Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#19001) Sanya válasza #35692544 (#18977) üzenetére


Sanya
nagyúr

14,29x135=1929,15 (átlag)
11,76x165=1940,4 (átlag)

Ha azt vesszük, nem olyan nagy nerf, főleg, hogy vertikálisan méllyebre lehet majd kitéríteni az ágyút, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19002) 04ahgy válasza Atlantis (#18999) üzenetére


04ahgy
nagyúr

És jól vetted észre, hasonlók a megfigyeléseim. T71 Malinovkán, Tier9 csatában volt TOP XP-s, 0 sebzéssel.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#19003) L4mie válasza 04ahgy (#18998) üzenetére


L4mie
veterán

Na ez akkor bukta.
Köszi az infót.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#19004) virkir válasza #35692544 (#18977) üzenetére


virkir
veterán

Hattenyleg.
DPM marad, gundepression-ban +2 fok.
Erre a mocskok a looszerarat felnyomjak 10 kredittel.
how terrible

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19005) dorka16 válasza Atlantis (#18999) üzenetére


dorka16
aktív tag

Igen. Valójában 11-el. 4 mellé ment. 2 pattant a churchről, 4 meg csak kritikal hit volt dmg nélkül.

(#19006) virkir válasza Plasticbomb (#18986) üzenetére


virkir
veterán

Nagyon ne erolkodj mert a 8.8-ban borul az egesz mod rendszer, aztan ki tudja melyiket fogjak a modderek megcsinalni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19007) dorka16


dorka16
aktív tag

Úgy tűnik ma a SU152 szívatni :Y fog. 2 csata egy lövés 50mp játék.
Update. 3 csata, 2 perc játék 3 lövés.

[ Szerkesztve ]

(#19008) GeneraL_XTX válasza Habib[HUN] (#18979) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jah, nagyjából egy hete játszok csak. Még tanulom a dolgokat :R

(#19009) AVarice


AVarice
tag

Kipróbáltam a T57 heavyt és a AMX 50 Foch 155 tesztszerón és nagyon állatok. Eddig még nem igazán használtam revolver táras tankokat, inkább német, orosz és amerikai ágakon haladok.
Most viszont kedvet kaptam ezekhez a tankokhoz, mentem pár kört, de túlnyomó részben minuszba jöttem ki, ha nyertünk, ha vesztettünk. Mennyit kell ezekkel a gépszörnyekkel sebezni ahhoz, hogy plusszos legyen a kör?

(#19010) Atlantis válasza GeneraL_XTX (#19008) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor még nem késő abbahagyni és keresni valami valóban szórakozást és kikapcsolódást nyújtó elfoglaltságot... :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19011) AVarice


AVarice
tag

Ezt most kaptam:

Good morning,

thank you for taking part in the World of Tanks QR code activities during Gamescom 2013. The success of the activities was so huge during the last QR Code session, that we litterally ran out of codes at Gamescom. We have now credited your World of Tanks account with the missing 200 gold.

We hope you will continue to enjoy World of Tanks!

Kind regards,

Markus 'Invino' Schill

Király, meg is kaptam a +200-at! :)

[ Szerkesztve ]

(#19012) Tbor válasza 04ahgy (#18996) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Bocs, rosszul írtam. Rammer helyett repeszpáncélra gondoltam, amivel jobban lehet rammelni :)
De egyelőre a célzásgyorsító tűnik mégis jobbnak a venti meg töltésgyorsító mellé.

(#19013) Angel1981 válasza Habib[HUN] (#18949) üzenetére


Angel1981
veterán

"Talán azért mert az is7 népszerűbb tízes tank, mint az IS4. Nekem mindkettő megvan, de cw-re inkább az IS7-est szereti jobban a fc."

Erről már többször olvastam, miért jobb ennyivel az IS-7 CW-re?

(#19014) Atlantis válasza Angel1981 (#19013) üzenetére


Atlantis
veterán

Mert gyorsabb, mozgékonyabb, trükkös tud lenni a páncélja is, manapság is bármit képes pattintani még tapasztalt játékos ellen is (vagy csak én vagyok noob, de ha mozog az IS-7, akkor nem mindig sikerül belőni), jó támadótank (volt), de szerintem mostanra az E5 teljesen átvette ezt a szerepet tőle. IS-4-nek meg nincs semmi igazán jó tulajdonsága, esetleg védeni lehetne jó, de arra is jobb az E100 és a Maus.

Szerintem...nem mintha nagy CW-tapasztalatom lenne, de eddig minden klánomban csak akkor vittünk IS7-et, ha éppen nem volt más elérhető. Ámbár elképzelhető, hogy vannak olyan pályák, ahol még jól szuperál, CW-t még csak néhányon mentem.

Habib: igen, most dominánsak a TD-k, különösen az F155 és az E4. F155 átvenni látszik az O268 szerepét...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19015) Habib[HUN] válasza Angel1981 (#19013) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Gyorsabb, nagyobbat pofoz az ágyúja, és elég jól pattogós a páncélja. Az IS4 inkább a defenzív tank szerintem. Gyorsabban lehet rush-olni egy nagyobb végsebességű tankkal, illetve a problémásabb helyekre is hamarabb odaérsz. Szerintem amúgy a mobilitás miatt szeretik jobban. Egyszerűen hamarabb eléri a kulcs pozíciókat. Védekezni meg inkább visznek egy német nagyvasat. Ott több a HP. Amúgy meg TD uralom van a harcmezőn cw-n is.

(#19016) Plasticbomb válasza virkir (#19006) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tudom, csak meg akarom érteni, hoyg kell beilleszkednie. Arra a 2 hétre, amíg még 8.7 van, talán össze is tudom lőni a modpackommal...

Kíváncsi vagyok, az ActionScript 3 mennyiben változtatja meg a modderek dolgát. Azt már meglestem, hogy nem olyan egyszerű az xml fájlokat editálni, sajnos nincs hozzá editorom a notepad++ meg nem ismeri, ha jól látom...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19017) szbalogh válasza Angel1981 (#19013) üzenetére


szbalogh
őstag

Laposabb, jobban pattog, gyorsabb. Most már az átütésben közt sincs olyan nagy különbség. Nekem mondjuk a T62A jobban bejött, mint az IS7 ugyan arra a feladatra, csak kevés van belőle nálunk.

Nick: HE_Storm

(#19018) virkir válasza Angel1981 (#19013) üzenetére


virkir
veterán

Nagyobb alfa es mozgekonyabb.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19019) Habib[HUN] válasza szbalogh (#19017) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem halnak ki túl gyorsan a T62A-k?

(#19020) virkir válasza Plasticbomb (#19016) üzenetére


virkir
veterán

Nem ertek hozza de pl a zoom/szerver celkeresztbol mar van mukodo 8.8 pedig az lenyegeben xml-bol all.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19021) szbalogh válasza Habib[HUN] (#19019) üzenetére


szbalogh
őstag

Miért halnának?

Nick: HE_Storm

(#19022) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#18986) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Na egy már megvan. Az egész konfignak egy fájlban kell lenni, ott kinn az xvm mappában, ugyanis ida teszi ki azt a fránya tankrange.xc fájlt is, és a configs mappából nem tudom, hogy adom meg neki ezt a fájlt. bár még próbálkozom.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19023) Atlantis válasza szbalogh (#19017) üzenetére


Atlantis
veterán

A T62A ugyanarra feladatra, mint az IS7? Szerintem tök másra valók...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19024) Habib[HUN] válasza szbalogh (#19021) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hát azért egy IS7-hez képest papír tank. A 200hp különbség annyira persze nem vészes. Persze ha jól cikáznak az ellen körül akkor érdekes lehet a dolog.

(#19025) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Tegnap kicsit játszottam a teszt serveren, kipróbáltam rengeteg 9-es, 10-es tankot, igazi heavyket (rá is jöttem, hogy nekem ez nem kell :D).
Pár tapasztalat, lehet, hogy volt már: Van új pálya (nekem :D) Syrene coast, akik régiek ismerik, nekem tetszik nagyon! Lehet rajta a sok szikla közt a medekkel játszani (:
Sokan félnek a tigerII lassulástól, jó ez így is, úgysem megy az ember közel vele semmihez. Az új orosz medek ilyen támogató cuccok lesznek, mint a panther ág, viszont nem olyan nagy dromedárok, igaz az ágyúk sem annyira pontosak.

Azért írtam le ezt, mert nekem, aki viszonylag új játékos vagyok érthetőek és egyértelműek ezek a tisztogató lépések és még tetszenek is (: Csak annyit kellene már orvosolni ebben a játékban, hogy 500 méternél messzebbre is lőhessen az ember, mert így semmi értelme már hetes szinten sem az igazi sniperkedő TD-knek, mert úgyis kiszúrnak és lelőnek... A pályák is kicsik meg a max látótáv is...

A 8.8-ban más lesz a MOD rendszer, de látom írjátok, hogy már most alakulnak a modok. Kezdjek el hozzászokni az a gyári célzóhoz és térképhez (ennyit használok) vagy van remény?

[ Szerkesztve ]

(#19026) Angel1981


Angel1981
veterán

Köszönöm a válaszokat az IS-4 vs. IS-7 témában! :R

Randomban is egyértelműen jobb az IS-7, vagy ott nem olyan nagy a különbség kettejük között?

(#19027) CHaooSS válasza Habib[HUN] (#19024) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem értem miért hasonlítanak össze egy med-et egy heavy-vel.. :(

--------------------------
Angel1981:

Egyértelmű az IS7.. nekem volt IS4 is, de csalódtam benne majd eladtam.. nem ajánlom..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#19028) Habib[HUN] válasza CHaooSS (#19027) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem én hasonlítom össze. Szbalogh kolléga említette, hogy neki jobban bevált az IS7-nél ugyanarra a feladatra. Amit én érdekesnek találtam, és kíváncsi voltam a hogyanjára.

(#19029) CHaooSS válasza Habib[HUN] (#19028) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azért írtam, hogy hasonlítanak és nem hasonlítasz ! :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#19030) Plasticbomb válasza ng0ofy (#19025) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Van remény, szerencsére, csak még odébb van a kész. Remélem a Deegie Sightsot valaki megcsinálja 8.8ra, mert imádom. Baromi jól van eltalálva. Nekem.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#19031) Habib[HUN] válasza CHaooSS (#19029) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Bocsesz :) Félreértettelek. Amúgy láttam olyan cw-t ahol az egyik fél csak közepes tankokkal nyomult. Bejött nekik a dolog. Iszonyatosan pörgős volt a játékmenet. Úgy cikáztak a lomha tankok között hogy öröm volt nézni. A mi csapatunkból kiindulva szerintem többet találnánk el egymást közben, mint az ellent. Nehéz úgy koordinálni a tüzet, hogy mindenki cikázik mint a mérgezett egér.

(#19032) CHaooSS válasza Habib[HUN] (#19031) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát persze egy marék med a heavy-k ellen.. :D

Ha jól tudja használni 1v1-be simán lelehet nyomni a heavy-t

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#19033) Tenken


Tenken
őstag

Azt meg lehet nézni valahol, hogy kb mennyi xp kell egy master-hez bizonyos tankoknál?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19034) Angel1981 válasza CHaooSS (#19027) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi! :R

És ha IS-7 vs. T110E5? :)

(#19035) Habib[HUN] válasza Angel1981 (#19034) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nos ez érdekes kérdés. Szívesebben játszom az E5-el. Mozgékony tank, jó testpáncélzattal. A dimbes dombos terepet jobban szereti mint az IS7. Viszont az IS7-nek nagyobb az alfa sebzése, a toronypáncélja, és oldalól egy fokkal jobban van páncélozva mint az amerikai kolléga. Én az E5-re szavazok, mert a negatív löveg kitéríthetőség nehéz terepen előnyhöz juttatja. (Na meg az előd tank is jobb. Az m103 szerintem megeszi reggelire az IS8-at.)

(#19036) Gyuri27 válasza Drenadar (#18965) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem vagyok egy pánzermájer, de is6-l én még nem féltem. Face to face.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19037) Atlantis válasza Angel1981 (#19034) üzenetére


Atlantis
veterán

Az E5 sokkal jobb. Igaz, hogy nincs akkora alpha és végsebesség, de nem céloz egy hétig, gyorsabban tölt és pontos, arannyal lényegesen jobb az átütése még a nerf után is, a mozgékonysága és a páncélja bőven elfogadható és még gun depression is van, bár ott a buborék a tetején, így azért ezzel vigyázni kell.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19038) Djuree válasza Atlantis (#19037) üzenetére


Djuree
félisten

azért az E5-öt könnyebb átlőni mint az IS-7-et. beforgatva az IS-7-et nem lehet átlőni, az E5-öt bármikor. IS-7 akárhonnan képes pattintani, az E5-öt meg ha jó helyre célzol 10/10 átlövöd. sztem egykutya a két tank...de legalább az IS-7 sokkal jobban néz ki :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19039) CHaooSS válasza Djuree (#19038) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát is7-nek durvább a páncélja... én E5-el valami hihetetlen béna voltam..

a rohadt kupolán keresztül lőttek ki nem 1x,... 1 lövés nem volt a rohadt testén csak ott.. :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#19040) Gyuri27 válasza Djuree (#19038) üzenetére


Gyuri27
félisten

Múltkor t28 proto gondolta ugyanezt (én t29-l voltam). He szépen lesebezte. T10-ben meg a he-k is szépet ütnek. Ráadásul a modulokat legénységet is jobban viszik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19041) Angel1981


Angel1981
veterán

Köszönöm ismét!

Úgy látom, tényleg az van, hogy ki kell próbálni, és meglátja az ember! :))

(#19042) Atlantis válasza Djuree (#19038) üzenetére


Atlantis
veterán

Beforgatott IS7 is átlőhető, sőt fel is robbantható, de elismerem, jobb a páncélja, mint az E5-nek, ezt az előnyt azonban az ótvar puska nálam bőven semmissé teszi. Összességében sokkal jobb csomag az E5, nem véletlenül veszett ki miatta a CW-ről az IS7.

ngOofy: Serene Coast igazi camper pálya volt, a legtöbb döntetlen azon született, legtöbben utáltuk is, ha nem dolgozták át alapjaiban, akkor az is marad, csak most a TD-k miatt, nem pedig az arty-k miatt, mint régen.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19043) Gyuri27 válasza Atlantis (#19042) üzenetére


Gyuri27
félisten

Meg ha jól emlékszem nerfelték is picit az is7-t.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19044) Habib[HUN] válasza Atlantis (#19042) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Néztem róla videót. Szerencsére elég komolyan átdolgozták. Van benne így fantázia.

(#19045) Djuree válasza Habib[HUN] (#19044) üzenetére


Djuree
félisten

á te vagy orrharapo?! egyszer írtam neked játék közben h le ne harapd az orrom. :DDD :C de nem vetted észre, vagy csak már unod. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19046) ng0ofy válasza Atlantis (#19042) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Más a térkép eleve, mint volt, megnéztem wotwikin a régit. Előre lehet menni elég szépen jobb és bal szárnyon is anélkül, hogy a táborozók leszednének. Utána meg végük (: Szerintem hangulatos.

(#19047) mika117


mika117
csendes tag

MS1 el az elején érdemes veszódni vagy menyek fölfele nagyobb tankokra?

R.I.P. Paul Walker :'(

(#19048) psycroptic válasza Djuree (#19038) üzenetére


psycroptic
őstag

IS-7-et nemigazán kell forgatni, mert hasonló a páncélja, mint az IS-3-nak azaz szembefordítva adja a legnagyobb döntöttséget.

PSNID: Tomy83PS

(#19049) vhw válasza mika117 (#19047) üzenetére


vhw
addikt

Rajtad áll... itt semmi sem kötelező. Ha tetszik vele a játék, hát használd, fejlessz ki rajta mindent, élvezd vele a játékot. Senki kárára nem vált még, ha eleinte több időt töltött tier1-ben.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#19050) Atlantis válasza Gyuri27 (#19043) üzenetére


Atlantis
veterán

Az E5-öt is nerfelték asszem az eredeti állapotához képest. IS7 meg legutóbb kapott sebességnövelést, de ahogy hallom, sokra nem ment vele.

ngOofy: majd meglátjuk, most nem tesztszerverezek, így csak élesben találkozom majd vele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.