Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#245001) Zsolt,72 válasza Viktoár (#245000) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Halál! De előbb… :D klasszikus. :)

 iPhone 15

(#245002) Addel válasza Baltazár123 (#244999) üzenetére


Addel
senior tag

Ilyen helyen, ahol kipróbálás céljából adok meg kártyaszámot, ott revolut 1x használatos virtuális kártya, azt próbálják újra megterhelni. :K

[ Szerkesztve ]

(#245003) hulp01


hulp01
senior tag

Mi lenne, ha ezt a szutyok mm-et rakná már végre helyre ez a buzi wg? Ez most megint mi?

A Chieftain 10k wot ratinges játékos. Vele szemben egy 4k-s Type5 heavy. Aztán a platoontársa egy 8k early. A mi VZ-nk is egy átlag játékos volt. És még csak nem is platoon. Mi a f@szért mehet egyáltalán két ennyire mocskosul op tank platoonban t8-ak ellen? A Chieftaint simán csak vissza kéne kergetni clan wars-ba. Ott kaptad meg, köcsög, akkor játszál is ott vele.

(#245004) galervin93


galervin93
őstag

Urak, idejét sem tudom mikor játszottam utoljára, az elmúlt szűk évben az elvi lehetősége se nagyon volt meg, nagyon fos netem volt, de most költözés után "játszható" netem lett.
Ami érdekelne: az olasz meg japán TD-ágak milyenek? T6-7 környékén szállnék be, már ha érdemes. Semmi különös cél nincs, csak egy kis püttyögés.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#245005) kisharsany válasza galervin93 (#245004) üzenetére


kisharsany
tag

Az olasz nagyon jó.

(#245006) Baltazár123 válasza Addel (#245002) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Revolut volt ez is, de mivel többször is vásároltam már a játékban, a fő kártyámat adtam meg. Nincs rajta pénz és úgy is van beállítva, ha mégis, akkor napi 100 forintot átrak tartalékba, szóval ha a rajta felejtek pénzt, akkor is átrakja szépen a tartalékba.

Most is csak a netflix miatt raktam rá pénzt. A WOT ügyfélszolgálat azt hazudta, hogy nem töröltem korábban az előfizetést és hogy bizonyítsam?

Biztosan emlékszem rá, hogy töröltem az előfizetést, de nem csináltam róla képernyőképet sajnos, ki gondolta, hogy ilyen sz.r bugos. Egyébként most is az volt, töröltem és simán mutatta tovább, hogy "Renewal ...". A support valamit mókolt és utána "Canceled ... " van, de persze elismerni nem fognak semmit, meg ennek ellenére simán lehet, hogy megpróbálják újra levenni. A biztonság kedvéért a bankkártyát is töröltem és figyelek rá, hogy 4-5.-én ne legyen pénz a számlán.

Ja és a support elhajtott a p.csába, hogy őszerintük már használtam az előfizetést, hiába nem mentem direkt egy csatát sem, mert a legénységfejlesztés miatt. Így nagyon sajnálják, de nem tudják törölni.

(#245007) Viktoár válasza Baltazár123 (#245006) üzenetére


Viktoár
addikt

Tetves g.cik mind. :((( Megfognak minden pénzt mert csökken a népszerűsége a játéknak. Lassan sajnálom a cc-ket hogy egy ilyen foshalmazt kell népszerűsíteniük. :DDD

Üdv:Viktor

(#245008) h1mpi válasza Viktoár (#245007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pénzért teszik…

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#245009) Baltazár123 válasza Viktoár (#245007) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Lett volna ebben a wot+-ban fantázia, még amikor aktívan fejlesztettem. Havi 2e aranyat is ki lehet venni és ezen felül csak modul átrakásokra elköltöttem havi 2-300 aranyat, ha nem többet. A 3 térkép kizárás is jól jön, ha küldetést csinálsz. A prémium tank is jófajta. Meg a legénység képzés is jó, berakom az új tankba, átképzem 90%-on kreditért és másnapra 100%-ra felhozza és lehet játszani fullos legénységgel. Ez mind szép, csak nagyon sokat kell játszani, hogy megérje, de aki sokat tolja, annak megéri. Túl későn jött a wot+ szerintem, nekem biztosan.

Csinál jó dolgokat is a wg, az éjszakai pályák adták például. A látványvilág is tetszett, amikor léghajók csapódtak be meg repülők, meg a hajó. Persze megnézi az ember párszor és utána már unalmas, de érdekes volt egy ideig. Az új frontline pálya is adja.

Nagy kár, hogy ezek a dolgok nem évekkel korábban jöttek, főleg a wot+, így részemről arra se kell költeni most már, de kipróbáltam, csak ugye a macerás lemondás miatt (meg szerintem ez valami bug is, mert tutira lemondtam júniusban) így 2 hónap lesz a próba, nem 1.

(#245010) phoenix1989 válasza wwenigma (#244998) üzenetére


phoenix1989
őstag

Xd hagyjuk már.

(#245011) wwenigma válasza phoenix1989 (#245010) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem xd hanem játékmechanika. Battle hits ha fent lenne akkor mutatná jobban milyen szögből jött a lövés.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#245012) phoenix1989 válasza wwenigma (#245011) üzenetére


phoenix1989
őstag

A loveg nem adhatna sebzest ,a loveg mögött meg nincs 400alatti páncél.

(#245013) Viktoár válasza wwenigma (#245011) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát azért azt sem venném készpénznek, néha hajmeresztő szögeket mutat. Igaz egy ideje nem játszom, de rendszeresen sikerült magas felépítményű tankokkal kisebb tankok alá lőni, úgy hogy a hátsó görgőt találtam el.

Érted..... :DDD :DDD

Üdv:Viktor

(#245014) wwenigma válasza phoenix1989 (#245012) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ahogy neztem a képről a szöveget és ahogy latszik rajta, a löveg 60mm rétegelt (SP) pancelt ad (heat-et megfogja) és ha átüti a pcr/apcr mogotte a torony alatt overmatchelhette/átüthette azt a pancelt. Nem a löveg adta a sebzést. Btw nekem mar volt olyan lövésem ami lepattant az ellenről és a mellette levőt nyírta ki. :DDD

Viktoár: :DDD :DDD :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#245015) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

[link] A régi szép időkre emlékeztet... ;] ;] ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#245016) h1mpi válasza wwenigma (#245015) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Shotgun :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#245017) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Még sose volt ennyi spottom :D

(#245018) nihill


nihill
őstag

Sziasztok,

a legutóbbi frissítés óta folyamatosan kidobál a játék hogy kevés a memória. A feladatkezelő szerint viszont kb 50-60% körül van amikor játszok. Volt másnak is ilyen? Mit lehet tenni ezzel?

(#245019) CirrMee válasza nihill (#245018) üzenetére


CirrMee
addikt

Beletartozik a virtuális memória is. Nincs sz*rrá korlátozva kézzel, vagy nem fogyott el a szabad hely az érintett partíción?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#245020) nihill válasza CirrMee (#245019) üzenetére


nihill
őstag

Hely az van, de a virtuális memória az tényleg sz*rrá volt korlátozva. Feljebb véve megoldotta. Köszönöm a tippet!

(#245021) xAttilax


xAttilax
őstag

Mostanában csak FUN-ból megyek pár karikát az M41D-vel. És még mindig nem értem a WG logikát :F

Ez miért lett neki tankász :F mentem sokkal jobb csatákat.
1313 alap XP ami oké, hogy tankász mert senki nem játszik vele, de se spot, se sebzés, se sok kill..
WG logika...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#245022) hulp01


hulp01
senior tag

Már harmadik napja adja zsinórban a nyerj 5 csatát bónusz küldetést ez a szutyok. Tegnap, tegnapelőtt megcsináltam, ma már nincs kedvem ezzel szívni.

(#245023) wwenigma válasza xAttilax (#245021) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért van ott és magasabb tierű ellen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#245024) LuiT válasza xAttilax (#245021) üzenetére


LuiT
tag

3500 spot asist plusz a sebzésed az kb 5200 kombi, és még 5 tankot felderítettél, ez így összességében sztem elég jó.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#245025) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az hogy létezik, hogy Studzianki ki van zárva és még is rendszeresen berak?

(#245026) Thrawn válasza ddt500hu (#245025) üzenetére


Thrawn
félisten

Létezik, mert csak a normál csatamódot zárod ki:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#245027) ddt500hu válasza Thrawn (#245026) üzenetére


ddt500hu
veterán

Aha. Köszi.

(#245028) Krisz(°^°)


Krisz(°^°)
csendes tag

:U

(#245029) Elf válasza Sasa 111 (#244986) üzenetére


Elf
aktív tag

VPN.
A WireGuard-ot raktam fel ez alapján: [link]
Majd kikerestem az EU1 szerver IP-jét és azt írtam be a WireGuard-ba.

Jelenleg amúgy nincs rá szükségem, szépen megy e nélkül is. Most épp. :D

(#245030) hulp01


hulp01
senior tag

Aztakurva, ez a jiro mekkora egy rakás fos. Ez totál játszhatatlan. A fejlesztett motorral is tetű lassú, a stock gun egy vicc és bárki bárhonnan átlövi. A páncélja alapján ennek 70-nel kéne mennie. Az egész egy kartonpapírból hajtogatott vacak. Az egész ág ilyen szar?

(#245031) ddt500hu válasza hulp01 (#245030) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát szinte minden ágban van szar tank.
A 10-es egy JPZE100-ba oltott Grille15-nek tűnik.

(#245032) Viktoár


Viktoár
addikt

Sok-sok kihagyás után megint elkövettem azt a hibát hogy játszak pár kört. :) Egyik csata után rám írt egy nem magyar srác (Ho-Ri 1) hogy egy bot vagyok és miattam kaptunk ki.

Mondtam neki hogy rendben, foglalkozzon inkább az is7-tel/vz55-el vagy a kisfiával mert engem nem érdekel a véleménye.

- Ő: Egy magyar kollegám mondta hogy minden magyar retardált (akkor gondolom a kollegája is) és most már elhiszem. :D

- Én: Köszönöm a kedves szavakat, az életben megvan minden amit célként tűztem ki és csak kikapcsolódás képpen játszom a játékkal.

- Ő: Hogyha több IQ-d lenne a játékhoz akkor az életben is sikeresebb lennél. :C

- Én: Ember ez egy játék, hogy vonhatsz párhuzamot? Most komolyan azt állítod hogyha jobban wotozok akkor sikeresebb leszek az élet minden területén? Látszik hogy gyerek vagy még.

- Ő: Túl hülye vagy hogy megértsd, lépj tovább, ez egy játék. (itt már elvesztettem a fonalat :F )

- Én: Rendben, nem én ítélem meg az embereket egy játék alapján.

Többet nem írt, bár a következőnél már tiltottam volna mert meddő beszélgetésnek éreztem az egészet.

Mellesleg feldobott egy kérdőívet a játék amikor beléptem, mindenre 1-et adtam. ;] Az viszont feltűnt hogy az összes kérdés azzal volt kapcsolatos ami miatt már évek óta sír a közösség.

Üdv:Viktor

(#245033) xAttilax válasza Viktoár (#245032) üzenetére


xAttilax
őstag

töröld le a gépről és kész. 90 gigát nem fogsz csak úgy telepíteni 1-2 kör miatt.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#245034) Viktoár válasza xAttilax (#245033) üzenetére


Viktoár
addikt

Miért töröljem le? Enni nem kér, amikor van kedvem megyek pár kört aztán szünet. ;)

Üdv:Viktor

(#245035) xAttilax válasza Viktoár (#245034) üzenetére


xAttilax
őstag

nekem mind1. csak utána jönnek a síros posztok és nem akarom elhinni, hogy ennyit megér pár karika. De ha neked ez a kikapcsolódás akkor sorry :R

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#245036) Viktoár válasza xAttilax (#245035) üzenetére


Viktoár
addikt

Már egyáltalán nincsenek benne célkitűzéseim, kiégtem, kiöregedtem, motíválatlan lettem, bennem ennyi volt. :K Gurulok amíg kedvem van, előfordul hogy felidegesít egy-egy szitu, de akkor inkább befejezem. Minek játszak ha nem szórakoztat?

Régebben nagyon sokat tudtam játszani vele, akkor is amikor felhúzott mert sokkal jobban élveztem a játékot. Most már elég hamar megunom a csatákat, hiába vannak jó körök. Egyébként az üzletpolitikájuk és amit a játékkal tesznek/tettek az sem szimpatikus. Érteni értem hogy kell a pénz, csak nekem ez így nem felel meg ezért nem is támogatom őket, sem anyagilag sem a pozitív véleményemmel. Teljesen free to play játékos lettem, wot streameket sem nézek egy ideje. Szóval nem tudom megígérni hogy jövök még sírni a sok "véletlen" miatt mert odáig már nem jutok el. :R

Üdv:Viktor

(#245037) Baltazár123 válasza Viktoár (#245036) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nagyon hasonlóan gondolkodunk. Öregszünk :) Lenne még nekem valamennyi fejleszteni való a játékban, de nem. Majd egyszer talán, vagy inkább soha. Én is sok időt, túl sokat adtam a wotnak az elmúlt 10 év alatt, unalmassá vált mostanra. A csaták túl agyatlanok, ezek a turbó csaták kifejezetten ártanak a wot élvezeti értékének. ez nem az az agyatlan lövöldözős játék, amit a többség most már játszani akar, nem az volt régen legalábbis.

Nekem is a mostani havi wot+ a legutolsó pénzköltésem a játékra. Van még 7k aranyam, az majd modul leszedésre, ilyesmikre elfogy egyszer a távoli jövőben. A prime tv előfizetésem van még a wot-ol függetlenül, az ad wot tartalmat és pár tank még van, amit kipróbálnék, majd talán onnan.

szerintem havi 10 kör, nagyjából ez lesz, illetve ha jön a frontline, a waffentróger meg mirny, azok tudnak megszólítani, de annyira már nem, hogy pénzt költsek erre a játékra. Illetve a nyugis, pihentető arty játék. ez lesz a fókuszom most :) lőfos, francia 10-es arty a két kedvenc, ezekkel lehet nyugodt csatákat menni, kikapcsolódásnak. lövök, amíg tudok, utána meg semmi görcsölés, ha jön az ellen, lehetne ügyeskedni az talán adna valamennyi plusz sebzést, de kb kit érdekel, legyen egy jó csatája az ellennek. megvárom, hadd lőjön ki, ha már megtalált, megérdemli.

(#245038) Viktoár válasza Baltazár123 (#245037) üzenetére


Viktoár
addikt

Az eventek engem is szórakoztatnak, de mivel egyre ritkábban játszom így kevésbé jut a tudomásomra hogy van. :K

Nekem az a tervem hogy a kaiju-ra megszerzem a 3d skint-t aztán megint pihi. Itt a nyár, aki tud mozduljon ki és töltse hasznosan a szabadidejét. A wot jó lesz a téli időszakot "átvészelni".

Mai utolsó csatám, régen ennek hogy tudtam örülni.

Üdv:Viktor

(#245039) galervin93 válasza Viktoár (#245032) üzenetére


galervin93
őstag

Ááá, rosszul csináltad, már az első válaszod rossz volt, valami ilyesmit kellett volna: "Köszönöm a kedves szavakat, a játékban megvan minden amit célként tűztem ki és csak azért játszom, szándékosan rosszul, hogy a hozzád hasonló boyracereket idegesítsem." Vagy valami hasonló. :D Folyamatosan adagolni kell nekik azokat a dolgokat, amik felhúzzák, a végén már akkora lesz a feje, hogy leveri a monitort vele. :DDD

Amúgy amit látok, hogy a napi 20-50-100 hozzászólás pár darabra süllyedt, szóval tényleg nagyon elfogyott ez a gém. De örülök neki, hogy a legjobb időszakában voltam aktív játékos, beleraktam pár tízezer csatát, élveztem... Ez egy tök jó élmény az életemben, más gémmel nem toltam és nem is fogom, nekem ez volt A Játék. :B :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#245040) cherubion08 válasza galervin93 (#245039) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Itt azért csökkenttek a hsz-ek,mert mindenkit elüldöztek a nyavajgàssal. Aki meg jött új és beleolvasott a siralmakba,az rögtön tovàbb is àllt,én meg lehet mazohista vagyok,h mèg itt vagyok :DDD

(#245041) galervin93 válasza cherubion08 (#245040) üzenetére


galervin93
őstag

Á, a nyavajgás örök, ma is nagyrészt ugyanazok az arcok rínak, mint sok éve, és ugyanúgy sosincs replay, ugyanúgy csak nála bugzik a spot rendszer, szar a sebzés rendszer etc. :DDD :N Akadnak persze újak is azért, kell az utánpótlás... ...de ugyan kinek? :DDD :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#245042) cherubion08 válasza galervin93 (#245041) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Én amikor elkezdtem jàtszani(2éve),azt hittem lesz itt egy jó kis csapat,akikkel megtudom dumálni a dolgokat, ennél nagyobbat nem is tévedhettem :DDD

(#245043) egyedülülő válasza cherubion08 (#245042) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én passzív tagja vagyok a csoportnak, de soksok éve olvasom a topikot folyamatosan. Amiről te beszélsz tenyleg nincs sajnos a fórumban. Főleg negatív vetületű dolgok futnak. Pedig tényleg jó lenne egy konstruktív, jó hangulatú, beszélgetős topik.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#245044) Szibilla válasza cherubion08 (#245042) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Az elején én is így voltam és nem tagadom, voltak is hasznos tanácsok innen...viszont a folyamatos nyafogás és negatív hangulat miatt már csak ritkán nézek be, igaz, 2-3 hete a játékban sem voltam.

Igazából nincsenek már kérdések, mindenki tud mindent (vagy azt hiszi ;] ), így nehéz beszélgetni. Mondjuk számomra jobb csönd, mind napi 20 siránkozós hozzászólás. :)

(#245045) Viktoár válasza galervin93 (#245039) üzenetére


Viktoár
addikt

Legközelebb majd csak arra megyek. :DDD

Más

Mindenki milyen pozitív lett a játékkal kapcsolatban. :) A sok sírás miatt halt ki a topik? :U Szerintem inkább amiatt hogy kevesebbet játszunk, talán a nyár miatt nem ülünk annyit a gép elé vagy csökkent a játékbeli történés/élmény amit érdemes megosztani, de lehetnek olyanok is mint én akiknél már leáldozóban van a wot. Ha megyek egy jót még bedobok róla egy képet, de azt sem tudom hogy minek. :DDD Bevallom nekem mostanra már több a negatív észrevételem mint a pozitív, én képviselem a negatív tábort. ;) Ennek ellenére szivesen folytatok eszmecserét a pozitív dolgokról is ha dobtok fel témát. :K

Üdv:Viktor

(#245046) cherubion08 válasza egyedülülő (#245043) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Általában én is passzívan nyomom,de ha pattan az ideg trollkodok egyet :D . Az a vicces,h 5-6 ember van aki itt szerencsétlenkedik,nem is mindegyiknek szóltam be,de mindegyik magára veszi,mert egyik se szólít meg sose,szól vissza stb :DDD
Szibilla: Én sokat játszok,még felfelő íven vagyok. Nekem még lennének észrevételeim,de ide kár beírni :D

(#245047) Viktoár válasza cherubion08 (#245046) üzenetére


Viktoár
addikt

Dobj be valamit ide közösbe, vannak jó ötletek a játékban. Például a mirny, waffen eventek nekem kimondottan tetszettek. :K A crew 2.0 -át is nagyon vártam, de abból nem lett semmi hála az "önjelölt közösségi megmondóembereknek" meg a bólogató követöknek. Abba nem gondolt bele az unicum fejével hogyha a 6 skilles legényből 4 skilles lesz akkor az átlag játékosnak mi marad a 3-4 ből? Ugyanolyan arányú előnye marad velünk szemben, de nem, neki kell a 6 skill mert neki csak úgy nő az epénisze. :U Az hogy jobban formálható lett volna a legénység az adott tankra az neki mellékes. Maradjon az unásig klónozott skillezés minden tankon.

Ez egy jó fejlesztés lett volna, de nem kellett. :(

Üdv:Viktor

(#245048) cherubion08 válasza Viktoár (#245047) üzenetére


cherubion08
aktív tag

A crew 2.0 érdekesen hangzott. Először idegenkedtem tőle,de aztán nem is tünt rossznak. Nem értettem a nagy ellenállást,úgy voltam vele biztos én nem veszek észre valamit :D (Jön a kömüves,betonozunk,ha lesz időm,témám,bedobok valami majd, de nem mostanság,semmire se lesz időm,azért köszi)

(#245049) jr1994 válasza cherubion08 (#245048) üzenetére


jr1994
addikt

Én azt várom hogy lehessen végre egy legénységet több tankban használni. Ezt is a crew 2.0-ban harangozták be, aztán semmi. Tök sok tank van amivel szívesen mennék / visszavenném de a legénység miatt nem teszem most.

És tényleg nagyon nyár van. Statomat nem is néztem de szerintem a havi 100 csatát sem érem el mostanság. De úgy általában véve is kevesebbet számítózok most.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#245050) cherubion08 válasza jr1994 (#245049) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nekem az új legénységi képességek mozgatták meg a fantàziàm. Csomó tankomnàl szàmomra haszontalan dolgokat fejlesztek, és így ennek nem is làtom értelmét. Én nem érek rà nagyon most jàtszani,de kicsit függő vagyok :) Mentem pàr kört,de úgy néztem ma arty nap lehet,2-3 db egy csatàba :DDD Progimat folyton szétcincàltàk :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.