítőkészen mindenkitől, de mostanában tényleg már csak erről szól a játék, hogy ma szopóágam van brühühü, kiírom a topikba? Pl.: Jano_77, stb. mostanában semmi mást nem ír csak ilyeneket, ez szerintem off-topikba való (vagy még oda sem).

Sokkal inspirálóbbak azok a posztok, amikor valaki összehoz egy számomra elérhetetlennek tűnő 4-6 ezer sebzést és letöltve a replay-t csak ámulok. Egy "újoncnak" többet segít, mintha csak azt látja, hogy na a többieknek sem megy, mert a csúnya WG kiszúr a játékosokkal.

Nem akartam senkit megbántani, megsérteni ezzel az írással, csak azt szeretném, ha kicsit visszatérne a régi mederbe ez a topik.

Wot nick: sebijani1982

Jó vadászatot mindenkinek a továbbiakban is. :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#24214) Szepi1979 válasza sebijani1982 (#24213) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszönöm!

“ nem kell mindig nyerni “

(#24215) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Jó hogy vissza vettem erre az akcióra. :))

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#24216) HungAryan


HungAryan
tag

Akik panaszkodnak a sok szerencsétlen játékos miatt, azok gondolkozzanak el azon, hogy mit tudnának csinálni, ha csak velük egyszintű vagy jobb játékosok lennének a játékban. :)

Egy bizonyos szintig én is azt mondom, hogy nem szabadna ennyi töketlent magasabb szintekre engedni. De legyünk őszinték, hány csatában született kiemelkedő eredmény, amikor tele volt jó játékosokkal?
Szerintem jó példa erre a század.

WT account: Cpt_Hungarian

(#24217) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Hát igen ezek a kínai médium tankok a legjobbak a játékban szerintem!
Itt van egy jó kis kör wz-120-al :D Nagyon jó kis tank...
Replay

(#24218) SoulReaver válasza HungAryan (#24216) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem eléggé izgalmas meccsek lennének, ha azonos szintű játékosokat rakna össze a gép... nem fair az sem, h egyik csapatba a noobokat rakja, a másika a pro-kat..

Cseri0058 Ne menőzz már, csak azért lett jó köröd, mert az elején kilőttek engem XD

[ Szerkesztve ]

(#24219) Jo33by válasza SoulReaver (#24218) üzenetére


Jo33by
tag

Ha már igazságosak akarunk lenni ezzel a játékkal akkor az lenne a még igazságosabb ha mindenkinek a páncélja azonos lenne és egyes játékosok ne a vastag páncél mögül játszanak. Jaghpanther és társai (AT féle TD-k) mögé nagyon sok játszani nem tudó, menekül. Olyan ez mint az artyk amivel az játszik aki mással béna.
Tiszta farm tank lett ez a jármű.
Győzelem!
Csata: Sand River 2013.09.28. 17:42:56
Jármű: T54E1
Szerzett tapasztalat: 1 264
Szerzett kredit: 64 516
Javítás:
T54E1 jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 16 484
Megvásárolva:
A lőszerek T54E1 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 16 000
Meglepődtem az új lövegen mert két Jaghtigert előlről (!) összesen 6-szor átütöttem.

(#24220) redzsi válasza Cseri0058 (#24217) üzenetére


redzsi
senior tag

A kínai ágat neked találták ki! :)

(#24221) nyunyu válasza Jo33by (#24219) üzenetére


nyunyu
félisten

JT hasa ugyanannyi, mint a Tig2-nek, 200 pennel boven atloheto.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24222) Sanya válasza Jo33by (#24219) üzenetére


Sanya
nagyúr

Jagdtigert t7-től felfele bármivel átlövöd, csak a hasát kell célozni...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24223) echterion válasza dfsz34 (#24199) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem csak ezt kell kitolnom, de ez valami förtelem. Szerintem átlépem, van még 25k free-m, csak bosszantó.

**********

(#24224) Chris0321 válasza Jo33by (#24219) üzenetére


Chris0321
addikt

A JP és a vastag páncél 3 külön dolog. Arról nem is beszélve, hogy mindennek vannak előnyei és hátrányai is. Pl. T95, vastag páncél és erős ágyú viszont iszonyat lassú és nagy. Nem lehet különböző tankoknak ugyanakkora a páncélja és ha csak egy fajta tankkal lehetne játszani az pedig nem mindenkinek lenne jó.

(#24225) SoulReaver válasza Jo33by (#24219) üzenetére


SoulReaver
veterán

Minden tanknak van gyengéje, ha ezt nem tudod kihasználni, akkor szopóroller van :)

(#24226) Remus389 válasza SoulReaver (#24225) üzenetére


Remus389
veterán

és minden tanknak van erőssége, de a D1, D2, B1-nek mi?

ezeknek csak gyengéje van :O

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24227) octopus666


octopus666
tag

Hihetetlen milyen lagg hegyek vannak most EU2 szerveren. :D Előző csata is jól alakult :DDD 999 ping mint a robotok úgy ment az egész csapat össze vissza :DDD Tigris forgott előre meg hátra a fa körül :D KV-3 ledobta a láncot és úgy pörgött :D :D Első 3 percben ez ment, az eredmény 1:8 volt az elején a vége 15:10 ;]
Itt legalább volt izgalom :)) Remélem páran megtapasztaljátok. :P

(#24228) scyllarus válasza Remus389 (#24226) üzenetére


scyllarus
veterán

A D2-nek az az erőssége, hogy jobb, mint a B1 :D
Annak idején az utolsó D2-es csatámban 80% HP-val indulva 1-1-ben könnyedén lenyomtam egy full HP-s B1-et... Akkor már sejtettem, mi vár rám utána :(

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24229) SoulReaver


SoulReaver
veterán

kéne egy két jó szakasztárs akikkel lehet kezdeni valamit egy agyhalott csapattal :D

(#24230) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Üdv Mindenkinek!

Várunk új és erős játékosokat a HHR-A klánba.
Célunk aktív jelenlét több területtel a térképen. Folyamatos századozás, más klánokkal való gyakorlózások.
Nem bohóckodós, napizgatós klán vagyunk. Ha valakinek ez a célja, nem mi vagyunk számára a megfelelő választás.

Feltételek:

- min. 1200 eff
- min. 50%-os win rate
- legalább 2db 10-es tank a garázsban
- min. 18 éves, alsó korhatár
- kötelező TS használat

Jelentkezni nálam (játékban: Cingar) lehet.

(#24231) Remus389 válasza scyllarus (#24228) üzenetére


Remus389
veterán

na jó, rászánok 10K free XP-t, szerzek 6000-et vele, pontosabban összeszenvedek

oszt mehet a kukába

az utódja milyen? BDR G1 B nevű csoda

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24232) echterion válasza Remus389 (#24231) üzenetére


echterion
nagyúr

Az állítólag nagyon jó. Kíváncsi leszek rá.

**********

(#24233) Remus389 válasza echterion (#24232) üzenetére


Remus389
veterán

reméljük kárpótol minket ezért a szenvedésért

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24234) myckey válasza Remus389 (#24231) üzenetére


myckey
veterán

a BDR jó gép lesz.
már utólag bánom,hogy a KV-1 tartottam meg,és nem azt
szép medvepuszikat lehet vele osztani,de nem face to face -re való :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24235) #95904256 válasza Remus389 (#24203) üzenetére


#95904256
törölt tag

D2 egy izé? Hm... próbáld meg a Sexton-okat... :)

(#24236) Atlantis válasza Cingáriusz (#24230) üzenetére


Atlantis
veterán

Viccesek ezek a feltételek, mert ha tényleg így lenne, a klántagjaitok felét el is küldhetnétek...eléggé nagy a fluktuáció nálatok amúgy is, így nehéz lesz stabil csapato(ka)t építeni.

Ha valóban így lenne, ahogy írod, sosem jöttem volna el onnan. Minden tiszteletem Lix-é és Tiger-é, jó arcok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24237) Cingáriusz válasza Atlantis (#24236) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Pontosan ezért lesznek ezek a feltételek, hogy javítsuk a klán átlag eff-jét és most már szépen elkezdjük a gyengébbeket lecserélni.

Az a probléma, hogy mindenki a tutiba akar ülni, de megdolgozni érte már mindenkinek büdös.

[ Szerkesztve ]

(#24238) Cingáriusz válasza Atlantis (#24236) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Pont azért emeltük meg a felvételi szintet, hogy szépen cseréljük a gyengébb statosokat jobbakra.

[ Szerkesztve ]

(#24239) Atlantis válasza Cingáriusz (#24237) üzenetére


Atlantis
veterán

Értelek én, de elég megnézni a héten felvetteket: a fele nem felel meg a követelményeiteknek.

Látom dodi1961 még mindig bedobja időnként a durcit és jön-megy. :) Régen is ezt csinálta, ilyen FC-vel nem lehet normálisan együtt dolgozni.

No mindegy, sok sikert!

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24240) Cingáriusz válasza Atlantis (#24239) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Látom nem érted.

Pont ezért emeltünk a felvételi szinten, hogy MOSTANTÓL ez alá nem megyünk az tagok terén.

Kritizálni mindig könnyebb, meg elmenni a tuti klánokba. Felépíteni valamit, na ahhoz nincs sok embernek türelme.

[ Szerkesztve ]

(#24241) Atlantis válasza Cingáriusz (#24240) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem kritikának szántam, amit írtam, tettem pár észrevételt és ennyi. Nekem már teljesen mindegy, mit csináltok. Voltam már tag több ilyen épülgető klánban és egyetértünk, hogy nehéz (vagy inkább lehetetlen presztízs nélkül) manapság felépíteni egy ütőképes klánt, mert a jó játékosok egy részének már tele van töke az egésszel, a többi meg foglalt vagy csak simán nem érdekli a klánélet.

csapee: mivel vettem el a kezdők kedvét?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24242) csapee válasza Atlantis (#24241) üzenetére


csapee
senior tag

Muszaly elvenni a kezdok kedvet? Csinaljak ha van kedvuk, engem nem zavar:)

Csapee

(#24243) echterion válasza Remus389 (#24233) üzenetére


echterion
nagyúr

Szenvedéseim között egy üde folt:

**********

(#24244) Remus389 válasza echterion (#24243) üzenetére


Remus389
veterán

előfordul az ilyesmi néha

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24245) scyllarus válasza Remus389 (#24231) üzenetére


scyllarus
veterán

A BDR egy eszméletlen jó sniper tank, ha megvan rá a 90mm-es gun.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24246) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Tigris II-re milyen modulokat érdemes feltenni?

(#24247) pws válasza Cingáriusz (#24237) üzenetére


pws
aktív tag

Mellékesen megjegyezném, hogy a csapatjátékokban nem a technikai paraméterek az elsődlegesek. Fontosak de nem az első. Bár még nem láttam olyan 'Klán' felhívást, amely kicsit is hajazna a csapatépítésre.

(#24248) mikron


mikron
tag

Csapatépítés :D ugyan már :D hiába írnak elő feltételeket nem azon múlik semmi :D ezért nem lépek be egy klánba sem :DDD szakaszban megszokott spanokkal :K legjobb feltételekkel :C all the best. :K

(#24249) Bingisz válasza pws (#24247) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegyük fel, van egy klánod. Hogyan válogatnád be a játékosokat? Hogy kellene kinéznie egy csapatépítő felhívásnak?

Szerintem első az egyéni teljesítmény. Utána az, hogy olyan tankjai legyenek amik kellenek a CW-re/századra. Aki ennek megfelel, azt bevenném, és ha nem úgy viselkedik, ahogy kellene (parancs nem teljesítése) akkor kidobnám, aztán menjen vissza a random csatákba hősködni. De mivel ezt előre nem lehet látni, ezért nem is lehet rendes feltételként megszabni, maximum odabiggyeszteni a felhívásba. Bár aki klánba akar menni, annak alapból azzal a tudattal kellene jelentkeznie, hogy ő ott egy beosztott lesz, és parancsot kell majd teljesítenie, bármi is legyen az.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24250) Bingisz


Bingisz
addikt

Nem tudom volt-e már, de RNG. No Comments. Episode 8.

:))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.