Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25201) dorka16 válasza kisküzdő (#25193) üzenetére


dorka16
aktív tag

Most tolom vele éppen. Igazándiból semmi extra. Jól kiegyensúlyozott tank bár persze lassú. Közép-távolban kell vele maradni, hogy ne tudják belőni a kupolát.

(#25202) dorka16 válasza unravel (#25197) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nekem állandóan kék. Nem az a normális? :D
Azt a k...a de gyűlölöm a tüzérséget. :(((

[ Szerkesztve ]

(#25203) bullseye válasza kisküzdő (#25193) üzenetére


bullseye
addikt

Nem rossz az max. ágyúval, csak már többen lövik be, pláne t8-ból, meg többen tudják hol lőhető. Nekem a sebessége volt idegesítő egy idő után, úgyhogy abba is hagytam a sort, és átmentem az angol nehéz ágra, Black Prince... megérdemeltem, hogy szívjak :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25204) cifram válasza SoulReaver (#25200) üzenetére


cifram
csendes tag

No problem. Nekem is elegem volt az után a kör után.
Viszont azóta volt már jobb is.
50 120-al 5600dmg.
Panther-rel most tank ász. 1997dmg, 5 kill, 3245 spot dmg, 1269 xp

WoT: NorHasso

(#25205) vhw válasza #35692544 (#25179) üzenetére


vhw
addikt

Az M10 Panthernek könnyített MM-je van (nem véltlenül - nem 9es tankok ellen "tervezték")
Így nem valami tanácsos normál T7 tankokkal szakaszba menni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#25206) 04ahgy válasza dfsz34 (#25195) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A múltkor 3db Foch 155 jött szakaszban, klán: EFE-X. Gondolhatjátok mi lett a csata végeredménye. :D

A Mikro Maus-nak meg spec. matchmakigje van: "The Pz.Kpfw. 38H 735 (f) "Hotchkiss" is a tier 2 tank with 233% extra weight, with 7 points it is weighted close to a tier 4 tank, but it is in the same battle tier as other tier 2 light tanks." [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25207) #35692544 válasza vhw (#25205) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem az a lényeg hanem, az mm hogy csak mi voltunk 7 tankal + 3tier előnybe volt az ellen
és egész nap a legalján vagyok
aki itt win rátát tud növelni az csal

[ Szerkesztve ]

(#25208) Enzolord válasza Sontir Fel (#25196) üzenetére


Enzolord
addikt

Mivel csak 1 magot használ a játék, így nem valószínű..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25209) vhw válasza #35692544 (#25207) üzenetére


vhw
addikt

3 tier? az még "belefér".
Viszont ha egyedül, vagy másik M10-el/E-25-el játszanál, akkor max 8as tankot látnál - ami a te tankod szemszögéből mégiscsak barátságosabb környezet lenne.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#25210) vendingo válasza Sontir Fel (#25196) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem 2500K van, minden maxra húzva + HD pack és 60-70 FPS-el fut a játék.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25211) #35692544 válasza vhw (#25209) üzenetére


#35692544
törölt tag

ezt tudom nem ez volt a lényeg hanem az mm

(#25212) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Eladnám a kezdő Wot acc., plusz hozzá tartozó email-el természetesen!
Mivel nem sokat játszottam (kivéve a prém tankokat toltam szinte), ezért elég alapszintű tankok vannak rajta!

Játékos név: Wulfg4r

11 tank van rajta, abból 13 szabad garázshely
Gold: 124
Kredit: 8 millió

Prém tankok:
PZ IV S (arany festés 3 időszakos)
Panther/M10
Dicker Max (arany festés 3 időszakos)
Su-100Y (arany festés 3 időszakos)
T-127 (arany festés 3 időszakos)
Matilda IV
IS-6 (arany festés 3 időszakos)

Alap tankok: T-150,Hetzer,Vk 20.01 (D),Su-85b

Ha érdekel pm írj!

[ Szerkesztve ]

(#25213) Enzolord válasza Rathrol (#25212) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem árulhatsz acc-ot, főleg nem itt a fórumon...
Ban lesz érte...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25214) dfsz34 válasza 04ahgy (#25206) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem volt olyan emlékezetesem csatám Prokhorovkán, igaz már vagy 1-1,5 hónapja, hogy 4 F155-el mentünk, az ellenfélnek meg csak kettő volt, én obj704-el. Na mondom, itt nem lesz gond, csak éppen nem néztem alaposan meg az ellenfelet, akik valami elit klán szakasz volt, meg egy szintén elit huns-os szakasz a legjobb játékosukkal. Na most én sem értem hogyan csinálta az ellenfél, de az F155-k eltüntek és alig sebeztek, pedig nem noob játékosok voltak. Amit végképp nem értettem, hogy lőttem az obj704-el a huns-osra, patton-al volt és nem tudtam sebezni. Komolyan én még ilyen csatát nem láttam, hogy semmit nem tudtam csinálni az obj-al. Valahogy mindig úgy tekerte a tankot, hogy nem volt jó lövés helyzet, pattant vagy max lánc és utána felderítettek, aztán éltem még kb 5 másodpercig.

Utána megnéztem a statot és ja, egy dolgot emelnék ki, ami talán a tényleg profik egyik erőssége a lövés. Neki 12% volt a sniper/mesterlövész érem és a lejátszott csaták aránya, nekem 2,5%. "Csak" ennyivel lő jobban.

A minimaus-t tudtam, hogy kegyetlen az MM-je, sokszor beteszi top tanknak tier3 csatába is. A pzs35-ről viszont eddig nem olvastam semmit. Azt tudtam, hogy nagyon op tank a tier 3-ban, pl a rettegett pz 1c a hátát tudja csak sebezni vagy aranyat kell használnia ellene. A 8.8-ig viszont olyan normális volt a csaták eloszlása, sokszor mentem kv1 meg hasonló tier5 ellen, de nem az volt, mint most, hogy szinte állandóan ilyenek ellen megyek, hogy még aranylőszerrel is alig bírom sebezni őket, ők meg 1-2 lövéssel kiszednek, nekem meg pl a kv1-hez 12 sebző lövés kéne, reménytelen. A másik gond, hogy olyanok a csapatok a rengeteg noob miatt, ha nyerni akarok, akkor nekem a tier3-nak kell akcióznom, de ha belefutok egy tier5-be vagy akár egy hetzer-be, akkor nekem végem. Eddig jó kis fun tank volt ez, de ha így marad, akkor hanyagolom, mert ezek már keserves csaták vele a folyamatos tier4 meg 5 ellen.

Na majd utána keresek, hátha fű alatt megpiszkálták, de most nem is a WR miatt sajnálom, bár az is romlik, hiszen nem tudok hozzátenni a csatához sokat a tier4/5 ellen, hanem egyszerűen nincs meg az a szórakozás és tényleg érdekes csaták voltak, ha egyedül vagy kevés társsal kellett lehozni a túlerő ellen, amikor a csapatom idiótái hirtelen halált haltak, de most meg már sz.r, mert egy kv1, chuchill, bdr ellen szó szerint semmit nem tudok csinálni, egyet lövök, vesztenek 50hp, ha sikerül gyenge pontot lőnöm arannyal, ők meg bevágnak nekem 150-200-t és persze rám jönnek, hiszen nem félnek tőlem. a taktikázáshoz meg lassú a tank. Game over, egy fun tankkal kevesebb, úgy látszik.

[ Szerkesztve ]

(#25215) atua


atua
aktív tag

Sziasztok,
Olyan problémám van, hogy a játék szépen fut, a ping 21-39 ms között van jellemzően a jelző szerint, viszont néha gondol egyet, és akkor irányíthatatlanná válik a tank, nem reagál az irányításra, közben a ping kijelző megáll, de nem mutat magas értéket, valahol 30 körül, majd 1-2 perc múlva kiírja, hogy a kapcsolat megszakadt és kidob a bejelentkezéshez.
20/10-es digis netem van, speedtest szerint még 5-10%-kal nagyobb is a sávszélem, pingtest sose mutatott packet loss-t, ott 5-6 ms a ping, a jitter meg 1 ms.
Van vkinek hasonló problémája? Mi lehet a gond? Van rá megoldás?
Köszi!

(#25216) munnergep


munnergep
senior tag

Ennek tökre örülök, mert nem vagyok valami jó ezzel a tankkal. Még 6. érzékem sincs :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#25217) #95904256


#95904256
törölt tag

Régebben használtam egy olyan parancsot a legénység tankba pakolásánál, hogy "put the best crew" de mostanában nem találom. Akkor az legénységi listán jobb klikkel lehetett előcsalogatni különféle lehetőségeket. Ez megszűnt vagy most másképp kell előhozni? Jó lenne ha nem kellene pl. egy 5-6 fős premium tanknál fél tucatszor végig böngészi a legényeket... szerk.: Sőt, miután dupláztam és pakolom vissza őket a rendes tankokba, akkor ugyanannyi böngészgetés. :O

[ Szerkesztve ]

(#25218) Bingisz válasza #95904256 (#25217) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha teljesen üres a tank, akkor lehet így beválogatni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25219) #95904256 válasza Bingisz (#25218) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nálam nem működik. Mi lehet a baj?
Régebben működött, használtam.
Most fel sem jön a kis pop-up ablak a jobb klikkre. :(

[ Szerkesztve ]

(#25220) Enzolord válasza atua (#25215) üzenetére


Enzolord
addikt

A kis zöld kapcsolatjelző fényt nézd, ha az pirosan villog, akkor laggolsz, és nem a neted miatt, hanem a szerverek miatt...
Nem igazán bírja el ezt a játékos mennyiséget... Rohadt idegesítő, nekem is csinálja....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25221) Bingisz válasza #95904256 (#25219) üzenetére


Bingisz
addikt

Most nézem, nekem se működik. Akkor vagy kivették, vagy pedig valami mod csinálta. :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25222) Vitiris válasza Bingisz (#25221) üzenetére


Vitiris
aktív tag

bent maradt valahol egy crew.sfw+ Valószinüleg régi :) Kell belőle újabb és nem a scaleformban van a helye hanem a flashban.

Itt van egy friss http://data.hu/get/7002325/crew.swf

res_mods/0.8.8/gui/flash alá tedd

[ Szerkesztve ]

(#25223) vbbb


vbbb
őstag

A VK 45.02 (P) Ausf. A-n a 10,5 cm KwK 45 L/52 löveg mire jó, mert harcra nem. Feltoltam nagy örömmel az alap toronyra és az első 6! lövésem mind pattanó volt Tier VIII-ban. Itt meguntam és váltottam át aranyra ami olyan 300dmg sebzett átlagba. Ez az ágyú egy rakat szar!

(#25224) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Vesztes kör T34-el! :W

(#25225) 04ahgy válasza Bingisz (#25218) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem teljesen üres, még sincs ilyen parancs.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#25226) balintka válasza vbbb (#25223) üzenetére


balintka
addikt

Ez az E-75-ön is egy kalap sz.r volt, alig vártam, h a nagyobb löveg meglegyen rá.

(#25227) Chris0321 válasza balintka (#25226) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért nem a 10,5 cm KwK 46 L/68-t használtad rajta?

(#25228) vbbb válasza balintka (#25226) üzenetére


vbbb
őstag

Felrakom inkább az egyel előtte lévő 8,8 cm KwK 43 L/71-t ami át is viszi és olcsóbb a lőszer is. Az se mindegy, hogy töltésgyorsító nélkül 7sec alatt betölt. Ki is próbálom mindjárt!

(#25229) Scheffer


Scheffer
tag

A második magyar 7on7 bajnokságra ma este 19:00 órakor kerül sor.

A Team Western Digital streamen keresztül élőben fogja közvetíteni a csatákat 19:00 órától a következő oldalon: http://www.twitch.tv/teamwd

Üdvözlettel;
Team WD

(#25230) balintka válasza Chris0321 (#25227) üzenetére


balintka
addikt

Ha az a nagyobb ágyú, azt használtam, de ki kellett fejleszteni előtte. Addig szívás volt.

(#25231) mefistofeles

Ez már nem először fordul elő velem!
A csata elején egy tyúkeszű azonnal meglő (fele HP-m oda) erre TŐLEM VON LE kreditet "Kompenzálás a csapattárs sebzéséért" címszóval! Ez tényleg ilyen szar? Támogassuk a hülyéket?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#25232) nyunyu válasza mefistofeles (#25231) üzenetére


nyunyu
félisten

Meccs vegi osszesitorol screenshot?

Ha neked fizetnek kompenzaciot, azt feherrel szedi a WoT, ha toled vonnak, akkor pirossal...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25233) mefistofeles válasza nyunyu (#25232) üzenetére

Mérgemben nem csináltam screeshotot, de ha jól vannak fordítva a levonás/jóváírás sorok akkor levont.
Van egy sor, hogy "Jóváírás a csapattárs általi sebzésért" ez 0
és van egy "Kompenzálás a csapattárs sebzéséért" itt a szerzett kreditjeim kb. 15%-a szerepel.....(ez egyébként fehér)

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#25234) Chris0321 válasza balintka (#25230) üzenetére


Chris0321
addikt

Az E-75-re fel lehet tenni a KT nagyobbik 105 mm-es ágyúját amit írtam az Aladárra viszont csak a kisebb 105 mm-es ágyút lehet felrakni ami valamivel gyengébb, pl. csak 200 mm az átütése 225 mm a nagyobbé.

(#25235) Scheffer


Scheffer
tag

Magyar 7on7 ESL verseny élőben közvetítve: http://www.twitch.tv/teamwd

(#25236) KisApám


KisApám
addikt

Artillery-ként (Tier VI - német Hummel)
átlagban sikerül az első 4-ben lenni mindig a kb. 14 fős csapatból.

Kezdem megszeretni a tüzérséget :DDD
Voltam már 1. és 2. is... no ez mindig elárulja, milyen csapattal vagyok...
És valamikor még így is vesztünk.

Győzelem:


[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25237) PAtr0n válasza KisApám (#25236) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én is szeretném, ha védenék a picsánkat, de kábé 10 körből kábé 1x fordul elő, hogy ott marad valaki velünk, vagy vissza siet, ha segítséget kérünk. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25238) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Jó estét!
Azért nem gondoltam volna, hogy a legelső Tankászt a T-28-as tankkal fogom elérni, ami elég nagy, könnyű megsebezni, nehéz vele mozogni és a modulok kifejlesztéséig meg szinte katasztrófa volt. Nagyon örülök, úgy érzem szintet léptem :)

(#25239) HellGreg


HellGreg
őstag

Mi van ezzel a játékkal, nem lehet nyerni, ma kb 25-30 csatából 4-et ha nyertem, tegnap ugyanez, tegnapelőtt ugyanez, ráadásul olyan blődségeket csinál hogy ott van 10 méterre a domb alatt egy ellenfél, látom, egyszer csak eltűnik, és akkor látom meg amikor már kilőtt, pedig komolyan kb 10 méterre vagyok tőle, kijön az orrom elé és nem látom. :W :(((

(#25240) scyllarus válasza Petyus87 (#25238) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem az első Top Gunom volt T-28-cal, anno... Persze, akkor még jobb ágyúja volt, azóta nerfelték :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25241) KisApám válasza PAtr0n (#25237) üzenetére


KisApám
addikt

Ma is hányszor de hányszor csesztem le az idiótákat, hogy közélen ne hagyjanak lyukat!!!
Vagy NE csak az egyik oldalon menjen 15 tankból 12...
És szinte mindig...
És ilyenkor mi van?
Sokszor Artillery - AGYŐ...

Vagy ha beáll a sarokba lődözni, várja meg, míg a másik tolja ki az arcát elé.
Vagy mondom neki hogy vissza, majd én kilövöm, mert tiszta.
Erre kis HP-val nekimegy az ellennek, nem hogy csak SPOTolna, és meghal a noob...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25242) echterion válasza HellGreg (#25239) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam pont fordítva van az utóbbi napokban. Igaz, mindehhez kellek én is, ezúttal nem hiába tolom jól, az eredménye is megvan. Mondhatni, az álarc jobbik oldalán vagyok ezúttal. :))

**********

(#25243) HellGreg válasza echterion (#25242) üzenetére


HellGreg
őstag

Az jó, csak azért nehogy már ne legyen látható valaki aki szabad szemmel látható 10 méterről, ez mégiscsak egy szimulátor féleség, és ilyen gagyi hatodosztályú hiba van benne... ráadásul én vagyok az aki ácsorog álcahálóval, ő meg mozog, mégse látom. a primitívség non plus ultrája.

(#25244) Sh@dowMAN007


Sh@dowMAN007
tag

Felraktam egy jó kis modot és kék színű lett az ellen mindenhol hud, minimap.
Melyik fileba és mit kéne átírnom, hogy piros legyen ismét?
A modot megszeretném tartani. :)

(#25245) nihill


nihill
őstag

A noobmágnes tankkal mikor is lenne meg az ász, ha nem hétvégén.
IDDQD

Ez a féláron akciózott SU100Y meg egy Oneshot Monster a saját tierjében :)
Csak ne kelljen előre menni vele.

[ Szerkesztve ]

(#25246) KisApám válasza PAtr0n (#25237) üzenetére


KisApám
addikt

Erről beszéltem...

Kb. 22%-al több sebzésem van, mint az utánam következő 2. helyezettnek...

És az átlagom iszonyatosan leromlott a NOOB-ok miatt, mint EZEK ITT:

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25247) sebijani1982 válasza Sh@dowMAN007 (#25244) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Az xvm.xc file-ban keress rá a non colorblind szóra notepad++-ban a kettőspont után lévő hexa kódot másold a sor elején lévő hex kód helyére. Mindegyik mellett meg kell csinálni lesz egy pár.

Másnál is stroboszkópot játszik a lag-ot jelző kis zöld/piros pötty?

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#25248) szalai56 válasza Vitiris (#25192) üzenetére


szalai56
senior tag

Ezt a summary-t hogy tudom elérni? Nekem csak a %-os van. (az xvm-ből csak a mod könyvtárat raktam fel, természetesen a 8.8 könyvtárat is bemásoltam)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#25249) dfsz34 válasza nihill (#25245) üzenetére


dfsz34
őstag

Szép kör az at2-vel. Több XP-t csináltál, mint most egy srác, aki 6 ! medált kapott szintén at2-vel, de csak 1100 körüli alap xp-t. A nooboknak fogalmuk sem volt, hol kell lőni.

(#25250) Motyi válasza HellGreg (#25239) üzenetére


Motyi
senior tag

Én nem vagyok túl profi (még csak 6k+ csatám van) de ha 25-30 csatából csak 4-et nyertél és ez már nem az első ilyen napod akkor lehet picit pihentetned kellene a játékot (ideges vagy, kapkodsz,stb..). Én tipikusan 2-3 hónap aktív játékot követően 1 hónapot kihagyok, mivel észrevettem, hogy egy idő után nagyon felidegesítenek a siemka/bot/afk/vízfejű játékosok és valamiért én is elkezdek bénán játszani.
Nekem a mai napom ilyen volt, jól szórakoztam, élveztem a játékot:

Tudom, nem nagy szám, de azt tudom, hogy hasznos tagja voltam a csapatoknak amiben játszottam. Kivéve egy csatát ahol az első percben eldurrant a lőszerrekesz és egy lövést sem bírtam leadni :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.