Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113001) Jolet


Jolet
őstag

valaki tudja mire jó az a lóhere?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#113002) nyunyu válasza zodo (#113000) üzenetére


nyunyu
félisten

Felteszed a legfrissebb beta XVMet, aztan mukodik.
Mit kell ezen meg jobban javitani?

Changelog szerint a 9.14 release utani napon kerult be a tooltip javitasa az 5228-as nightlyba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#113003) mcwolf79 válasza Jolet (#113001) üzenetére


mcwolf79
veterán

Semmire, csak dekoráció.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113004) zodo válasza nyunyu (#113002) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem szoktam a beta-t feltenni és a hivatalos kiadást sem frissítettem rendszeresen.
Pár kényelmi funkció végett volt/van fent mint két soros garázs, minimap körök (ami már felesleges), garázs tank stat,
Szóval amíg a hivatalos modxvm oldalán nem kerül kiadásra a javított verzió addig nálam ez hiba jelenség amit javítani kell.

(#113005) kchryss válasza zodo (#112995) üzenetére


kchryss
addikt

A lóhere egy embléma amit bármelyik tankodra felrakhatsz. Viszont miután felraktad onnantól kezdve csak azon a tankon használhatod. Valami szerencsétlen tankot kell keresni hátha segít rajta. :DDD

xvm-nél mondtam hogy próbáld ki a legújabb béta buildet, most frissítettem az 5250-es buildre és megoldotta a problémát, nálam már mutatja az akciós tankoknál is.

(#113006) zodo válasza kchryss (#113005) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom hogy mondtad csak nem akartam beta-t, gondoltam hamarabb kiadják a javított kiadást.
Ha már frissítés.
Ilyenkor felülírok minden fájlt aztán visszamásolom a saját "res_mods\configs\xvm\zodo" beállítás mappámat?

(#113007) Terek


Terek
tag

még mindig semmi hír valami sound mod-ról?

(#113008) jr1994 válasza kchryss (#113005) üzenetére


jr1994
addikt

Leo PTA-ra jó lesz, 47 csata, 29%wr. Hátha :O

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113009) kchryss válasza zodo (#113006) üzenetére


kchryss
addikt

Mivel abban amit letöltesz nincs zodo mappa így elég ha rámásolod és kész. Nem is kell semmit átírni mivel xvm.xc.sample van benne így továbbra is a te xvm.xc-det és zodo mappádat olvasná.
De ha nagyon precíz akarsz lenni akkor letöltöd a zip-et és csak a res_mods/0.9.14 és res_mods/mods-ot másolod.

(#113010) zodo válasza kchryss (#113009) üzenetére


zodo
nagyúr

Precíz voltam, köszi szépen! :R
Így már tutira tudom hogy nincs lóvém a JPII-re még akkor se ha eladom az M6-ot. :DDD :(((

(#113011) Kelvin


Kelvin
őstag

Kár, hogy skill restre nincsen ákció :D No nem vagyok elégedetlen de berakhatták volna ezt is :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#113012) jano_77 válasza kchryss (#113009) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nyugodt szívvel másolhatja a teljes zip-es res_mods mappát, ugyanis a saját beállításait nem változtatja meg. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113013) jano_77


jano_77
nagyúr

Bocsi, lejárt a szerk időm: a Ru mennyire gyúlékony? Érdemes hagynom a biztonságos elhelyezést a töltőn vagy inkább vmi mást tegyek rá?
Most úgy van, hogy Bizt, elh - 100% és a Javítás 97%!
Ezt újraosztanám ha az jobb mondjuk úgy, hogy Álca 100% és Javítás 97% vagy esetleg ha gyúlékony, akkor Bizt.elh. 100% és Álca 97%?! Melyik a jobb?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113014) Enzolord válasza jano_77 (#113013) üzenetére


Enzolord
addikt

A biztonságos elhelyezés nem a lőszerrekesz elpukkanását hivatott megelőzni??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113015) mcwolf79 válasza Enzolord (#113014) üzenetére


mcwolf79
veterán

De, a megelőző karbantartás csökkenti a tűz veszélyét a MOTORBAN!!!
Tehát az üzemanyagtartály attól még gyúlhat.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113016) nyunyu válasza zodo (#113006) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha már frissítés.
Ilyenkor felülírok minden fájlt aztán visszamásolom a saját "res_mods\configs\xvm\zodo" beállítás mappámat?

XVM frissitesek csak a \res_mods\configs\xvm\default\ mappat irjak felul, nem bantjak a res_mods\configs\xvm\xvm.xc-bol linkelt egyedi konfigokat.
(mar aki linkeli a sajatjat. En meg mindig az oldschool mindent egybe xvm.xc-t pofozom.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#113017) Enzolord válasza mcwolf79 (#113015) üzenetére


Enzolord
addikt

Az ellen meg nem véd semmi, ha jól tudom.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113018) mcwolf79 válasza Enzolord (#113017) üzenetére


mcwolf79
veterán

így van, azt ha meglövik akkor nincs az a skill vagy felszerelés,ami meggátolná az égést.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113019) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nem tudom hogy miert mondjak, hogy a T10 viszi a pénzt.... :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113020) jano_77 válasza mcwolf79 (#113018) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagyis felesleges szerintetek!? Nem értem miért kell mindig körmondatokkal válaszolni, miért nem lehet egyszerűen leírni azt, hogy a 2-es vagy 1-es megoldást javaslom!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113021) mcwolf79 válasza jano_77 (#113020) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szóval:
a bizt. elhelyezés nem segít megelőzni a tüzet, az a lőszerrekesz elpukkanásának esélyét csökkenti.
A megelőző karbantartás segít csökkenteni a tűz valószínűségét ha a motort találják el (pl. német tankoknál legtöbbször a hasa mögött van a motor, azoknál segít).
De pl. a ruszki tankoknál a hasa mögött van az üzemanyagtartály,és hátul van a motor. Ott ha farbalőnek segít a meg. karb. ,de ha a hasánál lövik meg az üzemanyagtanknál akkor nem segít.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113022) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

clean installban a res_mods üres? magyarul ha azt törlöm, akkor minden olyan lesz, mintha szűzen telepítettem volna?

- no es importante -

(#113023) 04ahgy válasza jano_77 (#113020) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mert a topik nem (kizárólag) kérdezz-felelek, így a kifejtett válasz esetleg másnak is hasznos lehet, mondjuk annak, aki rákeres.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#113024) Szepi1979 válasza jano_77 (#113013) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem gyúlékony, lőszerrekeszt gyakrabban kap.

“ nem kell mindig nyerni “

(#113025) jano_77 válasza mcwolf79 (#113021) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsi, akkor én kérdeztem rosszul! :W
Az érdekelt volna, hogy mennyire gyakori a lőszerrekesz ellövése!? :B

(#113024) Szepi1979: vagyis akkor a Bizt.elhelyezés nem olyan hülyeség a töltőnek!?

Utálom ezt a nyomorult World of GOLD játékot!

nyomorodjon meg az összes goldspammer!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113026) sith7 válasza jano_77 (#113025) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne utáld, híres lettél :)) [link]

(#113027) wwenigma válasza jano_77 (#113025) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En csak azt ha nem kell es feszt azt tolja...FCM jó puha, nem tom minek tolta ezerrel. Ja de, lila... report-> unsportsman conduct.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113028) jano_77 válasza sith7 (#113026) üzenetére


jano_77
nagyúr

wow....már el is felejtkeztem róla :B

most volt egy olyan csatám, hogy el sem hiszem még most sem, hogy ekkora faszok léteznek! a replayt csak azért nem teszem fel, mert nem nagyon voltam szalonképes, osztottam a gyökereket rendesen a chaten! :U

VK4502A - 18K csata és 261 wn8, Indian Pz mondjuk csak 7K csatával, de szintén hasonló wn8-al és azt sem tudták, hogy hol vannak! :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113029) SoulReaver válasza jano_77 (#113025) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hű a nevéhez... sok buta nincs tisztában vele, hogy pl FCM -re, még sok is az alap lőszer átütése... vagy félt tőled mert kék vagy és hamar ki akart végezni xD

(#113030) jano_77 válasza SoulReaver (#113029) üzenetére


jano_77
nagyúr

ami igaz az igaz, hogy a többiekkel sokat nem foglalkozott, csak engem lőtt a majom! de bele tört a bicskája, mert Ő előbb halt mint én. ;]
hogy miért lövik az FCM-et is gold-al!? Lehet meg kellene kérdezni Linkin-t, Ő biztos tudja. :DDD

Ennyit fűzött a történtekhez az Őrült Paradicsom:
"farkasjano (18:00:48) PATHETIC gold NOOB
Mad_Potato (18:02:55) oh my god
Mad_Potato (18:02:59) really
Mad_Potato (18:10:40) babay dont hurt me
Mad_Potato (18:10:43) dont hurt me
Mad_Potato (18:10:44) no more"

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113031) SoulReaver válasza jano_77 (#113030) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igazi kis ego majom... lehánynám az ilyet :)

(#113032) emre válasza jano_77 (#113030) üzenetére


emre
veterán

Neked mindenkiről csak a pathetic meg a noob jut eszedbe? :DDD

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#113033) Kelvin


Kelvin
őstag

Imádom a bónuszokat, most a legénységit főleg :D

Más az első csillagokat mindenképpen 100 csata után kapod egy új tankkal?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#113034) Atti777 válasza Enzolord (#113017) üzenetére


Atti777
senior tag

Van a CO2 töltés az üzemanyagtartályhoz (Fill Tanks with CO2), +50% Fuel Tank hit points.

Janó, az Őrült Krumpli :)

/okoskodás off

Путин, иди нахуй!

(#113035) #84221696 válasza Kelvin (#113033) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem. Nekem a legjobb eredményem a panther 2-vel. Kb. 60 csata alatt lett meg az első mark a puskacsövön. De ilyen "jó" lett a T37, amx elc bis vagy most az indien, igaz ez utóbbihoz 80 csata kellett. Amúgy azt hiszem, nekem ez a csúcs. 70% környékére fel tudom tuningolni, de tovább lépni képtelen vagyok. Itt megreked a "tudásom".

(#113036) gardzser


gardzser
csendes tag

Sziasztok.

Elkezdtem az amerikai med ágat. Gondolkodtam rajta hogy T20-ig free xp-zek. Viszont olvasgattam egy kicsit és úgy döntöttem hogy eléggé játszható az M4-is és a Sherman Jumbo is. Nem bántam meg.
Az M4 troll gunnal brutális. Az M4A3E2 Jumbo-ra már nem mertem a troll ágyút rárakni mert T6-ban már kevesebb a papírtank, ezért a kisebb alfás került a tankra. Meghagytam az alap toronnyal és a kicsit pontatlanabb löveggel. Nem bántam meg. Félelmetes hogy mire képes saját tierben. T7-ben már szitu függő, T8-ban viszont márt gyengécske. De ilyen körökért érdemes játszani vele. Aki még nem indult el ezen az ágon és tervezik azok próbálják ki. Egyedül képes csatákat eldönteni.

(#113037) kchryss válasza Sixkiller6 (#113022) üzenetére


kchryss
addikt

Egy üres 0.9.14 mappa is kell bele különben nem indul a játék. Szűzen ez a 0.9.14 mappa és egy readme fájl van benne, de erre a fájlra nincs szükség.

(#113038) slett27 válasza kchryss (#113037) üzenetére


slett27
addikt

Valaki tapasztalt FPS esést a 9.14 után ? :F Visszaolvastam de nem találtam erre vonatkozó tapasztalatokat.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#113039) sith7 válasza slett27 (#113038) üzenetére


sith7
nagyúr

A munkatársam gyakorlatilag nem tud játszani, 65 fps - 5 fps, és fordítva, és a legváratlanabb pillanatokban.

Egyszerűen már lassan elmegy a kedve a játéktól ... :(

szerk.

emre

Gyere hajózni :)

[ Szerkesztve ]

(#113040) emre válasza sith7 (#113039) üzenetére


emre
veterán

Nekem is, de az fps-el nincs problémám. :)

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#113041) slett27 válasza sith7 (#113039) üzenetére


slett27
addikt

Azt gondoltam hogy a gépemmel van valami, már majdnem újra pasztáztam a VGA-t mert azt gondoltam túlmelegszik. Bizonytalan voltam, mert a tesztek hozták a várt eredményt. Lassan Core i7 5-6xxx és egy GTX 970 alatt neki sem szabad állni ha max grafika full HD-t akar az ember. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#113042) #43783936 válasza slett27 (#113041) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az új verziónak hála, nálam a tűz és a sok robbanás képes a 65-80 fps-t levinni 10-15-re, SD kliens alatt, azokkal a beállításokkal, amikkel már egy éve vígan szaladt a játék.

(#113043) slett27 válasza #43783936 (#113042) üzenetére


slett27
addikt

Pontosan így van. Azt én el is felejtettem mondani hogy SD-vel nekem is. Gyorsabb VGA vásárlás bejátszik igazzzz ? :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#113044) Enzolord válasza sith7 (#113039) üzenetére


Enzolord
addikt

Most biztos nem megy hajózni, mikor visszakerült a legjobb klánba.. ;] ;]
Amúgy én is próbáltam a hajóst is, de az nem az igazi.. Sajnos.. Pedig vártam nagyon.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113045) Greentea


Greentea
senior tag

Megvettem a GW Tiger P-t, rosszabbra számítottam, egyenlőre annyira nem vészes pedig teljesen alap. (lomhaságát persze leszámítva)
Elég gyorsan céloz (vagy csak azért tűnik annak mert nem artyztam fél éve? :B)

2x2 néha 5

(#113046) #43783936 válasza slett27 (#113043) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nálam nem lesz csere, mert egy Lenovo G710-es laptopon tolom.
Eddig a GT820M a fapados Pentium 3550M-el bőven elég volt mindenre.

A melóhelyemen lesz gond, mert ott Intel IGP-vel kell játszanom.

(#113047) sith7 válasza Enzolord (#113044) üzenetére


sith7
nagyúr

De jó neki :)

Hány csatát játszottál ?
Lehet korán feladtad, nem ? ;)

(#113048) Enzolord válasza sith7 (#113047) üzenetére


Enzolord
addikt

Lehet..
Kicsit lassú nekem a játékmenet..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113049) Atti777 válasza slett27 (#113038) üzenetére


Atti777
senior tag

Pedig pont tegnap volt egy hasonló panasz.

Nálam jól jött, hogy már külön processzormagon fut a hangok számítása, így elég stabilan megvan a 60 fps minimál grafikán, nagy ingadozást nem is vettem észre.

Путин, иди нахуй!

(#113050) Sixkiller6 válasza kchryss (#113037) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ok, köszönöm!

- no es importante -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.