Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111001) bigobert válasza Fel (#111000) üzenetére


bigobert
tag

Nekem új infó, hogy a pályák különböző súlyozással jönnek. Ráadásul Kharkovot x4 jobban tolták?!

(#111002) Bad Pritt válasza Fel (#111000) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogy tetszhet az embereknek a két Prokhorovka pálya? Vagy legalábbis hogy lehet három másik, ami kevésbé tetszik nekik? :D De most komolyan, azokon mennek a legunalmasabb, leghosszabb meccsek, amik csak rabolják az időt. Kempfeszt 15 percben.

Mondjuk Sztálingrád tényleg egy elég érdekes kis csőpálya lett, rohadt sokszor (kiegyenlített meccseken), a szerencse meg a nagyobb hp pool dönt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111003) h1mpi válasza grizlisandor (#110999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

TierX tankot miért nem adunk el? :F itt azért sokszor olvasom, hogy eladja valaki a 10-es tankot. Az oka pedig az, hogy egyszerűen nem szórakoztat a játék vele, ha meg ott van a garázsban csak-csak megyek vele, de mindig megbánom. Így biztos, hogy nem fogom használni
:N

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#111004) Bad Pritt válasza grizlisandor (#110999) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Miért? Ha szar, vagy nem tetszik, ugyanúgy el lehet adni, mint egy kisebbet.
Én hármat is adtam már el, sőt, még prémtankot is (bár az csak egy Chi-Nu Kai meg egy T2 Light volt volt :D).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111005) SoulReaver válasza grizlisandor (#110999) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én simán eladom, ha nem adja vele a játék... Minek legyen, csak bosszant.... IS7, E-100, obj 268 (5x is), T34, Sp... :D

(#111006) jagada válasza Bad Pritt (#111002) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem nem a pályákkal van a legnagyobb baj, hanem az agyatlan játékosállománnyal, az teszi leginkább élvezhetetlenné a játékot.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111007) grizlisandor válasza h1mpi (#111003) üzenetére


grizlisandor
addikt

Attól, hogy pár napig nem megy vele a játék, vagy nem hagyja a wg, nem dobnék ki csak úgy x+1 millió kreditet...

(#111004) HáGé: Azok megnyugtatlak nem prém tankok. ;] Funolni jók, de gyakorlati hasznuk a TierVIII-ashoz képest semmi.

(#111005) +SoulRiever- : Nem értem a T34/SP kombót miért adtad el...

(#111008) SoulReaver válasza grizlisandor (#111007) üzenetére


SoulReaver
veterán

A t34 -el olyan szinten nem bírtam, hogy 34% os wr, folyamatos bukták és a lomha mozgás, lassú célzás miatt eladtam...

Az sp-t meg azért mert, med hez képest egy kalap kaki...

(#111009) h1mpi válasza grizlisandor (#111007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mióta megvolt kb. 2 jó csatám volt vele, tehát ez egy hosszú folyamat része volt. Most már idegből nem adok el tankot. Ez kb. 10. alkalom volt, amikor végre megnyomtam a gombokat ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#111010) nyunyu


nyunyu
félisten

El sem hiszem, hogy 2 meccsbol sikerult ma meguszni az AXet, igy csak 15k kreditet buktam.
Most johet az IS-6 maraton. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111011) Enzolord válasza nyunyu (#111010) üzenetére


Enzolord
addikt

De jó Neked.. Én szívok vele egész reggel.. Vagy jó csatám van, és bukunk, vagy nyerünk, de akkor meg egy kalap kaki vagyok.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111012) Fel


Fel
addikt

Rita blogja megszünt létezni? Azt írja, eltávolítva. Vagy átköltözött máshová?

----------------------------------------------

Újabb szörnyszülött: Object 268 variant 5, Páncél, statok.
Object 268 forgó toronnyal... Ez is biztos valami jutalom tank lesz (CW, Stronghold, kitudja..).

[ Szerkesztve ]

(#111013) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Top of the Tree-nél hogy szokott lenni a leárazás, 30% a tier 8-9-10-esre? vagy a 8-asra csak 15%?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111014) Enzolord válasza Bad Pritt (#111013) üzenetére


Enzolord
addikt

30% 8-10ig, és az egész ágra kedvezmény

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111015) SoulReaver válasza Fel (#111012) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem tetszik. De a lövege, mint ha a 263 ról lenne.

Az object 777 et miért nem lehet kipróbálni teszten? Nem a következő pöcsben jön?

[ Szerkesztve ]

(#111016) Atti777 válasza Fel (#111012) üzenetére


Atti777
senior tag

Itt az új oldal, de egyelőre üres

Путин, иди нахуй!

(#111017) Fel válasza Atti777 (#111016) üzenetére


Fel
addikt

Aha, akkor nem vész el csak átalakul. Köszi!

+SoulRiever-: Külsőre olyan, mint a 263-é, de az adatlapon ott van, hogy 152 mm-es M63, azaz a "normál" Obj. 268 lövege.

[ Szerkesztve ]

(#111018) GoTReX


GoTReX
őstag

Egy régebbi Marder II-es tankomra mindent kifejlesztettem,mégsem kapta meg az Elit sátuszt. Lehet hogy későbbiekben még lehet olyan üteg vagy motor amit megkaphat? Nem tudom miért nem kapta meg az arany " koszorús" jelölést. Mi lehet az oka?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#111019) jagada válasza GoTReX (#111018) üzenetére


jagada
őstag

A 3 következő tankot (Hetzer, Sturmpanzer II, Marder 38T) is ki kell fejleszteni, akkor kap elit státuszt!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111020) Fel válasza GoTReX (#111018) üzenetére


Fel
addikt

A következő tankot is ki kell fejleszteni, nem csak a modulokat.

Amúgy, ha valamivel elérted az elit státuszt, és a későbbiekben kap újabb modult, vagy újabb tank fejleszthető belőle, akkor is megmarad elitnek.

Ki kell fejleszteni a másik kettőt is. Kép?

Nálam elit volt a techtree átrendezés előtt is, úgyhogy azután is az maradt:

[ Szerkesztve ]

(#111021) GoTReX válasza Fel (#111020) üzenetére


GoTReX
őstag

Ja értem,ezesetben a köv. hármat ,így már tiszta! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#111022) Atti777


Atti777
senior tag

Most mi a helyzet a bokrok mögötti láthatósággal?
Én úgy tudtam eddig, hogy ha nem átlátható bokor mögül lövök, akkor nem leszek látható.
Itt viszont (kb 12 és 11 perc között) simán spotolódtam 3x is

Путин, иди нахуй!

(#111023) Kelvin válasza Atti777 (#111022) üzenetére


Kelvin
őstag

Lövésnél megszűnik 15m-en belül a bokor álcaértéke, ha picit bokor mögé állsz és onnan lősz akkor marad.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111024) Kelvin válasza Kelvin (#111023) üzenetére


Kelvin
őstag

Azt hiszem marad az esti játék mert annyi agyatlan szellemileg korlátolt játékos van most, hogy nincs hozzá türelmem így.....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111025) Atti777 válasza Kelvin (#111023) üzenetére


Atti777
senior tag

Én is így tudom, de mintha mégsem ez történne

Путин, иди нахуй!

(#111026) vhw válasza Kelvin (#111023) üzenetére


vhw
addikt

De ő elvileg "picit bokor mögé" állt, mert csak a spotolt tankok kontúrját láthatta rajta keresztül.
Bár... érdekes lenne tudni, hogy a bokrok átlátszóságát a tank melyik pontjához képest számolja a játék. Mondjuk a toronytól, vagy a tank bármely pontjától (pl. sárvédő lemez sarka).
Tesztelni kellene egy nem közép tornyos tankkal; bokor mögé beáll, megkeresni a pontot, ahol már nem átlátszó és forogni egy helyben; változik-e a bokor átláthatósága?

Esetleg kilátszódhatott valami mégis a tankja tetejéből az emelkedő talaj miatt, netán bugos a kérdéses bokor.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#111027) Bad Pritt válasza vhw (#111026) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én úgy tudom, hogy ez alapján a kép alapján a négy szélső kék spotpötty alapján számolja a bokorálcákat is a játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111028) galervin93 válasza vhw (#111026) üzenetére


galervin93
őstag

Wotwikin fenn van, mely pontokat nézi a rendszer (5-6 ilyen pont van azt hiszem). Azt meg, hogy milyen távolságra volt a bokortól a tank, ki lehet próbálni a 15m circle moddal lejátszva a replayt.
szerk.: na elkéstem, kolléga be is linkelte a képet, amire utaltam.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111029) Jolet


Jolet
őstag

Az előbb sikeresen mentem egy nullás kört az E100-al, szándékosan nem töltöttem goldot
meglőttem egy wz131-et szemből és ledobta a láncot nem sebződött, oldalba lőttem fent nem a kötényét egy jpde100-at 90 fokos szögből és nem sebződőtt, oldalról meglőttem egy t-10 tornyát és nem sebződött, a többi lővést le se írom, mert ott lehetett volna ok, amiért éppen nem, bár átütés lett volna hozzá
nem panaszkodok nincs is semmi manipuláció csak ritka az ilyen kör, gratulálok hozzá a WG-nek
ja nyertünk és végig éltem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111030) rlazol válasza bigobert (#111001) üzenetére


rlazol
addikt

bigobert: honnan veszed, h eddig 4xeresen tolták? most leveszik az eddigi negyedére, de hogy mekkora volt az eddigi, nem tudjuk. Nekem nem tűnt fel, h sűrűbben lett volna.

T10 kapcsán: ha van máshova tenned a legénységet és nem élvezet a tank, miért ne adnád el?

egész nap nem adta (3/16), de összeraktam eddigi legjobb csatám az AX-vel:
ha nem lövik el 2x az ammo rackem, akkor lett volna még egy kill (az E3), de ász vsz akkor se lett volna.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111031) SyMbioTe válasza jano_77 (#110996) üzenetére

Köszi, a múltkori Jpantheres csatámat gondoltam elküldeni, de az még 1000XP sincs meg, gondolom a vereség miatt. :) :(
Úgyhogy akkor hagyom :

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111032) GoTReX


GoTReX
őstag

Volt anno ha jól emlékszem ( videoban láttam) egy program ahol lehetett látni a damage zonákat. Neten nézelődtem de O-I-ra nem találtam. 6-ot lőttem rá a közepes üteggel Stuggal és mind pattant. Mi a neve a proginak? Vagy hol érdemes ezeket megtanulni? :U Kösz

XBOX ID: GoTReX #4839

(#111033) nyunyu válasza GoTReX (#111032) üzenetére


nyunyu
félisten

O-I modell

Szembol Stuggal sehogy nem tudod beloni, meg a legnagyobb csuzlival sem.

Ja, hogy 150 vastag a torony oldala+hatulja? Akkor azert nem birtam elobb messzirol tarkon loni az IS-6-tal. :Y
(T29-cel egyszerubb sebzest gyujteni, mint IS-6-tal :DDD )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111034) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Lassan 100%-os az első skill a Chi-Ri legénységemen.
A második skill hányadik százalékánál kell resetelni hatodik érzékre a parancsnokot, hogy egyből 100%-os legyen a skill?

(#111035) GoTReX: Az AP, APCR, HEAT lövedéknek fixen alfa sebzés +/-25% a sebzése, ha a lövedék áthatol a páncélon. Onnantól, hogy átmegy, már a random generátor számítja a sebzést.
A HE és HESH lövedékeknél nem muszáj áthatolnia ahhoz, hogy valamennyi sebzést is okozzon.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111035) GoTReX válasza nyunyu (#111033) üzenetére


GoTReX
őstag

Uhh egy masszívabb állat mint gondoltam... Még egy kérdés: Ha már átmegy a lövés,akkor minden esetben teli sebzést okoz,vagy a páncél vastagsága gyengíti az okozott sebzést? Arra gondolok hogy vastagabb páncéllemezen ,ha éppen hogy átmegy akkor jönnek ki ezek a 10-20-as sebzések a masszív tankokon?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#111036) Fel válasza nyunyu (#111033) üzenetére


Fel
addikt

Csak a T29 most nem játszik a 450k-s marathonban... :P

(#111037) nyunyu válasza GoTReX (#111035) üzenetére


nyunyu
félisten

Tizen-huszon sebzesek: valaki HE loszerre valtott, mert APvel nem lotte volna at.
HE a pancelba hatolas merteketol fuggoen sebez, ha alig karcolja a pancelt, akkor jonnek az ilyen tizen-huszon sebzesek.
Felteve persze hogy jo szogben talaltad el a tankot, mert egyebkent ez is pattan, ha nagyon lapos szogben talalod el a feluletet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111038) nyunyu válasza Fel (#111036) üzenetére


nyunyu
félisten

Ups, akkor ezt jol beneztem. :W

Sebaj, akkor megyek E75-tel. :DDD
Mar alig akad a garazsban par heavy, amivel szivesen jatszok.

Szovjeteknel KV1-S85 volt a legnagyobb heavym, atnevezesnek alcazott nerf ota porosodik, IS-t sose vettem meg.
Kinaiaknal orulok, hogy par hete befejeztem a 110-et, nem hiszem, hogy tovabbmegyek azon az agon.
Prem WZ-111-et az utobbi 2 honapban napi szorzozasra sem guritottam ki, mert jobban gyulolom, mint a penznyomtatasra hasznalt IS-6-ot.
Franciazni sem szeretek, ugyhogy az 50 100-at sem vettem meg.
Japanoktol az O-I-nal hullott ki a maradek hajam.
Amerikaikbol csak az M6, T29, meg T110E5-ot tartottam meg, de tier10-ben nem szeretek 15-20fps-sel jatszani, mert mindig elobb kapok kettot, mint hogy eszrevegyem, honnan lohetnek. (Ugyanez a bajom az AX 750XP-jevel is :( )
Britek? Elso ket Churchillbol eleg volt, harmadikat mar nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111039) GoTReX válasza nyunyu (#111037) üzenetére


GoTReX
őstag

Aha szóval akkor csak robbanó lövedékeknél számít . Amúgy logikus mert ezek a 10-20 sebzések tüzérnél jönnek ki,ahol az alaplőszer az HE. :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#111041) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na végre, meglett az ász ezzel a retek O-Ho-val. Persze ehhez hülye ellenfelek kellettek.

És megvan a toborzószöveg erre a mamutra:

Nálad a méret a lényeg?
Unod, hogy a Maus mellett eltörpül a tankod?
Rosszul leszel a sebességtől?
A "lassan, de tovább érsz" mottó híve vagy?
Utálod, hogy állandóan melléd lőnek az artyk?
Szereted (be)gyűjteni a nemesfémet?
Túlzottan nőies szerinted a csőlehajlás?

Akkor a te tankod az O-Ho!

***

(#111042) Greentea válasza fradi81 (#111040) üzenetére


Greentea
senior tag

Nekem is ilyen. :U :F

2x2 néha 5

(#111043) Jolet válasza ollie (#111041) üzenetére


Jolet
őstag

olyan negatív vagy, csak várd meg a 9-est
az utóbbi egy hétben mintha nem is ugyanaz a tank lenne, vagy el sem találok vele semmit vagy nem ütöm át, sorra jönnek a 8-900 dmg-s nyertes csaták, holott előtte azért a 3000 se volt ritka madár
igaz mióta megy az event azóta szinte nincs olyan csata amiben ne lenne legalább 2-3 arty, de az 5 se ritka már, az meg ugye egyenlő a halállal

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111044) zodo válasza fradi81 (#111040) üzenetére


zodo
nagyúr

Lefoglalták az arany és free xp készleted ha úgy akarják, visszakapod ;]
Korábban volt ilyenem az elsőként elkezdett fiókomon de hogy miért nem emlékszem (talán újra telepítettem a játékot) de hamar visszakaptam.

Szerk: Ránéztem, nálam ott van minden egyes arany és free xp.

[ Szerkesztve ]

(#111045) Greentea válasza zodo (#111044) üzenetére


Greentea
senior tag

Visszajött nekem is. :)

2x2 néha 5

(#111046) bigobert válasza rlazol (#111030) üzenetére


bigobert
tag

A linkelt oldalon olvastam.
"Stalingrad: map occurrence probability remains on the lowered level, introduced with Update 9.13
Kharkov: map occurrence probability reduced four times to match the level of Stalingrad
Windstorm: map occurrence probability remains unchanged for the time being."

Bocsi, ha nem szép. Mobilról vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#111047) #43783936 válasza ollie (#111041) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor már inkább a T95.
Tegnap kétszer is reportoltak, mert nem hitték el, hogy annyira lassú. :DDD

Kétszer futottam neki a hatos japó heavynek, de másodszor is eladtam.
Ha mindenképpen artymágnes akarok lenni, akkor ott a T95 és a TOG.

[ Szerkesztve ]

(#111048) wwenigma válasza #43783936 (#111047) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Type4 Heavy

64000xp-s nagy agyu nelkul. Na az szep. :) T95 dombon legyorsulja.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111049) Jolet válasza wwenigma (#111048) üzenetére


Jolet
őstag

a nagy ágyú is egy kalap szar

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111050) Greentea


Greentea
senior tag

Mivel ma heavy akciók vannak, ezért megvettem a Tiger P-t.
Ez a baromi nagy kupola mennyire idegesítő. :( Bárki belövi, rejteni meg nem lehet.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.