Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#118001) adrian360 válasza po1son (#117996) üzenetére


adrian360
őstag

Én a kisebb ágyúval használom, néha agyvérzést lehet kapni annak pontossága miatt is már, olyan igazi oroszos, néha menetközben is mindent, néha meg 50m-ről se. amit nem üt be alapból 201, azt a 219 se nagyon fogja. mozogni kell hogy oldalba tudd lő a tankokat, és akkor a 201-essel is boldogulsz.
Én mondjuk nagyon nehezen éreztem rá, mostanában már úgyahogy megy vele a játék. Nem szabad sajnálni a goldlőszert, ha eredményes akarsz lenni

(#118002) polgi803 válasza Kiki18 (#117998) üzenetére


polgi803
őstag

És franciába melyik ágat pontosan ami élvezetes? A könnyűhöz nincs türelmem... :DDD nehéz, vagy közepes?

(#118003) SoulReaver válasza polgi803 (#118002) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha közepest akarsz, előtte mindenképpen könnyűekkel kell menned. Így van az ág.

Egyébként a francia nehezek = közepes tankkal szinte. Tier7 től már egész gyorsak.

[ Szerkesztve ]

(#118004) tarka_szarka válasza adrian360 (#118001) üzenetére


tarka_szarka
tag

Szerintem a T54/T55A-nak egy nagy titka van. Torokra kell menni.

Én úgy vettem észre, akkor vagyok vele a legjobb, ha sikerül close range-ből operálni. Ellenfél mellé menni. Kis bukkanót, kerítést, roncsot, szemeteskukát kihasználni. A tornya pattintás szempontjából csodákra képes. Alacsony a gép, ha mellé állsz egy heavynek, alig tud belőni.

Nem igazán lövök goldot vele (mert smucig vagyok), de ritkán gyűjtök lepattanót, igaz próbálok gyenge pontra célozni.

A T55A még jobb lesz, de még alig mentem vele, meg kell szokni.

WOT account: tarka_szarka

(#118005) polgi803 válasza SoulReaver (#118003) üzenetére


polgi803
őstag

:R

(#118006) Kiki18 válasza polgi803 (#118002) üzenetére


Kiki18
őstag

Én inkább a nehezen mennék. (a könnyű vonalat inkább a járulékos nyereség miatt irtam le. De a Bat sem elhanyagolható tényező.)

(#118007) forras2 válasza jozefgucci1 (#117999) üzenetére


forras2
őstag

Azon a szinten azaz átütés kevés? Miért? 1 med tankról beszélünk. Gondolom az egyértelmű mindenkinek minden szemszögből, hogy a mednek nem szemből kell átütnie a tankot. Oldalból, hátulról kell támadni. És láss csodát, egyből elég az az átütés. És igen, és-sel kezdtem mondatot, 2× is :P

(#118008) jagada válasza forras2 (#118007) üzenetére


jagada
őstag

A leírtaktól függetlenül hozzátenném, hogy a tapasztalat alapján és a 201mm pen ellenére szinte mindent beüt gold nélkül is, talán az E100-ak meg az egérke, E5 és társai kérik a goldot, ha nem tudod oldalba/hátba kapni őket.
De gyorsan tölt és nagyon agilis a kicsike, a tornya meg tényleg pattogós.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118009) jagada válasza tarka_szarka (#117995) üzenetére


jagada
őstag

A nagy csővel is olyan kicsi az oldalirányú kitéríthetőség?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118010) polgi803 válasza Kiki18 (#118006) üzenetére


polgi803
őstag

Magasabb szinten azok is tárasok? Mi az a Bat?

(#118011) jagada válasza polgi803 (#118010) üzenetére


jagada
őstag

Bat.-Chatillon 25 t az egyik leg OP-bb tank a játékban.
T10-es franszia med.
ezt nézegesd

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118012) DaveHutt válasza jagada (#118011) üzenetére


DaveHutt
őstag

Semmi OP nincs benne, ennyi év után megfelelő a balance-a sztem.

[ Szerkesztve ]

(#118013) po1son


po1son
addikt

Köszönöm a segítséget srácok. Végül freeből megvettem a tornyot és a D-10T2C löveget. A többit majd a tankkal grindelem ki. Egyébként egészen jól indult a kapcsolatunk, mert első meccsen majdnem 4k dmg. :))
Amúgy sejtettem, hogy mire számíthatok, mert lapul a garázsba egy T55A, amivel félig meddig ikertesók.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#118014) SoulReaver válasza DaveHutt (#118012) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem az új táras medekhez képest szar is..

(#118015) forras2 válasza jagada (#118011) üzenetére


forras2
őstag

Nem OP az! Jó pár patchel ezelőtt még az volt, most már nem. Akkor még menet közben is lehetett vele pufogtatni, most menetközbe szinte mindent mellé lő...

(#118016) Atti777


Atti777
senior tag

Oroszokhoz holnap reggel jön a 9.15.1, szóval hozzánk szerdán várható.
A WG nem ajánlja az alábbi modok telepítését:
XVM:

All components

Other:

Deluxe damage panel (custom damage panel)
Chat with message history
Tank icons

Путин, иди нахуй!

(#118017) h1mpi válasza Atti777 (#118016) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A WG bekaphassa ;]

(#118018) DaveHutt válasza SoulReaver (#118014) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azért Skodával se nem fogsz scoutolni, se nem fogsz egy tárból egy azonos szintű medet eltüntetni. Más a szerepük.

(#118019) SoulReaver válasza DaveHutt (#118018) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tier 10 medet még nem adta ki az rng, h eltakarítsak Bat -el, full hp ról.. T9 et max. Meg az, h 2,73 másodpercenként lő, a skoda meg 1,5, célzás idő is lófa.., mire észbe kapsz, ammorackkel mehetsz is a garázsba...

(#118020) jagada válasza SoulReaver (#118019) üzenetére


jagada
őstag

Azért a BC tud ám pattintani is, míg a skoda nem nagyon.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118021) polgi803


polgi803
őstag

Nos urak... akkor csigaevő med vagy hevi' ? Azt szeretném hogy táras legyen ès üssön is azèrt

[ Szerkesztve ]

(#118022) DaveHutt válasza polgi803 (#118021) üzenetére


DaveHutt
őstag

Heavy, utána meg az ágyúikkal simán kihúzhatod a light vonalat is, ha kedved tartja.

(#118023) jagada válasza polgi803 (#118021) üzenetére


jagada
őstag

Nem tudom milyen játékos vagy, de a franszia light/med vonal nem kezdőknek való, kell hozzá a skill.
Ezt a táras dolgot meg kár erőltetni, a franszia táras tankok lassabban tüzelnek mint sok nem táras tank, + utána meg ott van még a tárazás is, arról nem is beszélve, hogy mozgás közben nem találnak el semmit gyakran még 2 méterről se.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118024) DaveHutt válasza jagada (#118023) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem erőltetés ez, van aki szeret velük játszani. Érdemes kipróbálni, ha van türelmed. Érdekes, egyedi stílusa van a francia táras tankoknak, a sok fejtörés mellett marha jó pillanatokat tudnak okozni. Kompetitív játékban, legyen szó akár egy kis klánról is, akik járnak SH-ra, CW-re a BatChat 25t, AMX 50B, AMX 50 100 keresett tank (1390 már leszorult).

[ Szerkesztve ]

(#118025) polgi803 válasza jagada (#118023) üzenetére


polgi803
őstag

Akkor hevibe nyomom...amúgy is cserkészős fajta vagyok...jelenleg amcsi arty meg T29 megy. Régebben német arty Td, és szintén ez oroszba...a német hevit nem volt idegrendszerem kivárni...

(#118026) DaveHutt válasza polgi803 (#118025) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pedig az E75, VK45.02B marhára megéri a kínlódást.

(#118027) polgi803 válasza DaveHutt (#118026) üzenetére


polgi803
őstag

talán majd ha lesz lelkierőm rá, meg időm... :DDD

(#118028) rudii válasza rlazol (#117859) üzenetére


rudii
tag

A twitch-es live streamek nem mostanában lesznek olyan minőségűek mint egy feltöltött szép youtube videó. :D :(

(#118029) SoulReaver válasza jagada (#118020) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pont, hogy a skoda tud többet pattintani. Nem egyszer látom visszajátszásokban, vagy saját tapasztalat, főleg az eleje oldalról, vagy a segge két sarka, de még a tornya is. A bat meg max akkor pattint, ha eltalálják a löveget, vagy a torony éleit.

(#118030) DaveHutt válasza SoulReaver (#118029) üzenetére


DaveHutt
őstag

A Bat eleje oldalról éles szögben, ugyanúgy mint a TVP. Egyábkánt nüanszokról vitatkozunk, mindkettőt visz minden, amivel találkozik.

(#118031) tarka_szarka válasza jagada (#118009) üzenetére


tarka_szarka
tag

Sajnos igen. Nagyon pici a kitéríthetőség, cserébe nagyon lassan szűkül és hatalmas a célzókör. Ritkán van olyan kör, amikor találsz. Nagyon türelmesen és sok szerencsével kell játszani. :)

Persze sebez a splash, meg ha néha betalálsz, akkor van nagy sebzés, de szenvedős. Csak CW-re húzom ezt a nyomorult vonalat, de olyan élvezetes, mint sajtreszelővel ...

WOT account: tarka_szarka

(#118032) tarka_szarka válasza DaveHutt (#118024) üzenetére


tarka_szarka
tag

Egyetértek. Az lényeg, hogy meg kell tanulni és szokni ezt a gerilla taktikát. Lecsapok, majd elhúzok a francba. Jó időzítéssel brutál sebzéseket ki lehet osztani kevés bekapott damage mellett.

Amit sokan elkövetnek hibaként, hogy rámennek ugyan az ellenre, de mozognak lövés közben. (50-100, 50-120, lóri, 13 90) Ilyenkor sok a lepattanó és rossz helyre menő lövedék. Meg kell állni és kitárazni. Jó esetben egyet fogsz bekapni cserébe.

Persze randomban mindig megvan a veszély, hogy ki sem tudsz tárazni és a furcsábbnál furcsább helyeken álló ellenfelek szétkapnak. Az egyedül ténfergő heavy mögött három TD leselkedik. Ez benne van a pakliban. CW és SH-ban tud jól előjönni az időzített bevetésük. Kettőt-hármat együtt mozgatva nagyon tudnak gyalulni. Számtalanszor mentette meg a bőrünket egy jó odaérés.

WOT account: tarka_szarka

(#118033) rudii válasza SoulReaver (#118029) üzenetére


rudii
tag

A BC-ről egyértelműen többször pattannak. A tevepatával is már pattintottam JgpzE100 lövést, de BC nél sokkal gyakrabb. Elég "lapos" meredeken döntött sok helyen a páncélja így SZERENCSÉS helyzetben ha olyan szögben érkezik a lövés igen pattanhat.

De lássuk be azért esetek döntő többségében 10-ből 9-szer bemegy a lövés mindkettőbe, persze kit érdekel ha pont nála van azaz 1 amikor nem. :D :D (Amúgy imádom mind2 tankot. BC még első "T10" em volt (igaz akkor még T9 volt, 1500 karika van benne. :D A tevepata 1,5 seces töltése meg nagy élvezet mikor 4,5 másodperc alatt 1200 pumpálsz bele enemybe. :P Vele most 600 körül vagyok.
Orosz medek mellet kedvenceim. :)

U.i.: Pár napja mikor utoljára játszottam figyelj! Tevepatával 4 lövésből 3x nem ütöttem be a BC-t!!!

[ Szerkesztve ]

(#118034) SoulReaver válasza rudii (#118033) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mikor milyen kedve van az RNG -nek.. :)

(#118035) KisApám válasza jagada (#118020) üzenetére


KisApám
addikt

Igen, igen, a BC meg az AMX 13 75 is tud pattintani.
Pl. az IS-3A lövedéke lepattant az oldaláról. Lehet, hogy olyan extre szögben érte a teteje felé. Vagy a lánc benyelte (nem GOLD) a lövedéket...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#118036) jagada válasza KisApám (#118035) üzenetére


jagada
őstag

A kedvencem mikor a SPIC nagy bumszli kerekei nyelik be a Borsó lövését, úgy hogy még a lánca sem esik le, nemhogy sebződne.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#118037) Enzolord válasza SoulReaver (#118034) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem akkor is az volt a kedvencem, mikor Zill vezírrel toltuk E-100ban, és lepattant Golddal az armored racecar (T50-2) seggéről.. Onnantól kezdve hitetlenkedő anyázás ment egész meccs alatt... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#118038) SoulReaver válasza Enzolord (#118037) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát igen :D El is veszi az ember kedvét egy ilyen..

(#118039) forras2 válasza rudii (#118033) üzenetére


forras2
őstag

Minden tank képes a pattintásra. Obj. 268-ban ülve, vadul bújva 1 bokor mögött, vártam az E100-at... De nem az E100 jött, hanem helyette 1 bulldog. Gold volt betöltve, de nem számít, ellövöm rá. És, lőn világosság, lepattant. Nem elnyelte a lánctalp, mert a lövedék becsapódás után irányt változtatott. Jó, nem baj, nem vagyok ideges, töltöttem utána egyből a sima lőszert. A jelenség megismételte magát! Akkor jött az igazi agyf@sz állapot. Ezen felbuzdulva, replayt előszedve egyből írtam a WG-nek, hogy mi a f@sz ez... A válasz az volt, hogy minden páncél képes a pattintásra, páncélvastagságtól függetlenül, ha olyan szögben találjuk el... Tehát az, hogy a 300+ átütésnek, még hosszában is át kéne mennie a 40mm-es páncélon elmélet hibás a WG szerint!

(#118040) SoulReaver válasza forras2 (#118039) üzenetére


SoulReaver
veterán

Object268 -nak prém lőszerrel 400 az átütése, ha jól emlékszem(395 már csak) :D Az durva... a kis bulldogon hol van olyan páncél? BUNDAA :D

[ Szerkesztve ]

(#118041) adamgreen


adamgreen
senior tag

Nagyon ugy nézki hogy holnaptól azaz a patch napjától az XVM nem fog müködni egyenőlre, de lehet végleg.

[link]

;] ;] ;] :C :C :C

(#118042) Kelvin válasza adamgreen (#118041) üzenetére


Kelvin
őstag

Sok statpadder, hogy fel lesz háborodva. Már lehet most nyugtatón él ez a rengeteg második, harmadik accos vérpisti. :D

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#118043) adamgreen válasza Kelvin (#118042) üzenetére


adamgreen
senior tag

Az nem is baj XVM focus huszárok :DD

Biztos lesz valami mokolásos megoldás ami szétakasztja a klienst a faszba szal nem éri meg akkor sem.

Igy legalább nem lesz fejben feladva az elején a sok bot által :DDD

(#118044) jasohn


jasohn
tag

Szerintetek ilyenkor mit csináljon az ember fia az utolsó 7 csapattagommal? :)
Én egyáltalán nem vagyok pro, sőt eléggé láma játékos vagyok, de nem hiszem el, hogy heten-azaz ismétlem 7 játékos egy görbét sem tudott lőni... :W
Már napok óta ez megy.

[ Szerkesztve ]

(#118045) SoulReaver válasza jasohn (#118044) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez már csak ilyen... Eddig Tier8 volt a határ, ott még voltak jó csaták, de 90% -ban, már ott is csak paradicsomok tolják, ugyan úgy, mint t9-t10 -ben is.

Szerintem a random haldoklik, pont ezek miatt, de lehet xvm nélkül másabb lesz...

(#118046) wwenigma válasza adamgreen (#118041) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Atultetik AS3-ra, nem ertem honnan jutottal erre a kovetkeztetesre...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#118047) adamgreen válasza wwenigma (#118046) üzenetére


adamgreen
senior tag

Várjuk ki a végét ;]

(#118048) jasohn válasza SoulReaver (#118045) üzenetére


jasohn
tag

Most már hónapról hónapra mindig elgondolkozom azon a 10EUR-on a prémért. Lehet nem veszem legközelebb már. :(

(#118049) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintem XVM nélkül sok embernek kevésbé lesz "élvezetes" a játék, hisz eddig ha nem volt jó a csata vagy vesztésre álltunk, akkor is még lőtt az ember a WN8 miatt egy kis dmg-et. Szerintem ezzel elveszne az egyik cél, ami sokakat hajt, hogy feljebb lépjenek egyet a szín skálán. Persze a kék, lila játékosok örülhetnének, mert nem kapnának akkora focust, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#118050) SoulReaver válasza h1mpi (#118049) üzenetére


SoulReaver
veterán

Aki nyerni akar és sokat sebez, annak nem kell xvm úgysem. Nekem azért van fent, hogy idegesítsen a sok piros :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.