Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149001) wwenigma válasza Emu (#148998) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Van ez igy. :)

En melo elott most nyomok egy kort, olyan vörös a statom hogy na....nem erek oda sehova T28-cal, büntiben vagyok a T 55A miatt biztos. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149002) Skyhunter válasza zozyk (#148977) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nekem is. Bevallom csak jelentkeztem, de azt sem tudom mire. :C

Ezen a SB-n már az új HD mapok vannak?

(#149003) Yofej75 válasza ddt500hu (#148997) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C és aki az első csatája után lila az szuperhero? :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149004) ddt500hu válasza Yofej75 (#149003) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az mázlista. :) (Melyik első csata? ;] )
Egyébként a béna az aki tudja, hogy mit kéne csinálni de idegrendszeri, szervi, lelki okok miatt képtelen jól végrehajtani. Ők azok akik 1-2mp reakció idővel bírnak, elizgulják a lövést, nem veszik észre, hogy a harmadik találatot kapják hátulról stb. Egyszerűen életképtelenek. Nem lehet tanítani őket hiszen jobb reflexeket nem adhatsz nekik.
A hülye meg az aki nem is tudja, hogy mit kéne tennie. Ő táraz ki 13-90-el, alap lőszerrel a Maus frontjára.
Gondolom világos, hogy-e két tulajdonság jelenléte miért eredményez fekete statot? ;]
És természetesen a nagyrészük olyan buta, hogy fel sem tűnik neki, hogy nem a szar csapat miatt veszítenek, hanem miatta veszít a csapat.
Ezért nem is akarnak tanulni hiszen ők mindent jól csinálnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#149005) zozyk válasza Skyhunter (#149002) üzenetére


zozyk
addikt

Igen,és nem is néznek ki szarul.

(#149006) Yofej75 válasza ddt500hu (#149004) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ha összejön, megmutatom (hú, de sok új accom lesz egyhamar... :DD )

Lehet, hogy én béna is vagyok meg hülye is de ettől függetlenül fejlődni szeretnék (ja, félreértés elkerülés ON: nem fekete).

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149007) Emu válasza Yofej75 (#149000) üzenetére


Emu
őstag

Ha az elhatározás megvan, az már fél siker.

Miért kellene klán ahhoz, hogy csapatjáték alakuljon ki? Emre kolléga linkelt nem rég két replayt is, ahol 2 ember a csatában először találkozva lehozza azt. Bár ilyen szintű együttműködés azért ritka. (Egyébként 2MPH mindenki előtt nyitva van). Tudod azt szokták mondani, hogy vakok között a félszemű a király :)

(#149008) Viktoár válasza Emu (#148986) üzenetére


Viktoár
addikt

Mint írtam,ha nem rakna be 30-60 másodpercen belül akkor mehetsz ±1 szinttel odébb. :)

De biztos hogy a szuperunikum sem attól az hogy magányos farkasként randomban játszogat.

Amúgy nem az unikomok zavarnak, azt sem tudom vannak-e a csapatban mert nincs xvm feltelepítve.Az zavar hogy óriási tudásbeli különbség alakulhat ki a csapatok között mert nincs semmilyen "szűrő" az összeállítás során. A 2 perces csatáknak egyik oldalról sincs értelme, ezt kellene megérteni és megoldani még mielőtt bedob a csatába.

Én szivesebben játszanék a hozzám (nem)tudásban hasonló játékosokkal mint a 2 véglettel. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#149009) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Obj260 TD-3? :D [link]

Jok ezek a kuldik, ömlik a silver.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149010) ddt500hu válasza wwenigma (#149009) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mit fizetnek a 260-as küldik?

(#149011) Yofej75 válasza Emu (#149007) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem feltétlen kell klántagság de mindenesetre jobb ha összeszokott társakkal csapatjuk nem pedig összerakott társakkal. Egy ideig bent voltam egy klánban és ott nem azt éreztették a másikkal, hogy milyen sz.rul játszik hanem próbálták segíteni abban, hogy fejlődjön. Ezt saját magam(on) tapasztaltam. Nagyon ritka az, hogy vadidegen társakkal szakaszozva minden jól alakuljon emiatt én nem is gyakran invitálok szakaszba mást...ha engem hívnak akkor megyek de az általában egy csatás platoon... A haveri köröm meg kiközösített :DD egyik-másik már régóta klánban nyomja, van aki már nem is játszik, illetve már nem Wot-ot tol, hanem CS-t... Az elmúlt időszakban sok okosságot olvastam itt, ragad rám a szellemi tőke, ezer kösz Nektek :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149012) Scheff válasza BÁ Nutrition (#148790) üzenetére


Scheff
tag

Abbahagytam? LOL :))

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#149013) wwenigma válasza ddt500hu (#149010) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ahogy neztem 300k az elsodlegesert es 150k a masodlagosert ugy tobbsegeben.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149014) ddt500hu válasza wwenigma (#149013) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az zsír. Köszi. :)

(#149015) Rellind válasza Scheff (#149012) üzenetére


Rellind
senior tag

Twitchet nem nézem én se. Mióta youtube nincs kiesik a műsorod. Azt a pár emlékezetes momentumot azért meg szoktam nézni..... :U

(#149016) h1mpi válasza wwenigma (#149009) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Várom a patchet, hogy én is be tudjam húzni a T55A-t az obj küldik miatt is :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#149017) jano_77 válasza h1mpi (#149016) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az Obj-t szeretném behúzni, ezért is hajtom most annyira a küldi javításokat, hogy minél több felhasználható "token" legyen majd erre a célra. (nem tudom mi a neve sajnos :U )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149018) Gyuri27 válasza Viktoár (#149008) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is szivesebben mennék. Szivesebben várnék többet.
Az a baj, hogy tiszta fogykosok játszanak.
Ma egyik csata. Nekem jpII-l többet spotoltam mint a csapatunkban a 13 90.
Másik csata camplikován az összes heavy campelt a bokrokba. Persze hamar meghalt mind. A hegyre ugye nem ment senki. Általános, hogy sok meccsen heavy linére nem mennek a heavyk. Az biztos valami új divat.
Egész álló nap lehetne sorolni az ilyen és ehhez hasonló siemkás meccseket.
A wg meg rá is tesz egy lapáttal mert pl ha udessel megyek folyamat városi vagy zsebkendőnyi félvárosi pályára rak. Ha meddel kapom a világ végi pusztákat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#149019) kchryss válasza Viktoár (#148970) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt én sem értem, hogy miért nem oldották meg a hegymászást a hd pályákkal. Ahogy néztem az összes hd pálya teljesen újra lett tervezve és csak alapnak használták fel a jelenlegi pályákat. Vagyis ideális alkalom lett volna eleve úgy megtervezni őket, hogy ne lehessen mászni.

Malinovkán eddig is ilyen formája volt a tónak? ;] :D

(#149020) dokee78


dokee78
félisten

Hát igen itt a hétvége:
Wargaming játékokban előkerülnek az agyhalottak.
WoT/WoWs egyaránt.

(#149021) galervin93 válasza dokee78 (#149020) üzenetére


galervin93
őstag

Hát igen, üdv!
;]
(Magaslabda. :D )

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#149022) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

A mai nap margójára, avagy a piros (vak) tyúk is talál szemet. Első Gore medálom:
ripléj
:B :Y
Szerk: kchryss nem értem a problémát f@sza pálya volt ez eddig is ;]

[ Szerkesztve ]

(#149023) lacibacsi válasza Viktoár (#149008) üzenetére


lacibacsi
addikt

"De biztos hogy a szuperunikum sem attól az hogy magányos farkasként randomban játszogat"

Azért erre pont van ellenpélda a fórumlakók között is... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149024) ddt500hu válasza galervin93 (#149021) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD :C

(#149025) Yofej75 válasza galervin93 (#149021) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:DD :)) :DDD :C :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149026) Yofej75 válasza Jokerdapro (#149022) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

nekem nemrég SU-14-2-vel jött össze (ha jól emlékszem)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149027) Yofej75 válasza kchryss (#149019) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szopatós egy pálya :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149028) Jokerdapro válasza Yofej75 (#149026) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Akkor bizony grat neked is! :)

(#149029) po1son


po1son
addikt

lol kaptam egy ilyet, pedig alig játszottam a 2. szezonba :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149030) Dr.Én válasza po1son (#149029) üzenetére


Dr.Én
veterán

én nem kaptam ilyen bő kezűen , de nekem is adtak egy kis alamizsnát... :D

Más fárasztó kérdés...
STA-2 már meg van és most elég jó csomagban van... vajon mennyi aranyat kapok ha ezt a csomagot veszem meg?

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#149031) kchryss válasza po1son (#149029) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt írtam a múltkor, 7 csilaggal már 3. ligában végezhettél, mert lejjebb vitték a határokat. Asszem 8 vagy 9 csillaggal pedig már a 2. liga is meglett volna ami 1 hét prémium meg pár ezer arany lett volna. :)

(#149032) po1son válasza kchryss (#149031) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem akkor még Görögben nyaraltam és kimaradt pár 100 hsz, mindenesetre elégé bőkezűek voltak, összesen volt kb ~20 meccsem. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149033) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Sandbox-on mintha nehezebb lenne kilőni egymást. Obj 140 is folyamatosan pattintott olyanokat...

(#149034) po1son


po1son
addikt

Most skill volt a jobb, szerencsére megint vele voltam, közben ment a stream is. :C :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149035) Yofej75 válasza Jokerdapro (#149028) üzenetére


Yofej75
aktív tag

köcce :) :)) :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149036) jr1994


jr1994
addikt

Most lépnénk be játszani, mást sem enged be? A szerver foglalt.

Szerk: beengedett.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149037) jano_77 válasza jr1994 (#149036) üzenetére


jano_77
nagyúr

Olyannyira enged és játszom, hogy egy ilyet is sikerült behúzni: BC 155 55 Tank ÁSZ
Hát persze, hogy ez előtt a csata előtt kapcsoltam át a másik küldetésre, mert nem akart összejönni a sok stun! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149038) Jadro válasza jr1994 (#149036) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem is volt pár perc kihagyás. Persze pont azután, hogy elindult a menet... Kapja be a WG....

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#149039) jano_77 válasza jano_77 (#149037) üzenetére


jano_77
nagyúr

És a következő csata: :)) :DD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149040) galervin93


galervin93
őstag

[link]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#149041) Emu


Emu
őstag

Miez az új divat, hogy mindenki kitakarja az alsó/felső sort? ;]

(#149042) BÁ Nutrition válasza Scheff (#149012) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nincs sose feltöltve jutyubra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149043) adamgreen


adamgreen
senior tag

Teljesen uj obj 430-as ág teljes átalakitás. Na ez kemény lesz

[link]

:C

(#149044) Darkness1


Darkness1
aktív tag

Sziasztok,

Kipróbáltam én is a Sandbox szervert, mert valamilyen csoda folytán kaptam hozzáférést.

Elég rendesen megváltoztak a pályák. Nagyon szép a grafika, főleg legalább High beállítások mellett. Ugyanúgy kell játszani rajtuk, de mégis más a pálya, pl. mintha több lenne az arty safe hely. Sand River-en sokkal laposabbak a dűnék és Steppes is laposabb. A domborzat sok helyen változott, újra kell majd tanulni sok mindent. A talaj hatása is mintha jobban érződne a jármű irányításán. Prokhorovka hegytetején eltűnt egy csomó bokor.

Asztali gépen játszom, i5-2500 + 8 GB RAM + GTX750 és stabil 60-80 fps High beállításokon. Sokat tölt a meccsek elején, de utána gördülékenyen fut. Redshire-on már ment a játék mire minden textúrát betöltött, talán érdemes lenne SSD-re tenni majd a játékot.

A vizes effektek meg a rombolható tárgyak viccesek. Reméltem, hogy a max. render távolságot megemelik, de ez még nem történt meg. Viszont elég egyszerű lesz a pályák méretét megnövelni, ha úgy döntenek.

Összességében pozitív a dolog, szerintem. A meccsek egyébként kiegyenlítettek voltak, és ez volt a legjobb. Goldfesztivál is van, de sokkal kisebb mértékben, mint pl. a tesztszerveren. Lehet, hogy hétvégén inkább a sandbox szerveren kellene játszanom, ha már felléphetek.

No stress, no work Today!

(#149045) kchryss válasza BÁ Nutrition (#149042) üzenetére


kchryss
addikt

Mi a bajotok a twitch-csel?
2 hétig visszamenőleg minden adást vissza lehet nézni, ugyanúgy tekerhető és nézhető, mint youtube-on.
Pl Scheff mostani adásai: [link]

(#149046) Jokerdapro válasza BÁ Nutrition (#149042) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Bikóz tviccsöl :DDD ;]

(#149047) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mentem pár kört udessel.
2 csata kivételével t10. Egy t9 és egy full t8.
Az eredményeket hagyjuk mer megkezdődött a hétvége. Itt füznék vissza, hogy új mm jön. Ami még a szél járást és a vízállást is figyelembe veszi. Ehhez csak annyit, hogy ezt a 3+1 tagolású mm se működik.
Pár nappal ezelőtt t25 pilótáról irtam néhány sort. Ott annyi volt a difi, hogy a csaták zöme t10-9.
Szóval beírom a sokadik t10 udes meccsnél a csetbe, hogy a wg-re száradjon rá az összes nedves törlőkendője.
Az okos azt mondja, hogy túl jó az udes átütése t8-ban. Ami igaz is meg nem is. Persze tud op lenni.
De minimum a csaták fele város (érzésre több) így az ugye nem finom. Másrészt meg ha tényleg td-t játszik az ember. Akkor azért 300+ méterről belövöldözgetni nem olyan egyszerű (25% rng, szórás nerf).
Itt érkezünk el a t10 csatákhoz. Ahol azért kicsit emberesebb páncélok vannak (a többi az előzőek). Meg ugye nekünk t8 hpénk és t8 alfánk van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#149048) BÁ Nutrition válasza Jokerdapro (#149046) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tudom, de egy ideig felrakta a jutyubra is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149049) Emu válasza Darkness1 (#149044) üzenetére


Emu
őstag

Csatlakozom.

I5-2400+8Gb+HD7950+SSD a konfig.
Beállításoknál rányomtam a "recommended" gombra és nekem mindent ultrára rakott. Poénból el is indítottam, és az mellett, hogy jól nézett ki (tényleg hatalmas előrelépés a mostani grafikai színvonalhoz képest) még a csata elejei keveredésben sem esett tartósan 50 alá az fps. 1-2 dolgot visszavettem high-ig és egyből meglett a fix 60 fps.

A pályák szépek, nem egyszer gondolkodtam, hogy lehet hátrafelé kellene elindulni, mert arra is tök ugyanúgy néz ki, mint a másik irányba. Lövedék repülése realisztikusabb mint jelenleg, viszont az irányítás egyelőre elég idegen. (mintha trabant volánja mögött ülnék úgy dülöngél a szekér)

Röviden ennyi, a grafikai beállításokat még később tesztelem.

(#149050) jr1994


jr1994
addikt

A nap hőse címre felterjesztem az E100-unkat:

Úgy tűnt hogy már sima lesz a csata úgyhogy előre toltam, akkor látom hogy két oldalról legalább 8 tank engem néz, le is sebeztek teljesen. Erre ő teljesen tudatosan elkezdett shieldelni a kiszáradt vízmosásban lévőktől, így túléltem és még vagy 4-5 sebző lövést le tudtam adni a végén :)

Replayt visszanézve megcsináltam a képet az esetről: link.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.