Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#39001) ddt500hu válasza lnk (#38973) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az a Waffentrager 700dmg-vel nem semmi. :(((

(#38997) Zadia Szerintem meg olyan szar a trollgunnal a SU152, hogy én a D25S-el használtam. 8 lövés percenként 175-ös átütés még elmegy T8-ban, a 390-es sebzés is.
638 csata után 1178-as átlagsebzéssel adtam el.

[ Szerkesztve ]

(#39002) Zeratul válasza Zadia (#39000) üzenetére


Zeratul
addikt

Minden szökőévben 1x, egyébként meg sebzel akkorát mint egy német 88 milli löveg csak éppen 2x annyi idő alatt.

(#39003) Zadia válasza Gyuri27 (#38999) üzenetére


Zadia
senior tag

Nekem viszont bejön.Páncél tényleg gyenge,de melyik 7-es td nek van erős páncélja?
Hidd el sok 7-es TD volt van.Meg van az ellentetje is Su-100M1 személyében.Az egy fos.Remélem a Su-101 jobb lesz.
AMX AC 46 Jobb nála.Jagdpanther nem.Viszont a kedvencem 7-ek közül T25AT.Kibaszott jó td.
Lehet vele támadó játékot is játszani nem csak bujkálni meg lapítani.Ez igaz a JPII-re is.Sokkal jobb minta Ferdi.Az egy lomha Dög.

(#39004) Zadia válasza Zeratul (#39002) üzenetére


Zadia
senior tag

Ezért mondom,hogy nem tudsz vele bánni. :P

Hiába magyaráztok.Nálam a 3.helyen áll 7-es td közül..Bár AT 7-em nem volt még.
1, T25 AT
2, AMX AC 46
3, SU-152
4, Jagdpanther
5, SU-100M1

[ Szerkesztve ]

(#39005) Gyuri27 válasza Zadia (#39003) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az at-nak is van páncélja elöl meg a jp-nek is. Nem a páncél hiány a baj az su-n. Hanem hogy hozzá még lassú is. Meg nem is döntött.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39006) Zadia válasza Gyuri27 (#39005) üzenetére


Zadia
senior tag

Ebben igazad van,viszont akkor is a legnagyobbat sebző Td 7-es szinten. ;]
A lassúságot cáfolnám.Gyorsabb mint az AT-7 és közel egy sebességen van a JP-vel.

Távolról meg igen csak hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#39007) sith7 válasza Zadia (#39004) üzenetére


sith7
nagyúr

felcserélted az 1., és a 4. helyezettet :DDD

(#39008) Zadia válasza sith7 (#39007) üzenetére


Zadia
senior tag

Hol? :U

(#39009) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem mondom, hogy op, de ezt a meccset piszkosul lehoztuk :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39010) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Imádom ezt az objectet, újabb szép kis köre vele ;]

Egy meccset leszámítva, eddig minden meccsen ma 5000 felett sebeztem vele...

You are not prepared.

(#39011) ddt500hu válasza DaveNo1 (#39010) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is imádom. Most nézem, hogy csak 3 replay van tőle pedig sokat használom. ISU-val van egy csomó.

(#39012) dfsz34 válasza Zadia (#39003) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha SU-100M1 nem teccik, akkor szerintem állj is le ezzel az ággal, komolyan mondom. Teljesen hasonló tankok jönnek, amik erősen megosztóak.

Nekem a SU-101 a kedvenc tankom, igen jó statom van vele full random játékban, de a legtöbben utálják. A 9-es és 10-es TD is teljesen hasonló típusok. Kicsi/kisebb alfa, gyorsabb töltés idő, nulla lövegkitérités lefele, de cserébe mozgékony és jó az álcája. Ja és van azért páncélja is elöl, de nem sokm inkább pattintást kell próbálni velük.

(#39013) sith7 válasza Zadia (#39008) üzenetére


sith7
nagyúr

39004

(#39014) vJokka


vJokka
aktív tag

Na végre már :K :

Victory!
Map: Cliff
Date: 2014.01.09. 21:45:59
Vehicle: 59-16
Exp: 1 855 Credits: 44 124
Achievements: : Sniper, Top Gun, Scout, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

Amikor betámadt a JP meg T49, azt hittem végem lesz, de neeeeeem :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#39015) dfsz34 válasza vJokka (#39014) üzenetére


dfsz34
őstag

Most irigyellek, ha a fejem tetejére állok sem tudom vele az ászt összehozni, pedig már egy csomó videót is megnéztem, hogy pár trükköt eltanuljak :)

(#39016) Flickering válasza dfsz34 (#39015) üzenetére


Flickering
aktív tag

A replayt hogyan tudnám én is megtekinteni? Szeretnék tanulni tőletek!

(#39017) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Vicces tank ez a Jumbo, 8600 sebzést nyeltem el vele...kár hogy az idióta csapattársak nem jöttek segíteni így körbe vettek, aztán ki is kaptunk pedig meg lehetett volna...

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#39018) dfsz34 válasza Flickering (#39016) üzenetére


dfsz34
őstag

Kilépsz a WoT-ból és előtte vagy utána letöltöd a replay file-t. Ott van a nagy gomb "download replay".

Ezután commanderből vagy intézőből elindítod a letöltött file-t és kérni fogja, hogy melyik programmal akarod futtatni, akkor válaszd ki a WoT főprogramot és kész már el is indul.

Van pár funkció gomb, amit lehet használni, előre hátra tekerni, lelassítani, megállítani, ilyesmik, de ki is írja a lejátszás elején.

(#39019) Flickering válasza dfsz34 (#39018) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszönöm szépen :)

(#39020) Simulacrum válasza dfsz34 (#39012) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Éppen a statisztikámat böngésztem és meglepve vettem észre, hogy a több mint 1 éves XP rekordomat megdöntöttem, méghozzá a SU-101-el. Ide is linkeltem azt a kört, kb. semmit nem csináltam csak lőttem és a binonak hála még én is spotoltam őket. De ez nulla teljesítmény volt, ezerszer jobb köröket csinálok más tankokkal, de úgy tűnik valahogy díjazta a rendszer.
Nincs logikus magyarázat rá, mert én is azok közé tartozom, akik szerint a másik orosz TD ág egyrészt könnyebb is, másrészt meg jobb is. Talán kevésbé izgalmas, mert az ugye bokorba ülős, ez meg randalírozós. :)
Az ágyúkitéríthetőségét sosem fogom megszokni annyira gyenge lefelé, de néha tényleg brutál jó köröket lehet vele menni, igazából meggyarázhatatlan módon.

(#39021) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Felvágás nélkül a csata 2-ik percében közöltem az Asszonnyal, hogy ez a csata addig fog tartani amíg én élek. És amikor elsőre lepattantam az E75 véget is ért. Az a szerencsétlen E100 tett róla. Ja és az IS8-as beugatott nekem, hogy ne spammaljem a csatát ha meghaltam. 0 sebzéssel volt pofája megszólalni!! :Y
[link] Ez volt ma a 4-ik csatám az objekttel és nem sikerült leduplázni. :((

(#39022) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Katasztrófa ami most van.
Mentem 16 csatát, máskor ebből lehoztam az 50e sebzést. (Ha 10000 lett most akkor túlzok. Minden átlő. Az Obj 268-ast egy lófasz nyolcas belövi, nézem szemből lyuk sincs, nem HE, AP. Biztos megkerült a lövedék. Egyébként a 8.10 óta feltűnően belövi minden mindenhonnan. Sorolhatnám tovább, de nem teszem.)
Most prémiummal ilyen nettó behozatalom volt: kb. -130000. (4 csatáról jelentés sem készült, egyszerűen nincs a végén, elérhetetlen. Lőhetek bármivel, silver, gold, atom, hatástalan. Telibe lőtt tankok, nyikkanás nélkül. Körülöttem hirtelen kilőtt öt tank, maradok egyedül. Ellenfél szinte sértetlen.)
Még a Noobmeter is kivan akadva. Az utolsó hétre 69 csatám van rajta olyan számokkal, hogy a szemem kettéáll tőle. Naponta karistoltam ennyit, mert az AMX 46-ot húztam, de ez már részletkérdés.

Most van 51 nap prémiumom, tehát ez nem befolyásoló tényező. Nagy TD-kkel osztom a népet, s mivel csak ezekkel játszok van már elég tapasztalatom, így köszönöm nem kell a hova lőjek szekció. ÉS! Nincs User error sem!

Szóval az egyenlegem: kb. -130000 a négy nem beleszámolt csatával, 16 meccs alatt. Nem tudom mi a gond, de valami nagyon nagy hiba van itt néha a rendszerben. Már a 155-ös sem érdekel, ha egyszer majd összejön rendben,de már nem hajtok rá. Elég volt. Van már elég lóvém, innentől goldnoob leszek. Lövök ezerrel aranyat, a pénz nem érdekel.

Ja, a 268. felakadt csak úgy lejtőn lefelé egy 10 centiméteres bukkanón full HP-val, amiről nem tudtam megmozdulni. Remélem kaptam vagy 10 XP-t spot-ért. Itt ki is léptem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#39023) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Vki meg tudja mondani mi a pénix a mostani verziótól látható vmi a tank textúráján-ami bántja a szemet és még szarul is néz ki?Az álca festés is halványabb így,mosottabb :((

Origin:Memphis79HUN

(#39024) Patrick76496 válasza vhw (#38854) üzenetére


Patrick76496
őstag

Volt, már csak 1750. ;) Egy olyan tankot, aminek ennyi hátránya egyszerűen nem lehet OP-nak nevezni. Néha még a saját Tier-jében sem, hiába célzok rá teljesen a T7-es heavy-kre még véletlenül sem a weakspotot találja el (belőlem gondolom kinézed, hogy ismerem őket :) ), a KV-1S-t is csak 70°-nál nagyobb döntöttségű helyeken tudom eltalálni. Van jó DPM-je + nagyot sebez és itt kb véget is érnek az előnyök. T7-ben OP tanknak inkább a T29-et hívnám, kiemelkedőnek pedig a Comet-et. Előbbivel 1992-vel végeztem ~160 kör után, utóbbival (220 kör alatt) ugyan annyival, mint most van a SU-val. Ezekkel a tankokkal élvezet volt a játék, lehetett őket valamire használni..

(#38857) dfsz34: Ma direkt csak azért is kipróbáltam vele a közelharcot, 10 körből kb 3-4x nulláztam vele, vagy ha sikerült is sebezni, akkor sem értem a 2000 közelébe. Olyan tankokról pattogok vele, amiket pl egy Comet-tel még a kisebb átütés ellenére is lazán átvittem szemből, egyszerűen ennyire pontatlan ez a löveg. Azért 175 átütéssel csak ne kelljen már flankeljem a saját tier-ű nehéz tankot egy TD-vel. És arról még nem is beszéltünk, hogy mit kezdjek vele T8-9-ben.

Felszerelésként Rammert, EGLD-t és Periszkópot használok. Ennél a tanknál a JgPanther pedig mindenképpen jobb, az legalább sniperkedésre jó, a SU-152-ről nem mondok semmit, lehet troll ágyúval nem olyan rossz. A kredithozammal tényleg nincs semmi baj, amúgy nálad mennyi az "elvárt sebzés"?

Egyébként nem lenne kedved holnap késő délután/este megmutatni szakaszban, hogy te mégis mit csinálsz randomban ezzel a tankkal? Tényleg kíváncsi vagyok a "titkodra". Mivel még nem raktál fel semmilyen képet, ezért fogalmam sincs, milyen játékos vagy, de én kékként is készen állok a "tanulásra". ;)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#39025) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#39024) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ma találkoztunk egyik meccsben és mondtam, hogy ismerős a neved. Rájöttem, hogy nem is a HHR ts-ről vagy ismerős elsősorban, hanem innen. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39026) diegho válasza Kean_Sorbo (#39022) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezeket a replayeket tedd fel valahova.

(#39027) vhw válasza Patrick76496 (#39024) üzenetére


vhw
addikt

Hasonlítsd össze a normál Su 152-vel; jobb mozgékonyság, jobb páncélzat, ~ugyanaz az ágyú (122-esnél maradva), hasonló rof stb.
Hátrányok hozzá képest?

Mindezt egy premium tank tudja, aminek elvileg rendelkeznie kéne valamilyen szembetűnő defekttel normál társaihoz képest.

Nincs ilyen TD-m, csak pár csata erejéig próbáltam ki anno tesztszerveren. Teljesen jól használható, mondhatni "kompromisszum-mentes" premium tank (nem válalsz vele nagyobb kompromisszumot, mint egy normál kifejleszthető megfelelőjével). Ilyenekből azért elég kevés van manapság.

Ha a 152 "kiegyensúlyozott", akkor egy javított változata milyen?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39028) nyunyu válasza Zadia (#39003) üzenetére


nyunyu
félisten

Hidd el sok 7-es TD volt van.Meg van az ellentetje is Su-100M1 személyében.Az egy fos.Remélem a Su-101 jobb lesz.

Remelni azt lehet, de csunya pofaraeses lesz a vege.
Meg korlatozottabban tud loni lefele, mint a SU-100M1.

Sajat toplistam:
T7 TD:
JagdPanther
T25 AT
T25/2
AC mle46
SU-100M1
SU-152

T8 TD:
Ferdi
JP2
ISU-152
T28 Prot
AC mle48
...
SU-101

T9-et nem tudom sorbarakni. Mind a T30, mind a Foch tetszik, de mindkettonek megvannak a maga hulyesegei, amitol a falra tudnek maszni.
704-es ojjektumot ugyan megvettem a mostani akcioban, de meg nem probaltam ki. Azt tudom, hogy az ellenfeleknek nagyon faj :DDD
JT-re kb. egy eve nem birom rabeszelni magamat, mondvan tul lassu. Talan az AT-8-at azert felulmulja.
SU-122-54-ot is megvehetnem, de nem fogom, papiron ugyanakkora hendikeppel indul, mint a SU-101.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39029) vhw válasza nyunyu (#39028) üzenetére


vhw
addikt

A JT?
Kb. mint egy KT?

Az a TD úgyis az ágyúról szól, nem a mozgékonyságról :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39030) Kean_Sorbo válasza diegho (#39026) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szia!

Már gyűjtögetem, aztán összerakom őket. Tudom a múltkor összekaptunk itt, amiért elnézést is kérek, mert nem rólunk szól ez az egész. Igazából nem neked szántam, csak már elpukkadt az agyam, aztán te voltál akkor fókuszban.
Ha megnézed a statisztikámat akkor láthatod, hogy egy viszonylag stagnáló, de azért fejlődő típusú játékos vagyok. Kevés tankkal játszok, amiket úgy érzem már elég jól ismerek. Nekem ezért zavaróak ezek a megmagyarázhatatlan dolgok. Lehet ez a randomfaktor, de akkor is bosszantó. Megkeresem majd mert erre a szituációra világosan emlékszem: ISU BL-10. Fenn állok a dombon, jön a T95. Ott a bóbitája amit be lehet lőni. Nem megy. Váltok repeszre, és ötből egy kapott le róla talán 200HP-t. Mit csináljak ilyenkor? Máskor a Ferdinand-dal belövöm szemből.
Nem megy rosszul a játék, szeretem is nagyon, csak valahogyan kiszámíthatóbbá kellene tenni. Nézem az itt közzétett replay-eket. Úgy láttam, hogy arányaiban mindenkinek így vannak a "rossz" lövések, csak ez nem mindegy milyen tanknál. Én azért fejlesztettem ki pl. a JgPz100-at, hogy egy csata alatt ellőt 5-6 gránátból, ilyen átütéssel sebezzek mondjuk négyet. De sajnos mint a múltkor is, amikor fennakadtam egy E75-ön (négy lövésből nulla, 800 csatával), azzal nem tudok mit kezdeni. Azért írom ide, mert másnak nem tudom kipanaszkodni magam.

Most, hogy elindultam a francia TD ágon, 5-6 szinten nem volt zavaró egy orbitális mellélövés beszűkült körrel, mert öt másodperc alatt megy a következő. Viszont egy 22 másodperces töltésű tanknál, (ez egy lövésnél optimális helyzetben is kb. 40 mp.) nagyon bosszantó. Főleg ha egy 100 méterről pontosan becélzott Tiger II-ről pattansz le ilyen pen értékekkel.

Tehát nem összeesküvés elméleteket gyártok, mert nem hiszek benne. De valami néha nem stimmel a szerver oldali feldolgozással. Talán ezeket a randomfaktor szűkítésével kompenzálni lehetne. Persze akkor meg a kezdő játékosok kedve szállna el hamar.
Akkor ha nem gond neked és itt a fórum többi tagjának, amikor van ilyen kirívó eset felrakom a replayt, megadom az időpontot, aztán elmondjátok, hogy én rontok el valamit, vagy tényleg gondok vannak néha.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#39031) DVlad válasza Kean_Sorbo (#39030) üzenetére


DVlad
őstag

Nálam is sűrűsödnek az ilyen parajelenségek. Én is td-zek. Ha a jgpze100 "bentragadt", akkor jgt, ha az is, akkor jp2-jp... és így lefelé.
Ma egy t8-as tankban maradt 6hp az első lövés után. Utána teljesen tisztán, becélozva pattantam róla 2x is. Tényleg gyarapodnak az ilyen és ehhez hasonló esetek (és egyéb anomáliák). Picit idegesítő.

(#39032) olcsii válasza DVlad (#39031) üzenetére


olcsii
aktív tag

Én nem tapasztaltam hogy több ehhez hasonló eset lenne a korábbiakhoz képest.
Ibkább azt hogy várnom kell hogy a szerver beléptessen 50. vagyok a sorban pl:D
A népszerűség egyre nő ugy érzem:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39033) scyllarus


scyllarus
veterán

Mostanában rendszeresen 0 dmg a Pantherek oldalába IS-sel. Nem crit, nem lánc, nem lepattan, 0 dmg. Elő kellene vennem a Panthert és kioldalazni az ellenfél elé :)
Én most vettem meg egyszerre a T25AT-t és a SU-101M-et is. Stockként mind2 egy f.s, de nagyon nagy kupac. A SU-nak legalább van páncélja, összefutottam ellenséges T25AT-vel is, ott kiderült gyorsan. Aggódtam a 175 pen miatt: nem kellett, ugyanis semmit sem talál el, tökmindegy a pen. 64% a találati arányom, a SU-100-zal 68, az IS-sel 70, pedig azokon nem kicsit pontatlanabb papíron az ágyú.... A második gun pontosabb, hátha az megváltást hoz.
A T25-ben viszont látszik a potenciál, csak az eleje nagyobb szívás. Egyszerre kellene mindent fejleszteni, mert se pen, se mozgékonyság, se látótáv, se páncél. Az utolsók nyilván később sem fognak nőni :), de a másik kettő elég jelentősen, ahogy néztem. Akkor már biztos jó lesz, de addig szenvedős nagyon.
A Jpanthert is ki kellene már próbálni, csak a JPzIV-hez gyűjtöm a lelkierőt, egyszer már eladtam, vissza kellene venni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39034) jano_77 válasza Zadia (#39004) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a Jagdpanther jócskán az első helyre tenném és másodikra a T25 AT.

(#39031) DVlad: olyan lövésem nekem is egyre több van, ami után marad az ellenfélnek 6-15 HP-ja.....mindig annyi, hogy éppen ne haljon meg. Nem kicsit idegesítő! :O

(#39033) scyllarus: szerintem ne hezitálj a JadgPz IV-el, mert a Jagdpanthet sokszorosan kárpótol majd érte...bitang jó tank a szintjében, de T8-ban is nagyon megállja a helyét.

MÁS:
EZT láttátok már? Böszme egy jószág ez a Sturmtiger! ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39035) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok

Én nem szoktam fórumokon nyavajogni, de amilyen meccsek vannak...egyszerűen nem tudom meglőni a magam kis sebzését, mert elhal a csapat. Volt már nekem is hullámvölgy, de pár nap után elmúlt. Próbáltuk 3-as szakaszban is, többféle felállással, kb 5 ember mondta, hogy amint beléptem velük a szakaszba, onnantól csak bukta...kiléptem tőlük, onnan nyertek. Már direkt teszteltük, ki-be léptem a szakaszokból és tleg működött...Én nem gondolom hogy csak engem szívat, csak nagyon szomorú hogy tleg ennyire felhígult a játékosállomány.
Eddig sem voltam csak jó közepes, de így nem is tudom lehet e fejlődni...10000-nél abbahagytam a játékot kb másfél évre,eladtam az összes 10-est, és mikor újrakezdtem, már komolyabban vettem. Akkor az OP artyk miatt untam meg, nem gondoltam volna hogy a csapattársak hülyesége lesz a következő nagy gond...
Az a baj,hogy ezzel a jelenséggel nem tudnak (akarnak) mit kezdeni, mert ugye minél több játékos, annál több bevétel (aki béna, de lelkes az hajlandó költeni is)

[ Szerkesztve ]

(#39036) olcsii válasza jano_77 (#39034) üzenetére


olcsii
aktív tag

csak az a baj hogy nem a WOT ból van:)
Már alig várom hogy trollkodjak vele:P de szerintem a töltése kb 50s lessz:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39037) Simulacrum válasza rolio1 (#39035) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez a kép milyen programból van?

(#39038) rolio1 válasza Simulacrum (#39037) üzenetére


rolio1
tag

Ezt a noobmeter.com-ról vágtam ki...

(#39039) jano_77 válasza olcsii (#39036) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem...úgy harangozták be, mint WG (WOT) ellenfél.

Ez mennyire gáz!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39040) emre válasza olcsii (#39036) üzenetére


emre
veterán

Csak neked.

regisztrál aztán tolhatod a sturmtigerrel

De ne ide gyere nyafogni a noob-ok miatt.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#39041) Bingisz válasza rolio1 (#39035) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha megnézed a skála osztását, akkor látod, hogy 0,2%-ot változott csak a győzelmi arányod. Ez szerintem nem sok kb 500 csata alatt, főleg úgy, hogy előtte meredeken növekedett a win rate. Mondjuk így nem látszik az egész 14k csatád alatt hogyan változott a győzelmi arányod, de tippre a nagy részében 49% körül vannak hullámaid.
Mostanában az én győzelmi arányom is csak lassan növekszik, de nem is nagyon vagyok toppon a csatákban. Jobban kéne figyelnem, de az utolsó pár napban a mennyiség a minőség rovására ment nálam.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#39042) Angel1981 válasza diegho (#38981) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyik korábbi fejlesztői hírcsokorban mintha lett volna olyan, hogy a WG nem kíván foglalkozni a troll platoon-okkal.
Nem értem miért, mert baromi idegesítőek, és ezt aztán tényleg le lehetne programozni 1 óra alatt, de lehet, hogy sokat mondtam! Max. 1 tier különbség lehet a platoon tagok között, ha egyikük scout light akkor ott 2 tier.
Ennyi.

Nekem is volt hasonló a minap; T8-as csata, 47%-os win rate-es Caernarvon és Tiger II behoz egy VIC tankot - szerencsére több jó játékos is volt a csapatban, nyertünk, de nagyon szoros volt.

[ Szerkesztve ]

(#39043) olcsii válasza emre (#39040) üzenetére


olcsii
aktív tag

kedves vagy:P
Nem szoktam nyafogni:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39044) gilfoyle


gilfoyle
őstag

(#38865) vhw és (#38863) olcsii köszi a válaszokat!
Kezdek ráérezni a Pz III-ra, tegnap futottam egy igen jó kört ( hozzám képest - este teszek föl képet ). Nem olyan rossz tank ez, csak meg kell találni a helyét :)

olcsii: szívesen mennék pár kört egy profival, de nemtom a hétvégén hogy lesz rá időm, ha úgy alakul, PÜ-ben kereshetlek?

(#39045) Jolet válasza jano_77 (#39034) üzenetére


Jolet
őstag

bakker ezzel a csővel olyan, mint egy mobil szivattyú árvíz idején :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#39046) olcsii válasza gilfoyle (#39044) üzenetére


olcsii
aktív tag

Megtiltom hogy PÜben megkeress:D persze segitek szivesen.
De azért profi nem vagyok , legalább is test test elleni küzdelemben jó:P de kempelésben nem vagyok jó mert nem birok a seggemen ülni:) de azért köszönöm a bókot.

Miért nem megy a játék a 121 el?:D
-sokat vesztek
-nincs időm eleget sebezni(hamar elhullik a csapat)
Szerintetek mi tévő legyek?:D
Tegnap mondom bemegyek előre kaptam a t44 frontbol egy lövsét láncolt megpördultem és egyből rám lőtt 3 arty és meghaltam:D
találkoztam egy t110e4 el kb 250 méterről lőttem a tornyának a szélét 4 sima majd 4 arany lőszer pattant ről meg az fv183 ról is 2 meg a st1 alap tornyáról is 3:D
Nem volt még egy ilyen tankom amit enynire szopattak volna. pedig korábban játszottam az öcsém accján vele és ott jól ment.
2100 vele az átlag sebzésem tegnap 2400 ról esett le:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39047) rolio1 válasza Bingisz (#39041) üzenetére


rolio1
tag

Jól látod, nem a 0,2%-kal van a bajom, hanem hogy ha előtte megnézed, azért emelkedett. Az a pár letörés szerintem a folyamatosan húzott ágak miatti stock tankok miatt van
Nem maga a stat érdekel, hanem szerintem a winrate arány mutatja meg legjobban, hogy hogyan érzed magad a játékban. Ha sikerül nyerned,akkor jól játszol, vagy ha Te nem is, de a csapat legalább lehozza.
És maga a globál jelenség szomorít el...
Hol tudnám a kihagyásom előtti statomat megnézni?

(#39048) jano_77 válasza gilfoyle (#39044) üzenetére


jano_77
nagyúr

"olcsii: szívesen mennék pár kört egy profival"

De akkor ne Vele menj! ;] :P

(#39046) olcsii: ADD el! :DDD
(#39049) olcsii: tisztában vagyok vele. :P majd ha megyek!? :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#39049) olcsii válasza jano_77 (#39048) üzenetére


olcsii
aktív tag

Köszönöm az épitő hozzászolást kedves janó.
Én is szeretlek:D

Énkább hivom cserit hátha vesztunk még párat eggyütt:P de magammal viszlek:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#39050) 04ahgy válasza Linkin (#38908) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Reginam occidere.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.