Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25101) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Azon gondolkodám, érdemes lenne-e hétvégén beújítani vagy egy Valentine 2-Matilda 4/Churchill 3 kombóra, avagy sem.
Amúgy matilda vagy csörcsil a jobb prémtank a tapasztalatok szerint, néztem youtube-on videókat de mindkettőt dicsérik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25102) Atlantis


Atlantis
veterán

Fura ez a "fehér-szám" dolog a kínai vasaknál...8.5-ös Damage panel-t használok és szerencsére semmi baj nincs vele, soha nem láttam a jelenséget.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25103) PAtr0n válasza Dreadloord (#25065) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ja hogy még nem ma volt? De ma már ma van ugye? (istened...) :P

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25104) forras2


forras2
őstag

Wolverine legénységnek mit ajánlotok első skillnek inkább?
Javítás vagy álca? :U

(#25105) Chris0321 válasza forras2 (#25104) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem inkább javítás.

(#25106) Exorsized


Exorsized
tag

amx 13 105 am mle. 50 valakinek lőtt ez a tank nagy ágyúval 100nál többet valaha is? tier4es med tank-ba 92-t sebez vagy pattan már már nevetségesnek érzem, és ez persze telitalálat esetén van, ha mellémegy fél méterrel talán-talán a lánc leesik, vagy csak nekem nem adja az rng.

XONE : MrExoQt

(#25107) echterion


echterion
nagyúr

Első ilyen medálom, izgi volt, főleg a vége tetszett.

Replay.

**********

(#25108) dFactor válasza forras2 (#25104) üzenetére


dFactor
tag

Mindenképp álcát. Ha már bespottoltak és elkezdtek lőni, szinte mindegy, milyen gyorsan javít a legénységed, a kevés HP miatt szinte tuti halál. :D Saját tapasztalat.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#25109) nyunyu válasza dFactor (#25108) üzenetére


nyunyu
félisten

Javitassal viszont van eselye visszatolatni fedezekbe, es egy mozgo Wolverinerol azert joval gyakrabban pattannak a daralt makkal uzemelo tankok, mint egy allorol.
Nyilvan egy IS-nek tokmindegy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25110) echterion


echterion
nagyúr

Ez a su100Y mennyire jó tankocska? Néztem az ágyúját, az nagyon keménynek tűnik papíron. Megéri azt az 1600 aranyat? Most gondolkodom az orosz TD ág fejlesztésén, anno a Dmax-ot azért nem vettem meg, mert már van egy Jagdtiger 8.8-am.

[ Szerkesztve ]

**********

(#25111) Bad Pritt válasza echterion (#25110) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erre én is kíváncsi lennék, hogy a kettő közül melyik érné meg jobban.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25112) Chris0321 válasza dFactor (#25108) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem ha továbbviszi a legénységet akkor inkább a javítás a jobb választás mivel később már nem sokat fog érni az álca.

(#25113) emre válasza echterion (#25110) üzenetére


emre
veterán

Én is gondolkodok rajta, csak hogy legyen miben húzni a 268-as legénységét.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25114) forras2 válasza Chris0321 (#25112) üzenetére


forras2
őstag

Meg van már a hellcica. Abba vettem 75%-os legénységet. M10 nagyon adja farmolás téren, így nem fogom eladni, ezért a legénység is fix marad. :K

(#25115) vendingo


vendingo
veterán

Érdemes elindulni az IS-4 ágon?
Jó tankok vannak útközben? KV3- KV4?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25116) Vitiris válasza emre (#25076) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Szerver karbi van! Talán holnapra

(#25117) dFactor válasza forras2 (#25114) üzenetére


dFactor
tag

Nekem is farmtank és a hálóval együtt elég sokáig rejtve lehet vele maradni. Az eszméletlen RoF meg csak ráadás :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#25118) #95904256


#95904256
törölt tag

Ez a Tier4-es T-50 érdekes egy tank. Golddal képes sebezni a KV-1-et is, bár T7-es csatánál kisebbet még nem láttam vele. Gold nélkül úgy a Tier4 med-ek szintjéig jó. Azt mondják scout tank, arty-nak jó célpontot felderíteni, már ha van arty és ha éppen azt a pár pályát dobja be az MM aminél egy felderítés nem jár jelentős kockázattal (= nagy eséllyel gyors halál). Egyébként T7-T9 csatákban a 330 méteres látótáv arra jó, hogy mire meglátsz egy álló tankot addigra már rég érzékel a hatodik. Egy lövés és kampec. Szóval van valami ötletetek, hogy hogyan érdemes használni? Kb. minden tizedik csatánál látom, hogy nem csak egy mozgó célpontot testesítek meg vele.

(#25119) Djuree válasza vendingo (#25115) üzenetére


Djuree
félisten

kv-3 szar, is-4 jó. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25120) vendingo válasza Djuree (#25119) üzenetére


vendingo
veterán

Akkor nem erőltetem :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25121) Chris0321 válasza Djuree (#25119) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem az IS4 nem igazán jött be.

(#25122) Djuree válasza vendingo (#25120) üzenetére


Djuree
félisten

bocs, is-4 helyett kv-4-et akartam irni, az baromi jó tank sztem. is-4 nem a legjobb, is-7 sztem jobb.

tegnap meglett a t110e5, igen jó. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25124) [HUN]Dani válasza vendingo (#25115) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem a KV-3 iszonyat jó kis gép, legalábbis nekem nagyon tetszik. Egyetlen negatívum talán az, hogy szemből és oldalról is gyúlékony.

(#25123) Chris0321: SuperPershingnek néz ki.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#25125) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Visszavettem, első meccs volt vele. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25126) Eagle16 válasza Chris0321 (#25123) üzenetére


Eagle16
addikt

M26 Pershing, igen.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#25127) scyllarus válasza [HUN]Dani (#25124) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV-3 nekem 70 csata alatt még egyszer sem gyulladt ki. Nekem annyira nem jön be különben, a 175 pen kicsit vékony, az "új" Tigris messziről és közelről is szétszedi, az összes T7 bárhol átlövi. Pont mostanában gondolkozom, hogy abbahagyom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25128) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Komolyan mondom eldurran az agyam... Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen létezik...
Erlenberg pálya, Hellcattal vagyok, az ellenség mögé kerültünk, sikeresek voltunk, hárman maradtak az ellentétes oldalon, elindultam foglalni egy M4-el egyetemben. A hidat nagyjából egyszerre értük el, a két tank elfért rajta, de a csapattárs M4 rám húzta a tankot úgy, hogy fennakadtam a "korláton". Nem estem le, bár billegett egy kicsit. Odaér a szintén csapattárs Kv-2 és lelök a hídról... meg is haltam. Mivel akkor éppen csak ő jött keresztül a hídon így szándékos volt szerintem. Számomra döbbenetes, hogy ilyen emberek vannak... :W

(#25129) vendingo


vendingo
veterán

A tigerP van olyan jó mint a Tiger?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25130) scyllarus válasza vendingo (#25129) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem nincs. Ha jól tudom, a P-n nem növelték a ROF-ot a top gunnál.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25131) octopus666 válasza vendingo (#25129) üzenetére


octopus666
tag

Ha 1vs1 kerülnek szembe, akkor a tiger p lenyomja simán :U

(#25132) Chris0321 válasza octopus666 (#25131) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez attól függ. Ha a Tiger tudja hol kell lőni a P-t akkor a Tiger nyer a gyorsabb töltés miatt.

(#25133) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A mai szopóroller...

És kb ezek voltak a csapatban... -Csak pár példa...-



Még szerencse, h el vagyok tiltva a chat-ről, mert ma minden ilyen tompa agyúnak leoltottam volna az agyát...

[ Szerkesztve ]

(#25134) LoLHunCsirke válasza SoulReaver (#25133) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Hogy tudsz ilyen széjjel moddolt játékkal játszani? :P a jgtig amúgy full kezdő volt? én már nem 1x összefutottam olyan emberekkel, akiknek csak 1 db 8as prémje volt de ilyen 2000es wn6al rendelkeztek:D
Meg majd szakaszozhatnánk párat :P

TinkeringAboutYou!

(#25135) SoulReaver válasza LoLHunCsirke (#25134) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kell ez a sok mod :D

Itt ma olyanokkal akadtunk össze, h én nem is értem minek játszanak...

Holnap fogok játszani legközelebb, mára kiégtem, és chatbanom is van, szóval nem fogok tudni írni, csak küldöm a meghívót :D

(#25136) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Matilda 4-et használ valaki? Elsősorban játékélmény érdekelne, ellenfélnek elég kemény, mégha nem is üt át...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25137) Dreadloord válasza echterion (#25110) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nekem megvan, nagyon jó tank, én teljes áron vettem, és nagyon megére, óriás játékélmény vele játszani, csak meg kell szokni:) Most féláron ajándék, ja és brutál jól hozza a pénzt, 70%-át átlagban a 10K-s t8-as prémeknek, szóval nagyon megéri a su-100Y.

(#25138) echterion válasza SoulReaver (#25133) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam ilyen szopóroller van ma :P :

(#25137) Dreadloord: Köszi. :R

**********

(#25139) #95904256 válasza Bad Pritt (#25136) üzenetére


#95904256
törölt tag

Lol... még nem hallottam Matilda IV-ről, erre itt porosodik a garázsban. :))
Ha sikerül zöld ágra vergődnöm a T-50-nel, utána kipróbálom.

(#25140) Bad Pritt válasza #95904256 (#25139) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most féláron van, azért érdekelne, hogy megéri-e megvenni csak funra. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25141) Patrick76496


Patrick76496
őstag

AMX 50 Foch (120)-ra mit érdemes rakni töltésgyorsító mellé?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25142) nyunyu válasza Patrick76496 (#25141) üzenetére


nyunyu
félisten

Amit a lassan celzo TDkre: EGLD, rammer, periszkop.

Baar, ha lenne ra vert stab, inkabb azt tennek EGLD helyett, mivel a 2.3 sec aim time az nem annyira veszes. (nemeteke is ennyi).
Viszont a loveg szeret behimbalozni, ha hirtelen megallsz vagy fordulsz, nehezen marad a celon. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25143) dorka16


dorka16
aktív tag

Vicces kis csata volt Abbey. ISU-val leggyengébb tank vagyok szépen megállok a középső utcával szembe. Jön fel egy T34 meg egy E75. Hát mondom megvárom amíg a T34 testére tudok lőni nem pazarlom a lőszert az E75-re. Egyszer csak mellettem elpukkan valami kisebb hajóágyú mire az E75 kipukkan. Nem volt se ammorack, se kigyulladás. Csak egy FV215b 183. ;] Azért második legtöbb sebző lettem a végén bár volt némi mázlim is. Akit érdekel itt van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25144) Patrick76496 válasza nyunyu (#25142) üzenetére


Patrick76496
őstag

A töltésgyorsító biztos volt, az EGLD csak a 48-asnál, mert az tényleg lassan céloz. Csak azért, mert rengeteg olyan tankkal találkoztam, ahol papíron 2,3 sec a célzásidő, gyakorlatban viszont sokkal lassabb, gondolom a nagyobb mozgás/lövés utáni szórás miatt.

Amúgy periszkóp helyett nem lenne jobb az optika? Még azzal is ellátna 429 méterre. Egyébként köszönöm a választ! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25145) dorka16 válasza dorka16 (#25143) üzenetére


dorka16
aktív tag

Bocsánat hazudtam. Kigyulladt. Miután sebződött kb. 1800-at. :C

(#25146) forras2


forras2
őstag

Életem eddigi legjobb köre IS-el :)
3761 sebzés T9-es csatában :))



(#25147) nyunyu válasza Vitiris (#25018) üzenetére


nyunyu
félisten

Az új a XPM-ben szépen működnek a hangár statisztikák is már!

Melyik baromarcu csinalt uj battleResults bekezdest a meccs vegi osszesitonek?
Eddigi XVMekben erre ott volt a finalStatistics bekezdes.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25148) #95904256


#95904256
törölt tag

Ilyet még nem láttam. Sand River, T8-as csata, mi vagyunk a támadók. T50-nel scoutolok, senki nem lövi a célokat... Berendezkedett a csapatunk védelemre! Már beletolom a tankomat az ellenség képébe, hogy mutassam hova lőjenek, erre kilőnek, kb. a hatodik perc derekán. Ez volt az első lövés! Erre észbe kap a csapat, támadnak... persze már nem volt idő, vereség.

(#25149) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Játszik itt valaki Win8.1 oprendszerrel?
Ma felraktam, és azóta nem egyszer előfordult, hogy eltűnt a HUD. Úgy meg kicsit nehézkes lőni :-(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25150) dorka16 válasza #95904256 (#25148) üzenetére


dorka16
aktív tag

Szerencsére ilyennel még csak védőként találkoztam de úgy már többször is. Volt, hogy 4 perce ment a csata és még nem láttuk a támadókat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.