Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#115001) csapee válasza xyvz2 (#115000) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig az a tank premiumokhoz képest DPM bajnok. Ha az átütés kicsi, akkor gold vagy célzás:)

Csapee

(#115002) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Annyira jó az MM...komolyan, aki szerint ez így jó azt az embert nem tudom minősíteni. Nagyrész jgpze100-al mentem.

[ Szerkesztve ]

(#115003) Dr.Én válasza zserrbo (#115002) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem is nagyon siralmas volt a délelőtti két és fél óra játék, de már megszoktam hogy vasárnap ilyen az MM...

WOT: kissio

(#115004) Zeratul válasza xyvz2 (#115000) üzenetére


Zeratul
addikt

Ezért mennek tolatva a profik az ellen elé, mert seggén is 150-es páncél van, de nincs rajta R2D2.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#115005) jr1994 válasza Argh! (#114997) üzenetére


jr1994
addikt

Megnéztem a csatát mert hamarosan én is megveszem ezt a TD-t, meg mert az eredmény maga szép. De ezt mégis hogy gondoltad? Ezek a yolo rushok max 10-ből egyszer jönnek be. Egy csata alatt annyi mázlis szituációd volt mint nekem egy teljes nap alatt (mondjuk kb 20 csatában). Meg mondjuk pár repesz meg HEAT még elférne bőven szerintem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115006) Argh! válasza jr1994 (#115005) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én mindig igy játszok én ezt szeretem, persze nem ezt csinálom minden mapon, de azt hogy kempelek valahol és várom hogy belemenjen valaki a célzókörbe az nem az én stilusom. Mindig a csata elején vagyok bármilyen tankkal megyek aztán lesz ahogy lesz. Kivéve ha lassú döggel vagyok és a többiek elsprintelnek :B

itt egy másik mai SU122-54 Scout, Patrol Duty :K

[replay]

(#115007) jr1994 válasza Argh! (#115006) üzenetére


jr1994
addikt

Ez az utóbbi csata már tényleg nem mák volt, mentél előre szépen de megfontoltan. Én sem úgy értettem hogy leghátul kell kempelni, csak amit az első replayben csináltál az tényleg nagyon vakmerőség volt.

Egyébként ez kell szerintem a 8000 sebzéses küldetéshez is, menni előre a csatával hogy folyamatosan tudjon dolgozni az ágyú, csak jól el kell találni hogy meddig szabad menni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115008) Terek válasza zserrbo (#115002) üzenetére


Terek
tag

és ennél már jobb nemigen lesz :(
ezzel a patch-el megkapta a játék a "true fanboy edition" plecsnit.
mióta tolom ,ez a legnagyobb fail patch..a botok száma óriási,és ha ez nemlenne elég emellé még jönnek a csalók is.
9.13-ban még úgyahogy játszogattam,de 9.14 óta leminimalizáltam a játékidőt...max 1-2 óra 2-3 hetente vagy még annyi se.egyszerűen nem ér annyit,hogy belépnék lazulni,erre olyan mennyiségű ideget kell megenni az autisták miatt hogy az nemigaz...felesleges...

(#115009) xyvz2


xyvz2
tag

SRÁÁÁÁÁCOK buli van. Jó ti biztos jobbak vagytok, vagy már átéltétek ilyent, de én most bontok 1 sört 3.5 év után csodát láttam-éltem át, az általam szidott KV-5, El-Haluf: 12 kill :Y :Y :Y és simán letehet volna 15 is, csak senki nem segített és a maradék 3 arty körbevett... én mind a 3-nak adtam de maradt a rohadékoknak kb 2% HP-jük és az 1ik előbb újratöltött...vagyis mind a 15 tankot egyedül nyírtam ki majdnem, még a you tube-on sem láttam soha ilyent...nincs semmilyen mod-om, semmi sima mezei wot-om van, no xvm semmi.... olyan izgalomba lettem hogy nem csináltam print scrt-t :O

[ Szerkesztve ]

(#115010) xyvz2


xyvz2
tag

Csak mentem és lőttem, mindenre ami mozog....nem sniperkedttem meg ilyenek, Ezen a pályán a dűnék miatt nem tudták rálőni a 3 R2D2-mre....

[ Szerkesztve ]

(#115011) #43783936 válasza xyvz2 (#115009) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem kell képernyőmentés, elég a replay is. :)

(#115012) xyvz2 válasza #43783936 (#115011) üzenetére


xyvz2
tag

Ne is mond nem tudom hogy örüljek vagy sírjak,ezért ciccentettem 1 sört, gondolhatod hogy az I-Max ban vetítenék :DDD, vagy még az ük unokáim is azt a háttérképet néznék a hologramos pc-jükön...

(#115013) Szepi1979 válasza xyvz2 (#115009) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A 12 kill az nagy szám, nem mindennapos, nekem például még sosem sikerült. Nagy grat!

“ nem kell mindig nyerni “

(#115014) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Kik is mondtak hogy hasznalhatatlan fos a kv-5?

;]

[ Szerkesztve ]

(#115015) wwenigma válasza xyvz2 (#115009) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Replayt dobd fel, csinalok gameplay videót belőle YT-ra. (csak WOT, semmi hulye komment)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#115016) Poultier


Poultier
tag

Ezt a VK28.01-es csodát melyik puskával szokás használni? :R

(#115017) KisApám válasza xyvz2 (#115012) üzenetére


KisApám
addikt

Mennyi kreditbe kerül a GOLD ammoja a KV-5-nek?
Ki lehet jönni pozitív kreditre a csata végén?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115018) Greentea válasza Poultier (#115016) üzenetére


Greentea
senior tag

Troll :)

2x2 néha 5

(#115019) kchryss válasza KisApám (#115017) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól tudom 4400 kredit a prém lőszer. Scheff múltkor ment vele egy majdnem nettó 200 ezer kredites kört: [link]

(#115020) KisApám válasza kchryss (#115019) üzenetére


KisApám
addikt

Az MM nagyon vele volt. Semmi TIER IX.
TIER VIII is 5 db, lehetett aratni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115021) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Üdv! Még a régi időkben játszottam, most nem vagyok képben, nincsen valahol jóáron valamilyen promós prém kulcs?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#115022) Jadro válasza Cucuska2 (#115021) üzenetére


Jadro
veterán

Ebay-en érdemes nézegetni. Én egy JT8.8-at szereztem így be némi arannyal, de ezt most nem látom már. Kisebb tier-ű tankok akadnak arannyal megspékelve.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#115023) slett27 válasza SyMbioTe (#114994) üzenetére


slett27
addikt

Valentine II megvan én is akcióban vettem 250 gold-ért. Pont ezek a tankok idegesítenek, mint a Matilda hogy még a gold sem viszi. Elmenekülni sem tudok már annyira azért nem gyors, vannak vele jó csatáim, de Pz B2, M3 Lee, Matilda, AMX 40 esélytelen. :)

De aztán jött a T28E F-30 és megláttam azt az ágyút....mondom ez kellett volna. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#115024) Szasinka válasza Dr.Én (#115003) üzenetére


Szasinka
tag

Vasárnap se rosszabb mint máskor, néha ad néha elvesz.
Most a Leo PTA-val megyek főleg és elég jó kis tank, ajánlom mindenkinek aki camo sniper tankot keres (bár sok térképen ez nem lehetséges…). Az ágyú kellemes rajta, ha sikerül jó pozíciót fogni jól lehet sniperkedni vele. Kezdem azt gondolni, hogy tényleg nem OP a Skoda T50, a PTA-val is kb. olyan átlagokat megyek pedig arra sok mindent mondanak de azt, hogy OP lenne azt nem.

[ Szerkesztve ]

(#115025) fradi81 válasza Szasinka (#115024) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam szomorúak a vasárnapok

moto g72, Ninebot d28e

(#115026) Szasinka válasza fradi81 (#115025) üzenetére


Szasinka
tag

Hétvége az változatos tud lenni. Több az átlagos játékos és ha folyamatosan az ellennél vannak az erős szakaszok akkor az nem túl kellemes.
Az E5 van nálam most elátkozva, folyamatosan 2-3 artis csatákat kapok. Ha néha napján nem akkor lehet erős köröket menni de azt megélni, hogy one shotol egy CGC top nehézzel na az nem kellemes... (azt, hogy PTA-val még a francia arty is kicsap még csak csak persze azt is olyankor szokták mikor 60-al megyek...)

(#115027) Plasticbomb válasza Szasinka (#115026) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én a fizikára jobban ki akadok. Megint felborultam. De most AMX AC 46al........................

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#115028) Szasinka válasza Plasticbomb (#115027) üzenetére


Szasinka
tag

No igen, nekem a Skoda T50-el sikerült a tengelyem körül megpördülni, a tetejére állt már elkezdte a visszaszámlálást de a lendület még visszafordította a talpára... Nekem se tetszik főleg a beakadás, de ez javítva lesz, remélem tényleg.

(#115029) lacibacsi válasza xyvz2 (#115010) üzenetére


lacibacsi
addikt

Figyi! Töltsd már fel a replayt, hadd tanuljon a nép! Még a wotreplays-en is csak kettő olyan van, ahol 12 kill volt. Jó lenne még egyet látni! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115030) xyvz2 válasza lacibacsi (#115029) üzenetére


xyvz2
tag

Sajnos, a szavam kell elhinnetek nincs replay, mert nincs beállítva, nem is tudtam hogy ilyen van a játékban. Most gugliztam ki hogy hol kellene lennie ha lenne, de nekem nincs( volt) beállítva... :W Én amúgy 1 tök átlagos inkább béna, (de bátor)játékos vagyok, nem sokat adok a stat-ra sem, csak élvezem úgy mondanám hobby. Látjátok most tudtam meg ezt a replay izét is. Annyit még el tudok mondani ha valakit érdekel, és elhiszi asszem 250 000-xp meg 11 000 nem tom mit kaptam a végén(jó 3-as szorzós game volt).... amikor nyomnom kellett volna 1 prt scrt-t :W Amúgy azóta minden de minden meccsben kiszednek a kv-5 l, az a pályának volt köszönhető, mert nem tudtak rálőni a dűnék miatt a púpokra. Viszont ma volt 1 érdekes game, valaki beírta hogy tolatva menjek kipróbáltam és működik, bakker az első tank aminek nem sebződik a s...e...

[ Szerkesztve ]

(#115031) jr1994 válasza xyvz2 (#115030) üzenetére


jr1994
addikt

Csak egy nevet mondj kérlek, hogy hívnak a játékban? :)

Na várjál csak most olvasom hogy 250000 xp-t kaptál? Sőt, még 11 000 nem tom mit is? Én még sosem kaptam ennyit! Nem semmi, gratulálok! :C

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115032) lacibacsi válasza xyvz2 (#115030) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nincs több kér(d)ésem... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115033) jozefgucci1 válasza jr1994 (#115031) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csak nem a KV5 legmagasabb xp-sebzés adatot akarod megnézni ? Te kis huncut :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115034) wwenigma válasza xyvz2 (#115030) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én elhiszem, csak jo lett volna latni. Szeretem amikor pattognak a tankról a lövések, a KV-5 pont ilyen. :)

lacibacsi + jr1994 : Srácok, jó lenne a fennhéjázással leállni meglátásom szerint... :U elirta akkor mi van? Menjetek homokozni az offtopikba, ne ide jarjatok offolni ott meg ON-t beszeljetek...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#115035) jagada válasza xyvz2 (#115030) üzenetére


jagada
őstag

Én még 5x szorzónál sem kaptam soha 7000 xp-nél többet, te meg laza 250000 xp- vel szerintem istencsászár vagy, és ezt az életben nem fogja űberelni senki. A rekordok könyvébe is bekerülhetnél ezzel az eredménnyel!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#115036) jozefgucci1 válasza jr1994 (#115031) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A 11K xp a 3x miatt még lehetett is vagy lehet 5x volt akkor nem tudom ,de a 250K még prémmel is soknak tűnik .Nekem ez olyan mintha egy másodreges troll beszabadult volna ide .Jó nem nyomsz PrtScn-t mert még benned az ideg és nincs replay beállítva ,de az utolsót azt mindig rögzíti .Amúgy egy felhasználónév mindent elmond majd .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115037) wwenigma válasza jozefgucci1 (#115036) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

& jagada

Elég lesz a fikazasbol, modker topikban elmondhatod megérzéseidet a kollegával kapcsolatban. De attol hogy elirja mert felhúzzátok azzal hogy átvitt értelembe hazugnak nevezitek, nem lesz masodreges troll... :U

A WOT nickjéből meg majd elkezditek fikázni a statját és megint hazugnak nevezitek, holott meg ment egy cseszett jó kört valójában és csak meg szerette volna osztani velünk ezt és hogy mit tapasztal az utobbi napokban kibeszélt KV-5 -tel......

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#115038) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ugyan nincs prémium előfizetésem ,de az ignorálás így is tökéletesen működik nálam ....

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115039) lacibacsi válasza wwenigma (#115034) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hol fennhéjéztam pontosan? Meg miért kellene az off topikba? A WOT-ról beszélgetünk. Kérlek ne játszd az önkéntes topikgazdát! Továbbá ne kérdőjelezd meg az ahhoz való jogomat, hogy azt higgyek el amit látok! Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115040) Veatta


Veatta
aktív tag

Én is szétosztok egy kis észt: ez egy tankos játék!-itt a tuti- mert én mondtam. A nickemet nem árulom el mert csak fikáznátok a statomat (az pedig csakis a tudjukkik miatt ilyen szar).

És most tegye fel a kezét aki szerint ez is egy wothoz kapcsolódó értelmes hsz volt.

Senki?

Akkor kérem lapozzatok vissza néhány ezer hszt. addig amíg találtok érdemi fikázás nélküli építő jellegűt. Van ennek értelme? Chewbacca voltam.

[ Szerkesztve ]

(#115041) vgabri1 válasza jozefgucci1 (#115036) üzenetére


vgabri1
tag

Szerintem fordítva írta a Credit volt 250000 és az XP 11000. Ilyet már gondolom láttatok.

(#115042) lacibacsi válasza Veatta (#115040) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csubakka! Nem vagy te egy kicsit zaklatott Han halála óta? :DDD

Egyébként mutass nekem egy olyan fórumozót, aki elárulta a játék beli nevét és a többiek fikázni kezdték az esetleges rossz statja miatt? Senki? Ellenben sorolhatnék néhány nevet, aki nem fedte fel a nevét, de az írásai alapján joggal kapott hideget-meleget. A szkepticizmusnak pedig mindig van alapja, ha valaki annyira sem méltat, hogy felfedje magát. Ne kelljen már a "PanzerZoli"-k világát elfogadnom! (Aki jár a wotinfo-ra az tudja miről beszélek)

De hogy ON is legyek (nehogy elvigyenek a csőszök): Megvettem a Tiger I-t. Lehet használni a VII-es ágyúval, vagy vegyem meg free-ből a tornyot és tegyem fel rá az egyébként már kifejlesztett VIII-as löveget? Mondjuk 11k XP nem olyan sok, de ha nem muszáj, akkor nem szenvedek.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115043) #84221696 válasza lacibacsi (#115042) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kell neked a nagy torony meg a VIII-as stukker. Az adja az egész tanknak az esszenciáját! :)

(#115044) Enzolord válasza lacibacsi (#115042) üzenetére


Enzolord
addikt

A hetes ágyú, aminek 132 a penje? És bedobhat tier 9e is? Szerinted? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115045) lacibacsi válasza Enzolord (#115044) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mi van ha nem csak szkeptikus vagyok, hanem szado-mazo perverzióim is vannak?!? :))

Köszi amúgy tanácsot mindkettőtöknek!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115046) jahrn válasza lacibacsi (#115045) üzenetére


jahrn
senior tag

Es ne eroltesd vele a frontbol valo nyomulast szoloban, meg akkor sem ha topdog vagy. Erre a feladatra meg a Panther is alkalmasabb. A rovid 88-as mar a VK 3002-n is elegge szenvelgos, pedig az egesz mozgekony es talan meg jobban is pattog, szal szedj ossze valahonnan free xp-t es tedd fel a top gun-t.

[ Szerkesztve ]

(#115047) Enzolord válasza lacibacsi (#115045) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez már több lenne annál.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115048) Brian O'conn válasza lacibacsi (#115045) üzenetére


Brian O'conn
csendes tag

en vegig szoktam "szenvedni" a fejlesztest, akkor is ha van freeXP ... utanna nagyobb az orom :)

TorokSzultan

(#115049) lacibacsi válasza Brian O'conn (#115048) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az első öt tierben minden nemzet minden tankját elitre fejlesztettem ki. Alig használtam free XP-t. (Még a DW2-t is free nélkül fulloztam ki. Na Enzo! Ez mi ha nem perverzió?) Van is tartalékban, csak meglehet, hogy kicsit fösvény vagyok, így csak arra költök amire már nagyon muszáj... :B És bizony majd te is rájössz, hogy tier 6 felett már nem minden tankkal olyan nagy élvezet stock állapotban nyomulni. Van amivel lehet, de attól tartok ez a kisebbség...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115050) vgabri1 válasza Brian O'conn (#115048) üzenetére


vgabri1
tag

Pl:T44 alap ágyú 140 átütésű ami még 8-as tierben is kevés, és sokszor 10-es tierbe rak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.