Hirdetés

2019. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#187001) kchryss válasza szallasi007 (#187000) üzenetére

kchryss
(addikt)

Benne van a linkben az időpont. 4ó 27p 57mp után nézd, illetve hallgasd. Ha jól értem akkor a macskája rakoncátlankodott és felborított pár dolgot.

Erről az jutott eszembe amikor skill4ltu átgurult a kerekes székével a macskája farkán. Volt visítás rendesen. :D
Lehet kiválósági jeleket húzott a macskán és így akarta felrakni a farkára a 3 csíkot. ;]

(#187002) BÁ Nutrition válasza ooloo (#186998) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

A remektol azert egesz messze van, egesz egyertelmu.
Pl az az egesz koncepcio h hatranyba helyez a jatek amit leginkabb ugy tudsz orvosolni ha penzt koltesz ra. Stock tankokkal tier 8ban vmi 60k xp-t kell akar grindelni ha nem tobbet h a sajat szintjehez kepest ne legyen tulzott hatranyban. Erre jon a +2 tier bullying. Mondjuk legalabb az picit javult.
Random jatekban amirol kb az egesz szol a csapatmunka eleg siralmas. Egyenileg meg viszonylag korlatozottan tudsz kihatni a csatakra.
Szerintem az siman elmondhato h a jobb jatekosoknak is sokszor szenvedes. Mondjuk a felso 80-90%os tartomanyban aki van. Azzal ne gyere h a top 1-2% igy is tud jatszani a tobbi meg hulye. :s
Egy jo jateknak szorakoztatonak kene lenni ami kikapcsolodast nyujt. Egyes csatankent ez elmondhato de a jatek eleve ugy van megalkotva h nyogvenyelos..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#187003) egyedülülő válasza BÁ Nutrition (#187002) üzenetére

egyedülülő
(senior tag)

Azt ne felejtsük el, hogy freetoplay és az alapkoncepció mindenhol ugyanaz a hosszú grindeléssel. A másik, hogy ez egy kompetitív cucc annak minden nyűgjével. Rengeteg multis cuccal játszottam már és egy idő után, ha fejlődni akarsz egyik sem a szórakozásról szól. Ha szórakozni akarok csak single játékok vagy coop jöhet szóba. Szóval ilyen téren nem látok gondot.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#187004) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#187002) üzenetére

e-newsee
(őstag)

A randombeli csapatmunkáról felesleges szót ejteni, arra semmilyen ráhatása nincs a cégnek. Annyit tud tenni az ügy érdekében, hogy van in-battle chat, és be lehet vinni 3 fős szakaszt. De ezek csak a kötelező dolgok azért, hogy ne érje szó a ház elejét. A többi a játékosok egyéni képességein múlik. Attól meg nem kell sokat várni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187005) jano_77 válasza kchryss (#186996) üzenetére

jano_77
(veterán)

Csak nem azért, mert érzik, hogy jelentősen csappant a játékos állomány!? :F ;]

(#187004) e-newsee: nem értek Veled egyet, mert szerintem nagyon is tudnának tenni érte! Pl ha bevezetnének egy olyan rendszert, hogy adott tier-en csak akkor léphet tovább egy játékos, ha elér bizonyos szintet az adott tankkal és nem csataszámot, mert azt bárki el tudja, csak a türelem kell hozzá. Többször felvetettem már ezt és voltak akik egyet értettek velem és persze a többség lehurrogta, de szerintem csak akkor lehetne normálissá tenni és élvezhetővé a játékot, ha egy ilyen szintmérőt bevezetnének! Pl ne lehessen egy 1K csatával rendelkező vérvörös agyhalott baromnak IS7-e vagy bármilyen 10-es tankja, mert ez a véglény még egy tier2-es tankkal sem tud játszani! :O :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187006) Stigma.HC válasza jano_77 (#187005) üzenetére

Stigma.HC
(senior tag)

Ez a rendszer valószínűleg a játékosszám még gyorsabb fogyásához vezetne. Mikor a többség nem tudna előrelépni ezek miatt hamar itt hagyná az egészet a francba.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#187007) jano_77 válasza Stigma.HC (#187006) üzenetére

jano_77
(veterán)

Ez lehet, de legalább kiesnének a véglények!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187008) Dobi 562 válasza jano_77 (#187005) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

A high tier csatak minosegen javitana az otleted de sok Ver Pisti abbahagyna a jatekot, csokkenne a profit. A WoT pedig mint tudjuk uzleti vallalkozas. :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------
T26E3 Eagle 7 a shopban Valaki gondolkozik rajta?

En megneztem par bemutato videot es a sebesseg/mozgekonysag hianya miatt inkabb nem. Meg tier 8-nal lentebb nem nagyon szeretek mar jatszani.

[ Szerkesztve ]

(#187009) Yofej75 válasza jano_77 (#187005) üzenetére

Yofej75
(aktív tag)

A "randombeli csapatmunkához" mi köze van annak, hogy adott játékos melyik tierben tud megfele