Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#171001) Viktoár válasza kchryss (#170997) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem nincs meg a jgpz e100, most húzom azt az ágat. Nemrég megvettem a jagdtigert de még nem mentem vele mert 100%-os legényeket szeretnék bele képezni. :K

Az stb1-re passzolok miért van a lista elején. :) Talán az lehet hogy aki tud vele játszani az jól tud, aki meg nem az hagyta a pics.ba. :DDD

Üdv:Viktor

(#171002) popey37


popey37
addikt

én nem tudom mi van most este, de 5 meccs 5 vereség max 3 perc egy csata és ötször kaptunk ki 0:15-re.
összesen sebeztem 800hp-t.ja és csak +1 tier.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#171003) Dr.Én válasza popey37 (#171002) üzenetére


Dr.Én
veterán

Mai napom! :DDD
hát nekem nem lesz meg a tízes szint az tuti...talán hatodik szintig eljutok :DDD

WOT: kissio

(#171004) Gyuri27 válasza Dr.Én (#171003) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem nagyjából egyforma a teljesitményem. Ma 60% a wr. Van hogy 30 körül.
Azaz nem te tehetsz róla. Ha sok a siemka akkor sír az ember. vagy átkozódik mint én és elveszik a csetet egy kicsit. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#171005) kchryss válasza Viktoár (#171001) üzenetére


kchryss
addikt

Az is lehet, hogy statpadderek nyomják STB1-gyel. Átlagsebzésben eléggé hátul kullog, a tank átlag wn8-a viszont ehhez képest nagyon magas, sőt konkrétan a nem reward tankok között ennek a legmagasabb a wn8-a a kicsi sebzés ellenére. Vagyis kiválóan lehet vele e-péniszt húzni, ha jól tud az ember medekkel játszani.

(#171000) @Simulacrum:
STB1 ágyúja mindig pontatlan volt. Ami jó tankká tette régebben az az akkoriban erősnek számító torony és a jó csőlehajlás. Az ősidőkben ez a kombó elég ritka volt és ez egyedivé tette. Azóta viszont jött egy csomó vetélytárs jó csőlehajlással akiknek jelenleg talán a tornyuk is jobb, de az ágyújuk biztosan: AX, buffolt AMX30B, buffolt Patton.
Egyébként az általad említett Leopard-ra ugyanúgy ráférne az újraegyensúlyozás, mint az STB1-re és a 121-re, mert jelenleg az sem tudja hatékonyan betölteni a neki szánt szerepkört(sniper med).

(#171006) Simulacrum válasza kchryss (#171005) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én a Leo 1-et most is erősnek érzem, szerintem nincs szüksége buffra, de ha mégis kapna én csak örülnék neki. :) Mivel papír, gyenge játékos azonnal meghal vele, lehet emiatt nem jó a statisztikája.

(#171007) popey37 válasza Dr.Én (#171003) üzenetére


popey37
addikt

a hatodiknál tartok 24k xp van, de egyszerüen nem lehet semmit csinálni, nincs spotter, ha van akkor hátul kempel mind vagy mennek a heavyk elött 5 méterrel.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#171008) Dr.Én válasza Gyuri27 (#171004) üzenetére


Dr.Én
veterán

én közbe azt szoktam csinálni, hogy meccs végén artyval megáldom a csapattársat , ha olyan a szitu és a játékos... :D
ha fáradt vagyok, vagy nyűgös akkor inkább nem játszok vele , mert csak baj lesz belőle :U
de ha 7-8000 ft-ért megtudnám venni az új angol heavyt, akkor annyit beáldozok rá talán

(#171007) popey37
hát igen, nagyon jó csaták vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#171009) kchryss


kchryss
addikt

Úristen van cset! Erre nem számítottam. :C :DDD

Maratonnál eddig mindent az xp-s verzióval értem el. Ebben nagyon nagy segítség volt, hogy többet játszottam szakaszban mint szoktam. Amikor nagyon szopóra voltam rakva akkor is 50% felett volt a győzelmi arány így.
Most tartok az 5. küldetésben 28 ezer xp-nél. Ehhez játszottam 13+33+15+37+37=135 csatát.
Vagyis 73 ezer xp-t gyűjtöttem 135 csatával ami 541 xp csatánként. Lehetne jobb is ha mindig csak alacsonyabb tierben nyomtam volna, de ez így is egész jónak számít csatánként lebontva.

Most jönne majd a 6. szakaszban a nagy kaliberes küldetés. Ehhez kifejezetten hátrányos lenne szakaszban játszani. Gondolkodom, hogy ezt is xp-vel vigyem végig vagy 10-esben egyedül. Nagy kaliberhez az lenne az ideális ha 10-es tankkal 8-asok ellen mennék, volt is ilyen sokszor az elmúlt napokban csak hát ugye akkor ez pont hátrány volt mert 4500 sebzést meg full 10-esben könnyebb elérni. Ha hinnék a konteókban biztosra venném, hogy most nem látnék egy 8-as tankot sem. :D

Elég bénán megy most amúgy 10-esben a játék. Lehet jobban járnék ha az egészet xp-vel vinném végig. Rankedben sokkal jobban játszottam, mint most.

(#171006) @Simulacrum:
Leo1-geyl csak az a bajom, hogy hiába a legpontosabb med, annyira rossz úgy általánosságban a szórásképe mindennek, hogy még ez sem alkalmas messziről lövöldözni. Gyenge pontokat nem lehet vele célozni nagy távolságból annyira meg nincs nagy átütése, hogy nem gyenge ponton is beverje az ellenfelet. Szóval a pontosságát vagy szórásképét kéne buffolni és akkor rendben lenne.
The Most Accurate Medium in The Game Still Can't Snipe.

[ Szerkesztve ]

(#171010) jano_77 válasza kchryss (#171009) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom miről beszélsz, hiszen nekem megírták, hogy szeptember 30-ig nincs chat! ;] :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171011) jano_77


jano_77
nagyúr

Amikor két spotter van a csapatban, de egyik sem csinál nagyjából lófütyit sem - hiába pingel Nekik mindenki már és írja chaten, hogy menjenek spottolni - akkor kénytelen az ember elmenni a Progetto-al spottolni. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171012) galervin93


galervin93
őstag

Ebből hogy sült ki ez...?
:(((

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171013) kchryss válasza galervin93 (#171012) üzenetére


kchryss
addikt

Pont erről írtunk a bugok kapcsán a múltkor. Tré lett a hd pályák lemodellezése. Tele vannak ilyen bugokkal. Ott ezek szerint van olyan része a pályának amit nem látni, de elakadnak benne a dolgok. Gondolom itt is a szikla lett rosszul lemodellezve és sokkal nagyobb a hitboxa, mint amit látsz vizuálisan.

Volt ma egy egész érdekes csatánk amíg telefonáltál. Fishermans-en átadtuk az ellenfélnek a teljes közepet és az 1-es sort is. A csapat háromnegyede beállt kempelni a városba a bázisunkhoz közeli részen. Ez a felállás taktikailag már előre vetíti, hogy 99%, hogy bukni fogunk és mégis valami csoda folytán sikerült nyernünk.
Innen sikerült nyerni:

[Replay]

[ Szerkesztve ]

(#171014) Emu válasza galervin93 (#171012) üzenetére


Emu
őstag

:W
Most már értem miről beszéltél.

(#171015) kchryss válasza Emu (#171014) üzenetére


kchryss
addikt

Neked meg grat, hogy levadásztad Circon-t! :C

Ahhoz képest, hogy mennyire csapdába volt esve nagyon szépen dolgozott ott a dombon egyébként. Nagyon jó játékos.
Visszanézhető itt: [link]

(#171016) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Chimera kuldetéseket megnéztem, van ami egyszeru mint a stug és tarsainal de van ami nagyobb szivas lesz, sokkal. :DD A 4lánctalpas szörnyeteg kuldijeitol meg speciel sirni fogunk ha igy haladunk.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#171017) Viktoár válasza wwenigma (#171016) üzenetére


Viktoár
addikt

A 4 lánctalpas cuccnál nem hátrány a sok lánctalp? :U Sebződik ha szemből lövöm a lánctalpat?

Üdv:Viktor

(#171018) Simulacrum válasza kchryss (#171015) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyrészt mire meghalt megnyerte a csapatának a csatát (mondjuk a könnyű oldalról), másrészt a 100LT-nek rég fel kellett volna mennie érte.

wwenigma Érdekes, vannak tényleg brutál egyszerűek bennük, a nehezek meg kb. a T55A és Obj küldetések közötti szint.

[ Szerkesztve ]

(#171019) wwenigma válasza Viktoár (#171017) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

QB játszott gamescon-on vele, itt belőtték szemből a lánctalpat is és sebződött. Papíron amugy nem hitbox de talan a tartokat szamolja. 03:07:08-tol beszel rola.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#171020) Viktoár válasza wwenigma (#171019) üzenetére


Viktoár
addikt

Mondjuk ennél a tanknál a javítás skill az összes legényre kelleni fog illetve egy nagy javító a gyorsabb leáncfelrakás miatt. Esetleg aki nagyon elvetemült még egy szerszámosládát is berakhat. :)

Üdv:Viktor

(#171021) galervin93 válasza kchryss (#171013) üzenetére


galervin93
őstag

No ezt majd megnézem, ha lesz időm.

wwenigma
Én a 8-as kínai prémTD-vel szemből, alap lőszerrel lőttem lánc+sebzés kombót neki, kb. 20-30 fokban volt forgatva.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171022) Viktoár


Viktoár
addikt

Olvastátok a panhard cikket? :DDD

Komoly a 310m-es látótáv egy 8-as könnyűtanknak. :C Kéne egy a 8-as td is aminek 170-es a penje......

Üdv:Viktor

(#171023) galervin93 válasza Viktoár (#171022) üzenetére


galervin93
őstag

KV-1 látótáv egy T8 lightnak. Nagyon ügyesen sikerült egyensúlyozni újra! Nem hogy kapott volna egy olyan ágyút, mint anno az 59 16, hogy csak bizonyos esetekben tud sebezni, cserébe viszont lenne egy 390-400-as látótávja, hogy szpottolni tudjon. És akkor nem a sebzésosztásról szólna ez az osztály (amit nyíltan pont nem arra terveznek ők sem), mert máshogy xp-t. szerezni vele nem lehet majd. Balfasz banda... :U

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171024) h1mpi válasza galervin93 (#171023) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Spotolni csak küldi vagy GM húzás miatt érdemes. Amúgy semmi értelme.
Xp-t és wn8-at sem ad

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#171025) jano_77 válasza h1mpi (#171024) üzenetére


jano_77
nagyúr

elég szomorú ez, ugyanis így már alig van felderítés a csatákban és általában csak ücsörög mindenki a hátsó sarkokban teljesen VAKON! De annyira buták, hogy ezt sem ismerik fel, hogy ha nem megy vki spottolni, akkor állhat ott holnap estig, akkor sem fog sebezni lófügét sem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171026) adamgreen válasza Viktoár (#171022) üzenetére


adamgreen
senior tag

Az SU-122-44 nek 175 ös penje van :DDD

(#171027) galervin93 válasza h1mpi (#171024) üzenetére


galervin93
őstag

WN8 le van ejtve, az xp a nagyobbik baj (ad rá, csak nem eleget). Ha utóbbit adná, akkor legalább a jobb játékosok csinálnák, de így őket sem érdekli. Nagyon kevesen vannak, akik bevállalják, egyrészt mert ugye nem sok jutalom jár érte, másrészt meg gyakorlatilag minden hiba végzetes. Csak az olyan mazochisták szeretik, mint én is, szerintem nincs jobb, izgalmasabb és nehezebb dolog a szpottolásnál, és mivel pont nem érdekel a WN8 így simán szpottolok, ha ezt kívánja a csata, jobb érzéssel tölt el az, hogy én nyertem meg nekik a csatát, minthogy kiosztok 1-2-3ezer sebzést és vereség a vége.
A legnagyobb baj az, hogy pofán köpi magát újfent a cég, behozzák ezeket a "felderítőket" ilyen értékekkel... Gyalázat...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#171028) Bobyjack válasza adamgreen (#171026) üzenetére


Bobyjack
senior tag

De nem Tier 8-as.

(#171029) Viktoár


Viktoár
addikt

Az hogy a spotolásra nem kapsz xp-t vagy wn8-at egy dolog. Persze sokan ezért is nem játszanak könnyűtankkal még akkor sem ha amúgy ügyesen tudnának.

A fő probléma hogy mondjuk malinovkán kap a csapat egy panhard-ot míg az ellenfélnél ott röhög a HWK 12 aminek alapból 100m-rel több a látótávja. És még az arty a hülye mikor elmegy úszni? :C

Az egyetlen reményünk ilyenkor hogy egy ilyen "ember" ül a hwk 12 -ben. :C :C

Üdv:Viktor

(#171030) Bobyjack válasza Viktoár (#171029) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Kemény. Nem is tudom láttam-e már ennél gyengébb statisztikát ever.

(#171031) Simulacrum válasza Bobyjack (#171030) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Érdekes lenne egy olyan, hogy egy új accon kipróbálni mi a legkisebb győzelmi arány, amit el lehet érni a játékban. Bannolás elkerülésével mi lehet a legjobban csapat ellenes tevékenység vajon?

(#171032) jr1994 válasza Viktoár (#171029) üzenetére


jr1994
addikt

Én azért játszok ritkán könnyű tankkal, mert győzni szeretnék és erre manapság a közepes és nehéz tankok a legjobbak. Velük is ugyanolyan jól lehet spotolni a megfelelő pályán, és szoktam is ha van rá lehetőség, szinte minden tankomon optika van. Más kérdés hogy rengetegszer csak magamnak spotolok, mert a nyomik még eltalálni sem tudják az egy helyben álló tankot.

Akkor lenne értelme a lightoknak ha tényleg szükség lenne rájuk egy látótáv újraegyensúlyozás miatt, csak akkor meg túl nagy felelősségük lenne és az döntené el a csatát hogy melyik csapat könnyű tankjában nem bot játékos ül. Simán lehet hogy sokkal gyakrabban fordulna elő hogy láthatatlan tankok szednek szét, az sem lenne túl vicces. Amit Janó írt nemrég hogy a spagettivel ment spottolni, azt simán meg lehet csinálni, főleg Prokhorovkán, egy látótávra kigyúrt tankkal. Szerintem pont ez a játék lényege, hogy el tudj térni a megszokástól, és az adott szituációban azt csináld amit érdemes, nem azt amit kell. Például nincs olyan hogy heavy/med hely, rengeteg mindentől függ hogy mi a legjobb döntés.

(#171031) Simulacrum: mikor bejöttek a svédek vagy a csehek, már nem emlékszem, lemerészkedtem az anarchiába tier3-ba, ott volt egy csapattárs aki szándékosan felborított, majd beírta hogy "not today". Szerintem ő is erre volt kíváncsi, de még ő sem tudott 30% alá menni.

Szerk: tudtátok hogy a személyes küldetések megjelenítését ki lehet kapcsolni? Tegnap találtam meg a beállítások mélyén. Nekem pont elég hogy az N gombbal meg tudom nézni hogy állok.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#171033) Chris0321 válasza Viktoár (#171029) üzenetére


Chris0321
addikt

Az, hogy az arty elmegy ilyenkor úszni nem csak neki gond hanem a csapatnak is. Általában elég gyorsan kiderül, hogy a light tud-e normálisan spottolni vagy hátul marad lövöldözni és akkor mindegy, hogy HWK-val van nem ér el vele semmit a csapat.

(#171034) lacibacsi válasza Simulacrum (#171031) üzenetére


lacibacsi
addikt

3-2-1, close your eyes, press and hold W, enjoy...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#171035) Simulacrum válasza jr1994 (#171032) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nem egyértelmű szerintem a tier sem. Alsó tierben nagy a káosz, valószínűleg T10 tankkal lehet a legnagyobb kárt tenni, de ott meg az lehet a kiegyensúlyozó, hogy rengeteg olyan meccs van, amiben mindenki T10-es tankkal megy, ott egy tank nagyon nem rontja a győzelmi arányt.
Valószínűleg a csapatsebzés, más játékos akadályozása sem megy sokáig, mert jelentenek és bannt kapsz. Véletlennek tűnő láncolások, mások mögött lövés, hogy bespottolódj és a csapattársad lőjék, talán ilyenekkel lehet a legtöbb kárt okozni, esetleg artyval stunnolás.
Szerintem az ilyet jól csinálni ugyanolyan nehéz lenne, mint a unicum statot elérni.

(#171036) palfitom válasza lacibacsi (#171034) üzenetére


palfitom
félisten

:D :K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#171037) e-newsee válasza Simulacrum (#171035) üzenetére


e-newsee
addikt

A legtutibb módszer az, ha a fent leírtakat alkalmazod tier 10-ben egy meta heavy-vel, és mindezt egy 3-as szakaszban.
Mindenki csak arra figyel, hogy ne haljon meg túl korán, ellenben minél kevesebb kárt okozzon az ellenfélnek. Kapáslövés, direkt kicsit mellé céloztok, AP-vel lövitek a két pixelnyire kilógó SC tornyát, vagy egy lövegpajzsot, meg ilyenek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#171038) jimmy74 válasza Viktoár (#171029) üzenetére


jimmy74
őstag

Na ő az aki sírhat mekkora szopó ágon van naponta :D

WoT:jimmbo

(#171039) jano_77 válasza Simulacrum (#171035) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap volt egy csatám Lakevill-en, ahol a lightunk - AMX 1357 egy KÉK játékos - beállt A9-be egy bokor mögé! El gurult a gyógyszerem - nem ez volt aznap az első ilyen csatám - és oda gurultam mögé és elkezdtem tolni. Majd elkezdett menekülni és akkor kezdetét vette egy pár perces kergetőzés, ami közben néha mellé lőttem, hogy érezze a törődést. Mivel korábban is volt már tankba lövésem, nem mertem bele lőni, féltem a bantól, így pár perc kergetőzés után gondoltam, akkor megpróbálok hasznára lenni a csapatnak. A legvégén sajnos ez a barom egy IS3-al maradt szemben és volt olyan hülye, hogy szó szerint szemtől szemben próbálta meg kinyírni, de persze pattogott, mintha gumilövedékkel lőné! Annyi esze nem volt, hogy mikor az IS3 ellőtte magát és nem ölte meg, akkor mellé, mögé guruljon és úgy lője ki, mert már alig volt HP-ja amúgy. Csata jelentésnél mit gondoltok ki/kik voltak az első két helyen?! Igen, mi ketten! Úgy, hogy percekig csak kergetőztünk és nem foglalkoztunk az enemyvel. Mit csinálhattak a többiek - moziztak és rajtunk röhögtek vagy drukkoltak vmelyikőnknek?!

Nem vagyok büszke a tettemre, de nagyon rühellem, ha egy spotter a leghátsó sarokba áll be és hiába szólnak Neki, szarik bele és még neki áll pofázni. Az ilyen ne üljön egy light tankba, hanem TD-be vagy artyba. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171040) kchryss válasza Simulacrum (#171018) üzenetére


kchryss
addikt

Circon nagy előnyt adott nekik az biztos. A bázis védelmét megoldottam a charioteer-rel együtt. Aztán úgy láttam, hogy ebben a csatában nincs több, biztos bukó ezért nem várakoztatom a szakasztársakat és halálba yoloztam. Ez volt az állás amikor otthagytam a csatát: [kép]
Nálunk 5-en maradtak, náluk 8-an és tőlünk az E75 kivételével mindenki 400 hp alatt volt. Aztán következő csata után megnéztem a csatajelentőt és baszki megnyertük. Fogalmam sincs hogyan hozták le innen, de nagy grat nekik, biztos epic vége volt a csatának. :D

(#171041) palfitom válasza jano_77 (#171039) üzenetére


palfitom
félisten

Megértem.
Az iménti csatában a top HT IS-7 kempelt végig, tökéletesen haszontalan volt.
(ez sem jobb)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#171042) Simulacrum válasza kchryss (#171040) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez a bajom a szakasszal, hogy elismerem, hogy jobban hozhat xp-ben meg győzelmi arányban biztosan, de várni kell a többiekre. Én meg pont azt szeretem ebben a játékban, hogy nem kell várni és gyors egy-egy csata.
Különben lehet a legjobb taktika a maratonra, hogy gyorsan előre menni egy táras géppel, kilőni egy-két tárat, spot sebzést begyűjteni és meghalni és azonnal indulni másikkal. Így rövid ideig van csatában egy-egy tank és ha sokat nyernek a csapattársak, akkor jól lehet haladni.

(#171043) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

srácok, mi a bónusz arra ha a következő fázis élesedése előtt megcsinálnám az új personal mission csomagot?

- no es importante -

(#171044) BÁ Nutrition válasza Simulacrum (#171042) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet, de csapatban nagyobb az esely h nyersz ill szamithatsz a masikra h nem retardalt kreten allat.
igy sokkal kevesbe fog idegileg is megterhelni. pl ha Chryssel megyek sosem huztam fel magam, egyedul meg sokszor..
osszessegeben igy sokkal elvezetesebb a jatek is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171045) jr1994 válasza Sixkiller6 (#171043) üzenetére


jr1994
addikt

Egy plecsni a gyűjteményedbe, de szerintem már élesedett a második fázis, legalábbis Daki délelőtt már azt csinálta.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#171046) jano_77


jano_77
nagyúr

Nagyon nem csípem ezt a tankot - és tudom, hogy ezzel sokak véleményével ellenkezem, mert istenítik legtöbben - de én nem tudtam ráérezni eddig a vele való játékra, sosem jött ki a lépés. Most mentem egy csatát - nem is tudom milyen sugallatra - és itt most minden összeállt, minden összejött, klappolt! Ráadásul tier10-ben, így lett egy szép Tank ÁSZ a Scorpio G-el. :B :K


REPLAY ha esetleg vki megnézné. Igazából sok nem történt, csak céllövölde volt és most minden bejött. :K

Mint ahogyan a mai napon majdnem minden csatáról ezt el tudom mondani. Mondjuk nem is tudtam most sokat játszani, de a 7 csata az kárpótolt érte - igazából csak 6, mert a Lorr 40t-t nem kellett volna kivinni ma a garázsból. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#171047) Injun


Injun
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#171048) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#171046) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Grat;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171049) kchryss


kchryss
addikt

Ph3lan nyilatkozata a chat problémáról

"Sajnos nem tudom megmondani, hogy mikor adjuk ki a javításokat, mert meg kell arról győződnünk, hogy minden hibát kijavítottunk és meggátoltuk, hogy ismét előjöjjön a hiba. Most teljes gyógymód kell, nem elég egy ragtapasz."

Szerintem fingjuk sincs, hogy mi lehet a hiba oka, csak kidobták ph3lant a nép elé, hogy csituljon a harag. :D :C

(#171050) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Most jutottam a top xp szerző részhez, gondoltam majd T100-LT-vel próbálkozom. Természetesen folyamatosan T8 csatákat kapok, ahol egy hátulról lövöldöző 8-as is simán lever xp-ben, hiába csinálok bármit. 6 kill, arty kiszedése, spot az egész meccsen, de esélyem sincs a 8-asok ellen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.