Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#30001) PAtr0n válasza Bingisz (#29995) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem meg még azzal nincs tapasznyalatom :)
de ha relatíve lassú, papír, és nem sebez, csak pofozgat, akkor hasonló lehet mint a DW2.

nyunyu:
Akkor jókor tettem fel az xvm-et ezek szerint :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#30002) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Nagyon bejön ez a Su-100Y.
Célzógyorsító, Töltésgyorsító felszerelve. Tehát mi legyen a harmadik? Maradjon a venti amit a kolléga javasolt, vagy legyen inkább a peliszkóp?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#30003) csapee


csapee
senior tag

Is3 vs (Is4, 7 és Jagdpanzer E100)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#30004) Linkin


Linkin
senior tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem cleverland videói nem túl reálisak minden modult free xp-ből húz ki így nem nehéz irtani már az első meccsektől.

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30005) csapee válasza Linkin (#30004) üzenetére


csapee
senior tag

Nálad le van tiltva a szabad tapasztalat? Ellőtted is szabad a pálya! Amúgy inkább csak olyan bujkálós lesipuskás, nem arcba mászós durrogtató, de abban profi :R

Csapee

(#30006) Bingisz válasza Linkin (#30004) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért, te mire költöd a free xpt?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#30007) KisApám válasza Linkin (#30004) üzenetére


KisApám
addikt

Én szoktam nézni
Amway921WOT,
Ph3lan,
lunzcgabo,
Karvaly,
DezGamez,
QuickBabyTV és
cleverland videóit kaja közben :D

Minden napra valami friss. :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30008) odrif válasza KisApám (#30007) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ez jó megnézem, köszi!

20 éve a Prohardveren

(#30009) joergie válasza Bingisz (#30006) üzenetére


joergie
őstag

nem termelsz ki annyi freexp-t hogy minden következő tankot fullos állapotban kezdhesd.tier8-ból tier9be mondjuk 160kxp 5%-a 8ezer freexp. mit fejlesztesz ki 8k xp-ből egy tier9esre? a lánctalp felét.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#30010) diegho


diegho
nagyúr

Én a régi accon ha tankot húztam, akkor is az összes olyan tankot dupláztam minden nap, amikkel jó átlagxp-t csináltam, mert így könnyen jött a free, most meg van 10 helyem, ebből 3-4 tankkal játszok, alig van free és bizony óriási különbség van stock és elit állapotban a tankokkal elért eredményeim között, ha minden tankot eliten tudtam volna kezdeni, nem 2200WN-em lenne, hanem minimum 2400. Rengeteget számít a free xp a statisztikában, akkor meg pláne, ha valaki úgy kezd egy 2. accountot, hogy 8-as prémium tankot vesz, átugorja a kényes tankokat...

(#30011) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na ennél a meccsnél éreztem azt, hogy érdemes ezzel a játékkal játszani. Élveztem minden egyes percét, pörgött a játék, a társak sem voltak noobok, az ellenfelek is mindent beleadtak, tényleg le a kalappal mindenki előtt. Ha tűztámogatást kértem, kaptam, mindenki tudta a dolgát és derekasan adták nekem a spot dmg-t :)
Rég volt, hogy ennyire jó meccset mentem volna, mondjuk számok alapján nem is volt annyira kiemelkedő, de érzésre nagyon is :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30012) #95904256


#95904256
törölt tag

Bishop, top gun, jó sok sebzés... és nem elegendő az 1.osztályhoz sem! :DDD

(#30013) Linkin válasza csapee (#30005) üzenetére


Linkin
senior tag

Van free xp-m de nem 180 ezer hanem ami összegyűlik

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30014) nyunyu válasza #95904256 (#30012) üzenetére


nyunyu
félisten

Keveset spotoltal :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30015) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok !

Pár napja nem olvasom a fórumot és már többszáz hozzászólás született :Y
Nem tudom most végigolvasni, esetleg tudtok segíteni, hogy mi lehet a gond: 8.9 óta, Nyunyu modpack használatával állandóan kilép a játék. Random módon, többnyire csaták után.
Felraktam a legújabb xvm-et, az sem segített. Mit javasoltok ?

Köszönöm:
Tbor

(#30016) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Úram miért büntetsz így!!!! :W :W :W :W Epic lost! (részemről)

(#30017) Chris0321 válasza Tbor (#30015) üzenetére


Chris0321
addikt

(#30018) SoulReaver


SoulReaver
veterán

(#30019) munnergep


munnergep
senior tag

Továbbra sincs kérdésem a játékosok mentális képességét illetően.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30020) PAtr0n válasza SoulReaver (#30018) üzenetére


PAtr0n
addikt

Dehogy is koczka! :D
Ha minden csatát csak 5 percesnek számolsz neki, az azt jelenti, hogy cirka 2 és fél év alatt amióta regisztrált, majdnem 1 teljes évet játszott egyhuzamban! Azt a 2 és fél évre leszámítva azt jelenti, hogy minimum 8-9 órát játszik minden egyes nap. Ennek tuti nincs élete....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#30021) Bad Pritt válasza SoulReaver (#30018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahhoz képest annyira nem is fasza a gyerek...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30022) munnergep


munnergep
senior tag

Volt valami statisztika arról, hogy ha nem csinálsz semmit a csata alatt, akkor valami 1000 meccs alapján 43% wr körül mozog a statisztika... ha jól emlékszem.
Nekem napok óta 20-30% a WR, 1200-1800 eff mellett.
Ez idő alatt azt állapítottam meg, hogy a tudatlan hülyénél csak egy rosszabb van: az öntudatos hülye.

Drenadar: Nem az MM miatt jöttem rinyálni, meg nem a WG miatt sírni, meg nem azt mondtam, hogy jaj én tök jó vagyok, csak a körülmények...

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30023) Drenadar válasza munnergep (#30022) üzenetére


Drenadar
veterán

nagyon hálásak vagyunk, hogy tapasztalataidat megosztod a fórumon

(#30024) emre válasza munnergep (#30022) üzenetére


emre
veterán

Valakinek már egyszer tanácsoltuk, hogy ha javítani akar az adott gép win-jén akkor maradjon inkább afk. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30025) KisApám


KisApám
addikt

Kinek melyik 6th sense és játék közben beszédhangok (találat, töltés stb.) tetszenek?
Linkkel.
Szeretnék találni egy jót. :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#30026) nyunyu válasza SoulReaver (#30018) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyszer belefutottam, amikor meg ~83k kore volt.

Top tankkent vegigkempelte az egesz meccset a leghatso bokorban.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30027) Patrick76496 válasza Linkin (#30004) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ezzel nem értem mi a baj, ha van free xp-je, akkor miért nem használhatja fel? Én is amit tudok, free xp-zek, pl a tornyokat. Amíg pedig a nagy lánctalp nincs meg, addig bővítőt használok. Az más dolog, hogy egy idő után én is meguntam a videóit. Sok dologgal nem értettem egyet, amit mondott, plusz a panzerwaffen feliratot sem néztem jó szemmel a garázsában.
- - - - - - - - -
Más: Leszedtem a RU klienst, arról sem működik a roaming (EU-ra).

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#30028) munnergep válasza emre (#30024) üzenetére


munnergep
senior tag

Az lesz. belépek az összes tankommal valami csatába, garázsba vissza, ezt megcsinálom vagy 5x, aztán meglesem az eredményt :) (Ha nem riportolnak afk miatt és megúszom ban nélkül...)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30029) Jolet


Jolet
őstag

most ilyen kevésre is megadja...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#30030) nyunyu válasza munnergep (#30028) üzenetére


nyunyu
félisten

En meccs elejen meg szoktam nezni magamnak a minimum 5k meccses, de <48%-os vagy <500 effes embereket.
Ha meccs kezdete utan 3-4 perccel sem csinal semmit, akkor megy a idle/bot.

Az a baj, hogy kb. 10 meccs alatt elfogy a napi 5 riport lehetoseg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30031) Jolet válasza Jolet (#30029) üzenetére


Jolet
őstag

ha valakit érdekel itt a replay is...

amolyan céllövöldés móka volt, semmi extra

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#30032) forras2


forras2
őstag

JgPantherre melyik löveget ajánljátok?
L/71-et vagy az L/52-t?

(#30033) PR0JECTNR56 válasza forras2 (#30032) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Játékstílusfüggő, ebben a sorrendben érdemes kipróbálni őket. Mindkettő remek löveg.

(#30034) munnergep


munnergep
senior tag

T95öt fejlesztettem ki éppen, de a 155mm-es ágyúhoz még kell 66e xp. A 120mm-essel 20 év alatt össze lehet szedni rá az xp-t, nagy kínszenvedés vagy free xp-ből mindeképp vegyem meg hozzá a 155-öset? (free xp-t tartalékolni akartam az obj268-hoz, már unom a 704-et)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30035) Tbor válasza Chris0321 (#30017) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm, egyelőre működik ! :R

(#30036) Enzolord válasza munnergep (#30034) üzenetére


Enzolord
addikt

1: Mióta buffolták az XP szerzést a TD-knél, hamar összejön az a 66k.. Bár való igaz, jobb a nagy durunggal..
704re a helyedben nem szórnám el a freet.. Nem rossz tank az, nekem egyik kedvencem volt tier 9ben...
A másik mondjuk pont a T95..:) Tehát, hogy próbáljak válaszolni is a kérdésre, freeből az ágyú, aztán told egy kicsit a T95-öt, és pihentesd az Obj-et.. Azután, később előveszed, ha már elmúlt az ellenszenv..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30037) 04ahgy válasza Jolet (#30029) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szép kör! :R Gratula.

A Free XP - non free XP részhez meg ennyit tennék hozzá, most követtem el:

Kifejlesztve: E 75 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 154 000. Elköltött szabad tapasztalat: 0.
Megvásárolva: 'E 75' sikeresen megvásárolva. Elköltve: 3 480 000.
Kifejlesztve: Torony 'E 75 Ausf. B' modul kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 0. Elköltött szabad tapasztalat: 24 450.
Megvásárolva: Torony 'E 75 Ausf. B' modul (1 darab) sikeresen megvásárolva. Elköltve: 59 500.
Kifejlesztve: Löveg '12,8 cm Kw.K. 44 L/55' modul kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 0. Elköltött szabad tapasztalat: 63 000.
Kifejlesztve: Felfüggesztés 'E 75 verstärkteketten' modul kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 0. Elköltött szabad tapasztalat: 25 300.
Megvásárolva: Felfüggesztés 'E 75 verstärkteketten' modul (1 darab) sikeresen megvásárolva. Elköltve: 60 150.
Felfüggesztés 'E 75 verstärkteketten' felhelyezve a tankra.
Torony 'E 75 Ausf. B' felhelyezve a tankra.
Megvásárolva: Rádió 'FuG 12' modul (1 darab) sikeresen megvásárolva. Elköltve: 43 200.
Rádió 'FuG 12' felhelyezve a tankra.
Megvásárolva: Löveg '12,8 cm Kw.K. 44 L/55' modul (1 darab) sikeresen megvásárolva. Elköltve: 310 000.
Löveg '12,8 cm Kw.K. 44 L/55' felhelyezve a tankra.

Gondolom, pont akik ellene vannak, épp azok sírnának legelőbb, ha stock E75-tel az ő csapatukban lennék, hogy már megint szopóágra teszi őket a gép. :U

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30038) munnergep válasza Enzolord (#30036) üzenetére


munnergep
senior tag

Megvettem, megpróbáltam a 120-assal, úgy hogy televágtam arannyal, hogy legyen pen. Első kör eredménye, úgy hogy távlövészet miatt, egy csomó mellé ment:

Gondolom nem sokan nyomják vele, azért volt ilyen könnyű az ászt megcsinálni.
De akkor hamarosan váltok egy kis free xp-t és had menjen rá a nagy dög.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30039) Enzolord válasza munnergep (#30038) üzenetére


Enzolord
addikt

Grat.. És szerintem nem fogod megbánni.. Nekem annyival volt könnyebb, hogy a másik ágat vittem előbb, és a T95ön már csak egy láncot kellett fejlesztenem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30040) ztibor válasza GaburroSan (#29860) üzenetére


ztibor
senior tag

Tudsz pontos időszakot mondani amikor a kínai vonal akcióban lesz?

(#30041) dfsz34 válasza 04ahgy (#30037) üzenetére


dfsz34
őstag

Az E75 nem kérdés, bár mindig megfontolom a szabad xp felhasználását, de arra költöttem én is. Annyira gyalázat stock állapotban, aki E75-t akar, az tegyen félre vagy 100e szabad xp-t. Egyetértek.

(#30042) nyunyu válasza munnergep (#30034) üzenetére


nyunyu
félisten

Mikor top of the tree volt az E4, akkor akartam kihuzni a T30-at a T28-akrol hozott 120mm-mel.

Nem jott ossze, 3 nap alatt sikerult valami 20k XPt osszeharacsolni, aztan elegem lett, es freebol felugrott a 155mm.
Egybol megduplazodott a koronkenti XP. :DDD

Kilences TD sokkal tobb tizes heavyt kap az arcaba, mint a nyolcasok, igy mar nagyon kene celozni a 248 pennel, de az az agyu nem tul pontos, ha 400+ meterre losz vele.

155mm sem lesz pontosabb, de annak joval nagyobb penje van.
Jellemzoen csak akkor pattan, ha a tankok legvastagabb reszet talalod el, es/vagy hulye szogben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30043) munnergep válasza nyunyu (#30042) üzenetére


munnergep
senior tag

nyunyu, Enzolord: köszi!

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#30044) Atlantis válasza munnergep (#30038) üzenetére


Atlantis
veterán

Elismerésem. Nekem egyenlőre a hajam hullik a T95-től...előjött a szokásos érzés, hogy ha ellene vagyok, kemény dió, de ha benne ülök, mindenki átlövi. :) Tegnap dörzsöltem a markom, Himmelsdorfra kerültem vele, mondom, végre egy jó kis pálya...0 sebzéssel zártam, úgy szétlőttek szemből kb. fél perc alatt, hogy a végén gratuláltam az ellenfélnek...nemtudom, arannyal lőttek-e, de minden betalált és sebzett. Lövést se bírtam leadni...

Bár azért a T28-nál még így is sokkal jobb, azt a végén már nem szerettem annyira.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30045) odrif válasza Atlantis (#30044) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Na igen ez a durva.
T-95-tel szemben az ember imádkozik hogy a saját tüzérsége eltalálja.
Ha meg Ő maga ül benne átlövik mint a vajat.

20 éve a Prohardveren

(#30046) Linkin válasza Patrick76496 (#30027) üzenetére


Linkin
senior tag

Nem a free xp-ből van a gond én is szoktam használni. Hanem azzal hogy így nem hitelesek a videó alapból fullos tankkal játszani nem nagy cucc megnéztem volna hogy a Wz 111-en mit csinált volna a 110 ágyújával. Így nem nehéz egy ágat kihúzni

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#30047) Bad Pritt válasza munnergep (#30038) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Basszus ez azért durva, mert nekem anno 1400 fölöttit kellett összelövöldöznömaz ászhoz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30048) Drenadar


Drenadar
veterán

aki laptopon játszik, illetve frissítette 8.1-es winre az OS-t.
Működik rendesen a wot? eddig mindig elutasítottam a frissítést...

(#30049) diegho válasza Drenadar (#30048) üzenetére


diegho
nagyúr

Én 8.1-en játszok megjelenése óta.

(#30050) GaburroSan válasza ztibor (#30040) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

from 15th to 30th November

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.