Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#136001) adamgreen


adamgreen
senior tag

Idáig jó a patch kaptam 1600 gold kompenzációt a régi festések miatt. :C

(#136002) SoulReaver válasza adamgreen (#136001) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jah, nem gondoltam volna, hogy nem kell meglennie a tanknak és úgy is megkapom a t8 light-ot :) kaptam két t8 lightot, a németet meg a franciát.. :D Bár az nem tudom miféle logika, hogy az utána levő tank ugye felment t9-be, de a t8-on ki kell fejleszteni a dolgokat... :(

(#136003) adamgreen válasza SoulReaver (#136002) üzenetére


adamgreen
senior tag

Én eladtam az összes 8 as light tankot mert minden ki van fejelsztve igy most kaptam vagy 5 milla kreditet.Teljesen jó :C

[ Szerkesztve ]

(#136004) SoulReaver válasza adamgreen (#136003) üzenetére


SoulReaver
veterán

Potya pénz :D

Eddig az új MM, tier7 tigerP-vel, 5-5 db t8 light top tierben... :)

Kúl nagyon....

[ Szerkesztve ]

(#136005) adamgreen válasza SoulReaver (#136004) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igen gurultam pár kört az MM ugy néz ki jó lesz az artyk viszont vicc.
Nem lehet megmozdulni tölük és fixen csapnak ki legénységet.
Rengeteg light tank van mondjuk ez érthető igy ez érdekes lesz. ;]

Arty-t nem tudtam kiprobálni mert 5 perces sor van irja is a játék és 5 perc lejárat után visszadob a garázsba.Szal arty egyenlöre most felejtős :C

(#136006) SoulReaver válasza adamgreen (#136005) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért a lényeg nem változott... Még mindig sok a bot....

Az artykat keményen rakja, oldalanként MINDIG 3-3.... De legalább 2db kilövése után is kapni lehet a "paszcsuccsi" medált :D

(#136007) adamgreen


adamgreen
senior tag

Amcsiknál már jött micropatch :

Csak egy kis érdekesség, tegnap az US szerveren kaptak egy javítócsomagot a 0.9.18-hoz:
A 3 tieres csaták legfelső tierjében a TD-k, SPG-k és könnyű tankok száma meg fog egyezni mindkét csapatban. Emellett a felső tierben a közepes és nehéz tankok számának összege is ugyanannyi lesz.
A 3 tieres csaták legfelső tierjében maximum 1 SPG lehet majd.

Ime :C

(#136008) ollie válasza adamgreen (#136001) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már megy a szerver?

***

(#136009) adamgreen válasza ollie (#136008) üzenetére


adamgreen
senior tag

Eu már rég .igen :))

(#136010) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem jó ez így. Vagy remélem csak az eleje ilyen, mert most sok a light és yoloznak és top tierbe rakja őket és a nehéz tankok megint csak alul maradnak...

TigerP vs amx 12 t... vagy 2db.. Hagyjuk már.

(#136011) notika77


notika77
senior tag

Ti hány nap prémiumot kaptatok? Nekem 2x tolta ki az értesítési központban a prémium lejáratát.
Sajnos tegnap este elfelejtettem megjegyezni, mennyin állt.

SoulReaver: A tesztszerveren is ez volt. Az élesen talán lecsillapodik a light horda, de szerintem csak hetek alatt, hiszen ki kell húzni a T10-eseket és ezeknek darabja 300k XP.

SoulReaver: Igen, ezt írták, de ilyenkor az értesítési központban csak 1x jelenik meg a kitolt lejárati időpont. Nekem viszont 2x jelent meg különböző értékekkel (2017. 05. 28. 18:56:55. és 2017. 05. 29. 18:56:55.)

[ Szerkesztve ]

(#136012) SoulReaver válasza notika77 (#136011) üzenetére


SoulReaver
veterán

+24h-t kapsz. Írták is a közleményben.

Current Premium players will be credited an additional 24 hours of Premium account time to make up for the maintenance period. If you’d like to make any in-game purchases, please wait until the servers are up and running again.

[ Szerkesztve ]

(#136013) Dr.Én válasza SoulReaver (#136010) üzenetére


Dr.Én
veterán

Lesz itt még sok sirás rivás...
Én majd csak este tudom kiprobálni.. most melóban vagyok sajnos...
Én részemről a heavy tankok az elsők..remélem nem lesz szopattyú..

WOT: kissio

(#136014) adamgreen


adamgreen
senior tag

El Halluf D2-C2 ahol a medek szoktak tombolni hivatalosan is hallott. Nem tudsz arty safe be menni .
Kapod a splasht és a stunt . Szép lesz ez. :C

Mapok teljesen változni fognak metában készüljetek. Artyk most tombolnak ;]

(#136015) SoulReaver válasza adamgreen (#136014) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most lesz csak igazán kemp feszt...

Ha nincs gyors tankod, de még ha van is, szophatod... Vegyék ki inkább az artykat...

(#136016) inferno88


inferno88
őstag

Csak este lesz időm belépni. Tegnap megvettem a T49-et. A legénységet nem tolták ki 100%-ra véletlen?
Ha megvolt a bulldög, akkor megkaptam vajon automatikusan a T7-es tankot? Ha igen, akkor a legényei milyenek?

Bocs, csak szar még 8 órát várni, hogy kiderüljön. :DDD

Semper fi!

(#136017) adamgreen válasza SoulReaver (#136015) üzenetére


adamgreen
senior tag

Én elhiszem hogy első nap meg hallom mindehol hogy most 1 hétig ne játszunk de könyörgöm ez nem megoldás.
Nem tudsz arty safe be menni sehova.Light-ok meg kifiléznek.Heavy tankok teljesen off sőt a medek se tudnak pusholni kicsit behuzták nekik is a kéziféket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#136018) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát én ezen már tényleg csak röhögök. :D Ha tényleg rosszabb lett a játék az artyk miatt, akkor most szépen tökönrúgta magát a WG. Így viszont nem csodálkozom, hogy sandboxon már az arty nélküli játékot tesztelik.

***

(#136019) inferno88 válasza ollie (#136018) üzenetére


inferno88
őstag

Tényleg (p)artymentesen megy a teszt? ;]

Semper fi!

(#136020) Viktoár


Viktoár
addikt

Ugye-ugye,addig sírtatok az artyk miatt hogy hozzányúltak.Hát tessék. :C

Tipikus,ha nincs sapka azért ha van sapka azért. :DDD

Üdv:Viktor

(#136021) po1son válasza adamgreen (#136014) üzenetére


po1son
addikt

Minden rosszban van valami jó (haladok az arty küldetésekkel :)) ).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#136022) notika77 válasza ollie (#136018) üzenetére


notika77
senior tag

Ezt azért lehetett látni előre, hogy a splash sebzés területének sokszorosára növelésének komoly negatív hozadéka lesz a rengeteg láncolás és az arty safe helyek csökkenése. A sebzés sugara ~2x-esére nőtt, ráadásul az alap lőszerrel, artyval már nincs is értelme goldot lőni, mert annak csak kb. 10%-al nagyobb a sugara. Ezekre még rájön a pontosság, a célzás és az újratöltés gyorsaságának növelése, na és persze a kábítás.
Nem kell hozzá atomfizikusnak lenni, hogy ezt előre lássa az ember.

[ Szerkesztve ]

(#136023) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Van itt egy kolléga, aki mindenkinél határozottabban kiáll(t) az artyk ügye mellett. Ő mondta már korábban, hogy lesz majd itt sírás-rívás a stun mechanizmus miatt. Sokan lekezeltétek őt azzal, hogy "legalább nem lesz one shot full HP-ról". Most akkor mégis úgy néz ki, hogy lesz sírás-rívás a stun miatt is?

A "minden csatában 2-2 arty" meg nem csak most jellemző szerintem, hanem később is gyakori lesz. De legalább is gyakoribb, mint eddig... Az artysták száma nem csökken (és még jó lesz, ha nem nő), viszont a számuk korlátozása miatt az eddig 4-5 artys csatákból átkerülnek azokba, amik arty nélkül zajlottak...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136024) notika77 válasza notika77 (#136022) üzenetére


notika77
senior tag

Mármint, hogy mérgezőbb lesz (ha már a csetre ezt a szót használta a WG) az arty, mint volt. Engem egyelőre nem zavarnak jobban, mint korábban és sokkal kevésbé érzem azt, hogy a pályák egy része le lenne zárva, ha van arty a csatában. De a sírás jóval nagyobb lesz miattuk.

(#136025) SoulReaver válasza po1son (#136021) üzenetére


SoulReaver
veterán

De azért lásd be, ha kiveszik őket, akkor nem lesznek artys küldetések :D

(#136023) lacibacsi

Eddig mentem vagy 10-12 csatát, mindegyikben 3-3 arty volt. Volt olyan csatám is, amiben csak 13-13 ember volt :)

(#136024) notika77

A stun is nő, ha két arty is eltalál egyszerre?

Lemegy a legénységi %, és ha még ki is lőnek egy legénységi tagot, az maga a gyönyör... :)

[ Szerkesztve ]

(#136026) po1son válasza po1son (#136021) üzenetére


po1son
addikt

Hát srácok most tényleg pofon egyszerűek az arty küldetések, akinek eddig sok hiányzott az lásson neki. Most végeztem még1 arty küldetéssel már csak a területsebzés van és top xp.

SoulReaver - Lehet nem kéne még véleményt alkotnom 8 arty meccs után, de most talán több borsot tör az ember orra alá ebben a stun szerepkörbe.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#136027) notika77 válasza SoulReaver (#136025) üzenetére


notika77
senior tag

A stun mértéke/erőssége - nem számít ki lő meg -, mindig ugyanakkora, csak az időtartama változó. Az stun időtartama nem adódik össze csak a leghosszabb számolódik. Természetesen, ha kábítás alatt vagy és kapsz újabb és hosszabb időtartamú kábítást, akkor az fog tovább pörögni.

[ Szerkesztve ]

(#136028) Viktoár


Viktoár
addikt

Szerintem annyira nem rossz ez a felállás.Talán kicsit visszavesznek a medes arcok magukból. :C

Üdv:Viktor

(#136029) SoulReaver


SoulReaver
veterán

13-13 felállás, össze jött az ász végre, pedig ettől mentem már jobbat is.

(#136026) po1son

Nem csak lehet, hanem biztos... :D

(#136027) notika77

Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

(#136030) Jacktor válasza SoulReaver (#136025) üzenetére


Jacktor
tag

[link]

www.wotinfo.hu

(#136031) lacibacsi válasza SoulReaver (#136025) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jogos! 3-3-at akartam írni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136032) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én mondtam, hogy sokkal idegesítőbbek lesznek az artyk, mint eddig. A one shotolás azért nem volt napi szinten idegesítő, de ez hogy állandóan kábítva van a tank akár fedezék mögött is, sokkal rosszabb lesz, mert rárushol a csapat és halott az illető. Szerintem a 0.9.19-ben ki fogják venni Őket.

[ Szerkesztve ]

(#136033) adamgreen válasza h1mpi (#136032) üzenetére


adamgreen
senior tag

Úgy legyen most játszhatatlan a játék nevetséges ami most megy :W

(#136034) jr1994 válasza lacibacsi (#136023) üzenetére


jr1994
addikt

Engem a tesztszerveren nem zavart a stun, élesben csak este fogom tudni kipróbálni. Ha rosszabb lesz a helyzet mint volt, akkor elismerem hogy tévedtem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#136035) SoulReaver válasza h1mpi (#136032) üzenetére


SoulReaver
veterán

De ha ki is veszik, akkor is ott lesznek a yolo medek, lightok akik szétszedik a heavyket... Balance kellene, arty nélkül!

(#136036) ollie válasza notika77 (#136022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy érted, hogy goldot lőni? Tudtommal elvették a goldot meg az AP-t is az artyktól ezzel a patchcsel. Vagy mégsem?

mod: most olvasom, hogy az AP, APCR és HEAT lőszereket vették el, vagyis gold HE még lehet.

[ Szerkesztve ]

***

(#136037) jr1994


jr1994
addikt

Kiegészítés:

Valószínűleg csökkenni fog az artyk száma, most mindenki kipróbálja hogy milyenek lettek. A WTE100 - Grille cserénél is tele voltak Grillével a csaták, simán le fog csengeni az áradat. Igaz lehet olyanok is csinálni fogják a személyes küldetéseket akiknek eddig eszébe sem jutott.

H1mpi, SoulReaver: csak akkor szednek szét ha egyedül vagy, és eddig is szétszedtek stun nélkül is ha 3-man rád esnek. Nem kell egyedül maradni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#136038) Imilenni


Imilenni
addikt

Egy WOT-os Fb csoportban szinte minden második poszt arról szól hogy kaptak 1 hétre ilyen meg olyan prémium járgányt..
Nem tudjátok mégis mit kéne ahhoz csinálni hogy kapjak már énis?

Press "F" to pay respects.

(#136039) ollie válasza jr1994 (#136037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, a T55A-s artys küldiknek és is most fogok nekiállni, de jobban örülnék, ha inkább kivennék teljesen az artykat, és kitalálnának a helyükre más küldiket.

(#136038) Imilenni: eddig ami biztos volt, hogy azok kaptak, akik nagy hatással vannak a community-re (pl. streamerek). Azt kéne megvizsgálni, hogy kik kaptak abban a csoportban.

[ Szerkesztve ]

***

(#136040) robogo81 válasza jr1994 (#136037) üzenetére


robogo81
aktív tag

Random csatában számítani a csapattársakra?Előfordul,megesik,de hamar egyedül maradhatsz,sajnos....

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#136041) notika77 válasza ollie (#136039) üzenetére


notika77
senior tag

Pedig be kell fejezni az artys küldiket, mert egyrészt könnyebbek lettek és sok a jutalom a küldetések teljesítéséért, másrészt pedig a végén a női legénységi tag is jól jön.

(#136042) wwenigma válasza lacibacsi (#136023) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Még mindig a mellett vagyok, hogy kell és jó az arty, este örömmel nézem meg hogy milyen lett. :)

A sírás pedig, hát igen. Sokkal jobb lenne ha kivennék és 15 percig pattogtatnánk egymás kupolájáról az ammot, meg az a csapat vesztene ahol valaki bevállalja hogy áttöri a beásott ellent, vagy több piroska menne ki a fedezékből hülyeség miatt...most legalább amíg be van stunolva a másik, lehet alkotni és lerohanni, itt a régóta várt arty support szerepe a damage dealer helyett. Szóval, sírás off, a heatmap áthelyeződik a pályákon, csak meg kéne találni. Sok a skilles játékos, itt is állítólag, ezért nem értem miért viselkednek így...de ugye, csak jobb ha beállnak valahova ahol nem lehet belőni őket support nélkül...

De ugye ott a HE, majd azzal kiszedem a szemben álló keménylegényt. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#136043) Emu


Emu
őstag

Azt hiszem nekiállok az artys személyes küldetéseknek :U ;]

(#136044) lacibacsi válasza wwenigma (#136042) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136045) Imilenni válasza ollie (#136039) üzenetére


Imilenni
addikt

Egy, kettő, és még van egy pár. Állításuk szerint csak felugrott az ablak hogy 1 hétig megkapják..

Press "F" to pay respects.

(#136046) kicsigal válasza Imilenni (#136045) üzenetére


kicsigal
csendes tag

Tegnap én is kaptam Löwe-t egy hétre. Most gondolom az update miatt hosszabították, még 8 napig a garázsban lesz.

(#136047) Imilenni válasza kicsigal (#136046) üzenetére


Imilenni
addikt

Jó neked :D
Hogy érted el vagy mit tettél előtte? :D

Egyébként nálam most megint előjött hogy a tankom gondol egyet és piruettezik a csatatér közepén..bármit csináljak nem tudok rá hatást gyakorolni...

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#136048) Dryman válasza wwenigma (#136042) üzenetére


Dryman
aktív tag

A szívemből szóltál!
Személyes véleményem az hogy végre élvezhető ez az arty-s játékstílus és nem hurrognak le hogy "one-click player.....idiot user" lesz helyette talán egy thx mert kábítom az ellen piros szemű med-ászát, amig szépen szétcincálják a többiek.
Megjött a valós támogató szerepe az artynak... és talán meg is köszöni a csapat.
Kezdett már nagyon elegem lenni abból hogy az arty lövegét az ég felé emelve megadjam magam mikor rámront és szétszed az ellencsapat két vérben-uszó szemű med-je.
Kritizáltam is nyíltan ezen med-ek játékstílusát, mert merőben nem valószerű az amit művelnek...átsunnyogunk "érdekes" pályaszakaszokon az ellenséges területekre aztán jöhet a vérpistike- féle arty vadászat, csak azért hogy begyűjtsék a 113. medalionjukat.....szánalmas!

(#136049) kicsigal válasza Imilenni (#136047) üzenetére


kicsigal
csendes tag

Egyik csata után jött az értesítés, és ott volt a garázsban. Kerestem az okát, de nem jöttem rá, h miért. Örülök neki, azóta kb. 2 milla kreditet kifarmoltam vele.

Ltwt. nagyon fun lett a frissítéssel. Elég gyakran top tierbe tesz vele, lehet húzogatni az oroszlánok bajuszát.

Az arty-k most jelen formájukban nagyon szétcseszik a játékot. Lassú nehezekkel szinte lehetetlen normálisan játszani.

(#136050) Argh!


Argh!
aktív tag

Aham, arty sokkal hatékonyabb mint eddig, hiába a dmg nerf ha mindig talál, szerintem még nagyobb sirás jön :K A minden mapon 3 arty csak hab a tortán :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.