Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137001) Piti1


Piti1
tag

Sziasztok!

1 nap alatt visszaesett a WN8-am, holott a napi statok szerint átlagom feletti volt a teljesítményem:


A WN8-at ki számolja ki? Van erre magyarázat?

[ Szerkesztve ]

(#137002) emre válasza Piti1 (#137001) üzenetére


emre
veterán

Én számolom ki. Most éppen így sikerült, de ha megdobsz valamivel holnapra összehozok egy átlag felettit.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#137003) Delávégá válasza Piti1 (#137001) üzenetére


Delávégá
tag

Kicsit olvass vissza, nem sok pár hsz. Ott a srácok leírták mi miért. :)

(#137004) ollie válasza #21346560 (#136999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát nem tudom. Már több unicum streamertől hallottam, hogy az arty nerf valójában inkább buff volt. Nem véletlen, hogy a WG akarja nerfelni a pontosságukat. Ja, és a "nerf" óta emelkedik a winrate-em artykkal, melyeket a személyes küldik miatt vettem elő.

***

(#137005) Flash Gordon válasza ollie (#137004) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Most mit vársz tőle, ment 18 csatát vlmi 1000 recenttel és ennyi elég volt hogy sommásan lefikázza az egészet....

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137006) h1mpi válasza #21346560 (#136999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 922 T95-ös köröd azért az nyugodt idegrendszerről ad tudomást :DDD

(#137007) po1son válasza #21346560 (#136999) üzenetére


po1son
addikt

Nem lehet mindenki igényeit kielégíteni, mindig lesznek akik elégedetlenek lesznek. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137008) 4580693


4580693
senior tag

Háhá, megint elszaporodtak a szellemlövések, minden csatára jut 1-2. :U

(#137009) #21346560 válasza h1mpi (#137006) üzenetére


#21346560
törölt tag

És ezek után elképzelhető, én mennyire szeretem a nyitott pályákat! :DDD

(#137005) Flash Gordon
Szerintem elég gyorsan meg tudom ítélni a változást, ha előtte sokat artyztam...

[ Szerkesztve ]

(#137010) Flash Gordon válasza #21346560 (#137009) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Bár úgy lenne hogy lenerfelnék a sárga földig a legmérgezőbb járgányosztály, sajnos attól még eléggé távol áll, de én örülök hogy te nerfként éled meg. Szerintem engedd el...van még az artykon kívül élet...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137011) #21346560 válasza Flash Gordon (#137010) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem az egész játékot elengedem, mint ahogy el is kezdtem, az utóbbi évben mentem vagy 150 csatát...

Számomra ez csak szórakozás, semmi komoly, és ahogy valami kezdi elveszteni a szórakoztató jellegét, nem érdemes tovább foglalkozni vele...

[ Szerkesztve ]

(#137012) Flash Gordon válasza #21346560 (#137011) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

40k feletti csataszámmal lehet én is el fogm engedni, 6 éve játszom többé-kevésbé rendszeresen de csak kb. kicsivel több mint a fele a tiédnek....

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137013) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, a mostani berlini akcióban kapható thunderbolt-ot feldobálja tier8-ba is?
Mert van nekem tier 5-ös prémium járgányom és azokat nem, de a tesztek alapján tudom is hogy csak 5-be 6-ba engedi őket, ennél a járgánynál ezt nem tudom nincs róla még teszt(a world of tanks magyar portálon). 4k-ért mint kezdő játékos nem veszélyes összeg ez(nagy csomagot nem veszünk :DDD ), nem is tervezem feljebb menni, míg egy tisztességes arányt össze ne hozok lassan.
Bár wow-ból jöttem át és ott mondtam hogy micsoda noobok vannak, és sem vagyok jó annyira ott sem 50%-os leszek tier9-be vagyok teszem hozzá, de itt hát ez felülmúlja azt is. Mindegy még nem igazán frusztrál a dolog, pedig most szabadidőmben tolom rendesen, biztos idővel kiégek, akkor majd pihentetjük egy kicsit. Úgyis szoktam 2-3 hónapokat kihagyni érzésem szerint kell is.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#137014) jano_77


jano_77
nagyúr

9.19!
Ha ezeket a dolgokat tényleg bevezetik és úgy, ahogy itt és itt le vagyon írva, akkor a következő pöcs lesz a legjobb ami eddig volt/van a WOT-ban. Szerintem egyébként a jelenlegi is jól sikerült változtatás. Szerintem élvezetesebb lett a játék az artykkal, és mondom ezt úgy, hogy rühellem őket, de hát a küldetések miatt kellenek. Viszont a szakasz lehetőségének kizárása nem kicsit sújtja őket, nem véletlen szerintem, hogy csökkent a darabszámuk a csatákban. Sokszor megyek, megyünk olyan csatákat egymás után, hogy egyetlen arty sem volt.
Mondjuk ezek a lehetőségek meglehetősen hátrányban fogják részesíteni azokat, akik mondjuk kevésbé tudnak érvényesülni a rangsorolt csatákban.

(#137013) Razermazer: ha jól tudom akkor ez egy tier6-os prémium járgány, és mivel eltörölték már a tier limitet, így szerintem feldobja tier8-ba. Viszont a mondatokkal nem nagyon vagy barátságban, ahogy nézem, mert elég kacifántosra sikeredett több mondatis. Koncentrálni kellett, hogy megértsem, mit is szeretnél. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137015) Gyuri27 válasza jano_77 (#137014) üzenetére


Gyuri27
félisten

Feltalálták a melegvizet.
Évek óta mondom, hogy a győztes csapat botjai ne kapjanak semmit. Meg, hogy a vesztes csapat felsőháza ne legyen büntetve.
Amúgy ez a rendszer megint nem kezdő barát.
Lehetne t8-9 is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#137016) Razermazer válasza jano_77 (#137014) üzenetére


Razermazer
őstag

Köszi a választ, egyébként azért kérdeztem ezt, mivel a churchill 3-at és excelsioromat ezek vannak nekem mint prém tankok, nem dobálja fel csak tier 5-be és 6-ba(Viszont szakaszba már ezekkel is jártam tier7-be vért izzadtam teszem hozzá, ha csak szimplán egyedül megyek akkor nem dob fel a szakaszban is mindenki tier 5-volt!!!!). No sebaj majd ügyeskedünk, próbálok nem meghalni azonnal a magasabb tierben. Igen kicsit kacifántosra sikeredett, a tegnapi dorbézolás hatása még tart :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#137017) jr1994 válasza Gyuri27 (#137015) üzenetére


jr1994
addikt

Nem kezdőbarát hogy a győztes csapatból a 12. ugyanúgy megkapja a jutalmat mint az első?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137018) h1mpi válasza jano_77 (#137014) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért tier10-re ráhúzni egy játék szisztémát elég erős lesz. Nem biztos, hogy mindenki ott akar nyomulni... szerintem ez nem fog bekerülni vagy nem így :U

(#137019) Stanislav84 válasza h1mpi (#137018) üzenetére


Stanislav84
tag

Plusz gazdaságilag is elég keményen hazavágja az embert ha mondjuk átlagosan 1 hétig 5 órában, óránként 5-6 csatát megy az ember tier10-ben, és még nyerni is akar, akkor a gold lőszert is be fogja tölteni előszeretettel, akkor elég veszteségesek lesznek a csaták kredithozam tekintetében.

Márpedig írták, hogy ugyanolyan lesz a kredithozam és a veszteség is, mint random csatákban, azzal a különbséggel, hogy ha elértél egy nagyobb ligabesorolást, akkor kapsz extra kreditet. A gond csak az, hogy ami kreditet kapsz, az eltörpül amellett, mint amennyit ráköltöttél, hogy elérj a szintre.

szerk.: véleményem szerint minimalizálni kéne a kredit veszteséget a ranked meccseken éppen ezért is (prémium fogyó cikk épp eleget visz el).

[ Szerkesztve ]

(#137020) Flash Gordon válasza h1mpi (#137018) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A wg bevallottan a high end contentre gyúrt, azoknak való akik kifarmoltak mindent és nincs motivációjuk a játékban, a kocka-pro gamereknek egy kis maszlag...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137021) Elcan válasza Gyuri27 (#137015) üzenetére


Elcan
tag

Pontosan! 100%-ig igazad van. De lehet ebből sem lesz soha semmi, mert az idióta vérpistike, aki megveszi a Löwe-t,vagy a Defendert még a végén megunná és otthagyná a játékot és akkor, hogy adnak el neki fekete Löwe-t legközelebb?

(#137022) Gyuri27 válasza Elcan (#137021) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd lesz prem 10-s tank. Problem solved. Mehet rangsorolt csatába.

Amd - Radeon - Ryzen

(#137023) Balesz1899 válasza Razermazer (#137016) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ha nem limites T5-tel mész szakaszban, persze, hogy feldob T7-ig.

Egyedül azért nem, mert tier limites járgányokról beszélünk.

(#137024) szbalogh


szbalogh
őstag

Az Emil I tényleg ilyen OP vagy csak szerencsém van vele? Csak a lánc van kifejlesztve rajta egyenlőre de így is durva.

Nick: HE_Storm

(#137025) Emu válasza szbalogh (#137024) üzenetére


Emu
őstag

Felhasználó függő is, nem csak a tankon múlik.
Egyébként Emil 1 kicsit még gyengécske (átütő erő, toronypáncél), Emil2 viszont már jól használható.

(#137026) Razermazer válasza Balesz1899 (#137023) üzenetére


Razermazer
őstag

Értem köszönöm :R

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#137027) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
becserélnék vmi prémet most nézelődöm...
a svéd prém 6-os médium mennyire jó?a pz4s lenne amire elcserélném vagy type 64..
A htc se kellene nézelődtem esetleg panther m10?,

WoT:jimmbo

(#137028) Emu válasza jimmy74 (#137027) üzenetére


Emu
őstag

Svédet nem ismerem, de a Panther nagyon állat gép, főleg ha top tier, és a kredit hozama is nagyon jó. 3k sebzéses körre pont a hétvégén kaptam nettó 88k kreditet. Ezt a kört 1257 base xp-vel honorálta a rendszer, ami egy másodosztályt ért összesen...

(#137029) Flash Gordon válasza jimmy74 (#137027) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Panther m10 sztem buff után szódával elmegy kategória, kis alfa/gyenge penes löveg a tökönszúrt prém tank ismérve... 3k sebzés kb. szökőévente lesz vele, tier 8 alatt prémet eleve nemigen érdemes venni ha a farmolás a cél és nem valami extrém igény....

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137030) Piti1 válasza Delávégá (#137003) üzenetére


Piti1
tag

Köszi megtaláltam.

Sokat mentem régen a 13 90-el ezért kaphattam ekkora pofont.

Mostmár lexarom a WN8-at.

Üdv

(#137031) adrian360


adrian360
őstag

júniusban a top of the tree egy light tank lesz, kreatív csoport sokat dolgozott a témán. úgyhogy a május után a június is a light tankokról fog szólni t8-t10 ben

(#137032) lacibacsi válasza Piti1 (#137030) üzenetére


lacibacsi
addikt

18 pont mínusz azért még nem akkora pofon... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137033) Emu


Emu
őstag

Megnéztem a statomat az új elvárt sebzésértékekkel...mókás... :D Jó pár eladott tankkal superunicum lettem, pedig mikor eladtam még épp kék statom volt csak, viszont a könnyű tankoknál (T49, RU, LTW) az eddigi 2600-2800 wn8 elég jól meg lett nyirbálva.

(#137034) e-newsee válasza jimmy74 (#137027) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem volt ilyan 6-os svédem, de mindezt kezeld fenntartással, mert én még a medeket most tanulom, szóval ez az egyéni saját véleményem. 100 pár meccsem volt vele, az nem sokat mond, de biztos lesznek itt olyanok, akik már sokkal többnél járnak vele, és sokkal hozzáértőbb véleményt mondanak róla.
Annyi, ami lejött nekem, hogy a tank nem kezdőbarát. Megbosszulta az összes hibámat. Ettől függetlenül szerettem, volt vele pár jó köröm (magamhoz képest), amikor minden összeállt. Majd ha leérettségiztem medekből, és lesz kedvem költekezni, akkor lehet, hogy megveszem újra. :)

A páncélja olyan, mint az átázott papírzsepi. Minden belövi. Pattintani sikerült vele néha napján mákból, de ha felfogott lövést kapsz, akkor valami jót tettél előző életedben. :) És arra készülj fel, hogy 4db-os táras. Ha azt kilőtted, utána 14-16 mp körül tölt újra, és a 4 skulóval saját tiert már nem egyszerű megölni. Pláne, ha nem mind megy át, vagy talál. Szóval nálam az olyan pályák jöttek be vele, ahol van elég akadály elbújni, amíg töltesz, de nem full város, és lehet messzebbről osztani. El-halluf, Redshire, hasonlók. Himmelsdorfba szerintem nem való, sidescrapingre nem alkalmas. És domb mögül bujkálni sem nagyon, a maga -6°-jával.

De még egyszer, ez mind saját vélemény, ne tessék készpénznek venni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#137035) h1mpi válasza Emu (#137033) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nyertem vele kb. 50 wn8-at, mert a cromwell b-vel sokat mentem a csataszámomhoz képest és az kapott egy nagy buffot meg még egy pár tank. Pont azokkal nem mentem sokat, amiket lehúztak :D

(#137036) Emu válasza h1mpi (#137035) üzenetére


Emu
őstag

Ne is mond, Rudy-val nekem is 2600-ról 3500-re kúszott fel a wn8, csak kevés csata volt benne...mert adventi kalendáriumból vettem. :U

(#137037) Jackson82


Jackson82
csendes újonc

Sziasztok!

Nekem a már meglévő limites tankokkal kapcsolatban lennének kérdéseim (Excelsior, Churchill III, SuperPershing, E 25, stb.), már ami a szakaszozást illeti...
Pl.: ott van az E 25, amit nem rakhatok VI-os tankokhoz szakaszban, ha meg VII-esekhez raknám -amit meg természetesen enged- , akkor meg felnyomhat IX-be is... Így hiába limites, ha a társak berakják a VI-os tankokat, akkor inaktívvá válik a garázsban... Számomra érthetetlen...

1.) Ez most még csak valami bug az új MM-mel?
2.) Vagy ez már így is fog maradni?

Üdv.

...............................

jimmy74! Én a Type 64-et most nem adnám oda semmiért! ;)

[ Szerkesztve ]

"Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el."

(#137038) e-newsee válasza Jackson82 (#137037) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez mindig is így volt. Pl a Valentine II ugyanez. 4-es limites, de ha beraknak mellé egy 4-es nem limitest, akkor egyből ott találom magam T6-ban. Annyi változott a frissítés óta, hogy csak azonos tierű (jó hülye szó :) ) szakaszokat lehet létrehozni. De a limit régen is megszünt, ha volt egy nem limites tank is a szakaszban.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#137039) Jackson82 válasza e-newsee (#137038) üzenetére


Jackson82
csendes újonc

Persze, eddig is volt tier limit... De nekem az a problémám, hogy a limites tankokkal nem lehet már vegyes szakaszban játszani... Pl.: 2 normál VII-es tankhoz nem tehetem mondjuk a T26E4 SP-et, vagy 2 normál VI-oshoz nem tehetem innentől kezdve az E 25-öt... Ha meg az E 25-öt és az említett S.Pershinget hozzápakolom a normál VII-es ill. VIII-as tankokhoz, akkor meg a csapattal cseszek ki, meg jön a rinya, hogy unfair platoon, reported, stb. Nincs mindenkinek VII-es limites tankja, de még csak VIII-as sem... Lehet így a SuperPershing-et elcserélem majd vagy az STA-2-re, vagy a Revóra... Ennek így nincs semmi értelme... Persze az E 25-öt nem kukázom... ;)

"Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el."

(#137040) fradi81 válasza Jackson82 (#137039) üzenetére


fradi81
veterán

Ha csak szakaszban játszol akkor ezek szerint kénytelen leszel elcserélni, az m4 revo jó választás.

moto g72, Ninebot d28e

(#137041) Jackson82 válasza fradi81 (#137040) üzenetére


Jackson82
csendes újonc

Sajnos annyi semmit nem érő, főleg lengyel "bot" van, hogy egyedül már nem nagyon szeretek játszani, játszok természetesen egyedül is, de akkor inkább csak felcseszem magam, mintsem élvezzem a játékot...

Akkor megérett a cserére a legelső prémtankom... A T34-et már sikeresen elcseréltem a Löwe-re ;) Akkor a következő a T26E4 lesz, mert fölöslegesen nem fog a garázsban állni... Francia vonalon eddig csak a fun-arty van, japán ágon meg azért ott lenne a Chi-Nu Kai legénysége az STA-2-höz, de szerintem is a Revo lesz, mert szeretném majd később a festés nélküli Liberót is beszermányolni, japán ágon meg az O-Ni-nál járok és van japó Tigrisem is, aztán Stop-ot nyomok, de keményen, mert a pokolra fogok jutni... ;)

"Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el."

(#137042) kchryss válasza Jackson82 (#137041) üzenetére


kchryss
addikt

Vegyél tier limites 8-ast a szakasztársaknak. ;]
Amúgy biztos baromi nehéz lett volna leprogramozni, hogy ne a tankok szintjét nézze hanem a max csataszintet amibe kerülhetnek ...

(#137043) fradi81 válasza kchryss (#137042) üzenetére


fradi81
veterán

Jó munkához idő kell :DDD

Jackson82
m4a1 szakaszra vevő vagyok mikor épp lesz hely :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137044) frame>24


frame>24
addikt

Én egy ajándék Mutz-ot (SchwarzPz 58)-ot cseréltem le a FRA Ravioli-ra, amin sokak lehet, hogy sikítanak.
De a Mutz nekem valahogy nem jött be, a papír mivolta mellé se dmg, se normális view range, se túl nagy sebesség nem társult (a type59 gyorsabb), valahogy nem élveztem vele a játékot.
Lehet user error, stb., de a ravioli sokkal élvezhetőbb, nekem ezek fekszenek, a peek-a-boom glass cannonok, 390 azért nem hazudik + ugye 1460 m/s shell velocity, amivel a suhanó LT-ket is meg lehet állítani.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#137045) lacibacsi válasza Jackson82 (#137041) üzenetére


lacibacsi
addikt

"...mert a pokolra fogok jutni..."

Ne izgulj! Nem olyan rossz hely az. Ezt jópáran tudjuk neked bizonyítani... ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137046) Imilenni


Imilenni
addikt


9.19 Ct. Most ez mi lenne? Demonstrációként lenne csak kint, hogy milyen lesz majd a rendszer?

Press "F" to pay respects.

(#137047) jimmy74


jimmy74
őstag

köszönöm nektek.
hát nem tudom akkor de ezt a htc-t elkéne cserélni...a wz-111 et se sajnálnám de mire? :F
amugy a panther2-őn milyen az új 9-es löveg?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#137048) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ne mondja nekem senki, hogy az arty nerfelve lett. Ez olyan buff, hogy ihaj. 5 perces volt a csata.



***

(#137049) Jackson82 válasza ollie (#137048) üzenetére


Jackson82
csendes újonc

Viszont legalább most már támogató szerepkörben vannak, nem műholdas célzású, sokszor mindenkit one shootoló TD-k...

"Sose szakítsd félbe az ellenséget, ha éppen hibát követ el."

(#137050) Dr.Én válasza Imilenni (#137046) üzenetére


Dr.Én
veterán

engem is érdekel, mert most nekem az jön le hogy lehet nyerni T25 pilot tankot... :F :))
hát kíváncsian várom mi lesz belőle..
teszt szerón a Tier8-10 lévő kínai könnyű tank hadosztály toltam..ideje megtanulnom hogy működnek ..eddig nem ment :B :D

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.