Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209001) BÁ Nutrition válasza 3 (#208998) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nincs ido mert ha ilyen keves a gyozelmi rata akkor napi 10 ora jatek se eleg es pont nem erek ra, de persze tok mindegy, sokkal egyszerubb ezt az eventet is skippelni azt csa

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209002) kchryss válasza jano_77 (#208996) üzenetére


kchryss
addikt

A top5-ben lévős küldetésnél még hagyján, de a top1 sebzőnél igazán megadhatná a ládát vesztes csatában is. Negyed órám elmegy vele hogy odateszem magam és kiosztok 15k sebzést aztán nem kapok érte semmit, mert nem nyerek a többiek miatt ...
Ha ezekért a vesztes top1 sebzős küldetésekért kapnánk ládát már rég végeztem volna.
Egyébként ilyen formában a küldetések magára a játékmenetre is negatív hatással vannak. Sokan ha azt látják hogy nem megy olyan jól a többieknek akkor elkönyvelik a vereséget és dezertálnak vagy csak szarnak az egészbe. Ha vesztes csatában is lehetne teljesítmény alapján ládát szerezni akkor jobban odatennék magukat a rosszabb kezdés után is és ezzel nagyobb esély lenne mégis megnyerni a csatát.

(#208991) szbalogh
Chrysler pattintásra jó, kredit farmolásra nem. Viszont arra fel kell készülni hogy általában ha sidescrape-elsz és nem tudnak belőni akkor jön a repeszáradat. A repesz miatt nagyon nehéz ezeket a küldetéseket megcsinálni, de ez nem a tank hibája, minden kemény tankkal ez a helyzet. Ez rendszer szintű hiba a repesz megléte miatt.

[ Szerkesztve ]

(#209003) kchryss válasza Papooo (#208973) üzenetére


kchryss
addikt

"Fixed the issue where players with the Anonymizer option enabled were displayed as Sentinels on the team list in The Last Waffenträger event."

Ma én is találkoztam pár sentinel nevűvel, most már tudom miért. :D

(#209004) jano_77 válasza kchryss (#209002) üzenetére


jano_77
nagyúr

tökéletesen egyet értek most azzal, amit írsz! Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Meg sem merem számolni, hogy összesen hány csatát mentem ma T55-el, de kb 4 nyertem. Többször volt nekem is top sebző, de buktuk. Ezt jobban átgondolhatta volna a WG - bár tudom, hogy Ők nem azért vannak, hogy nekünk jó legyen!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209005) hulp01 válasza kchryss (#209002) üzenetére


hulp01
senior tag

Csak a szokásos. A wg valamiért betegesen ragaszkodik a győzelem meglétéhez. Egyszerűen nem bírják/akarják megérteni, hogy sokkal jobban kéne értékelni az egyéni teljesítményt. Itt is, aki 15k-t sebez, az kapjon már valamit győztes csatára is (pedig szerintem 15k fölé még nem sikerült kerülnöm).
Nekem volt olyan csatám, hogy 4-5 sentinel volt, de aztán a csatajelentésben már kiírta, a játékosok nevét, úgyhogy sejtettem, hogy megint a wg tolt el valamit. Bár amikor az első ilyet megnéztem (2k sebzéssel végzett...), komolyan felmerült bennem, hogy a wg botokkal tölti fel a mezőnyt. Ez volt az, akit már feljebb is említettem, hogy van 22k csatája bt7-tel. Szóval lehet, hogy egy bottal jobban jártunk volna (mondjuk a Berlin módból, mert azok néha elég jól nyomták :) ).
Ja, és most én is újranyitottam a dobozt, a másodikat háromszor is, de legalább a végén adott egy nap prémet. Mondjuk persze, hogy most a matrica kellett volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#209006) Raidon válasza kchryss (#208994) üzenetére


Raidon
őstag

Mentem egy karikát vele 18 kill és win jött 4 láda abból kb 3 kollekció egy meccsre. Pörgetni is kellett de csak 3-at adott be... van most még két kulcsom 18 kollekció darab van meg összesen. 20-nál ad még 3 kulcsot plusz a napi küldi igazából simán ki lehet tolni ingyen is. Kezdtem pedig aggódni az elején... mondjuk T-55-ök elég nyomingerek... Tisztelet a kivételnek voltak jó körök is de ahhoz eléggé meg kellett szenvedni...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#209007) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

na 16k sebzesre csak adott megegy gyozelmet lehuzogaming gg
3 ora alatt mar a masodik :))

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209008) 3 válasza BÁ Nutrition (#209007) üzenetére


3
senior tag

Sokan játsszák, sikeres a játékmód. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209009) szbalogh válasza kchryss (#209002) üzenetére


szbalogh
őstag

Na sikerült begyűjteni az összes WT matricát, meg is vettem a Chrislert. Tényleg szuper gép. Repeszpáncél valóban nagyon hasznosrá. Első meccsen 35 lövésből tudtak csak kiszedni és a repeszek nagy része simán lepattant.
Az összes WT E-100 meccsemet megnyertem, csak az egyik volt szoros, 1v1 maradtam a végén egy 10-es szintű t55-el és csak egy lövés kellett volna neki de én előbb töltöttem be pár századdal :D
A T55-ökkel pedig végre összeállt egy szakasz a klántársakkal, így hamar meg lettek azok a matricák is. Nem kellett volna vennem egy kulcsot sem, mert pont 5 maradt a végén, amennyit megvettem :K ... és még van 11 nap az eventből. De így most a két új 8-as prémtankkal farmolás közben húzhatom a pass-t is az újabb kötvényekért.
Bakker, 4db 8-as prémtank két hónap alatt :C
Egyébként kár, hogy barakkhelyet nem lehet nyitni ládákból, arra lenne igazából szükségem, mert mindig sakkozni kell az emberekkel. Garázshelyből meg van vagy 10 szabad.

Nick: HE_Storm

(#209010) adrian360 válasza szbalogh (#209009) üzenetére


adrian360
őstag

vedd vissza tier1-es tankokat, és azokba ültesd be a felesleges embereket, olcsó garázshely

(#209011) szbalogh válasza adrian360 (#209010) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt már eljátszottam :DD

Nick: HE_Storm

(#209012) szbalogh


szbalogh
őstag

Tudom ilyet nincs sok értelme kérdezni a WG esetén de a repeszlövedék ha lepattan miért nem számolják a pattintottakhoz?

Nick: HE_Storm

(#209013) hulp01 válasza szbalogh (#209012) üzenetére


hulp01
senior tag

Ennyi erővel akkor a HE-nél számolhatná azt is, hogy mennyit blokkolt mondjuk a minimum sebzéshez képest. Vagy az átlaghoz, ha már az AP-nál is azt számolja. Ha egy 800-as átlagsebzésű HE-től kapsz egy 200-as sebzést, akkor végül is 600-at blokkolt a páncélod. Még ha nem is szó szerinti lepattanó volt.

(#209014) phoenix1989 válasza e-newsee (#208997) üzenetére


phoenix1989
őstag

amit látok az az aktuális szám ami kell ahhoz hogy elérjem . nem egy tankon fent van és ahogy közeledek a csatáimtól függően csökken vagy épp nő de leginkább csökken mivel ha az elvártnál magasabbat mész akkor az összességében ( mivel 100 csatára lebontva nézi) csökken. nem egy tanknál láttam hogy mentem vele olyan kört hogy a jelhez való kombi nem nőtt hanem csökkent az elvárt szint.

(#209015) jano_77


jano_77
nagyúr

"Ma hajnalban kaptunk egy javítófoltot, mellyel a következő dolgokat javították:
Javítva a hiba, mikor néhány játékosnál hiányzott a motor, a lánc és a kipufogó hangja." -
Azért van bőr a pofájukon ezt nyilatkozni, leírni!? Nincs olyan ember, sem fórumon, sem haveri körben vagy streamerek között - akiket néztem az utóbbi pár napban - akinél ne lett volna gond a hanggal! Undorító trehány, pénzéhes, tróger banda ez a WG! :Y :W

(#209014) phoenix1989: Nekem eddig pont az ellenkezőjét mondták itt mindig, vagyis, ha megyek egy jó kört, akkor azzal feltornászom az elvárt értéket és nem csökkentem!? Most akkor mi az igazság? - ami tudom odaát van.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209016) phoenix1989 válasza jano_77 (#209015) üzenetére


phoenix1989
őstag

én többször is megfigyeltem hogy csökken ha folyamatosan jó csatát megyek. aztán persze van mikor nő. ezért mondom hogy az egész egy vicc.

(#209017) Lovi24 válasza jano_77 (#209015) üzenetére


Lovi24
senior tag

Hát ez majdnem jólsikerült patch volt.... motorhang ugyan van de a japán tankban franciáúl beszélnek reggel óta....

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#209018) hulp01 válasza phoenix1989 (#209016) üzenetére


hulp01
senior tag

Az nem lehet, hogy befolyásolja a többi 80e játékos, akik közül valamennyi pont ilyen tankkal játszik? Csak egy tipp, nincs fenn ez a mod és ez az egész gunmarkolós dolog nem érdekel. Mondjuk mentél egy fasza csatát, de mivel ez a tankkal a 100. csatád már, az átlag értéket nem sokkkal dobja meg (20 ponttal). Közben meg ment 100 játékos nem ennyire frankó kört, de annyit, hogy az elvárt érték 30-cal emelkedjen. Akkor te a jó csata ellenére is relatív rosszabb átlaggal rendelkezel az elvárthoz képest. Csak számszakilag vezettem le, hogy így előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

(#209019) adrian360


adrian360
őstag

ezért hülyeség ez a játék mód, 19k damage, és buktuk, mert két agyhalott már az első pár spawn pont után lenullázta magát. Ha a értelmes a WT-s játékos, akkor max vért izzadva lehet nyerni ellene, de ha 7ből 1 hülye van már szinte esélytelen.

(#209020) ollie válasza hulp01 (#209018) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez pontosan így van, te rögtön megértetted.

***

(#209021) Imilenni


Imilenni
addikt

Minél régebb óta van bent a játékmód, annál butábbak játszanak vele.
A srác, 3 percig lőtte az E100-at messziről EGY LÖVÉS SEM MENT ÁT NEKI. 3 ÉLETE VOLT . :W

Press "F" to pay respects.

(#209022) Met válasza Imilenni (#209021) üzenetére


Met
nagyúr

Nálam egyre több a win.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#209023) adrian360


adrian360
őstag

nálam kezd elszakadni a cérna, az hagyján hogy alig lehet T55-tel nyerni, de az utolsó 4 ládából egy sem adott emblémát, hiába pörgettem újra mindet.

(#209024) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha ez tényleg így lesz, akkor a WG ismét szemen köpi saját magát, miután a tavalyi event a balfaszságuk miatt elmaradt és fogadkoztak, hogy ezért kárpótlásként majd idén vmi extra jó dolgot fognak betolni. Hol lesz itt az extra dolog?!? Mi vezethetjük majd Leviathant is a WT event mintájára? :F

(#209021) Imilenni: volt több olyan T55-ös csatám, ahol a playerek - nem merem azt leírni, amit gondolok - a map sarkába beálltak egy szikla mögé és onnan igyekeztek eltalálni, ha épp láttak vmit. Hiába pingeltem rájuk vagy írtam chat-re, hogy mozduljon meg, mert így ez tuti bukó! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209025) Imilenni válasza jano_77 (#209024) üzenetére


Imilenni
addikt

8ból egyet sem nyertem ma. :R

Press "F" to pay respects.

(#209026) peterson79 válasza Imilenni (#209025) üzenetére


peterson79
őstag

Jano-nak már írtam privátban, de itt is megjegyzem, hogy szerintem álljunk össze 3-an szakaszba, discord és veressük úgy, mert akkor talán nagyobb az esély, hogy megnyerjük az adott csatát.

(#209027) 3


3
senior tag

Kitaláltam egy új játékmódot az eventhez: dezertálok, ha lökdösnek/blokkolnak. Két okból lökdöshetnek/blokkolhatnak: az egyik, hogy idióták (vagyis nem nyerhetünk), a másik, hogy nincs szükségük rám a győzelemhez (nekem sincs szükségem a velük szerzett győzelemre). A harmadik ok az lenne, hogy a győzelmet akarják megakadályozni. De azért azt csak nem... :)

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209028) Chris0321 válasza 3 (#209027) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezért nem jár kitiltás?

(#209029) peterson79 válasza Chris0321 (#209028) üzenetére


peterson79
őstag

Remélem kap érte, már ha komolyan írja...

(#209030) oke


oke
senior tag

Na, engem jól be**opatott a ládás mizéria, vettem 2x10 ládát, prémium tank nuku, néhány nap prém meg mínusz 4000 ezer arany az újrapróbálkozások miatt.... Hát egy ideig nem veszek prémium előfizetést, az biztos....

(#209031) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem 40 ládában volt 3 prémium 8-as, a T77, a 8-as francia TD, meg a VK1008P vagy hogy hívják. Még egyik sem volt meg.

***

(#209032) 3 válasza Chris0321 (#209028) üzenetére


3
senior tag

A lökdösésért/blokkolásért? Sajnos nem.

A dezertálásért eddig nem kaptam. Eddig átlagban a T-55-ös csaták ötödéből-hatodából kiléptem. Ugyanennyiben pedig felfüggesztettem a normális játékot (megálltam egy helyben, gyorsan megölettem magam, vízbe fulladtam, szikláról ugrottam le stb.). A lökdösés/blokkolás miatti dezertálást ma kezdtem, eddig csak az egyértelmű bukó csatákban való részvételem rövidítettem a fent említett húzásokkal (megjegyzem, ha nem teljesítek, a többieknek nagyobb sanszuk van kreditet szerezni, vagyis jót teszek velük, legyenek akármennyire bénák vagy köcsögök). :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209033) jano_77 válasza 3 (#209032) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akár egy parazita, végleg tiltanálak a játékból! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209034) Barret001 válasza jano_77 (#209033) üzenetére


Barret001
addikt

Ha meg lelopja a killeket előled,akkor azért? :D

(#209035) peterson79 válasza 3 (#209032) üzenetére


peterson79
őstag

Megkérhetlek finoman, hogy hagyd abba az egészet?
Azt is, hogy ilyen hülyeségeket írj ide és arra is megkérlek, hogy inkább ne játssz a játékkal, mert más kikapcsolódását teszed tönkre az agyatlan viselkedéseddel és még akkor finoman is fogalmaztam...

Nem vicces amit írsz.

(#209036) 3 válasza jano_77 (#209033) üzenetére


3
senior tag

Szerintem azok a paraziták, akik nem hajlandóak lerövidíteni a nyilvánvalóan bukó csatát. Nem várom el, hogy játsszanak jobban, mert tudom, hogy a képességeiknek megfelelően teljesítenek. Viszont az logikus lenne, hogy ha nem győzhetünk, akkor menjünk mindannyian egy új csatába. Remélem, tisztában vagy vele, hogy jutalom csak a győzelemért jár, vereségért csak kreditet lehet kapni, az meg kell a ****nak. A játék is lehetne jutalom, de retardáltakkal együtt nem az. Ügyes csapattársakkal valamennyire élvezhető a játékmód, de nyomoroncokkal nem. Természetesen elhiszem, hogy egy felnőttnek élvezet lehet óvodásokkal focizni, de nekem nem az. Itt pedig pontosan ez történik, amikor idiótákkal rak össze az MM.

Lehetőséged van kitiltani. Vedd meg valamelyik 3 nem WoT-ozik prémium csomagot. Kapható egy napos, egy hetes, egy hónapos és egy éves kiszerelésben. Ezeken felül megvásárolhatod az ultimate csomagot is, ami a WG-s felhasználói fiókom törlésével jár.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209037) 3 válasza peterson79 (#209035) üzenetére


3
senior tag

Legfinomabban úgy tudsz kérni, ha veszel az előző hozzászólásomban említett csomagokból.

Miért nem az az agyatlan, aki nem tudja felfogni, hogy nem arra a sentinel spawn pontra kell menni, amelyiknél ott a WT? Miért nem az az agyatlan, aki nem reagál a pingelésre, és a lehető legrosszabb helyre megy, ahol semmi haszna nincs, de legalább kipurcan? Miért nem az az agyatlan, aki folyamatosan az utolsó két-három helyen végez, a legjobb sebzése 5000 volt, mégis újra és újra bemegy a csatába? Stb. Ha mások felfoghatják számomra ijesztő és deformált módon ezt a játékmódot, nekem miért lenne tilos?

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209038) hulp01 válasza 3 (#209037) üzenetére


hulp01
senior tag

Egy nagyon fontos különbség van, hogy ők csak szimplán bénák (átlalában), te meg szándékosan csinálod.
Randomban volt egy olyan csatám, amikor az ostoba P43 t7-es med egy t7-6 csatában látta a két csapat összeállítását, lenoobozott mindenkit és tóba fojtotta magát. És ennek ellenére a piros játékosokból álló eggyel kevesebb top tier játékossal rendelkező csapat is lehozta. Szerintem az ilyeneknek sokkal jobban járna az eltiltás, mint azoknak, akik csak szimplán bénák.
És igen, én is sokat anyázok és idegeskedek a bénák miatt (és sírok itt is), de az ilyen szándékosan kárt okozókat sokkal jobban utálom. És amúgy az anyázás után sokszor lelkiismeret-furdalásom is van, hogy lehet, hogy csak valami kiscsávó játszott vele, aki annak is örült, hogy megy a tank. Más kérdés, hogy nekik akkor sem kéne játszani a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#209039) Viktoár


Viktoár
addikt

Én egyetértek a 3-as "gombával" de sajnos ilyen ez a játékmód. Ma 4-5 csatát mentem 1-t sikerült nyerni. Már az első 2 percben sejtehető hogy sikerül-e a nyerni, ami engem is elszomorít de gyakorlásképpen végig nyomon a csatát. :K Abból baj nem lehet ha gyakorolsz. Esetleg az is előfordulhat hogy felborul a wt vagy megfullad vagy befagy a kliens és akkor még nyerhető. :K

Nekem sem jön össze az állandó 15k sebzés de azért 10k felett szoktam teljesíteni. Ez nekem bőven elég hogy nyugodtan hátradőljek a csata után és ne érezzem magam kellemetlenül.

Ennyi az egész, próbálkozni kell és egyszer lesz melletted csapat.

Üdv:Viktor

(#209040) BÁ Nutrition válasza 3 (#209037) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert volt mikor ugy valogatta ossze h minden pont egymas melle essen. na ott meg az a 10% remeny se volt h nyerjunk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209041) 3 válasza hulp01 (#209038) üzenetére


3
senior tag

Szerintem fontos tény, hogy nem randomról volt szó.

A kifogásolt tevékenységem nem csökkenti az esélyeiket, mivel az csökkentette az esélyeinket, hogy ők bejöttek a csatába.

A passzivitásom által több kredithez juthatnak (az első három vagy öt kap kreditet). Tehát milyen kárt okozok? Nem állok eléjük vagy nem lökdösöm őket, hogy ne tudjanak sebezni. Amikor a WT-vel vagy a sentinelekkel öletem meg magam, addig a többiek számára esély kínálkozik valami hasznosat tenni.

Fel kéne fogni, hogy ez most egy olyan játékmód, ahol közös teljesítménnyel lehet nyerni, és győzelem nélkül nincs semmilyen jutalom.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209042) Pug válasza 3 (#209041) üzenetére


Pug
veterán

Ennyi meg egy bambi :K

(#209043) zozyk válasza oke (#209030) üzenetére


zozyk
addikt

Szintén így jártam.
Huszonpár láda és a nagy semmi... :W

De a WT event tetszik, 6/6 win, az elején agresszívan irtom a t55 brigádot, így a végére már fosnak, elfogynak. :)

(#209044) Viktoár


Viktoár
addikt

Azért az a lengyel pálya hasonmás egyértelműen a wt-nek lett berakva. :K Szinte belőhető az egész map azzal a látótávval ami a wt-nek van. Szerintem a legnehezebb térkép ha a t55-tel játszok.

Üdv:Viktor

(#209045) jano_77 válasza 3 (#209041) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neked kellene felfogni, hogy amit csinálsz, még ha csak ebben a csata módban is, akkor is az etikátlan, gusztustalan és a csapat ellen van!
Mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy csak a NYERTES csatákra kapunk bármit, pont emiatt van a sok idegeskedés, felháborodás, mert keveseknek adatik meg, hogy csak pro gamerekkel kerül össze és minden csatát nyernek, ezért nem lehet haladni! De ha vki megöli magát, akkor már azzal is csökkented az esélyt, hogy a WT-nek kevesebb embert kell megölni, kevesebbel kell foglalkoznia.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209046) sanya53 válasza Imilenni (#209025) üzenetére


sanya53
aktív tag

+1

(#209047) Viktoár


Viktoár
addikt

Wt-hez mit tanácsoltok hogy nagyobb legyen a győzelmi esély? 1-et mentem vele, nyertem de nem volt sima meccs. Elég jó volt az ellenfél csapata. Bárcsak én is ilyen játékosokkal kerülnék egy csapatba. :D

Van tapasztalat hogy délben, délután vagy este érdemesebb kivinni a wt-t egy körre? Van 2 kulcsom amit összelapátoltam a t55-tel és nem szeretném elpazarolni. ;)

Üdv:Viktor

(#209048) jano_77


jano_77
nagyúr

van kedve vkinek szakaszozni T55-kel WT-t vadászni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209049) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#209048) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en mar nyomom egy ideje, nem latlak belepve
vagy accod van?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209050) Viktoár válasza jano_77 (#209048) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha gondolod én gurulok párat de nem vagyok profi. :) (Zellergumo)

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.