Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#14001) joergie válasza L-e-f-i-e (#13995) üzenetére


joergie
őstag

kipróbáltam és lófaxt se ér, ugyanúgy lehet írni csak nem látod, és a pittyegést se látod. szóval véletlenül se használjátok. én a csetbe írás lehetőségétől szeretnék megszabadulni, de ahogy látom csak vhw féle módszer marad, az ablakot viszont ide oda húzom mindig úgyhogy az se az igazi...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#14002) vhw válasza Angel1981 (#13998) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem hátul van, nem nagyon rémlik, hogy szemből gyújtottak volna már ki.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14003) PR0JECTNR56 válasza Remus389 (#13996) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Cserébe viszont a Dragon készlete klasszisokkal jobb kidolgozású a részletekben (méret/alakhűség, külső részletek kidolgozottsága, lásd: varratok, hengerelt/öntött acélfelületek stb.) A legjobb megoldás egy Academy belső tér/CMK belső tér kombináció, a Dragon kit főbb elemei, meg mondjuk Friulmodel lánctalp és még valami random fotómaratás. Nyilván ennek a végösszege jóval magasabb mint az általad összerakott Academy készleté, ami kora ellenére egy szép készlet.

(#14004) Angel1981 válasza vhw (#14002) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszönöm szépen! :R
A sebtiben kutatott infók alapján is inkább erre tippeltem - bár azokból sem volt teljesen egyértelmű...

(#14005) Remus389 válasza PR0JECTNR56 (#14003) üzenetére


Remus389
veterán

így is sokba került, hisz vettem airbrush-t is hozzá(+11000), nem volt kompresszor, Vaterral felesbe vettünk egy barkácskompresszort (+15000 a feleár), kellett mindenféle festék is, összesen az is egy 7-9000Ft volt(azért mert a külső festék az Tamiya akril, 3*1500Ft+a többi olcsóbb olajdfesték)

oké a kompresszor másra is jó, meg az airbrush is megmarad(airbrush nélkül a kamuflázs kb lehetetlen, és olyat akartam)

de hogy pl még több kitből csináljak egy olyat ami kompromisszummentes, illetve akkor már fel lehet úgy javítani fanatikus módjára mint amit linkeltem (meg talán meg is haladná a képességeimet)

meg lehet +5000 Ft-ért sárgarézből esztergált lövedékeket venni(de abból kettő kell, így +10000)

a belső tér matricái postaköltséggel+ az lövedékek felmatricázása is +4000Ft (mondjuk ezeket majd megveszem mert sokat dob)

szóval az már túlzás, így is impresszív darab, jól néz ki így is :K lehet elviszem makettversenyre is

szóval százezret is el lehet rá költeni ha full-fullosra akarod, szerintem amit linkeltem, ő nem kötött semmilyen kompromisszumot+tehetsége is van, neki biztos sokba került, kár hogy nem fújt rá álcafestéket, meg 1-2 figura arca se túl jó(a tankhoz képest persze)

de a tigris ilyen volt eredetileg is, nagyon drága, munkaigényes, nagy szakértelemmel elkészített, cserébe ütős

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#14006) dorka16


dorka16
aktív tag

Na ki is ajánlotta nekem a Churchill-t? Remélem csuklott az elmúlt 2 órában. :D

(#14007) PR0JECTNR56 válasza Remus389 (#14005) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát igen, sohasem maga a modell drága, hanem amit venni kell hozzá, ez már csak ilyen. E-bay/Luckymodel-t esetleg használsz? Hosszú távon sokat lehet vele spórolni és a választék is nagyobb. Jómagam egy Hetzer-t (Academy) újítottam Szöulból és a hazai listaárnál kb. 3200Ft-al olcsóbban jött ingyen postával. Rövidesen kész lesz, de hogy ne csak a szöveg álljon itt (a pocsék színhűségért és a meglehetősen felületes háttérért illetve az egyéb anomáliákért előre is elnézést kérek):



[ Szerkesztve ]

(#14008) Remus389 válasza PR0JECTNR56 (#14007) üzenetére


Remus389
veterán

jó lett, ez az Academy Hetzere, ehhez adnak olyan előregyártott maszkolót amivel könnyű elkészíteni a kamuflázst

ez egy könnyen elkészíthető kis ügyes makett

ecsettel csináltad?

tudom nem makett topik

annyit csinálnék max, hogy ahol így kidudorodik a festék, esetleg kicsit vmi Gilette pengével lekapirgálnám, de különben tök jó, lehet levezetésnek csinálok egy ilyet

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#14009) PR0JECTNR56 válasza Remus389 (#14008) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Így van a standard késői verzió kamuflázsához (kontúrvonalakhoz) előrevágott maszkolópapír van. A Tigrishez képest kevesebb alkatrész, félszemenkénti lánc stb. Mivel köztudottan a Hetzer a kedvencem, így ez egy must have volt a gyűjteménybe. A főbb színek Tamiya Spray, a sárga/barna vonások a mintában ecsettel készültek. A tetején lévő ponyva papírzsepi. A koszolás részletei pedig hála a remekbeszabott fotóknak totál nem látszanak.
A kontúrok szélén látható kidudorodó ívek ívelt pengével el lesznek dolgozva, a végső wash-t követően pedig teljesen sima lesz a felület, ezért is írtam, hogy még nincs kész. :)

[ Szerkesztve ]

(#14010) Remus389 válasza PR0JECTNR56 (#14009) üzenetére


Remus389
veterán

tetszik, csak nekem már van egy hasonló, Jagdpanzer 4-es makettem, hasonló festéssel(ez a 3 színű, pettyes, meg maga a jármű is hasonló), persze kevésbé szép hisz régen csináltam, de azért elmegy

engem mondjuk a StuGIII érdekel, esetleg egy olyat csinálok levezetésnek, szépen összeragasztgatom, lefújom erre a páncél szürkére, a kerekei gumirésze lesz csak macerás max, lánctalp pedig gumis, tehát az is hamar meg lenne

pár nap, a Tiger után meg se kottyanna, easy, semmi belső tér meg álcafesték

valami ilyesmit, halálfejjel, olyan gonosz(mondjuk hosszú csővel, 75 millissel)

a StuG pedig a németek legsikeresebb harci járműve volt(ha figyelembe vesszük az előállítási költségeit, sőt egyes tábornokok jobban örültek 4 StuG-nak mint egy Tigrisnek, és mobilisebb is volt, nem robbant le gyakran)

szóval a StuG a szimpi, a Hetzer túl későn jött és viszonylag kevés, bár jó volt az is, de már nem nagyon szólt bele a dolgok menetébe

a Tigris pedig, nem érte meg a ráfordítást, túl drága, túl kevés, túl bonyolult volt

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#14011) PR0JECTNR56 válasza Remus389 (#14010) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha Stug III akkor Dragon esetleg a Tamiya régebbi készletei közül egy-kettő jöhet szóba. Kerekeknél esetleg érdemes elgondolkozni a Quickwheel-en vagy a hagyományos papír alapú megoldáson. A hosszú cső/páncélszürke kombinációt viszont nem lesz könnyű olyat találni, ha a történelmi hitelesség szempont.
Nekem a Hetzer is egy 8 hónapos projekt volt és még mindig nincs kész, az idő szűke ugye, tehát belső teres cuccokat nem szívesen vállalok, bár most nyáron talán jobban lesz időm. A Tigrishez pedig gratula nem egy egyszerű darab.

(#14012) Remus389 válasza PR0JECTNR56 (#14011) üzenetére


Remus389
veterán

volt szürke színű stug 3 ausf G(tehát nagycsövű), legalábbis a képek alapján biztos

na egy ilyen kéne, hisz szürke színű tank nincs még nekem, csak sivatagi ill erdei terepszínű

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#14013) robogo81 válasza dorka16 (#13957) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szép munka,gratula,nekem 3 napja fele ennyire adta be az ászt,igaz 8 killell,meg a kv1-szerű 85 mm csővel,nem a toppal.

(#13952) dfsz34:: Pont velem esett ez meg tegnap,a Pearl River pályán elesett az a nagyobb csapat,amelyik keletre tartott északon,átjött egy 4-es csapat,de nem egyszerre értek a vízfolyásnál lévő részben leomlott hídhoz. Is,jagpanther,t34,is3 a sorrend.
Nálunk akkor már maradt 1 gwpanther+t69+t34+ jt8.8.
A t34 + a t69 lerendezte azokat akik maradtak a déli+ nyugati oldalon,vagy 3 tank(a t34 kilőve),addig a hidnál a (43 HP-s) 8.8-as,kilőtt a 4-esből 3-at(az is3 lőtte ki d,e egyszerre a 88-al,így az is kilőve),az utolsó 2 tankot(a kevés hp-s t34,meg az ellen bázisán lévő artyt) pedig a t69-es lerendezte.
Így lett a szinte biztos buktából gyönyörű győzelem,még az ellen is gratulált.
Ha bevárták volna egymást akkor a jt 8.8-ast könnyen ki tudták volna szedni,de szinte libasorban jöttek,az meg adta a 240-es sebzéseket szűk 5 másodpercenként.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#14014) cocki válasza Remus389 (#14012) üzenetére


cocki
tag

Akkor jöhet egy kis poRuszki is :D

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#14015) Linkin


Linkin
senior tag

110-el jó ez a stat ? valahogy nem érzem ezt a tankot
211 meccs
301 kill
1549 effi vagy wn6 pontosan nem tudom melyiket írja az xvm

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#14016) Macka


Macka
veterán

Olvastam, hogy sokan dícséritek a T34-1-et. Hát nekem kb. minden 3. körben kiugyullad, van, hogy egy csatában 2 alkalommal. Olyan minden 8 körben kap egy ammo racket is. Szemből a testet még egy légy is átlövi, vezető kuka.

(#14017) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Egy kicsit alkottam. Hátha valakit érdekel!

A Zver féle minimalista célzórendszert honosítottam, pofásítottam.

Előnye! Nincs lag! Könnyen testre szabható. Pontos :D

Ki lett egészítve egy kis info-val a célkeresztről jobbra, a becélzott ellenségről, tank tipusa, töltési idő, látótávolság, ágyú.

+Kiegészítés közvetlenül a célkereszt alatt számolja a ez ellenfél effektív páncélját.

+Kiegészítés a képernyő alján mutatja a te aktuális effektív páncélvastagságod. Beforgatásoknál jól jön.

Ha valaki kiprobálná innen letöltheti.

A konfigurációs fájl (MSSetting.xml) magyar nyelvű segédlettel ellátva. Hogy akár te is megcsinálhasd a saját célzórendszered.

Mielőtt telepítenél azért ments!

(#14018) Macka


Macka
veterán

AT2-höz melyik ágyú ajánlott??? :R

(#14019) Angel1981 válasza Vitiris (#14017) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmm.....nekem felkeltette az érdeklődésemet, nagyon ügyes munkának tűnik! :R

Ezt a verziót már nem piszkálnám, de megköszönném, ha majd megírnád fórumon, hogy a 8.7-tel is működik-e?
Ha igen, asszem kipróbálom! ;)

Okok, köszi szépen! :R

Macka: harcmodortól függ. Ha szereted a közelharcot, akkor a tarack. Ha inkább távolabbról szeretsz lődözni, akkor egyértelműen a másik.
Mindkettővel lehet jól ügyködni, tényleg a harcmodor dönt.
(Mondjuk T7-ek ellen megsütheti a tudományát az ember, de ez van...)

[ Szerkesztve ]

(#14020) Vitiris válasza Angel1981 (#14019) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A teszt szerveren megy! Szerintem sima ügy lesz.

(#14021) v!ct0y válasza Macka (#14018) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mk.V.

(#14022) nyunyu


nyunyu
félisten

Valaki elmagyarazna, mire jo a SU-101?

TDnek alkalmatlan, kamikaze scoutnak meg nem eleg gyors.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14023) Vitiris válasza nyunyu (#14022) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Roham TD! :D

(#14024) nyunyu válasza Vitiris (#14023) üzenetére


nyunyu
félisten

Ennyi pennel, ami meg egy nyolcas tankot se lo at biztosan?

Masreszt UE57-tel szopni Provinceon meg elmegy T3-ban, mert par kor utan elmulik, na de tier8-ban?

Elobb meglattam, hogy Sacred Valley jon, tenyereltem is ra az Alt+F4-re. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14025) Plasticbomb válasza nyunyu (#14024) üzenetére


Plasticbomb
addikt

FAIL Platoon..XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#14026) virkir válasza nyunyu (#14022) üzenetére


virkir
veterán

Nézd meg állítólag szép kör
A 219 meg ne mond már, hogy kevés.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14027) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Én is3-al szembe egy t32. Lő egyet, rekesz. Megjavítom. Lő még egyet rekesz ismét. Vizes lőszertartóval és biztonságos elhelyezéssel. GG WG. :R

(#14028) Iron Funeral válasza virkir (#14026) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pláne, hogy van hozzá hám'harmincas goldammóóó

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14029) Angel1981 válasza v!ct0y (#14027) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez tényleg méreg, elismerem. :(((
De ugyebár megtörténhet, és most meg is történt.

Amúgy tényleg mennyire jellemző az ammo rack az IS-3-ra?
Mondjuk 100 csatából hányszor pukkan el az ember, és hányszor lesz sárga a rack?

[ Szerkesztve ]

(#14030) Jolet


Jolet
őstag

tegnap meglett ezzel is a tankász...

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#14031) v!ct0y válasza Angel1981 (#14029) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem 100 ból 25 be tuti ellövik. Robbanni meg nem is tudom, hogy robbantam-e már fel...

(#14032) Veatta válasza Vitiris (#14017) üzenetére


Veatta
aktív tag

Feltettem, semmilyen más mod nincs fennt, betölt a csata végigfut a töltésjelző de nem lép be a csatába.
Mi lehet a gond?

(#14033) Ispy


Ispy
veterán

Ide is beteszem, hátha itt több szerencsével járok :)

Kérdés itt.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#14034) LZs?! válasza Veatta (#14032) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Sziasztok,

A minimalista mod tetszik, de ugyanígy jártam én is...

Nevermind...

(#14036) virkir válasza Ispy (#14033) üzenetére


virkir
veterán

Mekkora felbontásban?
Milyen játékbeli beállításokkal?
Azzal a procival ami az adatlapodon van?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14037) Ispy válasza virkir (#14036) üzenetére


Ispy
veterán

Minden beállítást maxra rakott automatikus felismeréskor, 1905x1002 a felbontás, igen az adatlapon lévő konfiggal játszok.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#14038) grex4


grex4
aktív tag

Kíváncsi vagyok már a Heavy Contest eredményekre nagyon.

USA 5 Millió játékost 1 nap kiértékelni, Orosz 15 Milliót 3 nap így az EU-t 2 nap alatt ki kellett volna már és 1 hét elteltével még mindig semmi... Ez már diszkrimináció :(

üdv

(#14039) sith7


sith7
nagyúr

Nyugtassatok meg, hogy az AMX 50 120 nem lesz ilyen papír, mint az AMX 50 100 ... :U

(#14040) virkir válasza Ispy (#14037) üzenetére


virkir
veterán

Akkor szerintem annyi az annyi ha jól tippelem a felbontást. Mert olyan nem nagyon van amit írtál :D
De majd jön valaki akinek olyan kártyája van és kijavít ha nem jól gondolom.
Nálad inkább a processzor lesz a szűk keresztmetszet.

sith7
Szerinted az a +10mm mennyit fog számítani? Ott ahol bőven 250+ átütéssel jönnek szembe? :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14041) Cucuska2 válasza virkir (#14040) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ha ablakos módban játszik?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14042) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Leopard PTA nem örült asszem :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#14043) sith7 válasza virkir (#14040) üzenetére


sith7
nagyúr

Abban bíztam, azt mondjátok másképpen döntött a páncélzat, vagy ilyesmi :O
egyszerűen nem pattanik róla semmi, bárhogy forgatom be :(

(#14044) vhw válasza sith7 (#14043) üzenetére


vhw
addikt

Hát a francia heavyk nem arról híresek, hogy pattenékonyak :))
Egyedül az 50B-nek lesz egy komolyabb hull páncélzata szemből és ennyi.

De épp emiatt, tökmindegy, hogy sima vagy prem lőszerrel lőnek, egyáltalán nem fogod megérezni, hátrány nem ér :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14045) Diarmand válasza sith7 (#14043) üzenetére


Diarmand
senior tag

Az 50 100 enyhén nem arra van, hogy beforgasd oszt hagy lőjék :C

Fölösleges beforgatással szenvedni, odafutsz, kilövöd a tárad és visszafutsz :D Vagy messziről is lövöldözhetsz mert a pontossága megvan hozzá. Persze nem árt célzásturbózó cuccokkal és skillekkel felszerelni.

(#14046) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Hali

Még regebben olvastam a roaming-ról ami elvileg az mondta ki h a szerverek közt lehet majd váltani, ami elvileg úgy volt, hogy szilveszterkor lesz éles.

Szóval akkor az lenne a kérdésem, hogy ez így is lesz vagy visszavonták?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#14047) Vitiris válasza Veatta (#14032) üzenetére


Vitiris
aktív tag

hmm használsz valamilyen zoom addont?

Felraktam egy új verziót a Minimalista. Kiszedtem belőle azokat a dolgokat amik zoom módokkal összeakadhatnak.

Remélem így menni fog.

(#14048) Vitiris válasza Veatta (#14032) üzenetére


Vitiris
aktív tag

van egy python.log a world of tanks könyvtárába. Eltudnád küldeni nekem az utolsó szekciót belőle? a vonalak köztit! Ahol a fagyás volt.

(#14049) Macka válasza v!ct0y (#14027) üzenetére


Macka
veterán

Az én IS3-amat vasárnap 3x ammo rackelték... :C Péntek óta olyan szinten szopok megállás nélkül, T5-től T10-ig mindennek, hogy kb. 20 csatából van 3 nyerő. Mivel tegnap is ez ment, hogy kíméljem a vérnyomásom, uninstalláltam a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#14050) #43783936 válasza v!ct0y (#14027) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valami furcsa véletlen faktor is lehet benne.
200 csatát lenyomtam at-8-cal úgy, hogy nem fordult elő se kigyulladás, se olyan hogy egy lövésből kiszedjenek.
Majd eljött a szép nap, amikor kb 14-15 csatából csak egyet éltem túl.
A tűz és az egy lövésből kinyírás váltogatta egymást. :W

Tegnap zsinórban 6 alkalommal égett le az M8A1-em.
Pedig annak elég ha ráfordulnak, már attól felrobban. :D
Eddig még egyszer sem égett.
Fura. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.