Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#163001) #77646080 válasza jano_77 (#162996) üzenetére


#77646080
törölt tag

Már késő, Janó. :(

(#163002) kchryss


kchryss
addikt

Na felkerült a hivatalos oldalra a maraton kiírása: The Italian Challenge – Roll out for Rewards!

Az a 30db 2 órás 50%-os kredit booster nagyon finom lesz.

(#163003) #77646080 válasza kchryss (#163002) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm, ez hasznos írás. Érdekes az új autoloader rendszer.

(#163004) kchryss válasza galervin93 (#162878) üzenetére


kchryss
addikt

Battlehits mod szerint itt találtad el a super conquerior-t:

Bár az ember a vizuális modell alapján úgy gondolná, hogy az a sáv ami a felső lemez alatt van és amiben a tank rendszáma (gondolom az rendszám ott :D) is van az az alsó lemezhez tartozik, de tanks.gg-n a hibrid modellt megnézve látszik, hogy erősség alapján inkább a felső lemezhez tartozik. Abban a sávban végig majdnem ugyanolyan nehéz beütni, mint a felső front lemezen. Kb 50% esélyed volt ebben a szögben ezen a ponton beütni:

Néha érdemes megnézni a hibrid páncélmodellt is, mert itt látszanak a tank vizuális jellemzői és a páncélvastagság is, és sokszor nem is teljesen ott van egy hitbox, mint ahol gondolnád a tankot nézve. Ha nincs ez az eset és nem nézem meg, akkor simán azt mondtam volna, hogy az a sáv amelyikben a rendszám van az alsó frontlemezhez tartozik és simán belőhető.

Super Conquerior 3D hibrid páncélmodell vs Grille 15

[ Szerkesztve ]

(#163005) BÁ Nutrition válasza kchryss (#163002) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt neztem h a base xp szamolodik csak, igy nem lehet felboostolni. 310k xp kicsit huzos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163006) kchryss válasza BÁ Nutrition (#163005) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól értelmeztem úgy van megcsinálva, hogy 10 lépcsőt kell teljesíteni. Mind a 10 lépcsőt kétféleképpen lehet teljesíteni vagy sok-sok játékkal gyűjtögetve az xp-t vagy 10-es tankokkal jól játszva sokkal kevesebb csatából is meg lehet csinálni.
Ha meg pénzt áldoznál rá akkor amennyi lépcsőt teljesítesz annyi lejön a tank árából. Például ha 7 lépcsőt csinálsz meg akkor 70%-kal olcsóbban veheted meg.

(#163007) BÁ Nutrition válasza kchryss (#163006) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jaja, csak nekem soknak tunik ilyen sok base xp elsore. Nyilvan nem mondom h barkinek ingyen jarna barmi de ennyit kb tuti h nem gyujtok ossze :) mondjuk alig jatszok ugy konnyu ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#163008) h1mpi válasza kchryss (#163002) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az első pár küldtetést nem nézve iszonyat sok idő még 10-es tankkal is. Kivéve ha superunicum valaki, full HEAT-el. Ennyit nem ér ez a tank, túl sok idő.

(#163009) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#163007) üzenetére


e-newsee
addikt

Jól tudom, hogy a napi első szorzózós xp alap xp-nek számolódik? Mert akkor az ember leszorzózgatja a tier6+ tankjait, és az nem olyan rossz.
Vegyünk egy nem túl erős játékost, akinek az átlag xp-je csatánként 500, és van 30 t6+ tankja.
Az ugye ideális esetben 30 csata. Ehhez nyilván hozzájön az is, amikor nem győz, de top10-ben van.
Ha számolunk 40%-os wr-et, mert épp bukó széria van, akkor az összesen 75 csata, amíg leszorzózza az összes tankját.
Vegyük úgy, hogy mindegyik csatában top10, mert most úgyis a gyűjthető xp-t számoljuk, a többi csata nem számít.
A bukott csatákat számoljuk 300xp-vel, a győzteseket 600-zal.
Akkor ugye 30 csatában kap 600*30*2=36.000 xp-t.
A többi bukott csatában kap 300*45=13.500 xp-t.
Az összesen 49.500 xp, mire minden tankot leszorzóz.
Az első 3 szakaszhoz kell 5+7+15=27.000 xp, és marad még 22.500 a 4. szakaszhoz, amihez már ugye 30.000 kell.
Ha ezt el sikerül játszani két napon a 14-ből, akkor az összesen, az 99.000 xp.
Ez elegendő az 5. szakaszhoz, ami annyit tesz, hogy már féláron megkapja a tankot.

Tehát összefoglalva, ha a 14 nap alatt le tudsz játszani mondjuk 150 csatát 40%-os wr-tel, akkor gyakorlatilag megvan a tank árának a fele.

De a fenti logika mentén kell kb 500 csata a 14 nap alatt 40%-os wr-tel, ahol top10 vagy.
Hozzáadva azt, ahol nem vagy top10, legyen 600 csata. az napi 43 csata, 6 perccel számolva napi 4 óra nettó játékidő.
Az baromi sok.
Ezen ugye fel-le kompenzál az epic medál, a nagyon rossz kör, a nagyon jó kör, a jobb/rosszabb wr, stb.
De a lényeg, hogy egy 50-60%-os kedvezményt nem olyan veszélyes összeszedni. És azért egy 8-as prémium tankért a wotban az az 5-6000 Ft nem olyan rettenetes összeg. Már aki hajlandó egyáltalán költeni a játékra.
Remélem jól számoltam. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#163010) notika77 válasza e-newsee (#163009) üzenetére


notika77
senior tag

A szorzós csata szorzó nélkül számolódik és nem számolja bele a prémium fiók bónuszát és a prémium tank bónuszát sem.

(#163011) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ha már olyan számolgatós hírében állok, hát most is számolgattam. (Más alapadatokkal, mint e-newsee, de hasonló logika mentén) Abból indultam ki, hogy én nem vagyok olyan jó játékos, hogy a Tier10-re kiírt küldetéseket teljesíteni tudjam, tehát marad az XP gyűjtögetés.

Tegnap megnéztem az elmúlt 100 csatám eredményeit. Elemeztem a vesztes és a győztes csatákat is. Figyelembe vettem, hogy a játék nem enged nagyon eltérni az 50% WR-től és abból indultam ki, hogy nekem egy átlag 1800 WN8 körüli teljesítmény már tökéletes kategória. Sorolhatnám még, de a lényeg röviden annyi: csatánként átlagosan 500 XP-vel számolhatok. De ehhez nagyon jól kell játszanom (a saját szintemen, nyilván).

Innen már nem nehéz kiszámolni, hogy a 310k Xp-hez kell 620 csata, ami naponta 44 csatából jön(ne) össze. Átlag 7 perccel számolva ez pedig több, mint öt óra játék naponta.

A fenti számokat mindenki szorozza fel (vagy le) a saját teljesítményével és megkapja a rá vonatkozó időszükségletet.

A Zunikumok nyilván T10-ben letolják pikk-pakk a küldiket, de a kevésbé jó játékosoknak ez mission impossible marad, kivéve, ha napi 8 órában képesek a gép előtt ülni...

Következtetés: játszok tovább, mint eddig és eljutok addig, ameddig. Nem fogok görcsölni, hanem ellazulok és arra gondolok, hogy a digó tank árát egy fél órás adó szakértéssel megkeresem... :)

(#163009) e-newsee: Rosszul tudod, sajnos a szorzós XP nem számít alap XP-nek...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163012) Viktoár válasza e-newsee (#163009) üzenetére


Viktoár
addikt

Jól számoltál csak az egész egy feltevésen alapul és túl sok a ha... :) A csata végi xp-t még a WG-sek sem igazán tudják megmondani hogy jön ki annyi amennyi, felesleges átlagokkal számolni. :DDD

Az egész dolog arra megy ki hogy vegyél ki 2 hét szabadságot és ölj napi 6-8 órát a játékba ha biztosan kell az a szutyok olasz tank. :)

Ha 2 hét helyett lenne rá egy hónap akkor napi 2-3 óra játékkal még elfogadható lenne mindenki (dolgozó ember) számára. Mondjuk az hogy a többségnek nincs ideje napi 6 órát játszani nem a WG hibája. :C

Sajnos ez megint nem nekünk/nekem lett kitalálva. :N

Üdv:Viktor

(#163013) #77646080 válasza lacibacsi (#163011) üzenetére


#77646080
törölt tag

"Következtetés: játszok tovább, mint eddig és eljutok addig, ameddig. Nem fogok görcsölni (...)"

Az én eredményeim szerényebbek a tiédnél, ám ugyanerre jutottam én is. A végével is egyetértek, hála Istennek nem lenne probléma megvenni sem az autoloaderes csodát, ha óhajtanám. :)

(#163014) inferno88 válasza Viktoár (#163012) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem a legjobb taktika az, hogy mindenki annyit és úgy játszik, amennyit és ahogyan szokott, aztán az uccsó nap meglátja, hogy mennyi a kedvezmény. Lehet, hogy eléri a 60%-ot, akkor 5k-ból kijön, lehet mérlegelni. Személy szerint egyre kevesebbet játszom az elmúlt 1-2 hónapban, nekem max akkor érné meg, ha 2k-ba kerülne, de az előbbi miatt ez esélytelen. :)

Viszont begurult a Tigrincs P, AMX 12t és T34/100 a garázsba jóárasítva, az ad elég feladatot a következő időszakra.

Semper fi!

(#163015) ollie válasza Gyuri27 (#162995) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig ez most kifejezetten jó küldetéssorozat lett.

Mondjuk mind a tízet tuti nem fogom tudni megcsinálni, de úgy gondolom, hogy valszeg lesz legalább 7 (ez a szükséges XP kb fele), akkor meg már 70% engedménnyel veszem az olasz tankot. Valszeg kerülni fog kb 12k Forintba, mert ugye az orosz szerveren ennyibe kerül, de meg úgy is kijövök 3.5k-ból, annyit meg simán megér egy tier 8-as prémium, még akkor is, ha csak átlagos.

[ Szerkesztve ]

***

(#163016) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Amikor bejön a hülyeség :D

Replay

(#163017) Skyhunter válasza inferno88 (#163014) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Azt tudjuk már, hogy alapesetben mennyibe fog kerülni az olasz gép a prém shopban?

[ Szerkesztve ]

(#163018) #77646080 válasza Skyhunter (#163017) üzenetére


#77646080
törölt tag

Még nem, mert csak az orosz szervereken érhető el a tank.

(#163019) Jokerdapro válasza Skyhunter (#163017) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha jól tévedek ivánéknál ~12k a tank ára. :)

(#163020) Gyuri27 válasza lacibacsi (#163011) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ugyanezt számoltam.
Hidd el event alatt nem lesz 50% wr. Azaz több lesz mint 610-620 csata.

Amd - Radeon - Ryzen

(#163021) ddt500hu válasza kchryss (#163002) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha a 6-os szintig eljutok az már elég nekem. :U

(#163022) h1mpi válasza ddt500hu (#163021) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem az ára nem érdekel, ami viszont igen, hogy nincs hozzá 6th sense, és elég papír szegényke. Egyelőre jól átgondolva nem esek Neki az olasz ágnak, ahogy a Lengyelnek sem majd.

(#163023) galervin93


galervin93
őstag

Szerintem kifejezetten jól sikerültek a küldetések, itt bizony már kőkeményen kell tolni, és JÓL kell csinálni. A T10 kitétel is jó, a 907-et leszámítva nincs kiemelkedő prémium gép, így gyakorlatilag mindenki azonos esélyekkel indul, ami dönt, az pedig a játéktudás. Természetesen nagy lesz a pörgés, talán a mostaninál is több lesz a nagy különbségű, villámgyors csata - de mivel mindkét oldalon van az ember, ebből nem lesz gond. Egy 55-60%-os WR-rel már igen jól lehet gyűjteni az xp-t is, a legjobbaknak meg ott vannak az úgymond elsődleges feltételek.
Azt pedig nem várhatjuk el, hogy egy frissen bevezetendő 8-as prémium gépet odaadjanak bagóért, heti 30-40-50 csatáért. Végre van egy kis kihívás, nem csak a monoton játék.
A gyengébb játékosok sem panaszkodhatnak, idővel is "ki lehet fizetni" a tankot, persze a legjobb az idő és a teljesítmény együtt, de ez a legritkább csoport.
Ja és még valami, a megnövekvő only T10 csaták miatt előfordulhat, hogy a T8 gépek jóval kevesebbszer játszanak majd a maraton ideje alatt bottom tier csatákkat. A három "királyi" tier mellett pedig nevető harmadiknak ott lesznek a 9-esek - kevesebb T10 csata, sok 8-as ellenfél. :) De ez csak spekuláció, meglátjuk hogyan reagál a játékosállomány a maratonra, és hogyan alakul az idő előrehaladtával a játékkedv T10-ben.
Mindenesetre én örvendetesnek találom a dolgot, jó az irány, muszáj ilyesfélékkel feldobni a játékot, mert a tankok húzása önmagában nem olyan nagy élmény.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163024) Jokerdapro válasza h1mpi (#163022) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Beledobni esetleg egy luvnyát parancsnoknak? (Próbálok mindig egyet hagyni az ilyen esetekre :) )

galervin93: szerintem is jó dolgok ezek, és ugye kapsz szintenként is sok cuccot. :) Véleményem szerint t6 gépekkel is jól lehet majd gyűjteni az xpt.(pl type64 :P )

(#163025) adamgreen


adamgreen
senior tag

olasz maratonnál pattintós küldinél felkészül : obj 268 v4 , maus és type 5 :C

(#163026) Jokerdapro válasza adamgreen (#163025) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

No szenyor :( Maus type 5 meglát press button 2 & load gold. Ne tessék elfelejteni itt a tavasz, virágzik az ARANYESŐ. :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#163027) Gross


Gross
csendes tag

Sziasztok!
Kb 1,5 évet hagytam ki a játékból,de most ujra nagy kedvel vágtam bele. Látom jelentős mennyiségű prémtank is érkezett. Az lenne a kérdésem jelen állapotban mik a legjobban használható prémek? A löwe tényleg kapott buffot?

(#163028) JKovac


JKovac
csendes újonc

Hmm, én nem panaszkodhatok ma, az első két meccsen beadta a 3 WN8-as törököt csapattársnak a matchmaker, egyet belélőttem, 1 nap ban. :)
Nos, veszélyes az élet folyamatosan kéken...

Your misery is my delight.

(#163029) galervin93 válasza Jokerdapro (#163026) üzenetére


galervin93
őstag

Aranyvessző! ;)

A pattintós tényleg szemét küldetés, de hát lehet gyűjteni az xp-.t is - mikor melyik könnyebb. :-)

szerk.: mínuszos rng a mai napra is megvan, Centi AX első meccs, első lövés 300 alfa,... Aztán Charioteer 3/3 lövés miss teljesen beszűkült állapotban, majd szintén Charioteerrel kétszer pattantan Indien, meg egyszer T32 seggéről. Kész...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163030) #77646080 válasza Gross (#163027) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, kapott és egész használható lett a buff után. 😃

(#163031) galervin93 válasza galervin93 (#163029) üzenetére


galervin93
őstag

Ja igen, Centi AX-et most vettem meg, tehát abszolút első meccs, jól indult... Bár közel 5k kombináltam lett, szerintem barátok leszünk. :)
Mínuszos rng folytatódik, Charioteer következő csata - M41 GF-nek kritikus, szalad tovább, T71DA ugyanez, Skorpionnak oldalról a lánca esett csak le nulla sebzéssel, WZ-132 sárga-kritikus szalad tovább. :W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#163032) po1son válasza Gross (#163027) üzenetére


po1son
addikt

Játékstílus függő, de talán a number one tankok strv s1, Lorr, Patriot sebzés-kreditszerzés szempontjából. :K
Lowe amúgy egészen jó kis tank, csak okosan kell vele taktikázni, mivel lomha és nagy profilja van.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#163033) ollie válasza Gross (#163027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lorraine, Patriot, Defender szentháromság.

***

(#163034) Chris0321 válasza po1son (#163032) üzenetére


Chris0321
addikt

A Löwe-t én is nemrég vettem meg, egyenlőre szokjuk egymást és nincsenek túl nagy elvárásaim mivel 75 %-os legénységgel hajtom mert kell egy komplett csapat a VK 100.01P-be és a wg smucig módon 50 %-os emberekkel adta át és nem fogok 6 embert is goldért 100%-ra képezni.

(#163035) Yofej75 válasza JKovac (#163028) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem hagytál sok esélyt a fejlődésére. Lehet, hogy pont az ilyen csapattársak miatt olyan a statja, amilyen. Gratulálok... :C :W

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#163036) po1son válasza Yofej75 (#163035) üzenetére


po1son
addikt

Bírom az ilyen Dredd bíró figurákat, kevésnek érzem neki az 1 nap tiltást...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#163037) ddt500hu válasza po1son (#163036) üzenetére


ddt500hu
veterán

Gondolom van vagy 1200wn8-a, ettől már is feljogosítva érzi magát.

[ Szerkesztve ]

(#163038) lacibacsi válasza JKovac (#163028) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egy lövésért nem jár egy nap ban. Ahhoz azért szennyesebb múlt kell... ;]

Dredd az írott törvény szellemében cselekedett, az ilyenek viszont öntörvényűek... :K

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163039) palfitom válasza JKovac (#163028) üzenetére


palfitom
félisten

Erre aztán nagyon büszke lehetsz!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#163040) Flash Gordon válasza ollie (#163033) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Scorp G jobb azoknál, abba nem kell gold ammo.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#163041) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Azért látom müködik a fórum ;] szegényt gyorsan megtérítettétek :DDD

(#163042) lacibacsi válasza Jokerdapro (#163041) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerinted mit lehet azzal kezdeni, aki a második hozzászólásában azzal dicsekszik, hogy bant kapott csapattárs sebzésért? ;]

(#163040) Flash Gordon: Pedig milyen sokan azzal használják! Mostanában sokat mentem WT.Pz.IV-gyel. Vagy három csatában is Skorpion által haláloztam el. Mindegyik goldot fosott a papírtankomra! :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163043) jano_77 válasza lacibacsi (#163042) üzenetére


jano_77
nagyúr

mert biztosan a Maus-ra töltötte a goldot, csak az elszaladt és Te maradtál, ideje pedig már nem volt áttölteni ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163044) #21346560 válasza lacibacsi (#163038) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tudnék mesélni! :DDD
Már 4x 3 hónapom is volt! :DDD

(#163045) lacibacsi válasza #21346560 (#163044) üzenetére


lacibacsi
addikt

4x3 hónap? :Y

Mondjuk addig sem idegeskedtél a sz@r MM miatt... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#163046) ollie válasza Flash Gordon (#163040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azokba sem kell, de ja, a Scorpion G-t kihagytam, de akár odatehetném a Souma-t is.

***

(#163047) Chris0321 válasza lacibacsi (#163042) üzenetére


Chris0321
addikt

Pedig kellenek az ilyen csapattársak. Az egyik csatámban Löwe-vel voltam és kapott ki az egyik csapattára arty mert nem mentem ki a kék wn8-ú ellenfél T-30 felderítésére a viszonylagos fedezékemből 700 hp-val. Nem emlékszem a pálya nevére, van középen egy nagy tó elég hosszan, mellette egyik oldalt város amit a csapatunk inkább kihagyott így én is maradtam a bázisnál ami a hegy végénél volt. Sárga wn8-a volt a kedves csapattársnak plusz egy Patton is volt a T-30 közelében de most már tudom, hogy lazán ki kellett volna mennem eléjük a nyílt terepre. Mindig tanul az ember valamit.

(#163048) jano_77 válasza Chris0321 (#163047) üzenetére


jano_77
nagyúr

gyanús, hogy Lakeville volt a pálya :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#163049) GoTReX válasza zozyk (#162794) üzenetére


GoTReX
őstag

Fúha, nem semmi. Köszönöm! 😎

XBOX ID: GoTReX #4839

(#163050) Chris0321 válasza jano_77 (#163048) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen ez volt. Tudom nagyon régóta benne van a játékban de valamiért nem tudom megjegyezni a pályák neveit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.