Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#70001) sith7 válasza Preda (#70000) üzenetére


sith7
nagyúr

szép kör :K :K

(#70002) RaZroX válasza Bad Pritt (#69996) üzenetére


RaZroX
addikt

Elsősorban zene+videó ami összevágott jelenetekből állna, lennének külön poén epizódok is ritkábban amikben olyan dolgok történnek mint pl a "no comment"-ekben. és egy-két odab@szós csatát egyben is fel fogok tölteni, ezek lennének a legritkábban. Stream.. hát ez akkor ha lesz rá igény és gép is lesz hozzá.

(#69998) Antonius1978: Nos ennek több oka is van. Egyrészt ez a betűtípus tetszett és nincsenek benne ékezetek, bár ez közel sem igazi indok :D Gondoltam hátha pár külföldi nézőt is szerzek. A továbbiakban mindenképpen magyar feliratok lesznek (és talán angolok is majd még kiderül)

This is the way

(#70003) v!ct0y válasza Bad Pritt (#69996) üzenetére


v!ct0y
veterán

Lóvé mi más.

(#70004) Bad Pritt válasza RaZroX (#70002) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jól van zsír, feliratkozom.

(#70003) v!ct0y: Az hidegen hagy, ha ebből szerez pénzt, az jó neki, minőségi legyen a csatorna és szívesen nézzem, ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70005) mtade válasza RaZroX (#69993) üzenetére


mtade
aktív tag

Feliratkoztam. Majd meglássuk.. ;)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#70006) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok.

Mindenkinél halott az XVM? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70007) dfsz34 válasza jano_77 (#70006) üzenetére


dfsz34
őstag

igen, írják a chat-ben is. Néha megy, néha nem

[ Szerkesztve ]

(#70008) [HUN]Dani válasza jano_77 (#70006) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nálam tegnap este megadta magát, de ma kora este megjavult. Talán 1 órája léphettem ki, akkor még működött.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#70009) h1mpi válasza jano_77 (#70006) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem megy most is, de hektikus, van, hogy csak a saját statomat mutatja...

[ Szerkesztve ]

(#70010) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A tapasztalatok szerint melyik a jobb ágyú a T37-re, a nagyobb átütésű vagy a táras, kisebb átütésű? A mostanival is elégedett vagyok nagyjából, de lehet pont az a 13mm pen hiányzik néhány esetben, ezért inkább megkérdem, mik a tapasztalatok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70011) dfsz34 válasza Bad Pritt (#70010) üzenetére


dfsz34
őstag

A két tier hatos ágyún közül a normál, nem táras a jobb, a tárasra ne pazarold az xp-t. A másik sokkal de sokkal jobb és amúgy is az kell a tech tree fejlesztéshez.

[ Szerkesztve ]

(#70012) dvids válasza Bad Pritt (#70010) üzenetére


dvids
aktív tag

Én a nagyobb átütésű mellett tettem le a voksomat, az sokkal széles körűbben használható. A dpm még azzal is igen jó.

(#70013) dfsz34 válasza dvids (#70012) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez a T37 valami über brutál tank amúgy. Most, hogy nem kell spotolnom végre vele (befejeztem a lightos küldetést), végre harcolhatok. Ez komolyan mondom egy harci tank, simán neki lehet menni az ellenfélnek vele, persze hull down stb, rejtőködés, trükközés., bár a feje sem erős, de ha kis rész látszik ki, akkor nehezebb eltalálni.

Csodálkoznék, ha nem lenne nagyon gyorsan egy wn8 ballansz rajta, mert simán lehet vele 5e wn8 felett menni (na jó, majdnem 5e :) ), de ami lényegesebb, hogy olyan, mint a harcias kiskakas, nagy hiba az ellenfél részéről, ha lebecsüli.

Bár a következő két tankról is jókat hallok, de erősen gondolkodom azon, hogy a T37-t megtartom, de majd meglátom a másik kettőt. Valamelyiket a három közül megtartom szórakozni.

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
T37 6/11 1229 4894 (100)

(#70014) Bad Pritt válasza dfsz34 (#70013) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem még nincs kifullozva, se motor se ágyúm nincs, de a VK 28.01-et jobban élveztem, ez túlságosan konvencionális, mint a többi amcsi, abban volt egy poénfaktor a trollágyú miatt. Bár sanszos, hogy itt az amcsiknál megállok a Bulldognál, a T49 nem tetszik.

(#70015) h1mpi: Ki mondta, hogy nyugodtan vedd meg? Csak mert a Chi Nu Kai-t sem ajánlja senki, mert tényleg nem túl jó és a Panther/M10 sem egy jó tank, de legalább jól termel.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70015) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezt a Panther M10-et nagyon megbántam, hogy megvettem... Semmire nem jó. Az ágyú átütése semmit nem ér a T7-T8-as tankok ellen max arannyal, akkor meg nem termel pénzt... Ugyanazt érzem, mint a Chi-Nu Kai-al, hogy semmire nem jó.

Amióta megvettem a két prémet, magasan azokkal a legrosszabb a statom. Szerintem ez az ágyú nagyon nem jön be nekem. Lehet mennek a kukába és befejeztem a prémtankozást...

[ Szerkesztve ]

(#70016) dvids válasza dfsz34 (#70013) üzenetére


dvids
aktív tag

Teljesen egyetértek, a T37 megtartós. És igen, ez bőven harcos-scout hibrid. Pont hasonlítgattam magamban a Cromwellhez, ami másik kedvenc tankom és bitang erősnek is tartom. A T37 hasonlóan mozgékony (bár a cromwell talán fürgébb, de ez meg jobban fordul), a löveg is hasonló teljesítményű, gyors tüzelés, hasonló alfa, hasonló lövegsüllyedés, bár erre nem megy rammer, ellenben vertikális stabilizátor igen és a lövedék sebességét is jobbnak érzem. Továbbá messzebb lát és a light tank camobónuszt kapja, azaz ha arra van szükség simán be lehet állni scoutnak. Én hibridnek is szereltem fel, stabilizátor és mellé két távcső.
Most még új, ez a beetetős fázis, egyelőre hagyni fogják, de később ezt tuti gyengíteni kell majd.

[ Szerkesztve ]

(#70017) dfsz34 válasza h1mpi (#70015) üzenetére


dfsz34
őstag

Az oké, hogy az ágyú nem a legjobb, de egy panther-el is illik összelőni 750-1e sebzést és nagyon jó a kredit szorzója. Meglepően jó. Mondjuk én panther-t soha nem vennék, ha van e-25.

A stat alatt mit érteszt? WR vagy wn8?

(#70016) dvids: én mint minden ilyen futkosós tankot, látótávra gyúrok, optika, bino és venti. 1.9 a célzás ideje, azon már sokat nem javít szerintem a stabilizátor, de majd kipróbálom. Abból indulok ki, hogy ezeknek a tankoknak a páncélja a látótáv, már ha én veszem észre az ellent előbb és nem ő engem.

Kinéz neki egy alapos nerf meg wn8 ballansz is, úgyhogy ha meg is tartom, örök álcafestést nem teszek rá :) Ahogy kibaxtak velem a hellcat-al, többet nem teszek normál tankra örök álcát.

[ Szerkesztve ]

(#70018) h1mpi válasza dfsz34 (#70017) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt, hogy meghalok-e vagy se. Megy is a Panther M10 kidobtam 5K-t, de nem bírják az idegeim...
486/1117 a dmg statom. Ez elmond mindent...
A stock tankokkal sokkal jobban játszok, ezek a prém tankok valahogy olyan langyos víz érzéssel töltenek el...
Mint, amikor még 50%-os a stock tankom, úgy tennék még rá egy ágyút vagy valamit, hogy játszható legyen...

[ Szerkesztve ]

(#70019) dfsz34 válasza h1mpi (#70018) üzenetére


dfsz34
őstag

Ebben van igazság, a prém tankok szándékosan butítva vannak, leggyakrabban az ágyújuk.

(#70020) xAttilax válasza h1mpi (#70018) üzenetére


xAttilax
senior tag

főleg, hogy most elég nehéz tankokat vettél meg... inkább t-25 kellett volna, az sokkal "emészthetőbb"

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70021) Jammalan


Jammalan
tag

A német medium ágat javasolja esetleg valamelyikőtök olyan embernek aki szeret nyomulni és mocorogni, nem csak sniperkedni és campelni? Anno (2 éve) kihúztam a panthert elitre de nagyon rossz emlékeim vannak róla. Érdemes beszerezni a panther 2t vagy vegyem vissza a vkt és toljam az új medium ágat, vagy inkább felejtsem el a német medet? :) A pershing le van hordva általában, de én azt nagyon szeretem például.

(#70022) csapee válasza Jammalan (#70021) üzenetére


csapee
senior tag

Az 50m nyomulos, de addig elegge bujos, ahogy en latom.

Csapee

(#70023) #43783936 válasza Jammalan (#70021) üzenetére


#43783936
törölt tag

A VK vonalon a a hatos jellemes, de a hetes egy katasztrófa, az Indi jó.
A Párduc nekem bejött,már 500 csata fölött vagyok vele.
A P2 nekem csalódás volt, de az E50 elég kellemes.

Ha szereted a nyomulós medeket, akkor az angolok kötelező darabok. :)

(#70024) h1mpi válasza xAttilax (#70020) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mind1 már túl vagyok rajta :) Most a T-20-at fejlesztem, már jobban tetszik..

(#70025) xAttilax


xAttilax
senior tag

hogy téma lett az E-25 mentem vele egy kört :D nem gondoltam volna hogy erre ászt ad...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70026) Jammalan válasza #43783936 (#70023) üzenetére


Jammalan
tag

Igen azt is húzom most. :D Elég sokat kihagytam aztán van pár újdonság számomra. A japánt is le 1. winelgetem, de az elég rossz, tier 5ben vagyok ott is angolban is, kínaiban is, orosszal is szöszöltem felhalmoztam kv 1sel 25k xpt(kv13 miatt) aztán rájöttem inkább ott is az új medeket nézem meg a régiek meg voltak betaban így t34nél járok ott is és a43 fele megyek, amcsi med pedig t8. A heavyk és tdk meg vannak tier 8-9ben a németeknél, oroszoknál és amerikaiaknál, most a churchill 1 elég bejövős tank angoloknál és várom a cromwellt, itt asszem meg is állok angol med ágon, mert utána megint csak egy gyenge tank jön. Német med ágon ki van fejlesztve a panther 2, de nem vettem meg anno, mert elég volt a fájdalom az elsővel és a vk3002d visszavásárlásán gondolkodtam ott torony, 3. motor és lánc fejlesztés hiányzik. Ezekkel az E50 és E50Mel az a bajom, hogy kb heavyk csak mégsem így nem illenek bele egyik kategóriába sem. Se nem mozgékonyak mediumnak, heavyhez meg gyenge a páncélzata és fegyvere, gondolom kb azt az érzést adnák mintha az e75ömben ülnék csak jobban oda kell figyelni a forgatásra meg arra is hova lövök.

[ Szerkesztve ]

(#70027) rlazol válasza Jammalan (#70026) üzenetére


rlazol
addikt

én nagyon szeretem az összes párducot, a simát, az M10-et és a P2-t is (nameg a jagdot :D ).
de ha nem neked nem tetszett a P1, akkor a P2 se fog. Először is, amíg nincs meg a nagy motor+lánctalp addig szenvedés. Az ágyúig onnantól már ki lehet bírni.
Fullosan kb. ugyanaz mint a P1 csak jönnak 10-esek is, cserébe duplája az alfa.

E50/M még nincsenek meg, nem tudok nyilatkozni róluk.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#70028) Jammalan válasza rlazol (#70027) üzenetére


Jammalan
tag

P2re csak láncot és tornyot kellene fejleszteni a többi a heavyk miatt meg van.

(#70029) otto14


otto14
senior tag

Nem tudom hogy vagytok a troll szakaszokkal, de múlthéten szakasztársam véletlenül behozott egy T4 light kocsit T9 csatába ő volt a parancsnok és nem váltott át.. és gyakorlatilag a semmire kapott 450 XP - t. Utána bevittük szándékosan is és 150 sebzésre megvolt az 550 xp... Így azért bőven könnyebb átlépni egy kisebb tankot.....

[ Szerkesztve ]

asd

(#70030) dfsz34


dfsz34
őstag

Feltűnt másnak is, hogy milyen nagyvonalú a heti küldetés? Játsszál 50 csatát, legyél az első 10-ben és kapsz 5x prémium tűzoltót és szerszámkészletet. Fantasztikus.

(#70031) jozefgucci1 válasza otto14 (#70029) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem szoktuk szeretni őket . Tegnap behozott egy T69 csapat tier10 csatába egy Grille-t . Gondolhatod , hogy örültek neki . Mivel nekem került kevesebbe a lőszer OB268-al így én lőttem ki .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70032) Djuree válasza otto14 (#70029) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem könnyebb, meg a statod is biztos csillogni fog tőle. eleve t4-t5-ig elmegyek free xp-ből, utána meg már a saját tierjében jobban fejlődik, plusz lesz sikerélmény is. bár ez nem biztos. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70033) dfsz34


dfsz34
őstag

No Cap téma. Paradicsom kapitány kiadja az utasítást 1:04-kor, hogy "no cap, kill all". Természetesen Karelia támadás mód, ahogy kell. Az ellenfél su100 valóban alacsony hp-n van, csakhogy már megkerülte a hegyet és az artynkat keresi. Természetesen paradicsom kapitányt nem érdekli, hogy alig van már hátra idő és az finoman szólva is kockázatos, hogy az arty ki tudja-e szedni a su100-t. Szerencse, hogy 1 tank maradt foglalni, különben vesztettünk volna, de természetesen szóbeli (írásbeli) becsületsértést kellett elszenvednie, amiért foglalni mert továbbra, hiszen a kapitány kiadta a parancsot, miért nem fogadott szót :)

A kapitány és három pribékje végig a k vonalon kempelt szinte a teljes csata alatt, csak foglalni siettek előre a végén. Na és milyen jól tették! Békésen kérődzve szemlélték, ahogy az ellenfél körbevesz engem, de a szikláktól nem láttak oda és így nem tudtak segíteni. Én vagyok a hülye, amiért ott vagyok, miért nem máshol, ahova rálátnak. Igaz, sikerült annyi sebzést kiosztanom, hogy a kapitány és a három vele tartó hős kilőtte az alacsony hp-s támadó ellenfeleket (elméletileg mi támadtunk volna egyébként, de ez csak amolyan apró paraméter) a szokásos harctéri taktikával, hogy mindenki áll a nyílt mezőn és lövik egymást :)

Ezek a jelenetek engem a 18. század végi hadviselésre emlékeztetnek, amikor felsorakoztak a seregek egymással szemben és lőtték egymást (pl Hazafi filmben látható sok ilyen jelenet).

[ Szerkesztve ]

(#70034) Tuco Ramirez válasza Jammalan (#70026) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ezekkel az E50 és E50Mel az a bajom, hogy kb heavyk csak mégsem így nem illenek bele egyik kategóriába sem. Se nem mozgékonyak mediumnak, heavyhez meg gyenge a páncélzata és fegyvere, gondolom kb azt az érzést adnák mintha az e75ömben ülnék csak jobban oda kell figyelni a forgatásra meg arra is hova lövök.

Hát ezt elég rosszul gondolod. :) Az E-50M egy kiváló tank, a medium és a heavy közel ideális ötvözete (ellentétben a Super Pershinggel, ami meg a két tankosztály kb. lehető legrosszabb kombinációja). Az E-50-nel még voltak problémáim, például a viszonylag alacsony pen és szemből (mint szinte minden német tanknak) ennek is elég könnyű ellőni a motorját/lőszerrekeszét. Az E-50M már mentes ezektől a hiányosságoktól és nálam nagyon megbízhatóan teljesít. Minden medes feladatra alkalmas (flankelés, support), de ha kell a nehéztankokkal szemben is állja a sarat.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#70035) Angel1981 válasza h1mpi (#70015) üzenetére


Angel1981
veterán

A prémtankok elsősorban kreditfarmolásra valók, nem rambózásra - de szerintem ezt már leírtuk korábban. Nagyon kevés olyan prémtank van, amivel még fun is a játék a farmolás mellett - és az is emberre válogatja; van aki a TOG-ot imádja, van aki az E-25-öt, stb.

Remélem, most már érted, miért óvtunk annyira a T8-as prémektől, azokkal még ennyire sem menne.
Szerintem még legalább 1000 csatáig ne is lépj feljebb a T6-T7 szintnél, kellenek a jó alapok.

(#70036) dvids


dvids
aktív tag

Nem szabad vakon megvenni egy prémium tankot sem, lehet róluk teszteket találni és itt is sok embernek van tapasztalata róluk. Meg hát: olcsó húsnak híg a leve, nem véletlen hogy a jó tankokért többet kell fizetni. Az olcsó prémiumok nem véletlen kerülnek annyiba, vagy ócskák, vagy a kreditet nem hozzák olyan jól, vagy mindkettő.

(#70037) Bad Pritt válasza dvids (#70036) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ott a T34-3, jó drága, cserébe fosch. Nem az ár a lényeg, hanem hogy feküdjön a stílusa az adott gépnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70038) vhw válasza dvids (#70036) üzenetére


vhw
addikt

Vagy magasan van a léc, ami az eredményes játékhoz kell. (nem felvágás - tény)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#70039) dvids válasza Bad Pritt (#70037) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem állítom hogy ami drága az egyben jó is és van egy-két használható prémium tank elfogadható áron is, de azért a Wargaming is odafigyel hogy jól árazza be ezeket.
De nem ez lenne a lényeg, hanem hogy valaki vesz egy tankot és aztán panaszkodik hogy milyen ócska lövege van, az bizony minimális fáradtságot sem vette hogy utánanézzen.

(#70040) Bingisz válasza Bad Pritt (#70037) üzenetére


Bingisz
addikt

Én nem mondanám foschnak. Inkább csak nehezen használhatónak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70041) Bad Pritt válasza dvids (#70039) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ebben igazad van, persze. :)

(#70040) Bingisz: Nálam a kettő már egybeforrt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70042) Atti777 válasza #43783936 (#70023) üzenetére


Atti777
senior tag

"Ha szereted a nyomulós medeket, akkor az angolok kötelező darabok"

Ha nyomulás alatt az ellen arcába mászást értjük, akkor szerintem nem az angol med ágat kellene választani a papír testpáncéllal, magasabb szinten 40 km/h-s végsebességgel és meglehetősen nagy mérettel.
Nem rosszak, de pont hogy támogató jellegű tankok, érdemes a frontvonal mögött maradni velük.

Nyomulós játékhoz inkább a szovjet tankok között érdemes nézelődni

Путин, иди нахуй!

(#70043) h1mpi válasza Angel1981 (#70035) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igazad is van, megállok a T7-nél és fejlődök, mind legénységben, mind skillben :K

(#70044) KaLeun válasza dfsz34 (#70033) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez teljesen normális. Ugyanis a legtöbb paradicsom kapásból megáll és csípőből tüzel ha meglát egy ellenfelet (OTM felvillan), aztán addig lő amíg tart a hp. Nyílt mező, kereszttűz vagy valami akadály (pl. egy hegy Mountain Pass-on, csapattárs) nem számít. Persze van az a változat is amelyiket meglőve elindul feléd...

Az ilyenek nem is szándékosan blokkolnak egy sarkon, mert fel sem merül benne az, hogy te egy sarkon kinézve esetleg vissza is tolatnál.

Cila

(#70045) MinionFlasH válasza KaLeun (#70044) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Az ilyenek nem is szándékosan blokkolnak egy sarkon, mert fel sem merül benne az, hogy te egy sarkon kinézve esetleg vissza is tolatnál."

Én már nem haragszom az ilyenekre, pont tegnap(is) volt egy ilyen nem tudtam visszatolatni, E75től kaptam egy fincsit miatta... nyugodtan higgadtan hátrafordítottam a tornyom és ő is megízlelhette az értelmetlen sebzés mennyire fájó tud lenni, sértődötten keresett magának másik sarkot... :((

(#70046) Bad Pritt válasza MinionFlasH (#70045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én tegnap T37-tel az új Murovankán mentem a bázis felé Encounter módban, arra még sose voltam, szal megnéztem magamnak. Beálltam egy szimpi bokorba, nézelődtem, elemeztem, erre elkezdett kitolni egy germán T69, majd belémlőtt, bekékült, én meg fogtam azt ripityára lőttem a köcsögöt, visszalőnie sem volt szabad, mert akkor mehet nyaralni, kompenzációt sem kapott, én viszont kaptam. Bőven megérte. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70047) MinionFlasH válasza Bad Pritt (#70046) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igen tudnak csodákat, én Murovanka Dél-keleti csücskében az utolsó bokorban tanyáztam, jött egy pokolmacska, látom akarna jönni de nem fér, arrébb húzódtam ketten is elférünk, erre elkezdett kitolni, mondom igazán jófej vagy.

A másik sniper módban hozzád "simulnak" ááááááááááááá :DDD ezt még tudja tetézni mikor 1-1cm mozog előre hátra folyamatosan... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70048) KaLeun válasza MinionFlasH (#70047) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az ilyeneket csak akaratos kisgyerekeknek hívom, a többségük valószínűleg az is.

Cila

(#70049) Farkas86


Farkas86
senior tag

Üdv mindenkinek.
Ritkán tankozom, nem is vagyok jó, de most sikerült egy jó kört mennem(vagy inkább állnom). :)

(#70050) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Melyik ad nagyobb bónuszt, a helyzetfelismerés vagy a felderítő? T37-en a commandante a rádiós is egyben, egyet tudok választani még csak sajna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.