Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#233001) egyedülülő válasza Melorin (#233000) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én úgy tudom vannak harckocsik amikenk jobb a szorzója. Mint mondtam a Löwe pont egy ilyen.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#233002) Melorin válasza egyedülülő (#233001) üzenetére


Melorin
addikt

Azt kéne kipróbálni, hogy ha a Löwe és egy másik 8-as prém tank ugyanannyi XP-t kap csata után, van-e különbség credit hozamban.

(#233003) zola96 válasza egyedülülő (#232999) üzenetére


zola96
senior tag

Régi urbanlegend, hogy a hype59 a legjobb a szorzója.

(#233004) BerserkGuts válasza ollie (#232998) üzenetére


BerserkGuts
őstag

f@opó egy cég ez itt minden topsecret semmit ne tudj csak fizess minél többet

amúgy is amikor milyen kedvük van állítgatnak mindent mint ahogy írták fentebb pl: a löveg pontosság is csak névleges adat

pl: vicces amikor a prém skoda übereli a progi46-ot mert simábban eltalálok vele mindent :DD

#233003zola96 régen igaz is volt hát azóta kitudja melyik az ász?

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#233005) joergie


joergie
őstag

Mai első csatával beaktiváltam egy prémnapot...ami 8 óra...belorus idő szerint.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#233006) Melorin válasza BerserkGuts (#233004) üzenetére


Melorin
addikt

Látom nem csak a játékban megy a folytonos sipákolás mindenért. Nagyon unalmas folyton rosszindulatú feltételezéseket olvasni. Jaj de szar a spot mechanika, ez a tank pontosabb mint a másik, biztos bunda minden meccs, xy tankkal több a credit, ghost shell, stb. Miért játszotok akkor vele még mindíg? Járjatok inkább pszihológushoz mint ide...
Kár, hogy itt nem lehet black listre tenni emberkéket mint a játékban...

[ Szerkesztve ]

(#233007) joergie válasza Melorin (#233006) üzenetére


joergie
őstag

Engem is rohadtul zavar hogy mindenki panaszkodik, és konspirációkat gyárt. Unom. Leszarom a nyűgjét. És kerülöm az ilyen embereket. De ahogy én most érzem az ország állapotát, ennek megoldása jelenleg egyénileg társadalomváltással oldható meg.
De ez már politikai téma.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#233008) phoenix1989 válasza Nuada herceg (#232997) üzenetére


phoenix1989
őstag

mivel nem egyforma a lőszerek ára a javítási költségük /heawy, med. light/ ezért ugyan azért a körért nem fogsz ugyan annyi kreditet kapni. meg a szorzó sem egyforma szerintem.

(#233009) Ispy válasza phoenix1989 (#233008) üzenetére


Ispy
veterán

Xp-nél az is számít, hogy milyen tankot milyen távról sebzel, lehet kreditnél is számít.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233010) Balion válasza Melorin (#233006) üzenetére


Balion
senior tag

Itt is a prémium a nyerő.

(#233011) phoenix1989 válasza Balion (#233010) üzenetére


phoenix1989
őstag

csak előfizetőknek

(#233012) Ispy válasza phoenix1989 (#233011) üzenetére


Ispy
veterán

ez a ph...pay to hide ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#233013) Warton válasza Ispy (#233012) üzenetére


Warton
őstag

Máshol azért kell fizetni, hogy lásd az extra tartalmakat, itt azért, hogy ne. :DDD

(#233014) popey37


popey37
addikt

szerintetek jól számol a battle pass?
11 szint 44/50 állás, mentem egy csatát, megcsináltam a napi küldikből kettőt 10+15 BP pont, plusz a csatáért is kaptam 5 pontot és lett 11 szint 48/50. érdekes számolás. ezt különben már máskor is észrevettem, hogy szarul számolja a pontokat.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#233015) ollie válasza Ispy (#233009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem creditnél nem számít, de persze az igazságot csakis a WG tudja.

***

(#233016) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kaptam ingame üzenetet a WG-től, hogy látják van gold az accountomon, ezért most akciósan goldért vehetek prémium napokat. Rákattintottam, 1 napot adnának 250 goldért akciósan. Van 400 nap prémiumom jelenleg. :DDD

***

(#233017) tasiadam válasza ollie (#233016) üzenetére


tasiadam
veterán

Várom hogy mikor hív fel az OTP, hogy látják, van pénzem náluk, vegyek már fel egy hitelt 20 évre :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#233018) galervin93 válasza tasiadam (#233017) üzenetére


galervin93
őstag

Pontosan ezt csinálják. De szerintem bármilyen területen minden szolgáltató reklámoz a saját ügyfeleinek is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#233019) BerserkGuts válasza Melorin (#233006) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Te még ébren vagy nem küldtek aludni :DDD estimesék meg szép mesék mert mindent elhiszel :C
ott van wg fórumon konkrét lebukások amikor a modkészítők belenyúltak mélyen programba látták valójában milyen értékek vannak de ezek nagyját már leharcolták főleg német tankoknál csaltak nem kicsit szóval ébredjél már fel milyen szar céget véded

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#233020) BerserkGuts válasza Balion (#233010) üzenetére


BerserkGuts
őstag

azt a baj semmit nem tudsz a játék előéletéről milyen aljas dolgok voltak 2012-ben

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#233021) Melorin válasza BerserkGuts (#233019) üzenetére


Melorin
addikt

Nem a céget védem. Rengeteg csatám van, mégsem tapasztalom azokat a furcsa, szinte megmagyarázhatatlan dolgokat amiket bizonyos emberek idesírnak rendszeresen a topikba. Általában amikor replayt kérünk az ilyen eseteknél, mert nehezen hihető a meséje, hirtelen eltűnik az emberünk egy időre...

(#233022) weres78 válasza Melorin (#233021) üzenetére


weres78
senior tag

Volt egy csatám ma. Replay nincs, mert nem mentem csak az utolsót.
Strv S1 - ben ültem, egyik kedvenc tankom. T10 meccs. Volt egy Leopard T10. 4x lőttem rá, vagy el sem találtam, vagy nem ütöttem be. Ok, messze volt, rng, meg a többi.
Utolsó előtti tank voltam akit kilőttek, maradt egy K91, gondoltam megvárom amíg megölik és jövök vissza az Sztv-vel. Nézem mit csinál, jön neki a leo, nem találja el. Okk. 50 méterről, de ok. Következő lövés nem üti be. És a harmadik sem, csak ver rá egy láncot 0 sebzéssel. Aztán természetesen a k91 is meghalt, nem volt kérdés.
Na én teljesen biztos voltam benne, hogy a leo egy fos játékos lesz, erre a personal 10500 körül volt mint kiderült.
Na ennyit arról, hogy az rng csak a teljesen rossz játékosokat segíti.
Amúgy a k91 is 8k+ volt, kb mint jómagam.

(#233023) Balion válasza weres78 (#233022) üzenetére


Balion
senior tag

Ez a legbutább dolog, amit hallottam, hogy a játék válogat játékosok között és úgy osztja az rng-t. Nem tőled hallottam, úgy általában. Vannak dolgok, amivel segíti a kezdőket a játék, pl a hulldown meta, de nem az rng-vel. Azért mert snapshottal elkap valaki, aki rossz játékos, te meg teljesen rászűkülve sem, nem jelent semmit. Mindenkivel megtörténik minden ami megtörténhet és ez néha igazságtalannak érződik.

#233020BerserkGuts: ezt mire írtad? :D

[ Szerkesztve ]

(#233024) weres78 válasza Balion (#233023) üzenetére


weres78
senior tag

Rendben. Akkor Te hidd el, hogy a játék senki kedvét nem akarja elvenni a kedvét attól, hogy költsön rá.
Én meg hiszek Jézusban meg a lapos Földben. Mert igen, van, hogy nekem is beadja 400 méterről a kupolát.
Arra próbáltam rámutatni, hogy a +/- rng játszik a jobb (vagy kevésbé szar) játékosoknál is, csak ritkábban...

(#233025) Balion válasza weres78 (#233024) üzenetére


Balion
senior tag

A játék mindenkivel szórakozik (rng) és valamiért úgy érzik az emberek, hogy ha költenek rá, jobbak / sikeresebbek lesznek. Én nemrég kezdtem új accot, nem érzek semmi különöset, hogy kegyben részesítene a játék. (a régi accom nem a mostani gépemmel volt használva)
Szerintem a wg nem a kellemes játékélménnyel ösztönzi vásárlásra az embereket, hanem épp ellenkezőleg. De ez csak tipp, nem állítom, hogy így lenne.
Amúgy nem kifejezetten neked írtam, mint ahogy mondtam is, csak ha már említetted ezt a szitut, a hsz-edre válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#233026) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Köszi a válaszokat!
Ma próbáltam összehasonlítani a T34-et és a Bisonte-t.
Hát a T34 2300 sebzésre hozott 145k körül, a bisonte meg 2600 sebzésre olyan 125k körül. Ezek bruttó értékek, talán a személyes tartalékok is be voltak téve. Szóval lényegesen van különbség. Van még 1 pár tier 8-as prém tankom. Kár, hogy nem ugyanannyit hoznak adott sebzésre.

Értem a csíziót.

(#233027) Melorin válasza Nuada herceg (#233026) üzenetére


Melorin
addikt

Látom még mindig nem érted, hogy mindegyik tanknak más-más az elvárt teljesítmény szintje.

T34:
Ace Tanker Base XP: 1225
WN8 expected damage: 1246
3 Mark of excellence: 2400 dmg

Bisonte:
Ace Tanker Base XP: 1516
WN8 expected damage: 1419
3 Mark of excellence: 3050 dmg

Ha nem világos még mindig: a Bisonte-vel valószínűleg jobban játszanak/jobb tank mert magasabbak az elvárások vele szemben.
Épp azért mondtam, hogy azonos elért XP mennyiségnél kéne megnézni, hogy mennyi creditet oszt a játék csata után.

Szerk: ha olyan tankot keres az ember amivel a legjobban tudná farmolni a creditet, az alapján kéne választani, hogy az illetőnek melyikkel fekszik legjobban a játékstílus és mit tud azzal a tankkal kihozni. Ezért nincs olyan, hogy többet hozó prémium tank. Kinek melyik fekszik, mit tud belőle kihozni.

[ Szerkesztve ]

(#233028) weres78 válasza Nuada herceg (#233026) üzenetére


weres78
senior tag

Az sem mindegy krdeitnél, hogy van e páncélhasználat. Ez önálló megfigyelés. Sokat számít a kill, a távolság ahonnan sebeztél, vagy az, hogy nagyobb tierben lévő jármű e az áldozatod. Az xp nem egyenesen arányos a kredittel, de természetesen van összefüggés. Egyébként ha jól figyeltem a track assist pl jobban fizet mint a spot.

(#233029) Nuada herceg válasza Melorin (#233027) üzenetére


Nuada herceg
őstag

De, megértettem elsőre is, amikor írtad. :R
A második hozzászólásban már csak azt próbáltam szemléltetni, hogy azonos sebzés mellett mekkora különbség is van. (mielőtt írnád, hogy hát nem is ugyanakkora a sebzés a 2 tankkal...)
De szerintem egy fix hozam van belőle a tankoknak. Nem hiszem, hogy úgy változna a kredit bónusz, ahogy a gunmarkhoz szükséges sebzés hétről hétre. Nyilván az nem sokat változik, de mondjuk ha hirtelen valamiért csökkenne, nem hiszem hogy a credit hozam meg nőne. Az XP-vel csak annyi a gond, hogy ha vesztes, ha győztes csata, a tank attól ugyanannyit hoz adott sebzésre, míg az XP vesztes csatában harmad annyi. Persze, tudom-tudom. :) :R

weres78
Igen, azt tudtam, hogy ha nagyobb tierű tankokat sebzel, akkor azért több creditet kapsz. Vagy ha esetleg ki is lövöd. De gondolom a közvetlen sebzésért jár a legtöbb, azért azt szoktam nézni viszonyításként.

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#233030) paler válasza Melorin (#233006) üzenetére


paler
aktív tag

Ez nem csak itt van így, hanem odaát is (WT). 1 hónapja kezdtem el a konkurenciával ismerkedni és játszani, de ott is hasonlóan megy a sírás-rívas...bár ott valami okból kifolyólag a prémium felhasználókra is előszeretettel fújnak valamiért. Tehát nem csak itt megy ez, bár az ottani fórum kevésbé aktív mint ez, de a FB csoportba is ez megy...

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#233031) Swinegod válasza paler (#233030) üzenetére


Swinegod
őstag

Sokat nem játszottam War Thunderrel, de tisztán emlékszem, hogy azért hagytam abba, mert 1 teljes battle rating-el lejjebb, mint a sima T-34, volt egy prémium német T-34 ami kvázi a meccs raid boss-a volt, mert a sok kis kaliberes szutyok megkarcolni sem tudta a 37mm-es kis meggymagköpködőjével cserébe ő a rövid 76-os ágyúval egylövésezett mindent, van egy olyan érzésem valami ilyesmi miatt nem épp népszerűek a prémtankos emberek
Legtöbb idegörlő pillanat a wotban az simán csak RNG, néha 1-1 ghost shell, de az messze nem elég gyakori, hogy problémás legyen, viszont a YT feldob nekem időnként klippeket a játékból, hogy a T-34 driver's hatch-e lepattintja a Yamato 480 milis lövedékét vagy megeszi az akkora AA rakétát, mint maga az egész tank

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#233032) Melorin válasza paler (#233030) üzenetére


Melorin
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy mivel a wot ingyen is játszható, túl nagy a játékosbázis és nem szűri ki a rinyagépeket. A fizetős játékokban nem tapasztaltam még ilyen szintű óvodát.

(#233033) Swinegod válasza Melorin (#233032) üzenetére


Swinegod
őstag

Akkor nem voltál még EA játék fórumokon

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#233034) Melorin válasza Swinegod (#233033) üzenetére


Melorin
addikt

Én a játékban tapasztalom a legtöbb jajgatást, de amikor ide tévedek, itt is ez van. Nem tudom, hogy ott a játékban is kitudják magukat panaszkodni, vagy azért járnak fórumra, hogy ezt megtegyék. :D

(#233035) Balion válasza Melorin (#233032) üzenetére


Balion
senior tag

Nem gondolom, hogy akiket hallasz pl. itt panaszkodni ne költöttek volna a játékra szépen, mivel f2p-ként nem könnyű érvényesülni, vagy akár t10 tankokat szerezni, fenntartani. Az érzésed szerintem téves.
Az én érzésem az, hogy akiknek már régen ott kellett volna hagyni a játékot a játék hülyeségei miatt, a bele ölt pénz miatt (még ha nem is tudatosan mondják ki magukban, hogy emiatt) még mindig ragaszkodnak hozzá, de idegekkel már nem bírják.

Van egy ilyen dolog, hogy 'Sunk Cost Fallacy'
The Sunk Cost Fallacy describes our tendency to follow through on an endeavor if we have already invested time, effort, or money into it, whether or not the current costs outweigh the benefits.

Üdv., MöBalázs voltam valaha egyébként.

ui.: már csak azért is gyanús a dolog, mert a legtöbb panaszkodó elmondja, vagy felteszi a kérdést, hogy nem is tudja miért játszik ezzel még, vagy ne is kérdezzék, hogy miért játszik még akkor. Én is sűrűn elgondolkodok rajta. Ha lenne ilyen felmérés, hogy melyik játékon gondolkodnak el a legtöbbet a játékosok, hogy játsszák-e, tuti a wot az élvonalban lenne. Én is minden nap elgondolkodom rajta, hogy hagyom a fenébe.

Régebben skill is azt mondta, hogy ha már ütni akarja a dolgokat a játék miatt, abba hagyja, ahhoz képest elég sokat üti mostanában a székét.

[ Szerkesztve ]

(#233036) paler válasza Melorin (#233032) üzenetére


paler
aktív tag

A WT-t is lehet F2P játszani, de természetesen sokkal lassabban haladsz úgy mint a Wot-ba. Én 180napos prém account vettem, és majd ez időszak alatt elválik hogy maradok-e WT tagja vagy sem. Ez idő alatt a WoT-t pihentettem. Egyébként én az sem értem, hogy sokan miért tartják úgy, hogy egy szellemi termékekèrt pl. Zenèk, Filmek, Könyvek, programok (felhasználói, vagy játék) nem kell fizetni. Pedig ezek mögött is emberek munkája van, úgy mint pl. telefon fejlesztése/gyártása, hifi berendezések, autók, bútorok és még sorolhatnám hogy mik mögött. De valamiért a szellemi termékekèrt a társadalom nagy része nem nagyon akar fizetni, ezzel szemben pedig megy a fikázásuk ingyen...

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#233037) Swinegod válasza Balion (#233035) üzenetére


Swinegod
őstag

Az egyik biztos, hogy a beleölt pénz, f2p nem fog problémázni, szar a játék akkor abba hagyja azt megy Apexezni vagy tökömtudja. A másik pedig a remény, hogy ha mész még, akkor csak mész jó meccset, csak fogod élvezni valamennyire, mert amikor jó akkor nagyon élvezem, lévén ez az egész gameplay úgy magában nagyon jó.
Nem tudom eleget hangsúlyozni, hogy mikor kijött 2015-ben az Armored Warfare mennyire jó volt, mennyire úgy éreztem, hogy ez bizony jobb, mint a WoT. Wot gameplay, nagyrészt wotos faszságok nélkül, aztán a kiadó nyomására otthagyták az eredeti fejlesztők és onnantól lett teljesen elkúrva az egész

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#233038) Melorin válasza Balion (#233035) üzenetére


Melorin
addikt

Biztos a beleölt pénz is ezt okozza. Viszont még mindig úgy gondolom, hogy az ingyenessége vonzza be a játékosokat, a beleölt lóvé "csak" nem ereszti őket. :DDD
De aki már beleölt annyi pénzt és időt, hogy sajnálja otthagyni, igazán megérthetné, hogy mi miért működik a játékban, és nem az öklét rázni mindenre ami számára csalásnak látszik a WG részéről.
Tudom ki vagy ;)

Skill a reklám kedvéért is üti azt a széket :DD

Nyílván előfordul, hogy az ember száján kicsúszik valami káromkodás, vagy akár megcsapkodja a székét, de ez nem a WG-nek szól, egyszerű feszkólevezetés. Ha belerúgsz a kislábujjaddal az ágy lábába, nem az ágy készítője a hibás vagy maga az ágy, mégis ölni tudnál :D

Ami még ennél is rosszabb amikor a másik játékost kezdik el hibáztatni egyesek ahogy valami balul sül el. Hányszor van olyan, hogy az első 1-2 percben valaki elkezd K.anyázni a chaten, ránézek a tab-ra és ki van lőve. Kispéciz magának egy tetszőleges játékost és elkezdi szídni meg klikkelgetni a térképen.

(#233039) Balion válasza paler (#233036) üzenetére


Balion
senior tag

Azért érzik úgy, hogy nem kell fizetni, mert nem kell érte fizetni, mivel free to play...
Az ingyen játszók is pénzt termelnek, mert életben tartják a játékot és így aki költeni akar rá, szívesebben költ. Illetve aki ingyen kezdi, elő fogja venni a pénztárcáját nagy eséllyel.
A WG ezt az üzleti modellt választotta, akkor meg hagyjuk már azokat, akik ténylegesen f2p-ek. Sőt, ha azért panaszkodnak, mert nem tudnak haladni ingyenesként, az is érthető. Mert azért hamar kiderül, hogy bár f2p játéknak van hirdetve, attól még pay to progress.

[ Szerkesztve ]

(#233040) paler válasza Swinegod (#233031) üzenetére


paler
aktív tag

Engem a hangulata miatt jobban beszippant, jobban úgy érzem hogy egy háború részese vagyok mint a Wot-ba. Én realisztikus módba játszok vele, szerintem sokkal nehezebb mint a WoT, de ennek ellenére élvezem. 1 hónap alatt elértem a kitűzött szintet a német ágon, (érdekes módon a WoT-ba 1x év alatt nem erőltetettem a német ágat), ott most megpihennek, és megpróbálom minél alaposabban kiismerni a pályákat, és a játék taktikát. Után elkezdem húzni az USA vagy Orosz ágat is rank 3 -ig, majd utána eldöntöm melyik nemzettel folytatom tovább a magasabb szintekig a haladást. Erre lesz elég a 180 nap prémium fiók..

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#233041) Melorin


Melorin
addikt

Közben mentem egy szép kört Skoda T 50-el, ha valakit érdekel:

Replay

(#233042) Balion válasza Melorin (#233038) üzenetére


Balion
senior tag

A másik tankját mindenki jobban játssza, mint a sajátját :D
Ez tényleg nagy probléma amúgy, főleg, hogy abban csúcsosodik ki, hogy "everybody report xxx player". Még streamereket is látok, hogy írják a chatjükön, hogy (skillt, QB-t, Kajzoo-t, stb.) reportolják, mert botok. Írtam is a wg-nek ezzel kapcsolatban, mert van, hogy az én csapatomban is valaki megkéri a csapatot, hogy reportoljanak engem, miközben vért izzadok. Küldtem replayt, levéllel és felhívtam a figyelmüket a problémára, de csak automata választ kaptam :D

Látom a skodával nagyon megy mostanában, gz!

[ Szerkesztve ]

(#233043) paler válasza Balion (#233042) üzenetére


paler
aktív tag

Ezeket az üzeneteket szerintem ignorgálni kell, nem kell velükfoglalkozni.

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#233044) Swinegod válasza Balion (#233042) üzenetére


Swinegod
őstag

Minap lebotozott egy Cent 7/1 mikor calibannal voltam neki meg rárohant a fejére egy Obj 260 és hogy nem segítettem neki ezért basszam meg. Rálőttem még menet közben 1 HE-t arra a 260-ra, 130dmg, ez a tank ilyen, hát ennyit tudok vele csinálni, kellett neki pofátlan helyen állnia gyakorlatilag segítség nélkül

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#233045) Balion válasza Swinegod (#233044) üzenetére


Balion
senior tag

Ő nem lehet a felelős, te meg közel voltál = te vagy a hibás. De amúgy nem kell még közel lenned sem, akit éppen néz a halála után, az felelős lesz. Vagy egy toptier tank, ha van a meccsen. Vagy az arti, vagy valaki. Azokat sem irigylem most, akik chieftant kaptak, mert most ők lesznek mindenért a felelősek, mert nekik iszonyatmód tolniuk kell a csapat szerint.

[ Szerkesztve ]

(#233047) Melorin válasza BerserkGuts (#233046) üzenetére


Melorin
addikt

Vegyél légyszíves vissza magadból, ez itt nem elfogadott viselkedés.

(#233048) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Tegnapi random meccs :DD

senki nincs középen lol meccs persze gyorsan kihasználtam az alkalmat

+még veszteskört is hozni kell ott is ennyire figyelnek hogy hé nincs senki ott nem baj majd behúzzák a bázist vagy nem

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#233050) wwenigma válasza BerserkGuts (#233046) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:DDD

Tegnap klánban ezt magyaráztam egyeseknek, nincs csalás. Aimbot meg hasonló ment éppen.... :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.