Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50001) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Tegnap minden rendben ment a frissítés után, ma meg minden csata után a hangárban a legénységi adatok betöltésénél kifagy. Mi a megoldás?

“ nem kell mindig nyerni “

(#50002) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Rövid iromány a 9.0-ás HD modellekkel kapcsolatban.

A Tiger I színét végre módosították, ahogy elnézem és határozottan előnyére változott.

"- regarding camo paint applied on wheels, Storm states that it looks weird whe wheels are rotating"

Még szerencse, hogy a német hadügyminisztérium anno nem kérdezte meg Storm-ot erről.
Mindazonáltal, hogy ez az állítás baromság, főleg a küszöbön álló szépen sikerült HD modellek fényében, a felfújt camo alapszínének kellene a görgőkön ez esetben megjelennie (pl. a német nyári festések közül, a kukacmintásnál a sötétsárga lenne ez a szín).

[ Szerkesztve ]

(#50003) octopus666


octopus666
tag

(#50004) FoBCRaistlin válasza Tomi0703 (#49992) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Köszi srácok! :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#50005) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Üdv urak!
Két napja nem indul a játék. Launcher friss verziót ír, indításkor eljutok a "betöltés"-ig, majd a csík végén kidob asztalra szó nélkül. XVM van fent, és ennyi. Ötlet esetleg? :R

(#50006) Jolet válasza Teasüti (#50005) üzenetére


Jolet
őstag

az lenne az ötletem, hogy olvass vissza kicsit

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#50007) bullseye válasza Teasüti (#50005) üzenetére


bullseye
addikt

XVM nélkül is ki kéne próbálni. Vagy friss újratelepítéssel.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#50008) diegho


diegho
nagyúr

Elég relatív a win rate, csak egy példa:

Tegnap 33.3% win 4900 átlagsebzés
Ma 62.5% win 4700 átlagsebzés

Tehát kevesebbet sebeztem, de mégis majdnem dupla annyit nyertem meg.

(#50009) Teasüti válasza Jolet (#50006) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Szemezgetek most a topikból (de random egyszeri látogatóként nem fogok oldalakat visszamenni, mea culpa), fél szemmel láttam vhol egy utalást frissítésre is, de még nem botlottam bele hasonló kérdésbe.

Próbáltam egy -integrity kapcsolót is parancsikonból, vmi random netes találat alapján, de ez nem működött.
Mindenesetre az XVM-et lehet kiiktatta, mert nem látom indításkor a bal felső sarokban a verziószám mellett.

(#50007) bullseye
Ha -integrity nem oldja meg, akkor hát bizony a jó édes... nem akarom megint letölteni. :N

[ Szerkesztve ]

(#50010) jano_77 válasza diegho (#50008) üzenetére


jano_77
nagyúr

Áruld el kérlek, hogy milyen tankokkal mész, hogy 4900-as ÁTLAG sebzést tudsz összehozni?!? Jaaa és hány csatából?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50011) diegho válasza jano_77 (#50010) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak T57-el játszok és minden nap csak annyit, hogy 2 nap alatt 5-el növekedjen a globál átlagsebzésem, tegnap 2, ma 3 növekedés volt, tegnap 6, ma 8 csatából.

Itt a két nap egymás után:

(#50012) olcsii válasza jano_77 (#50010) üzenetére


olcsii
aktív tag

janó. attól hogy megkérdezed még nem leszel okosabb, és ezt az átlag sebzést nem osztogatják:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#50013) jano_77 válasza diegho (#50011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez besza-behu! Csak egy csatát had menjek Veled kérlek vmikor, hogy meg tudjam nézni, mit is csinálsz! PLEASE
GRATULA :Y

olcsii: Neked ki osztott lapot? Menjél dolgozni! :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50014) emre válasza octopus666 (#50003) üzenetére


emre
veterán

Hogy tudjon a sok noob hőbörögni meg ilyen értelmetlen képeket postolni.

MÁS
Ezt tessék megnézni ha valaki szeretné hogy ragadjon rá némi taktikai érzék.

(#50013) jano_77

Replay-t nézz! Vagy végig a seggében akarsz állni, hogy akadályozd?
Biztos nagyon örülne. Ezt Te sem gondoltad végig, nem is tudom mit lehet ellesni a szakasztársamtól, szerintem a legjobb ha nem is kell figyelnem, esetleg csak szólni neki mielőtt szarba lépne.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#50015) olcsii


olcsii
aktív tag

Valaki privátba elküldené arról a starwars-os zeneialáfestéssel megszinezett két gladiátor harcot?:)

Janóó khm khm eggyet értek az előttem szólóval.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#50016) diegho válasza jano_77 (#50013) üzenetére


diegho
nagyúr

Abból semmit nem fogsz tanulni, ha velem jössz, sőt, csak megpróbálod utánozni és elnézni a helyeket, ahová megyek, de azok a helyek csak bizonyos tankokkal, csak bizonyos ellenfél összetételnél jók. Pl. volt egy live oaks csatám, amiben az ellenfélnél kék T62A platoon volt, oda mentem, ahová én mentem volna az ő helyükben, be is jött, találkoztunk. A csatát nyertük, bár necces volt, mert kicsit értetlen volt az artynk, de sebeztem bőven. Mint már sokszor mondtam mindig úgy játszok, hogy nézem a térképet és az ellenfél tankjait/játékosait. Ezt nem lehet lemásolni, ezt neked kell kialakítanod.

(#50017) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Res_mods mappát ürítettem, most elindul (mire rájöttem, hogy a 0.8.11 mappát nem kéne törölni...). Új verzió kellene XVM-ből, ugye?

(#50018) PR0JECTNR56 válasza Teasüti (#50017) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha még használni akarod, akkor mindenképpen, a micropatch kicsit megkavarta a dolgokat.

(#50019) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Nem hiszem, hogy bármit tanulnék abból, ha diegho mögött nézelődnék, arról nem is beszélve, hogy semmit sem tennék a csatához. Mostanában (én nooob régebben sosem néztem replayt) diegho és emre meccseit szoktam megnézni. Ha figyel az ember, akkor egy szimpla csatájukból is sokat tanulhat!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#50020) scyllarus válasza diegho (#50016) üzenetére


scyllarus
veterán

Egyszer megnéztem egy Hellcatos replayedet Airfieldről. Ugyanoda mentem, és minő meglepetés, egy UNICA-s srác is tőlünk, szintén a cicussal. Próbáltam nem akadályozni. Simán nyertünk. (Ő 2x annyit sebzett mint én :B )

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#50021) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#50002) üzenetére


Bingisz
addikt

Na csak alakulnak a HD modellek. Mire kijön live szeróra addigra elég szépek lesznek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#50022) Teasüti válasza PR0JECTNR56 (#50018) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én elégedett voltam az alap játékkal is, csak beajánlották az XVM-et. Nem is igazán tudom miket módosított még a hangokon, minitérképen, fehér tankokon, meg a statisztikákon kívül. Ezeket mondjuk már megszoktam, jól jönnének (kivéve a tank fehérítést, az ratyi). Főleg a hang mod, azt sokat tesz az élményhez. :)
Jól olvastam, hogy pont azzal van a probléma?

(#50023) Szepi1979 válasza Szepi1979 (#50001) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Valaki?

“ nem kell mindig nyerni “

(#50024) scyllarus válasza Szepi1979 (#50023) üzenetére


scyllarus
veterán

Már válaszoltak. Olvass vissza. Általában hangmod okozza, vagy valamelyik másik mod. Res_mods mappa ürítése, modok tesztelése, vagy javított mod beszerzése a megoldás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#50025) Szepi1979 válasza scyllarus (#50024) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszönöm de hangmodom nincs, tegnap tökéletesen működött frissítés után. Most ha szakaszt játszok minden rendben, ha normál csatát akkor csata végén kifagy.

“ nem kell mindig nyerni “

(#50026) xenom0rph válasza scyllarus (#50020) üzenetére


xenom0rph
őstag

Van neki olyanja :D

halahala

(#50027) skopy válasza Szepi1979 (#50025) üzenetére


skopy
tag

kifagyás az nálam is szokott lenni, de nem mindig .
Nem tudom mitől van. :(((

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#50028) dfsz34 válasza Szepi1979 (#50023) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem is fagy, aljas egy hiba, mert nem mindig és nem látom benne a rendszert.

Ha meghalsz, akkor lépj vissza a garázsba egyből. Úgy nem fagy.

Az a bajom, hogy egy kazal mod van fent és nehéz kísérletezni, mert véletlen a hiba. Volt, hogy több óráig elő sem jött, volt hogy minden csata után.

A vitris féle wn8 mod az okés, én leszedtem a wn8 miatt, de továbbra is fagy, úgyhogy nem az okozta.
Egyelőre ennyit tudok, le kell tesztelni minden modot és valamelyik okozza. Szép kis munka.

(#50029) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Sziasztok!

Ezt a replay-t azért érdemes megnézni, már csak az ellenfél balfaszsága miatt is.



Ja, és hajrá PH klán!!!! :D

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#50030) Szepi1979 válasza dfsz34 (#50028) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszi.

“ nem kell mindig nyerni “

(#50031) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A SU-122-44 tényleg egy D25 típusú ágyú van, ami hat másodpercenként lő? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50032) emre válasza mefistofeles (#50019) üzenetére


emre
veterán

Én meg arról az oldalról szoktam válogatni ahova fel is töltök replay-ket. Vagy tankot vagy mapot választok és sebzés szerint rendeztetem sorba. Így általában tudatos játékot látok nem pedig a körülmények szerencsés összjátékát. Egyébbként feltöltéskor is szempont hogy legyen benne valami ami után az embert csettint egyet a nyelvével és kedvet kap a játékhoz. Mondjuk tény hogy a legtöbb meccsem nem ilyen. Szóval jól esik hogy említettél, de vannak páran akiktől többet lehet tanulni.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#50033) Enzolord válasza Mister_X (#50031) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, 6 fölött kicsivel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50034) Bad Pritt válasza Mister_X (#50031) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

SU-152-n még gyorsabban lő (6.3 vs. 6.9 csak töltésgyorsítóval).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50035) Mark_o


Mark_o
tag

Sziasztok
Tanácsot szeretnék
A közelgő történelmi csaták miat visszavettem a Tiger I -t.( sokkal jobb mint tavaly nyáron)
Egy szedett vetett legénységgel mit rakjak a venti és töltésgyorsító mellé? :B

célzásgyorsító vagy vizes lőszerrekeszre gondoltam

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#50036) TESCO-Zsömle válasza Mister_X (#50031) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

D-25S. Viszont nincs neki kedvezményes tier besorolása, megy fel 9-esekhez pofozkodni, mint az IS-6 a D-30-asával.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50037) hfrici


hfrici
aktív tag

Garázsban kifagyást nálam az xvm 5.1.0-ra frissítés megoldotta!

(#50038) mefistofeles válasza emre (#50032) üzenetére


mefistofeles
addikt

Bőven jó vagy nekem.... :DDD
Igazából (ahogy diegho is írta) nem a konkrét helyeket, szituációkat figyelem, hanem rengeteg olyan apróságot a játék menetével, mechanizmusával, a taktikákkal kapcsolatban amit később akár tudatosság nélkül is beépítek a játékomba és amiket ti sok tízezer meccs alatt sajátítottatok el, tanultatok meg.
Részben szerintem ennek is köszönhető, hogy (még ha csiga tempóban is) minden nappal javulok és javulnak a statjaim is. Nem vagyok statvadász de mégiscsak a személyes statok összességén lehet lemérni a fejlődést......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#50039) dfsz34 válasza hfrici (#50037) üzenetére


dfsz34
őstag

igen, ezt próbálom most én is, és kb 6 csata óta nem fagyott.

innen szedtem,
[link]

de ez a hiba véletlen, neked milyen régóta nem jelentkezik?

(#50040) Mister_X válasza TESCO-Zsömle (#50036) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ilyen ágyúval nem is szégyenlem beengedni. IS-2-n rokonja van, az is T9-ben pofozkodik, de az ugye lassabb.

FMC 50t is elnyerte a tetszésemet, gyorsan tölt, tud csípni, bár papír, heavyhez képest viszonylag gyors.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50041) L-e-f-i-e válasza Mister_X (#50040) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Viszonylag gyors? meglepődtem teszten kipróbáltam és sokkal mozgékonyabb mint amire számítottam. Jó ágyú és mozgékony, ha nem lenne type-om valszeg őt venném, nagyon jól használható.

=^-^=

(#50042) Angel1981 válasza emre (#50014) üzenetére


Angel1981
veterán

5400 csata az E 50-M-el! :Y
Bejöhet a srácnak! :)

(#50043) hfrici válasza dfsz34 (#50039) üzenetére


hfrici
aktív tag

Én is ezt raktam fel és azóta megy hiba nélkül.

(#50044) Mister_X válasza L-e-f-i-e (#50041) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1500 átlagsebzés megvan még vele így pár csata után :B A SU-122-44 pedig nagyon OP-nak tűnik ebben a formájában. Bár face-to-face kellet szembenéznem egy Jagdtiger 88-cal , az kevésbé volt vicces (de legalább kigyújtottam).

Azért mentem fel tesztszeróra, hogy kirpóbálhassam a prém tankokat. Eddig nem volt olyan, amelyik ne tetszett volna :F Majd fizetéskor vkarhatom a fejem, hogy akkor SU-122-44, IS-6, FCM 50t, Super Pershing vagy 112 legyen majd.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50045) dfsz34 válasza Mister_X (#50044) üzenetére


dfsz34
őstag

A su-val vigyázz, jó tank, szórakozni. Kreditet nem termeli úgy, ahogy elvárná az ember. Rohadt drága lőszer, kicsi pen és pontatlan ágyú. Rakd össze ezeket, sokba kerül a lőszer nagyon.

(#50046) TESCO-Zsömle válasza L-e-f-i-e (#50041) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Némelyik francia heavy szereti mednek hinni magát. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50047) Mister_X válasza dfsz34 (#50045) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, ezt sikerült kilogikáznom, közeli ismertségben vagyok már a D25-ös csúzlikkal. Annyira azért nem pontatlan 115-ös legénységgel :P De a francia az tényleg jó - bár sajnos drága. Orosz szervereken csak 10k, itt 13.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50048) Antonius1978 válasza Mark_o (#50035) üzenetére


Antonius1978
addikt

En periszkoppal hasznaltam a venti es toltesgyorsito mellett az elejen, most hogy jobb a legenyseg tavcsovet tettem ra.
De lehetseges hogy van jobb/hasznosabb felszereles is, kivancsi vagyok mas mit ajanl.

(#50049) Pete55555 válasza Angel1981 (#50042) üzenetére


Pete55555
addikt

Az egy qrvajó tank !!! ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#50050) szlovibuki


szlovibuki
tag

Az orosz T-34-re melyik ágból érdemes menni? T-80, A-20 vagy T-50?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.