Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82001) benvolio


benvolio
őstag

Na kezdek megbarátkozni már a jobb csővel a Caernarvon-al.[link] Hú de rég kaptam ilyen DeLanglades medált. Ez már a nyolcadik. :))

(#82002) homeless09


homeless09
őstag

sziasztok!
isu-152-őn melyik löveget érdemesebb használni, amíg nincs meg a BL10?

Hardver témához hozzászólva...az új laposomban i5-4500H, 8Gb RAM és GTX850M duruzsol, fullon azért elég szép lett már a játék. :))

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#82003) Szepi1979 válasza homeless09 (#82002) üzenetére


Szepi1979
senior tag

troll + arany

“ nem kell mindig nyerni “

(#82004) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Emberek! Általában jó csatákat szoktam csak kiposztolni, de most megfutottam életem messze legtöbb XP-s csatáját, a rekordom így 3133-ra mászott fel:

Győzelem!
Csata: Hidden Village
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 6 266
Szerzett kredit: 139 117
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Őrjárat, Acélfal, Pool medál, Kritikus együttműködés, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Az utolsó killt volt olyan kedves és meghagyta nekem a szakasz társam, de egyébként teljesen fogyatékos volt az ellenfél csapata.

Itt a replay.

(#82005) sith7 válasza benvolio (#82001) üzenetére


sith7
nagyúr

Told csak, van még ebben a tankban bőven :K

(#82006) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Keresd a hibát ;]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#82007) KaLeun


KaLeun
senior tag

Javaslom, az ezredik "megint sok az arty" füstölgés helyett, mindenki fogjon egy papírt, tollat és strigulás stílusban vezesse mondjuk egy hétig, hogy hány arty van csatánként (esetleg készíthet egy arty számláló modot is). Talán annak lesz valami összehasonlítási alapja. Nekem több alkalommal is az jött ki, hogy az itt divatos "már minden csatában 3-3 arty van" állítás az valójában ~10%. A 4-5 arty talán olyan ~1% lehet, az utolsó "felmérést" adó 158 csatában egy ilyen sem volt (pl. ahogy ezen a héten is). Szóval lehet két egymás követő csatában is 5-5 arty, de valójában a 4 arty is rohadt ritka (~heti 2-3). A statisztikához amúgy nem árt kellő számú csata, hisz a kis sorozat torz statisztikát eredményez. Ideális az aki sokat játszik és nagyjából naponta ugyanannyi csatát megy. Nekem most tengernyi időm van... ...és így rohadt sokat játszva nem látom továbbra se ezt a növekedést.

Tudom, hogy néhányan még a saját statisztikájuknak sem hinnének, de ha a következő update-ben kivennének az artyt akkor már az nap már meglenne a következő ellenségük. Ennyi... Nekik sok az arty ha van ha nincs.

Cila

(#82008) rlazol válasza KaLeun (#82007) üzenetére


rlazol
addikt

szeptember óta 2600 csatát futottam, most épp ezeket dolgozom fel arty mennyiség szempontjából. Kiváncsi leszek a trendekre.
az első 96 csatában 1x volt 9 arty, 18x 2-2nél több, 14x 0. de ez csak pár nap adata, a 4 hónap lesz az érdekes.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82009) Bobyjack válasza homeless09 (#82002) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én a gyors 122-est használtam. Elég jó a DPM-je, szerettem játszani vele azzal is.

(#82010) xAttilax válasza rlazol (#82008) üzenetére


xAttilax
őstag

szép lesz, komoly kis "tanulmány", de úgy lenne releváns ha még tier-re is lebontod, mert én úgy vettem észre, hogy pl Tier X tele van artykkal míg tier VI alig (most éppen ezeket nyomom a küldi miatt).

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#82011) rlazol válasza xAttilax (#82010) üzenetére


rlazol
addikt

úgy csinálom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82012) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Könnyen lehet lehet, hogy a T10 miatt érzem a sok arty-t....szinte csak ott megyek. Nem akarok én meggyőzni senkit, én úgy érzem, többen vannak és zavarnak. Beraktam két példát 9 arty-val, történetesen egymást követték a csaták, de ez valóban nem reprezentatív. Kíváncsi leszek a statisztikára, és én is elkezdtem írni.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#82013) 04ahgy válasza wanted5 (#81979) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Helyesen gyanakszol a CPU-ra. Amid neked van, az a NetBurst architektúra szégyene. Egy minél magasabb órajelű Core2 a megoldás, ha alaplapot nem akarsz cserélni. Járulékos plusz lesz, hogy a fogyasztásod is a felére csökken majd.

UI.: azoknak higyj, aki azt mondja neked, hogy a WoT-nak semmilyen CPU nem elég. Nálam 4,5GHz-es Haswell van alatta, és az sem elég.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#82014) Djuree válasza 04ahgy (#82013) üzenetére


Djuree
félisten

nekem egy alap haswell pentiumon, majdnem a legolcsóbbon, ezt húzni sem lehetett, ment majdnem maxon, full hd-ban. egy radeon 5850 volt alatta csak.
nem olyan ördögien bonyolult ez.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82015) Djuree válasza rlazol (#82008) üzenetére


Djuree
félisten

nekem tegnap is volt csata ahol 4-4 arty volt, ráadásul 2db t9 2db t8. itt merjél megmozdulni...

#82004) Bobyjack: grat! komoly! :Y :R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82016) Jolet válasza Zolee_70 (#81998) üzenetére


Jolet
őstag

szerintem megéri

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82017) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Szerintem aki panaszkodik az artykra, azokat gyakran betalálják, és nem boldogítja, hogy futott 2 artymentes csatát, ha előtte 8 csatában betalálta az egy szem arty. Utána elég 1 kör amiben 3-3, 4-4, 5-5 klikker van, elpattan a húr...

Legalábbis én így működök :DDD

(#82018) Departed válasza Patrick76496 (#82006) üzenetére


Departed
őstag

Archer-rel nekem is jópárszor néz ki így az eredménylista, annyit sebeznek a többiek egyszerre mint én egyedül. Alacsonyabb Tier átka + brutál ez az ágyú T5-ben, főleg hogy a T6 és T7 is ugyanezt kapja. :K

(#82019) szbalogh válasza MinionFlasH (#82017) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem értem ezt az arty-ra való panaszkodást. Mert mit is csinál? Fogja a heatmap-et, becélozza a legsűrűbben járt helyek egyikét és csemegézik. A másik oldalon mit csinál az egyszerű játékos? Megkeresi azt a helyet, ahonnan könnyen lőhet az ellenfélre. Tadaaaam! Ugyan az a kettő és kapja is a nyakába az áldást. Ne legyünk már ennyire bambák! Meg nem árt néha artyzni egy kicsit, hogy tudd hol tudnak meglőni.

Nick: HE_Storm

(#82020) h1mpi válasza MinionFlasH (#82017) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én amióta artyzok, sokkal kevésbé szidom Őket. Mivel látom a másik oldalt rájöttem, hogy bár sokkal könnyebb vele dmg-et szerezni, mint mondjuk egy med vagy light tankkal, de nem csak a szép dolgok vannak. Ha úgy gondolja a WG, akkor egy tog-ot se találsz el vagy 2 perc alatt ott egy light, aki péppé lő. Bár ezen sokat segített az auto célzás TD módban javaslat ;]

Persze, amikor a T5-ös artyval láncon tartom a T7-es heavyt, akkor senki nem panaszkodik a csapatból, hogy szemét arty meg ilyenek :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82021) zarew


zarew
senior tag

Szasztok!
Az mért van hogy sasolom az ellent tiszta belátható terepen,azt egyszer csak eltünik...Az álcahálló hatása?

Ja és próbáltam egy páncélvadászt II.oszt :B de nem jöttem rá az ízére...de majd utána olvasok miért jó nekem.

[ Szerkesztve ]

(#82022) Departed válasza zarew (#82021) üzenetére


Departed
őstag

Nem, a béna spotting/render system hatása. ;]

(#82023) jagada válasza zarew (#82021) üzenetére


jagada
őstag

Lehet, hogy már nem spot-olták, te pedig látótávon kívül voltál.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#82024) zarew válasza jagada (#82023) üzenetére


zarew
senior tag

jó de ha megáll,eltűnhet? Miután tisztán látszott? Nem emlékszem már lehet megállt. Egy hete játszom,de ehhez egyetem kéne....olyan hülyén érzem magam ,sokszor azt sem tudom ki nyír ki....mint a birka.Beeee

(#82025) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Próbáltam a gyors ágyút a T-34-en, de nagyon nem adja. Hiába gyors annyira papír a tank, hogy nem előny, hogy sokszor kell kibújni vele....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82026) jagada válasza zarew (#82024) üzenetére


jagada
őstag

Eleve hüleség, hogy miért nem egységes a látótáv mindan tank esetében. Elég idegesítő amikor lövik az embert és azt sem látja honnét, mert mondjuk aki lő annak 30m-el több a látótávja és onnan csipeget. Nem is beszélve az olyan tápos TD-kről akik a térkép széléről belátják az egész csatateret és az egész meccs alatt egy bokorban ücsörögve ontják az 5-600-as sebezéseket vagy még nagyobbat.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#82027) echterion válasza Djuree (#82014) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is múlt héten vettem egy G3220-ast meg egy H81M-E lapot, összesen húszezerért (előtte 4,5 GHz-es Richland volt, szörnyű cpu limittel). Ebből a lapra még van majd' 3 év gari. Így gpu limitem van, nem cpu, egyszerű grafikával, max látótávval csak erlenberg meg winter himmelsdorfon esik 30 alá az fps időnként.
Majd később jön mellé egy gtx750, azzal lesz teljes a system.

**********

(#82028) lnk válasza echterion (#82027) üzenetére


lnk
aktív tag

Nekem a kis gépemben h81m-hds g3220 van gtx 750-el. Folyamatos a játék és nem akad meg alacsony beállítások mellett tökéletes választás az a kártya szerintem a g3220 mellé.

(#82029) Cseri0058


Cseri0058
őstag

muhahahaha :D

(#82030) szbalogh válasza jagada (#82026) üzenetére


szbalogh
őstag

Általában nem a td lát meg, hanem más tankok. A td csak leszüreteli a HP-t :)
Rég rossz ha td-vel kell szpotolni..

Cseri: Őszinte gratulációm! :R

Nick: HE_Storm

(#82031) Djuree válasza Cseri0058 (#82029) üzenetére


Djuree
félisten

azigen! aufpancserral nekem is volt 1-2 2000dmg-es köröm, volt hogy t9-ben is top3 sebző voltam, az azért durva. :DDD sok makákó volt a csapatban...
hova lett a klán? :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82032) Szepi1979 válasza Bobyjack (#82004) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ez igen szép, gratulálok. Beküldheted QB-nek.

“ nem kell mindig nyerni “

(#82033) #43783936 válasza zarew (#82024) üzenetére


#43783936
törölt tag

Más az álcaérték lövés után, állva és menet közben.
Ehhez még hozzájön (ha van) az álcaképesség, festés, álcaháló, bokor stb..
Lehet hogy menet közben 300 méterről meglátod, de ha megáll, akkor csak 280-ról. Ha mondjuk álcaháló is van rajta, akkor lehet hogy ez az érték 270-re módosul.
Ha (ezeket az értékeket figyelembe véve) te 290 méterre voltál az adott tanktól, akkor simán eltűnhetett előled ha megállt.
Ettől még simán oda lehet küldeni pár skúlót, amennyiben nem csak a weakspoton tudnád sebezni az adott vasat.

[ Szerkesztve ]

(#82034) Cseri0058 válasza Djuree (#82031) üzenetére


Cseri0058
őstag

már régóta nem vagyok klánban...
amióta kidobtak a zwackból
olyan lelki sérüléseket szenvedtem tőle, hogy azóta nem is lépek be klánba :DDD :D

(#82035) Djuree válasza Cseri0058 (#82034) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82036) LZs?! válasza h1mpi (#82020) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@h1mpi

Mivel látom a másik oldalt rájöttem, hogy bár sokkal könnyebb vele dmg-et szerezni, mint mondjuk egy med vagy light tankkal, de nem csak a szép dolgok vannak.

Lehet, hogy félreértem, de ha arra célzol, hogy számodra közelítőleg ugyanannyi sebzést egyszerűbb arty-val kitolni, mint medium-mal (LT külön kategória...), akkor ott nem feltétlenül a gépekben van a hiba...

Peace. :R

Nevermind...

(#82037) Djuree


Djuree
félisten

az melyik mod, hogyha ráviszem a célkeresztet egy tankra, megmutatja hogy mennyi eséllyel lövöm át? zöld ha átlövöm, sárga ha nem biztos stb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82038) jagada válasza szbalogh (#82030) üzenetére


jagada
őstag

Nem úgy értettem, hogy aTD spotol, de ha már spotol valaki a nagy látótávnak köszönhetően lőhetővé válok a számára, míg én akkor se tudom viszonozni a tüzet a kisebb látótáv miatt, ha esetleg ő is spotolva van.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#82039) szbalogh válasza Djuree (#82037) üzenetére


szbalogh
őstag

Alapból benne van a játékban.

Nick: HE_Storm

(#82040) homeless09 válasza Bobyjack (#82009) üzenetére


homeless09
őstag

Hja szerintem is az lesz, fun a 152-essel lődözni csak mire betölt... :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#82041) Jolet


Jolet
őstag

elég vadregényes ez az Archer a 75%-os legényekkel

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82042) h1mpi válasza LZs?! (#82036) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sok playernek könnyebb én rájuk gondoltam... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82043) MinionFlasH válasza h1mpi (#82020) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Akkor se szeretem őket, túl sok izgalmas harcnak(sarok, stb.) vetettek véget, de ebben sose lesz egyetértés, nem is feszegetem tovább a dolgot.

(#82044) Tomi0703 válasza Djuree (#82037) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem arra gondolsz amelyiket az offba nekem is belinkeltek ma/tegnap?

(#82045) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#82043) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig sajnos vannak mapok , helyzetek amikor jó hogy van egy max két arty. Mostanában egyre gyakrabban látom , hogy pl Prokhorovka mapon sok havy -TD beáll a sarokba , de szó szerint . Vagy pl ott van az Artic Region map ahol a medek már nem mennek előre Délről 2. bázis hanem elmennek rögtön balra és felállnak hátul , megvárva , hogy az ellen szépen átjöjjön a dombokon .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82046) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#82045) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igen ez tényleg így van, illetve nekem is mentette meg arty a hátsómat, vagy egy "beásott" kiszedhetetlen jagdtiger esetén is hasznos, de amikor T8 csatában figyelek a hátbaosonós lightra, a szemből támadó heavyre, és a CROMWELLEM (Tier 8 csata) telibeküldi az arty, akkor nem szeretem őket. :DDD

(#82047) #43783936 válasza MinionFlasH (#82046) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha borsóval szórakozom, akkor a Cromwellre mindig goldot töltök, mert olyan szépen tud repülni tőle a tornya... ;]
20 esetből kb.19-szer beadja az ammorecket.

[ Szerkesztve ]

(#82048) MinionFlasH válasza #43783936 (#82047) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Velejéig romlott player vagy. :DDD

szerk: Mondjuk tier 8 csatában cromwellre vadászó klikkereknél, ezt visszavezetem a korábban történt számukra végzetes találkozásra, amikor felvillant a minimapjukon a cromwell tőlük 50m-re... érthető ;]

[ Szerkesztve ]

(#82049) Pete55555 válasza MinionFlasH (#82048) üzenetére


Pete55555
addikt

Az ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#82050) #43783936 válasza MinionFlasH (#82048) üzenetére


#43783936
törölt tag

És még Cromwellfüggő is.
Van már vagy 600 csatám vele. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.