Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#199001) Pug válasza Thrawn (#199000) üzenetére


Pug
veterán

Biztos, hogy nem lehet eldani őket goldért. Aki egy másodpercig is azt hitte, hogy igen, az nem ezzel a játékkal játszik. :DDD

(#199002) Thrawn válasza Pug (#199001) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor két dolog miatt érné meg előre megvenni őket. Az egyik ha éppen gyűjtő valaki és azelőtt be akarja szerezni ezeket mielőtt goldba kerülnének, a másik pedig ha szeret velük játszani. Más esetben felesleges betárazni őket.

KV-85 - rettenet az az ágyúsüllyedés de azért elvoltam vele
KV-13 - kihúztam de nem vettem meg
T-62A - kihúztam, de nem vettem meg, ha hasonló mint a T-54 akkor csak szenvednék vele
VK 30.01 D - kihúztam de nem vettem meg
Jagdpanther II - az I-et szeretem, ha hasonlít rá akkor ezt is szeretni fogom
T21 - kihúztam de nem vettem meg, előtte az M7 nem feküdt egyáltalán de a T57 meg érdekelne
M4A3E2 - rettenetesen utáltam az M4A1-et, hagytam is a francba ezt az ágat (egyelőre)
AMX 30 - kihúztam, de nem vettem meg
AMX 30 B - egyebet nem tudok mondani
Churchill GC - utáltam az összes Churchillt ennek a TD-nek meg olyan híre van, hogy messzire elkerültem (eddig)
Firefly - kihúztam de nem vettem meg
113 - kihúztam de nem vettem meg, pattintós küldikhez jó tornya van

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199003) Pug válasza Thrawn (#199002) üzenetére


Pug
veterán

Osztom a vélemyéned, nálam a T-62A még begurul biztosan a T71 DA és a KV-85 mellé.

Kihagytad a T71 DA-t, szerintem brutálisan fun tank. :))

[ Szerkesztve ]

(#199004) e-newsee


e-newsee
addikt

És azért funolni a Pz I C-t se hagyjátok veszni! Meg a Hetzert. :D
Bár a Hetzer és az E2 fun faktorát zárójelbe teszi a tervezett HE átalakítás.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199005) egyedülülő válasza ooloo (#198979) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Ezek után te inkább ne gyere a mindenféle wg-t érintő konspirációs elméleteiddel.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#199006) ooloo válasza e-newsee (#198996) üzenetére


ooloo
őstag

Teljesen igazad van .... egy hirtelen reakció volt a részemről . :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199007) ollie válasza e-newsee (#198995) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mégis hány plusz jelet látsz a képen?

***

(#199008) ollie válasza Thrawn (#199000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy szó sincs a cikkben arról, hogy eladhatóak lesznek goldért, a játékbeli áruk változik ezeknek, vagyis ha meg akarod venni ezeket a változtatás után, ennyi creditbe/goldba kerülne neked. Eladásuk természetesen mindig creditért megy, mint a prémium tankoknál is. A credites tankokon sem igazán lehet majd keresni, mert nagyjából úgy lőtték be az új credites árakat, hogy a duplájába kerülnek majd a tankok az eddig áruknak, eladásnál megy ugye mindig a felét kapod.

***

(#199009) ollie válasza Thrawn (#199002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig ezek nagy része kifejezetten jó tank (AMX 30B nem jó csak, de azért az is játszható), egyedül a 113-mal nem játszottam még, de skill4ltu szerint az sem katasztrófa.

KV-85/KV-13: szokásos orosz tankok, szerintem átlagnál messze jobbak a tierjükben
T-62A: messze van az OP-tól, de azért még mindig használható, átlagos med
VK3001D: kifejezetten jó (az átlagnál jobb) med a tierjében
JGPZ2: nagyon jó TD
T21: nagyon jó light tank, nekem ez a kedvenc tier 6 lightom (persze Type 64 megeszi, de mindegyik lightot)
M4A3E2: a legjobb tier 6-s Sherman, nagyon erős test páncélzattal, derp gunnal érdemes használni
AMX 30: egész jó tier 9 med
AMX 30B: na még nem próbáltam (bár megvettem), de nem jók a vélemények róla
Firefly: nagyon jó tier 6-os med, kiemelkedően jó löveggel
113: még nem próbáltam, bár megvettem

Amúgy gondolom ha ezek is idővel becserélhetőek lesznek majd prémium tankokra, akkor meg már konkrétan goldot lehet nyerni velük (persze a felét az értéküknek).

[ Szerkesztve ]

***

(#199010) ooloo


ooloo
őstag

De baró lett ez az új Löve álcastílus .... habár az angol szöveg a lövegen és a kosárban a csokor levendula kicsit giccsessé teszi .


Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199011) Thrawn válasza ollie (#199008) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezért írtam, hogy kétlem :)

szerk: #199009
Azért látszik, hogy van különbség kinek mi fekszik jobban és mi nem.

skill4ltu-val mi volt tegnap? Mire oda jutottam hogy belenézek a stream-be már offline volt :F

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199012) hemaka válasza ooloo (#199010) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szívecskés Löwe, csini. :DDD

(#199013) ooloo válasza hemaka (#199012) üzenetére


ooloo
őstag

Na .. meg még az . :U
Irtózok a giccses dolgoktól . Számomra az egyre elterjedtebb RGB fénykeltés is borzalmas .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199014) e-newsee válasza ollie (#199007) üzenetére


e-newsee
addikt

Valóban, plusz jelet egyet látok, ez igaz. :U
Elnézést kérek, hogy nem szó szerint értelmeztem a te válaszod, és próbáltam segíteni a kommentemmel. :B :R
Az eredeti kérdésben szó sem volt plusz jelekről, csak arról, hogy hány skillel kapják, akik kapják. Én arra értettem a válaszomat, hogy ki lehet deríteni, mert a plusz jel mellett van egy szám is.
(Az más kérdés, hogy azt csak akkor látod, ha már toboroztad. Erre nem gondoltam, ahogy ezt Pug fórumtárs nagyon helyesen meg is jegyezte. :R )

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199015) e-newsee válasza ooloo (#199013) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez egy Valentin napi stílus, ne csodálkozz a szívecskéken, meg a virágokon!
Az íjász tényleg jól néz ki úgy önmagában, de hát ugye az is Ámor valójában, szóval bármennyire is izmos görög istennek ábrázolták, nekem akkor is csak egy szerelmi nyilakat lövöldöző, sárga bongyor hajú, kétes nemi identitású fickó jut eszembe róla. :D
Mindezt 4500 Ft-ért...

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199016) inferno88 válasza e-newsee (#199015) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem tetszenek a különféle 3D stílusok, de 4500 nagyon vicces ezért. Max 1500-1700. 4500 akkor, ha csapnak hozzá mondjuk 25 darab 5x szorzót.

Semper fi!

(#199017) ooloo válasza e-newsee (#199015) üzenetére


ooloo
őstag

Még jó , hogy Anyák napjára , vagy Nőnapra nem adnak ki álcastílust . ;] Ezt a Valentin napi megmozdulásukat sem értem egy "háborús" alapokon nyugvó játéknál . Legyen egy általános 30% kedvezmény .. annak többen örülnének .

Olcsó pénzen ... feketében is jól néz ki .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199018) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Véletlenül nincs infója valakinek arról kb mennyibe kerülhetett a legutóbbi cw kampánynál a chieftain? Kötvényes licitre gondolok.

(#199019) dualface


dualface
tag

Ha már szóbajött az 5x bónusz (#199016)

Valaki tudja, hogy a lunar eventen kapott 5x akármiket hol vagy hogyan lehet aktiválni a tankokra. Vagy alapból adja amíg el nem fogy?

(#199020) ollie válasza dualface (#199019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs választási lehetőséged, alapból élnek az 5x bónuszok a nyertes csatákra, melyeknél már megvolt a napi szorzó (és asszem az első tízben vagy XP-vel).

***

(#199021) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudna nekem segíteni vki, aki használja gyakrabban az Amazont!?
EZT az oldalt hogyan tudom, melyik menü pontnál előhívni, mert sehogy sem lelek rá?! :F
Szeretném az összes eddig létrehozott regemet törölni, mert most legutóbb leemeltek 100x Ft-ot a számlámról, amit nem értek, mert az összes regen töröltem a kártya adatokat, amiket korábban megadtam. :F :U
Szal segítene vki, hogy megtaláljam azt a részt, ahol törölni lehet a regisztrációt!? Tojok inkább ezekre a csomagokra is, csak ne vonogassanak le lóvét nekem többet.

Köszönöm szépen előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199022) dualface válasza ollie (#199020) üzenetére


dualface
tag

Köszi! :R

(#199023) nanus válasza jano_77 (#199021) üzenetére


nanus
senior tag

így
[link]

[ Szerkesztve ]

(#199024) BloodRay válasza jano_77 (#198985) üzenetére


BloodRay
veterán

Én voltam a Leo 1-ben csak anonimizálódva :D , most vettem meg, elnézést utólag is, hogy nem lett maradandó (pedig két baromi jó snapshottal kezdtem a lightjaikba). :)
Persze a csata végén oltottak a 0 HP sebzéses tier 8-asok, hogy a fostos Tier 10-es miatt nem lett meg a csata...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#199025) DeadMeat válasza jano_77 (#199021) üzenetére


DeadMeat
veterán


Remelem igy meglesz.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#199026) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Van fent a premium shopban pár érdekes ajánlat.
WE'LL ALWAYS HAVE PARIS:
M4A1 REVALORISÉ
BRETAGNE PANTHER
1 év prémium
2 garázs slot + 2 crew
25k

Ha erre lehet használni a 20%-os kupont, akkor 20k. Ha kiváltom kiderül.
Ha megvan már a 2 tank akkor az év prémuim és a 2 garázs slot mellé megkapom azok aranyértékét majdnem 11k aranyat is?

Sajnos nem:
If you already own the tanks included in this package, you will not receive a compensation in credits or Gold.

Valentine ATII 770ft. Ezt lehet most kihúzni tankrewardsból is. Ha megvan a tank rewardsból és veszek egy ilyen tankot, akkor 770ft 1000 gold? Többször is meg lehet venni? Mert így a bolti árhoz képest nagyon olcsónak tűnik a gold.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#199027) Lunky88


Lunky88
tag

T-54 mod 1-ről mi a véleményetek? Még BM miatt vettem goldot hogy majd a Type 59-et megszerzem, ami persze nem jött össze... xD Azóta a mod 1-el szemezgetek, bár az ágyúja nem túl szimpatikus. :U

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#199028) ollie válasza Lunky88 (#199027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon jó ha top tier vagy, de teljes tier 8 csatában már nem az igazi, tier 9/10-ek ellen meg egyenesen felejtős. A T-44 (T-44/100) jobb, mert mobilisabb, így jobban tud flankelni. Szerintem túl lomha a T-54 proto, ami még nem lenne baj, ha lenne jó alap penje, de nincs. A Type 59 is jobb amúgy.

[ Szerkesztve ]

***

(#199029) kchryss


kchryss
addikt

Milyen retardáltak vannak: [klip1] [klip2]

Egész csata alatt lökdösték Skillt és a poén, hogy még így is simán top sebző lett. Persze a csatát esélytelen volt megnyerni -3 tankkal.
[2:24:50-től]

(#199030) hemaka válasza kchryss (#199029) üzenetére


hemaka
nagyúr

A népszerűség átka, meg jön a hétvége, jönnek a gyerekek.

(#199031) Lunky88 válasza kchryss (#199029) üzenetére


Lunky88
tag

Azért irigylésre méltó hogy ilyen higgadt tud maradni és elvicceli az egészet. :D

#199028 Köszi, én is hasonlókat olvastam róla. Inkább megmarad a goldom.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#199032) peterson79 válasza kchryss (#199029) üzenetére


peterson79
őstag

Annyira látszik, hogy egész nap ezt nyomja, mert nem cseszi fel magát rajta, sőt, még Ő élvezi legjobban mikor feltolják a törmelékre...érdekes egy fazon, de mindenképpen tiszteletre méltó :)

(#199033) popey37


popey37
addikt

hali, az alpesi tigerről kellne vélemény, tetszik a tank, de nem tudom mennyire használható.
a 20%-os kuponnal 20k lenne egy év prém mellé. még meg is éri ha nem túl rossz tank.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#199034) ollie válasza popey37 (#199033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semennyire, 183 186 pen tier 8-ban már nagyon karcsú.

Plusz a szokásos derp 122mm, ami ugye kínai tankon van, így rosszabb, mint az oroszokon. Gyakorlatilag sok goldot kell lőnöd, akkor meg viszont nincs értelme a prémium tanknak. De ha úgyis akarsz éves prémiumot venni, akkor oké, mert ugye ingyen van.

[ Szerkesztve ]

***

(#199035) hemaka válasza popey37 (#199033) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is néztem, de amilyen frankón néz ki maga a tank, akkora gagyi löveg van rajta.

(#199036) Warton válasza popey37 (#199033) üzenetére


Warton
őstag

Nekem 112-m van, ez annál kicsit jobb. Én szeretem, de nem igazán ajánlanám senkinek megvételre.

(#199037) ollie


ollie
MODERÁTOR

Dakillzor most női ruhában, kifestve streamel, mert elvesztett egy fogadást. :D

***

(#199038) kchryss válasza ollie (#199037) üzenetére


kchryss
addikt

Mint Marty_Vole korábban: [link]

(#199039) Sprq


Sprq
aktív tag

Azért alacsony tierben vannak bajok a fejekben.

Do you hear the voices, too?

(#199040) Swinegod


Swinegod
őstag

Őszintén nem tudom ez egy bot-e vagy szó szerint nincs se keze se lába


Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#199041) kchryss válasza jano_77 (#199021) üzenetére


kchryss
addikt

Janó, ő a rokonod? :D

(#199042) Balcsix


Balcsix
senior tag

Prémium account nélkül melyik nem prém tankok a legjobbak kredit farmolásra? Jelenleg a Super Hellcat-et használom, bár igaz az prémium. Van még a garázsban a prémiumok közül T-50-2.
Van ettől a 2 prémiumtól jobb "sima" tank kredit farmolásra?

[ Szerkesztve ]

(#199043) kchryss válasza Balcsix (#199042) üzenetére


kchryss
addikt

A super hellcat és a T-50-2 speciális tankok ha jól tudom nincs kredit szorzójuk így ilyen értelemben nem nevezhetőek prém tanknak, pont annyit lehet velük farmolni, mint egy hasonló szintű társukkal a fejlesztési fáról.
Normál tankok közül az 5-ös, 6-os szintűekkel lehet a leghatékonyabban farmolni, azok közül pedig azzal amelyikkel a legjobban megy a játék neked prém lőszer használata nélkül.
Viszont még a legjobban farmoló 5-ös, 6-os normál tankoknál is nagyságrendekkel jobban lehet farmolni 8-as prémium tankokkal így célszerűbb egy ilyet beszerezni és azzal játszani, mondjuk frontline módban. Ma már elég könnyen hozzá lehet jutni 8-as prém tankokhoz ingyen is (toborzó program, maratonok, kötvényes vásárlás, fekete piac).

[ Szerkesztve ]

(#199044) Balcsix válasza kchryss (#199043) üzenetére


Balcsix
senior tag

Hát ahogy nézem így kezdőként nem sok esélyem van egyelőre Tier 8-as prém tankra. Akkor marad valamelyik kisebb szintű. Azért köszi szépen a segítséget!

(#199045) Flash Gordon válasza Balcsix (#199042) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Általában azok jók, amiknek a tierjében a legmagasabb az alaplőszer átütése, vagy a derp kv2 :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#199046) Chris0321 válasza Balcsix (#199044) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mekkora a keret de pl. a Panther/M10 nem egy rossz választás kreditfarmolásra. A lőszer olcsó, gyorsan tüzel így ha nem talál sem gond ezért kezdőknek sem rossz választás. A német med ággal teljesen kompatibilis így lehet vele nyugodtan legénységet is képezni. Jelenleg 7.000 ft ami nem egy olyan nagy összeg.

(#199047) Balcsix válasza Chris0321 (#199046) üzenetére


Balcsix
senior tag

Tényleg jól hangzik. Csak az a probléma, hogy nem tudom, hogy mennyire illik a játékstílusomhoz. Teszt szerveren ki lehet próbálni a prém tanokat?

(#199048) Chris0321 válasza Balcsix (#199047) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen voltam fenn de akkor ki lehetett ezeket a régieket próbálni.

(#199049) popey37 válasza ollie (#199034) üzenetére


popey37
addikt

akkor lehet kihagyom, van egy fél év prémfiokom, őlég. :)
bár van egy rakás prémtankom a garázsban ami semmire sem jó meg el is adtam párat, esetleg később becserélésre jó lenne

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#199050) popey37


popey37
addikt

azt mondja meg valaki, hogy miért mindig a retardált idiotákat kapom:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.