Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9001) Bingisz válasza echterion (#9000) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem fogja, mert nem tudja megvenni a tesztszerón ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9002) Napfénysüti válasza Remus389 (#8973) üzenetére

Prémium tankok pont hogy nem jobbak mint az azonos tierű sima tankok maxon. Esetleg egyenlőek. :)

Més que un club!

(#9003) echterion válasza Bingisz (#9001) üzenetére


echterion
nagyúr

Annyira csak nem lehet csóró szegénykém. ;)

**********

(#9004) virkir válasza echterion (#9003) üzenetére


virkir
veterán

Mivell a testrol mar kivettek lehet akarmekkora dagobert akkor sem tudja megvenni

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9005) Bingisz válasza echterion (#9003) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem úgy értem. A tesztszerveren már nem lehet kapni Supershitet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9006) xtmod válasza Chris0321 (#8969) üzenetére


xtmod
senior tag

üdv.

kösz a tanácsokat. :)

(#9007) echterion válasza virkir (#9004) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezt nem tudtam. Ezúttal nem raktam fel, nem volt semmi, amit ki akartam volna próbálni.

**********

(#9008) Jolet


Jolet
őstag

teljesen amatőr artysként most kipróbáltam a tesztszerveren a tier10-es artykat, kivéve a franciát

orosz: az egyetlen használható az összes közül, ezzel el is találtam több tankot, gyors, gyorsan céloz és pontos is, volt killem is vele

német: lassú nagy batár, kivárhatatlan célzási idővel, pontosnak se mondanám

amerikai: hát ez egy tragédia, a legszarabb

gondolom, aki profi benne az máshogy látja, nekem ez a tapasztalatom pár csata után

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9009) Chris0321 válasza xtmod (#9006) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen.

(#9010) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Azért ilyen gyöngyszemekkel sem találkozik az ember minden meccsben :DDD
[link]
[link]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#9011) Jolet válasza Jolet (#9008) üzenetére


Jolet
őstag

bocs ha hülyeséget kérdezek, de az normális, hogy ha kilövök egy lövéssel egy jpzE100-at artyval akkor csak 389 demidzset ad?
közvetlen a kezdés után volt, egy hegy mögött állt és nem hiszem, hogy más sebezte volna mert csak én voltam egyedül arty
vagy valamit elnéztem?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9012) Mottie


Mottie
őstag

Hát ezzel a sz@rral rohadt nehéz bármit eltalálni.. 15-ből 12 lövésem kb 100 méterről volt.

Jolet: Ha kilőtted akkor 389 HP-ja volt akkor mikor eltaláltad. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#9013) krisss93


krisss93
aktív tag

Valaki tud egy fejlesztési sorrendet mondani az E-75-re ?
Lánc-torony-löveg-motor?

(#9014) Chris0321 válasza krisss93 (#9013) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem ez a jó sorrend. A legfontosabb az 12.8 mm-es ágyú és azt csak a lánc+torony kifejlesztésével tudod felrakni. A motor ráér már akkor amikor meg van a nagy ágyú. Nekem ezt cak elég sok free xp elhasználásával sikerült elérnem de cseppet sem bánom. Azóta meglett az E-100 is, de még nem használtam.

(#9015) Remus389 válasza krisss93 (#9013) üzenetére


Remus389
veterán

Lánc-torony-löveg-motor? így tökéletes

kell a lánc különben nem bírja el a tornyot és a löveget

én is a lövegre hajtok, mert az elég harmatos

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#9016) echterion válasza krisss93 (#9013) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez a jó sorrend. Lassú ugyan a KT motorjával, de az az ágyú aranyat ér. A moci meg ráér utána.

**********

(#9017) grex4 válasza Mottie (#9012) üzenetére


grex4
aktív tag

Ki kell maxolni és akkor mérföldekkel jobb lesz mint a kv1s bár úgy sem fog a találati arányod köszönőviszonyba lenni az egekig magasztalt Gauss görbével....

[ Szerkesztve ]

üdv

(#9018) Black_Sheep válasza Remus389 (#8983) üzenetére


Black_Sheep
tag

Gyakorlati tapasztalatod is van a prémtankokkal, amire a statisztikán kívül alapozod a véleményedet?
Nekem van:
Löwe: viszonylag gyors, pontos gun, jó átütés; alacsony sebzés; lassú; gyúlékony; papír; gyengébb, mint a normál T8 (nincs tierkorlát)
T34: nagyot sebző gun, jó átütés; pontatlan; lassan tölt; kemény lövegpajzs, papír test; közepes sebesség; a T8 átlagnak megfelel (nincs tierkorlát)
Type59: ez valóban OP, még a nerf után is (másik accomon van)
SU122-44: gyors, fordulékony, nagy sebzés, közepes átütés, pontatlan, jól camo, jó RoF, néha pattog, lassan szűkül (nincs tierkorlát); szerintem kb. átlagos T7, talán az OP-ság határán :)
Másodkézből szerzett infó alapján:
FCM: modulérzékeny, átlagos gun (bár olcsó lőszer), papír, gyors, de nagy sziluett; gyengébb, mint a normál T8
KV5: alacsony pen, R2D2 X2 (nagy weakspotok), lassú; gyengébb, mint a normál T8
IS-6: alacsony pen, magas alfa, pontatlan, gyors, pattogós; gyengébb, mint a normál T8
A nagy vasak megvételéhez/eltartásához és a legénység húzásához sokat kell prémtankkal játszanom, emiatt tapasztaltabb is vagyok velük, mint a többi tankkal. Löwe-vel sebeztem már 5.500-at + 2.000 spot dam, de gyakran előfordul, hogy kigyújtanak az első lövéssel. A T34-gyel mindig dombos terepet kell keresnem, hogy ne kapjanak szét azonnal, ez behatárolja a lehetőségeit.
Ahogyan ezt már korábban is leírták, a sok skilles legénység és a farmkörök miatt felgyűlt tapasztalat miatt lehet őket hatékonyan használni. Sokkal jobb statom lenne az IS-3-mal, ha a legénység képzésére fordíthattam volna az elejétől a szerzett XP-t, és nem kellett volna stock-ként játszanom vele. Ugyanis a prémtankok egyből elit-en kezdenek, ellentétben a többi tankkal.

(#9019) krisss93 válasza Chris0321 (#9014) üzenetére


krisss93
aktív tag

Az a baj, egy deka free xp-m nincsen :/
És minden IX-es csatában 3+ arty van oldalanként és ez meg nagy meg lomha is még :/

[ Szerkesztve ]

(#9020) Black_Sheep válasza Mottie (#9012) üzenetére


Black_Sheep
tag

100%-os legényekkel, ventivel, célzás- és töltésgyorsítóval az egyik legjobban használható tank a tierjében. Persze nem sniper, bele kell mászni az ellenfél arcába. Még 50-60 csata, és megváltozik a véleményed, addig is kitartás! :)

(#9021) Chris0321 válasza krisss93 (#9019) üzenetére


Chris0321
addikt

Megéri végigszenvedni, szerintem az egyik legjobb tier 9-es tank. Van M103-asom, IS-8 de nekem az E-75 jött be legjobban bár a többi sem rossz.

(#9022) krisss93


krisss93
aktív tag

Második köröm vele, de ha minden jól megy akkor megbarátkozunk

:))

Meg hála ennek a modnak amit kijelzi a páncélértékeket, megtanultam beforgatni a tankokat.
Ez eddig még hibádzott :D

[ Szerkesztve ]

(#9023) Black_Sheep válasza krisss93 (#9013) üzenetére


Black_Sheep
tag

Ugyanez volt a dilemmám 1-2 hónapja, és érzésem szerint rosszul döntöttem. Először 500k-ért felfüggesztést vettem, hogy a láncot utoljára hagyjam. A torony volt az első, mert az alap papír, könnyen átlövik. A löveget tettem rá másodikként. Ez szerintem hiba volt. A löveg maga nagyon jó, ha tudnék vele sebezni. Ehhez viszont az kellene, hogy odaérjek az ütközőponthoz időben, illetve az, hogy ne üssön ki az arty, amíg elérem a fedezéket. Top motorral legalább odaérnék a csata sűrűjébe, és nem kellene annyit hallanom az arty lövedékek becsapódását a tankba. A KT-ról örökölt löveg néhány prémlőszerrel azért nem olyan rossz.

(#9024) munnergep


munnergep
senior tag

Az lehetséges, hogy ha az E100 mellé beállok a t-54-el, akkor nem tud kilőni? (oldalunk ér össze, neki magasan van a tornya hozzám képest)
Ma kétszer is megcsináltam, amit a td-kel szoktam, full hp-ről szedtem ki őket. Alig várom, hogy ismét kipróbálhassam, hogy csak bénák voltak-e a sofőrök, vagy ezt bármikor meg lehet csinálni?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9025) V.Dave


V.Dave
senior tag

a legjobb álcához kell a ventillátort felszerelni?

Xiaomi mi 8 6/128

(#9026) nyunyu válasza Black_Sheep (#9020) üzenetére


nyunyu
félisten

Még 50-60 csata, és megváltozik a véleményed, addig is kitartás :)

Azalatt nem szedi ossze az E-75 top motorjahoz szukseges XPt, de meg a lanctalpat+tornyot sem, igy hatarozottan utalni fogja, hogy a sik terepen 25km/h vegsebesseg miatt folyamatosan a szemebe vilagit az arty magnes visszajelzoje.

Legalabbis nekem 56 kor alatt csak a lanctalpat sikerult osszevakarni, kovetkezo nagyobb achievement a torony lesz.
Azt meg meg nem dontottem el, hogy a 70k freeXPmet a csuzlira, vagy a motorra koltsem el.
Eredetileg a csuzlira szantam, mondvan az mindig jol jon, de a szanalmas vanszorgasatol elbizonytalanodtam, egyszeruen sosem erek oda a kovetkezo fedezekig, mert kozben kilonek.

100%-os legényekkel, ventivel, célzás- és töltésgyorsítóval az egyik legjobban használható tank a tierjében

EGLD? Vert stab nem jobb ra?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9027) Mottie válasza Black_Sheep (#9020) üzenetére


Mottie
őstag

Remélem így lesz.. A nagyobbik ágyú tényleg csak azt a pár tized töltési-időt adja? Azon kívül hogy IS3-on közelebb hoz a BL-9 hez...

Be Victorious!

(#9028) Black_Sheep válasza nyunyu (#9026) üzenetére


Black_Sheep
tag

Amit beidéztél, az az IS-re ment válasznak, nem az E75-re. :)
De abban igazad van, hogy a célzásgyorsító helyett a stab. mehet rá.

Az E75-re: A lánccal az a baj, hogy emlékeim szerint 25 k XP, amit kivált az 500 k ezüstért megvehető felfüggesztés. Ezen én nem spóroltam. Így az a 25 k XP mehet bele kapásból a toronyba, szignifikánsan megnövelve a túlélési esélyedet.

[ Szerkesztve ]

(#9029) nyunyu válasza nyunyu (#9026) üzenetére


nyunyu
félisten

Jol van, ezt pont egy IS hozzaszolasra irtad valaszul, nem az E-75 threadre.

Megint lemaradtam, mint a borravalo. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9030) krisss93 válasza Black_Sheep (#9028) üzenetére


krisss93
aktív tag

A felfüggesztéssel csak az a gondom, hogy rajt van a vert stab a venti, meg a rammer.
A goldot meg most elköltöttem 1 hónap prémre, szóval szerintem ez E-75 egyenlőre hosszúúú kellemes kis cumizás lesz :U

Hacsak a 8.6 meg nem ritkítja az arty-k számát.

(#9031) Black_Sheep válasza Mottie (#9027) üzenetére


Black_Sheep
tag

Úgy emlékszem, hogy csak a RoF lesz magasabb egy kicsit, de ez néha életmentő lehet. Ha van kedved, holnap mehetünk szakaszban, hogy gyorsabban kifullozd a gépet (magamra vonom az ellen figyelmét, te pedig lefaragod őket).

@Kriss: a stabot megsemmisítheted, a helyére felrakhatod a felfüggesztést, ha van elég pénzed/prémtankod. Ha nincs, akkor a hosszú szenvedés alatt a cél lebegjen a szemeid előtt. Ez a vas talán a legjobb T9. :)

[ Szerkesztve ]

(#9032) Mottie válasza Black_Sheep (#9031) üzenetére


Mottie
őstag

Igazából csak a top löveg hiányzik szerintem... talán még a felfügesztés.. :D a legények a gyengék :D

Be Victorious!

(#9033) Jolet


Jolet
őstag

én a nagy motor nélkül használtam az E-75-öt és meglett már az E-100 is
az akció közelgő vége miatt nem akartam elszórni 50k-t
most a maradék pár napban úgyis velük farmolok és összejön a nagy motor és a nagy ágyú is, amik még hiányoztak róluk

már konvertálás alatt van két replay az E-100-al, lehet még ma felteszem és akkor belinkelem hátha unatkozik valaki
érdekes, hogy a kis ágyúval is mennyire hatékony tud lenni és az is, hogy a kevesebb killes és demidzses körre megadta az 1. osztályú sofőrt, a másfélszer jobb körre meg igazából semmit
vajon mennyi kellett volna a Tankászhoz? :-(

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9034) krisss93 válasza Jolet (#9033) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát szerintem olyan 6000 környékén lehet vele az ász.

(#9035) Patrick76496 válasza Remus389 (#8963) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hosszútávon persze, hogy jobbra jön ki, de aki T5-ös tankot szeretne farmolásra, annak nem éri meg köröként +3-4000 kreditért aranyat vásárolni. Márpedig rengeteg játékos van, aki szeretne teljesen ingyenesen játszani, egyszerűen nem fontos annyira a játék számukra.

(#8971) nyunyu: +1 a T1-nek, nagyon jó kis gép. Annyira ez sem papír, a frontja egész szépen pattog, plusz ennek legalább van gun depression-je a KV-hoz képest, ráadásul még gyorsabban is céloz, elhanyagolható az EGLD, nem úgy, mint a KV-nál. Egyébként oly mindegy, hogy melyik, ha kicsit messzebb vannak, akkor a Churchill III-mat úgyis megeszik. :)

(#8972) Dobi 562: :K Ha már T-25, akkor itt van, nekem mi jutott eszembe arról a tankról, amikor először megláttam a játékban. :D

(#9010) r1E3S3E7T: Basszus, az Aladár driver évfolyamtársam. :C Még egy nyomós ok, miért ne menjek vele platoon-ba.

Más: Nem talált valaki valami infót a 8.5 EU Strong Start contest-ről? Lassan már harmadik hete várjuk az eredményeket.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9036) holodp


holodp
aktív tag

Na ez is marha jó csapat volt.

Bocs, béna vagyok, csak linkelni tudom.

[ Szerkesztve ]

(#9037) nyunyu válasza holodp (#9036) üzenetére


nyunyu
félisten

Kepfeltoltes.hu howto

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9038) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Szeretnék találni valakit vagy valakiket, aki hajlandó segíteni egy elmélet bizonyításában. Olyan WOT-os személyt keresek akinek 50% feletti a winje, de lehetőleg minnél jobb. Nekem május 27-óta csak a vereség gyűlik. Akkor csatlakoztam a WOWp-hez. Azóta a WOT-os statom rohamosan csökken! Lásd! és szomorkodj! 96 csatából 64 vereség!! Pedig, ha megnézed szépen jöttem felfelé, ahogy kezdtem kitapasztalni a játékot. Szeretnék 1-2 emberkével szakaszozni, hogy lássam tényleg vesztünk-e. Már a klánon belül kipróbáltam és 4 az 1-hez az arány. Szeretném idegenekkel is bizonyítani az elgondolásomat. Csütörtök és péntek este lenne a legjobb, csötörtökön 16, pénteken 18 órától. Ha lenne aki segít kérem irjon priviben és megbeszéljük. T6-T9 tankjaim vannak, TS van! AT2,T71, IS-3, IS-8 (IS-3 löveg), SU-100, Tigris P, VK 45.02 A, JgPanther, Grille, Hummel, SP, AMX 105 AM,van még minimaus és T1E6 is. :R
Még érdekesség, hogy a vesztés ellenére farmoltamkb 1,5 -2 millát, prém nélkül!

Ja a WOWp-vel kapásból 52% a win.

[ Szerkesztve ]

(#9039) Bingisz válasza Patrick76496 (#9035) üzenetére


Bingisz
addikt

A hét végére ígérik az eredményhirdetést.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9040) Antonius1978 válasza nyunyu (#9026) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az IS-nek (ugy tunt nekem, hogy a 8as tankoktol kezdodik a vert.stabilizator elerhetosege, marmint a nehez tankoknal) nincs vert.stab. csak sima celzasgyorsito.Ra kell tenni a pillanatkep/snapshot kepzettseget a legenysegre.Nekem mindennel fel van szerelve, es meg igy sem szukul eleg gyorsan a kor, de ez a tank amugy is egy kozelharci jargany, ugyhogy annyira nem baj...

E-75 : meg kell kb 350 ezer penz, es meg is veszem.Annyi dicseretet kapott, hogy mindenkepp kell nekem, es en is tapasztaltam ellenfelkent, hogy nem konnyu vele elbanni.
Szerencsemre vittem a nemet kozepes tank agat is, igy az E50-el ki van mar kutatva az 1200 loeros motor, a lanc 25, a torony 25, a csucsloveg 63 ezer TP, ez osszbe 113 ezer TP, es jelenleg van 145 ezer SZTP-m.
Ugy dontottem, hogy ez lesz az a tank, melyet elit allapotban fogok elsokent hasznalni, ugyanis az SZTP-bol mindent kifejlesztek.

(#9041) jano_77 válasza Simulacrum (#8991) üzenetére


jano_77
nagyúr

Abban igazad van, hogy kell egy csapatba rossz, jó és profi játékos is, de úgy, hogy ez mindkét oldalon így van és nem pedig úgy, hogy az egyikben ez fent áll a másikban pedig hiányoznak a rossz (vörös) siemka-k ellenben sokkal több jó és profi játékos kap helyet! Mert nem 1x fordult elő az az utóbbi kb 1 hónapban, hogy aránytalanul eltolódik az arány és nálunk kb én számítottam a legjobbnak (egyáltalán nem vagyok jó), mindenki más vörös volt, míg az ellenfélnél egyáltalán nem volt vörös játékos, de annál több zöld - vagyis 1200 feletti - player illetve esetenként még egy-két pro és unicum játékos is!? Ez szerintem semmiképp nem jó ebben a formában!

(#8983) Remusz911: Te játszol is vagy csak a statos oldalakat bújod és azt igyekszel bebizonyítani, hogy márpedig a T-25 a játék legjobb tankja?!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9042) Angel1981 válasza krisss93 (#9022) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez melyik mod is?
Küldenél linket leíráshoz / letöltéshez?
Köszi!

(#9043) jano_77 válasza Mottie (#9012) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos én is szenvedek vele mióta vissza vettem, hogy megcsináljam az ÁSZ-t, pedig régen nagyon jól ment vele. IS-el volt a legjobb effi-m is, nem értem mi lett vele azóta!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9044) Bingisz válasza Jolet (#9033) üzenetére


Bingisz
addikt

Ti még mindig nem értitek, hogy a kiváló sofőr jelvényeket a szerzett tapasztalati pont alapján kapjátok?
Az meg még az 1100-at se érte el egyik körben se. Szvsz. minimum 1200 tp kell az ászhoz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9045) jano_77 válasza jano_77 (#9041) üzenetére


jano_77
nagyúr

És az utóbbi hetekben konzekvensen csak +2 Tier-el feljebbi csatába tesz be.....a saját tier-ű csata kb mint a fehér holló! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9046) AlexWolf válasza Bingisz (#9044) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ja és hetente változik ez az érték, mert pl egy olyan héten amikor kevesebb xp-t szereznek az adott tankkal a játékosok, akkor könnyebb megszerezni, de olyan is előfordulhat, hogy nehezebb, mint az előző héten.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9047) Jolet válasza AlexWolf (#9046) üzenetére


Jolet
őstag

akár naponta is változhat, mert az utolsó 7 nap eredményei alapján számolja
a kérdésem költői volt, de mindig akad aki annyira okos, hogy kiböfögje a tutit...
:F

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9048) L4mie


L4mie
veterán

Hali,
Noobmeteren a :
Most recent /legfrissebb/ oszlop az előző napi akar lenni? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9049) Bingisz válasza Jolet (#9047) üzenetére


Bingisz
addikt

"de mindig akad aki annyira okos, hogy kiböfögje a tutit..."
Belinkelsz egy olyan csatát, ahol kapsz kicsivel több mint 1000 xp-t. Tudom, hogy prémmel jól néz ki az 1500 tapasztalati pont, de visszaosztva nem kiemelkedő teljesítmény. (Akár mehetne az off topicba, de ezt csak nagyon halkan merem megemlíteni.)
Én azért mertem megszólalni, mert a "vajon miért nem tank ász" költői kérdés ~2 naponta elhangzik, és komolyan azt hittem, hogy nem tudjátok, hogy mire adják a kiváló sofőr jelvényt.

(#9050) AT1S: Más XVM konfig fájlt használsz a gépeken.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9050) AT1S


AT1S
tag

Esetleg tud valaki segíteni abban, hogy az XVM modnál a WN6 oszlopban miért írogat olyanokat, hogy pl. 35, 25 stb. -tehát csupa kétjegyű szám + a chance to win sor is hiányzik egy az egyben. Valamit elcsesztem az biztos, csak azt nem tudom, hogy mit mert ugyanúgy telepítettem fel, mint a másik gépen és azon működik rendesen. Újrarakni próbáltam az nem segített...

Amúgy van olyan oldalt, ahol megtalálni szinte az összes modot?

ლ(ಠ益ಠ)ლ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.